PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Respect The Beard!

YazarMesaj
The Swiss Superman
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Respect The Beard!   Perş. 23 Ağus. 2018, 19:52

Flight Of The Valkyries! 

Arenada YES! chantleri hakim oluyor ve Daniel Bryan tekrar PWE'de ortaya çıkıyor! Ringe gelip mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daniel Bryan : Havada büyük bir hayal kırıklığı kokusu alıyorum! Milyonlarca PWE hayranı, yeniden profesyonel güreşe doyacaklarını düşündüler! Öyle değil mi ? (CHEER) Ama ne yazık ki, ben dahil hiç kimse umduğunu bulamadı.. İtiraf etmem gerekirse, işlerin bu kez daha kısa sürede yoluna gireceğini düşünmüştüm. Bu kadar çok tepki alınacağını tahmin bile edememiştim. Küçük prensesimle birlikte biraz patlamış mısırın tadını çıkarırken, aklıma bir şüphe düştü. Acaba PWE yine bir dalgalanmanın eşiğinde miydi ? Yoksa gerçekten insanlar profesyonel güreşten sıkılmış mıydı ? Evet! İnsanlar sıkılmıştı. Ama profesyonel güreşten değil! PWE'nin her anında aynı yüzleri görmekten sıkılmışlardı. Sürekli tekrar eden hikayelerin boğucu havasından sıkılmışlardı. Yeni bir yüz arıyorlardı. Yeni bir heyecan! Kısacası, gönülden destekleyecekleri birisini arıyorlardı! İşte, tam da bu nokta da, bir telefon aldım. PWE'den aradıklarını söylediler ve acil görüşmeye çağırdılar. Anlamıştım. Görüşmeye geldiğim zaman odada bulunan herkesin canı sıkkındı. Suratları asıktı. Ama çözümü bulmuşlardı! Bana yeniden PWE'ye dönmemi teklif ettiler. Çünkü bana ihtiyaçları vardı. Kontratı imzaladıktan sonra içim rahat bir şekilde evime döndüm ve tekrar ringe çıkmanın hayaliyle zamanımı geçirdim! Yeniden buradayım! Size ve PWE'ye hakettiğiniz değeri göstermek ve profesyonel güreşi tekrar canlandırmak için buradayım! Kaybolan heyecanı ve sürekli tekrar eden aksiyonları değiştirmek, yaşanan kötü günleri unutturmak için buradayım! Bayanlar ve Baylar! PWE'nin kırışmış posterlerinde yer alan artık eskimiş yüzleri kaldırmak için buradayım! 

Aksini ispat edemedikleri sürece, PWE bünyesinde yer alan her güreşçi para avcısıdır. Maaş almak için ringe çıkarlar. Biraz spot ışığı, biraz da (kendilerince) itibar kazanıp buradan ayrılırlar. Bu doğru! Kabul ediyorum ki bende parası gerçekten güzel olduğu için bu işe başladım. Ama hırslarımın bu kadar ön plana çıkacağını hiçbir zaman tahmin edemedim. Ringe çıkmak cesaret işidir derler. HAYIR! Ringe çıkmak cesaret değil, tam tersi, korkakların işidir! Çünkü her insan korkusunu, korkularını atmak ister. Kimileri onların üzerine giderek, kimileri etrafındaki her nesneyi kırıp dökerek, kimileri ise, bizim gibi, ringe çıkıp kavga ederek.. Hepimiz korkak insanlarız. Hepimizin kaybedecek pek çok şeyi var. Kimileri bunu inkar etse bile bu gerçek değişmeyecektir. Benim korkum ailem.. Aileme layık bir birey olamama korkusu, kızıma layık bir baba olamama korkusu.. Onun geleceğini sağlam temeller üzerine oturtamama korkusu.. Benim korkularım bunlar. Bunları yenebilmek için, bu ringe çıkmak zorundayım. Belki başka yolları da vardır. Fakat burası kendimi psikolojik olarak yanlız hissetmediğim tek yer! Hem insanlara güzel bir şov sunmak için çabalıyorum, hem de içinde bulunduğum korku tünelinden çıkmaya çalışıyorum. Ve eğer ikisini bir arada götürebiliyorsam, ben gerçek bir PWE yıldızıyım demektir! (CHEER). Buraya çıkıp içimdekileri dökmeyi bile özlemişim doğrusu.. Her neyse, şimdi bu kadar duygusallık yeter! Çünkü Daniel Bryan tekrar aranızda! 

YES! YES! YES! 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Respect The Beard!
1 sayfadaki 1 sayfası