PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Long Night

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: The Long Night   C.tesi 25 Ağus. 2018, 23:35

23:22:44
08.25.2018
PWE Tension ertesi.

Ambrose şov alanından ayrılmak üzere soyunma odasından çıkıyor ve kapısını kilitliyor.

"Anahtarlar? Burada. Telefon burada, cüzdanım burada. Tamam, sıkıntı yok herhalde."

Arabasına biniyor, Cincinnati'ye doğru yola çıkıyor. Müziğin sesini açıyor biraz.

I want you to lead me
Take me somewhere
Don't want to live in a dream one more day!

Kendi kendine konuşuyor.

"Hiçbir şeyin farkında değil. Yine de... Takdire şayan. Neyse..."

I want you to lead me
Take me somewhere
Don't want to live in a dream one more day!

Arabayı uygun bir bölgeye park ettikten sonra arka koltuktan sırt çantasını alıyor, kafası oldukça dolu biçimde yürüyor. Tonla şey döndürüyor içinden. Paranoya, sevgi, hiddet, merhamet, aşk, kin. Binaya yaklaştığında kendi dairesinin salon penceresine kafasını çeviriyor. Işıklar kapalı. Scarlett'ın odası arka tarafta kaldığı için göremiyor haliyle. İçini kötü bir his kaplıyor bu sırada. Daireye çıkıyor. Anahtar...

"Anahtarlar çantanın dibinde. Hay..."

Kapıyı açıyor, sessizce içeri giriyor. Çantasını yavaşça yere bırakıyor. Koltukta arkası dönük biçimde salonun uzunca penceresinden koca şehri seyrediyor, o seyrediyor. İşte tam olarak orada. Arkandan yediğin darbe bu şekilde yanına mı kalacaktı yani?

Aynen öyle olacaktı.
Güldü.

"Hoşgeldin. Ben viski tercih ediyorum. Sana ne getireyim?"

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: The Long Night   C.tesi 25 Ağus. 2018, 23:46

Devitt orada. Tek kaşını kaldırıp eğlenmiş bir bakış atıyor.

''Bu misafirperverliğini beklediğimi söyleyemem. Gördüğüme göre pek endişeli değilsin ama yine de söyleyeyim...korkmana gerek yok. Bugün sana yapacaklarımı yaptım zaten. Evindeki hiç bir şeye dokunmadım. Kızın yukarıda ve uyuyor. Geldiğimde horluyordu. Ama bu evin dışına çıktığımızda savaşımız devam edecek. Demeye çalıştığım şu ki....bir kutu Guinness iyi gider.''

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

like fire, hellfire, this fire in my skin
this burning desire is turning me to sin

RPG: Prince Devitt

emre demir saltaş efsanesi:

Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: The Long Night   Paz 26 Ağus. 2018, 00:11

Kendi bardağını ve onun kutusunu masaya koyar ve karşısına oturur.

"Üzgünüm, manzaranı biraz keseceğim."

Jameson'dan bir yudum alıyor.

"Anlat bakalım. İç sesini dinlemek istiyorum. Neden Renee Young? Aramızda geçenler sonlanalı çok uzun zaman olmuşken niçin oyuna birilerini dahil etme gereği duydun? Bence sen inatçı bir adamsın. Korkak biri gibi de görünmüyorsun. Bu gece yaptıklarına bakılırsa risk almayı seviyorsun Fergal fakat bilirsin ki bazı yolların sonu güzelliklere açılırken bazı yolların sonu şarampole gider. Senin frenlerin artık tutmuyor, umarım bunun farkındasındır."

soon.

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: The Long Night   Paz 26 Ağus. 2018, 00:25

''Kendine şu soruyu sor. Ben Renee Young ile amaçladığım şeye ulaştım, senden gerekli reaksiyonu aldım. Bu aranızda geçenler bitmiş olsa da senin kafanda bitirmemiş olduğunu gösteriyor. Ama bunu senin aşk hayatın hakkında yorum yapmak için yapmadım. Dediğim gibi, senden bir reaksiyon almam gerekiyordu çünkü sen ve senin gibiler bir şeye bir kez tutundu mu kolay kolay bırakmıyor. Belki de çocukluktan gelen travmaların ortaya çıkıyor ve sana senin olan şeylere sıkı sıkı tutunman gerektiğini öğütlüyor. Böylece seni bırakıp gitmesinler diye. Bu yüzden senin reaksiyon vereceğini biliyordum. Sami Callihan, bir. Renee Young, iki....belki de....''

Devitt cümlesini bitirmek yerine kıkırdıyor.

''Bunu yapıyorum Dean çünkü daha önce ringe çıkıp açıkladım. Bundan biraz zaman önce, PWE kapanmadan önce şirkete geldim ve herkesi dizlerinin üzerine getirdim. Bütün herkesin ezberini bozdum. Büyük oyunu batırdım. Bunu kolayca yaptım. Bunu yaparken, yapmamı izlemelerini istediğim çoğu adam ortalıkta yoktu. Belki beni görünce sığınaklarından çıkmadılar...belki de benim gibi birini bekledikleri için hemen kaçtılar. En büyük eserim olan PWE'nin yıkımını PWE'yi inşa eden adamların görmesini istiyordum fakat maalesef o zaman onları bulamadım. İşte bu yüzden geri döndüm, yarım kalan işi bitirmek için. Sen ise bu adamların belki de en büyüğüsün. Ben PWE'yi dizlerinin üzerine getirdiğimde ortada yoktun. O yüzden Dean Ambrose'u bireysel olarak dizlerinin üzerine getirmek için geri döndüm. Bana sorarsan gayet basit bir sebep.''

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: The Long Night   Paz 26 Ağus. 2018, 00:54

Dean tebessüm ediyor.

"Oldukça yeterli bir sebep. Sen amaçladığın şeye ulaştın, benden gerekli reaksiyonu aldın. Ben de amaçladığım şeye ulaştım. Savaşmak adına bir sebep. Sprey boyaların duvarlarla buluştuğu ilk andan beri tüm olanlar ilgimi çekmeye başlamıştı zaten. İlgimi çekmek tam da sandığın kadar basit bir konu değil Fergal. Ben yalnız başıma kaldığımda kafamda döndürdüğüm doksan dokuz derdimin her birine sımsıkı sarılıyorum. Haklısın, kolayca bırakmak bana göre değil. Değer verdiklerim, hedeflerim ve... Takıntılarım. Takıntılarıma olan bağlılığım ve hakkında düşündüğüm ince detaylar senin gibi neşeli bir adam için yeterli derecede komik. Komik... Birilerinin gelip bana dizlerimin yerle buluşacağını ve avcumun içinde bulunanları yerle bir edeceğini idda etmesi kadar. Değerlerim değil, takıntılarım da değil. Seni zihnime kazısam senin buna reaksiyonun ne olurdu dersin? Arzularım benim için önemlidir. Bu yüzden seninkilere de saygı duyuyorum. Gözlerini hırs kemeriyle bağlayıp tüm hızınla karanlıkta ilerliyorsun. Yolu yarıladığını söyleyebilirim. Buradan geri dönemezsin. Hedeflerine, değerlerine saldırabilirim fakat na-ah. Senin de kibriti çakıp tüm dünyayı ateşe verdiğinde yanına gidip manzarayı beraber seyredebileceğin..."

Bu cümleleri kurarken gülüyor.

"Uğruna... Yarıladığın yoldan vazgeçip her bir düşünceni tozlu defterlere bırakacağın birileri var. Senin bile. Yudumladığın Guinness neden sonuncusu olmasın bu gece? Hayır. Bu gece değil."

Bu sırada Scarlett uykusundan uyanıyor. Yukarı kattaki odasından aşağı bağırıyor.

"Baba? Kiminle konuşuyorsun?"

Dean cevaplıyor.

"Eski arkadaşlarımdan biri Sca. Problem yok, iyi geceler."

Fergal, Dean'in suratına bakıp gülümsüyor ve o da yukarı sesleniyor.

"Good night, little one."

Dean oturduğu yerden kalkıp dolaba yöneliyor ve suratında mutlu bir ifadeyle soruyor.

"Bir tane daha?"

soon.

Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: The Long Night   Paz 26 Ağus. 2018, 01:17

''Yolla gelsin.''

Devitt ağzının tek tarafıyla sırıtıp konuşmasına devam ediyor.

''Kızına PWE izletip izletmediğin hakkında pek bir fikrim yok ama işimiz bittiğinde eski arkadaşlarından birinin seni bırakacağı hali ona nasıl açıklayacaksın bilmiyorum. Her neyse, şimdi endişelenmen gereken şey o değil. Sen nasıl bana burada dokunmayacaksan, ben de sana burada bugün dokunmayacağım. Yapmam gereken her şeyi yaptım zaten. Kafası araba tekerine dayanmış ve beyni uçmaya çok yakın biri olarak gördüklerin bugün sana yeter. Ama ben bu evden çıkıp gittiğimde birbirimizi öldürmememiz için hiç bir sebebimiz yeniden olmayacak. Ben o kapının dışından çıktığım an yine senden en güçlü savunmanı yapmanı bekleyeceğim. Fakat şimdi mi? Şimdi fazlasıyla rahatım. Anlatmam gereken şeyi de sana anlattım. Bunun neresinin kişisel olmadığını, neresinin de kişisel olduğunu anlamanı istedim. Ama kim bilir?''

Devitt boş Guinness kutusunu sallıyor.

''Bunların devamı gelince çenemi biraz daha düşürebilirsin.''

Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: The Long Night   Paz 26 Ağus. 2018, 01:31

Fergal'ın suratına odaklanıyor.

"Dürüst olmak gerekirse neyin bana 'yeteceğini' ben bile bilmiyorum. Karşımda oturup beni süzüyorsun. Sence yaşamın bana ayırdığı vaktin sonuna gelmem ne kadar umursadığım bir konu dersin? Hayır Fergal. Anlatman gereken hiçbir şeyi anlatmadın. Endişelenme. Çok yakında öğreneceğim. Öğrenir öğrenmez üstündeki şu pelerini çıkartıp sana da fısıldayacağım ama bundan önce..."

Dean dolaba yöneliyor, fakat Guinnesslerin tükendiğini görüyor. Buruk bir gülümseme eşliğinde Devitt'e dönüyor.

"Bu gece ölmeyeceğiz, bu gece değil."

Devitt, Ambrose'un suratına bakıyor. Aynı buruk ifade onda da var. Oturduğu yerden kalkıyor. Kapıya doğru yönelirken arkasını tekrardan dönüyor.

"Kendine iyi bak Jon. En azından Wonderland'e kadar, çünkü o zaman bana emanetsin."

Evden ayrılıyor.

01:31:16
08.26.2018

soon.

The Long Night
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]