PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Olanlar ve Olacak Olanlar

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Olanlar ve Olacak Olanlar   Paz 26 Ağus. 2018, 18:52

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus

Size İrlanda'dan sesleneceğim. Medeniyetin ve mitolojinin başladığı topraklardan.. Belki de bunu hakeden insanlar olmayabilir içinizde fakat en az onlar kadar hakedenler de vardır muhakkak öyle değil mi.. Her neyse. Söyleyeceğim şeyler klasik bir Kelt Savaşçısı Sheamus konuşmasının biraz uzağında kalacak çünkü ilk kez belki de bu kadar sakin bir ruh haliyle önümde biram, biraz da tuzlu fıstık eşliğinde olacak. Elbette kazanmak benim doğamda var bunu biliyorsunuz. Fakat benim doğamda olan bir diğer şey de, zorlu savaşları yönetebilme yetimdir. Diğerlerinin aksine asla panik yapmadan uzun soluklu savaşları, büyük bir tecrübe ve ustalıkla yönetebilirim. Hem savunma, hem de hücum savaşlarında gerekli olan herşeye sahibim. Bunu anlatıyorum çünkü unutanlar var. Bunu anlatıyorum çünkü beni hala tanıyamamış olanlar. Ve temin ederim ki, eğer bir kez daha bunu sözlü olarak anlatacak olursam, sonunda birkaç fellanın dişlerini yerden toplaması gerekecek! Dün çok güzel bir zafer kazandım eski dost, eski düşman Drew McIntyre'a karşı. Elde ettiğim bu sefer beni yeterince ihya etti zira savaşlar kazanmak için vardır ve ben dünkü savaşımı kazandım! Sonrasında ortaya çıkan bazı tepkilere bakacak olursam, hiçte normal tepkiler verildiği söylenemez doğrusu. Peki ama neden ? Kelt Savaşçısı Sheamus, geldiğinden beri sayısız savaşa girip zaferle ayrılan bir komutandır. Peşinden kitleleri sürükleyen, bazılarının aksine, hitap yeteneği zayıf olsa bile, hırsı ve ciddiyeti ile kazandığı zaferleri üzerine bir zırh gibi giyen bir komutan.. Dünkü zaferim, bana şunu gösterdi; bazı topluluklar sadece bir şeyden anlarlar, iyilik meleği olmak! Bu fazlasıyla komik fella. Benim yetiştiğim meydanlar soğuk ve gergindiler. Çünkü acıdan sıyrılmak için A'dan Z'ye tüm vücudun bir bütün olmalı. Ve zafer yanlızca acının olmadığı yerlerde mümkün oluyor. Zaferin olduğu yerde gevşeklik yoktur. Dikkatsizlik, merhamet yoktur. Umursama hissi yoktur. Bu yüzden zafer sadece üstün olarak yaratılanlara mal ediliyor.. Bu sebeple, iyilik meleği olmak size sadece işe yaramaz bir sevgi kazandırır. Ama sevgi zaferle düşman bir duygudur! Kötülük varolsun demiyorum elbette. Ama hem iyilik, hem kötülük yan yana olmalı. Zira herşey tersiyle vardır.. Dün kazandığım zafer, Drew McIntyre'ın dikkatsizliği ile gerçekleşti. İşte bu yüzden eleştiriyorum. Eleştirirken bu yüzden çoğul konuşuyorum. Hiçbiri gerçek bir savaşçı değil, olamazlar! O kadar çok eksikleri var ki, bunları tamamlamak onlar için belki de üç insan hayatına bedel bir süre zarfına tekabül ediyor.. Ama ben öyle değilim çünkü Kralların topraklarında doğdum. Bir kral gibi yetiştim ve gerçek bir savaşçı olarak hüküm sürüyorum...

Benim için önemli olan şey duygu değildir. Duygular insanı köreltir. Özellikle savaşa duygularınızdan arınmış bir şekilde çıkmalısınız. Bu demek değildir ki yolunuza çıkanı güllerle karşılayın. Hayır! Aksine yolunuza çıkanı, yolunuzdan çıkartmazsanız gölgeli bir yolculuğa sürüklenirsiniz. Ve herşeyin sonunda zirvede duran kişi siz değil, peşinizde sürüklenen gölge olur.. Gölgeleri asla kabul etmedim, etmiyorum da. Roman Reigns benim yolumda bir gölge değil. Gölge olmaya çalışıyor. Ancak zifiri karanlık bir alanda asla gölge olamaz! Vicdanımı sorgulamak kimsenin haddine değildir. Çünkü ben sadece bir insan değilim. Aynı zaman bir hükümdarım! Hükümdarlar normal insanlardan farklı düşünmeliler. Bende bir hükümdar gibi düşündüğümde, Roman'ın gerçek bir tehlike olduğunu düşünmüyorum bu basit insanlar için öyledir.. Eğer Roman Reigns bana saldırıp Kıtalararası Şampiyonluk unvanını havaya kaldırdıysa, bu onu unvan sahibi yapmaz. Bu sadece mastürbasyondur. Kendisini tatmin etmek için başkalarının sahip olduğu konumları kendi kazanımıymış gibi yapıyor. Bu onun çapı için yeterli bir hareket. Ancak ola ki bu unvanı gerçekten ele geçirmek ister, işte o zaman büyük köpek olur.. O şu anda sadece bir süs köpeği.. Ve eğer ciyaklamak istemiyorsa hemen o koca götünü bir barınağa götürüp Kelt Savaşçısı'nın gazabından saklanmalı! Dünkü terbiyesizliğini toyluğuna veriyorum. Ancak bir kral olarak bunu bir daha göz ardı edemem. Kıtalararası Şampiyon unvanı, en çok benim egemenliğimde büyüdü ve henüz yeterli seviyeye ulaşmadı. Ben onu ele geçirdiğimde yerlerde olan itibarı, şimdi tekrar PWE Şampiyonluğu seviyesine geldi. Eğer ben bu unvanın PWE Şampiyonluğundan daha üst mertebeye geldiği kanaatine varırsam, işte o zaman kendiliğimden zaten bırakırım. Çünkü savaşlar değerini yitirmiş olan şeylerin tekrar rafa çıkması için vardır. Ve emin olun bir sonraki seviyem, değerini kaybetmiş olan her ne ise, onu yükseltmek olacaktır! 

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Olanlar ve Olacak Olanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cennetin Katları