PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Thank you Goldberg

YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Thank you Goldberg   Salı 28 Ağus. 2018, 16:37

Goldberg bu! Goldberg geri döndü! PWE geri döndüğünden beri ortalarda yoktu!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Goldberg pyroların arasından çıktıktan sonra ağır adımlarla ringe geliyor. PWE Universe'ün "GOLDBERG!" chantlerinin azalmasını bekliyor.

Teşekkürler, teşekkürler PWE Universe! Tekrar burada olmak çok güzel bir duygu. Eve dönmek çok güzel. Sizleri gerçekten çok özledim. Kemerler kazanmayı, rakipleri tekmelemeyi, sizlerle birlikte güzel başarıları kutlamayı... Her şey çok güzel. Ama buraya bu sefer kemerlere göz dikmeye veya bana laf atanlara cevap vermeye değil, sizlere bir haber vermek için geldim. PWE'den bir dostum, PWE'nin geri döndüğünü ve beni de tekrar görmek istediklerini söyledi. Ancak benim de güreşmediğim dönem ağrılarım tekrar başlamıştı ve ilaçlar fayda etmiyordu. Sanırım paslandığım için böyle oldu, fakat karım beni ikna etti ve doktora gittim. Bilirsiniz muayeneler, testler falan filan... Doktor, artık vücudumun güreşmek için uygun olmadığını söyledi. ( NO! NO! NO! ) Keşke şaka olsa, ama maalesef değil. 52 yaşındayım, bazı şeyleri yapmakta zorlanıyor olabilirim, ama güreş kesinlikle bunların arasında yoktu. Geri döndüğümden beri yaşımın ilerlediğini, eskisi gibi olmadığımı söyleyip duranlara PWE Universal Champion, World Heavyweight Champion, PWE Hardcore Champion, PWE United States Champion, PWE Tag Team Champion, PWE Champion, Royal Rumble Winner gibi başarılarla gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum. Buna rağmen emekli olmak aklımdan bile geçmiyordu, kendime yakıştıramıyordum, ama öyle görünüyor ki her güzel şeyin bir sonu var. Artık ailemle tatile gitmek, barbekü yapmak, koltuğuma yayılıp Atlanta Falcons'un maçlarını izlemek gibi şeylerle vakit öldüreceğim gibi görünüyor. Ancak bu tamamen güreşten uzak olacağım anlamına gelmiyor, PWE bu gece belki bir güreşçisine veda ediyor, ancak bir hayranı daima burada sizlerle beraber olacak. Burayı bırakmak gerçekten çok zor olacak, burada bir sürü anı biriktirdim, umarım size de güzel anılar yaşatabilmişimdir. Heykelimi dikmenizi söylemiyorum ama ilerde çocuklarınıza "Bizim zamanımızda PWE'de bir Goldberg güreşiyordu." dedirtebilirsem ne mutlu bana.

Birden Goldberg'ün oğlu Gage bariyerlerden atlayıp ringe geliyor.

Bekleyemedin mi sabırsız? Sonucu aldığım zaman uzun bir süre kendime gelemedim, bu süreç içinde Gage yanıma geldi ve "Üzülme baba, sen beni hep gururlandırdın, ilerde ben de senin gibi bir güreşçi olup seni gururlandıracağım!" dedi. ( Gözyaşlarını siler ) Bana bakın, olur ya ilerde bu çocuk güreşçi olursa ve onu yuhalarsanız fena yaparım ona göre! Yaşlandıysak o kadar da değil. ( Güler ) Sizlere de bugüne kadar bana verdiğiniz destek için tüm kalbimle teşekkür ederim. Profesyonel güreşi, PWE'yi ve sizi çok seviyorum. Hepinizi çok özleyeceğim, ama şunu da söyleyebilirim, this is not goodbye, it's see you later! Yani "Who's Next?" sorusuna her an cevap bulabilirsiniz! Benden o kadar kolay kurtulabileceğinizi sanmayın! Ama şimdilik, Goldberg'den bu kadar.

"Invasion" çalıyor. PWE Universe "THANK YOU GOLDBERG!" diye bağırmaya başlarken Goldberg gözyaşlarına hakim olamıyor. PWE güreşçileri de teker teker giriş bölümüne geliyor ve Goldberg'ü alkışlıyorlar. Goldberg bu sevgi gösterisine gülümseyerek karşılık veriyor ve o da arkadaşlarını alkışlıyor. Taraftarları da oğluyla beraber selamlıyor. Ringin 4 köşesine çıktıktan sonra ringin ortasında son kez bağırıyor ve oğluyla beraber ringden iniyor. 

Goldberg ringden indikten sonra taraftarlar onu ayakta alkışlıyor ve tüm arena "GOLDBERG!" chantiyle adeta yıkılacak gibi oluyor. Goldberg ringin etrafını dolaşıp kendisine elini uzatan taraftarlarla tokalaşıyor. Ardından oğluyla beraber yavaşça giriş bölümüne doğru ilerliyor. Orada da Roman Reigns, Bray Wyatt, Kazuchika Okada, Dolph Ziggler vb. birkaç PWE güreşçisiyle tokalaşıp onlara sarılıyor. Giriş bölümünde de PWE Universe'e el sallarken kameralar kapanıyor.

Bill Goldberg:

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 2 Days )
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

Şu anki karakter: Vandal Ortagun

Thank you Goldberg
1 sayfadaki 1 sayfası