PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

US Champion's Got a Message for Owens

YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: US Champion's Got a Message for Owens   Salı 28 Ağus. 2018, 18:33

Gallantry hala devam ederken kameralar ringe çevirilir.

PWE United States Şampiyonu Drew McIntyre ringededir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu şirkete dönüşümü yapalı çok uzun bir süre olmadı fakat eminim ratinglerdeki ani hareketlenmeyi benimle ilişkilendirebilirsiniz. Fakat bu iş ratinglerle bitmiyor. Burada, bu arenada, bu ringde olan şey bir reality şovu değil. O yüzden ne için ünlü olduğunu bile bilmeyen insanlardan kat ve kat daha fazla efor sarfetmemiz gerekiyor. (cheer) Bana gelince, bu eforun başını ben çekiyorum çünkü diğerlerinin birinin hızına yetişmesi gerekiyor. Ve diğer genç güreşçilerin kendilerine yeni bir çıta koymaları gerekiyor. Drew McIntyre ismi geleceğin PWE'sinde bir ölçü birimi olarak kullanılacak. Saatler süren çalışmanın ardından spor salonundan çıkıp bu arenada, belki tam da bu eyalette omuzlamış olduğu şampiyonluğunu, hayatının mücadelesini vererek koruyacak ve spikerler, güreş dergileri, magazinler onun için şu ibareyi kullanacak, "Drew McIntyre kadar yetenekli." (cheer) Fakat bunun için daha epey vaktimiz var öyle değil mi? Son baktığımda kendi yemeğimi kendim yiyebiliyordum ve saçımda beyaz bir tel görmüyorum. O yüzden Bay Drew-McIntyre-Kadar-Yetenekli bir süre bekleyecek, çünkü asıl Drew McIntyre hala burada.
Sizlere bir şey daha söyleyeyim, büyük bir güreşçi olduğunuzda isminiz bu şekilde anılır. Bunu başaramayan çok isim oldu ve onları hatırlamıyorsunuz bile. Başaranları zaten hatırlıyorsunuz. Fakat size başaramamış bir ismi söyleyeyim. Goldberg.
(boo)

Buradan belki sizin alkışlarınızla ayrılmış olabilir, arka alanda ve bu bariyerlerin ardında birçok güreşçinin ve sizin takdirini, sevgisini kazanmış olabilir. Fakat asla, hiçbir zaman Goldberg'ün ismi bir ölçü birimine yakın olmayacak. Gelecekte göreceğiniz bir başka superstarın yapmış olduğu Spear size Goldberg'i anımsatmayacak. Çünkü Goldberg bu işi yapması gerektiğinden fazlasıyla yaptı. Benim yaptığım gibi kariyerini 'sayılır' bir şey yapamadı, ve bu yüzden yaşlılığın eşiğindeyken kariyerini "hatrı sayılır" bir şey yapmak için tekrar ringe girdi. Fakat Bill, üzülüerek seni bilgilendirmeliyim ki malesef işe yaramadı.

Başka bir konuya geçelim. PWE United States Şampiyonluğu (cheer.) Bu şampiyonluğun değerini ve prestijini ne kadar yükseltmek istesem de, biliyorsunuz maçları ben ayarlamıyorum ve rakibimi seçme şansım yok. Bu yüzden genel müdürümüz Dolph Ziggler bu kemeri Curt Hawkins'e karşı korumamın iyi bir şey olduğunu düşündü. (boo) Beni yenmeye yaklaşmamıştın bile Curt, ve antrönörlerin sana bunu söyledi mi bilmiyorum fakat benim de söylememe izin ver. "Yaklaşmak" bu endüstride kimseye hiçbir şey ifade etmiyor. Ben PWE Skulls and Bones'a şampiyon olarak girdim ve şampiyon olarak çıktım, insanların gördüğü, hatırladığı ve hatırlayacağı şey bu; senin ne kadar yaklaştığın değil. Eğer tekrardan kıçının benim tarafımdan tekmelenmesini istiyorsan denemekte özgürsün, fakat United States kemerine yaklaştığını düşünüyorsan dostum, iki defa düşün. Konuşacağımız bir diğer isim ise özgürlüğünün sınırları yüzünden cezalandırılacak başka bir isim, Kevin Owens. (boo) Geçen haftanın PWE Tension'ında olan Sheamus ile maçımda bir dikkat dağınıklığı yaratarak maçımı kaybetmeme sebep oldu. Ve işte tam da bu yüzden sana kötü haberleri veriyorum ve böyle bir saygısızlığı bana, Drew McIntyre'a yaptığın için sana elini kolunu sallayarak uzaklaşma fırsatını vermiyorum. Eğer ben bu ringde bir aksiyon içerisindeysem, bu tarafa çevirilmiş hiçbir spot ışığını çalıp kendine dikemezsin ve bu sana son uyarım olacak. United States Şampiyonluğunun beni bir hedef haline getirdiğinin farkındayım, fakat bu hedef senin için bile fazla büyük Kevin. Sen sadece partiye sonradan katılmış olan davetsiz misafirsin. Gel o halde, daha önce de söylediğim gibi PWE'nin çıtası benim ve gel de o halde çıtayı aş çünkü karşıma kim çıkarsa çıksın Drew McIntyre isminden dolayı asıl şov o olacak. Daha önce üstünde hissetmediğin kadar göz hissedeceksin çünkü ilk defa ringe bir profesyonel güreşçi ile gireceksin Kevin. (cheer)

(United States Şampiyonu Drew McIntyre Gallantry ve cheer eşliğinde mikrofonu bırakıp arka alanın yolunu tutar.)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

US Champion's Got a Message for Owens
1 sayfadaki 1 sayfası