PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Daniel Bryan Konuşuyor

YazarMesaj
The Swiss Superman
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Daniel Bryan Konuşuyor   Salı 28 Ağus. 2018, 22:39

YES! YES! YES!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daniel Bryan YES! chantleri eşliğinde ringe geliyor. Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor : 

Geçtiğimiz hafta Tension'da uzun süredir beklediğim duyguya yeniden sahip oldum. Bundan dolayı öncelikle PWE Ailesine ve PWE yönetimine şükranlarımı sunuyorum..(cheer) Rampaya çıktığım an YES chantleri eşliğinde ringe ilerlerken, gerçekten bu his beni alıp başka diyarlara götürdü! Ne yaşadığım sakatlıktan bir eser kaldı, ne de burada geçirdiğim ve elle tutulur bir başarı yakalayamamış olmamdan bir hayal kırıklığı.. Sadece gururlu hissettim ve bu gururu yeniden beni destekleyen insanlara yansıtabilmek için çok çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın! Cuma akşamı bu ringe geldiğim zaman, yeniden neden buraya çağrıldığımı açık ve net bir şekilde gördüm. Gördüklerimden hiç memnun kaldığımı söylemem çünkü PWE'nin bu kadar kötü durumda olduğunu hayal edemezdim doğrusu.. Ringin ortasında egoist, zannedersem alkollü, ukala ve yeteneksiz bir adam vardı. Kendi kendime dedim ki, '' Daniel, eğer bu adam eline mikrofon alıp konuşacak haddi kendi görüyorsa, kendinden utanmalısın! '' Tam olarak böyle dedim çünkü bu profesyonel güreşe büyük bir ihanettir! Daha fazla tahammül edemezdim. Buraya geldim ve onu yere serdim! İşe yeniden döndüğüme göre, işe gereksizlerden başlamak en doğrusu. Öncelikle Damien Sandow'un icabına bakacağım ve ona bir sokak serserisi dahi olamayacağını göstereceğim. Birinin bunu yapması gerekiyor çünkü bu iş maalesef yerel güreşçilerle pekte mümkün gözükmüyor.. Kendimi yeniden kanıtlama gereği duymuyorum. Hayır! Bunun için gelmedim elbette. Damien Sandow ise sadece bir başlangıç. Hem benim için, hem de PWE için!(cheer)

Alınan bunca riske değer bir şov hazırlamak tabiki kolay değil. Bunun için iyi bir hayal gücü analitik zeka gerekli. Kurumsal olan her şirket, belli başlı sorunlarla karşılaşır. Yeri geldiğinde tahmin edemeyecekleri kadar büyük bir patlama yapar. Fakat öyle bir an gelir ki, inanılmaz bir hezimet yaşarlar. Ben bu hezimeti kesinlikle kabul etmeyeceğimi söylemek zorundayım! Ne Dolph Ziggler, ne de başka bir yöneticinin PWE'ye bunu yapmaya hakkı yok çünkü! Herkes üstüne düşeni yapacak! Yöneten yönetmeyi becerebilen birisi olacak! Kişisel çıkarlarını kesinlikle bulunduğu pozisyona bulaştırmayacak! Ringe çıkan da dövüşmeyi bilecek! Saygıyı bilecek! En önemlisi de kimin için, kimler için burada olduğunu unutmayacak. Ne ekran başındaki PWE izleyicilerine, ne de bilet alıp şehir şehir, eyalet eyalet PWE'ye gelen izleyicileri soğutmayacak! Bayanlar Ve Baylar! Söylediklerim uzun cümleler halinde olabilir ancak yapılması halinde o kadar güzel akşamlara şahit olacaksınız ki... Bunun gerçekleşmesi için, Daniel Bryan olarak söz veriyorum!(cheer) Her ne olursa olsun, bu sefer bırakıp gitmeyeceğime, artık bıktığınız monoton şovları daha eğlenceli bir hale getireceğime ve bunu yaparken gerçek bir Amerikalı gibi davranacağıma yemin ediyorum! (cheer

YES! YES! YES!

YES chantleri eşliğinde taunt atıp arka alana dönüyor.

Daniel Bryan Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tüm kedi sahipleri bu ürünü konuşuyor!!!
» Rey mysterio konuşması
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]