PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Siz İstediniz

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli

REP Puanı : 26

MesajKonu: Siz İstediniz   Çarş. 29 Ağus. 2018, 20:59

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de kürsüde. Günün konuları konuşulduktan sonra Erdoğan farklı bir konuya giriş yapıyor.

Recep Tayyip Erdoğan:

Sevgili kardeşlerim. Şimdi müsaade ederseniz farklı bir konuyu ele almak istiyorum. Kısa bir bahsedip konuşmamı bitireceğim. Çok sevdiğim bir sporcu olan PWE güreşçisi Jeff Hardy kardeşim biliyorsunuz ki bir maça çıkacak yakın zamanda The Miz'e karşı ve kazanırsa ki kazanacağından kesinlikle şüphem yoktur, PWE Şampiyonluğu için Ateist Bray Wyatt'ın karşısına çıkacak. Yahu siz bu adamın gücünün karşısında durabilir misiniz? Bu emekçi, çalışkan kardeşimin yolunu kesebilir misiniz? Yahu siz kimsiniz? Owensmış, Mizmiş, Wyattmış ohoo bunlar sinek vızıltısı benim Jeff kardeşim için sinek vızıltısı! PWE yönetimi bu konuda bizi büyük bir yanılgıya düşürmüştür orası da ayrı bir konu. Yani bu adamların nasıl Jeff kardeşimin önüne geçmesine müsaade ediyorlar buna anlam veremiyorum ben. Umarım bu hata giderilir, bu skandal çözülür ve Jeff kardeşim hak ettiği yerde, tepede olur. Biz Jeff kardeşimin yanındaydık. Daha önce Triple H kardeşimin de yanındaydık bugün de Jeff kardeşim onun yolundan gittiği için onun destekçisiyiz. Bu Amerikan halkını da anlamıyorum ha. Yahu bu zerdüşt Wyatt'da ne var? BU ADAM ATEİST ATEİST! BU ADAM ZERDÜŞT! HELE O OWENS YOK MU?! ANARŞİST ANARŞİST! Bunlar durdurulmalı bir an önce. Miz zaten fiyasko. Miz zaten rezillik! Ziggler kardeşim beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı bunu kesinlikle affedemeyiz. Yahu bu adam şovmen?! Bu adama istediğini verme ben film çekmeye gidiyorum der çeker gider sonra ortaya çıkar pat diye ben de kemer istiyorum der. Yahu sen nasıl bir adamsın? Senin hiç utanman yok mu?! Senin görevin ne?! Jeff kardeşim Allahın izniyle bunun önüne geçecektir, bu haksızlıklara dur diyecektir. Ben inanıyorum çünkü daha önce bunu başardığını biliyoruz. Her şeyi de anlarımda. O Owens'ın hala konuşmasını anlamam. Yahu Jeff kardeşim seni defalarca mağlup etmedi mi? Seni ezmedi mi? Sen ne diye hala oraya çıkıp ben de hak ediyorum diyorsun? Yemin ediyorum bunlara bir kemer verin ertesi şov kemeri evde unuturlar öyle gelirler bunlar öyle şovmen, bunlar öyle gereksiz adamlar. Biz Jeff kardeşime her türlü desteği vereceğiz ve kendisinin de bu yoldan alnının akıyla çıkacağına eminiz. Bu anarşistlerin, ateistlerin inlerine girecek Jeff kardeşim ve temizlik yapacak. Yahu biz bu Wyatt'ın, Miz'in, Owens'ın FETÖ ayağını da bulduk da onları sonra konuşacağız sonra!! Gerekirse PWE yönetiminden bu adamların iadesini isteyeceğiz. Bunların darbede parmağı vardı bunu da biliyoruz ve o parmağı önce Jeff kardeşim kıracak sonra biz keseceğiz ki bir daha o parmak bu işlere girmesin. Sevgili kardeşlerim beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. Allah, Jeff kardeşimin yar ve yardımcısı olsun diyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kürsüden iniyor alkışlarla. Milletvekilleri toparlanırken arenada No More Words çalıyor kameralar da kapanıyor bu esnada.

RPG:
The Immortal Jeff Hardy

RPG Başarıları

1 Time PWE Champion With Triple H & Roderick Strong
1 Time PWE TV Champion With Roderick Strong

Siz İstediniz
1 sayfadaki 1 sayfası