PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Iron From Ice

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Iron From Ice   Perş. 30 Ağus. 2018, 16:03

AJ STYLES!!

Büyük bir destek alıyor ve gözüküyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe doğru yürüyor

Ringe giriyor

Mikrofon alıyor 

Konuşmaya başlar

"Buraya vaatlerimi sunmaktan bıktım usandım. Çünkü ne zaman bu ringe yapacaklarımdan bahsetmek için gelsem beni bir kaç şovda kullanıp geri plana atıyorlar. İstediğim şansı bana vermek yerine benim ismimden gelir elde ediyorlar. Bu şirkette Aj Styles'ın bulunması bile bu şirketi diğer şirketlerden bir adım ötede yapar. Yeteneği olmayan kişilere karşı maça çıkıp, maçın tüm yükünü sırtlayıp insanların sıkılmamasını sağlıyorum. Bunun karşılığında paradan fazlasını hak ediyorum çünkü ismi güreş ile anılmayı hak etmeyen isimler bu şirketi unvanlar ile temsil ediyor. Pwe'nin yeniden kendine geldiğini düşünen insanları anlamıyorum, sadece önceden büyük işler başarmış kişilere unvan ve unvan şansı verince her şey yoluna girmiş olmuyor. Her şeyin yoluna girmesi için herkesin hak ettiği kadar kazanması gerekiyor. Burada herkes hak ettiğini hak ettiği zaman kazandığı için bu şirket yükseldi. Hak ettiği düşünülen insanların çabalayıp unvanları elde etmesiyle oldu, benim unvan maçımın başka bir elemana verilmesiyle değil. Üstüne o elemanı en uzun süreli şampiyon yaptınız. Bunun nedeni ne peki? Şirkete küfür ettiği için mi? İnsanların o küfürleri dinlemesi hoşuna gittiği için mi? Küfür eden insanların bir şey kaybetmeden bu şirkette yer edinebiliyor ise belkide işler hiç yolunda gitmemiştir kim bilebilir? Biz sadece işlerin yolunda gittiğini zannediyor olabiliriz."

Soluklanıyor ve konuşmaya devam ediyor

"Yarın Roman Reigns ile maça çıkacağımı öğrendim ve bunun için kendimi hazırladım ve hayal kırıklığını bir kenara bırakmaya çalıştım ama bu mümkün olmadı maalesef. Olay kazanmak veya kaybetmek değil, sadece büyük isimleri deviren birisinin karşısına beni koymaları. Sadece küfürler ve tehditler savurmayı becerebilen birisi benim gibi güreş kariyeri büyük bir ismin karşısına geliyor. Onun daha önceki iki özel şovda yendiği isimlere bakalım, sizce onlarla kıyaslanabilir miydi? Çocuklar için bir şirket olduğunuz göstermemek için elinizden geleni yapıp şovlarda soytarı rolü yapan isimleri barındırıyorsunuz ve eğlendirmeye çalışıyorsunuz. Karmaşa içerisindesiniz. Küfür edilmesine karşı olan saygılı birisi olduğumu zannetmeyin. Sadece küfür etmekten başka bir halta yaramayan isimlere karşıyım. Elinizde bir elmas var ve siz bu elması sadece elinizde tutmayı tercih ediyorsunuz, gözünüzü açın ve elinizdeki elmasın ışıklar altında parlaması gerektiğinin farkına varın."

Mikrofonu arkasına doğru fırlatır ve ringi terk eder

mkk:

Iron From Ice
1 sayfadaki 1 sayfası