PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Anderlecht'i götten siktim.

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

Anderlecht'i götten siktim. Empty
MesajKonu: Anderlecht'i götten siktim.   Anderlecht'i götten siktim. EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 15:57

Anderlecht'i götten siktim. Source

The Miz:

Really? Really? Really?.. Gerçekten bunu düşündünüz mü? Bray Wyatt gibi bir bataklık faresi PWE Şampiyonluğunu gasp etmiş, palyaço kılıklı Jeff Hardy'de leş bekleyen akbabalar gibi onun çevresinde dolaşırken yani kısaca PWE Şampiyonluğu piç gibi ortada kalmışken benim CM Punk gibi bir herifle uğraşacağımı mı düşündünüz? Veya Dean Ambrose? FDJAJKSADFJK... Gerçekten bu mafyacılık oyununu oynayacağımı mı düşündünüz ha sersemler? SAFLJKSFDLJKD... Sizi kandırmanın bu kadar kolay olduğunu düşünmezdim doğrusu. Bu hafta hepinizin avel avel benim o ringe gelip asacam kesecem konuşması yapmamı beklemeniz takdire şayandı doğrusu. JAFDJDSA Durun durun! Bundan daha komiği de ne biliyor musunuz? İnstagram'dan aldığım DM'ler. ALKJDASLFDSAL Yoksa tehditler mi demeliydim? ''Punk'ı rahat bırak Miz! Yoksa senin için hiç iyi olmaz!'' LDJDSAJKLSAFDJKLSAFD

Bir süre baya kahkaha atmaya devam ediyor Miz. Kendini toparlıyor ve ciddi bir şekilde konuşmasını sürdürüyor.

İntikam... Ne sizin ne de arka alandakilerin bir türlü anlamak istemediği bir şey var. İntikam, dışarıda intikamdır. PWE'de ise yalnızca zaman kaybıdır. Başarıdan yoksun moronların kendini oyalama sürecidir. Çünkü herkes bilir ki, eğer yeterince iyi bir kariyere sahipseniz, kimse sizin kariyerinizi lekeleyemez. Hal böyle olunca da kimseden intikam almanız gerekmez. Çünkü eğer benimki kadar iyi bir kariyere sahipseniz, daima yükselme eğiliminde olursunuz ve sizin kariyerinize bok atma girişiminde bulunan kim varsa o boku bir gün mutlaka suratında bulur. Ve bütün bunlar siz kılınızı bile kıpırdatmadan gerçekleşir. Tıpkı şu anda olduğu gibi. Aval aval yüzüme bakıp durmayın, şu an bi algoritmaya ihtiyacınız yok. Size şu an yaşanmakta olan bir hikayeden bahsediyorum. Kendi hikayemden. Başlangıcında en dipten en tepeye ulaşan bir adam ve bu adama musallat olan 3 adamın olduğu ve şu anda ise yalnızca en dipten en tepeye ulaşan adamın kaldığı hikayemden bahsediyorum. Şimdi daha da tanıdık geldi değil mi? Daha fazla tanıdık gelmesini sağlayayım. Kardeşi tarafından emekli edilen ve İrlandalı bir psikopatın hezimetine uğrayan Sami Callihan, uzun bir süre PWE'ye uğrayamayacak durumda olan CM Punk ve bu şirkette başarılı sayılmak için yapılması gereken işlerden fazlasıyla uzakta olan Ambrose... Benim kadar iyiyseniz, işler burada böyle yürür. Hiç biriniz benim kadar iyi olamadığınıza göre, işler burada yalnızca benim için böyle yürür! 

Bir süre durakladıktan sonra devam ediyor.

Hey Jeff, bu hafta boyalı kıçına sağlam bir tekme oturtacağımdan şüphen olmasın. Çünkü yolumun tam üstünde duruyorsun ve ben bu yoldayken hiç kimse benim önüme geçemez. Hiç kimse ama hiç kimse bana ait olanı almama engel olamaz. Yenilgiyi hazmedemeyip sağa sola saldıran bir ucube ve çok doğru bişeymiş gibi bunu ödüllendiren genel müdür bozuntusu da buna dahil. Ve sende buna dahilsin, Bray Wyatt! Onu geri almama çok az kaldı bataklık faresi, buna emin olabilirsin. Ve ne var biliyor musun? Onu senden alacak olmamın yanı sıra sana şunun sözünü de veriyorum. Jeff denen ucubeyle işim bittiğinde akbabaları takip edeceğim ve onları yakalayıp senin götüne sokacağım! 

Anderlecht'i götten siktim.
1 sayfadaki 1 sayfası