PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Geçmişin İzleri (1)

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geçmişin İzleri (1)   C.tesi 01 Eyl. 2018, 21:21

SOUTHEASTERN, CABRA-DUBLIN/IRELAND

17:55

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Serin bir hava. Ormanın içlerin ayak sesleri geliyordu. Muhtemelen birisi yerdeki ince ve kurumuş yapraklara basmıştı. Orman, gölü çepeçevre sarıyordu. Şehir merkezine çok uzak olmayan bir bölgeydi. Sesler artıyor, eş zamanlı olarak rüzgarın şiddeti de yükseliyordu. Adam önce kapüşonunu başına geçirdi. Akabinde boynunda asılı olan haç kolyesini çıkarıp bir öptü. Daha sonra, uzaktan bakılınca viraneden başa birşeye benzemeyen, tepesi tıpkı bir kale suru gibi açılmış binaya yaklaştı. 

'' BUİOCHAS ''

Adım adım binanın içine giriyordu. Binaya girdikten sonra kapüşonunu çıkardı. Beline bir kuşak bağlamıştı. Kuşak ile beli arasına sıkıştırdığı büyükçe bir kağıdı, merdivenlerin başına koydu. Ardından tekrar haç kolyesini öptü. Merdivenlerden adım adım yukarıya çıkmaya devam etti. Zemin kattan ilk kata varmıştı. İlk katın girişine, yine kuşağı ile beli arasına sıkıştırdığı, bir öncekini aynısı olan kağıdı bıraktı.

'' BUİOCHAS ''

Durdu. Derin derin nefes alıyordu. Sanki içinde birşeyler kıpırdanıyor, onu ele geçiriyor gibiydi. Gözleri hırsla açıldı. Bu kez ağır ağır değil de, daha sert ve seri adımlarla merdivenleri geçiyordu. İkinci kata vardığında aynı işlemi tekrarladı. Kağıdı bıraktı ve bu kez yüksek sesle '' BUİOCHAS '' dedi. Üçüncü kata çıkmadı. Önce ikinci katın merdivenlerinin tam karşısında, salonu andıran bir odaya girdi. Oda ışıl ışıldı. Bembeyaz duvarlar, Duvarlarda asılı bezlerden yapılmış bazı şekiller mevcuttu. Eliyle onları yokladı. Ardından salondan başka bir odaya geçti. Ama o oda, salonun aksine karanlıktı. Sadece duvarın üst köşe noktasında küçük bir delik vardı. Oradan içeriye ışık süzülüyordu. Işığın vurduğu noktaya gitti. Duvardaki deliğe doğru baktı. Işık gözlerini aldığı için biraz gözlerini kıstı. Ardından başını öne eğdi ve karanlık duvarlara sırtını dayadı. Şu an hiçbir şey hissetmiyordu. Buraya ne için geldiğini bile unutmuştu. Burası ona neyi anımsatıyordu ? Onu buraya çeken şey neydi ? Bu sorular beynini iyice kemirirken...

Sheamus

Daha fazla dayanamayacağım.. Bunun olmasını istemiyorum çünkü henüz çok erken. Devamını kaldırabileceğimi zannetmiyorum. Açık konuşmam gerekirse.. Neyse. Vazgeçtim. Aslolan benim kariyerim. Kariyerim ve bu uğurda neler yaptığımdır. Neleri başardığım, kimlerle dost, kimlerle düşman olduğum.. Kral soyundan geliyor olsanız bile, insanın daima bir dosta ihtiyacı vardır. İnsanoğlu kendisini anlayabilen, menfaatsiz ona destek olacak dost arar. Benim hiç dostum olmadı. Bana destek olan hiç kimsem yoktu. Daha çok küçük bir fella iken babam Tanrı'nın unuttuğu bir yere siktir olup gitti. Yerini bilen tek bir canlı olmadı. Dedim ya, çocuktum. Buna anlam vermek için yeterli akla sahip değildim. Gelecek sandım. Babam sabah gitti, akşam evde olacak. Bana eski fotoğraflarını gösterip, fotoğrafın içerisinde onu tespit etmemi isteyecek. Gelirken bana küçük bir oyuncak gemi getirecek. Denizleri severim zira.. Akşamı dört gözle bekliyorum. Havalar soğuk. Annem dışarıya çıkmama izin vermiyor. Karşı apartmandaki iri kıyım çocuk beni yeniden döver diye. Belki de havalar soğuk olduğu için bilemiyorum. Ama üstüme çok titrer. Yere düşsem gözleri dolar. Zayıf. kısa boyluydu annem. Tam bir katolik. Dinine inanılmaz bağlı. Benim de öyle olmamı istiyor. Çünkü Tanrı karşısında hesap vermekten korkuyor. Hesap vermemizden.. Bana sürekli Dini masallar anlatıyor. Dinlemeyi severim. Olağanüstü şeyler cazip geliyor hayal gücüme. Akşamı bekliyoruz öyle.. Akşam olunca kapıya yaklaşıyorum. Babamı korkutacağım. Korkmayacak ama sevinmem için korkmuş gibi yapacak. Belki de morali bozuk olduğu için tebessüm edip köşesine oturacak. Bende onun morali bozukken annemin yanına gideceğim. Çünkü yanlız kalmayı seviyor. Bu haldeyken.. Akşam oldu ancak babam dönmedi. Gece onu düşünerek uyudum. Hiç unutmam annem o gece hep ağladı. Bilmiyorum. Onu sevdiği için mi ? Onun yüzünden gittiğini düşündüğü için mi ? Ya da babam bizi sevmediği için mi ? Hiç bir zaman öğrenemedim. Annem de anlatmadı.. Maddi durumumuz kötüydü. Okula gider, derslerim bitince hemen geri dönerdim. Param yoktu çünkü. Annem de evin geçimini sağlamak için o beni hep döven iri kıyım fellanın evinde temizliğe giderdi. Bunu öğrendiğimde 13 yaşına yeni basmış bir fellaydım. Sinirlendim. Belki de ilk defa duygularıma hakim olamadım. İçimde fırtınalar kopuyordu. Annem o orospu çocuğunun evini temizliyor, karşılığında ise 3-5 kuruş para alıyor ve o orospu çocuğu beni dövüyordu. Bazılarınıza komik gelebilir ama, o an içim paramparça olmuştu. 

Gece başımı yastığa koydum ve usul bir uykuya daldım. Sabah uyandığımda evde ses yoktu. Anneme seslendim ama cevap gelmedi. Heyecan ve korku karmaşası içinde mutfağa baktım. Yoktu. İşe mi gitti acaba diye düşündüm. Cesaretimi toplayıp karşı apartmana gittim. Annem oraya gitmemiş. Bilen yok. Eve geri döndüm ve hayatımın ikinci şoku ile başbaşaydım. O gün okula gitmedim. Bütün gün, bir aptal gibi aynı yerde oturdum. Orada uyuyakalmışım zaten. İki gün geçti. Sabahın köründe kapı sertçe vuruldu. Zıpladım yataktan doğru kapıya. Annem miydi diye sevinçle gittim. Kapıyı açtım ve iki polis. Birisi eğilip ellerimden tuttu. Alnımdan öptü. Gel bakalım dedi. Gezelim seninle biraz. Beni alıp arabaya oturttular. Oradan karakola gittik. Neler olduğunu anlamıyordum. Ama bir piçlik vardı. Aynı polis, '' Annen '' dedi. Elinde bir fotoğraf. '' Bu fotoğraftaki senin annen mi ? '' Fotoğrafa yaklaştım. Heyecanla '' Evet! '' dedim. '' Bu o '' Polis başını önüne eğdi. Ben elinden fotoğrafı alıp 3 gündür görmediğim anneme bakıyordum tebessümle. O ise buruk bir ifadeyle beni izliyormuş. Ona döndüğümde dalmıştı. Seslendim duymadı. '' Nerede annem ? '' dedim. İrkilerek kendine geldi. '' O artık yok.. '' Hala anlamamıştım. '' O artık yok mu ? '' Nereye gittiğini bilmiyorum ama. Bana kesin söylerdi. Arka arkaya sorular sordum polise. O öldü dedi. Onu öldürdüler. 13 yaşındaki bir fellaya tam olarak bu iki cümleyi söyledi. 13 yaşındaki bir fella için çok ağır iki cümle.. O an neler hissettiğimi anlatmaya kalksam seri roman basarsınız herhalde. Çünkü o an koskoca bir dünya ve 13 yaşında bir çocuk vardı. Issız sokaklar, karanlık geceler, yoksulluk.. Savaşacak o kadar çok şey vardı ki anlatamam. Zaten annemi kaybettikten sonra tam bir sokak çocuğu oldum. Hırsızlık yaptım. Adam bıçakladım. Araba çaldım vesaire. Bugüne kadar hiç bunlardan bahsetmedim. Herkesin bir hikayesi vardır. Benim hikayemde bu. Çağımızda Kelt Savaşçısı unvanına sahip tek kişinin yaşadıkları bunlar. Devamını da elbette herkes öğrenir. Şimdi herkes benden gelecek hafta Wonderland için Roman Reigns hakkında birşeyler söylememi bekliyor. Ya da öyle tahmin ettiniz. Tahminleriniz size kalsın çünkü bugünkü öyle bir konuşma olmayacak. Bugünkü konuşma, nereden geldiğimi, nelerden geçtiğimi anlatmış olacak. Herkes bunu bilecek. Kral, ilk kez geçmişini kendi ağzından anlatıyor, bundan büyük lütuf ömrü hayatınız boyunca size verilmemiştir..

Benim tek gerçeğim sürekli savaşacak bir düşmanın varolduğuna olan inancımdır. Benim tüm hayatım ise, kainatın acı ve sert hakiketlerine hükmeden bir kralın şairane rüyasıdır!

Ekran kapanıyor. 

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Geçmişin İzleri (1)
1 sayfadaki 1 sayfası