PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Last Big Dog Standing

YazarMesaj
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Last Big Dog Standing   C.tesi 01 Eyl. 2018, 22:07

The Truth Reigns! Reigns yuhalamalar altında yavaş adımlarla ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

''Son zamanlarda yaşananlardan hoşnutsuz gibisiniz. Sanırım Sheamus'a yaptıklarım hoşunuza gitmemişti. Drew McIntyre'ı haksız bir şekilde yendikten sonra ringe girip ona mızrağımın tadını baktırmamdan bahsediyorum. Kendi çabasıyla o maçı kazanamayan Sheamus, o kıtalararası kemerini de taşımayı hak etmiyor. Bu bir gerçek. Objektif. Kendi gözlerinizle görebileceğiniz, kafanıza göre yorumlayamayacağınız bir şey. Açın ve izleyin, Sheamus hak etmediği bir galibiyet aldı ve ben de oraya gelip cezasını kestim. Tabii ki bu sadece müdahele ile maç aldığı için değil. Yoksa bu şirketteki herkesi pataklamam gerekirdi çünkü hakkıyla burada maç kazanan tek isim benim.''

Yuhalamalar artıyor iyice.

''Benim yanıldığımı düşünüyorsunuz sanırım. Bu umrumda bile değil. Bu yorumlanabilir bir şey değil çünkü. Bu şirketteki herkes başarılı olmak için birbirlerinin çabalarına ihtiyaç duyuyor fakat ben tek başıma buranın zirvesine çıkmaya çalışıyorum. Bu şirketi kanserlerden arındırmaya çalışıyorum. Brock Lesnar artık aramızda değil çünkü benden korktuğu için yeniden deliğinden kafasını çıkarıp gösteremiyor. Ya da kanserler nedense gelip beni hedefliyor. Tıpkı Undertaker gibi. Burası benim çöplüğüm ve kendi çöplüğümde hiç bir hilesi bana sökmedi. Akıl oyunları oynamaya çalıştı fakat ben sadece o ringe çıkıp kendi oyunumu oynadım: O da yumruk oyunu. Undertaker da artık geldiği cehenneme geri döndü. Ben yenilmezim. Ben ölümsüzüm. Buna alışsanız iyi edersiniz.''

Yuhalamalar daha da artıyor.

''Özellikle buna Sheamus alışmalı çünkü son şovda kendisi akıllı bir hamle yaptığını düşünerek benim maçıma karıştı. Aklınızda onun yaptığıyla benim yaptığımı bir tutabilirsiniz fakat ben en azından maçını bitirmesini bekleyecek kadar saygı sahibiydim. Fakat o İrlandalı patates çiftçisi görünüşe göre bu nezaketi bile gösteremiyor. Bunu yaparak hem bana, hem de AJ Styles'a saygısızlık yaptı. AJ uğradığı bu saygısızlığın karşısında ne yapar bilmiyorum ama ben sessiz durmadım. Sheamus'a kim olduğumu öğretmek için oldukça basit bir yol seçtim:''

Reigns kameraya baklaşıyor.

''Bir Last Man Standing maçı. Dediğim gibi. Ben yenilmezim, ben ölümsüzüm. Beni yere düşürebilirsiniz fakat savaşmamı engelleyemezsiniz. Her zaman kalkarım. Hem de her zaman. Sheamus'a bunu öğretmek için işte bu maçı seçtim. Bana istediği boku yapabilir. Beni yeniden spiker masasının üzerine fırlatabilir. Kalkarım ve savaşırım. Üst üste 125 tane Brogue Kick atabilir, yine kalkar ve savaşırım. Fakat Sheamus'un bir limiti var. Eğer bir limiti olmasaydı başkalarının yardımına ihtiyaç duymazdı. Ama bir limiti var. O yenilebilir. Yorulabilir. O bir ÖLÜMLÜ. Belki 1 Spear yeterli olur. Belki de olmaz. 2 tane, 3 tane, 5-10 tane vurmam gerekiyorsa yine kalkar ve vururum. Ben Roman Reigns'im. Fatih Terim veya İbrahim Tatlıses istedikleri kadar kendilerini imparator diye çağırabilirler, gerçek İMPARATOR benim.''

Yuhalamalar yeniden artınca Reigns sırıtıyor.

''Hoşunuza gitmeyenin ne olduğunu cidden anlamış değilim fakat hoşunuza gidecek şeyler yapabilirim. Sheamus, geçtiğimiz günlerde bu şirketin bütün efsanelerine saygısını yitirdiği yönden açıklamalar yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Buna rağmen kalkıp ona yaptıklarım için beni yuhalıyorsunuz çünkü siz böyle eğitildiniz. Bir deli kuyuya taş attı ve 40 akıllı çıkaramadığı için hala bazı algılara inanıyorsunuz. Benim güreşemediğim gibi algılar mesela.''

YOU CAN'T WRESTLE chantleri başlıyor.

''Evet, düşündüğüm gibi. Güreşmiyormuşum. Belki de güreşmiyorumdur? Belki dövüşüyorumdur ve kazanıyorumdur. Buna ne diyorsunuz? Eğer güreşemeseydim ne bu ringde dururdum ne de Undertaker ve Brock Lesnar gibi adamları yenebilirdim. O yüzden söylediğiniz her şeye inanmayın çocuklar. Şimdi arkanıza yaslanın, biralarınızdan bir yudum alın, çenenizi kapatın ve benim size ne yapacağınızı söylememe izin verin:''

Yuhalamalar sürünce Reigns sırıtıyor.

''Sheamus'un içinden geçeceğim.

BELIEVE...THAT''

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Last Big Dog Standing
1 sayfadaki 1 sayfası