PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!   Paz 02 Eyl. 2018, 13:12

AWWESOOOMEE...

I CAME TO PLAY!

The Miz hızlı bir biçimde ringe yürüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

The Miz: 
SAKIN BENİ YUHALAMAYA CÜRRET ETMEYİN! KESİN BENİ YUHALAMAYI! YUHALAMANIZ GEREKEN KİŞİYİ HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ! KAPAYIN O LANET ÇENELERİNİZİ! NE SİZ NE DE BİR BAŞKASI! HİÇ KİMSE BENİM EN İYİ OLDUĞUM GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİREMEZ! HİÇ BİR GÜÇ BU GERÇEĞİ DEĞİŞTİREMEZ! EN İYİSİ BENİM! VE EĞER PWE YENİ BİR OLUŞUM İÇİNE GİRMİŞKEN BEN BU OLUŞUMUN BİR PARÇASI OLMAK YERİNE TRİPLEKS VİLLAMDA GÜNÜMÜ GÜN ETMEYİ SEÇMİŞ OLSAYDIM BİLE YİNE EN İYİSİ OLURDUM! BU BİLE EN İYİ OLDUĞUM GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZDİ! ÇÜNKÜ BEN BU LANET OLASI YERDE, KENDİ İMKANLARIMLA BULDUĞUM LANET OLASI TUĞLALARLA, KİMSENİN YIKAMAYACAĞI LANET OLASI BİR KARİYER İNŞA ETTİM! HEMDE HİÇ KİMSENİN! BEN PWE'YE TARİHİNE GERÇEK BİR MİRAS BIRAKTIM! PWE BENİM DEĞİL, BEN PWE'NİN İHTİYACIYIM! YANİ CANIM NE İSTERSE ONU YAPARIM! İSTER ZEBRA KILIKLI HAKEMLERİ TOKATLARIM, İSTER PENGUEN KILIKLI YETKİLİLERİ TOKATLARIM! SEN KİM OLUYORSUN LAN DOLPH HIYARI???

Soluksuz ve yüksek sesle yaptığı bu konuşmanın ardından bir süre nefesleniyor Miz. 

The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!   Ptsi 03 Eyl. 2018, 22:39

Here to Show the World!

PWE'nin hızlı çocuğu ve Genel Menajeri ''Hollywood'' Dolph Ziggler geliyor.

Dolph Ziggler ringe girip şapkasını çıkartıyor ve bir mikrofon alıyor. Miz'in karşısına geçiyor.

Dolph Ziggler: İlk olarak soruna cevap vereyim Miz, ben senin patronun oluyorum. Ve senin patronun olarak sesini alçaltmanı söylüyorum. Anlamanı istediğim bir konu var Miz. Ben diğer Genel Menajerler gibi değilim. Televizyonda Genel Menajer rolünü oynayan birisi değilim veya bir güreşçi kendisine saldırdığında karşılık veremeyen bir Genel Menajer de değilim. Bu şirketten %10 hisse satın aldım, bu beni şirketin ortağı yapar ve bir sürü yetki verir. Bunları idrak etmen için sana 30 saniye veriyorum.

Dolph Ziggler saatine bakıyor, o sırada Miz'in öfkesi de giderek artıyor.

Dolph Ziggler: Süre doldu. Contender maçında haksızlığa uğradığının farkındayım. Fakat bizim işimizde bunlar hep olur. Herkes gibi hakemler de bazen hata yapabilir. Ve bir maç içinse son sözü hakem söyler. Sen haklı iken kendini haksız duruma düşürdün ve ringde ki bir yetkiliye saldırdın. Maçtan sonra bana gelebilirdin veya bana gelmeseydin bile belki ben bu olanları düzeltmek için bir şeyler yapardım. Ama sen gittin ve hakeme saldırdın. Diğer hakemler seni sakinleştiremeyince iş başa düştü dedim ve bizzat olaya el attım. Fakat sen o anda hayatının en büyük hatasını yaptın.

Miz'in gözlerinden alev fışkırıyor. Tam Ziggler'ı bölecek iken Ziggler onu durduruyor.

Dolph Ziggler: Daha konuşmayı bitirmedim. Bir Genel Menajer olarak yapmam gereken şey sana uygun bir ceza bulmaktı. Aklımdan geçen şeyse seni kovmaktı. Fakat tam o anda bir Genel Menajer olarak düşünmeyi bıraktım. Bir adam olarak, profesyonel bir güreşçi olarak düşünmeye başladım. Birisi bana el kaldırıyor ve karşılığında ben onu kovuyorum. Böyle bir şey ancak cehennem buz tuttuğunda olur. O yüzden Wonderland şovunda bir maç ayarladım. Çünkü seni kovmak senin için bir ceza değil, bir ödül olurdu.

Arenadan karışık tezahüratlar geliyor.

Dolph Ziggler: PWE'den öylece çıkar giderdin, acı çekmeden. Fakat ben senin acı çekmeni istiyorum. Ben senin yaptıklarının bedelini ödemeni istiyorum. Ellerini bir hakeme uzattın, sonra da bana. Açıkçası senden hiçbir zaman da hoşlanmadım. Birincisi, Ohio'nun yüz karasısın. İkincisi, dediğin gibi en iyisi değilsin, asla o kadar iyi olamazsın. Belki oyuncu olarak olursun. Ama iş bu ringe geldiğinde hiçbir zaman en iyisi olamazsın. Senin PWE de bir mirasın yok. Sen bir hiçsin. Senin kaderin benim iki dudağımın arasında. Şu an bu ringe çıkıp konuşman, en iyisi olmadığın halde olduğunu söylemen ve canının istediği her şeyi yapamayacağın halde yapabileceğini söylemene izin veren kişi benim. Çünkü bu şirketin, profesyonel güreşin en iyisi olan kişi ilk günden beri bendim. Bu şirkette canının istediği her şeyi yapabilecek konumda olan da benim. Wonderland de ise bu şirketten cenazen çıkacak.

Dolph Ziggler mikrofonu indiriyor ve sıra sende diyor, beklemeye başlıyor.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!   Salı 04 Eyl. 2018, 01:43

Ziggler'in konuşması bitince The Miz'in suratındaki öfke yavaş yavaş kayboluyor. Ardından anlamsız bir şekilde gülmeye başlıyor.

The Miz: Dur, dur, dur biraz. Sen neyden bahsediyorsun ha Dolph? Pekala bunu yapacağım. Haftalardır ofis ortamına maruz kalmaktan iyice kurumsallaşmış olan o beyninin biraz daha geniş kapsamlı düşünmesi için sana yardımcı olacağım. PWE Tension'un ilk şovunu hatırlıyor musun Dolph? Ah, nasıl unutabilirsin ki? Kesinlikle unutamazsın çünkü o aynı zamanda seninde ilk şovundu. O gece insanlar Dolph Ziggler'i ilk defa GENEL MENAJER olarak gördüler. Ne büyüleyici ama! GM ZIGGY! GM ZIGGY! Hadi çocuklar o bunu hak ediyor! GM ZIGGY!

Miz'in başlattığı tezahüratı seyirciler devam ettiriyor. Bu arada Miz'in öfkeli halinden eser kalmadığını görüyoruz. Konuşmaya devam ediyor.

Ve, ve az önce söylediğin şey için sana hak veriyorum Dolph. Sen gerçekten de diğer Genel Menajerler gibi değilsin. Çünkü sen Dixie Carter'den bile daha berbatsın! (BOO) 

Elini havaya kaldırıyor

Şu anda elim havada ve buda çenenizi kapatmanız gerektiği anlamına geliyor! 
Neden böyle düşündüğüm hakkında bir fikrin var mı Dolph? Benim var. Ben böyle düşünüyorum çünkü her şeyden önce Genel Müdür sıfatını kaldıramayacak kadar zayıfsın ve işin vahim tarafı bu güne kadar Genel Menajer olarak geçirdiğin süreç beni fazlasıyla haklı çıkarıyor. Bir topluluğa hükmetmek istiyorsan onlardan daha iyi olmalısın. Anlıyor musun Dolph? Bana hükmetmek için benden daha iyi olmalısın. İşte bu yüzden bana hükmedemezsin. Çünkü ben senden daha iyiyim Dolph. Belkide buradaki çoğu kişi senden daha iyi. Belkide her hafta burada sözünü kesip sana saygısızlık etmelerinin sebebi benimle aynı fikirde olmalarıdır. Hatta belki de sende benimle aynı fikirdesindir ve belkide bu yüzden onlara karşı elin bu kadar boldur. Onlara kalitenle söz geçiremeyeceğini anladığın için tamda senin gibi acizlerin başvuracağı ''onlara istediklerini ver'' metoduna başvurmuşsundur ha Dolph?

Bir süre soluklanıyor.

Genel Menajer olarak çıktığın ilk şovda bu ringe geliyorsun ve buna karşılık ''patronu'' olduğun insanlar sırayla senin sözünü kesmeye başlıyorlar. Peki sen ne yapıyorsun? Onlara Main Event fırsatı veriyorsun! Kazuchika Okada bizzat Japonya'da cilalattığı kıçını kaldırıp PWE'ye getiriyor. Peki sen ne yapıyorsun? Cilalanmamış yer kalmış mı diye kontrol ediyorsun! Ertesi şovda birisi senin odana kadar giriyor ve o an için gizli tutulması gereken United States Şampiyonluğunu ifşa ediyor. Peki sen ne yapıyorsun? Onu bir şampiyonluk maçıyla ödüllendiriyorsun! Jeff Hardy denen ucube onu yendiği gerekçesiyle CM Punk'ı sakatlıyor. Bu benim gibi birisi için son zamanlarda alınan en güzel haberlerden birisi olabilir. Ancak senin kendine biçtiğin sıfatta birisi bunu ödüllendirmek gibi bir hataya kesinlikle düşemez. Peki sen ne yapıyorsun? Bunu #1 Contendership maçı ile ödüllendiriyorsun. Hemde zaten şampiyonluk maçı için hak sahibi olan birisine karşı. Biliyor musun eğer seni gerçekten patronum olarak görseydim bunları yapmana şaşırır ve sebebini sorardım. Özellikle de daha önce bu şirkette bulunma amacını bizzat uygulamalı bir şekilde belirtmiş olan İrlandalı bir kaçığın bu şirkette ne işi olduğunu sorardım. Hemde bu şirkette çalışan bir bayana saldırmış olmasına rağmen! Sahiden Dolph? Renee'nin yerinde Nikki'nin olma ihtimalini hiç düşündün mü? 

Dolph bir anda Miz'in üstüne yürüyor ancak Miz susmuyor.

Senin aptal kararların ve aptal hakemlerin yüzünden şampiyonluk maçına çıkma şansımdan oldum. Eğer içinde biraz güreşçilik hırsı kaldıysa söyle bana, sen benim yerimde olsan ne yapardın? Ya da şunu söyle, oraya geldiğinde sana sarılıp ağlamamı mı bekliyordun? Hatta bütün bunları boşver ve bana şunu söyle, NEDEN BURADASIN DOLPH? APTAL BİR HAKEM İÇİN Mİ? YOKSA BASİT BİR TOKAT İÇİN Mİ? 

Dolph araya girmeye yelteniyor ancak Miz konuşmaya devam ediyor.

KISKANDIĞIN İÇİN! BU KARŞINDA GÖRDÜĞÜN ADAMIN PWE TARİHİNİN EN BÜYÜK MAÇINI KAZANAN ADAM OLMASINI ÇEKEMEDİĞİN İÇİN! EVET BUNU ÇEKEMİYORSUN ÇÜNKÜ O GECE SENDE ORADAYDIN VE BEN BUNA RAĞMEN O MAÇI KAZANDIM! BU GERÇEK SENİ DELİ EDİYOR! HADİ İTİRAF ET! PWE'DE HERKESİN ALDIĞINI DA, HİÇ KİMSENİN ALAMADIĞINI DA ALAN TEK ADAM THE MIZ VE BEN ONU KISKANIYORUM DE! SÖYLE BUNU DOLPH! 

Soluklanıyor!

Neden burada olduğun umurumda bile değil. Ancak Wonderland'da sana yapacaklarım senin umurunda olsa iyi olur!

Miz saygısızlığının bir göstergesi olarak Dolph'un konuşmasını beklemeden ringi terk ediyor.

The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!   Salı 04 Eyl. 2018, 03:03

Miz arka alana giderken Dolph Ziggler mikrofonu fırlatıyor ve ceketini çıkartıyor, yeni bir mikrofon alıyor.

Dolph Ziggler: Klasik Miz. Her zaman ki gibi kaçıyorsun. İşte sen busun, bir korkak. Ve gerçekten senin PWE Şampiyonluğu için #1 Contender olman gerektiğini mi düşünüyorsun ? GERÇEKTEN Mİ ? Sana o şampiyonluğu kazanman için Skulls and Bones da bir şans verdim, fakat sen beceremedin. Bense hiçbir sebep yokken #1 Contender olman için sana bir şans daha verdim. Ama sen her zaman olduğu gibi yine başaramadın. Eğer bir kez daha #1 Contender olsaydın yine başarısız olacaktın. Bray Wyatt'a karşı bir şansın olduğunu düşünüyorsan sandığımdan daha da aptalsın. Bir kez daha PWE Şampiyonluğunu kazanamadığın için de hep yaptığın gibi çekip gidecektin. 6 Ay boyunca tripleks villanda oturup televizyon da PWE izleyecektin ve senin hiç olamayacağın kadar iyi olanları izleyip neden başarısız olacağını düşünecektin. Sonra geri dönüş yapacaktın ve yine başarısız olacaktın.

Dolph Ziggler: Başarını da göz ardı etmeyeceğim. Seninde dediğin gibi WrestleMania II Main Event maçında Şampiyonluk Birleştirme maçını kazandın. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Sen bu maça PWE tarihinin en büyük maçı diyorsun ama değil. O maçta ben olmama rağmen o maç değil PWE tarihinin en büyük maçı, o gecenin bile en büyük maçı değildi. Sende bu galibiyetinden öyle bir şekilde bahsediyorsun ki o Şampiyonlukları sanki sadece sen kazandın. PWE Şampiyonluğunu ve World Heavyweight Şampiyonluğunu bir sürü isim taşıdı Miz. Hepsi de o Şampiyonlukları taşırken senden daha iyi iş çıkardılar desem de yalan olmaz. O maçı da diğer maçlarında olduğu gibi bileğinin hakkı ile kazanmadın zaten. Sen tekli maçlarda binbir türlü hile hurda ile kazanırsın, çoklu maçlarda ise doğru anı bekleyip galibiyeti çalarsın.

Dolph Ziggler: Bu gece daha öncesinde belirttiğim gibi sen bir hiçsin. Senin bir mirasın yok, asla olmayacak. Asla bir güreşçi olmayacaksın ve bir güreşçi gibi saygı görmeyeceksin. En baştan beri kimsenin saygısını kazanamadın ve elde avuçta tutulacak bir şeyler başaramadın. Sadece bazı anlarda öne çıktın. Sende öne çıktığın bu bazı anların seni en iyisi yaptığını, bir miras bıraktığını ve unutulmaz olduğunu düşünüyorsun. Gerçekte ise sen sızlayan, sahtekar, sürekli başarısız olan birisisin ve hayatının sonuna kadar böyle kalacaksın. Aynı zamanda kötü bir oyuncusun. İyi olduğun tek şey ise kaçıp gitmek. 

Dolph Ziggler: Ama bana attığın tokat ile bir aydınlanma yaşamadım dersem yalan olur. Genel Menajer olduğumdan beri herkese müsamaha gösterdim. Çalışanlarımı sürekli ödüllendirdim. Bazı ufak tefek şeyleri göz ardı ettim. İrlandalı bir arkadaşın da yaptığı bazı şeylere göz yummak zorunda kaldım. Senin gibiler bunları zayıflık ve becerisizlik olarak algıladılar, her zaman öyle yaparlar. Fakat sizler hayatları boyunca bir baltaya sap olamayan kişilersiniz. Asla amacınızı bulamazsınız, ortalarda gezinirsiniz. İş yapmanın ne demek olduğunu bilmezsiniz. Bugün geldiğim konuma ve güreşçi olarak elde ettiğim her şeyi tek bir amaca ve işin nasıl yapılacağını bilmeme borçluyum. Amacım profesyonel güreş dünyasının tepe noktasına ulaşmak ve bu dünyaya katkıda bulunmaktı. Bu amaçlarım doğrultusunda ulaştıklarım beni şu an ki görüp bildiğimiz Dolph Ziggler yaptı ve mirasım oldu. Tüm bunları da bir kez daha göstermek için sabırsızlıkla bekliyorum. Wonderland de görüşürüz.

Dolph Ziggler mikrofonu bırakıyor ve Here to Show the World çalıyor. Arenadan çoğunlukla olumlu tepkiler geliyor ona. Genel Menajer arka alana doğru giderken kameralar kapanıyor. 

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Rahat Bırak !
» arkadaşım maymun müziği