PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The End Of Time

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: The End Of Time   Paz 02 Eyl. 2018, 21:30

"The End" duyulurken Dean Ambrose'a destek oldukça fazla. Stage'de görünüyor, bir süre orada bekliyor ve tüm stadyumu süzüyor. Ringe doğru ilerliyor sonrasında. Fazlasıyla soğuk bu gece Dean.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor, mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

"Bütün oyun planımın amaçladıklarıma doğru ilerlediğim yolda karşıma çıkan barikatları parçalamak olduğunu söyleyip durduğum bir dünyada sürekli karşıma satranç ustaları çıkıp durdu. Her birinin farklı oyun planı vardı, hepsi zeki heriflerden oluşuyordu. Kendimi defalarca açıkladım, bu gece tekrarlamayacağım. Gidin ve kendiniz yüzleşin. Özellikle "The Irish One" Terrier kulaklarını iyice açabilir.

Biraz duraksıyor, düşünüyor.

"Ayak bastığın bölge Pro Wrestling Entertainment. Yani benim evim. Maç çıkışı günlüğümü alıp evime döndüğüm ve bunun için her hafta vücudumun bir bölgesinde kalıcı hasar bıraktığım günlerden sıyrılıp geldim buraya. Samuel Alton ile yerin altında ahkâm kesen tonla piç kurusuna şaklabanlık ettiğimiz saniyelerdense bu sektörde sevdiğim şeyleri yapmak uğruna Seth Rollins'in ağzında sakız gibi çevirdiği "kafa çatallama" aktivitesi daha cazip geliyordu. Step-by-step. Hepsi sırayla geliyordu. Bu sahnelere adım attığım günlerde tok bir sesle kendini anlatan onlarca insan vardı. Bu gece aynı senin gibi beni dinleyenler de bu seslere saygı duyuyordu. Bazıları gergin bile hissediyordu. Doğamda var bu. Mesele kendimle alakalıysa kim olursa olsun boynumu çökertmeyi kabul etmeyeceğim. Nerede olursa olsun. Bu evrene dahil olmadan önce istemesem de diz çöktüğüm anlar oldu. Bunların hiçbiri kendi çıkarım adına değildi, boynunu öne eğdiğine şahit olmayı hazmedemeyeceğim değerlerim vardı. Her zaman bu bölgenin agresif çocuğu oldum. Soyunma odasındaki her bir asker bunu bilir. Hepsiyle aynı sahnede çatışmışlığım vardır. Bazıları safımda, bazıları karşımda bulundu. Değişmeyen tek nokta vardı, spot ışıkları sadece benim için yanıyordu. Kalanıysa zifiri. Sözüm o ki, tüm bu hırsını anlayabiliyorum. Evinde makatını genişletip imrenerek seyrettiğin bu oluşumda bulunmamak damarlarını sertleştirdi. Bu yüzden ben adımımı ilk attığımda bir gecekondu olan Pro Wrestling Entertainment, bugün bir gökdelen halini almışken ben ve bu saçmalığa benim gibi aşık olan birçok adam bulutların ardında. Ben ise en üst katta bir piç gibi sırıtarak seni izliyorum Fergal. Bu siktiğimin gökdeleninin her katını ben çıktım. Sen bu gerçekliğin oldukça uzağında bir çöp kutusunda ikamet ediyorsan ve bu senin kanına dokunmuşsa bu  yapıyı yerle bir etme isteğini anlayabiliyorum. ANLAYABİLİYORUM FERGAL DEVITT fakat senin anlamadığın bir nokta var. Buraların benim bölgem olduğunun farkına varmışsın lâkin öfkemi dindirmek adına vazgeçmeyeceğim bir değerimin olmadığının farkına varamamışsın. Buraları toz ve duman mı götürsün istiyorsun? Bu gökdeleni kendi ellerimle yıkarım çocuk, hem de senin üzerine doğru. Akan kanının hızlandığı çok bariz. Aciz olanlarla savaşmam fakat sınır aşılalı çok zaman oluyor. Beni kendi ellerinle ölümle tanıştırabildiğin gün kafamı bir Lowrider ile ezip geçmene sesimi çıkartmayacağım ama görünen o ki ölümün beni karşılamasına daha çok vakit var çünkü sen Fergal Devitt, Beni her defasında sırtımdan avlayarak ve kişiselleştirdiğin bu meseleden fazla uzak kişileri bu oyuna dahil ederek taşşaklarının olmadığını fazlasıyla kanıtladın. Bu yüzden iki bacağının arasını tekmelediğimde vicdanen bir sorun yaşamayacağım."

Devam ediyor.

"Bu oluşum tüm manevi haklarıyla bana ait. Bunu kim reddederse etsin kendi iç sesiyle ters düşecektir. Ömrünüzde edinemeyeceğiniz saygıyı gördüm, gözünün içine bakamayacağınız kişileri tam bu ringin ortasında sersefil ettim. Survivor Series'te gizemli son üye olmasını gerçekten de kimsenin umursamadığı The Miz bile buna karşı çıkamaz. Mike'ın iyi iş yapmaktan oldukça uzak olduğumu söylerken Survivor Series'te son anda işleri değiştirmeseydim, bugün mikrofonu eline almak için bile önce Jimmy Jacobs'ın taşşaklarını yalaması gerektiği gerçeğini unutup durması çok komiğime gidiyor. The Massacre Club'ı ben sonlandırdım, çünkü canım öyle istedi. İstememiş olsaydım hala tasmalarınız sıkı biçimde geziyordunuz. Biraz gevşettim diye sağa sola ateş saçmanıza hiç ama hiç gerek yoktu. İşte sırf bu yüzden ben sizin yerinizde olsaydım "shoot" atmadan önce iki defa düşünürdüm. Buna rağmen uslanmayı tercih etmeyecekseniz, ben size bu kutsal mikrofonun nasıl kullanılacağını öğretirim. O zaman bırakın bu insanların sizin suratınıza bakmasını, spotify'da giriş müziğinize denk geldiklerinde suratlarını ekşitmeden o müziği geçmemesini bile beklemeyin. Bu sadece bir. BİR örnekti çünkü bunlara yenilerini eklemem yalnızca kendimi yorduğumun bir göstergesi olurdu. Gerektiğinde bu şirketin götünü kurtardım. Gerektiğinde ise uçurumlara sürükledim, aynı senin şimdi yapmak istediğin gibi Irish booi. Yapmak istediğim ve gerçekleştiremediğim bir şey bile yok. Bu bölgeyi en dipten en tepeye çıkartmışken alt tabakadaki herhangi bir piç kurusunun ismimi ağzına alması sinirlerimi kıpırdatamıyor bile. Sadece bu cümleleri kurarlarken bile nankörlük yaptıklarını farkedip, suratlarının kızarıp kızarmadığını merak ediyorum. İŞTE TÜM MERAKIM BURADA. Başka merak ettiğim konular da var. Mesela Fergal Devitt'in favori rengini fazlasıyla merak ediyorum. Ona istediğini verdiğimde, yani bulutların ardındaki tüm bu düzeni kendisiyle birlikte cehennemin dibine kadar yumrukladığımda BEN, yıldızların arasına bir kutu sprey boyayla binary kodları yazacağım. 01001001 00100000 01010111 01001001 01001110. Hangi renk olsun? Tüm bunları yapıp yapamayacağım konusunda herhangi bir şüphesi olan var mı? Yani gözümü kırpmadan tüm rutininize bir son vereceğim konusunda tereddüt eden olacak mı? Üzgünüm, bunu yapmaya başladım bile. İsteyen piposunu yakıp geceleri sabah eylesin, isteyen mikrofonuna sarılıp "I QUIT!" diye bağırsın, isteyen siktir olup Triple H'i çağırsın. İsteyen tüm bu boku bırakıp evine dönsün ve emekliliğin tadını çıkartsın ve isteyen olursa... Bavulunu toplasın ve New Japan'da sergilesin sanatını çünkü Wonderland'den sonra ortada Pro Wrestling Entertainment diye bir şey kalmayacak. Bunu bizzat ben yapacağım. Bana kim çıkıp "Neden?" diye sorarsa sorsun aynı cevabı vereceğim: "Çünkü canım istedi"

Tüm arena buna nasıl bir reaksiyon vereceklerinin şaşkınlığındalar.

"Neden mi? Çünkü ben DEAN AMBROSE'um. FARKINA VARIN."

"The End" ikinci kez duyulmadan sessiz biçimde ringi terkediyor.

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

The End Of Time
1 sayfadaki 1 sayfası