PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Gasoline

YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Gasoline   Salı 04 Eyl. 2018, 18:59

*YEAH-YEAH*

Real Rock'N Rolla eşliğinde Devitt yavaşça ringe ilerliyor. Elinde sprey boyası ya da başka bir eşyası yok. Ringe girdiği gibi turnbuckle'a oturup konuşmaya başlıyor.

''Açık konuşayım, Dean'ın üst üste ikinci kere hazırlıksız yakalamayı beklemiyordum ve o da zaten benim beklentilerimi boş çıkarmadı. Böyle tiplerin daha zeki olacaklarını zaten biliyordum. Burada uğraştığmız bir Sheamus veya bir Goldberg değil. Kanlı canlı, görmüş geçirmiş Dean Ambrose. Sokak kurallarını gayet iyi biliyor fakat ben kural bilmem. Ne resmi, ne sokak. Attığım her adımda hepinize tur bindirdiğimi şimdiden öğrenmiş olmalısınız. Dean Ambrose'un yüzüme biber gazı sıkması bir şeyi değiştirir mi sanıyorsunuz? Bu yaptığı hile veya korkaklık değildi. Elinde ne varsa kullandı ve bundan dolayı ona 'aferin' demekten başka yapabileceğim hiç bir şey yok. Fakat bu Cuma, Wonderland'de, ona karşı yapabileceğim çok şey var. Sadece fiziksel hareketlerime bakacak bir iş bu. Akıl oyunları merasimini çoktan geçtik ve dürüst olalım, Dean bu işler için fazla tecrübeli. Belki de bu yüzden ona karşı denediğim her şeyi denedim. Eğer diğerleri olsaydı kulaklarına damlatacağım iki damla zehir ile pert olurlardı fakat karşımdaki yılan o kadar zehirli ki benim zehrimi fark bile etmiyor. Ama şu var ki, ben istediğimi ziyadesiyle aldım. Bir tutam kan, bir tutam korku, bir tutam endişe, bir tutam nefret ve bunların hepsiyle birlikte kanını kaynattım. Kazanımda fokur fokur kaynattım ve iksirim hazır. Wonderland'de o iksiri dökeceğim. Ringin üzerine yayılacak. Kan olacak ama onun kandan çok öte bir şey olduğunu tek bakışta anlayabileceksiniz. Çok mu koyu kırmızı? Şekli mi tuhaf? Belki de olması gerektiği gibi sıvı bile değildir. Kim bilir, bunları size söyleyecek olsam Ambrose'u maça çıkarma zahmetinde bile bulunmazdım. Tuzağımı kurdum, gayet görünürdü ve Dean tuzağımın üzerine resmen yürüdü. Evet, tuzağımın olayı da buydu. Gayet görünür olması. Böylece rahatça içine yürümek için hiç bir engeli olmayacaktı. Şimdi ise önümüzde hiç bir engel kalmadı ve aksiyon zamanı başlayabilir.''

''Çok uzun zaman da kalmadı. 4 gün sonra benim işim sona erecek. Yarım bıraktığım işi bitireceğim. Dean Ambrose'u öldüreceğim. Bunu daha erkenden de halledebilirdik fakat kendisi kaçmayı seçmişti zamanında. Şimdi ise sahte erkeklik yalanlarıyla karşıma çıkıyor fakat kendisini neyin beklediğini hala kavrayabilmiş değil. Kafana levye darbesi almak mı, eski sevgiline paranoya yüklemem ya da kafanı bir tekerin altına sokmam mı? Haydi ama Dean, bunlar önemli bir değer taşıyacak olsaydı o maça gerek bile kalmazdı. Ziggler'i de görevlilerini de takar sikime ve o gaza basardım. Sen de bundan sonra hiç bir şey için asla endişelenmezdin. Ancak ben bu işin kurallara uygun olması için elimden geleni yaptım. Maç kararını genel müdür verdi. Geçen hafta dilediğim gibi binaya girip çıkmam kararını da. Biraz elini zorlamış gibi gözükebilirim fakat her zaman bir anarşiste dilediğini vermeme seçeneği vardı. Bedeli ağır olurdu...fakat yine de bir seçim vardı. Kendi özgür iradesiyle verdiği karardan dolayı bu işe resmi bir imza attım Dean ve ben bunu başka türlü istemezdim doğrusu. Sınırları zorladım fakat eskiden yaptığımın aksine taşmadım. Böylece asıl şoku o maça çıktığımızda yaşa diye. Şimdiye kadar sana yaptıklarım var ya, tek bir maçta sana yapacaklarımın yanında bir hiç Ambrose. Unsanctioned Match'i şahsen istedim çünkü o maçta yaptıklarımdan dolayı sorumlu tutulmayacağım. Yani, manevi olarak sorumlunun ben olduğumu cümle alem bilecek ama kimse resmi olarak senin ölüm nedeninin Prince Devitt olduğunu kağıda dökemeyecek. Ben de kendimi böyle kafa ağrısından kurtarmış oldum. Görüyorsun ya, ben gayet planlı bir adamım. Planımın tehlikeye girmeyeceğini söylemiştim. Takır takır işledi ve gördüğün gibi tehlikeye yaklaşmadı bile.''

Devitt, turnbuckle'dan iniyor ve konuşmaya devam ediyor.

''Burada tek tehlike senin kendini içinde bulduğun tehlike. Önceki konuşmalarda sana karşı biraz hoşgörülü davrandım, bunun farkındayım. Sana yapacağım şeylerin senin sonunu getirmeyeceğini falan ima etmiş olabilirim. Sadece seni yenip hayatıma devam falan edeceğimi düşündürmüş olabilirim ama inan bana, yanlış kelimeler seçmişim. Sen Dean, sen biticeksin. Bu bir maç türünden dolayı olmayacak. Seni yenersem buradan ayrılmak zorunda kalmayacaksın. Neyim ben? Canına okuduğum Sami Callihan mı? Seçim senin olacak. Seninle işim bittiği zaman istersen burada güreşmeye devam et tabii bunun için ayakta durabilmen gerekecek ve sana şu kadarını söyleyeyim ki işimiz bittiğinde bir daha ayakta durabilirsen kendini şanslı hisset. Güreşmek için kollarını kullanman gerekecek ve işimiz bittiğinde kolların yerindeyse kendini şanslı hisset. Düşünebilmen de gerekecek...ve evet, o fonksiyonunu da kurtarabilirsen dünyanın en şanslı adamı olursun. Seni bir zombiye çevireceğim. Ya da bir bitkiye. Kendi zihninin içinde Zombies vs Plants falan oynarsın artık. İşimiz bittiğinde bir Dean Ambrose olmayacak. Bu taraftarların sevebileceği, ringe çıkıp çılgınlıklarıyla herkesin başını döndüren, son derece gözüpek bir adam olmayacak. İnan bana, seni seçtim çünkü sen önemliydin ve benim de seni önemsiz yapmam gerekiyordu. Burada sonuç, nedenlerden daha önemli. O yüzden neler yapabileceğin şu saatten itibaren hiç bir anlam ifade etmiyor çünkü sandığının aksine o maçta seni benim çöplüğüme sürükleyeceğim. Dean Ambrose'un bile aşmam dediği noktalara kendi kontrolüm altında götüreceğim. Çaresiz bir şekilde bana bakacaksın ve aslında yapman gereken her şeyi göreceksin fakat ben de sana diyeceğim ki Deano: Çok geç. Sen artık ölü bir adamsın. Ve seni çıkardığım yükseklikten aşağı iteceğim ve bir daha asla yukarı çıkamayacak olmandan emin olacağım. Because I'm the RRREEEEEALLLL ROCK'N ROLLA.....ve sana yapacağım işkence de son derece gerçek olacak.''

Devitt mikrofonu atıyor ve müziği eşliğinde gidiyor. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

like fire, hellfire, this fire in my skin
this burning desire is turning me to sin

RPG: Prince Devitt

emre demir saltaş efsanesi:

Gasoline
1 sayfadaki 1 sayfası