PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Big Dog Will Be Small Fish

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: The Big Dog Will Be Small Fish   Salı 04 Eyl. 2018, 21:20

Written In My Face!

PWE'nin Kıtalararası Şampiyonu ringe geliyor! Karışık tepkiler var kendisine. Ringe girip mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus

Meşgul bir adam olarak buraya gelip konuşmak planlarım arasında yoktu. Wonderland günü ringe gelip Roman Reigns'in cevabını verecektim. Ancak geçen gün o kadar kötü bir konuşma yapmış ki, kendimi tutamadım. Gerçekten Roman Reigns'in nasıl bir varlık olduğunu düşünmüştüm. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Her insanın hayattan bir beklentisi vardır. Ya da benim gibi beklentinin üzerinde bir dünya geneline bir yaşam tarzı oturtmaya çalışır. Sayısı azdır. Zaten kaç kişi doğuştan soylu, savaşçı, kral doğabilir ki ... Kaç kişi Tanrı'nın özellikle kutsadığı insanlardan olabilir ... Roman Reigns tabiki bunlardan hiçbiri değil. 7 insan ömrü boyunca dirilip tekrar dünyaya gelse, yine kuduz olur. Bu fella o kadar alakasız ve aykırı bir varlık ki, kendisini ölümsüz olarak nitelendirmiş. Tanrı'nın ona biçtiği ömrü inkar eden bir isyankarsın fella. Sen, sana verilenlerin kıymetini bilemeyecek kadar cahilsin. Arenaya çıkmak senin kaderine yazılmış. Brock Lesnar'ı yendiğini anlatıp duruyorsun. Başka bir seçeneğin var mı elinde ? Söylesene fella başka ne elde ettin ? Koca bir HİÇ! Bunun için seni suçlamıyorum. Kimseyi suçlamıyorum çünkü ben senin gibi isyankar değilim. Ben Tanrı'nın yazdığı kadere inanırım. Senin de kaderinde bir sürüngen gibi yaşamak varmış. Herkes benim gibi sağlam bir kana, maziye ve güce sahip olamıyor maalesef.. Eğer kaderine boyun eğmeyi reddetmeye devam edersen, seni temin ederim ki fella Tanrı seni cezalandıracak. Daha büyük bir ceza alacaksın. Çünkü Tanrı'nın yeryüzündeki askerleri, senin için gelecek. Onlardan birisi de benim fella! Senin ilk cezan! Ölümsüzüm diyorsun ya, Wonderland günü senin ölümün olacak. Bu öyle bir ölüm olacak ki, keşke gerçekten ölseydim diye haykıracaksın. Rezil bir durumda, ayaklarımın dibinde, KÖPEK gibi bana yalvaracaksın.. Bende senin yalvarmanı seyredip Tanrı'ya bir kez daha şükrediyor olacağım!

Ringten inip spiker masasına yaklaşıyor.

Benim limitim yok. Yapacaklarımın limiti yok. 10 Spear yersem eğer, muhtemelen bir gece boyunca midem ağrıyacak. Basit miligramlı bir ağrı kesici içeceğim ve hiçbir şeyim kalmayacak. Ne yani, dakikalar boyunca bunu mu anlatmaya çalıştın ? Ben sana 125 tane Brogue Kick vuracağım, yetmeyecek sen ayağa kalkacaksın, bu da yetmeyecek basit bir ağrı kesicinin senin konuştuğun süre zarfında yok ettiği acıyı bana tattıracaksın, ve ben 10 saniye boyunca yerde kalacağım öyle mi ? Hemde sen beni izlerken ? Söylerken bile komik! Sen bir ağrı kesici kadarsın Roman Reigns! Ancak merak etme, ben sana o günden sonra çok iyi gelecek bir morfin vereceğim! Saygı konusuna gelecek olursam, evet, senin efsane dediğin adamlara ben efsane demiyorum fella. Çünkü onlar benim gözümde efsane falan değiller. Sadece birer kukla hepsi o kadar. Geçmişi göremeyecek kadar körsün sen. Hangisi tek başına hak ettiği şeyler kazandı ki ? Haktan bahsediyorsun. Bu sorumu cevapla kendi kendine. Hangisi, kendi başına, hak ettiği, şeyler, kazandı ? HİÇBİRİ! Hepsi birer kuklaydı. Birilerinin menfaati için göt yaladılar. Götlerini yalattılar. BU KADAR! Söylese hangisine saygı duyayım ? Ya da AJ Styles ile olan maçına müdahale ettiğim için, saygısız mı oluyorum ? Hayır fella. Senin de dediğin gibi, PWE'ye kanserden temizliyorum! Eğer bunu yapmazsam, yani siz ringte olduğunuz müddetçe, ben kanser olacağım! Sen kendi yaptıklarına savaş diyerek, bu kavramı küçültemezsin Roman Reigns. Sen '' savaş '' diyecek ağza sahip değilsin! Sen burada yaptığın şeye savaş diyip, üzerine bir de kendini imparator ilan ediyorsun. Hem de hiç kimseye bir faydan yokken.. Ben kralım fella. Savaşçıyım. Yenilmezim. Yıkılmaz bir ruha sahibim. Ve senin mercimek kadar beyninle kurduğun hayallerin, benim gerçeklerime dahi yaklaşamaz! Sana son bir şans vermeyeceğim. Bunu kaybettin. Tanrı sözünü çoktan söyledi. Askeri kılıcını çekti, isyancının cezasını kesmek için ona verilen günü bekliyor. Son duanı etsen iyi edersin. FELLA!

Mikrofonu bırakıp arka alana gidiyor.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

The Big Dog Will Be Small Fish
1 sayfadaki 1 sayfası