PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The Big Bad KO

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

The Big Bad KO Empty
MesajKonu: The Big Bad KO   The Big Bad KO EmptyÇarş. 05 Eyl. 2018, 01:50

Kameralar arka alana gidiyor ve Kevin Owens ekranlarımıza geliyor.

The Big Bad KO &image=c8ef442336d0f5cb2d815f3da173545041e6d92c-aHR0cDovL3N0aWxscmVhbHRvdXMuY29tL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDE2LzA5L21heHJlc2RlZmF1bHQtMS5qcGc%3D

Kevin Owens: Küçük bir çocuk iken her Pazar günü ailem ile birlikte kiliseye giderdim. Her hafta yeni bir şey öğrenirdim. İsa'nın nasıl öldüğünü öğrendiğimde ise büyük bir şok yaşadım. Hayatı boyunca yaşadığı onca şey, katlandığı şeyler ve hayatının sonu beni derin bir kedere boğdu. Çocukluğumun geri kalanında ne zaman kiliseye gitsem acaba İsa kendine yapılanları ve ölümü hakkında bir şey söyleyecek olsa ne söylerdi diye düşündüm. Geçen Cuma akşamı Tension da dediklerim ve yaptıklarımdan sonra ise öyle karşılıklar aldım ki çocukluğumda aklımda hep soru işareti olarak kalan bu sorunun cevabını anladım. United States Şampiyonu Drew McIntyre'a yaptıklarım ve A.B.D. Başkanı Donald Trump'a söylediklerimden dolayı birçok ''vatansever'' Amerikan beni hain ilan etti, bana ve aileme, biricik ülkem olan Kanada'ya türlü hakaret ve küfürler etti. Bir nevi çarmıha gerildim, tıpkı İsa gibi.

Kevin Owens: İnsanların böyle tepkiler göstermesini anlıyorum ve saygı da duyuyorum. Bunu duyan Amerikalıların çocukken benim yaşadığım gibi büyük bir şok yaşadığına eminim. Ama Kanada gibi bir ülkede doğup yetişen insanlar olgunlaşır, yaptıklarını iyisiyle ve kötüsüyle kabul eder, hayatına devam eder. Biz böyle yaparız, Amerikalı bir insan ise gider bir silah satın alır ve etrafa veya insanlara ateş eder. Klasik Amerikan davranışı. Anlam veremediğim şeyse bana böyle karşılık veren insanların yaptığımın kötü bir şey olduğunu düşünmesi. Soytarı bir devlet başkanınız var, United States Şampiyonu diye ise çakma bir güreşçi var. Benim o Cuma akşamı Tension da yaptıklarım çakma United States Şampiyonu Drew McIntyre'a güreş hakkında bir ders vermek içindi. Aynı şovda söylediklerim de soytarı devlet başkanı Donald Trump'ı içinde bulunduğu durumun önemini anlatmak içindi.

Kevin Owens: Gerçekler acıdır, bu yüzden gerçek denir. Sizler bu olanlardan sonra büyük kötünün ben olduğumu düşünüyorsunuz. Benim söylediklerim ve yaptıklarım her ne kadar acı olsa da gerçektir. Eğer bu beni büyük kötü yapıyorsa bende büyük kötü olayım. Fakat Wonderland şovunda ise gerçekler yine gün yüzüne çıkacak ve ben PWE'nin United States Şampiyonu olacağım. Belki bu gerçekleşince aklınız başına gelir diyeceğim ama hiç sanmıyorum. Bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur derler.

Kevin Owens ayağa kalkıyor ve oradan uzaklaşıyor, kameralar da kapanıyor.

The Big Bad KO
1 sayfadaki 1 sayfası