PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Işık Hüzmesi

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Işık Hüzmesi   C.tesi 15 Eyl. 2018, 03:21

03:01:38
09.15.2018
Cincinnati/Ohio

Dean Ambrose'un evi burası. Hep alıştığımız biçimde ev, geneli karanlık. Scarlett alıştığımız gibi üst katta uyumuyor bu sefer. Dean'in dizlerine kafasını koymuş şekilde uzanıyor. Dean oturduğu yerden kalkıp mutfağa yöneliyor, dolabı açıyor. Ağzına kadar Guinness dolu. Hatta iki kutu meyve suyu ve bir litrelik su dışında neredeyse dolabın kalanında teneke Guinness'ler var. Bir de bardak alıyor, tekrar geri dönüyor. Bardağı eğik biçimde tutup doldurmaya başlıyor, 2/3ünü doldurduktan sonra dik şekilde koyuyor bardağı. Kalanını boşaltıyor. Sonrasında masaya bırakıp Scarlett'ın kafasını tekrardan dizlerinin üstüne koyuyor, saçlarını okşuyor bir süre. Konuşuyor. 

Dean Ambrose: "Bu gece uyandığım kaçıncı rüyanın köklerindeyim? Gecenin en sonunda kulağımdaki elli farklı tondaki tınılar, içinde bulunduğum kabustan diri biçimde uyandırdı beni. Bu... işte kendim ve kendim arasında çizdiğim kalın çizgi. Oldukça sıcak bir çizgi, karşı tarafa geçmeyi deneyenin canı yanacaktır. Bu, geçmişim ve geleceğim arasında çizdiğim çizgidir. Değiştirmek isteyenin de canı yanacaktır. Akıbetim hakkında verdiğim demeçler yankılanıyor, küçük ama çok derin karanlık odamdan. Gökyüzü beni yanına alacaktır. Gözlerim kamaştı, gözlerimin içine bakan gözler geleceğin ta kendisi gibi parıldıyordu. Saf bir ışık hüzmesiydi, kimse için problem değildi. Yalnızca bende sorun yarattı. Yüzüm solgun. Destelerden bir kart çekmişim evvelinde ve istemesem de gerektiğini gerektiğinde yapmışım. Anlamadan dinlemeden tüm ifademi kırıp geçmişsiniz. Bilinçaltınız kararmış, isminiz dilime zarar vermiş."

Scarlett Rose Good: "Çok bariz."

Dean Ambrose: "Seni de iyice kendime benzettim be."

Dean Ambrose: "Kalbimin son noktalarına saf kuruntular saplamışım. Kalbim ağaç kabuğu rengine bürünmüş. Artık kendi ayaklarımın üstündeyim. Adımlarım vücudum yara izlerine alıştığında filizlenmeye başlamış. İçim yorgun kalmış. Gözlerim sürekli bahsettiğin şu geleceğe dair umutlu. Vaadler görüşümü köreltti yıllar boyu fakat hissedebiliyorum, bu hikaye uzamaya devam ediyor. Replikler kesilmiyor, çark dönmeye devam ediyor. Gökyüzü ismimi tekrarlamaya devam ederken tırmanmam gerektiğini anlayacağım. Yoruldum, ama devam edeceğim."

Scarlett Rose Good: "Neden?"

Dean Ambrose: "Ne neden?"

Scarlett Rose Good: "Neden büyüyoruz? Hep bu noktada kalamaz mıyım? büyümek istemiyorum."

Dean Ambrose: "Haklısın, neden?"

Scarlett esniyor. 

Dean Ambrose: "Neden en başta büyüdük ki? Yumruklarımı neden indirdiğimi bugün dahi bilmiyorum. Neden boynumu öne eğmeye başladığım hakkında bir fikrim yok. Öyle gamsızlık. Söylesene, hayat hala karmaşık mı yıllara rağmen? İşte noktalandı. Her şey bitti. Çok şey oldu. Tecrübeyle sabit savaşlar verdim. İnsan sarrafı olmadım lâkin okumayı becerebiliyorum. Ne lanet ama. Öyle saçmalık, geçmişe dair hatırladığım bulanık anılar var. Yokuşların sonunun gelmediğini anlamam kısa sürdü, düzlükleri görmeden evvel muhtemelen dizlerim yorgun düşecektir. Yarı uykulu ilerleyeceğim, sendeleyerek. Ben...

Yüzünde görmeye değer bir tebessüm var, kızının uyuyakaldığını farkediyor Dean. Saçlarını kokluyor, sonrasında kafasından öpüyor. Bildiğiniz kafasından evet.

Dean Ambrose: "Gökyüzünden seken bir ışık hüzmesi gözlerimi kamaştırıyor. Bu en az sana anlattıklarım kadar gerçek."

Kucaklıyor onu ve odasına götürüyor, yatağına yatırıp üstünü örtüyor. Odanın ışığını kapatırken son kez bakıyor, sanki gerçekten de son kez bakıyormuş gibi... 
Odadan ayrıldı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

Işık Hüzmesi
1 sayfadaki 1 sayfası