PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 

Sigorta

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
Young Wolf

REP Puanı : 17

MesajKonu: Sigorta   Cuma 28 Ara. 2018, 23:22

DJ Dikkat Bella Ciao duyuluyor ve Dj dikkat gözüküyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Titantronu gören seyirciler destek çıkmaya başlıyor.

Dj dikkat ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

"Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Beni tanımayanlar var aranızda, ismimi söyleyeyim. Ben memet yani dj dikkat, süleymaniye çocuğuyum. Urfada büyüdüm, uzun süre reple uğraştım, repten yiyeceğimi yedikten sonra gençlere bıraktım. Benim yanımda repe başlayan bazı kişiler şimdi arkamdan car car car konuşuyor, o iş karılara ait olduğu için onları umursamıyorum. Daha öncede dediğim gibi ben kendim için rep yapıyorum, bu sağğatten sonra bana attığınız disler umrumda değil. Ha Heijan, o attığın diste yarrak gibi olmuş, kale almıyorum seni. Ben sana ne ettim, benim dükkanım var kendi dükkanım. Dükkanıma bakıyorum ama hala bana diss atıyorlar ve daha da önemlisi hala Urfaya diss atıyorlar. Bak dostum ben urfalı değilim... "

Seyirciler "isotcu isotcu" diye chantler atmaya başlıyor.Dikkat sinirlenir ve devam eder.

"İsotcu diyip durmayın, isotcuların ahan böyle bir yarrağı var (ellerini açar) ahan böyle, sokarlar size haa ayık olun. Urfalılara oğlancı diyenleri, isotcu diyenleri tek tek sikiyorum. Önlü arkalı. Urfalılardan ne istiseniz, anayızı mı sikmş? Sizi oğlancı mı etmiş? Götünüz yerse Urfada bunları dersiniz, Urfada size destek çıkan onunda amına koyim. Süleymaniyeye gel Dj dikkat de yeter olum, sizi kapıda indirirler. Gurbağaeyvallah. Askerliğimi bitirdim, öyle boş boş gezipte rep peşinde koşturan birisi değilm artık. Evli adam bana gelmiş diss atıyor, evli adam rep yapmaz, yapanları da sikim. Evli adam dedigi rep yapmaz çoliğina çociğina bakar rep yapmaz. O bacısı sikişenler de var, bana diss atanlar. Şimdi stüdyo kurarım, size diss atarım kendi memleketinizde kafayiz yerde gezersiniz. mAlzem€leri sattık, rep yaparsamda Güneydoğu rap center var, orada beni dinleyen ve bana destek çıkanlar için rep yapıyorum. Şu Dinçere gelmek istiyorum, (Ekranda Dinçerin fotoğrafı gözükür) tipe bak püğğ amına çaktığım, evlat olsan sevilmezsin lan gevşek. Ananı sikim senin (kafası geri giderek kahkaha atar.)"

Emin kardeşim, İsmail kardeşim ve en önemlisi Gökan kardeşim... 

Bir müzik duyulur ve bu Gökan'ın müziği.Seyirciler çıldırıyor.

mkk:

Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Sigorta   Perş. 03 Ocak 2019, 09:04

Gökan gardaşım ringe gelir ve kameraya bakar.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt

1 Time PWE Champion

2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

Sigorta
1 sayfadaki 1 sayfası