PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Tension #5 : Love is in the Air

+4
The King Of Spear
The Brahma Bull
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
8 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE Tension #5 : Love is in the Air Empty
MesajKonu: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptyPaz 29 Ekim 2023, 21:10

PWE Tension #5 : Love is in the Air Gtzl3nnasql41

Pyrolar, lazerler ve bolca dumanın şovu ile PWE Tension açılıyor. Janjanlı kıyafetiyle Damon, zor sığdığı takım elbisesiyle Chettin endam-ı arz ediyor.

Damon Castle: Hoşgeldiniz baylar ve bayanlar, PWE Tension’un yeni bölümünden herkese merhabalar. Ben Damon Castle ve yanımda PWE Hall of Famer Chettin Samzing bulunuyor. Chettin, hoş geldin. Nasıl gidiyor?

Chettin Samzing: Bomba gibiyim. Bad Blood’un main eventinin tadı damağımda kaldı diyebilirim.

Damon Castle: Bildiğiniz üzere geçen hafta Bad Blood’da iki yeni şampiyon belirledik ve ikisi de sonuna kadar hak ederek buralara geldiler.

Chettin Samzing: Ben ikisini de tanıyorsam bu akşam kesinlikle söyleyecekleri bir şeyler vardır. Enselerinde an itibarı ile kocaman bir hedef var.

Damon Castle: The Rock denen bela PWE World Championship’in peşine takılır ise şampiyonu çok güzel olmayan şeyler bekliyor diyebiliriz. The Rock 3 kişiyi eledi ve iki “finisher” yani, güreşi yeni izlemeye başlayan izleyicilerimiz için, maçı bitirmeye yönelik özel bir hareketten kurtulan ilk PWE starı oldu.

Chettin Samzing: Bizim zamanımızda kafaya oturttukları zaman 2 saat yerden kalkamazdık, Damon, bu yeni veletler çok yumuşak.

Damon Castle: İstersen bunu Austin’e falan söyle, sana birinci elden servis etsin.

Chettin Samzing: Bir ara söylerim, şimdi belim ağrıyor.

Damon Castle: Ağrır tabi...

Ringin ortasında Thaner Tony var.

Thaner Tony: Baylar ve bayanlar... PWE World Champion... Brian Pillman!

Şampiyon Brian Pillman girişte gözüküyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Hqdefault

Yuhalamalar eşliğinde Pillman belinde kemeriyle çıkıp geliyor. Seyircilerden orta parmak mı görmeyiz, nah çeken mi görmeyiz, top işareti (Türklere özgü iki harekettir, sözlükten bakabilirsiniz) yapanlar, sövenler... Tam bir keşmekeş arasında Pillman pişmiş kelle gibi sırıtıp ringe giriyor. Thaner Tony’in uzattığı mikrofonlardan birini alıyor ve diğeriyle Tony konuşmaya başlıyor.

Thaner Tony: Brian, tebrik ederim. Yeni şampiyon olarak düşüncelerini almak istedim.

PWE Tension #5 : Love is in the Air What-happened-to-Brian-Pillman-on-WCW

Brian Pillman: Ah Thaner... göt yanığı kokusu duymak kadar güzel bir şey yok. (Yuhalanır) Hadi ama, siz de itiraf edin, güzel yaktım.

Thaner Tony: Finalde Eddie Guerrero ile beraber çalışıp The Rock’u alt ettiniz ve sonra Eddie’yi yendiniz... Neden Eddie size yardım etti?

Brian Pillman: Bilmem... kendisine sormak lazım, bana güvenilmeyeceğini öğrenmiş olması gerekiyordu şimdiye kadar ama işte. İyi kalpliler yenilmeye mahkum, her zamanki gibi adamım.

Thaner Tony: PWE’in çok köklü geçmişinin en yeni şampiyonu olmak size ne hissettiriyor?

Brian Pillman: Karamelli donutlar gibi. PWE büyük bir şirket, ama ben de en az onun kadar büyüğüm. Beni şu anda yuhalayanların içten içe bana deli olduğunu da biliyorum, kendinizi boş yere kandırmayın ey insanlık. Seviyorsun, itiraf et.

Daha fazla küfürle karşılaşır.

Brian Pillman: Nefret ettiğini en çok seversin, hahaha!

Bir müzik duyuluyor.

Damon Castle: Bu The Rock!

Chettin Samzing: Sanki geçen haftadan beri daha büyümüş gibi

Rock bir süre kendisine verilen olumlu tepkiyi içine alıyor (Hahahaha). Yavaş yavaş ringe geliyor ve eline bir mikrofon alıyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Main-qimg-747d112230738d1b51bd910890d2d93b

The Rock: Mermerden oyulmuş başımdaki kulaklarım duyduklarına inanamadı. Brian Pillman denen adama konuşma hakkı mı veriyorsun, Tony?

Brian Pillman: Rüzgar yapma, adamım. Sana gereken sözü geçen hafta söylemiştim.

The Rock avucunun içini Pillman’ın suratına doğru uzatır ve Tony ile konuşmaya devam eder.

The Rock: Ne zamandan beri hilebazlar söz hakkına sahip oluyor? The Rock’un kıçlara vurduğu damgaları konuşmayacak mıyız? Bir tane, değil!

YEAH!

İki tane, değil !

YEAH!

Tam 3 tane !

YEAH!

The Rock tek kaşını kaldırıp elini indiriyor ve taraftarlara bakıyor.

The Rock: Öğreniyorsunuz, beybiler. Bir daha!

BİR TANE, DEĞİL!

YEAH!

İKİ TANE, DEĞİL!

YEAH!

TAM ÜÇ TANE!

YEAH!

VE SIRADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Parmağıyla Pillman’ı gösteriyor. İp ince bir sesle;

The Rock: Pillman var...

Brian Pillman: Puppet Show bitmemiş miydi? Kuklalarından birini burada unutmuşlar, ve bir şekilde iyi güreşmeyi öğrenmiş ama aynı anda da naneli sakız bağımlısı olmuş.

The Rock gözlüğünü çıkarıyor.

The Rock: Brian Pillman’ın naneli sakızlar ile problemi nedir?

Brian Pillman: Bana söylediklerine göre sakızla beraber su içip boğazının yanmasını hissetmeyi seviyormuşsun.

The Rock: Öyle mi? The Rock’a haber getiren kuşlar diyor ki Dude Love’ın yoga programını izleyip evde tayt ile geziyormuşsun.

Dude Love: Biri benim adımı mı andı?

Yeni PWE Intercontinental Şampiyonu... DUDE LOVE!

PWE Tension #5 : Love is in the Air 0218RAW_07141997_0010

Dude Love ringe geliyor ve kemerini çıkartıp köşeye çıkıyor. Ona müthiş bir destek var.

Dude Love: Salamat tengahari, dostlar. Madem şampiyonlar toplanmış, ben de katılayım dedim.

The Rock: Ne istiyorsun, yogacı?

Dude Love: Bir şey istemiyorum yoldaş Rock... Sadece bu güzel akşamı beraber kutlayalım istiyorum.

Brian Pillman: Ediyle büdü, hoş gelmiş.

Eddie Guerrero’nun müziği çalınca istemsiz bir kahkaha dalgası yayılıyor. Eddie lowrider’ı ile girişte görünüyor ve aheste aheste ringe giriyor. Tam konuşacakken...

PWE Tension #5 : Love is in the Air Maxresdefault

Ses: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVE!

Sert bir çığlık sesi herkesi girişe döndürüyor. Jericho burnundan soluyarak geliyor, arkasından Ralphus koşa koşa yetişmeye çalışıyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Images?q=tbn:ANd9GcSu_p2hiofM_xnBCA7GD16WAZsrjULeAI2Q40AAE5Lw4CWnOHjieoHbwnT07JxwOQPkUkc&usqp=CAU

Chris Jericho: Seni adi puşt!

Dude Love: Cık cık cık... Jericho, çok ayıp, ağzına biber sürerim.

Chris Jericho: Sen kendini ne sanıyorsun, ha? Seni kalan 9 sefer yenebileceğimi biliyorsun, bana hak ettiğimi vereceksin?

Dude Love: Neyi hak ediyorsun?

Chris Jericho: PWE Intercontinental Şampiyonu olmayı!

Dude Love: Chris, lütfen sakin... kaybetmek doğada var. Biraz papatya çayı, defne yaprağı ve çikolata kendine getirir seni.

O sırada tekrar girişe dönüyoruz ve Jason Warlock görünüyor. Elindeki mikrofona birkaç kere vurup dikkatleri kendi üstüne çekiyor.

Jason Warlock: Bayanlar ve baylar, ben Jason Warlock, PWE Head of Talent. Khan Day’in vekaleti ile burada bulunuyorum.

Brian Pillman: Babalık ne istiyor gene?

Jason Warlock: Mr. Day bu akşam ve gelecek hafta için aranızda maç set etmemi istedi.

Yani... Bad Blood için rövanş maçları, Jericho vs. Love ve Eddie vs. The Rock vs. Brian Pillman olacak. Kaybedenler maçları kazandığı takdirde gelecek PPV için contender olma avantajını elde edecekler.

İyi çalışmalar, ve lütfen ringden ayrılın.

Diyor.

Dude Love: Ah, harika! Hemen gidip hazırlanmalıyım. Brian, derslerini ihmal etme.

Brian Pillman: Sana ulu orta bahsetme demedim mi?

Dude Love: Dayanamadım, üzgünüm.

Diyip parmak uçlarında yürüyerek ringden ayrılıyor. The Rock o sırada sırıtıp Pillman’a bakıyor.

The Rock: Haftaya görüşürüz, yogi.

Jericho tek bir kelime etmeden ayrılıyor, Eddie de arkasından. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve kameralar ringi gösteriyor. 

PWE Tension #5 : Love is in the Air 748c8600-shawn-michaels-reveals-how-he-would-have-dealt-with-his-younger-self

Shawn Michaels ringde, rakibini bekliyor.

Müzik duyulunca tüm arenada tek isim haykırılıyor... GOLDBERG!

Goldberg pyroların arasından geçip ringe geliyor.

Shawn Michaels vs Goldberg

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. 2 güreşçi ringin ortasına geliyor ve Lock Up ile başlıyorlar maça, Michaels üstünlük kurup Headlock bağlıyor, rakibinin kafasını sıkıyor iyice. Goldberg biraz debelenip onu iplere kadar itiyor, iplere dayanınca hakem onları ayırıyor. Goldberg ringin ortasına geliyor ve hadi diyor, Michaels seyircilere susmalarını işaret ediyor ve Goldberg'in göğsüne çok sert bir Chop vuruyor. Goldberg'ın canının yandığı yüzünden belli ama omuzlarını silkip sıra bende diyor Chop vuracak gibi yapıyor ama Headbutt atıyor ve Michaels yere düşüyor. Goldberg rakibini yerden kaldırıyor ve Irish Whip ile iplere atmayı deniyor ama Shawn reverseliyor ve Goldberg'i Irish Whip ile gönderiyor iplere dönüşte Clothesline vuruyor Michaels ama Goldberg etkilenmiyor. Michaels kendini iplere atıyor ve geriliyor ama Goldberg omuz darbesi ile onu yere deviriyor, Shawn Michaels hemen ayağa kalkıyor ama Goldberg Big Boot vuruyor ona, Michaels bir daha ayağa kalkıyor, Golberg onu yakalayıp Body Slam ile yere vuruyor. Michaels'in beli sıkıntılı, herkes biliyor bunu. HBK acı içinde bir eli ile belini tutarken diğer eliyle iplere tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor... SPEAR! Goldberg Michaels'i ikiye ayırıyor. Shawn yerde hareketsizce yatarken Goldberg ayı gibi bağırıyor ve Michaels'ı kaldırıp JACKHAMMER! yapıyor. Goldberg tuşa gidiyor hemen 1.2..3... oluyor ve maç bitti, Goldberg kazandı.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Goldberg-in-WCW

Hakem onun elini kaldırıyor. Goldberg yerde ki rakibinin hareketsiz bedenine bakıyor ve gülümsüyor. Arenada ki seyircilere bakarken Goldberg bir pankart görüyor ve görevliden o pankartı ringe getirmesini istiyor. Görevli pankartı getiriyor, Goldberg alıp havaya kaldırıyor ve pankartta WHO'S NEXT ? yazdığını görüyoruz.

Chettin Samzing: Madem belinde ki sakatlık geçmedi niye maça çıkıyorsun ? Aklı başında birisi olsaydı 3-4 sene ara verirdi iyileşmek için.

Damon Castle: 90'lı yıllardayız ve Shawn Michaels'ın aklı başında olmasını mı bekliyorsun ?

Goldberg ringde sevinirken bir müzik duyuluyor...

PWE'nin en yeni ismi... Faarooq girişte beliriyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Farooq-600x338

Faroooq ringe yaklaşıyor, elinde bir mikrofon var.

Faarooq: GOLDBERG... GOLDBERG...GOLDBERG... 

Faarooq: DAMN!

Faarooq mikrofonu atıyor ve kameraya yaklaş işareti yapıyor, I'm next diyor ve müziği eşliğinde arka alana dönüyor Faarooq. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönünce Shane McMahon'ı ringde görüyoruz.

Shane McMahon: Bir şeyleri kurtarma derdinde değilim. Son bir ay tam olarak planladığım gibi gitmedi. Güreşin bu noktaya ve güreşe ola talebin bu kadar artacağını düşünmemiştim. Babam şirketi satmak istediği zaman bunun mantıklı olduğunu bile düşündüğümü hatırlıyorum. Çünkü ailecek bu işi en yukarı noktaya taşımıştık. Daha fazlası olamayacağını düşünerek buranın zirve noktası olduğunu düşündü. Ben bu fikre katılmasam da Ailecek bu kararlarda başarı oranımızın yüksek olduğunu düşünüyorum. Babamın güreşe ilgisi yoktu, ama benim var ve...

GLASS SHATTERS!

-

STONE COLD...STONE COLD...STONE COLD...

PWE Tension #5 : Love is in the Air Stone_Cold_Steve_Austin-1068x601

Austin elinde mikrofon ile geliyor.

Damon Castle: Bu adamın bu kana alerjisi var sanırım.

Chatting Samzing: Aslında anlatmak istediği şeyi tam olarak ifade bile edememişti.

Austin: Sen şımarık piç, burada da özgürce hareket edebileceğini mi düşündün? Burada istediğin gibi konuşup insanlara güreş dersi verecek kadar ne yaptın? Buradaki kimse bu kadar terimsel düşünmüyor dostum. Ya ayakta kalırsın ya da kaybedersin.

Shane: Seni anlıyorum dostum ancak bu ilkel düşünceler sana hiçbir kavga kazandırmaz.

Austin sinirleniyor .

Austin: Dostum neden partilemeye devam etmiyorsun? Babanın sana sunmuş olduğu oyuncaklarla devam edebilirsin, sırf baban sana burada oynama izni vermediği için içinde kalan o ukteyi kenarda bırak ve gerçek bir erkek ol.

Shane: Anlatmak istediğim konuyu bölerek bunu bir kavgaya mı çevirmek istiyorsun? Burada bir şeyleri değiştirmek istiyorum. Ve buna...

Austin ile beraber seyirciler.

WHAT!

Shane: İşte yi...

WHAT!

Shane: Bahsetmek ist...

WHAT!

Damon Castle: Sinir bozucu ama eğlenceli.

Chettin Samzing: Bitince uyandır.

Austin ringe girerek devam eder.

Austin: Sana büyümek için br fırsat verme niyetinde değilim. Sen ve babandan fazlasıyla sıkıldım. Hep o şımarık çocuğu oynadığın sürece seni ciddiye almayacağım. Babasının ölmesini bekleyen bir erkeksin ve işte bu yüzden hayatın boyunca hiçbir zaman adam olamayacaksın.

Shane bir anlığına yüzü yere bakar ardından arka cebinden bir zarf çıkarır ve onu Austin'e uzatır. Austin bu zarfın içindeki kağıdı çıkarır ve zarfta Vince Mcmahon'ın mühürünü görebiliyoruzdur.

Chettin Samzing: Kesin kaseti var.

Damon Castle: Biz de bu yüzden çalışmıyor muyuz?

Chettin Samzing: Senin video çok sürmüyor sanırım.

Austin okuduktan sonra "Orospu çocuğu" Dediğini duyabiliyoruz.

Shane: Herkesin bir planı vardır Steve, kavgalardan bir haber olduğumu düşünmeni anlayabliyorum. Ancak gördüğün gibi karşına çıktım ve dimdik bir şekilde bu ringden ayrılıyorum. Senin de fiyatın buydu işte, eğer haftaya tekrar edersen yeni bir fiyat bulacağım. Bana zarar veremeden bu ringde yüksek sesle küfürler etmek istemiyor isen, şimdilik karşıma çıkma.

Austin ve Shane öfke ile birbirlerie baktıktan sonra reklamla gidiyoruz.

Damon Castle: Burada reklam mı girer lan?

Chettin Samzing: Şansız bir zamanlama, ne olacağını çok merak ediyordum.

Reklamdan geldiğimizde Led Ekranda Roddy Piper'ı görüyoruz.

Damon Castle: Bu adam unvanı alır diye iddia oynamıştım.

Chettin Samzing: Lan mikrofon açık.

PWE Tension #5 : Love is in the Air PiperManiaI_zpstjut2qzr.0.0

Roddy Piper: Biliyorum kaybettim. Bunun elbette sebepleri var ancak bu benim emekliliğe doğru yol aldığım anlamına gelmez. Güzel bir fırsatı kaçırdım evet ama bu; başka fırsatları kazanamayacağım anlamına gelmiyor. Bu konuda herkesten daha fazla tecrübeye sahibim ve bu işin temellerini bir sonraki nesile en sağlam şekilde taşıyan isimlerden birisiyim. Bağımlı ve kafası kırık bir dengesizin şirket yüzü olarak kalabilmesinin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. Onun gibi bir çok insanla aynı ringde bulundum ve onun gibilerin sonu genelde erken yaşta geliyor. Ne kadar hızlı yaşarsan o kadar hızlı bitersin. İşte o zaman kalite ve tecrübe ışığın önüne geçer.

Damon Castle: Bu adam çok mütevazi bir maaş alıyor.

Arka alandan Damon'a uyarı gelir.

Roddy Piper: O unvanın geleceği benim için yazıldı.

Chettin Samzing: Haftaya bir göz dağı oluşturacağını düşünüyorum.

Damon Castle: Evet, insanların onu daha iyi anlaması için bunu yapmak zorunda.

Roddy Piper yavaştan ekranlardan kaybolurken yine reklama gidiyoruz.

Reklam dönüşü kameralar ringe bakıyor ve bir müzik duyuluyor.

Olimpiyat Şampiyonu geliyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Screen_Shot_2014-08-06_at_4.40.35_PM.0

Kurt Angle vakit kaybetmeden ringe geliyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

ENTER SANDMAN!

PWE Tension #5 : Love is in the Air The-sandman-was-1990s-wrestler-known-for-smoking-drinking-v0-dv8ulwwp6pm91

Bütün arena ayakta... Sandman seyircilerin arasında gözüküyor. Sandman bütün biraları maçtan önce içtim kalmadı diyip sigarasınıı yakıyor.  Yavaş yavaş merdivenlerden iniyor Sandman. Ringe yaklaşıyor Sandman, bir seyirci ona sesleniyor ve bi dal sigara istiyor, Sandman cebindeki paketi çıkartıyor ve ona veriyor, al hepsi senin olsun ama kapalı yerde içme diyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air DVJV_QsVwAAcHFQ

Sandman ringe ulaşıyor sonunda, ringin altından bir kendo stick alıp aprona çıkıyor, seyircilerden birisi kutu bira fırlatıyor ona. Sandman seviniyor ve biraz içiyor biradan, kutuyu defalarca kafasına vurduktan sonra fırlatıyor. 

O sırada Kurt Angle arkadan vuruyor ona ve Sandman aprondan düşüyor, Angle hemen ringden iniyor ve Sandman yerden kalkamadan bir tekme atıyor ona. Angle eline kendo stick alıyor ve bir kez vuruyor Sandman'e. Seyirciler Angle'ı yuhalarken o gülümsüyor ve Sandman'i kaldırıp köşe direğine fırlatıyor. Sandman ayağa kalkmaya çalışırken Angle arkadan yine vuruyor ona ve sonra kaldırıp ringe sokuyor. Kurt Angle ringe giriyor ve maçı başlat diyor hakeme.

Kurt Angle vs Sandman

Zilin çalmasıyla birlikte Angle hemen rakibinin üstüne gidiyor, Headlock bağlıyor ona ve iyice sıkı tutuyor. Sandman kendine gelmeye çalışıyor ama Angle çok zorluyor onu ve yere fırlatıyor ama Headlock'ı bırakmıyor, Sandman debeleniyor biraz ve ayağı iplere yetişiyor hakeme işini yap diye bağırıyor. Hakem bunu görüyor ve Angle'ı uyarıyor. Angle onu serbest bırakıyor, Sandman iplere tutunarak ayağa kalkıyor, Angle arkadan yakalıyor onu ve German Suplex ile atıyor onu. Angle onu bırakmıyor ve beraber kalkıyorlar ayağa, Angle rakibini ters çeviriyor ve Belly to Belly Suplex ile atıyor onu bu sefer. Angle ayağa kalkıp taunt atıyor, arena onu yuhalıyor ama Angle umursamıyor. Angle sırıtmaya devam ederken Sandman ayağa kalkıyor ve Angle arkasını dönünce dirseği ile kafasına vuruyor, Angle sallanıyor Sandman ona fırsat vermeden bir dirsek darbesi daha vuruyor. Angle'ın karnına tekme atıyor Sandman, boynundan yakalıyor onu ve DDT yapmayı deniyor ama Angle onu bacağından yakalıyor ve ROLL UP yapıyor 1.2..3... maç bitiyor bi anda ve Kurt Angle kazanıyor.

PWE Tension #5 : Love is in the Air Images?q=tbn:ANd9GcT5T_bYIfpj4tp4kLSbnmgnychib8elfPhswA&usqp=CAU

Angle seviniyor, hakem onun elini kaldırıyor ama Sandman bir anda kendo stick ile vuruyor ona arkadan. Angle yere düşüyor ve iplerin altından kendini dışarı yuvarlıyor. Kurt Angle çok sinirli bu sefer Sandman sırıtıyor. Angle ayağa kalkıyor ve Sandman bir mikrofon alıyor.

Sandman: Bu akşam kazandın evlat ama senin gibi bi sporcuya bu galibiyet yakışmadı. Fakat içinde ki hardcore güreşçiyi gördüm ve bana yapmaya çalıştıktan sonra sana bir ders vermem gerekiyor. Önümüzdeki hafta Tension şovunda rövanş istiyorum. Sen ve ben... EXTREME RULES maçı...

Sandman mikrofonu atıyor, Kurt Angle haftaya görüşürüz diyor. Seyirciler seviniyor, Enter Sandman çalmaya başlıyor. Angle arkaya giderken Sandman ringden inip seyircilerin arasına karışıyor, reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan geliyoruz ve Main Event için hazırız. Intercontinental Şampiyonu Dude Love çoktan ringde, Chris Jericho da ağır adımlarla geliyor.

Jericho ringe girer ve Dude Love’ın karşısına geçer fakat bir anda karnını tutmaya başlar ve hakeme “Bir saniye!” der. Ralphus cebinden bir şişe çıkarır ve Jericho’ya doğru yaklaşır. Hakem araya doğru girer ve eldeki şişeye bakar.

Damon Castle: Ne oluyor orada?

Chettin Samzing: Midesi ağrıyor galiba. Fajita günüydü dün kantinde.

Damon Castle: Oha, benim niye haberim yok?

Chettin Samzing: Sen vegan değil misin?

Damon Castle mikrofonunu kapatır ama Chettin’in mikrofon full çekmektedir.

Damon Castle: HR’dan Sarah ile yatmak istiyordum sadece.

Kameralar Chettin’e döner ve Chettin kameraya bakıp tek kaşını kaldırır. Sonra Damon’a döner kamera ve kameraman bir el hareketi yapar, Damon’un gözler faltaşı gibi açılır.

Damon Castle: Oh... özür dilerim, sevgili izleyiciler... Hakem şişeyi inceliyor halen... şimdi de bize doğru geliyor.

Hakem Jericho’nun şişesini Damon ve Chettin’e gösteriyor.

Damon Castle: Yok, anlamıyoruz. Doktora göster.

Diyip yan tarafta oturan, kabak kafalı birini işaret ediyor. Doktor şişeyi inceliyor, içinden bir tablet alıp üzerine bakıyor ve kameranın mikrofonunun duyabileceği şekilde söylüyor;

Doktor: Proton pompası inhibitörü bu...

Damon Castle: İngilizcesi ne?

Doktor: Mide koruyucu.

Diyio hakeme geri veriyor. Jericho bir tane hap alıp içinden yutuyor, ve Ralphus’a geri veriyor şişeyi. Sonra da hakem maçı başlatıyor. Love hızlıca koşuyor Jericho’nun üstüne fakat...

GREEN MIST! Jericho ağzından çok yoğun bir yeşil duman püskürtüyor ve rollup’a alıyor !

1!

2!

3!

PWE Tension #5 : Love is in the Air Chris-Jericho-WWE-Debut

Jericho resmen galibiyeti araklıyor ! Suratını zar zor temizleyebilen Love arkasından bakma fırsatı bulmadan Ralphus’u alıp direk topukluyorlar ortamdan ve.

Damon Castle: Ee, noldu şimdi?

Chettin o sırada hakemle konuşuyor ve geri dönüp kafasını sallıyor.

Chettin Samzing: Galibiyet geçerli, kural kitabında yeşil dumanın yasaklı olduğuna dair bir şey yok.

Dude Love sesli gülmeye başlıyor bir anda, durumun aptallığına. Bir mikrofon alıyor eline.

Dude Love: Ah, tatlım! Beni alt etmeyi başardın... Seni tebrik ederim.

Hakemle konuşuyor bir süre. Yenilgiyi kabul ettiğini belirten bir hareket yapıyor Love. Thaner de çıkıyor ve...

Thaner Tony: Maçın kazananı ve yeni 1. contender, Chris Jericho!

Chettin Samzing: Vay puşt vay.

Damon Castle: Tam puşt, ha?

Chettin Samzing: Su katılmamış hem de.

Şaşkınlık arasında şov bitiyor...

Paxivor likes this post

Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptyPaz 29 Ekim 2023, 21:21

Elinize sağlık.

Paxivor likes this post

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptyPtsi 30 Ekim 2023, 13:37

Çok keyifli bir şov olmuş yine emeğinize sağlık. Goldberg yıkıma devam ediyor. Angle ve Sandman da olduğu gibi her hafta maç yapılan feudları çok sevmem normalde ama Extreme Rules maçı ilgi çekici. Austin ve herhangi bir Mcmahon karşı karşıyaysa o olay izlenir aga. IC feudu Rollins'in WHC feudlarından daha ilgi çekici. Bu hafta main eventte olmaları kemerin prestiji açısından çok hoş olmuş. Zaten hakkını da vermişler main eventin noluyo aq modunda okudum. Feudda Jericho'yu destekliyorum ama Dude Love bu haftanın intikamını alır gibi. Bize gelince tabiki de main event altın tepside sunulmamış. O halde aslanın ağzından alalım title shotumuzu.

Paxivor likes this post

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptySalı 31 Ekim 2023, 00:40

Shane vs Austin segmenti epey ilgimi çekti. Büyük olaylar patlayacak gibime geliyor. Faroooq ile olayımız da ilginç olacak bence. Jericho ise çakallığını konuşturup contenderlığı kapmış. Dude Love sakinliğini iyi koruyor ama sağlam patlayacak gibi görünüyor. Yine iyi bir şov çıkarmışsınız, elinize emeğinize sağlık.

Paxivor likes this post

El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptySalı 31 Ekim 2023, 17:35

Pillman ile bitirim ikili olmuşuz sanki. Eğlenceli başlamış şov. Hikayeler artıyor, boş dakika geçmemiş adeta. Goldberg'in elden geçirmediği kalmayacak yakında gibi duruyor.

Finale gelirsek, hikayenin ilerlemesi adına iyi bir karar olmuş gibi duruyor. Haneye kerizden bir mağlubiyet yazıldı ama öcü alınacaktır. Eline sağlık yazanların.

Paxivor likes this post

Riga Magician
Jobber
Jobber
Riga Magician

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptySalı 31 Ekim 2023, 19:52

Güzel bir şov olmuş emeğinize sağlık.

Paxivor likes this post

Slippin' Jimmy
Jobber
Jobber
Slippin' Jimmy

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptyÇarş. 01 Kas. 2023, 20:28

Brian Pillman-Dude Love ikilisi diyorum başka bir şey demiyorum. Feci bir uyum aldım şimdiden, yoga dersi ile ilgili bir şeyler izlemek şart oldu. PPV'den sonra sakin bir şov olmuş, HBK'in yenilgisinin sakatlığı düzelmeden ringlere dönmesine bağlanması da güzel detaydı. Elinize sağlık tekrardan. Yarın boş olursam bir promo karalamaya çalışacağım yoksa önümüzdeki hafta gelecek.

Paxivor likes this post

Paxivor
Newbie
Newbie
Paxivor

MesajKonu: Geri: PWE Tension #5 : Love is in the Air   PWE Tension #5 : Love is in the Air EmptyPerş. 02 Kas. 2023, 21:01

Elinize sağlık çok güzel olmuş, Goldberge karşı meydan okumam çok hoş olmuş merakla bekliyorum.

PWE Tension #5 : Love is in the Air
1 sayfadaki 1 sayfası