PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!

+3
Doctor
Connecticut Blue Blood
Klaus Meine
7 posters
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! Empty
MesajKonu: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPaz 05 Ağus. 2012, 22:29

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pyrolar patlıyor ve ilk ECW Showu başlıyor!Seyirciler müthiş bir tezahürat içinde pyroları izliyorlar ve Don't Question My Heart çalıyor!

Joey Styles : Bayanlar ve Baylar,İlk Extreme Championship Wrestling showuna hoşgeldiniz! Ben Joey Styles ve yanımda ECW Original,Tazz var.

Tazz : Müthiş bir atmosfer var Joey,bu anları özlemişim!

Joey Styles : Bu gün müthiş maçlar var ve General Manager'imiz Paul Heyman şimdi ringe geliyor...

Paul Heyman Theme çalıyor ve Paul Heyman elinde bir mikrofon olduğu halde ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor :

Heyman : - Sevgili ECW Fanları! Bu Gün sizler için elimizden geldiği kadar iyi bir show tertipledik arkadaki isimsiz kahraman arkadaşlarımla.Sadece extreme ve kan görmek isteyenler için!Eğer isteyen yoksa,kapı orada.Ellerinize çerezlerinizi ve kemerlerinizi alın,pankartlarınızı kaldırın çünkü ECW'ın ilk showunda birkaç konuğumuz da olacak.Ve sizlere taktim etmek istediğim birkaç kişi var...Birincisi...SmackDown'un En İyi Süperstarı!Tam bir sempati makinesi!Müthiş bir güreşçi!Onu tanıyorsunuz!İsmi ...

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNNNNNNN CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAA!!!!!!

Müthiş bir cheer geliyor,Cena girişte görününce cheer daha çok artıyor!

Cheer eşliğinde ringe giriyor ve Paul Heyman ile tokalaşıyor Cena.Ama arka tarafta da Fuck You Cena pankartları bulunmakta.Cena eline bir mikrofon alıyor.

Cena:- PWE için müthiş bir an! Extreme geri döndü.Artık hareket göreceğiz.Heyman,beni davet ettiğin için teşekkür ederim.Birkaç söz söylemek istiyorum ECW hakkında.Zamanında çok iyi güreşçiler yetiştirmiiş bir brand.Umarım geleneğini devam ettirir ve yeni güreşçiler yetiştirmeye devam eder.Ayrıca,bende bir konuk getirdim.İzninle onu taktim etmek istiyorum.Ve...İşte,O Geliyor!

Tazz : Oh Tanrım!

Joey Styles : ECW Artık Rated-R!

Tazz :Müthiş bir tezahürat var Edge'a!Harika...

Edge:- Teşekkürler ECW!Teşekkürler Cena!Bu gün burada bulunmayı çok sevinçi olarak karşıladım.Evdeki her işimi ve karımı...err pardon.Bir saniye,burada kural yok.Evde yatakta bekleyen kadını bırakıp geldim.Sizi seviyorum.Bu gün,burada özel birşeyler olacak.O şeyleri de,göreceksiniz.Extreme Yaşam biçimidir!

Dediği anda mikrofonu atar,ve Heyman ile el sıkışır.Ekranlara o sırada:

Joey Styles : Oh! Peep Show geri döndü!İnanmıyorum!

Tazz : Burası ECW,herşey olabilir Joey! Alışmalısın!

Reklamlar...

Reklamlardan dönüyoruz vee...

Christian klasik girişini yapıyor ve omzunda IC kemeriyle ringe giriyor,mikrofonu alıyor ve Peep Show spotlarını açtırıyor.Edge Ve John Cena kendilerine ayrılan yere oturuyorlar Christian'da oturuyor ve Peep Show başlıyor.

Christian:Öncelikle hoşgeldiniz Edge Ve John Cena,Smackdown'un en iyi iki güreşcisi şuanda yanımda 3.sü ben oluyorum tabi. (Edge Ve Cena Güler).

Cena:Teşekkürler Christian.

Edge:Önce,teşekkürler Reso.Dostum,Christian'ın Peep Show'una katılmak onur verici.En önemlisi ECW'da konuk olmak onur verici.Ondan da önemlisi ECW Taraftarının önünde olmakta güzel.

Cena: ECW'ya gelince Rob Van Dam'a yenildiğim gece aklıma geliyor sanırım ECW taraftarı beni o zamandan beri sevmiyor.(BOO).

Christian:Evet sanırım sevmiyorlar dostum, Cena'yı bilmem ama ben Edge'i çok severim onunda çok fazla anımız var Tag Team kemerleri kazandık,bazen o benim rakibim oldu.Bunun için arka alanda Edge & Christian için bir video hazırlandı Edge, şimdi onu izleyelim ne dersin ?

Videodan sonra tekrar ringe dönüyor kameralarımız.

Christian: Gerçekten güzel bir video.Bir an çok duygulandım doğrusu. (Edge & Christian, Edge & Christian !)

John Cena: Doğrusu videoyu izleyince bende o dönemi hatırladım ve çok güzeldi doğrusu. ( Shut Up Cena ! Shut Up Cena ! )

Christian:Cena bence konuşma dostum. Şimdi ilk sorumu soruyorum. 4 Tane Era'mız var. Attidute Era,Golden Era,Ruthless Aggression Era Ve PG Era.Bunlardan bir Top-4 yapmanızı istiyorum.Edge önce sen.

Edge:Hemen söyleyeyim. İlk olarak Attidute Era...Stone Cold ve diğerleri. unutulmazdı. Sonra Golden Era.Hulk Hogan Favorim. Sonra Ruthless Aggression Ve en sonundada PG Era.

Christian:Tahmin ettiğim gibi oldu sıralaman (sırıtır) . Cena şimdi sen sırala lütfen.

John Cena: Attidute Era,PG Era benim için değerli gördüğünüz gibi PG Era'da yükselişteyim. Golden Era Ve Ruthless Aggression.

Christian:Dostum bence az sonra taraftarlar ringe inip sana saldıracaklar.(Aşırı güldüm burda.) Neyse hemen diğer soruma geçiyorum. En sevdiğiniz 3 Legend.Edge önce sen yine.

Edge:1-Stone Cold. 2-The Rock. 3-Bret Hart.

Christian: Vaov. Çok güzel bir 3'leme. Cena şimdi sen söyle lütfen.

John Cena:1-The Rock, 2- Hulk Hogan. 3- Undertaker.

Christian:İşte buda güzeldi dostum.Şimdi bana PG Era'dan sevdiğiniz 3 Güreşciyi söyleyin.

Edge:1-Sheamus. 2-John Cena 3-Rey Mysterio.

John Cena: 1-Yanımdaki Ultimate Opportunist Edge. 2-Rey Mysterio. 3- Daniel Bryan.

Christian:Harikaydınız beyler.Peep Show burada sona eriyor. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Tazz : Uzun bir aradan sonra Christian'ı tekrar ECW'da görmek çok güzel.Ama bu segment sadece ortamı bu müthiş maçlardan önce ısıtmaktan ibaretti.Cena'nın az cevap vermesinin aslında nedeni,biraz sonra göreceğimiz şeyler.

Joey Styles : Evet,şu anda tarihe geçecekler.Bakalım,önümüzdeki maç neymiş.

(Birden Sheamus'a tezahürat etmeye ve You Suck Cena tezahüratları yapmaya başladılar!)

Joey Styles : Oh,bu sert.Hemde çok sert!

Tazz : Duydunuz millet ! John Cena ve Sheamus,bir Table's Match'de karşılaşacak!Biraz önce Cena'ya chant yapanlar şimdi ortalıklarda yok!ECW artık eski haline döndü!Ve işte Sheamus!

Sheamus büyük bir chant eşliğinde ringde rakibini bekliyor...

Müthiş bir boo var,You Can't Wrestle chantları tüm salonu inletiyor!

[center]John Cena vs. Sheamus - Table's Match

İki güreşcide ringde ve maça başlıyoruz.

Maç Lock-Up'la başlıyor kimse üstün gelemeyince ikili birbirinden ayrılıyor, Şimdi Sheamus'dan bir Low Kick geliyor ardından bir punch ard arda punch'lar gerçekleştiriyor Sheamus.Cena etkisiz hale gelince bir Scoop-Slam geliyor Sheamus'dan.Ardından Ground Kick'ler geliyor ard arda Cena adeta sarsıldı yerde.Şimdi Sheamus kaldırıyor Cena'yı ardından Irısh Whip'e gönderiyor,Cena sekiyor Sheamus'dan harika bir powerslam geliyor.Sheamus'dan bir elbow drop,ardından ikincisi geliyor.Şimdi kaldırdı Cena'yı TurnBuckle'a çakıyor adete onu üstüne doğru koşuyor ve turnbuckle clothesline gerçekleştiriyor Cena yere yığılıyor olduğu yerden.Sheamus'dan Ground FaceBuster geliyor ve Cena'nıın suratını yere çarpıyor Cena yüzünü tutuyor acı içinde.Sheamus kaldırıyor Cena'yı ve Headlock bağlıyor ardından Headlock&Takedown yapıyor derken Cena bunu Arm-Drag'a çeviriyor ardından bir Shoulder Block,Sonra ikincisi ardından arkasına geçiyor ve harika bir ProtoBomb yapıyor Sheamus ringin ortasına seriliyor,şimdi Cena 5-Knuckle Shuffle tauntları yapıyor ''You Can't See Me'' diyor ardından 5-Knuckle Shuffle yapıyor şimdi Attidute Adjustment için bekliyor Sheamus kalktı ve AA geliyor.Sheamus aniden yuvarlanarak hareketi yememiş gibi davranıyor!Herkes şaşkın.Şimdi Cena sinirleniyor ve ringin dışına çıkıyor ardından ringi
tellerle,sandalyelerle,masalarla,merdivenlerle dolduruyor yani tüm extreme aletlerini ringe sokuyor.Ardından masayı ringin ortasına kuruyor ve üstünede sandalye ve tel yerleştiriyor,şimdi kaldırdı Cena'yı AA deniyor ama başaramıyor ardından Sheamus High Cross'için yakalıyor Cena kurtulamadı ve Cena'yı masanın üzerine atıyor! Cena'nın sırtı kan ve kesik içinde!Hakem üzerinde obje olduğu için masanın kırılmasını saymıyor! Sheamus hakeme kızıyor ama faydasız.Tauntlar yapıyor ve ard arda Cena'yı tekmeliyor.Ve Cena'ı sırtına alıyor! Ama Cena kurtuluyor. Sheamus inanamıyor hakeme Cena'nın eye poke vurduğunu söyleyerek itiraz ediyor. Ardından Brogue Kick Tauntları yapıyor ama gözü merdivene takılıyor Sheamus'un.Merdiveni alıyor ringin dışına çıkıyor merdivenle. Merdiveni yatay şekilde ring ile bariyerlere dayıyor, Ardından ringe giriyor ve Cena'yı tutuyor ardından tekrar High Cross için yakalıyor ama merdivene atmıyor ringe yapıyor hareketini. Ringin dışına çıkıyor ve bir masayı merdivenin üstüne koyuyor açmadan ardından ateşe veriyor ve şimdi tekrar High Cross için yakalıyor ve merdivenin üstüne atıyor Cena ateşe düşüyor ve masa büyük bir gürültüyle kırılıyor!Cena uzun süre güreşemez gibi sanıyorum ! Hakem zili çalıyor !

Here's Your Winner The Celtic Warrior Sheamus !

Maçtan sonra Sheamus bir mikrofon alıyor.Sandalye ve merdiven kırıkları arasında yatan Cena'ya doğru bakarak sırıtıyor ve cheer'lar arasında:

-Burası ECW John Cena! Eziklerin ECW'da yeri yok,lad!

Sheamus cheerlar eşliğinde gidiyor ve sağlık görevlileri Cena'ya bakmaya geliyor.Aynı anda Cena'nın karısı Lily,sağlık görevlileriyle birlikte gelip kocasını kontrol ediyor.Söylediği birkaç söz mikrofonlara takılıyor:

''Ben ECW'a gitmemeni söylemiştim sana John....''

Ama Cena kalkıyor ve görevlileri itip sendeleyerek girişe yürüyor.Aynı anda kameralar kararıyor...Kameralar geri geliyor.

[center][b]Evet sayın seyirciler sırada!İlk ECW şovunun main eventine geliyoruz!Hardcore kemeri ortada!

Big Show!!ECW seyircileri bi an ürkülüyor!Ama boo ya devam ediyorlar bu ECW tayfası çok kafa!

Rey geliyor ama hiç bir tepki yok çünkü şovda çocuk izleyen yok!

İşte efsane!!Triple H müthiş bir cheer alıyor diyebiliriz!

Triple H vs Big Show vs Rey Mysterio -Hardcore Championship Match
Zil çaldı maç başlıyor.Triple H ve Big Show birden birbirlerine bakıştılar ve HHH ile Rey hemen Big Showa daldılar.Big Showu köşeye serdiler köşede tekmeliyorlar ama Big Show ikilinin boğazına yapıştı Triple Hi itiyor ve Reyi havaya kaldırıp iplerden dışarı atıyor!Big Show Reye bakarken arkasını döndü Triple H yumruklamaya başladı onu üst üste chop lar!Big Show HHHin kafasını tuttu ve kafa attı!HHH yerde!Oda ne!Big Showun arkasında Rey var elinde sandalye!Big Show arkasına döndü Rey Sandalyeyi Big Showun kafasına geçirdi!Etkilemedi!Bir kere daha geçirdi!Big Show yere düştü pin 1--2 HHH bozdu!HHH hemen Reyin kafasından tutup kaldırıyor üst üste yumruklar attı köşeye attı Rey gelirken Spine bustera alıcakken Rey kafasına atladı HHHin ve bir Headscissors HHH iplere yapıştı!619 mu geliyor!Rey 619 için koştu başarılı!HHH ayakta Rey köşeye çıktı West Coast Pop atladı ama HHH havada yakaladı ve sandalyenin üstüne Spine Buster!HHH taundunu yapıyor!Pine gidicekken Big Show onu çevirdi ve WMD!HHH yere düşüyor!HHHin yüzü kanamaya başladı!Big Show hemen pine gitmedi ringin altından merdiven,raptiye kutusu ve telli sopa alıp ringe atıyor ve yavaş yavaş ringe giriyor derken Rey kalktı telli sopayı eline aldı ve Big Showun göbeğine doğru geçiriyor sonra koluna ardından kafasına!Tel Big Showun yanağına girdi!!!Big Show teli tutup yanağından çıkarıyor Big Showun yanağı kan içinde!Big Show hemen Reyin boğazından tuttu merdivene doğru choke slam!Hemen pin 1---2 HHH bozdu!HHH hemen yerdeyken Big Showu tekmeliyor!Merdiveni açtı arasına Big Showu koydu ve merdiveni Big Showun üstüne çarptırıyor!HHH dışarı çıktı ringin altından!!!Evet!Sladge Hammer çıkardı ve birde Masa alıp ringe götürüyor.Rey ve Show yerde HHH masayı kurdu ve Rey kalktı HHH Sladge Hammerı ilk önce Reyin karnına ardından sırtına geçiriyor!Rey yerde Big Show kalktı HHH onunda karnına bir geçirdi tam kafasına vurucakken Show sapından tuttu!Ardından Spearı geçiriyor!Big Show köşeye çıktı aman tanrım!HHHin üstüne atlıyacak ama Reyde çıktı onunla Reyden üst üste yumruklar!Ama Show Reyin boğazından tuttu havaya kaldırıyor!Masaya doğru Choke Slam!Masa kırıldı masaya doğru super choke slam geliyor!Big Show köşeden indi Reye tuşa gidiyor 1---2 HHH yine bozdu!HHH itekleyerek Showu dışarı atıyor!Reyi kaldırdı karnına tekme pedigreeye aldı.Ama Rey HHHi itip Spinning heel kick i geçiriyor!İplerden sekti bir harrucanrana!Köşeye çıktı Suicide Dive atlıyor!!Pin 1--2 olmadı!Rey HHHin kalkmasını bekliyor Headscissors iplere attı HHHi 619 a koşuyor tam vurucakken ring dışındaki Big Show Reye WMDyi geçiriyor!Rey bayıldı HHH bundan yararlandı pin 1--2 Big Show hemen bozdu!Üçlü şu an ringde ayakta HHH ve Show var üst üste yumruklaşıyorlar!HHHden Showa yumruk yerden tel sopayı aldı yüzüne geçirdi!Karnına tekme Pedigree!Geldi oldu pin 1---2 Big Show kurtuldu!HHH inanamıyor!HHH Reye pine gidiyor 1--2 Reyde kurtuldu HHH çok sinirlendi ring dışına çıkıyor.Kendostick alıyor.Kendostick ile Reyin sırtına vurmaya başlıyor üst üste Arkadan Show geliyor ve Tel sopayı HHHin kafasına geçirdi HHH yüzünü döndü yüzüne geçirdi!HHHin kaşı iyice açıldı ringin çoğu yeri kırmızı oldu ve Rey hariç herkesin yüzü kan içinde!Show HHHin boğazından tuttu merdivene doğru Choke Slam!Tam pine gidicekken Rey Big Showa tekmeyi geçirdi Big Show iplere düştü!619 geliyor yaptı başarılı!Cross Body atlıyor pin 1..22 olmadı!!!Big Show kurtuluyor inanılır gibi değil üçlü yerde kan revan içindeler HHH yavaş yavaş kalkmaya başlıyor ardından Reyde HHHden üst üste choplar Reyden de tekmeler çok halsizler.HHH reyiiplere attı gelirken Face Buster.HHH tauntunu yapıyor!Reyi kaldırdı Pedigree!Oldu tam pin için eğilecekken!Big Show sandalyeyi HHHin kafasına geçirdi arından WMD!HHH yerde pinmi geliyor 1---2--3!!Başarılı.

Big Show ECW taraftarlarından hafif cheer alıyor ve alkışlanıyor.

Tazz : Big Show yeni Hardcore Champion! Bu adamdan kemeri nasıl alacaklar acaba.

Joey Styles : Tazz,süremiz bitti.Hoşçakalın dostlar!

En son Championship Collector tarafından Ptsi 06 Ağus. 2012, 01:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPaz 05 Ağus. 2012, 22:33

Peep Show. cheers
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPaz 05 Ağus. 2012, 23:32

Başlangıç güzel. Yeni bir brand açılışı için çok iyi. Şov daha da güzel olacaktır, eminim. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 00:16

Güzel başlangıç
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 00:30

Gayet iyi.
https://pwetr.yetkin-forum.com
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:04

Bu brand tutar Very Happy Book güzel ve peep show'a bayıldım cheers
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:17

Sheamus VS Cena olağanüstüydü.
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:25

Cena'nın amına koymuşunuz resmen.
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:46

İyi güzelde ben yokum şovda.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:49

egos97 demiş ki:
İyi güzelde ben yokum şovda.

Branddamısın? Hayır.Baybay.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!   5 Ağustos 2012/ECW Houseshow  LIVE! EmptyPtsi 06 Ağus. 2012, 01:51

Gayet iyi bir hause şov daha iyi live tv şovlar bekliyoruz.
https://pwetr.yetkin-forum.com

5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!
1 sayfadaki 1 sayfası