PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

ECW Show 7/8/2012 LIVE!

+6
GS Forever
leo
Connecticut Blue Blood
The King Of Spear
KÜRT
Klaus Meine
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

ECW Show 7/8/2012 LIVE! Empty
MesajKonu: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 13:49

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pyrolar patlıyor ve ECW Showu başlıyor!Seyirciler müthiş bir tezahürat içinde pyroları izliyorlar ve Don't Question My Heart çalıyor!

Joey Styles : ECW'a hoşgeldiniz Extreme severler!Ben Joey Styles,ve yanımda ECW Original,Tazz.

Tazz : Şu anda tezahüratlardan dolayı seni bile duymakta zorlanıyorum Joey!Konuğumuzu neden söylemedin?

Joey Styles : Ah,unutmadan.Bu gece ECW'da Guest Host olacak.Geçen houseshowda bizi ziyaret Eden Christian,bu gün guest host olarak yanımızda.
Hoşgeldin Christian!

Christian : Burada bulunmak harika Joey,evimdeyim ! Perry,Oklahoma bu gün Extreme alevleri içinde yanacak!Yapacak bir işim var,hemen gidip anons etmeliyim.

Christian elinde bir mikrofon ve omzunda IC kemeri olduğu halde ringe girer.Seyircilerin tezahüratlarına gülerek ve eliyle selamlayarak karşılık verir.

Christian:-Baylar bayanlar,dikkatinizi bana yönlendirirmisiniz lütfen?Teşekkürler.Sizlere birini taktim etmek istiyorum.Extreme'ın albatrosu,Jeff Hardy!

Arena müthiş bir cheer ile inliyor! Jeff Hardy,tekrar ECW'da!

Tazz : ECW'da herşey olabilir demiştim,ama bu kadarı fazla.Extreme Engima tekrar ECW'da!Havada uçan ve kırılan şeyleri göreceğiz!

Joey Styles : Böyle şok olursun işte,ha ha ha.

Tazz : Sen biliyormuydun?

Joey Styles : E herhalde.İnternet sitelerini takip edip GM'lerin kuyruğunda gezersen böyle olur.

Tazz : Spoilercı yavşak.Herneyse,işte Jeff göründü.

Müthiş bir cheer içinde Hardy köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor.

Eline bir mikrofon alıyor ve cheer'ların azalmasını bekliyor.Cheer'lar azalınca konuşmaya başlıyor.

Jeff Hardy : - RAW'da çok güzel günlerim geçti.Ama içimde hep havalara uçmak ve birşeyleri kırıp dökme isteğim var dı.Ve Paul Heyman sayesinde artık ECW'dayım ve burada birşeyleri değiştireceğim.Örneğin Hardcore kemeri.Sahibi değişecek.Ve ben...

Derken sözü aniden bir müzikle kesilir.

Tazz : Bu hiç iyi değil...

Joey Styles : Sheamus geliyor!ECW brandının en ünlü süperstarı! Cena'yı dövüp geri yollayan adam...

Tazz : Joey,sus.Rüyama John Cena girdi.Bana bağırıyordu.

Joey Styles : Sonra ne oldu ?

Tazz : Sonra uyanmışım,bir baktım bardak altı kadar kaçırmışım.

Joey Styles : *kahkaha*

Sheamus:- Jeff Hardy ve ECW,ha?İkinci John Cena vakası.Sizi bize sırayla mı veriyorlar?Sen ECW'ı haketmiyorsun!

Jeff Hardy önce sırtarıyor.Sheamus konuşmaya devam ediyor.

Sheamus : Çünkü sen bir eziksin.Maçların hepsini havada ordan oraya uçup kaçarak kazanıyorsun...Ve sen...

Derken Jeff aniden söze girer ve :

Jeff Hardy : Kes sesini garnitür kavanozu.Benim stilim bu uçmak,seninki de içki sofralarına meze olmak.

Jeff cheer alır.Ama Sheamus çok sinirlidir.

Sheamus : Sen şu anda John Morrison'u bile yenemezsin.

Jeff Hardy : Şaka yapıyorsun herhalde.Şu anda seni 4v1 maçta bile yenebilirim mayonezli havuç.

Sheamus : Pekala,hep beraber izleyip göreceğiz bu akşamın main eventinde,küçük mor kelebek.Gel bakalım,John Morrison!

John Morrison:- Sheamus,bana bu mor şeyi mi rakip olarak gördün?Seninle çene çalmak isterdim,ama hazırlanacak bir maçım var.

Diyip Ain't No Believe eşliğinde gider ve kameralar kararır.

Kameralar geri geldiğinde ringde hiçbirşey yoktur.Bir anda:

Tazz : İşte şampiyonumuz!Tam bir yıkım makinesi!

Joey Styles : Yalakalık yapma istersen Tazz.

Tazz : Yapmalısın yoksa Jackhammer'i yersin.Yakın arkadaşımdır.

Joey Styles : Dayım mafya siktiricem seni.

Goldberg'in pyroları sönünce belinde ECW kemeriyle ringe gelmeye başlar.

Ringe girer ve rakibini beklemeye başlar.

Tazz : Ve ECW'ın yüksekten uçan süperstarlarından Sin Cara!

Joey Styles : Botch Cara diyecektin sanırım.

Tazz : Kes sesini Joey.

Ve zil çalıyor.

Goldberg vs. Sin Cara Singles Match

Goldberg'den maç başlar başlamaz bir kick geliyor ardından bir Big Boot atıyor.Goldberg tüm öfkesini şimdiden kusuyor,Şimdi kaldırdı Cara'yı ve Suplex için kaldırıyor ardından Brain Buster yapıyor Cara yerde kıvranıyor acı içinde. Şimdi Goldberg'den Ground Kick ardından elbow drop geliyor tuş denemesi 1-2 Cara kurtuluyor.Goldberg kaldırdı Cara'yı ama Cara'dan aniden bir Low Dropkick geliyor ardından hemen SpringBoard MoonSault yapıyor ve Goldberg'i yere yığıyor.Ardından tuş deniyor 1 iki olmadan Goldberg kurtuluyor Cara'dan ard arda Ground Kickler geliyor ardından TurnBuckle'a çıkıyor MoonSault deniyor ve başarıyor 1-2 Goldberg yine kurtuluyor. Şimdi Cara Goldberg'in ayaklanmasını bekliyor Goldberg ayaklanıyor ve Cara'dan Hurracannara geliyor ardından SpringBoard Dropkick yapıyor Cara tuş denemesi 1-2 Goldberg yine kurtuluyor.Az sonra Cara Goldberg'e Jumping Leg Drop deniyor ama Goldberg çekiliyor Cara olduğu yere oturup kalıyor Goldberg Irısh Whip'den sekiyor ve Low Clothesline yapıyor.Ardından Elbow Drop daha sonra tekrar yapıyor ve tuş deniyor 1-2 Cara kurtuluyor. Godlberg Cara'yı TurnBuckle'a gönderiyor ardından TurnBuckle'a oturtuyor ve SuperPlex deniyor ve başarıyor ! SuperPlex ! Goldberg hemen ayaklanıyor Sin Cara'da yavaşça kalkıyor Goldberg Spear için bekliyor Sin Cara kalktı ve Speaaaarrrrr ! Harika bir Spear geliyor Goldberg'den rahatça tuşa gidiyor 1-2-3 Ve kazanan Goldberg.

Çalıyor ve Goldberg taunt yapmaya başlıyor.Hakem kemerini getiriyor ve hayvansı tauntlarını yapmaya devam ediyor.

Tazz : Ov,ECW'ın General Manager'i Paul Heyman!

Joey Styles : Yağcılarda inecek var.Ehm,işte Paul Heyman!

Heyman:- Aferin şampiyon! Seni yüzde yüz formunda görmek güzel.Ama ECW'dakilerde yürek ve kas olduğunu anlamak istiyorum ve sen bunu kanıtlayan ilk kişi oldun.RAW ve SmackDown'dakiler'in büyük paralarla yaptıkları şeyleri sen burada az paraya yapıyorsun.Çok güzel.Ve şimdi,bu performansını One Night Stand'de devam ettirmeni istiyorum,çünkü Sheamus ile bir I Quit Match'da karşılaşacaksın.Bol şans,şampiyon!

Goldberg sırıtır ve ''Problem değil'' diye bağırır.Heyman gider ve Goldberg taunt yapmaya devam eder.Ve reklamlar...

Kameralar backstage'e döner ve Paul Heyman yanında bir kadın ile bir masanın yanında dururken görüntülenir.Elinde ECW kemeri vardır.Ayak ucundaki çöp tenekesine PWE'ın yarattığı ECW kemerini atar ve örtüyü açarak eski ECW kemerini alır.Sonra telefonu açar ve biriyle konuşur.Bir süre bekler.Sonra kapı çalınır.

Heyman:- Gir!

Gir emri duyulunca kapı açılır.Giren kişi Christian'dır.

Christian : - Beni çağırmışsın Heyman.

Heyman gülümser ve Christian'ı bir el hareketiyle içeri davet eder.Christian içeri girince kemeri alır ve Christian'a uzatır.Christian iki eliyle kemeri alır ve inceler.Kemeri omzuna takar ama Goldberg ani bir hareketle içeri girer.Goldberg sinirli bir ifadeyle Christian'a bakar.

Goldberg: - Çocuk,benim kemerim sende ne arıyor?Hemen bırak onu.

Christian sinirli bir ifadeyle Goldberg'e bakar.

Christian : - Ben ECW'ın çocuğuyum ve bu kemeri sonuna kadar takma hakkım var.

Goldberg : - O kemer bendeyken takma hakkın yok!

Diye bağırıp tekme atar ve Jackhammer pozisyonuna alır!Ama Christian çırpınır ve hareketi reverse edip bir dropkick vuruyor ve odadan kaçıyor.Goldberg de eğilip kemerini geri alıp omzuna asıyor.Sonra Heyman'a dönüp sinirli sinirli bakıyor ve gidiyor.

Kameralarımız Tazz , Joey ve Christian üçlüsüne dönüyor.

Joey Styles : İyimisin Christian?

Christian : Evet evet,o kemeri istiyorum.Ama ne yapalım,ECW'da değilim.

Tazz : ECWShop.com'da 200 dolar.Sana hediye olarak alabilirim.

Christian : Yüz kaslarım bile oynamadı.

Christian : - Bayanlar baylar,gelecek maç Hardcore Championship için No.1 Contender maçı ! Ve bu maç bir merdiven maçı!Bu maçı kazanabilmenini tek yolu,asılı olan kontratı almaktır.Ve şimdi ringe gelecek olan...Belfast,İrlanda'dan,218 pound ağırlığında...Celtic savaşçısı...Sheamus!

Sheamus ringe giriyor ve eline bir mikrofon alıyor.

Sheamus : -

5 dakikadan az kaldı.Evet 1# Contender olmama 5 dakikadan az kaldı ! Triple H o koca burnunu yine işin içine sokarak daha uğraşsız olacak kemer serüvenimi sadece rotara uğratacak sadece 1 hafta ! Sonrasında kaldığımız yerden devam edeceğiz Big Show ile Hardcore kemeri için aynı ringde olacaz ! Show karşımda kemerini kaybetme tedirginliği içinde planlar kurarken bense kaybedicek hiç bir şeyim olmadığı için olümüne güreşeceğim ! Keltik Savaşçıları her zaman cesur ve yetenekli olmuşlardır ! Triple H ahmağı zaten 3'lü tehdit maçında kemeri alamadı neden bu işi daha çok uzatıyor ki ? Sonuç zaten belli değil mi ha ? (Boo) Merdiven maçı belkide bol Extreme olacak merdiven oradan oraya uçacak suratlarımızda patlayacak belkide hayatımızın sonunu getirecek ! Extreme her an tehlikelerle mücadele etmektir dayanmanız lazım dayanamazsanız kariyerinizin sonu gelebilir ! Triple sen bunlara dayanabilecek niteliklere sahip misin ? Gel vazgeç o bebek brandına geri don ! (Boo) Beniç için hava hoş belkide botlarımı senin suratında parlatırım ha ? O kemeri almamda yoluma bir ot bile koyamazsın Triple sen yada başka biri kimse beni hedeflerimden caydıramaz! Ben bir keltik savaşçısıyım asilim ve atalarım üzerine bir yemin ettim Show ile maça çıkacağım ahamak GM Paul belki sana seni yendikten sonra bir kıyak daha yapar ve maçı üçlü tehdit maçına çevirir bunlar sıkça karşılaştığımız şeyler herkes aynı paragoz ! Kendimden başka kimseden emin olamıyorum kimseye güvenmiyorum çünkü güvenilcek yüzler yok bu brandda kimse sırtınızı yaslarsanız düşersiniz nerde olursanız olun hop en aşşağıya paragozlerin ayklarının altında eziliverirgidersiniz işte bunlar senin geleceğin Triple !

...ve bir müzik çalar.

Christian : - Ve işte rakibi...Greenwich,Connecticut'dan,204 pound ağırlığında.O The
Game...TRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPPLEEEEEEEEEEEEE HHHHHHH!

Tazz : King Of Kings!

Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Triple H vs. Sheamus No.1 Contender Quafilying Ladder Match

Maç başında Sheamus ve HHH bakışıyorlar.Sheamus sağ eliyle kontratı gösteriyor,HHH önce yukarı bakıyor,Sheamus da yukarı baktığında sağ elini kavrıyor ve Arm Bend yapıyor.Acı içinde kıvranıyor Sheamus.Ama hemen toparlanıyor Toe Kick vuruyor ve bir clothesline.HHH ayağa kalkıp Sheamus'u kovalamaya çalışıyor ama Sheamus kaçıyor ve ringin dışından merdiveni alıp içeri fırlatıyor.HHH havada merdiveni tutup Sheamus'a geri fırlatıyor.Sheamus da tutup merdiveni yere koyuyor ve ringe giriyor.Lock up'a giriyorlar.HHH üstün çıkıyor ve birkaç knee vuruyor,sersemleyince de koltuğunun altına alıp DDT vuruyor.Yerde stomplamadan bekliyor.Sheamus hafifçe kalkınca Wrestling Hero Slam vuruyor.Ringin dışına çıkıyor ve Sheamus'un bıraktığı merdiveni alıp içeri atıyor.Tam içeri girecekken Sheamus bir baseball slide yapıyor ve HHH bariyerlere yapışıyor.Sheamus Slingshot Crossbody yapmak istiyor ama HHH kaçıyor ve Sheamus bir çamaşır misali bariyerlere asılıyor.HHH başından tutup bir daha yapıştırıyor bariyerlere Sheamus'u,bir kere daha yapmak isterken Sheamus çekiliyor ve HHH'in başını bariyerlere vuruyor ve Irish Whip ile ring demirine çarptırıyor.Sonra tutuyor ve bir daha!HHH daha maçın başında kanıyor. Sheamus ringe sokuyor HHH'i, ringin altından bir demir boru alıyor.HHH kalkıyor ve Sheamus içeri giriyor,tam demir boruyu HHH'in kafasına yapıştırıveriyor!!!HHH yere yuvarlanıyor.Sheamus merdiveni kurup tırmanıyor.Kontratı almaya uğraşırken HHH de tırmanıyor ve üstte kavga ediyorlar.Sheamus güçten düşüyor,HHH de yumruklarını arttırıyor.En sonunda Sheamus güçsüz düşüyor,HHH onu iterek aşağıya düşürmeye çalışıyor ama merdivenin dengesi de bozuluyor bu sırada.Ve sonunda merdiven dengesini kaybediyor ve ikisi birlikte ringin dışına yuvarlanıyorlar.Çok güzel bir botch.İkiside yerde bir süre hareketsiz yatıyor,HHH'in kanı gövdesini kaplamış durumda.HHH sırt üstü hareketsiz yatıyor,Sheamus sürünmeye başlıyor.Bariyerlere dayanarak ayağa kalkıyor.Kıpkırmızı durumda.HHH de Undertaker misali aniden doğruluyor.İkisi karşı karşıya geliyor,HHH bir clothesline ile Sheamus ile birlikte seyircilerin arasına yuvarlanıyor!İkisi kalkıp arkaya doğru dövüşmeye devam ediyorlar!Sonunda backstage'deki seyirci alanına giriyorlar!Sheamus bir Toe Kick vuruyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor ve HHH'i mermere Powerbomb ediyor.Yerde çarpma sesi ve HHH'in acı sesi birbirine karışıyor.Sheamus üzerinde çerezler olan bir masayı boşaltıyor ve masadaki paketlerden birini açıp içindekinin birazını yiyor.''Güzelmiş.'' diyor ve HHH'i kaldırıyor.Bodyslam yapmak istiyor ama HHH reverse edip Backdrop yapıyor masanın üstüne.Masa büyük bir gürültüyle kırılıyor,Sheamus da yerde yatarken Triple H ringe doğru gitmek istiyor,Sheamus ayağından tutuyor HHH'in,HHH de sertçe Sheamus'un eline vuruyor.HHH koşarak ringe giriyor,merdiveni kuruyor ama Sheamus iplerden kayarak ringe geliyor!Aniden kendini ipden bırakıyor ve Flying Clothesline vuruyor HHH'e!Müthiş bir an! Bu an tarihe geçer!İkisi de ringe yuvarlanıyor.Seyircilerden müthiş bir tezahürat var!Sheamus dışarı çıkıyor,ringin altında ne bulursa içeri sokuyor,masa ve sandalye de buna dahil.Sheamus masayı köşeye dayıyor,dibine bir çöp kovası koyuyor ve üstüne sandalyeyi açık olarak bırakıyor.Sheamus HHH'i tutup kaldırıyor,iplerden geriliyor ve Brouge Kick vurmak isterken HHH aniden yakalıyor ve Spinebuster!HHH çıldırmış gibi taunt yapıyor ve yerde yumrukluyor Sheamus'u!Sonra Tauntlar geliyor,HHH kaldırıyor Sheamus'u ve PEDIGREEE!!!Kaldırıyor Sheamus'u bir daha yapacak galiba.Ama Sheamus hemen Running Shoulder Tackle ile hareketi kırıyor ve HHH'i masa sandalye ve çöp kutusu üçlüsüyle tanıştırıyor!HHH yorgun bir biçimde köşede yatıyor.Ve de baygın.Sheamus zafere yakın gibi!Sheamus titreye titreye çıkıyor , tutuyor kontratı tam çözecek iken...Big Show girişten geliyor ve Sheamus'un bulunduğu merdiveni itiyor!Sheamus kendini merdivenden bırakıyor ve spiker masasına bodoslama düşüyor!Big Show sırıtarak gidiyor.HHH de bir süre yerde yattıktan sonra kendine geliyor ve kalkarak merdivene tırmanıyor.Bir süre uğraştan sonra kontratı çözüyor!

Christian:- Ve kazanan,Triple H!

Tazz : Harika bir maçtı!O Sheamus nasıl iplerden kayarak Flying Clothesline çekti?

Joey Styles : Herkes senin gibi 100 kilo değil.Tekrar seyredelim.

Tazz:Ama Big Show öyle.*Sheamus'u ayağıyla iter* Çocuklar,şu çöpü alın.

*Ekranlara Sheamus'un iplerden kayarak Flying Clothesline yaptığı an gelir.*

Joey Styles : Ov,çok fena.

Kameralar kararıyor ve dünkü Hardcore Match'den görüntüler geliyor.Sonra Big Show'un promosundan görüntüler geliyor.Ve bu geceki maçın sonundan görüntüler geliyor.Sheamus'a kameralar çevriliyor ve sendeleyerek gidiyor.Tazz'e de sinirli bir bakış atıyor.

Joey Styles : Sheamus'un bakışını beğenmedim.

Tazz : Sorun değil,bunların hepsi böyle.Tazzmission'u bağladığında bülbül gibi öterler.

Joey Styles : *Kahkaha sesleri*

Tazz : Extreme Enigma!

Joey Styles : Ve sıra Main Event'de!

Christian : Sevgili seyirciler gelecek maç one fall.Ve ringe gelen kişi,Cameron,North Carolina'dan,235 pound ağırlığında,Jeff Hardy!

Christian : Ve rakibi...Los Angeles,California'dan,227 pound ağırlığında...John Morrison!

Tazz : Bu maç süper olacak,hissediyorum!

Joey Styles : Evet,bütün show güzel zaten.

Jeff Hardy vs. John Morrison Hardcore Match

Maça Lock-Up'la başlıyor ikili Jeff üstün geliyor ve Headlock bağlıyor.Morrison Jeff'i Irish Whip'e gönderiyor,Jeff geri geliyor Shoulder Block deniyor Morrison ama olmuyor Jeff yere yıkıyor Morrison'u.Şimdi Jeff'den Ground Leg Drop geliyor ardından Leg Breaker Combo geliyor ve bacaklarına ard arda tekmeler atıyor Morrison'un.Şimdi kaldırıyor Morrison'u ve Scoop Slam'le yere atıyor ve ringin dışına çıkıyor ringe herşeyi sokuyor. Raptiyeler,Teller herşey.Jeff ringe giriyor ve bir masayı alıp ringin ortasına dikiyor ardından üstüne bir sandalye koyuyor ve tüm raptiyeleri masaya döküyor Jeff ardından masayı köşeye doğru itiyor sanırım şimdi kullanmayacak.Ardından ECW Style bir sandalye alıyor eline sandalye'yi Morrison'un kafasına geçiriyor tam kulağına doğru vurdu inanılmaz ! Ardından ard arda vuruşlar yapıyor sandalye ile Jeff. Şimdi vırlattı sandalyeyi yere ardından bir merdiven alıp açıyor dışarı ring ile güvenlik bariyeri arasına koyuyor yatay şekilde.Şimdi Hardy Morrison'u Crucfix Powerbomb için kaldırıyor dışarı doğru atmayı deniyor ama Morrison son anda kurtuluyor ve ardından Hard Dropkick geliyor Jeff yere çakılıyor.Şimdi Morrison Jeff'i kaldırıyor ve merdivenin üstüne atıyor ama merdiven kırılmıyor.Ardından Morrison Jeff'i kaldırıyor ve bariyerlere çarpıyor Jeff bariyerlere tutunuyor,ardından Morrison birden Clothesline ile seyircilerin arasına dalıyorlar Jeff yerde öylece kalıyor Morrison kaldırıyor Jeff'i ve merdivenlerden yukarı çıkarıyor ardından ses sitemlerine doğru Irish Whip ile fırlatıyor Jeff yere öylece yığılıyor. Ardından oradaki masanın üzerini temizliyor ve Jeff'i masaya yatıyor ve merdivenden yukarı çıkıyor ve atlanacak bir yer buluyor masaya doğru StarShip Pain ile atlıyor ama Jeff son anda çekiliyor ve Morrison masanın üstüne düşüyor Jeff kurtuluyor.Ve yaşananların kısa bir özeti gösteriliyor,sonra reklamlara gidiliyor.

Reklamlardan dönüyoruz ve iki güreşcide ringe geri giriyor.(Ekrana iki güreşcinin kendilerine sandalye ile vuruşları ekrana geliyor.) İki güreşcininde kafası kanla kaplı.Jeff şimdi Punch vuruyor Morrison'a ardından ikincisi ve TakeDown & Punch Combo yapıyor ard arda yumruklar atıyor ve ardından yere yığılıyor. Daha sonra yavaşça kalkıyor,ve TurnBucke'a çıkıyor ardından Taunt yapıyor ve Swanton Bomb ile atlıyor.Morrison baygın bir şekilde yatıyor yerde şimdi Jeff merdivene çıkıyor ve Morrison birden kip-up yapıyor ve ayaklanıyor ardından oda çıkıyor merdivene Jeff'ina macı Swanton yapmaktı ama olmadı Morrison ile yumruklaşıyorlar şimdi Jeff Morrison'un kafasını merdivene vuruyor ardından masaya bakıyor ve Morrisonu tutup masaya doğru fırlatıyor. Aman Tanrım ! Morrison üstünde sandalye ve raptiyeler bulunan masanın üstüne düşüyor.Morrisonun her yeri kesik içinde. Jeff Swanton Bomb Tauntu yapıyor ve atlıyor ! ! ! Jeff öylece yığılıyor Morrisonun üstüne hakem sayıyor One - Two - Three Ve kazanan Jeff Hardy !

Christian : - Ve kazanan,JEEEEFFFF HARDDDYY!!!

Tazz : Harika bir maç oldu!

Joey Styles : Müthiş!

*Jeff Hardy turnbuckle'dan inip John Morrison'un kalkmasını bekliyor.Ve kalkınca elini uzatıyor.Morrison sıkmıyor,sonra Hardy çıldırıyor ve Twist Of Fate'i vuruyor!*

Joey Styles : Twist Of Fate!!!Morrison'un hayatı kaydı!

Tazz : Bunu beklemiyordum...

Joey Styles : Yorumunu bitirmek zorundayım Tazz,süremiz bitti.Hoşçakalın!

Book'da bana yardımcı olan Eren Gülaçtı kardeşime teşekkür ederim.

En son Championship Collector tarafından Salı 07 Ağus. 2012, 17:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:13

Ne yalan soyleyeyim Hacı CWE'de bir çok kez GM'lik yaptım ama hiç bu kadar hevesli ve muhteşem yazmamıştın devamını getir eline sağlık Very Happy
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:27

Maç süperdi. Very Happy
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:28

Kanka ikimizin yaptığı şov güzel olmazmı Very Happy
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:40

YORUM
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:48

Benim sozleşmem lan o HHH'nin düşmanlarını sikim onalr neden karışmadı yedirememe sendromu yaşıyorum çok emindim Sad
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 14:54

Yine süper. Very Happy
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 15:06

Güzel şov olmuş eline sağlık.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 15:08

Muhteşem lan. Very Happy
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 15:09

Rosterimiz kısıtlı bu yüzden şov kısa oluyor kusura bakmayın. Yine çok güzel şov yapmışız lan. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 15:16

Emircan çok sikişkensin panpa. Yine süper.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 16:54

Yeteri kadar iyi panpa zaten rosterın az yapabileceğinin en iyisi.
https://pwetr.yetkin-forum.com
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 16:56

Şovda emeği geçenlerin ellerine sağlık diyorum. Gayet iyiydi.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptySalı 07 Ağus. 2012, 17:10

Showda bana yardım eden Eren kardeşime teşekkürler.
Enigmatic Legacy
Main Eventer
Main Eventer
Enigmatic Legacy

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ECW Show 7/8/2012 LIVE!   ECW Show 7/8/2012 LIVE! EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 00:08

Süpersin rezo. Heel olarak cheer almak beni mutlu etti Very Happy

ECW Show 7/8/2012 LIVE!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki