PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

AJ Lee Hakkında

5 posters
YazarMesaj
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 01:34

.
.
.
.

Arenada sessizlik olur mikrofona üfleme sesleri gelir ve CM Punk Stagededir.
[Resimleri sadece adminler görebilir.]
CM Punk:Bazı şeyleri açıklığa kavuşturma vakti geldi geçiyor.Bazı kendini bilmezler gelip orada burada vaazler veriyor.Ama birşeyi unutuyorlar kendilerini en iyi zannediyorlar arka alandaki herkesten kendini büyük görüyorlar yanına birkaç yardakçı almış her dakika götünü yalıyorlar.Unuttukları birşey var en iyisini unutuyorlar beni.Ben bu şirketteki gelmiş geçmiş en iyi güreşçiyim her anlamda.İster mikrofon.Eğer mikrofona önem veriliyorsa buyrun hodri meydan kimin ne bok olduğu ortaya çıksın tabi izleyenler tarafsız olcaksa.Önceden Yılın Promosu ödülünü aldığımda gerekli mesaj verilmişti ama hala zorla kendini kral ilan etmek isteyenler var dikkat et çünkü o taht dolu ve sahibi Triple H.(Gülüyor) Evet şuan saçmaladım o kişinin ismini ağzıma alarak.Sizin öğrenmeyi çok istediğiniz şeyi size söyleyeyimmi ? Bugünde acaba sesimi kesip beni susturmaya çalışacaklarmı.Yada Seth denen herif gelip bana saldırcakmı hadi izleyelim ve görelim başlıyalım !

CM Punk:Olayları biliyorsunuz ama ben size özet geçeyim biraz geriye gidiyoruz işlerin en başına aptalca bir şekilde Dean Ambrose denen sayko Fastlane Special Event'ında normal şartlarda Edge ile maça çıkacaktı PWE WHC için ve o maçı Edge kazandı.Sonra ulu yönetim muhteşem yönetim yine senaryo şov yapıp Dean Ambrose PWE kemeri için maça çıktı.Ve aptalca bir şekilde kemeri aldı.Sonra işte herşey o zaman başladı onlara gereken mesajı verdim.Bana katılmalarını söyledim ya bana katılın yada diz çökün.O an hiç Goldberge baktınızmı gerçekten hayal kırıklığına uğramıştı.2.kez ana kemer maçına çıkan birisi ondan kemeri aldı ve hakkı olmadan ne kadarda utanç verici.Ve Dean Ambrose bu kemeri hiç utanmadan sıkılmadan o kemeri taşıdı.Ve diğer şova geçelim.OOO GÖRKEMLİ BİR ŞOV WRESTLEMANİA KAÇINCI SAYAMIYORUM HA 1 ! Orada ne oldu yine durum aynı torpilli çocuk Dean Ambrose bu sefer geçen şovda öküz gibi bakan Goldberg'e yeniliyor ve Sable'a ağlamaya gidiyor eve.Bir yanda kemeri beleş olarak kazanan birisi diğer yanda onu öldürcem biçicem kesicem parçalara ayırıcam diyip yenilip even giden koca yüraklı adam.Gerçekten trajikomik bir tablo.

CM Punk:Bu galibiyetten sonra Dean çok mutlu olmuş olmalıki kemeri bir saniye bile bırakmadı.Ve harekat için tam zamanı gelmişti Dixie ile anlaştığım gibi hakkım olanı o kemeri almak için hakkımı kulanıp maçda Dean Ambrose'u sikip atıcaktım benimki lafta değildi emin olun.Ben geldiğimde Dean Ambrose'un gözündeki korku gerçekten şok ediciydi ama bana verdiği zevki tahmin bile edemezsiniz.Tam benim olanı sahte şampiyondan söküp alacaktım bu sefer SHIELD denen birbirinin arkasından kuyu kazıp onları itelemeye çalışan adaletin itleri geli verdi.Bakın başından beri bana karşı sistemli bir baskı var halada devam ediyor her neyse devam edelim.SHIELD beni durdurmak için geldi ama unuttukları birşey vardı benimde elim boş değildi.Ve Tye ve Dolph Ziggler kardeşler geldi ve biz tam SHIELD'ı falla foş edicektik baktılar son kale düşüyor bilin bakalım geldi en büyük kıç yalacıyıcısı güreş tarihinin torpil abidesi sırf kızını sikiyor diye kemerin bile push sayılmadığı pushlar alan COO Triple H .... Ama Triple H bile beni durduramadı sadece yavaşlattı oda bunu biliyordu.Beni durdurmayacağını adı gibi bile biliyordu.Ve öylede oldu onunla işim bitmeden Vince onun yerine tekrar geldi ve hala bu siktiğimin ailesiyle davam devam ediyor ama damadının yerine gelen Vince beni durdurumadı.

CM Punk:Ondan sonra DownFall zincirlerin kırıldığı an bir yanda ben ve istediğim kemer ve hakkım olan maç hakkı bir yanda emek hırsızı Dean Ambrose.Sırf TripleH'in götünün dibinden ayırmadığı adam.Sanırım ileride Vince ve Cena neyse Triple H ve Dean öyle olacak çünkü baya içli dışlı işler yapıyorlar.Triple H onu future olarak nitelendiriyor.Belki Steph'e beraber kayıyorlardır kim bilir.Her neyse maça geçelim arkamdan kulisler çevrildiğini en baştan biliyordum dost bildiğim kişiler bir baktım arkamda durmuyorlarmış farklı emelleri varmış.Ben önlemimi aldım planımı yaptım ve çarkın dönmesini bekliyordum.Ben maçı kaybettim planımın gidişatı için.Ve tam tahmin ettiğim gibi Dixie yeğenini çağırdı Ethan Carter gerçekten yürekli bir adam.Halasının gözündeki o iktidar ateşini farketmiş olmalıki gidişatın normal olduğunu anladı ve ona uymadı.Onu gerçekten severim belkide bu şirkette tek sevdiğim adam diyebilirim.Başka dostlarımda vardı başta Dolph Ziggler bir yanda arkamdan kaçıverdi nedensiz ve sebepsiz yere bahane ne !? Değer vermiyormuşum.Değer vermediğim insanla neden yola çıkayımki kim değer vermediği insanla yola çıkar değer verir.Bunlar sadece bahane kendiside biliyor.Tye belkide bu şirkette en üzüldüğüm kişilerden biri çünkü seçimlerini yanlış yaptı Dolph Ziggler'ın yanında yer aldı.Ve onun egosunun altında ezildi ve kendini alkole verdi döndüğünde ona intikam için bir şans vermeyi iple çekiyorum.

CM Punk:Planıma geri dönelim planım tıkır tıkır işliyordu herşey olması gerektiği gibi ama bilin bakalım yine yırtıktan dondan kim fırladı tabikide King of Kings ! Triple H ! Ve benim planım tekrardan boka sardı ve kemer planlarım suya düştü.Bana gelip soruyorsunuz neden kemeri alamadın o kadar konuşuyorsun hala icraat yok  vs. gibisinden görmüyormusunuz anlattığım gibi en başından beri sistemli bir şekilde üstüme geliniyor ve ben hala ayaktayım yıkılmadım başkası olsaydı şimdi istifa etmişti ama benim burdaki her güreşçiden farklı olduğum bir gerçek bende yürek var ben sözümü esirgemem.En başından beri böyleydi.Halada öyleyim hiçbir sözümden pişman değilim ve olmayacağım.Ama bu şirkette nedense kazananlar hep haketmeyenler oluyor arkadan iş çevirenler oluyor sanarsınız Muhteşem Yüzyıl Hürremmi olalım Sümbül Ağamı olalım ne olalım ne istiyorsunuz.Başkalarının arkasından iş yapmayı bende biliyorum ama ne önemi kalır böyle yaptıktan sonra.Ve tekrar DownFall'dayız her zamanki gibi arkadan kulisler dönmüş Triple H Dean Ambrose'un kıçına tekmeyi bastı ve kemeri kardeşine (gülüyor) hediye etti.Sence Triple H gibi adamlar yanına dostmu ararlar yoksa yardakçımı Dean.Sanırım o hastanede o kadar zaman bunu düşündün umuyorumki gözlerin açılmıştır.

CM Punk:Ve tekrar PWEC hakedenin değil arkadan iş çevirenin eline geçti aynı bokun kırmızısı oldu sadece.Dean Ambrose değil Seth Rollins .. Kemeri alış ve taşıyışları ne kadar aynı değilmi ikiside haksız bir şekilde kemeri aldılar ve sorsanız hakkıyla kazandılar onlar çünkü çok iyi mic yeteneğine sahip evet anlıyorum mic yeteneği iyi olan kemer alıyor.Peki bu Seth durup dururken neden kemere yürüdü ve Triple H'ın bundan kazancı ne birazdan öğreneceğiz.Bunları anlatırken sizlere daha yakın olmak istiyorum yüz ifadelerinizi görmek istiyorum lütfen bekleyin.

Ringe giriyor.

CM Punk:Doğru kararı vermişim buradan çok netsiniz aynı aç kurt gibi bekleyen ifadeleriniz gibi.Ama malesef onlar altında birer maske saklı her neyse.Triple H Seth'i piyon olarak görüyor aynı Dean Ambrose gibi.Ama bu sefer patron gözünü yükseklere dikmiş çünkü büyük ihtimal omzunda bir ağırlık eksikliği olmalıki PWEC kemerini elde etmek için bir piyona ihtiyaç duydu.Evet doğru duydunuz hadi telefonlara sarılın.Şimdi bunları benden değilde sahibinden dinlemeye ne dersiniz buyrun ve dinleyin.

Ekranda Triple H ve Vince McMahon çıkıyor arka alanda gizli saklı bir konuşma gerçekleştiriyorlar.Triple H artık zamanı geldiğini söylüyor.Tekrar tahtını geri almak istediğini söylüyor.Vince McMahon ne yapmak istediğini soruyor.Triple H plan hazır Seth'i kullanıp sonunda o kemerin sonsuza dek sahibi olacağını söylüyor ve ekran bu görüntüyle kapanıyor.

CM Punk:Bir koku var burada hayır bok değil.BULDUM ! SATILMA KOKUSU ! SETH SIRTINI ÇOK YANLIŞ KİŞİLERE DAYAMIŞSIN (Gülüyor ve kameralar kapanıyor.)
https://pwetr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 01:36

Töbe haşa.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 01:37

Allah'ın Kürdü bunun için duyurumu açılır lan.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 07:34

Açık açık söylüyorum 1 kere bile tahrik olmadım para verseniz yine sikmem amk çalı çırpı gibi bişey
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 09:11

The İcon demiş ki:
Açık açık söylüyorum 1 kere bile tahrik olmadım para verseniz yine sikmem amk çalı çırpı gibi bişey
Elinde kalır panpa.
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

REP Puanı : 5

AJ Lee Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: AJ Lee Hakkında   AJ Lee Hakkında EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 18:27

sa

AJ Lee Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Miz Hakkında
» ADR Hakkında
» RVD Hakkında
» Rob Van Dam Hakkında
» CM Punk ve MMA hakkında