PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*

+9
The King Of Spear
Qwe
Connecticut Blue Blood
GS Forever
KÜRT
Klaus Meine
People's Champ
leo
The Boss
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* Empty
MesajKonu: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:28

Hepiniz Smackdowna hoşgeldiniz bugün,St.Luis deyiz.

Şovu Vince açıyor!PWEni sahibi!Heymanın düşmanı McMahon seyircileri selamlayarak ringe geliyor.

Vince:Şovu kim açsın diye düşünürken dedikki buraların sahibi neden şovu açmıyor,şu sıralar çok zor durumdayım bazı orospularla uğraşıyorum para onları çekiyor başımdan eksik olmuyorlar ama ben bunuda atlatacağımı biliyorum bugün Smackdownda ilk yaşanacak şirketin kaderi bir maçta ortaya koyulacak.Heyman bana karşı hardcore maç.Bu maçı kazanacağımı biliyorum bundan eminim ama bu karşılaşmadan önce kalbimi kıran bir şey var.Öz oğlum Shane buraya gel.

Smackdown GM'i!Vincenin oğlu geliyor!

Vince:Dur dur dur konuşma burada konuşacak olan benim oğlum!Bildiğin gibi seni 2 hafta önce Smackdown Gmi yaptım çünkü sana çok güveniyordum ama dün AJ'in dedikleri!Benden hisse çalman!Bunlara kimse inanamaz.Kendi oğlun tarafından screwlenmek çok kötü bir şeymiş ama bugün sana bir kaç laf söyleyeceğim.Öncelikle burada beni screwleyen,hissemi çalanlara yer yok.İlk önce şirketteki tüm paylarını elinden alıyorum!Ve..En önemlisi...YOUREEEEEEE FİREEED!!!Şimdi siktir git buradan!(Shane inanamaz babasına bağırmaya başlar Vince mikrofonu kafasına geçirir Shane oradan uzaklaşır)Evet şimdi yeni GMi açıklamamız gerekiyor Gm tekrar Teddy!!

Teddy mutluluk içinde görünür ve ringe doğru gelir.

Teddy:Merhaba Boss!Madem tekrar GM oldum Smackdownu yukarılara taşımanın zamanıdır.İlk maçımız bir takım maçı olacak...(Lafı müzikle kesilir)

ECW!!Heyman arkasında JoMo Jeff ve Show ile ringe gelir.Vince ve Teddy korkmaya başlarlar.ECW takımı ringe girer tam dalacakken...

H2!OMG!İnanılmaz efsane burada!Hogan geliyor ve girişte bekliyor arkasına gelin işareti yapıyor.Acaba nolucak...

Bu.Bu.Bu... Steinermania ve Hulkamania yan yana!!Aman tanrım..

Rody Piper!!!İskoç efsanesi .Üç efsane girişte bakışıyorlar ve ringe doğru koşuyorlar.Vince sevinçli 3v3 kapışmaya başlıyorlar.Onlar dövüşürken reklamlara gidiyoruz.

ECW Team(Big Show,Jeff,JoMo) vs PWE Old School Team(Scott Steiner,Hulk Hogan,Rody Piper)
Efsaneler ECW tayfaya karşı ECW takımı müthiş boo alıyor!Maça JoMo ile Steiner başladı.Lock upa giriştiler.Steiner üstün arkasına geçti bir german suplex.Kaldırdı bir german suplex daha.Bir kere daha yapmak istedi JoModan reversall bulldog!Pin 1-2 olmadı.JoMo köşeye çıktı.Steinerin üstüne atlıyor Steiner onu yakaladı Power Bomb!Saçından tuttu JoMoyu yavaşça kaldırıyor Steiner.JoModan tekme üst üste tekmeler Pele Kick!Steiner yerde!Jomo Jeffe tag verdi.Jeff Steineri köşeye atıyor.Hardyac Arrest geliyor Steiner canı acımış olmalı.Pin 1-2 Steiner Kurtuldu Steiner kalktı Jefften Steinerin karnına tekme Steiner Jeffi itti köşeye attı Whisper in the Wind geliyorr!Jeff tekrar köşeye çıktı Swanton atlıyor ama Steiner çekildi!Jeff acı içinde yerde Steiner Jeffi kaldırdı Steiner Flatliner geliyor!Pin 1-2-3!!!Jeff elendi Jeff inanamıyor ringe hemen Show girdi Steineri boğazından yakaladı hemen bir choke slam!Pin 1-2-3!Steiner elendi!!Ringe Pipper giriyor biraz korkulu!Show ona bakıyor Pipperda low blow!!Show acı içinde Pipper tekmelemeye başlıyor Showu!Show biraz eğildi iplerden sekti Pipper low kick!Show yere serildi pin 1--2 !Show üstünden sertçe atıyor Pipperi.Showu yerdeyken tekmelemeye başlıyor Show Pipperi yakaladı boğazdınan Hulk ringe girdi Showu engelliyor bu sırada hakem Hulku çıkarıyor Pipper cebinden muşta çıkarıyor ve Show yumruk geçiriyor!Show yere düştü bayıldı!Pipper muştayı gizledi pin 1--2 !Olmadı Show kurtuldu!Show hemen JoMoya tag veriyor.Pipper tag veremeden onu ayağından yakaladı Pipper yerde oturmuş şekilde JoMo iplerden sekti bir low kick!Pipper kalktı JoModan C4!Star Ship için köşeye geçti.Pipper o kalkmadan kalkıyor ve JoModan kaçmaya başlıyor.JoModan bir yumruk Pipper eğildi Sleeper Hold bağlıyor!JoMo çok zor durumda pesmi edicek!Ama JoMo tüm gücüyle Pipperi kaldırıp önüne atıyor köşeye doğru çekti onu Star Ship Pain!Pin 1-2-3!2v1 kaldı!Hulk hemen ringe girdi JoModan Hulka yumruklar Hulkdan da yumruk bir power slam!Ardından kalkdırdı atomic slam!JoMo acı içinde!JoMo arkasını döndü Hulktan big boot geliyor!JoMo yerde Hulk t-shirtünü yırttı gaza geldi iplerden sekti Atomic Leg Drop!Pin 1--2--3!JoMo elendi Show hemen ringe giriyor.Hulk ile Face 2 Face yapıyorlar!Hulk beklemeden Showu Power Slame alıyor başarılı!!Pin 1--2- olmadı!Show kurtuldu.Hogan inanamıyor.Big kalktı Hogan bi kere daha Power Slame almak istiyor ama başaramadı Big Show kalkmıyor.Hoganla Big Show bakıştı WMD!Big Showdan WMD geliyor!1--2-3!Hogan elendi ECW takımı maçı kazanıyor.

Maçtan sonra Heyman seviniyor ve takımını alkışlıyor Vince ise sinirli durumda Heyman ile bakışıyorlar ve sözlü olarak atışıyorlar Vince Heymanı itip düşürüyor ve backstagenin yolunu tutuyor.

Kameralar Backstageye çevrilir Trish Stratus vardır duştan çıkmıştır.Yanına Jericho gelir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Jericho:Merhaba Trish görüşmeyeli çok ama çok uzun zaman oldu.
Trish:Evet en son benim için en yakın arkadaşını satmıştın!
Jericho:O zamanlar daha ilk yıllarımdı.Daha çok yeniydim ve senin gibi bir güzelliği görüncede dayanamamıştım .
Trish:Herkes gibimi.
Jericho:Onlar sadece seni elde etmeye çalışıyorlardı bense seni seviyorum!(Jericho Trishin dudağına yapışır!Trishde karşılık verir ve uzun süre öpüşürler)

Jericho ile Trish öpüşürken Ron Simmons görünür...Uzun süre onlara bakar ve DAMN! çeker.

Koridorda Ortonlar vardır.

Bob Orton:Randy,sen böyle bir insan değilsin yani benim oğlum bu kadar kötü olamaz.
Randy:Ya buna alışırsın baba!Ya da babam bile demem RKO yu gösteririm sana çünkü WWE kemeri yolunda kimse ama kimse beni engelleyemez o kemer benim olucak baba!Bunu herkes görecek.

Gillberg elinde pasta ile gelir pastayı Ortonun yüzüne atar herkes gülmeye başlar Orton Gillbergi kovalamaya başlar. Güzel segmentlerin ardından kameralar arenaya çevrilir.

Cheer!!Yarın WWEC maçına çıkacak olan Rock müthiş cheer alıyor.

Cheer+Boo karışık geliyor müthiş bir maç bizi bekliyor.

The Rock vs Stone Cold Steve Austin

Maç Lock-Up'la başlıyor Stone Cold üstün geliyor ve The Rock'u bırakıyor ardından Arm-Drag yapıp maça başlıyor.Stone Cold yerde tekmelemeye başlıyor The Rock'u ardından orta parmaağını gösteriyor ve Knee Drop yapıyor ardından Tuş deniyor 1, iki olmadan The Rock kurtuluyor.Austin kaldırıyor The Rock'u ve Irısh Whip'e gönderiyor The Rock sekiyor ve SideWalk Slam geliyor Austin'den. The Rock kıvranıyor yerde Austin ipten sekiyor ve Jumping Leg Drop yapıyor.Ardından kaldırıyor The Rock'u ve TurnBuckle'a a gönderiyor,birazdan TurnBuckle Clothesline deniyor ama The Rock ordan çekliyor ve hemen ardından BackSuplex yapıyor ardından'da Jumping Elbow Drop yapıyor ve tuş deniyor 1-2 derken Stone Cold kurtuluyor. The Rock hakeme itiraz ediyor hızlı saymıyorsun diyor hakem onu uyarıyor derken Stone Cold The Rock'u itiyor ve The Rock hakemi bayıltıyor ardından Stone Cold BullGod deniyor ama yapamıyor The Rock bunu SpineBuster'a çeviriyor.Ardından dışarıya gidiyor ve bir sandalye alıyor ardından sandalyeyi telle sarıyor ve Stone Cold'un kalkmasını bekliyor Austin kalkıyor ve kafasına Telli Sandalyeyi yiyor ve kafası kanla kaplanıyor Austin'in The Rock sandalyeyi yere atıyor ardından Austini kaldırıp Rock Bottom deniyor ama Austin bunu engelliyor ve Arm Drag yapıyor hemen ardından oda sandalyeyi alıp The Rock kalktığında onun kafasına geçiriyor ve The Rock'un kafası kanla kaplanıyor ardından Austin sandalyeyi ringin dışına fırlatıyor ve Stone Cold Stunner için bekliyor The Rock kalkıyor Stunner denemesi ama The Rock German Suplex'e çeviriyor ve ikiside ringin ortasında baygın yatıyorlar. Bu arada hakem uyanıyor ve başka bir hakem gelmesini istiyor ardından hemen başka bir hakem geliyor ringe ve maçı devam ettiyor.Az sonra The Rock yavaşca ayaklanıyor ve The People's Elbow için tauntlar yapıyor bir kolluğunu çıkardı ve tauntunu yapıyor ardından ipten sekiyor ve The People's Elbow yapıyor The Rock tuş deniyor 1-2-2.99999 derken Stone Cold kurtuluyor The Rock şaşkın bakışlarla hakeme bakıyor ardından kaldırıyor Austin'i derken Stone Cold Stunner geliyor ! OMG ! Tuş deniyor Austin 1-2-2.9999 The Rock'da kurtuluyor. ! İnanılmaz tüm salon şaşkın gözlerle bakıyor ringe Austin nasıl tuş olmaz diyor ardından The Rock yavaşça kalkıyor ve Austin'in kafasından yakalayıp Reverse DDT yapıyor hemen ardından tauntlara başlıyor Rock Bottom için ardından Austin'i kaldırıyor ve Rock Bottom deniyor ama yapamıyor Austin ikinci bir Stunner için bekliyor ama Austin'de yapamıyor ardından The Rock son anda Rock Bottom için yakalıyor ve Rock Bottom ! Rock Bottom ! Tuş deniyor The Rock 1-2-3 Ve Rock kazanıyor.

The Rock tauntlarını yapıyor SCSA üzgün The Rock ve SCSA el sıkışıyor reklamlar.

O kadar heyecanlı şovki bakalım şimdi ne olucak.

Oh, you didnt know? Your ass better caaaaallllllllll somebody!OOO Hell Yeah!!NAO!!Ringe geliyor.

Road Dogg: Billy Gun you damn right! You see it's me, it's that D-O- double G rolling with the B-A-double D. Welcome to "The Dogg House", where you know we like to kick that shiznit doggy style! Now then, let's see if we can't make some noise up in this bi-atch! Ladies and Gentlemen, Boys and Girls, Children of all ages: D-Generation X proudly brings to you, it's OLD WWF TAM TEAM CHAMPIONS OF THEE WORLLD! The Road Dogg Jesse James, The Bad Ass Billy Gunn, The New Age Outlaws!Ve...Sadece biz değil size ufak bir sürprizimiz daha var...Hadi dostlar.

DX!!Are You Ready!!HBK Shawn ringe geliyor.

HBK:Tüm tayfa burada!!Bi dakika o donum yerindemi acaba heyecandan onu unutmuş olabilirim...
HHH:Benimki yerinde Shawn ben hazırlıklı geldim...D-Generation X evinize geldi!Buradaki binler televizyondaki milyonlar...ITSS GONNA BEE SUCKAA!Heart Break Shawn ve HHH !
HBK:And We Got A Two Wordz For yaa (SUCK IT!)

Müthiş bir cheer eşliğinde DX ringi terk ediyor.

Booo felaket bir boo var!

Şampiyon şampiyona karşı bu ikili WCWda çok sayıda maça çıktılar şimdi rövanş zamanı!!!

Champion vs Champion-Hardcore Match
Maç lockup'la başlamıyor.Goldberg etrafına bakarak alaycı gülüşler atıyor.Sting de elleri belinde Goldberg'ı bekliyor.Goldberg taraftarlarla alay etmeye başlıyor ve Sting de yanına gelerek bir tokat atıyor Goldberg'a.Goldberg sendeliyor ve yüzünde garip bir ifade oluşuyor.Sting ellerini yumruk yaparak ''Gel! Gel!!'' yapıyor Goldberg'a.Goldberg ani bir hareketle Takedown yapıyor ve sinirli sinirli ayağa kalkıyor.Sonra Sting'i kaldırıyor Erken bir Jackhammer için!Ama Sting reversalını yapıyor ve Suplex'a çeviriyor.Tuş deniyor çıkmıyor.Sting iplerden geriliyor ve Leg Drop yapmak istiyor,yaptığı anda Goldberg yuvarlanarak kaçıyor.Sting ayağa kalktığında da bir Powerslam geliyor Goldberg'dan,sonra da yerde tekmeleye başlıyor.Sting ipleri tutuyor ama DQ olmadığı için Goldberg hala tekmelemeye devam ediyor,bir süre sonra bırakıyor ve Sting'in üstüne çöküyor.İlk yumruğu atacakken Sting yumruğunu tutuyor ve kafa atıyor.Goldberg sendeleyince bir Gut Kick vuruyor ve DDT pozisyonuna alarak DDT'i vuruyor.Sting taunt yapıyor ve Indian Drop Death Lock bağlamak istiyor ama Goldberg tekme vurarak Sting'i geri itiyor ve Sting iplere yaslanınca Goldberg koşarak clothesline ile dışarı atıyor Sting'i.Ringde taunt yapıyor ama Sting alttan gizlice bir sledgehammer alıyor ve içeri giriyor.Goldberg'ın tauntu bitince arkasına dönüyor ve suratına Sledgehammer'i yiyor ve kanamaya başlıyor!Goldberg kanın verdiği sinirle aniden doğruluyor,Sting bir kere daha vuruyor Sledgehammer'ı ama birşey olmuyor!Sadece Goldberg'in daha fazla sinirlenmesine neden oluyor!Goldberg hemen Jackhammer pozisyonuna alıyor ve Jackhammer!!!Delirmiş gibi taunt yapmaya başlıyor Goldberg! Spear için bekliyor!Sting başını tutarak ayağa kalkıyor,arkasına dönüyor ve Goldberg Spear için koşuyor ama Sting kaçıyor ringin dışına ve Goldberg bodoslama demirlere giriyor.Çok kötü girdi.Sting hemen içeri giriyor ve Goldberg kalkıp omzunu tutarak geri döndüğünde Roll-Up yapıyor ama tuş çıkmıyor.Goldberg'in omzunda bir deformasyon var.Sting iplerden geriliyor ve One Handed Bulldog geliyor.Tuş deniyor,Goldberg acıyla tuşu bozuyor.Goldberg yerde kıvranıyor.Sting ringden çıkıyor ve ringin altını karıştırıyor.İçeriye bir tellere sarılı 2x4 atıyor.Bunu içeri atıyor ve içeri giriyor,Goldberg doğrulmaya çalışırken sırtına indiriveriyor!Goldberg hala kalkmaya çalışıyor,indirmeyip bekliyor.2x4'ü yere atıyor.Goldberg arkasını dönüyor ve Ani bir Bedrock Drop geliyor!Tuş geliyor,çıkmıyor!Goldberg diz çöküyor ve bekliyor.Ellerini yüzüne kapatıyor . Sinirle ayağa kalkıyor ve ringin dışından sandalyelerden birini alıyor.Ringe giriyor ve ayağa kalkmakta olan Sting'e vuruyor.Bir daha,bir daha ve bir daha!Sting birden son gücüyle yuvarlanıyor ve bir tekme atarak sandalyeyi kendi eline almaya çalışıyor.Goldberg bırakmasa da sonunda bir iki diz darbesiyle bıraktırıyor ve geriye çekiliyor.Sonra Goldberg ayağa kalkınca sandalyenin uç kısmıyla Goldberg'in kafasına vuruyor!Müthiş bir kırılma sesi geliyor ve Goldberg diz çöküyor.Sting birşey olmamış gibi yarısı yamulmuş sandalyeyi kaldırıyor ve bir daha indiriyor Goldberg'ın kafasına.Goldberg yere yapışıyor.Sting tauntlarını yapıyor ve kaldırıp Scorpion Death Drop'u vuruyor!Tam tuşa gidicekken Randy Orton içeri giriyor ve RKO'u vuruyor!Seyircilerden müthiş bir tezahürat geliyor ve Randy yerde şınav tauntlarını yapıyor.Ve köşeye gidiyor...Sting doğrulurken PUNT KICK!!!Goldberg de zar zor ve sürünerek elini Sting'in üstüne koyuyor,1,2,3!!!

Büyük yıldız Smackdownda son kez görünüyor!Yerine geçiyor ve konuklarını bekliyor.

İlk kanadalı geliyor!

The best there is the best there was the best there ever will be !Müthiş bi cheer!İkinci kanadalı da ringde şu an ringde üç kanadalı var.

Christian:Şovuma hoşgeldiniz!İkinizde gerçekten harika güreşçilersiniz biriniz benim kardeşim biriside abim diyebilriim çünkü Bret biz seni izleyerek büyüdük.Edge sende Bretten aşağı kalmazsın ikinizde çok iyi güreşçilersiniz.

Edge:Yeter dostum yatağımdaki kızlardan bile bu kadar iyi iltifat almıyorum utandırıyorsun.

Bret:Çok teşekkürler Christian sende kanadanın en iyi güreşçilerinden birisin Kanada olmasa güreş olmazdı güzel ülkemiz güreşin kalbi bence.

Christian:Çok doğru söyledin Bret şu an kariyerinizde ilerki hedefler neler?

Edge:Yarın MITB var o maçı kazanacağımdan eminim tek hedefim o.

Bret:Eve gidip yatmak iyi olurdu.Zaten güreşmiyorum tek yaptığım yatmak.

Boo Ziggler gözü kara bir şekilde ringe yöneliyor mikrofon elinde.

Ziggler:Edge?Senmi?MITB senmi kazanacaksın MITB kazanacak tek kişi benim .Çünkü onu en çok hakeden karizmaya ben sahibim sen kendine baksana Edge,en son ne zaman kazandın!Hiç bir zaman her zaman...

Edge'den Spear!

Bret yerdeki Zigglere bakıyor ve Sharpshooter bağlıyor!!!Ziggler acı içinde pes etti .Üç kanadalı el ele tutuşup tauntlarını yapıyorlar.

Evet kader maçı birazdan başlayacak...

Heyman!Ringe giriyor biraz endişeli kendisi güreşmeyi bilmez...

McMahon klasi siyah kıyafetleriyle geliyor gayet sakin.

Paul Heyman vs Vince McMahon-Hardcore Match If Heyman win,ECW will be federation
Zil çaltı Vince Heymana gel işareti yapıyor Heyman ring dışına çıktı Vincede çıktı Heymanı kovalıyor Vince Heyman çaktırmadan zili alıyor ringe giriyor arkasından Vince girdi Vince girer girmez Heyman zili geçiriyor kafasına!Vincenin kafasında ufak kesik var!Vince yere düştü!Heyman dışarı çıkıyor alttan kendo ve telli sopa alıyor.Kendo ile Vincenin kalkmasını bekliyor Vince kalktı kendo ile sırtına vuruyor Vince acı içinde.Vince tekrar yere düştü .Heyman telli sopayı aldı.Tam vuracakken Vince ring dışına çıkıyor Vince şaşırmış durumda aşağıdan sandalye ve masa alıyor. ringe atıyor.Sandalye ile ringe giriyor Heyman telli sopayı salladı Vince sandalyeyi koyarak korunuyor ardından sandalyeyi Heymanın kafasına geçiriyor!Heymana bi kere daha geçirdi Heyman yerde baygın Vince ayağından kibrit çıkarıyor.Ringin dışındanda benzin masayı alevlendiriyor Heyman kalktı Vince karnına tekme atıyor Power Bomba aldı masaya doğru Power Bomb!Çok sertti!Maç bittimi hayır Vince Heymanı kaldırdı bir stunner!!Tekrar kaldırdı pedigree!Heyman baygın yüzü gözü kan içinde!Vince çok rahat durumda telli sopayı aldı Heymanın vucüduna geçiriyor Heyman acı içinde Vince bundan zevk alıyor!Vince Heymanı kaldırdı bir Stunner daha pine gidiyor..

OMG OMG OMG!!Batista!!Yeahh!İntikam için gelmiş olmalı koşarak ringe giriyor.Vinceyi tokatlıyor karnına tekme Batista Bomb!!Ama oda ne...PWEden adamlar geliyor önde Sheamus olmak üzere 4 tane güreşçi ringe giriyor ve Batistayı pataklıyorlar.Sheamusdan Brogue kick!Sheamus Vinceyi aldı Heymanın üstüne koydu.Tam pin başlıyacakken...

Cena!!Doctor!!Elinde sandalye ile koşarak ringe giriyor!Batistada ayaklandı Cena sandalyeyi 4 güreşçiye geçirmeye başlıyor!Cena Sheamusu aldı AA!!Batista kalktı Vince korkmuş durumda para veririm size diyor ama Batistadan Batista Bomb Heymanı kaldırdı Vincenin üstüne koydu pin 1--2-3!!

ECW artık federasyon tüm ECW üyeleri ringe geliyor Cena orayı terk ediyor Batistaya göz kırpıp.Heyman ve tüm üyeler seviniyor ama Heyman hafif baygın Batista önderliğinde Heyman maçı kazanıyor.

WOOOO!Efsane ringe giriyor ve Mizi bekliyor.

Uzun süre müzik çalıyor kimse gelmiyor titantrona hastanede olan Miz geliyor. Yanında Maryse var.

The Miz:Hey Ric üzgünüm ama orada olamıyacağım o kırışmış götünü tekmelemek isterdim ama yarınki maça bile çıkamıyacağım evet yarın Cena yada Takerdan birini tekmelemek isterdim ama üzgünüm bu olmıyacakk... Der Ve Maryse'yi öper. Ekran Kapanır.

Ric sinirlenir.Ringi terk eder bu sırada Teddy ringe gelir.

Teddy:Madem Miz yok o zaman sizlere iyi bir haberim var.Main eventte Cena vs Taker maçının galibi...Yarın MITBde bu adamla maç yapacak...

YES!!AJ Styles Return!!!He is back!He is not poor now !

AJ:SAY WELCOME TOO WİNNERAJ!!Artık bende kazanacağım kaybetmek yok Cena ya da Taker fark etmez ikiside iyi güreşçi ancak ben onları yenicek kapasitedeyim yarın çok iyi maç olucak yaırn görüşrüüz millet artık bende bir kazananım!

AJ Styles çok mutlu olmuştur backstageye gider oradanda hemen geneleve gider.

Kameralar ringe çevrilir tüm MITB üyeleri ringe dizilmiştir JLda onların karşısındadır.

JL:Merhaba sayın seyirciler,MITBden bir gün önceyiz yarın harika bir gün olucak.Katılımcılar şu an yanımda onların düşüncelerini almak istiyorum.

Goldberg:MITB...Çokta önemli gözükmüyor çünkü ben ECW şampiyonuyum!BUraların en iyisiyim kendimi kanıtlamış durumdayım!Daha ne yapmam gerekiyor!Ha bide şey var eğer MITByi alırsam iki kemeri birden taşıyabilirim hem WHC hem ECW şampiyonu Goldberg bunu duyabilirsiniz kendinizi hazırlayın YOURE NEXT!

Edge:Sakin ol çakma.Hep sıradaki sensin diyorsun ,sen eziklerin şampiyonsun EZİK CHAMPİONSHİP WRESTLİNG!Burada sadece bir hiçsin Goldberg PWE şampiyonların yeridir!O yüzden git ECWna orada öt!

Ziggler:Tamam çocuklar evciliki bırakında babanız şu MITByi alsın!Ben dünyanın en iyi güreşçisiyim ve MITB kazanacak kişiyim kaderimde bu var!Kimse buna engel olamaz!Ne sen ne sen ne de sen!SHOW OFF!!

Mr.Kennedy:Benim adım MRRR.KENNEDY,ya da MRR.MITB!Çünkü o çantayı en çok ben hakediyorum çanta elimden bir kere gitti çünkü sakatlanmıştım ama bu sefer öyle olmıyacak hiç biriniz hele sen CM Drunk bana engel olamıyacaksınız.

CM Punk:WHAT?Biri şu adamı susturabilirmi adamın götüyle ağzı yer değişmiş sanki kulağıma osuruk sesleri geliyor çünkü part part part!Epiniz eziksiniz!YOU ARE SUCK!Bu çantayı kazanacak varsa oda benim!I AM BEST IN THE WORLD YOU ARE NOT!PİPE BOMMMB!

Punk mikrofonu Kennedynin kafasına geçirir bir anda tüm üyeler bir birine dalmaya başlar.Punk Kennedye GTS yapar!Edgeden Zigglere Spear.Goldbergten Edgeye Spear ayakta Goldberg ve Punk kalır yumruklaşırlar Goldberg Jackhammera alır!Kemeriyla taunt yapar ve çantayı işaret ederek ringi terk eder.

Cena!Hafif bir boo var!Vinceyi sattığı için...

Undertaker!!

The Undertaker vs John Cena-I Quit Match for WHC 1#
Maç lock-up ile başlıyor. Taker üstün çıkıp rakibini köşeye ittiriyor ve orada yumruklamaya başlıyor. Taker’dan karşıdaki köşeye Irish Whip geliyor ancak Cena’nın üstüne koştuğu anda kafasına sert bir tekme yiyor. Cena rakibine bir clothesline çakıyor ancak yıkamıyor. İplerden sekip clothesline yapma amacında ancak Taker big boot için ayağını kaldırınca onun bacak arasından kayarak geçiyor ve kendini dışarı atıyor. Taker’da hemen onun peşinden dışarı iniyor. Taker dışarıda rakibini basamaklara yollamak istiyor ancak kendini basamaklarda buluyor. Cena basamaklardaki rakibini biraz yumrukluyor. Hakeme sor diyor ancak Taker pes etmiş değil. Cena da bunun üzerine rakibini bariyerlere yolluyor ve üstüne koşuyor ancak Taker onu üstünden bariyerlerinden arka tarafına atmayı başarıyor ve biraz soluklanıyor. Ancak orada Cena bir sandalye bulmuş ve bariyerlerin arka tarafından sandalyeyle Taker’ın beynini dağıtıyor! Cena spiker masasını boşaltıyor. Bu arada tabi ki monitörle rakibinin kafasına çakmayı da ihmal etmiyor. Cena rakibini masaya sermeden önce son bir kez kafasına sandalyeyle çakmak istiyor ancak Taker sandalyeye big boot yapınca sandalye Cena’nın kafasına geçiyor! Taker’da rakibini tuttuğu masaya chokeslam ile yapıştırıyor! Cena pes etmiyor ancak. Cena kanıyor bu arada. Taker’da bunun üzerine ringin altından bir masa çıkarıp masayı ring kenarına kuruyor ve o masaya Last Ride yapma düşüncesine ancak Cena ona low blow çekiyor! Cena ringin altından bir kendo stick çıkarıyor. Cena rakibinin kafasına sopayla birkaç kez çakıp onu kanatıyor ve onu da ringe yolluyor. Ringde Cena’nın klasik ofansını izliyoruz. Shoulder Block, bir Shoulder Block daha. Protobomb, son olarak Five Knuckle Shuffle. Attitude Adjustmen tauntları var. Cena rakibini Attitude Adjusment için omuzluyor ancak Taker hareketi yemeye niyetli değil ve iplere tutunuyor. Cena da bunun üzerine hareketi iplerden dışarı doğru aşağıdaki masaya gerçekleştiriyor!! Cena hakeme sor diyor ancak Taker pes etmiyor. Cena bir sandalye kapıyor ve sandalyeyle rakibinin sırtına defalarca vurmaya başlıyor. Taker zar zor kalkınca bir tane de kafasına çakıp onu ringe yolluyor. Cena rakibine üst iplerden leg drop’unu çakıyor! Ardından sandalyeyle bir hareket yapma hevesinde ancak Taker yine sandalyeyi tekmeliyor. Cena bu kez sandalye kafasına gelmeden önce kafasını kenara çekiyor ve kendine zarar vermemiş oluyor ancak Taker onu tuttuğu gibi Snake Eyes yapıyor, ardından running big boot. Ondan sonra bir leg drop. Sandalyeyi getirip Cena’nın kafasına oturtuyor. Ardından Last Ride! Bir de Tombstone Piledriver!Ancak Cena pes etmiş değil. Taker bu kez sinirleniyor ve rakibini kaldırdığı gibi sandalyeyenin üzerine Tombstone ediyor!! Hakem Cena’ya soruyor. Cena’nın kafası kan içinde kalmış durumda ve çok zor konuşuyor ancak pes etmediğini söylüyor! Taker ona pis pis baktıktan sonra Cena’yı yakalayıp Hells Gate’i bağlıyor! Cena hareketi bozamıyor. İplere tutunsa da nafile çünkü maçta DQ yok. Doğal olarak da rope break yok. Neyse Cena baygınlaşıyor gibi ancak hakem onun elini kontrol ettiğinde son anda kendine geliyor ve son gücüyle hareket bağlıyken rakibini kaldırıp sandalyenin üzerine atıyor! İki isimde ölü gibi yatıyorlar. Cena kendini yuvarlayarak ringin dışına-ringin altına atıyor. Taker yine zor anlarda olduğu gibi Deadman Waking ile kalkıyor ve rakibini aramaya başlıyor. Ringin altına baktığında Cena oradan ona bir kürekle çakıyor! Cena rakibini ringe sokuyor. Bir kez daha kürekle çakıyor! Ardından ringin dışından bir çok sandalye getirip onları yan yana kuruyor. Ve Taker’ı onların üstüne AA yapıyor!!(Bkz: TLC 2010) Taker pes etmiyor. Cena da bunun üzerine rakibine STF bağlıyor! Taker sürüne sürüne dışarı çıkarak hareketten kurtulma amacında ve sürünerek iplere kadar gelmeyi başarıyor. Cena’da onu geri ringin ortasına çekip hareketi tekrar bağlıyor! Taker pes etmiyor ancak gittikçe baygınlaşıyor. Taker sonunda baygınlaşınca hakem onun elini kontrol ediyor. Taker’ın eli 3 denemede de yere düşünce hakem Taker’ın bayıldığına karar verip maçı Cena’nın kazandığını ilan ediyor!!!

Cena müthiş bir sevinç içinde titantronnun oraya AJ geliyor Cenaya bir bakış atıyor müthiş şov sona eriyor...

PWE SMACKDOWN 2012TM ALL RİGHTS RESERVED
PRAPERED BY THE BOSS

En son The Boss tarafından C.tesi 11 Ağus. 2012, 17:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
https://pwetr.yetkin-forum.com
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:32

Güzel başlangıç.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:34

3v3 Kavga nasıl olacak acaba merak ediyorum
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:36

Güzeeel.Very Happy.
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:40

3vs3 maçta olmak isterdim Sad Güzel başlangıç ..
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:50

İyi başlangıç.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 16:59

Al işte en nefret ettiğim kaybediş stili of amk neyse şov güzel
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:01

Süper.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:04

DX gelmiş vay babasınıı.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:13

ECW vs. PWE başladı hadi hayırlısı. Very Happy.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:15

ECW AYRI FEDERASYON MU? FUCK BERKE.
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:29

AJ Return ve Kemer maçı mı ?KİSS BERKE.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:36

ME maçını kim yazdı ya mükemmel olmuş. Very Happy
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:38

Aynen harikaymış
https://pwetr.yetkin-forum.com
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*   PWE Smackdown 11 August 2012 *Live* EmptyC.tesi 11 Ağus. 2012, 17:48

Güzeel. Very Happy

PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki