PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

11 Temmuz RAW | Philadelphia

+2
Austin Aries
Qwe
6 posters
YazarMesaj
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

11 Temmuz RAW | Philadelphia Empty
MesajKonu: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:14

11 Temmuz RAW | Philadelphia Rockent1i2ajy

- Hayatım boyunca gençlere şans verdim.Potansiyelli olanları aralarından tek tek belirledim ve onlara neler yaparlarsa gelecekte nerelere gelebileceklerini söyledim.Hepsi hemen hemen iyi yerlere ve hakettikleri yerlere geldiler.Seth Rollins'te öyle.Seth'in bana yaptığına Royal Rumble'da gerçekten kırıldım ve üzüldüm.Belki ben iyi bir öğretmen olamadım belki de Seth iyi bir öğrenci.Ben güreşe başlamadan önce kendime bir söz verdim.Eğer bir gün rakibime bir saygısızlık yaparsam veya rakibime centilmen olmayan bir davranışta bulunursam bu sektörden elimi ayağımı çekeceğime dair bir söz.Şimdiye kadar bu sözüme aykırı hiç bir şey yapmadım.God Father ekibinede yapmamaları gerektiğini söyledim.Seth'e sadakat yemini içirirken ona bunlara dikkat etmesini söylemiştim ve o da kabul etmişti.Fakat görüyorum ki Seth bu sözünün hakkını Royal Rumble gecesinde vermedi.Benimle gerçek bir güreşçi gibi dövüşseydin şu an her şey daha farklı olabilirdi.Ben ringte sana elimi uzatmıştım ama sen beni sana yakıştıramadığım bir şekilde ringten attın.Sen gerçek güreşi değilde WrestleMania'da kemer mücadelesini seçtin.Royal Rumble'da ertelediğin karşılaşmamızı WrestleMania'da yapacağımızdan şüphen olmasın küçük kardeşim.Sana söz veriyorum WrestleMania'da karşına PWE şampiyonluk kemeriyle geleceğim ve kemer için kozlarımızı paylaşacağız.Fakat önümde Punk var tabii.Milyonların sevgilisi ve şampiyonu.Royal Rumble'da kazandığın için tebrikler.Fakat çok kısa zamanda kemerini elinden alacağımdan haberin olsun.Vee hepinizin merak ettiği GodFather Stable'ı var sırada.O stable tarihin karanlık sayfalarına bir daha tekrar açılmamak üzere yollandı diyebilirim.Seth'in ihanetinden sonra ve Miz'in gruptan gönderilmesinden sonra daha fazla devam ettiremezdik,ve ben kişisel başarılarımı ön planda tutarak grubu en sonunda kapatmaya karar verdim.Çok kısa zaman içinde The Rock tekrar eskisi gibi olacak,maçlar ve kemerler kazanmaya başlayacak.The Rock şirketin yüzü olmak için sabırsızlanıyor siz sadece beklemede kalın.Çünkü Rock artık kendine vaad edilenleri almaya geldi.Rock şirketi kasıp kavurmak için geri geldi.Rock Seth'e ihanetinin bedelini ödetmek için geri geldi.Rock Punk'ın kemerini belinden söküp kendi beline takmak için geri geldi.Rock Shane McMahon'a yaptıklarının cezasını ödetmek için geri geldi.ROCK yarım kalan işlerini bitirmek için geri geldi.Rock herkesin korkulu rüyası olmak için geri geldi.Rock yemeği pişirmek için geri geldi ! Peki siz hazır mısınız ? (Taraftarlar stadı yıkarcasına Cheer tufanıyla Rock'a hazır olduklarını belirtiyorlar.) 

11 Temmuz RAW | Philadelphia The_rock_likes_it

Rock bu cheer tufanı karşısında gülümser ve mikrofonu eline alıp.

11 Temmuz RAW | Philadelphia Ghhhhfgfdg_o_GIFSoupcom

HAZIR MISINIIIIIIIIIIIZ !!!

Bu kez daha fazla cheer gelir ve Rock tatmin olur.

11 Temmuz RAW | Philadelphia Tumblr_mg3c4lUB1v1s0i9o7o9_r1_250

IF YOU SMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL WHAT THE ROOCK ! IS COOKİNG !

Demesiyle birlikte taraftarlar çıldırır ve stadtan Rocky Rocky tezahüratları yükselir.

(S)ierra
(E)cho

(T)imor
(H)otel
SETH

Special Op! Seth Rollins ringe geliyor, suratında pis bir gülümseme var.

-Rocky Rocky Rocky sana ettiğim yeminde ciddi olduğumu düşünmüyordun ha? Görüyorum ki öyle düşünüyormuşsun. Hahaha Rocky karşında eski Seth Rollins yok adamım. Değiştiğimi biliyordun ha? Ama güvenmek istedin bana. Haklısın sende tabi. Beyinden kronik rahatsızlığı olan Miz ve vücudundan kronik rahatsızlığı olan Jeff'e güvenemezdin. Bana güvenmekle doğrusunu yaptın aslında adamım. Beraber çok yüksek yerlere ulaşabilirdik. Ancak Royal Rumble'da son ikiye kalmasaydık... Ben doğru olanı seçtim dostum. Kariyerimi seçtim. Şimdi muhtemelen bu seyirciler seni bana savunacaklardır ha? Ne kadar dönekler sende görüyorsun. Daha 1 hafta öncesine kadar beraber tag team maçına çıktığımızda ikimizin nasıl yuhalandığını hatırlamıyor musun ha? Haklısın tabi sende. Güvendiğin son dalda Royal Rumble gecesi seni terketti. Hemde acı bir şekilde seni ringden atarak. Kazandım Rocky, ben kazandım sen değil. Shane değil. Ben kazandım. Tek başıma, çalıştım çabaladım kazandım. Wrestlemania'da umarım karşıma sen çıkarsın Rocky. Eski dostumla kapışmak güzel olur diye düşünüyorum. Sadece sen ve ben, ikimiz. Bire bir. Ne kadar hoş geliyor değil mi kulağa? Ancak bunu eğer gerçekten istiyorsan önünde zorlu bir PPV var. Punk'ı yenmelisin eski dostum. Belki diğerlerini de yenmelisin. Ancak şunu bilmelisin ki kimi yenersen yen kemeri ele geçirirsen Wrestlemania'da bir duvara toslayacaksın. Ama bu konuşma için erken. Senin o kemeri kazanma ihtimalini çok düşük görüyorum. Bu kez seni koruyabilecek bir Godfather yok. Gülesim geliyor Rocky, senin bu kadar salak olabileceğini düşünmezdim. Bu taraftarlar gibi olabileceğini düşünmezdim. Henüz 2 hafta öncesine kadar zorlu yollardan geçmeme rağmen kısa sürede doğru yolu buldum. Ancak senin için böyle bir umut yok. Arkandaki salaklara umut bağlıyorsun. Onlar seni kurtarmaz dostum. Ancak sana ve kendime son bir şans vereceğim. Gel yeniden bir araya gelelim, hedeflediğimiz başarılara uzanalım. Senin güvenmen gereken o seyirciler değil, benim eski dostum. Royal Rumble'da bunu yapmamın sebebi kazanmayı çok haketmemdi. Ancak şuan işler değişti. Gel tekrar güçlerimizi birleştirelim, ne dersin?

Seth Rollins, Rock'a elini uzatır ve cevap vermesini bekler.

The Rock Seth'in elini sıkar.Ama tam sarılacakken aniden Rock Bottom'ı geçirir ve seyirciler coşar.Seth yerde hareketsiz yatarken The Rock üstündeki T-Shirti çıkarır ve People's Elbow için taunt yapar.Rock iplere gider,gelir ve People's Elbow ! Seth Rollins acı içinde yerde kıvranırken Rock tek kaşını kaldırarak seyirciden cheer alırken bizde bu promoyu burada bitiriyoruz.

11 Temmuz RAW | Philadelphia Tumblr_lgtlwy63xy1qzhglro1_500

Zack Ryder vs Chris Jericho

Jericho ve Ryder maçı başlıyor ! Jericho hızlı davranıp Running Clothesline ile rakibini yere seriyor.Zack hemen kalktı fakat Jericho bir kez daha Running Clothesline ile yere vurup üstüne çıkıyor ve seri punchlar atıyor.Hakem hemen ayırıyor ikiliyi.Jericho çıldırmış gibi ! İkili bu kez yavaşça birbirlerine yaklaşıyorlar.Jericho headlock'a alıyor rakibini.Fakat Zack reversall ile Jericho'yu headlock'a alıyor.Jericho dirsek darbeleriyle kilidi yumuşatıyor,ve rakibini iplere yolluyor.Zack gelirken Jericho'ya bir Big Boot vuruyor ve Jericho yerde ! Zack pin deniyor ama Jericho 1'de bozuyor.Zack rakibini yerden kaldırıp turnbackle'a yolluyor.Ardından o da turnbackle'ın yolunu tutuyor.Jericho'yu kafasından yakalayıp yumruklamaya başlıyor.Jericho yere çöküyor.Bu kez seri stomp darbeleriyle rakibini resmen eritiyor.Fakat çok geçmeden hakem ayırıyor tekrar.Fakat Jericho halen kalkabilmiş değil.Zack Ryder üstünlüğü şu dakikalarda eline geçirmiş durumda.Zack rakibinin kalkmasını bekliyor.Jericho kalkıyor ve üstüne koşmaya başlıyor.Jericho son anda kendine gelip bir legscissors ile Zack'in kafasını turnbackle'a çarptırıyor.Zack kafasını tutarken Jericho arkasından sinsice yaklaşıp bir German Suplex ile Zack'i yerden yere vuruyor.Jericho etrafına bakıyor ve gülümsüyor.Zack ringin ortasında hareketsiz yatarken Jericho Irısh Whip'e gidiyor ve MoonSault ! Zack için bütün umutlar bitti diyebiliriz artık.Ama Jericho hala pin denemiyor sanırım submission ile bitirecek çünkü Zack'in bacaklarını göremiyorum ! Aman Tanrım ! Walls Of Jericho !!! Zack'in bağrışını yoldan geçen bir adam bile duyabilir.İnanılmaz bir acı çekiyor ve iplerede çok uzak ! Zack daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor ! Sağlık görevlileri alıp götürüyorlar Zack'i küçük bir sakatlığı olabilir.

Sting vs Rey Mysterio

Maça yaşlı Stinger hızlı başlayıp Rey'e punch serisi armağan ediyor ! Sting Rey'i turnbackle'a yolluyor ve ardından üzerine Cross Body ile uçuyor.Rey fena ezildi köşede.Sting Rey'in kafasını alıp seri yumruklara başlıyor Rey fazla geçmeden yere çöküyor ve Sting stomplarla rakibini maçtan soğutuyor.Fakat hakem Sting'i ayırmak için geliyor Sting her ne kadar bırakmak istemesede en sonunda hakem çekiyor onu oradan.Sting hakem ile kavga ederken Rey bu fırsattan yararlanıp Sting'e saldırıyor ! Sting kafasını tutarken Rey Sting'in baldırlarına ard arda tekmeler atarak Sting'i yere düşürüyor ve iplere gidiyor MoonSault ! Sting kötü durumda Rey maça tekrar ortak oluyor ve hemen turnbackle'a çıkıp FrogSplash ile Sting'in üzerine uçuyor ! Rey hemen pin deniyor.1..2..! Sting son anda omzunu kaldırmayı başarıyor.Rey sinirlendi ! Rey yerdeki rakibinin kafasına bir kaç stomp vuruyor.Sting yerde kapanmış bir durumda ! Rey rakibini biraz dövdükten sonra kaldırıyor ve iplere yolluyor ! Sting gelirken Rey'e bir Big Boot armağan ediyor.Rey takla atarak yere düşüyor.Sting canlandı diyebiliriz şu dakikalarda ! Sting zaman kaybetmeden yerdeki rakibini kaldırıyor ve irish whip'e yolluyor ve Sting şimdide bir FlapJack atarak güç gösterisine devam ediyor.Rey acı içinde yerde kıvranıyor.Sting hızını halen alamadı ! Hemen Rey'i kaldırıp kafasını kollarının altına alıyor ve DDT gelebilir ! Ama Rey hızlı davranıp Sting'in kasıklarına bir tekme atıyor ve hareketten kurtuluyor şimdi bir tekme daha deniyor aynı yere fakat Sting Rey'i bu kez yakaladı ! Sting gülüyor fakat Rey hızlı davranıp bir Enzuigiri ile Sting'i yere yığıyor.Sting neye uğradığını şaşırmış durumda ! Rey Sting'i kaldırıp köşeye atıyor ve arkasından o da üzerine Cross Body ile uçuyor fakat Sting son anda çekiliyor ve Rey kafasını çok kötü vuruyor.Sting Rey'in kafasını avuçlayıp turnbackle'a ardı ardına vuruyor ! Rey iyice sersemlediyor ama Sting hala çok güçlü ve bunu gösteriyor ! Sting'den bir German Suplex geliyor ve Rey yerde ! Sting turnbackle'a çıkıyor şimdi.Rey hafiften kalkıyor gibi Sting Rey'in üstüne atlamak için girişimde bulunuyor fakat Rey hemen çekiliyor ve Sting yerde ! Rey Sting'in kalkmasını bekliyor.Sting fazla geçmeden kalkıyor ama hala sersem gibi Rey iplerden gerilip Sting'in üzerine koşuyor Sting bir yumruk atmaya çalışıyor ama atamıyor Rey tekrar iplerden geliyor ve Headscissors Takedown ile Sting'i yere seriyor ! Rey hemen pin deniyor 1..2.. Sting omzunu kaldırıyor ! Herkes şaşkınlık içerisinde yaşlı Stinger maçı kaybetmek istemediğini kanıtladı ! Rey sinirli ve bir o kadar şaşkın hakeme kızıyor yavaş saymakla suçluyor onu ! Bu sırada Sting kalkıyor ve Rey'in arkasında hazır bir şekilde bekliyor.Rey hakemle tartışıyor hala.Rey hakemle tartışmasını bitirince arkasını dönüyor ve Sting arkasını döner dönmez Rey'e bir Dropkick atıyor ! Rey yerde ! Sting turnbackle'a çıkıyor.Rey'in kalkmasını bekliyor Rey kalkıyor ve Sting diving DDT ile Rey'e uçuyor ! Rey tekrar yerde Sting hemen Scorpion Deathlock bağlıyor ! Rey acı içinde kıvranıyor fakat iplere çok uzak bu maç Sting'in diyebiliriz artık ! Ve evet Rey sonunda pes edip maçı bırakıyor ! Yaşlı Stinger günün galibi !

Damien Sandow vs Batista

Lock-up’la başlıyor mücadele. Batista üstün ve rakibini sertçe ittiriyor. Sandow yere kapaklanıyor. Batista’nın yüzünde bir gülümseme var. Sandow sinirli bir şekilde yerden kalkıp Batista’ya bir tokat atıyor. Batista’nın kafası yana gidip hemen geri geliyor ve hala gülümsemekte. Batista rakibini tuttuğu gibi köşeye ittiriyor ve hızlı hızlı omuz geçirmeye başlıyor. Hakem 4 deyince bırakıyor ardından tekrar yapmaya başlıyor. Tekrar hakem 4 deyince bırakıyor. Hakem Batista’yı tekrar yapma diye uyarıyor. Bu arada Sandow oradan sıvışmış durumda ve iplere gidip koşarak geri geliyor, Batista’ya doğru uçuyor ancak Batista’dan havada mükemmel bir big boot yiyor. Batista’dan Vertical Suplex geliyor. Rakibini kaldırıp başını kendi göbeği pozisyonunda tutup gülümsüyor. Sandow’da fırsattan istifade hakeme çaktırmadan Batista’ya bir low blow geçiriyor. Sandow iplerden güç alıp koşarak bir clothesline geçiriyor. Batista yıkılmıyor. Bir kez daha iplerden güç alıp clothesline geçiriyor ancak yine yıkamıyor Batista’yı. Bu kez koşarak big boot deniyor ancak Batista onun ayağını havada yakalıyor ve bir anda kendine çekerek Spinebuster yapıyor! Batista köşede Spear hazırlıklarında. Spear için koşuyor ancak Sandow yere yatarak hareketten kurtuluyor. Batista’nın köşeye girdiğini sanıyor ve seyircilere dönerek kendin gösteriyor. Batista’ya döndüğü anda Batista bu kez Spear’ı geçiriyor! Batista Bomb tauntları ve Batista Bomb geliyor! Hakem sayıyor ve Batista kazanıyor!

Sıradaki maçımız Tag Team Match for Tag Team Titles

Uprising Glory ringe gelir ancak Back In Black bir türlü çalmaz.

11 Temmuz RAW | Philadelphia Wade-barrett-cutting-a-promo_display_image

Wade:Hey burası bir sirke benziyor mu ha ?Bana bunu söyleyin dostum , Shane buraya gel ve doğru olanı yap o kemeri bize ver dostum o bizim hakkımız.

Shane:Barrett olanları öğrenemeyeceğimimi düşündün?Hayır dostum ben uyuyan bir GM değilim anlıyor musun?Buna müsade etmem imkansız Locker Room'da Rated NO'ya saldırıp onları kilitlediğinizi biliyorum ve ne yazıkki Rated NO hastahanede şuanda o yüzden bugün bu maç gerçekleşmeyecek ancak korkmayın haftaya Elimination Table Match For Tag Team Titles Uprising Glory vs Rated NO!

Kevin Steen vs Randy Orton for USA Championship Title Match

Maç lock-up’la başlıyor. Steen üstün ve headlock bağlıyor. Orton back drop ile kurtuluyor. Ardından Orton’dan bir clothesline. Bir clothesline daha. Irish Whip geliyori dönüşte Steen’den Shoulder Block. Steen rakibine hemen arm wrench bağlayıp biraz yormaya çalışıyor. Orton rakibinin karnına diğer koluyla dirsek atarak hareketten kurtuluyor ve kafasına bir diz geçiriyor. Bir tane de European Uppercut, ardından köşeye yollayıp üzerine uçuyor ancak Steen çekilince köşeye uçmuş oluyor. Steen arkadan school boy ile tuş deniyor ancak sonuç çıkmıyor. İkili ardından aynı anda ayaklanıp birbirlerine bakıyorlar ve tekrar lock-up’a girişiyorlar. Steen yine üstün ve rakibini itip gücünü gösteriyor. Orton sinirlenip hızla bir clothesline deniyor ancak Steen eğiliyor ve hareket boşa gidiyor. Steen de rakibinin bu boşluğundan faydalanıp hızlıca Sidewinder Suplex’i geçiriyor. Ardından iplerden güç alarak geliyor ve somersault leg drop! Tuş denemesi sonuçsuz. Steen seyircilere bir göz atıyor, tepki var kendisine. Bir gülümseme atıp tekrar Orton’la uğraşmaya başlıyor. Orton’ı kaldırıp köşeye yolluyor. İplere tutunarak üst üste tekmeler geliyor Steen’den. Hakem 4 deyince bırakıyor tabi. Orton’da köşede yere oturuyor tekmelerden dolayı. Steen bu kez botuyla rakibinin kafasını iplere sıkıştırıyor. Yine hakem 4 deyince bırakıyor. Steen ve hakem küçük çaplı bir tartışma içerisindeler ve Orton bu arada dışarı atıyor kendini ve soluklanıyor. Steen onu görüp hemen dışarı iniyor ancak o dışarı indiği anda Orton içeri girip içeriden dışarıya doğru bir dropkick deniyor. Steen onun ayaklarını yakalayıp dışarı çekiyor ve Orton sertçe sırtının üzerine düşüyor. Steen onu ringe yolluyor. Kendisi de üst iplere çıkıyor. Orton kalkınca diving clothesline ile atlıyor. Ardından bir Steen Breaker! Tekrar üst iplerde. Moonsault mu geliyor diyoruz ancak atladığı sırada Orton kaçıyor. Steen ringe çakılıyor. İkili bir süre yerde yatıyorlar. Ardından aynı anda kalkıp yumruklaşmaya başlıyorlar. Steen yine üstün ve yumruklarla rakibini iplere kadar götürüyor. Karşı iplere yolluyor ancak dönüşte Orton psikopat moduna girip clothesline ile onu yıkıyor. Steen kalkınca bir clothesline daha. Steen hemen yine kalkıp acele bir clothesline deniyor ancak Orton eğilince Steen hızını alamayıp iplere gidiyor, dönüşte de Orton’dan Scoop Slam yiyor. Steen’in kalkmasını bekliyor. Kalkınca Inverted Headlock Backbreaker! RKO tauntları var. RKO mu? Hayır Steen iterek engelliyor. Orton yine sırtının üzerine çakılıyor. Steen hemen rakibini yakalayıp Fisherman Buster yapma peşinde ancak Orton son anda kurtuluyor ve rakibini kendisine çevirip DDT’yi yapıştırıyor! Orton’dan RKO hazırlıkları. RKO geliyor! Tuş denemesi 1…2… Steen kurtuluyor! Orton şaşkın. Bu kez Punt kick deneyecek. Orton Punt için koşuyor ancak Steen son anda kafasını çekince hareket boşa gidiyor. Steen rakibini ayağından yakalayıp çekiyor ve Orton yine sırtının üzerine sertçe yapışıyor. Orton acı içinde sırtını tutuyor. Steen’den önce High-Angle Senton Bomb geliyor, ardından üst iplere çıkıyor ve 450°Splash! Steen tuşa gitmiyor ve F-Cinq için Orton’ın kalkmasını bekliyor ancak tam o sırada HHH koşarak ringe gelip sladgehammer ile Steen’e çakıyor!! Steen ve Orton acı içinde yerde yatarken HHH’de sinsi sinsi gülümserken hakem maçı DQ ile Kevin Steen’e veriyor.

Orton HHH'e bir RKO geçirir!
11 Temmuz RAW | Philadelphia Rko-one-triple-h-jpg

Ardından ringi sinirli bir şekilde terk eder Orton'a bu kezde HHH mani oluyor ancak Shane O'Mac girişe geliyor ve Orton'u durduruyor.

Shane:Ne yazıkki Orton bir daha USAC #1 Contender olmayacaksın dostum , ama yinede iyi bir haberim var .Seni EC PWEC maçına alıyorum!

11 Temmuz RAW | Philadelphia Rock+MIC

Rock:Evet sevgili seyirciler şuanda burada büyük bir olay için toplanmış bulunmaktayız , Best Jabroni In The World , Voice Of Stupids CM Punk Royal Rumble'daki harika zaferini kutlayacağız!Ve ona hayatında unutamayacağı bir hediye vereceğim korkma Punky , bu hediye düşündüğün şey değil , eğer o olsaydı çok daha mutlu olabilirdin dostum ama biliyorsunki ben iyi bir adamım.Şimdi buraya gelde bu harika hediyeni sana vereyim dostum.

Rock biraz bekler ancak kimse gelmez.

Rock:Hadi ama şampiyon , sen benden güçlüsün , şampiyonsun en iyisisin , gel ve insanlar biraz Knees To Faces görsün Jabroni!Hediyem seni daha fazla bekleyemez.

Ve Punk gelir

11 Temmuz RAW | Philadelphia CM-Punk-on-Mic

Punk:Sen konuşmaya başlamadan önce Dwayne , şimdiden bu kadar seyircinin kulağında yaratacağın hasarlardan dolayı üzgün olduğumu belirtmeliyim dostum , evet Philadelphia sizden Dwayne adına çok özür dilerim.(Boo)Öncelikle senden hiçbir hediye yada parti istemiyorum dostum ben en büyük hediyeyi sen her zamanki gibi kaybederken aldım bu kemer benim en büyük hediyemdir.Sana bu kemeri hediye edebilirim dostum ama ne yazıkki onun en iyide olmak gibi bir takıntısı varmış çünkü ben CM Punk ve...

Rock:It Doesnt Matter What Your Name İs !You Know Your Role Peoples Champion's suck balls!Hayır , hayır hayır özür dilerim Punk , ben sinirlerime bir an hakim olamadım oturmak istemez misin sen sadece bekle ve hediyene kavuşacaksın dostum.

Punk:Yine klasik ve saçma bir bağırış ha Rocky , seneler geçti ama sen hala birşeyler öğrenmedin yani?Ne diyelim ki bazıları asla öğrenemez , maymun ile eş değer IQ'ları vardır Peoples Champion diye bağırırlar , saçma catchphraseleri vardır ve daha acınası durumdaki bir avuç bu insan onu ayakta alkışlar dünyanın kuralı budur dostum insanoğlu her zaman en aptala tapar!Ancak ben Dünyanın En iyisi CM Punk ve dostum bütün bunları değiştirmek için buradayım sistem değişimin kurbanı olacak ve kim en yukarıda olmalı...

Rock:Rang , Ring , Rang...Bekle Punk Rocky'nin telefonu çalıyor ama korkma dostum seni bütün dikkatimle dnlemeye devam edicem bu önemli olmalı...Ne geldi mi?Tamam dostum kapat.Şanslısın Punk hediyen beklediğimden çabuk gelmiş eminim bu hediyeleri bütün evren özledi The Most Electryfing Man İn The All Of Entertainment sana en harika hediyeyi buldum dostum!

Rock arka alana gider ve bir gitar ve sandalye ile ringe geri döner.

Punk:Hayır Dwayne bunu yapamazsın kulaklarım bundan fazlasını kaldıramaz dostum lütfen bunu yapma o lanet sesin ile şarkı mı söyleyeceksin?Sana ne diyeceğim dostum bu dünyaya bir Justin Bieber fazla ikincisine ihtiyacımız yok gerçekten.

Rock:Hey hey hey ..Sen kim dedin ?Justin Bieber Ha?Dostum onun en yakın arkadaşın olduğunu düşünmüştüm hatırlattığın iyi oldu.

11 Temmuz RAW | Philadelphia BOxpSSsCUAADr7O

..Vay canına bir hokey hayranı Bieber!Hatta o arkadaki forma ney Bieber 6 , ha?O forma gözlerim beni yanıltmıyorsa Chicago Blackhawks mı dostum?Yakında çok yakında müzik marketlerde Phillip Brooks ft. Justin Bieber - Baby , stop aaah Dwayne !!!Eminim harika bir single olacaktır ama ondan önce sana hediyemi vermeliyim Punk.

Ohhh woahhh !Oh woaaaaah!Oh woaaaah!
Adı CM Punk ve Dünyanın En iyisi 
10 öğün penisime tapar güzellik perisi!
Söyle bana Brooks , tanrı bana nasıl verdi
Böyle iri ve tatlı bir penisi!

Punk:Evet evet evet , eğlenceli adam yine geldi ve burada saçma bir segmente imza attı sonuç çılgınlar gibi bağıran bir fan ordusu , ben ise gerçekleri söylüyorum sadece gerçekleri bu heriften Daha iyi olduğumu söylüyorum , Dünyanın En iyisi olduğumu Sessizlerin Sesi olduğumu söylüyorum ancak bu kadar 2 yüzlü insan bana arkasını dönüyor sevdiğim bir dostumun sözü vardır , Güreş sahte değil , insanlar sahtedir!Sizler hepiniz sahtesiniz ve Dwayne sende öylesin The Rock sadece bir maske altında gişe rekortmeni filmlerin başrol oyuncusu Dwayne Johnnson bulunuyor!

Rock:Sana yine satırlarımla cevap vereceğim Jabroni!

Adım The Rock ve İnsanlarım şampiyonuyum
Herkes gibi bende tanrının bir kuluyum
Diyorsun kendine sessizlerin sesi 
Sen yedin mi Rocky'nin devasa penisi

Punk:Dwayne , dostum artık gülmüyorum bu işgenceyi son verip o gitarını yere bırakmazsan kafanda parçalayacağım.Bugün burada birçok kişi EC'da kemerimi alabilmek için bir mücadelenin parçası oldular ancak sen sadece kafa şişirdin ve ne yazıkkide kaybeden olmaya devam edeceksin sen o maçta yer bile alamayacaksın dostum bu kemere kavuşabileceğin tek yer rüyaların!

O sırada Break The Walls Down!

11 Temmuz RAW | Philadelphia Wwe-chris-jericho-1

Jericho:Yanlış duymadıysam burada bir pornoda oynamayı bekleyen çılgın iki hayat kadını varmış ha parazitler öyle mi ?Demek usta bir stara ihtiyaç var öylese tam yerine geldim dostlarım ayrıca gelmeden sanırım şöyle bir kelime duydum Best In The World?Ooh , dostum seni kutlamalıyım yaşayan bir dünyanın en iyisi buradayken kendine Best Bitch in the World lakabını kapman bana gösterdiğin saygıyı gösterir.Milenyumdan beri Y2J sesleri bu arenada yükseldi birçok kişi WoJ önünde duramadı kimileri Codebreaker ile tuşu gördü ve...

Rock:Hey hey , biraz susarmısın YJ2 , yada herneysen işte dostum sen yeni transfer misin ?Seni PWE'de gördüğümü hatırlamıyorum arkaalandaki her gece birinin limuzininde harika bir gece geçirten diva mısın , Maria olmalı o'sun değil mi ?Ama o kızıl saçlıydı dur bir dakika işte bu !Maryse'sin sen !Miz'in kendine ait bir ömürlük eskortu ha ?Ama dostum oda güzel bir kadındı , sen ise çirkinsin sana bakarken gözlerimi kaybettim.

Orton buraya geliyor!

11 Temmuz RAW | Philadelphia 456x256xSuperstar-Randy-Orton-on-Mic-at-Smackdown.jpg.pagespeed.ic.WPwp_wYT6U

Orton:Showun Main Eventinin sizin gibi aptallara verildiğine inanamıyorum eminimki şimdiden bizi Conan O'Brien'in bile arkasına düşürdünüz Jay Leno ile savaşıyor bile olabiliriz.Rock özellikle sen , seni dinlerken kulaklarım sana gitti.Lanet olsun ki doktor masraflarımı Miami'deki Villana göndereceğim.Ben PWE'nin ilk şampiyonu , Apex Predatoru , Vahşi Engereği ikinci kemeri gözüme kestirdim ve birşeyi istersem buradaki siz hiçbir aptal ona kavuşmamı engelleyemezsiniz , Jericho sana bir RKO , Punk sana harika bir RKO daha ve Rock sana özel olarak paketlenmiş harika bir Punt Kick ve WM'yaya bile çıkamazsın EC iddaası olan tek insan siz şaklabanlar değilsiniz !Ama WM bileti alabilecek tek insan benim!

Punk:Ne güzel , bunun sizleri umutlandırması tek kelimeyle harika beyler.Herkes bir şampiyonluk iddaası ile burada bulunuyor bundan daha güzel ne olabilirki harika bir güreş ziyafeti o zincir kafesin içinde gerçekleşecek 1.elenecek 2 , 3 , 4 beşinci için ise söyleyebileceğim tek şey Knees To Faces and Still PWE Champion CM Punk!Sizden daha iyiyim , daha yetenekliyim , dünyanın en iyisiyim...

Rock:Sana ne olduğunun isminin , lakabının umrumda olmadığını söylemedim mi?!Bu gerizekalı sözü bugün birçok kez duydum ve hepsinde ağzının içine geri büyük bir zevkle soktum ve sana bir haberim var Punk , EC'da ordan şampiyon olma ihtimali en düşük kişi sensin çünkü kafesin neresinde olursan ol , ilk eleyeceğim kişi sen olacaksın ne yazıkki o kafeste Dwayne Johnson'u tam olarak istediğin gibi dışarıda bırakacağım ve The Rock kıçına tekmeyi basacak ardınan Jericho seninde ve Orton hepinizin...

I Walk Alone!!!Batista ringe geliyor.

11 Temmuz RAW | Philadelphia Normal_smackdownoctober30th09_05

Batista:PWE'ye geldiğimden beri o başınızdaki patrona kemer istediğimi defalarca dile getirdim , bu hayvanı sinirlendirmemesi gerektiğini ve gerekirse acımasız bir yaratık olabileceğimi defalarca dile getirdim , ancak o beni her defasında kovdu dinlemedi ve o patronunuzun cezasını siz çekeceksiniz beyler kafeste bu hayvan zincirlerini sökecek ve şuana kadar görmüş olduğunuz en vahşi Batista ile karşılaşacaksınız.

Jericho:Hey beyler hayvanlar ile konuşma yeteneğine sahip olanınız var mı ?Çünkü benim burada duyduğum tek şey hav , hav !

Batista:Daha hardcore bir ses duymak ister misin , seni küçük pislik?Çünkü EC'da fazlasıyla duyacaksın oradaki en büyük contender benim ve WM'ya şampiyon olarak gideceğim ve bunu siz amatörlerden hiçbiriniz engelleyemezsiniz bir hayvan karşısında insanın gücü ne olabilir ki?

Orton:Demek bir hayvan karşısında ha ?Öyleyse seni bu alemin en tehlikeli yırtıcıysa tanıştırayım karşında duruyor ve adamım seni harika bir RKO ile zehirlemeye hazır!Zincirin içinde güvende olmayacak birileri varsa onlarda sizlersiniz!Bugüne kadar sustum ancak artık benim zamanım PWE gerçek gücü anlayacak!

Rock:Hey bu ring özel tek bir orospuya ayırtıldı dostum , Küçük Rocky'nin hepinizi becerecek gücü var diye bunu sonuna kadar kullanmak mı zorundasınız?Öyleyse hadi bütün dünya buraya girsin çünkü Küçük Rocky'nin Milyonları , Bilyonları ve daha nicesini becermeye yetecek kadar gücü var!

Punk:Ne var biliyor musunuz ?Herkes bir iddaa ortaya atıyor herkes birşeyleri iddaa ediyor herkes kemeri istiyor ama söyledikleriniz sadece lafınızda kalıyor , ben CM Punk yine EC'dan Eddie'yi yendiğim gibi şampiyon olarak ayrılacağım ve herkes Knees 2 Faces'i tanıyacak.Benim önümde kemer ile dolu aylar ve yıllar var bu kemeri sizin gibi şaklabanlara kaybetmeye hiç niyetim yok ne yazıkki dostlarım ve kıçınızı tekmelemeye buradan başlayacağım.

Mikrafonu yere atar ancak bir anda her yer kararır.

OMG Sting!Sting ringde ışıklar döndüğünde Beyzbol sopası ile Punk'a saldırıyor!Punk'u ringden düşürüyor arkasını dönüp bir sopada Rock'a sallıyor ancak Batista'dan bir Spear!Sting'de ringden kendini atıyor.Orton Batista'nın arkasında ve RKO!Jericho 'danda Orton'a bir Codebreaker!Punk şimdi ringe dönüyor Jericho'nun arkasında GTS!Rock Punk'u hemen tutuyor GTS biter bitmez bir RockBottom ile yere yıkıyor!Şimdi tişörtünü çıkarıp atıyor ve Peoples Elbow yapıyor!Sting bir anda arkasına yine geçiyor beyzbol sopasını sallıyor Rock altından geçiyor Sting'ide yakalıyor ve RockBottom!Rock en son yerden bir mikrafon alıyor ve bağırıyor:IF YOU SMELLLLALALALALALA WHAT THE ROCK IS COOKIN?!

Shane:The Rock tebrikler EC maçının son contenderi oluyorsun.

Show Rock'un taunt yaparken Punk ve diğer contenderlara bakışıyla biter.

Austin Aries
Mid-Carder
Mid-Carder
Austin Aries

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:18

Conan O'Brien her zaman Jay Leno'dan daha fazla reyting alır. Bunun dışında tamamını okuyunca editlerim.
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:22

Austin Aries demiş ki:
Conan O'Brien her zaman Jay Leno'dan daha fazla reyting alır. Bunun dışında tamamını okuyunca editlerim.

Ordada öyle diyor bro.
Austin Aries
Mid-Carder
Mid-Carder
Austin Aries

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:23

Voice Of Voiceless demiş ki:
Austin Aries demiş ki:

Ordada öyle diyor bro.

Epic fail. Yok mu bir facepalm ikonu?
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:25

Austin Aries demiş ki:
Voice Of Voiceless demiş ki:
Austin Aries demiş ki:

Ordada öyle diyor bro.

Epic fail. Yok mu bir facepalm ikonu?

Bunun üstüne koyucam yarın bir tane Very Happy 
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:35

SONDAKİ SEGMENT İNANILMASI GÜÇ OLMUŞ OKURKEN BİR ARA GÖZLERİM KAYBOLDU ! Altından iyi kalktık bence kardeşim Smile
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 23:36

People's Champ demiş ki:
SONDAKİ SEGMENT İNANILMASI GÜÇ OLMUŞ OKURKEN BİR ARA GÖZLERİM KAYBOLDU ! Altından iyi kalktık bence kardeşim Smile

Aynen öyle. Smile
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyCuma 12 Tem. 2013, 01:44

Haftaya kaçıncı defa TTC maçına çıkacağız acaba Very Happy Bari bu sefer Styles ile çıkayım.
Hells Bells
Main Eventer
Main Eventer
Hells Bells

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptyCuma 12 Tem. 2013, 13:17

People's Champ demiş ki:

3 kişi yapılan şov bu kadar olur be ciğerim.
AkovaAlper
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: 11 Temmuz RAW | Philadelphia   11 Temmuz RAW | Philadelphia EmptySalı 16 Tem. 2013, 11:45

Fena şov olmuş hani. Ulan Jericho... Very Happy Very Happy

11 Temmuz RAW | Philadelphia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE Live Event / Philadelphia, Pennsylvania
» PWE Skulls And Bones *LIVE FROM PHILADELPHIA*
» PWE Royal Rumble II Main-Show *LIVE FROM PHILADELPHIA*
» 15 Temmuz ECW Haberleri
» 12 Temmuz SmackDown