PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Bazarov´un Karalamaları

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptySalı 23 Şub. 2016, 22:40

The Legend Of Uchiha demiş ki:
Cincinnati's Badass demiş ki:
Karakterlerimiz güreşçilerle bağlantılı olabiliyor mu?

Görünüşleri ve karakter özellikleriniz benzeyebilir, lakin farklı bir dünya da geçeceği için hikaye geçmiş bağlantısı olması mümkün gözükmüyor.
Geçmiş bağlantısı ile ilgili bilgi verecektim karakterime dair fakat mümkün değilse okeydir sağol.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 24 Şub. 2016, 20:11

Uriana-2. Yıkım

Komutan Leon karşısındaki dev gibi adama bakıp bir yandan da az önce duyduklarının ne anlama geldiğini çözmeye çalışıyordu. En sonunda pes etti ama bakışlarını hiç kaçırmadan ''Ne demek istiyorsun?'' diye sordu. Karşısında ki iri yarı adam bir anda boğazına yapıştı ve onu yerden bir hayli yükseğe kaldırıp tekrarladı. ''Görmemen gereken şeyler mi gördün komutan?!'' ''Üzgünüm!'' Leon arkasında duran kılıcına davrandı. Tam kılıcını almış ve onun boynunu tutan adamın kolunu kesmek üzereydi ki, arkadan bir ses yükseldi. ''Miguen! Misafirimizi rahat bırak.'' Biraz sonra boyu çok kısa bir yaşlı adam çıka geldi. Mugien, Leon´un boynunu sıkmayı bıraktı. Leon yere kapaklandı. Yaşlı adam yere düşen Leon´a üzülmüşçesine konuşmaya başladı. ''Özür dilerim genç adam. Miguen ve ben köyümüze gelen insanlardan çok hayır görmedik. Binlerce dostumuzu öldü. Sadece ben Taurus, Miguen ve birkaç yüz köylü adam kaldık. Savunmamız çökmek üzere. Anlıyorsun ya Miguen´in tepkisi boşa değil. Evine geri dönmeni ve gördüklerini unutmanı tavsiye ederim evladım.''

Leon şaşırmıştı. Taurus onun dostlarını öldüren komutan olduğunu bilmiyor muydu? Hayır, bildiğine şüphe yoktu! Peki neden onu öylece bırakmışlardı. Leon köyden ayrılırken, Miguen de aynı soruları bilge Taurus´a yönellti. Taurus, Miguen´e baktı ve iç çekti. ''Bir gün anlayacaksın Miguen! Bir gün anlayacaksın.''

Leon kendi şehri olan Sahira şehrine döndükten sonra günlerce Uriana köyünün nereden geçmişini bulmaya çalıştı. O yangın yerinin kendi kendine normale dönmesinin bir nedeni olmalıydı. Leon uzun uğraşlarının sonucu sadece gezgin bir kavmin ismine ulaşabildi. Ori kavmi köyü kuran insanlar olmalıydı. Yinede bu olağanüstü durumu açıklamaya yetmiyordu. Haftalar sonra Leon köye bir sefer daha düzenledi. Fakat bu sefer yalnız değildi. Yanına bin kişilik ordusunu alıp köyü ele geçirmeyi planlıyordu. Leon yüz küsür kişi için fazla adam gerekmediği kanaatindeydi. Fakat beklemediği kadar direnç gördü karşısında. Adamlarınının yarısından çoğunu kaybetti.

Sonunda köyün merkezinde Miguen ve Taurus ile karşı karşıya geldi. Kılıcını çekip Muguene doğru koştu. Bir kılıç darbesi ile göğsünü çizdi. Kan akmaya başladı. İkinci kılıç darbesini sol kolunu siper ederek  karşıladı ama kolu çizildi bu sefer. Kolu kanamaya başladı. Sağ kolunu öne atarak bir yumruk savurdu Leon´un karnına! Leon acı içinde diz çöktü. Birde tekme yedi bu esnada suratına. Yere kapaklandı. Burnu kanamaya başladı.

Mugien yerde sürüklenen Leon´a çok sert yumruklar atmaya başladı. Leon tam bayılacağı sırada kılıcına uzanmayı başardı ve kendine siper etti. Miguen elleri ile kılıcı Leon´un boğazına doğru itiyordu. İkisininde elleri kanamaya başladı. Leon´un adamlarından ikisi gelip, Mugien´e bayıltıcı ok atmaya başladılar. Ama Miguen sıyrılıp oklardan ikisinin üzerine doğru koşmaya başladı. Leon yerden kalktı. Kılıcını alıp arkada herşeyi seyreden Taurus´un üzerine doğru yürüdü.

Leon ''Her şey bitti yaşlı adam! Değerli köyünüz artık Sahira´ya ait.'' Kılıcını Taurus´un başını kesmek için savurdu ama Taurus kılıcı tek eli ile tutarak Leona bir tekme geçirdi. Ardından gözlerini kapayıp yumruğunu sıkarak bir anda Leon´un hareket etmesini önledi.

Bu  arada Miguen ilk okçuyu etkisiz hale getirmiş diğer okçuyu kovalıyordu.
Taurus, Tam Leon´un kılıcını alacekken kafasında belli belirsiz bir silüet belirdi. Bir kadını andırıyordu. Daha sonra iyice belirginleşti bu Tanrıça Tansy idi! ''Benim kölemle ne yaptığını sanıyorsun Taurus? Sana bilgeliği kimin bahşettiğini unutma!''  Taurus ''Ben hep bu anın hayali ile yaşadım! İntakımımı alma vaktim sonunda geldi.''  Tansy ''Neden bahsediyorsun? Ne yaptığını sanıyorsun?''

Taurus, Tansy´i kendi bedenine hapseder. Leon sonunda hareket edebildiğinde kılıcına davranır ve Taurus´un karnına saplar. Tansy ve Taurus ölür. Miguen, Taurus´un öldüğünü görünce direk Leon´un üzerine doğru koşar. Bir yumruk sallar. Leon kılıcı ile karşılık verir. Mugien´in eli iyice kanamaya başlar ama aldırış etmez seri yumruklar atmaya başlar. Öfkeden deliye dönmüştür. Leon kılıcı ile savunmaktan başka bir şey yapamamaktadır. En sonunda Leon koluna doğru bir hamle yapar.  Mugien diğer kolu ile Leon´un boynuna çok sert bir yumruk atar. Leon haraketsiz yere yığılır. Miguen´in öbür kolu kesildiği için o da acı içinde yere yığılır. Ortalık kan gölüne döner. Biraz sonra Leon´un adamları Miguen´i ok yağmuruna tutar. Miguen öfke ile gelen oklara göğüs gerer. Ama fazla dayanamayıp olduğu yere yığılır. Askerler Leon´u kontrol etmeye geldiklerinde çoktan ölmüştü. Fakat Uriana köyü sonunda Sahira şehrine katılmıştı.

Uriana-3. Bar Kavgası
Sahira şehrinin girişindeki Leti barında sıradan bir geceydi. Taki içeriye yaralı bir yabancı adım atana kadar. Bar sahibi Fred hemen yaralının başına geldi ve ''Kimsin ve ne istiyorsun? Barımdan uzak dur! Eğer burada tek bir şişe senin yüzünden yere düşerse o yara endişelenmen gereken son şey olur.''

Derken içeriye yirmi kişi çullanıyor. Çelik kuvvet gibi görünüyor. Yaralı adamı kelepçeliyorlar. En son içeri yüzü yara bere içinde bir adam geliyor. Fred´e doğru bakıp ''Kusura bakmayın. Bu suçlu bizi çok uğraştırdı ama sonunda yakalamayı başardık. Sizi daha fazla rahatsız etmeyecek.'' Barın arka taraflarından bir ses yükselir! ''Ya suçlu değilse?'' Fred ve yanında ki çevik kuvettlerin lideri şaşkınlıkla arka tarafa bakar. Fred sesin sahibini görünce iç çekerek ''Jason! Lütfen bu işe karışma.''

Jason  Brody oturduğu sandalyeden kalkıp yavaş yavaş öne doğru yürüyor ve ''Bu yaralı kişinin gerçekten suçlu olduğuna emin misiniz?'' Fred araya giriyor. ''Üzgünüm efendim şey..'' Çevik kuvvetin başında ki adam. ''Rex! Adım Rex.''  Fred   ''Efendi Rex. Jason Brody oldukça genç bir dedektiftir. Kendine uygun davalara bakar  ve burnunu hiç olmadık yerlere sokar! Öyle değil mi Jason?'' Jason, Fred´e hiç aldırmadan gözleri Rex de ''Sorduğum soruyu cevaplamadınız?'' Rex hiç aldırmadan adamlarına gidelim işareti yapıyor. Ama Jason Brody bir anda Rex´i kendine çekiyor ve yara bere içerisindeki suratına bir yumruk geçiriyor. Rex  yere düşerken diğer Çevik kuvvet ekibi Jason´u barın içerisin de kovalamaya başlıyor. Neredeyse tüm masalar devriliyor. Fred ''Lanet olsun sana Jason!'' Bu kargaşadan faydalanan bar sakinleri hemen kavgaya tutuşuyor. Ortalık iyice karışıyor. Bu kargaşa içerisinde Çevik Kuvvet Jason´u bulmaya çalışıyor. Bu sırada bir görevli yanlışlıkla bir masayı deviriyor. Bu masada oturan orta yaşlı bir adam dökülen içkisine bakıyor. ''Sen ne yaptın?'' Görevli ''Özür dilerim.'' Diyip arkasını dönüyor. Ama adam bir anda kalkıp çok seri bir şekilde boynunu kırıyor!

Diğer üç görevli bunu görüp onun üzerine doğru koşuyor. İlkini geldiği gibi kaldırıp yan duran masanın üzerine doğru atıyor. Görevlinin beli kırılıyor. İkinci görevli bir iki yumruk sallıyor ama adam kolu ile blokluyor ve öyle sert bir yumruk atıyor ki karşısında kini bayıltıyor. Üçüncüsü ise baya bir tekmeliyor orta yaşlı adamı diz çöktürüyor. Fakat orta yaşlı adam karşısındaki görevliyi kavrayıp belini sıkıp kemiklerini kırıyor!

Rex bu arada kalan görevlileri çağırıyor. Burada çok zaman kaybettiklerini söylüyor. Jason Brody az önce orta yaşlı adamın neler yaptığını gördüğü için onun yanına gelip ''Sende kimsin? Bana neden yardım ettin?'' ''Ben Bruce Black ve neden bahsettiğini bilmiyorum. Sadece dökülen şarabımın intikamını aldım.'' 
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 24 Şub. 2016, 22:34

İki bölüm birden yükledim, gömediyseniz diye bir kere daha yineliyorum. İlgi gelmezse 4. Bölüm gelmez niye boşu boşuna uğraşayım değil mi?
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyÇarş. 24 Şub. 2016, 23:12

Bar kavgası efsane ve bayağı BADASS bir giriş yapmış hikayeye Bruce.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 27 Şub. 2016, 13:35

Uriana-4. Gerçeğin Peşinde

Jason garip orta yaşlı adamın yanından uzaklaşarak izleri takip etti. Bruce ise döküntüleri hiç umursamadan Fred´den yeni bir içki isteyip köşeye geçti. Jason yaralı adamı nereye götürdüklerini anlamaya çalışırken yerde ki kan izlerini gördü. Takip etmeye başladı. Biraz sonra yolun şehrin en büyük hapishanesi olan Lou da kesileceğini nereden bilebilirdi. Oraya girmek için ya suçlu ya da güvenlik görevlilerinden biri olması gerekirdi. Fakat henüz pes etmeye niyetli değildi Jason Brody. Gerçeği şimdi daha çok merak ediyordu. Girişin yakınlarında bekledi, bekledi ve bekledi. Tam uykuya dalmak üzereyken bir çığlık sesi ile irkildi. Parası çalınan bir kadın hırsızı yakalamaları için atmıştı çığlığı. Girişteki görevliler hemen hırzısa doğru atıldı. Hırsız kalabalık karşısında bıçağına sarıldı. İşte tam o anda tanıdık bir sima göründü. Yüzü yara bere içinde heybetli bir adam. Onun Rex olduğuna şüphe yoktu. Rex tek hamlede ustalıkla silahını aldı hırsızın ve boynuna öyle bir tekme vurdu ki hırsız bayılıp yere yığıldı. Çevik kuvvetlerin başında ki adamdan da daha azı beklenemezdi diye düşündü Jason. Kadın, Rex´e çok teşekkür ediyordu. Rex bir yandan kadına önemsiz bir şey olduğunu söylerken bir yandan da adamlarına o adamı içeri tıkmalarını söylüyordu. Sonrasında nihayer evine doğru yürümeye başladı. Jason onu takip etmeye başladı. Ancak bir anda Rex arkasını dönüp kavrayı verdi Jason´un boynunu. '' Seni küçük fare! Boyundan büyük işlere kalkışma. '' Bir kaç kez kafasını duvara vurup sonrasında. Jason Brody kendine geldiğinde Rex çoktan gitmişti. 
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 27 Şub. 2016, 22:13

The Legend Of Uchiha demiş ki:
Uriana-4. Gerçeğin Peşinde

Jason garip orta yaşlı adamın yanından uzaklaşarak izleri takip etti. Bruce ise döküntüleri hiç umursamadan Fred´den yeni bir içki isteyip köşeye geçti. Jason yaralı adamı nereye götürdüklerini anlamaya çalışırken yerde ki kan izlerini gördü. Takip etmeye başladı. Biraz sonra yolun şehrin en büyük hapishanesi olan Lou da kesileceğini nereden bilebilirdi. Oraya girmek için ya suçlu ya da güvenlik görevlilerinden biri olması gerekirdi. Fakat henüz pes etmeye niyetli değildi Jason Brody. Gerçeği şimdi daha çok merak ediyordu. Girişin yakınlarında bekledi, bekledi ve bekledi. Tam uykuya dalmak üzereyken bir çığlık sesi ile irkildi. Parası çalınan bir kadın hırsızı yakalamaları için atmıştı çığlığı. Girişteki görevliler hemen hırzısa doğru atıldı. Hırsız kalabalık karşısında bıçağına sarıldı. İşte tam o anda tanıdık bir sima göründü. Yüzü yara bere içinde heybetli bir adam. Onun Rex olduğuna şüphe yoktu. Rex tek hamlede ustalıkla silahını aldı hırsızın ve boynuna öyle bir tekme vurdu ki hırsız bayılıp yere yığıldı. Çevik kuvvetlerin başında ki adamdan da daha azı beklenemezdi diye düşündü Jason. Kadın, Rex´e çok teşekkür ediyordu. Rex bir yandan kadına önemsiz bir şey olduğunu söylerken bir yandan da adamlarına o adamı içeri tıkmalarını söylüyordu. Sonrasında nihayer evine doğru yürümeye başladı. Jason onu takip etmeye başladı. Ancak bir anda Rex arkasını dönüp kavrayı verdi Jason´un boynunu. '' Seni küçük fare! Boyundan büyük işlere kalkışma. '' Bir kaç kez kafasını duvara vurup sonrasında. Jason Brody kendine geldiğinde Rex çoktan gitmişti. 

Çok iyi be
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 27 Şub. 2016, 22:19

Hala karakter yapabiliyor muyuz?
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 27 Şub. 2016, 22:23

God's Biggest Mistake demiş ki:
Yapabiliyorsun diye biliyorum kanka sen doldur onu olursa ekler zaten o
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 27 Şub. 2016, 22:43

God's Biggest Mistake demiş ki:

Tabi ki, memnun olurum.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyPaz 28 Şub. 2016, 01:08

Karakterinizin Adı-Soyadı: Maximilian (Max) D'Ambrosio
Nasıl bir kişiliğe sahip: Karı kız düşkünü, öldürmek konusunda tereddütleri olan, kafası karışmış bir genç adam.
Nasıl bir görünüşe sahip: Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 Latest?cb=20130525040855
İyi mi kötü mü yoksa tarafsız mı: İyi
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 29 Şub. 2016, 14:56

Uriana-5. Gerçeğin Peşinde 2

Lou Hapishanesi
Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 Z

''Sessiz tepelerin ardında, güneş batıyor! Ama ben göremiyorum. Yalnızca hayal edebilirim.'' 
Gardiyan '' Kes sesini! Beni yine oraya getirme.'' Yaralı adamın durumu şimdi daha iyiydi. Fakat bir hapiste çürüyüp gitmektense dışarıda can çekişerek ölmeyi tercih ederdi. Başına ne geldiyse tercihleri yüzünden gelmedi mi zaten? Aslında burada olmayıda kendisi tercih etmişti. Yine de son kez özgürlüğü için savaştı. Öyle kolay teslim olamazdı. Bu hiç inandırı olmazdı. Bir suçlu neden gidip kendiliğinden teslim olsun ki? O da güçlükle zaptedildi. Neredeyse öldürülüyordu. Aslında biraz da ölmek için direnmişti. Tüm her şeyin ölünce biraz da olsa anlam kazanacağını umdu. Fakat sonradan aklına kendine ve dostlarına verdiği söz geldi. 

Şehir Merkezi

Jason Brody sinirli bir şekilde barın yolunu tuttu. Fakat Fred onu içeriye almadı. ''Geçen çıkardığın kargaşadan sonra hangi yüzle buraya geliyorsun ha?!'' Jason, uzun süre Fredle tartıştıysa da bara giremedi. Biraz sonra barın köşesinde bir anlığına birini gördü. Sonrasında hemen kayboldu gözlerinin önünden. Jason o tarafa doğru gittiğinde kimseyi göremedi. Derken bir ok saplandı koluna aniden! Çok geçmeden bayıldı. 

Gizli Geçit
Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 Gorenleri-buyuluyor-magara-damlatas-magarasi-1318893

Jason gözlerini açtığında harika bir manzarayla karşılaştı. Her taraf yemyeşildi. Bağlı olması dışında bir sorunu yoktu. Biraz sonra yanında bağlı birini daha fark etti. Barda ona yardım eden tuhaf orta yaşlı adam. Bruce Black! O da yavaş yavaş kendine geliyordu. Karşılarında 4-5 kişi belirdi. Bir tanesinin yanında bir o kadar da kız vardı. En önde giden adam dayanamayıp '' Max! Sana gizli geçide alelade kızları getirme demedim mi?! '' Max '' Hadi ama Edd kıskanmana gerek yok birini sana verebilirim.'' Edd '' Daha kaç kere söylemem gerekiyor, ben nişanlıyım. Kıskandığım falan yok! Sadece işimizi tehlikeye atıyorsun. ''  Aralarından biri onları tek bir bakışı ile susturdu. Liderleri olduğu belliydi. Ardından Jason ve Bruce´un yanına giderek konuşmaya başladı. '' Gevezelik için üzgünüm. Ben Denis Üç Ağaç klanın lideriyim. Bunlarda sırasıyla Edd, Maximillian, Orio ve LLaster. Sizlere araştırmakta olduğunuz davanın ne kadar derin olduğunu anlatacağız. '' 

Max araya giriyor. '' Anlatacağım desen daha doğru olur. Ben hiç ben bunu onaylamamıştım. '' 

Denis '' Pekala ben anlatacağım ve işe yaramazlar arkamda durup boş boş bakınacak.'' 

Max '' Seni öldürüp yerine geçmemem için bir neden söyle? '' 

Denis '' Denemen için fırsatın var. '' 

Max '' Belki daha sonra. '' 

Bruce Black anlamsız anlamsız bakınıp '' Hey bir dakika ben sizin aptal davanızla falan ilgilenmiyorum! '' 

Max bir kahkaha patlatıyor ardından bir anda ciddileşip '' İşte benim kız getirmeme laf edenler konu ile ilgilenmeyen acizlere her şeyi anlatmayı düşünüyor. '' 

Bruce, Max´e ters ters baktıktan sonra '' Şimdi biraz ilgimi çekti.'' 

Jason Brody '' Sus da anlatsın o halde.'' 
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyPtsi 29 Şub. 2016, 23:26

Karı kız şov.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Mart 2016, 23:39

işte benim koçum bruce! tam bi bedes
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 05 Mart 2016, 15:58

Uriana-6. Katliam

Yıllar,yıllar önce Uriana köyünün ele geçirilmesinden sonra. Kral Abas isyana karşı tüm köylülerin öldürülmesini emretti. Askerler köyü kana buladı. Fakat köylü bir kadın bebeğini alıp köyün dışına doğru koşmaya başladı. Askerler onu fark edip öldürdüler. Ama bebeğini bir türlü bulamadılar. Annesi fark edilmeden önce köyün en büyük ağacı olan ulu ağacın dibine saklamıştı onu. Günler geçti ve tüm köylüler öldü. Sahira şehrindeki yaşlı ve orta yaşlı kesiminin bir bölümü köye yerleşmeye başlamıştı. Gençlerde geliyordu. Fakat azınlıktı. Bebeği yaşlı bir adam fark etti. Onu yetiştirdi. Ryuga adını verdi. Olanları anlattı. Ryuga´nın öfkesi her geçen gün daha da arttı. Ona bakan yaşlı adamın vefat etmesi sonucunda artık kontrol edilemez oldu. Önce köyde küçük çaplı ayaklanmalar başlattı. Sonra şehre taşındı. Üç ağaç klanını kurdu. İlk ağaç köyünde ki büyük ulu ağacı temsilen, ikinci ağaç onu yetiştiren adamı temsilen ve üçüncü ağaç ise köyünü yıkan krallığı hatırlatan intikam ateşini temsilen bulunuyordu. Bu üç tohumu kurtulduğu yerin, yani kutsal ağacın hemen önüne gömdü. Ve o gün bir söz verdi yanında bulunan Dennis,Edd, Maximillian, Orio ve LLaster´a.

''Bugünden itibaren köyümüze yapılan katliamı hiçbir zaman unutmayacağız! Ve intikamımızı almadan ölmeyeceğiz!'' 

Hep beraber '' İntikam almadan ölmeyeceğiz! '' diye bağırdılar.

Uriana-7.Kaçış 

Dennis anlatmayı bitirdikten sonra. Bruce hemen araya giriyor. '' Saçma hikeyeniz bittiyse çözün beni de gideyim. ''  Dennis '' Üzgümün ama hakkımızda artık çok fazla şey biliyorsunuz. Endişelenmeyin gittiğimiz yerde yemek ve diğer ihtiyaçlarınız karşılanacak. Hadi çocuklar gidiyoruz. '' LLaster, Bruce´u Edd de, Jasonu´u sırtlarken Max hala kızlarla ilgileniyor. Dennis '' Hadi dedim! '' Max '' Geliyorum, geliyorum. '' 

Sahira şehrinin ara sokaklarından fark edilmeden gitmek isterlerken. Max yanlışlıkla iri yarı bir adama çarpar. ''Hey dikkat etsen..'' Herifin yüzünün yara bere içinde olduğunu ve göğsünde ki rozeti görünce cümlesini tamamlayamaz. LLaster ve Edd hemen sırtlarında ki adamları indirirler. Ama kaçmasınlar diye sıkı sıkı sarılırlar. Jason adamı tanır ve yardım istemek için atılır. '' Hey Re..'' Max hemen bir tokat atar ve ağzını kapatıp. '' Ne yapıyorsun adamım? Memur beyi gereksiz sorularınla rahatsız etme.'' Rex de Jason´u bir yerden anımsadı. Rex '' Hayır lütfen devam edin. Ne söyleyecektiniz? '' Max '' Önemli bir şey değil. O salağın tekidir.''  Rex ısrar edince Orio bıçak çekiyor ama Rex bıçağı aldığı gibi boynuna yumruğu vurup bayıltıyor. Edd ve LLaster bayılan arkadaşlarını tutmak için aynı anda hamle yapıyorlar. Jason ve Bruce serbest kalıp kaçıyorlar. Max sinirlenip '' Sizi gerizekalılar!'' diye bağırıp ikisinin peşinden koşuyor. Rex de onların peşinden koşacakken Dennis onu durduruyor. 

Bir yumruk sallıyor Rex´in suratına. Rex sendeleyerek geri çekiliyor. Şimdi bayıltmak için boynuna yumruk sallıyor Dennis´in fakat Dennis kolu ile blokluyor. Bir tekme savuruyor Rex´in midesine doğru. Rex de tekme ile savuşturuyor hamleyi. Ardından yere basıp zıplıyor ve diğer bacağı ile tekmeyi geçiriyor Dennis´in karnına. Dennis diz çöküyor. LLaster ve Edd atlıyor, Rex´in üzerine. Aynı anda tekme savuruyorlar. Rex ikisinin de bacaklarını yakalıyor. Ve çevirip atıyor kenara. Dennis sırtına yumruk atıyor ama pek etkilemiyor Rex´i. Rex dönüyor ve boynundan kavrıyor Dennis´i.  Ama tam o anda arkasında bıçağı ile birisi beliriyor. Rex son anda fark ediyor. Dennis´i bırakıp engellemeye çalışıyor ama adam bıçağı tam kalbine saplıyor! Rex adamın gözlerine bakıp ''Victor..'' diyor. Sonrasında yere yığılıyor. Dennis yerde öksürüyor. Sonrasında kalkıp vurmaya çalışıyor ama Victor eli ile itiyor sertçe tekrar yere düşüyor. Dennis´in bakışları eşliğinde yavaşça yürüyerek ortalıktan kayboluyor Victor. 
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Bazarov´un Karalamaları - Sayfa 2 EmptyC.tesi 05 Mart 2016, 19:50

Olaylar iyice karışıyor gibi. Güzel yazmışsın, beğendim.

Bazarov´un Karalamaları
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki