PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Yegeniv.Net

3 posters
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPaz 31 Ocak 2016, 22:30

"Bazarov" İsimli kullanıcımızın RPG hakkında ki haberlerini,yazılarını paylaşacağı konudur. Tamamen RPG içidir. Diğer oyuncularımız normal bir güreş sever gibi bu konu altında yorum yazabilir.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPaz 31 Ocak 2016, 22:56

Yegeniv.Net Blog

Bazarov Yegeniv´in Bloğu 

Şubat ayından itibaren yepyeni bir oluşum izleyeceğimize şüphe yok! Bir çok çalışan yenilendi ve eski kemerler çöpe atıldı. Şuana kadar yazılanlar, çizilenler bir kenara bırakıldı. Tertemiz bir sayfa açılıyor önümüze! Peki bu oluşum bize ne getirecek? Sadece isim değişikliği mi? Yoksa gerçekten iyi bir değişim, bir çağ mı atlayacağız? Tüm bunları bekleyip göreceğiz. Yeni oluşumun ilk sınavı 1 şubatta olacak. 
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPtsi 01 Şub. 2016, 21:44

Şovdan Arta Kalanlar-1 

Bray Wyatt´ın taşıdığı PWE Championship için rakipleri belli oldu. Bu isimler sırası ile Goldberg,Barrett ve Lesnar. Wyatt´ın işi çok zor görünüyor. Bu hafta ki şovda kendisinin WM dan bile kemer ile ayrılacağını söylemişti ama Lesnar bugün şovu onun kemeri ile kapattığında pek sesi duyulmuyordu. 

Yine bu hafta turnuvada kaybedenlerinde yer alacağı 5 Man Ladder Match For PWE Wildcard Championship benim daha çok ilgimi çekiyor açıkçası. Çünkü şu isimlere bir bakın! Sami Zayn, Adrian Neville, Drew McIntyre ve gelecek iki sürpriz isim merdivenin üstünde asılı duran kemeri almaya çalışacaklar. Daha büyük bir heyecan olamaz! Bu Vince´in aklına gelen en iyi para çekme yöntemi olabilir. 

Undertaker! Ölü adam Wrestlemania dönemindeki yeni rakibini bulmuş görünüyor. Cena bu mesaja nasıl karşılık verecek? Fastlane de ikili arasında bir aksiyon görebilecek miyiz? Her geçen gün sorular artmakta. 

Hardcore kuralları bir başka! MVP kadar dikkatsiz birini görmedim. Belinde ki kemerin neden o isimle anıldığını bilmiyor musun? Artık öğrendin! Her an, her şeye hazırlıklı olmalısın. Ziggler önündeki örneğe bak ve ateşin üzerinde yürüdüğünü hiç bir zaman unutma! 

Kontrat törenine, kontrat töreni demem kavga olmayınca! Edge ve Ambrose şans eseri eşleşen ama harika uyum sergileyen iki rakip. İkisinin gözlerinde de limitsiz öfkeyi görebiliyor sun uz ve birde maçları No Holds Barred olacakmış ha? Değmeyin keyfime! 

Şov Puanı: 7.1/10
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptySalı 02 Şub. 2016, 13:32

İptal Olan Senaryolar-1

CM Punk´ın Kemer Yolculuğu: Gelen bilgiler doğrultusunda en başında Triple H´den kemeri alması düşünülüyormuş ama RR kemer maçına dönüştürmek için bu fikir çöpe atılmış. Yine de Punk ve Eddie Edwars arasında planlanan bir kemer maçı varmış. Fakat Eddie Edwards kaybeden taraf olmayı reddetmiş, şirket ile aralarında ki anlaşmazlıktan dolayı bu fikirde rafa kaldırılmış.

JBL Ring İçi Aksiyonda: Spikerlik masasında yer alan JBL´in yeniden ringlere dönmesi için ufak tefek planlar yapılmış ama uygulamaya geçirilmemiş. 

Edge´in Makus Talihi: Batista´nın rastgele gerçekleşen sakatlığı olmasaydı, PWE WHC Kemeri çoktan onun elindeydi. Ama ansızın gerçekleşen sakatlık yüzünden karşısına Dean çıkarıldı ve performansı beklenilenden iyi, seyircilerden de olumlu tepki alınca plan biraz sekteye uğradı. Şuan da bile kimin kazanacağına karar verilmiş değil.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPerş. 04 Şub. 2016, 16:49

Tahmin Köşesi-1 

Yegeniv.Net WWE-Fastlane-ppv-logo-Fast-Lane

Dolph Ziggler(C) Vs MVP Hardcore Rules Match For Hardcore Championship

Açıkçası tahmin etmesi en zor olan maçlardan bir tanesi diyebilirim. MVP kemerini yeni kaybetti ve rövanş hakkını kullanmasından daha doğal bir şey yok. Fakat bu iş burada bitmeyecek! Dolph Hardcore kuralları gereği MVP istediği zaman, istediği yerde o kemeri savunmak zorunda. Yani MVP nin çok kaybedecek bir şeyi yok. Bu maçta kazanmak için değil, Dolph da kalıcı bir hasar bırakmak için bulunacak ki sonra ki şov kolay bir şekilde kemeri alabilsin. Dolph zorlansa da bu maçı kazanacaktır. Fakat sonra ki şov kemeri elinde tutabilecek mi? Orası şüpheli. 

Daniel Bryan(C) Vs Baron Corbin Intercontinental Championship

Bu maçın üstünde durmama gerek var mı? Baron Corbin´in şirkete bu kadar seyrek uğrayıp, bu denli önemli bir maça çıkacak olmasını aklım almıyor doğrusu. Büyük bir sürpriz olmazsa bu maçtan Bryan´ın galip gelmesini bekliyorum. 

Dean Ambrose Vs Edge World Heavyweight Championship No Holds Barred Match

Geldik iki deli adamın maçına! Hemde şuraya bakın, hiçbir sınır yok! Olması gerektiği gibi. Bura da iç etkenlerden çok dış etkenleri hesaplamak lazım. İki ismin de birbirlerini öldürebilecek güçte sınırsız enerjilerinin olduğunu biliyoruz. Ama hatırlamamız gereken bir şey daha var ki o da Batista´nın taburcu olduğu! Peki kimin yüzünden sakatlandı? Devamını getirmeme gerek yok sanırım. 

Triple H Vs Jeff Hardy

Geldik bir başka intikam dövüşüne. Triple H de sonunda ring içi aksiyona geri döndü. Onu tekrar izlemek müthiş olacak! Maçın açıklamasında her hangi bir tür göremiyoruz, yani normal maç gibi gözüküyor. Fakat Triple H´in patronlardan biri olduğunu unutmamak gerekir. Maçın kurallarını tümden değiştirebilir. Ama öte ki köşe deki elemanı yabana atmamak gerek. Triple H istediği kadar oyun başlatsın, karşısında ki Jeff Hardy! Oyunu bitiren bu kez o olacak. 

Roman Reigns Vs Sami Zayn Vs John Cena Vs Drew McIntyre Vs Shawn Michaels Vs Neville Wildcard Championship Ladder Match

Hiç şüphesiz  gecenin en iyi ring içi aksiyona sahip olacak maç. Kazanan kim olursa olsun bu 6 adamın merdivenin üzerindeki itiş kakışını izlemek müthiş olacak. Fakat ille de bir tahmin de bulunmam gerekli ise Sami Zayn demek istiyorum. Neden bilmiyorum. Belkide sadece istediğimden. 

Bray Wyatt(C) Vs Bill Goldberg Vs Wade Barrett Vs Brock Lesnar PWE Championship Elimination Fatal 4 Way Match
Gecenin M.E i ve oldukça sürpriz olan karşılaşma. Wyatt´ı yetersiz gören yönetimin bizlere hediyesi! Aslına bakacak olursanız oldukça fazla olasılık var. Ama benim tahminim Wade Barrett! Goldberg ile Brock Lesnar´ın birbirine girecekleri açık.(Kas yığınlarının güç gösterisi.) Wade Barrett bu açığı iyi değerlendirirse yeni şampiyon olabilir. 
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPaz 07 Şub. 2016, 20:18

Şovdan Arta Kalanlar-2(Rise ve Fastlane) 

HBK biricik arkadaşı Triple H için geri döndü ve ilk fırsatta torpilden nasibini alarak Wildcard kemer maçına eklendi. Şikayetim yok tabi. Maça renk katacağı su götürmez bir gerçek nihayetinde. 

Roman Reigns, Stephanie den rakibinin Finn Balor olduğunu öğreniyor ve yenebilir ise Wildcard kemer maçına eklenecekmiş, Balor kazanır ise Balor eklenecekmiş. Balor´un kazanmasını tercih ederdim. Ne diyelim, hiç yoktan iyidir. 

Jeff Hardy ile Dean Ambrose gecenin M.E inde karşılaşıyor. Açıkçası ben maça Edge´in karışmasını beklerken Triple H geliyor balyozu ile ve beni şaşırtıyor biraz. Maç tabi ki sonuçsuz bitiyor. Ama Triple H koca balyozuna rağmen dayak yiyor. Geceyi Hardy kapatıyor. 

Şov Puanı: 6.2/10

Geldik Fastlane´i yorumlamaya. Şimdi form atın biraz dışına çıkacağım ve madde madde değilde paragraf şeklinde bir yazı ile yorumlayacağım. Bazı kısımları seçip eleştireceğim, ardından notumu vereceğim. İlk başta harika bir maçın ardından MVP kemerini geri aldı. Ama bence Ziggler en azından kemerini Raw´a kadar tutmalıydı. Her neyse en azından çekişmeleri devam ediyor. Wildcard maçını çok sevdim. Ayrıca Drew´ın kazanmasına sevindim. Zaten Zayn dan sonraki favorim oydu. Beni en çok şaşırtan şeylerden biri ise Daniel Bryan´ın kemerini koruyamaması, hemde şirkete nerede ise maçtan maça uğrayan bir adama! Sonrasında Cena gelip ondan kemeri istiyor. Hadi ama! Undertaker ile olan olayına ne oldu? Bizi saf yerine mi koyuyorsunuz? Edge´in sonunda kemeri kazanması bana rahat bir nefes aldırmıştı ki, sonrasında Dean´ın PWE kemeri için olan maça dalması ve CM Punk´ın dönmesi... Nasıl hissettim biliyor musunuz? Hani ilk defa tattığınız bir yemeğin iyi mi kötü mü olduğunu anlayamazsınız ya, işte tam da öyle! Tamam Punk döndü ama Dean´ın o maçta ne işi vardı? Ben mi kaçırıyorum bir şeyleri? Neyse puanlamaya geçelim. 

Şov Puanı: 7.0/10
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyPerş. 11 Şub. 2016, 23:10

Şovdan Arta Kalanlar-3

Bu haftada bir Rise şovunu geride bıraktık. Şovda olan biteni kısaca özetlemek gerekir ise MVP kemerini Ziggler´e tekrar kaybetti. Bu döngü açıkçası biraz sıkıcı olmaya başladı. Tam geçen hafta Showdown da Roman Reigns geldi feuda heyecan, yenilik katacak dedik ama nerede? Her neyse Edge´in kurnazlık yapıp Lesnar´ın bulunduğu ringe çıkmaması çok güzel işlenmişti. Bunun yanı sıra M.E maçı da iyi denebilecek düzeyde idi. Her ne kadar sonuçsuz olması biraz canımı sıksa da, üçlü arasında ki feud´un devamı için yapılmak zorunda idi. Uzun lafın kısası orta derece de bir şov izledik. 

Şov Puanı: 6.5
Shareef
Main Eventer
Main Eventer
Shareef

REP Puanı : 2

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptyC.tesi 13 Şub. 2016, 01:09

Ba-za-rov! Valla kral bir blog.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

Yegeniv.Net Empty
MesajKonu: Geri: Yegeniv.Net   Yegeniv.Net EmptySalı 16 Şub. 2016, 12:42

Şovdan Arta Kalanlar-4

Şovun başlangıçta gayet normal ilerliyordu. AJ Lee yine itilip kakıldı. Punk´ın adamları onu itip kakan adamı hırpaladı vb. Fakat sonrasında Dixie Carter´ın şirkete gelmesi ile her şey raydan çıkmış gibiydi. Punk´ın arkasında artık bir güç var ve Vince´i eli ayağı birbirine dolaşmış halde görmek ne büyük bir kıvanç! Yirmi adam bu hafta şampiyon Dean Ambrose ile karşılaşmak için ringdeydi. Ve bilin bakalım içlerinde kim vardı? The Rock! WM dönemine doğru geri döneceği zaten gündemde idi. Maçı kazanamasa bile kısa süreli güzel bir aksiyon sundu. Shield sonlara doğru hile hurda ile kendi takımından birine kazandırmak istese de Goldberg hayvani gücünü kullanıp maçı kazanmayı başardı. Yani ne bekliyordum ki? Böyle olacağı zaten belliydi. Ama Jericho´nun müziği ile bir anda irkildim. Bir gece de iki return ha?! Gelip sandalye ile Shield´ı dağıtışı sonrasında Edge´in de olaya dahil olmasını umursamadan onu da yere gömüp iki kemeri de havaya kaldırması muazzamdı. Yine de Shield fazla yerde kalmadı ve Jericho´yu indirip geceyi onlar ayakta kapadı. Ring içi aksiyonu tadı damağımız da kalan bu gecede fazla, fazla segmentler ile yeni bir hikaye başlatıldı. Sonuç olarak iyi bir şovdu.

Şov Puanı: 7.1

Yegeniv.Net
1 sayfadaki 1 sayfası