PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

A Turkish in WWE

+5
The Bad Guy
Connecticut Blue Blood
The Brahma Bull
The Charismatic Enigma
The King Of Spear
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Haz. 2016, 02:44

Abi eline sağlık. Yemin ediyorum ringe girmeyi beklediğim kısmı okurken ben bile heyecanlandım. Very Happy Takipteyim
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyC.tesi 11 Haz. 2016, 02:52

Takipteyim.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptySalı 21 Haz. 2016, 17:14

4.BÖLÜM

Mr.Hardcore, üstünü değiştirdikten sonra evine dönmek üzere soyunma odasından çıktı. Tyler Breeze'i kendisine ters ters bakarken gördü ama bunu çok sallamadı. Arabasına binip evine gitti. O kadar yorgundu ki, anahtarı sokup kapıyı açmakta bile zorlandı. Eve girer girmez yapacağı ilk iş cekedini çıkarıp kenara fırlatmak ve yatağının üzerine yığılıp uykuya dalmak oldu.

ABD, yeni bir sabaha uyanırken, Mr.Hardcore öğlene kadar uyudu. Yan komşusunun külüstür arabasının egzozundan gelen patlama sesiyle uyandı.

Mr.Hardcore: "Hay a*** kodumunun aracı ya, değiştir şu arabayı angut herif, bi' gün o egzoza basacağım patatesi görecek ebesininkini p***** Bu ne lan?"

Mr.Hardcore, yatağının yanıbaşında duran telefonuna bakınca Stephanie McMahon'dan bir mesaj geldiğini farketti.

Stephanie McMahon(MESAJ): "Mr.Doğan, sizinle bugün saat 16.00'da, WWE Performance Center'da görüşmek istiyorum."

Mr.Hardcore: "Bu kadın hiç uyumaz mı ya?"

Mr.Hardcore, kahvaltısını ettikten sonra iyi bir şekilde giyindi. Arabasına binip WWE Performance Center'a doğru yola çıktı. Yolda yürüyen bazı insanlar onu görünce el sallayarak selam verdi. Mr.Hardcore, başlarda neler olduğunu anlamadı ancak birkaç kişi onu trafik ışığında durdurup selfie çektirince onu WWE'den tanıdıklarını farketti. Saat 15:50 iken WWE Performance Center'a varan Mr.Hardcore, arabasını otoparka bıraktı ve çantasını alarak içeri girdi. WWE'den tanınmış pek çok güreşçi oradaydı. Kevin Owens, John Cena, Roman Reigns, Seth Rollins, Kofi Kingston gibi pek çok WWE superstarı çeşitli halterleri kaldırıp indirmekle, ringlerde antrenörleri eşliğinde kuklalarla çeşitli hareket çalışmaları yapmakla meşgullerdi, çalışmalarını bitirmiş bazı güreşçiler de bir kenara oturmuş, dinleniyorlardı. Özellikle Roman Reigns, halter çalışırken Mr.Hardcore'a çok dikkatli bir şekilde baktı.

Mr.Hardcore: "Kolay gelsin."

Roman Reigns(Gülümseyerek): "Sağol."

Mr.Hardcore(İçinden): "Neye bakıyorsa, sanki fermuarımız açık."

Stephanie McMahon: "Hardcore, seni görmek ne güzel."

Mr.Hardcore: "Günaydın, Ms.McMahon."

Stephanie McMahon(Saatine bakarak): "Günaydın mı?"

Mr.Hardcore: "Kusura bakmayın, şovdan dolayı yorgundum da, afyonum yeni patlıyor."

Stephanie McMahon: "Sorun değil, benimle gel."

Mr.Hardcore(İçinden): "Aha, patron fantezisi herhalde, Triple H yakalamasa bari. (Stephanie'nin arkasından bakar) Fena parça da değilmiş ha."

Mr.Hardcore, Stephanie McMahon'ı bir ofise kadar takip etti. Stephanie McMahon büyük masanın başına geçerken Mr.Hardcore da Stephanie'nin işaret ettiği deri koltuğa oturdu.

Stephanie McMahon: "Mr.Doğan, dün gece RAW'da debutunuzu yaptınız. İzleyiciler üzerinde olumlu bir izlenim bıraktınız. Tebrikler. Extreme kullanmamanın verdiği dezavantajı iyi kapattınız. Ring içi performansınızı çok beğendim, babam da öyle."

Mr.Hardcore: "Teşekkür ederim, Ms.McMahon, mahçup ediyorsunuz."

Stephanie McMahon: "Ama maalesef herkes ring içinden memnun değil. Mesela Tyler Breeze dün gece odama geldi ve senden şikayetçi olduğunu söyledi."

Mr.Hardcore: "Sebep?"

Stephanie McMahon: "Ringde çok sert dövüştüğünüzü sebep gösterdi. Bazı hareketleri o kadar hızlı yaptınız ki satmaya vakti olmamış. Yalnız, Mr.Hardcore, CZW'dan gelmiş olabilirsiniz. Ama burası WWE, CZW değil. Burada zaten yeterince sakatlıkla uğraşıyoruz. O yüzden biraz daha dikkatli olursanız sevinirim."

Mr.Hardcore: "Madem öyle, tamam, bi' daha olmayacak."

Stephanie McMahon: "Umarım. Bu arada, ( Çekmecesinden üzerinde RAW logosu olan kırmızı bir dosya çıkarır ) bu gelecek maçınız. Lütfen bu sefer rakibinizi öldürmemeye çalışın."

Mr.Hardcore: "Ağlayacaklarsa oynamayalım yani."

Stephanie McMahon, Mr.Hardcore'un bu özgüveni karşısında şaşkına dönerken Mr.Hardcore kendisine teslim ettiği senaryoyu inceledi. Ardından Stephanie McMahon ile el sıkıştıktan sonra rakibiyle birlikte maçı için gerekli hareketleri çalıştı. Hareketleri çalışırken hızını ayarlamaya dikkat etti ve bu da Stephanie McMahon'ın gözünden kaçmadı.

Aradan 1 hafta geçti. WWE bir sonraki RAW şovunu Washington,DC'de yapıyordu. İlk olarak Neville vs. Kevin Owens maçı güzel bir güreş ziyafeti sunduktan sonra sıra Mr.Hardcore'a gelmişti. Mr.Hardcore, ring kıyafetini giymiş ve şovda sırasının gelmesini bekliyordu. Görevlinin haber vermesiyle Mr.Hardcore giriş kapısının bulunduğu koridordan geçti ve müziğinin duyulmasını bekledi.

"Nightmare" müziğinin duyulmasıyla ilk maçın etkisinden çıkamamış WWE Universe iyice coşmuştu. Mr.Hardcore, güneş gözlüğünü takıp giriş kapısında göründü. Tyler Breeze ile çıktığı maçta da gördüğümüz girişini gerçekleştirdi. Gözlüğünü çıkarıp ön sıralarda bulunan küçük bir çocuğa armağan ettikten sonra tişörtünü çıkardı ve izleyicilerin arasına fırlattı. Onlar tişörtü kapmaya uğraşırken Mr.Hardcore rakibini beklemeye başladı.

"Lucha! Lucha!" müziği çalmaya başladı ve Mr.Hardcore'un bu haftaki rakibi olan Kalisto girişini yaptı.

MR.HARDCORE VS. KALISTO

Mr.Hardcore alaycı bir şekilde Kalisto'ya gülümsüyor ve lock-up ile başlıyorlar. Mr.Hardcore, Kalisto'yu iplere doğru itiyor fakat Kalisto bir Hurricanrana ile rakibini savuruyor. Mr.Hardcore neye uğradığına şaşırıyor. Bir hışımla üstüne koşuyor ama Kalisto peş peşe Arm Drag'larla saldırılarını savuşturuyor. Ardından bir Drop Kick yaparak Mr.Hardcore'u ring dışına gönderiyor. Mr.Hardcore seyirciden destek alıyor. Ardından arkasını döner dönmez Kalisto Moonsault ile iplerden üstüne uçuyor. Kalisto, Mr.Hardcore'u tuttuğu gibi fırlatmak istiyor ama Mr.Hardcore durumu lehine çeviriyor ve Kalisto'ya bir tekme atıyor. Ardından onu çelik merdivene çarptırıyor. Kalisto ring direğine tutunarak kalkmaya çalışırken kafasına bir de Big Boot yiyor. Hayvan gibi şiy yapıyor Mr.Hardcore resmen. Mr.Hardcore, Kalisto'nun kalkmasına müsaade etmiyor ve onu yere yatırıp yumruklamaya devam ediyor. Bu arada hakem de 7'yi sayıyor. Mr.Hardcore, Kalisto'yu ringe sokuyor ve tuş deniyor 1... 2... Kalisto kurtuluyor. Kalisto, Mr.Hardcore'a yumruk atmak istiyor ama Mr.Hardcore eğiliyor ve arkasına geçip Kalisto'yu bir German Suplex ile yere çiviliyor. Kalisto kalkmaya çalışırken Mr.Hardcore bir de Clothesline patlatıyor. Kalisto parande atıyor resmen. Mr.Hardcore, Kalisto'yu kaldırmaya çalışırken Kalisto karnına ard arda yumruklar atıyor. Ardından bir Hurricanrana DDT yapıyor. Mr.Hardcore dizlerinin üstüne çökmüş vaziyetteyken Kalisto bir tane de Super Kick yapıyor. Ardından köşeye çıkıyor ve 450 Splash yapıyor. Tuş denemesi 1... 2... Mr.Hardcore kurtuluyor. Kalisto, Mr.Hardcore'a Low Kick'ler saydırarak kalkmasına müsaade etmiyor ve bir de Snap DDT yapıyor. Şimdi kolundan kıvırıyor, iplerden sekiyor ve güzel bir Arm Drag görüyoruz. İplerden sekip koşarken Mr.Hardcore bir Back Kick yapıyor. Kalisto da Low Kick ile karşılık veriyor. Mr.Hardcore karın boşluğuna bir diz geçiriyor. Kalisto'yu öksürürken görüyoruz. Ardından Mr.Hardcore, Kalisto'yu kaldırdığı gibi bir Suplex yapıyor. Kalisto, Mr.Hardcore'un elinden kurtulduktan sonra bir Frankensteiner yapıyor, tuş  denemesi 1... 2... Mr.Hardcore üstünden atıyor rakibini. Kalisto üstüne gelirken Mr.Hardcore süper bir Powerslam yapıyor. Ardından bırakmıyor, çocuğunu kucaklar gibi kaldırıyor ve bir de Backbreaker yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop ile üzerine atlıyor. Tuş denemesi 1... 2... Kalisto kurtuluyor. Kalisto kalkar kalkmaz bir Spinning Heel Kick yiyor ve yine yere düşüyor. Kalisto kalkar kalkmaz Mr.Hardcore bir tekme atıyor ve kaldırdığı gibi Swinging Side Slam ile yere çiviliyor. Ardından kaldırıyor ve Victory Slam(Argentine Sidewalk Slam pozisyonunda kaldırıp tek omuza aldıktan sonra kafa üstü yere çiviliyor) geliyor! Tuş denemesi 1... 2... 3... Mr.Hardcore WWE'deki 2. maçını da kazanıyor.

Mr.Hardcore taunt yaparak galibiyetini kutladıktan sonra Kalisto'yu kalkmaya çalışırken gördü. Köşeden indi ve Kalisto'yu kaldırdı. Herkes ona saldıracağını düşünürken Kalisto'ya elini uzattı. Kalisto ile el sıkıştıktan sonra birbirlerinin elini kaldırdılar ve tezahüratlar eşliğinde sırayla arka alana gittiler. Mr.Hardcore arka alana gidince Kalisto yanına geldi.

Kalisto: "Hey, çok iyiydin."

Mr.Hardcore: "Teşekkür ederim, sen de, umarım canını çok yakmamışımdır."

Kalisto: "Açıkçası o Victory Slam'i yaparken bir an korkmadım değil. Ama boynumu kırmadığın için teşekkürler."

Mr.Hardcore: "Sen de iyi sattın hareketi. Mümkün olduğunca ayarlı hızda yapmaya çalıştım. Sen de hızlı bir güreşçi olduğundan sıkıntı olmadı."

Kalisto: "Bence de, gel seninle bir şeyler içelim. Hem dinlenmiş oluruz."

Mr.Hardcore: "Termosumda çay vardı, gel onu içelim."

Mr.Hardcore ve Kalisto üstlerini değiştirdikten sonra çay içip sohbet ederek şovu tamamladılar. Mr.Hardcore, bu sefer hareketlerinin ayarını tutturmayı başarmıştı. 2 defa Kalisto'ya zarar vermekten çok çekinmişti. Daha önce risk seviyesinin bu kadar düşük olduğu bir federasyonda güreşmemişti. O yüzden bu duruma alışması biraz zaman alacak gibi görünüyordu...
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptySalı 21 Haz. 2016, 18:00

İlk bölümden sonrasını okuyamamıştım, şimdi toplu okudum. Baya iyi gidiyor.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyPerş. 16 Şub. 2017, 03:30

5.BÖLÜM

Mr.Hardcore, WWE ortamına gitgide alışıyordu. Kevin Owens'ın yanı sıra Sami Zayn, Cesaro, Dean Ambrose gibi pek çok güreşçiyle iyi arkadaşlıklar kurmuştu. Antrenörleri de son derece memnundu. Türkiye'den hayranlarının sayısı da artmıştı. 

Mr.Hardcore, o gün bir sonraki RAW için Performance Center'a çalışmaya gelmişti. Bu esnada Triple H, Finn Balor ve Chris Jericho'nun antrenmanını izlerken Mr.Hardcore'un omzunda çantasıyla geldiğini gördü.

Triple H: "Ha, demek sonunda gelebildin. Üstünü değiştir, sonra beni gör."

Mr.Hardcore: "Tamam, Mr.Levasque. (Eyvaaaah karısı mı şikayet etti acaba? Şimdi sıçtık.)"

Mr.Hardcore, soyunma odasında siyah atletini, altına da Fenerbahçe logolu şortunu giyip dizliklerini taktıktan sonra Triple H'in yanına gitti ve birlikte Mr.Hardcore'un daha önce Stephanie ile konuştuğu ofise geçtiler.

Triple H: "Mr.Doğan, öncelikle sizi daha önceki maçlarınızda gösterdiğiniz performanstan dolayı bir kere daha tebrik ederim. Doğrusu WWE'ye çok iyi uyum sağladınız. Ama ben bunun yeterli olduğunu düşünmüyorum, maçlarda yeterince sertliğinizi ortaya koyamadınız."

Mr.Hardcore: "Bunun için üzgünüm, Mr.Levasque, Ms.McMahon bana daha dikkatli olmamı söyleyince hızımı ayarlamak zorunda kaldım. Sonuçta kimseyi sakatlamak istemem."

Triple H: "Elbette dikkatli olacaksınız, ama Attitude Era'yı yaşamış bir güreşçi olarak, adında 'Hardcore' geçen birisinin daha sert olması gerektiğini düşünüyorum. Bunu da Mr.McMahon ile, yani kayınpederimle, konuştum. Sizi daha sert göstermek adına bir şeyler yapmamız gerekiyor. Bu yüzden bu hafta sizi bir yerel güreşçiyle kapıştıracağız."

Mr.Hardcore: "Sertliğimi görmek istiyorsanız bundan daha iyi senaryolar yazılabilir, Mr.Levasque. Doğrusu bunun beni iyi göstereceğine inanmıyorum. Yerel güreşçi nedir, Allah aşkına? O kadar mı alt seviye bir güreşçiyim?"

Triple H: "Tabi ki hayır. Sizi çok iyi anlıyorum, ama bırakın bitireyim. Bu sadece ufak bir ön hazırlık. Bu maçtan sonra..."

vs. vs.

Bu cümleden sonra Triple H'in anlattıkları Mr.Hardcore'un hoşuna gitti ve Türk güreşçi yerel güreşçiyle maç yapmak konusunda ikna oldu. Mr.Hardcore, senaryoyu okuduktan sonra daha çok motive oldu ve çalışmalarında daha azimli ve hırslı göründü. Bu durum da Triple H'in yüzünün gülmesini sağlamıştı. Yanına gelen Shane McMahon da durumdan memnun görünüyordu.

Triple H: "Bu çocuğa iyi bak, Shane. Belki de geleceğin WWE Universal Champion veya WWE Champion'ı."

Shane McMahon: "Katılıyorum, Hunter, kim keşfetti?"

Triple H: "Bazen bu gereksiz egon beni hasta ediyor."

Shane McMahon: "Hırsını görüyor musun? Rakibine şimdiden acıdım."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WWE Monday Night RAW
Yer: Madison, New York

...

A Turkish in WWE - Sayfa 2 CoP9gXQUEAAWvLi

Michael Cole: "Kevin Owens gerçekten kendinden emin. Bakalım Battleground'da neler yapacak?"

Corey Graves: "Sami Zayn de kolay lokma değil. Artı Kevin Owens'ın bir zamanlarki en iyi arkadaşı. Onu iyi tanıyordur."

Michael Cole: "Bayanlar ve baylar, şu anda ringde bir güreşçi görüyoruz. Bu Danny Lerman!"

Corey Graves: "Burada ne arıyor?"

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Latest?cb=20131001180649

Danny Lerman: "Bayanlar ve baylar, uzun bir aradan sonra WWE'ye geri döndüm. Buralarda yokken kendimi geliştirmek için elimden geleni yaptım ve şimdi bu çalışmaların meyvesini yeme zamanı. Duydum ki WWE'ye yeni biri gelmiş, Mr.Hardcore muydu neydi adı? Buradan ona sesleniyorum, ben Tyler Breeze, Kalisto gibi kaybedenler kulübü müdavimlerine benzemem. Artık çok farklı bir Danny Lerman'ım, bu kadar güçlüysen şimdi ringe gel de ne kadar sertmişsin görelim! Seni çok ağlatmayacağım, merak etme."

Michael Cole: "NE? DALGA MI GEÇİYORSUN?"

Byron Saxton: "KAHVALTIDA YÜREK Mİ YEDİN BE ADAM?"

Corey Graves: "BİRİ ŞUNU SUSTURSUN YOKSA İYİ ŞEYLER OLMAYACAK!"

Mr.Hardcore'un şarkısı çalmaya başlar başlamaz arenada büyük bir cheer tufanı koptu. Mr.Hardcore, giriş bölümünde bağırarak ilerlerken seyirciler ona dokunmaya çalışıyordu. Birkaçıyla tokalaşıp güneş gözlüğünü küçük bir çocuğa armağan ettikten sonra ringe çıktı ve köşeye tırmanıp pyroları patlatarak girişini tamamladı. Ardından tişörtünü çıkartıp Danny'ye ters ters bakmaya başladı ve "Buradayım." dedi. Burnundan soluyordu resmen. O ki sinirliydi. O ki yine ortalığın damına koyacaktı. Danny Lerman, Mr.Hardcore'u birden karşısında görünce 3,5 atmaya başladı ve köşeye doğru birkaç adım geriye gitti.

MR.HARDCORE VS DANNY LERMAN

Zil çalıyor ve Danny Lerman ringden kaçmaya çalışıyor ama Mr.Hardcore "Nereye lan daha karpuz kesecektik?" dercesine onu arkadan yakalıyor ve köşeye fırlatıp acımasızca yumruklamaya başlıyor. Ama ne yumruklama, gavura öyle vurmazsın. Ardından onu Arm Drag ile ringin ortasına patates çuvalı gibi fırlatıyor. Danny Lerman eliyle "Lütfen, yapma." diyor ama Mr.Hardcore onu dinlemiyor bile ve yumruk atmaya devam ediyor, bir de kafa atıyor ve yeniden köşeye sıkıştırıyor. Biraz duraksıyor ve bir Clothesline ile Danny Lerman'ın pestilini çıkarıyor. Ardından omzuna alıyor ve Running Powerslam ile ringin ortasına çiviliyor. Danny Lerman acı içinde sırtını tutarken Mr.Hardcore onu tekrar kucaklıyor ve Backbreaker yapıyor. Omurilik diye bir şey kalmadı adamda. Ardından Danny Lerman'ı uzun eşek pozisyonuna alıyor ve Powerbomb yapıyor. Ardından köşeye tırmanıyor ve SWANTON BOMB!

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Latest?cb=20100530225802

Tuş denemesi, 1... 2... 3... Mr.Hardcore kolay bir şekilde kazanıyor. Danny Lerman, görevliler eşliğinde arka alana götürülürken Mr.Hardcore eline bir mikrofon alıyor.

Mr.Hardcore: "Bu neydi şimdi? Eşek şakası falan mı? Hakkımda ileri geri konuşan, beni ağlatacağını söyleyen güreşçi bu mu yani? Rakip falan değil bu, sadece ezmelik bir böcek. Buradan RAW yetkilisi Stephanie McMahon'a sesleniyorum, Tyler Breeze, Kalisto, bu böcek, bu tiplerle sadece vaktim harcanıyor. Daha iyi bir rakip istiyorum, mümkünse büyük bir isim olsun çünkü bu zavallılar benimle aynı ringde olmayı bile haketmiyor."

Stephanie McMahon, giriş kapısında elinde bir mikrofonla göründü ve ağır adımlarla Mr.Hardcore'un da içinde bulunduğu ringe geldi.

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Images?q=tbn:ANd9GcSQYwLAE-N8D1eG7aEOyOnsPJ1Yk2GYzET9yNzj_lzQIUl07B7P

Stephanie McMahon: "Hardcore, öncelikle senden soluklanıp sakinleşmeni istiyorum. Geldiğinden beri gerçekten haddinden fazla hırslısın, bunu ringde görebiliyorum. Ama WWE'ye biraz alışmanı istedim, o yüzden bu şekilde başlatmayı uygun gördüm. Ama madem kaşınıyorsun, madem daha büyük bir rakip istiyorsun. AL SANA BÜYÜK RAKİP!"

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Rusev-Entrance

Mr.Hardcore içinden "Ulan rakip istedik, ayı getirdi." derken Rusev, girişte su püskürttükten sonra böğürerek eşi Lana'yla beraber ringe geldi.

Stephanie McMahon: "İşte sana kendini kanıtlama fırsatı. Mr.Hardcore, sana bir maç ayarlıyorum. Battleground'da, Rusev ile karşılaşacaksın! Bakalım ne kadar sertsin."

Mr.Hardcore: "Pekala, madem kendimi kanıtlamak için bunu yapmam gerekiyor, o zaman sevdiğim bir dostumun lafıyla, ayı avlama mevsimi açılmıştır!"

Rusev ve Mr.Hardcore, yüz yüze bakışırken bir kavganın oluşmasını Stephanie McMahon araya girerek önledi. Reklamlara girerken Rusev ve Mr.Hardcore birbirlerine gözdağı verdikten sonra arka alana gittiler. Mr.Hardcore'un Triple H ile konuşmasından sonra zaten iyice gaza gelmişti, şimdi ilk ciddi çekişmesine girecekti. Bakalım Türk güreşçimiz, Battleground'da bu insan azmanı karşısında neler yapacak?
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyC.tesi 18 Şub. 2017, 14:29

off yeni bölümü bekliyorum reis ha bide Sin Cara'yla WHC feuduna girer inş. Very Happy
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyCuma 02 Haz. 2017, 20:11

6.BÖLÜM

Mr.Hardcore, RAW'da yerel bir güreşçiyle karşılaşmaktan memnun kalmamış, bunu da Stephanie McMahon'a iletmişti. Bunun üzerine Stephanie McMahon ona güçlü bir rakip vermek amacıyla, sonraki PPV olan Battleground'da Rusev ile bir maç ayarlamıştı. Battleground'a az kaldığından dolayı aralarında çok fazla bir durum geçmemişti. Battleground'a 1 RAW kalmıştı. Bu seneden sonra Battleground artık bir Smackdown şovu olacaktı. Bu RAW'da ise Mr.Hardcore'a ve Rusev'e maç ayarlanmamıştı. Mr.Hardcore sadece röportaj verecekti. Mr.Hardcore, üzerinde "MR.H-CORE" yazan siyah bir tişört, altında kot pantolonla röportaj bölümündeki yerini almıştı.

Renee Young: "Bayanlar ve baylar, lütfen konuğuma merhaba deyin, Mr.Hardcore!"

A Turkish in WWE - Sayfa 2 Maxresdefault

(Dean Ambrose'u Mr.Hardcore olarak düşünün. Artık hayalgücünüzde ne kaldıysa.)

Renee Young: "Hardcore, Battleground'da güçlü bir rakip olarak karşına Rusev konuldu. Bu konuda neler söyleyeceksin?"

Mr.Hardcore: "Açıkçası Ms. McMahon'dan daha güzel bir hamle beklerdim. Hala beni hafife alıyor. Ama bunun yanlış olduğunu anladıklarında çok geç olacak. O ayıyı Battleground'da avladığımda herkes Mr.Hardcore'un aslında kim olduğunu görecek."

Rusev: "Sen kime ayı diyorsun?"

A Turkish in WWE - Sayfa 2 John_cena_and_rusev

Mr.Hardcore, arkasını döner dönmez Rusev ile karşı karşıya geldi. 

Mr.Hardcore: "Ha, ayıyı an, balı hazırla. Biz de senden bahsediyorduk koçum. Soruna cevap vereyim. Ben burada senden başka ayı göremiyorum. Görüyorsan söyle de bilelim."

Rusev bir anda Mr.Hardcore'a kafa attı. Afallayan Mr.Hardcore burnunu ovarak "Bana hareket ha?" dedi ve Rusev'in üstüne atlayıp onu yumruklamaya başladı. Rusev bir hamle yaparak Mr.Hardcore'u yere yatırdı ve bu sefer o yumruklamaya başladı. Mr.Hardcore aynı hamleyi yapıp yumruklamaya devam ederken görevliler geldi ve iki güreşçiyi ayırdı. Lana, Rusev'i sakinleştirmeye çalışırken Mr.Hardcore kendisini tutan görevlileri iterek kendini kurtardı. Bu sırada arkasını dönmesiyle suratına Super Kick'i yemesi bir oldu. Rusev yanında "RUSEV, CRUSH!" diye bağırdı.

...

WWE BATTLEGROUND

...

Bütün Türkiye, Mr.Hardcore vs Rusev maçını bekliyordu. Adeta milli maç havası vardı. Mr.Hardcore bütün haftasını Rusev ile yapacağı bu maçın antrenmanına ve senaryosuna ayırmıştı. Günler çabucak geçmiş ve Battleground gelip çatmıştı. Bu onun WWE'de ilk PPV'u olduğundan çok heyecanlıydı. Son antrenmanlarını yaparken görevli soyunma odasının kapısını çaldı ve "Hardcore, sıra sende." dedi. Mr.Hardcore, güneş gözlüğünü takıp arena girişine yöneldi. Yolda rastladığı Seth Rollins ona gülümseyerek destek oldu. Kapıda onu Stephanie McMahon bekliyordu.

Stephanie McMahon: "Bol şans Hardcore, sana güvenimiz tam."

Mr.Hardcore: "Teşekkürler, Ms. McMahon, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağım."

Mr.Hardcore, Stephanie ile el sıkıştıktan sonra çaktırmadan göz ucuyla kesim işlemi yaptıktan sonra derin derin nefesler alarak şovun düzenlendiği arenanın giriş kapısına doğru ilerledi ve müziğinin çalmasını beklemeye başladı.

Müzik başlar başlamaz arena bir anda tezahüratlarla kaplandı. Öyle ki Mr.Hardcore bir an kulağının sağır olacağını sandı. Heyecanını yenmeye çalışıp arenadakilere göründü. Açıkçası bu sevgi gösterilerine şaşırmıştı. Türk olması WWE Universe için bir şeyi değiştirmemişti. Ona tezahürat yapıyorlardı. Tauntlarını yaptıktan sonra hızlı adımlarla ringe ilerledi. Güneş gözlüğünü küçük bir çocuğa armağan ettikten sonra ringe girdi ve köşeye çıkıp taunt eşliğinde pyroları patlattı. Ardından tişörtünü çıkarıp seyircilerin arasına fırlattı. Köşeden indikten sonra rakibini beklemeye başladı.

Rusev, görününce tezahüratların yerini yuhalamalar aldı. Rusev elindeki Bulgaristan bayrağını tüm gücüyle sallayarak Lana eşliğinde ringe kadar geldi ve ringin yanındaki plakaya dikti. Ardından ringe girip Hardcore'a doğru taunt yaparak bağırmaya başladı. Mr.Hardcore sakinliğini korurken hakem zili çaldırdı.

MR.HARDCORE VS RUSEV

Rusev, Mr.Hardcore'a hala bağırırken Mr.Hardcore "Bağırma lan öküz!" diye bir tokat atıyor! Tabi bunu Türkçe söylediği için çoğu kişi ne dediğini anlamıyor. Rusev buna çok sinirleniyor ve Hardcore'u yumruklamaya başlıyor. Ardından Irish Whip ile onu iplere gönderiyor ama dönüşte Hardcore onu Clothesline ile indiriyor yere. Ardından yerdeki Rusev'i yumruklamaya başlıyor. Rusev bir anlık boşluktan yararlanıp kendini Mr.Hardcore'un altından kurtarıyor ve bir Spinning Heel Kick geliyor! Hardcore kalkmaya çalışırken Rusev karnına diz darbeleri indiriyor. Hardcore öksürmeye başlıyor... Rusev onu yakalıyor ve Suplex yapıyor. Tuş denemesi 1... 2... Hardcore kurtuluyor. Alaycı bir şekilde tokat attıktan sonra seyircilere doğru taunt yapıyor. Hardcore bu esnada kendine geliyor ve Rusev'i German Suplex ile arkaya doğru fırlatıyor. Ardından Rusev'i Reverse Powerslam ile yere seriyor. Tuş denemesi 1... 2... Rusev kurtuluyor... Rusev, Irish Whip dönüşü Mr.Hardcore'un yüzüne bir diz atıyor ve Neckbreaker yapıyor. Köşeye atıp Body Splash ile Hardcore'un pestilini çıkarıyor. Rusev ona bağırırken yerde yatan Hardcore bir anda ayaklarını Rusev'in boynuna doluyor ve Hurricanrana ile ringin dışına atıyor. İplere doğru koşuyor ve Suicide Dive ile Rusev'i bariyerlere yapıştırıyor. Rusev'i de ringe sokuyor, kalkmasını bekliyor ve DA SHOUT OUT! Bu esnada Lana aprona çıkıyor ve Hardcore'a Rusça bir şeyler söylemeye başlıyor. Hardcore kızıp "Türkçe konuş lan alo!" dedikten sonra Rusev onu yakalayıp Back Suplex'i yapıştırıyor. Ardından Super Kick için hazırlanıyor, Super Kick yapıyor ama Mr.Hardcore eğiliyor ve Victory Slam için omuzluyor ancak Rusev'i taşımakta zorlanıyor ve Rusev arkasına düşüyor. Ardından SUPER KICK GELİYOR! 

A Turkish in WWE - Sayfa 2 A22717c23751f9757988dfc3544d7fa070b3e1e3_hq

Rusev tuşa gidiyor 1... 2... Hardcore son anda atıyor. Rusev "Neden hızlı saymıyorsun?" diye hakeme kızıyor... Rusev, Mr.Hardcore'u kaldırıp bir Powerslam yapıyor. Şimdi onu köşeye oturtuyor ve kendi de Superplex için çıkıyor ancak Mr.Hardcore onu yumrukluyor ve iterek köşeden düşürüyor. Rusev sinirli şekilde koşuyor ama Hardcore Drop Kick ile onu düşürüyor. Ardından Mr.Hardcore köşede ayağa kalkıyor ve SWANTON BOMB! 

A Turkish in WWE - Sayfa 2 7f779f142f6b657e1135c0e954e488a8

Tuş denemesi 1... 2... 3 mü? HAYIR! Rusev son anda atıyor. Bu sefer Mr.Hardcore aynı sebeple hakeme kızıyor. Arkasını dönünce de Rusev'den bir SUPER KICK! daha geliyor. Tuş denemesi 1... 2... Hardcore kurtuluyor. Mr.Hardcore, Rusev'in karnına bir tekme atıyor ve DDT yapıyor... Karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar. Rusev üstünlüğü ele alıyor ve yumrukların etkisiyle iplerden seken Mr.Hardcore'u Spinebuster ile yere çiviliyor... Rusev, Mr.Hardcore'un sırtına bir tekme atmak istiyor ama Mr.Hardcore yuvarlanarak kurtuluyor ve iplerden sekip Moonsault ile üstüne uçuyor. Ardından Fallaway Slam ile geriye fırlatıyor... Rusev arkasını döndükten sonra Mr.Hardcore ona doğru koşuyor ama Rusev çekiliyor ve Hardcore köşeye çarpıyor. Rusev, German Suplex ile atıyor ama Mr.Hardcore ayakları üstüne düşüyor ve Rusev'i kaldırıyor. VICTORY SLAM! Tuş denemesi 1... 2... 3 mü hayır Rusev yine son anda kurtuluyor. Mr.Hardcore sinirinden zemini yumrukluyor... Rusev, Mr.Hardcore'u Sidewalk Slam ile yere çalıyor. Ardından bir de Powerbomb yapıyor. Şimdi de omzuna alıyor ama Mr.Hardcore çırpınıyor ve bu esnada ayağı hakemin yüzüne çarpıyor. Hakem perte çıkıyor. Bu esnada Hardcore kurtuluyor ve Drop Kick yapıyor. Ardından DA SHOUT OUT! geliyor. Swanton Bomb için köşeye çıkıyor. Bu sırada Lana aprona çıkıyor ve yine Mr.Hardcore'un dikkatini dağıtmaya çalışıyor. Lana'yı uzaklaştırmayı başarıyor. Tam Swanton Bomb'a hazırlanırken Lana bir anda Hardcore'un kafasına ayakkabısını atıyor. Hardcore "Oha krampon atsaydın?" derken Rusev köşedeki Hardcore'a SUPER KICK'İ YAPIŞTIRIYOR! Hakem bu sırada kendine geliyor ve Rusev tuşa gidiyor. 1.......... 2......... 3......... Rusev eşi Lana'nın yardımıyla kazanıyor. Lana, Rusev'i tebrik ederken arkada Rusev'in fotoğrafı olan bir Bulgar bayrağı açılıyor.

A Turkish in WWE - Sayfa 2 CMGCh-QW8AABykA

Rusev, ringde galibiyetini kutlarken Mr.Hardcore, ters ters ona baktıktan sonra arka alana geçti. Eliyle kafasının yarılıp yarılmadığını kontrol etti. Bir sorun yoktu. Göz göre göre ilk özel şovunda maç kaybettiği için çok sinirliydi. Sinirin ve aldığı darbelerin etkisiyle bağırdıktan sonra duvarın önüne oturdu. Nerede hata yaptığını düşünmeye başladı. Bu sırada Shane McMahon yanına geldi ve kalkmasına yardım etti.

Mr.Hardcore: "Mr. McMahon, nerede hata yaptım? Neden bu maçı bana kazandırmadılar? Acaba Türk olduğum için mi?"

Shane McMahon: "Senaryo gereği geçici bir durum bu, o kadar. Bunun Türk olman ya da olmamanla bir ilgisi yok. Güçlü rakip konusunda da bence acele ediyorsun. Daha yaşın genç. Daha çok yolun var. Güven bana. Babamın seni harcamasına izin vermem. Çok iyiydin. Babam da performansını çok beğendi zaten. Az önce Twitter'daki yorumları da okudum. Özellikle Türkiye'den çok olumlu mesajlar alıyoruz. Gerçi maç bittikten sonra bize küfür etmeye başladılar ama onların gönlünü sen yeteneğinle alırsın. Şunu unutma, yenilgiler seni kötü bir güreşçi yapmaz, aksine bunların seni daha çok çalışıp insanların övgüsünü toplaman için azmettirmesi gerekiyor. Bu tempoyu sürdürürsen kısa süre içinde WWE'nin en iyi superstarlarından biri olacağından şüphem yok. Tabi bunu sürdürürken işin keyfini de çıkarmayı unutma. Tamam mı? Şimdi git ve biraz dinlen. Bugün çok yoruldun, bunu hakettin."

Mr.Hardcore: "Teşekkür ederim, Mr.McMahon, sizinle konuşmak iyi geldi bana."

Shane McMahon: "Her zaman, evlat."

Bu konuşma Mr.Hardcore'un gerçekten moralini düzeltmişti. Şovun geri kalanını soyunma odasındaki televizyondan izledikten sonra otele geri dönmek için güreşçiler eşyalarını topladı. Hardcore, arabasına giderken Rusev ve Lana ile karşılaştı. Rusev, ona gülümsedi ve "Çok iyiydin." diyerek Hardcore ile el sıkıştı. Lana da ayakkabı vakası için ondan özür diledi. Mr.Hardcore, bu ortamdaki insanların sıcaklığını gerçekten çok sevmişti. Fakat hala kaybettiği için üzgündü ve senaryonun kalanını henüz öğrenmemişti. Bu yüzden endişeliydi. Bakalım neler olacak?
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyCuma 02 Haz. 2017, 21:28

RUSEV UDREA RUSEV MAÇKA
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE   A Turkish in WWE - Sayfa 2 EmptyCuma 02 Haz. 2017, 22:45

Yeni bölüm güzel olmuş, devamını bekliyorum.

A Turkish in WWE
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]
» Wrestling Turkish Federation [WTF]