PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE 5 Things:Returns

+3
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
Texas Rattlesnake
7 posters
YazarMesaj
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

PWE 5 Things:Returns Empty
MesajKonu: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:20

5-Rise Aztec Warfare

Dolph Ziggler: Bomba gibi bir maçta şampiyonunuz kemeri korumayı başardı ! Lesnar'ı da tebrik etmek istiyorum, o gerçekten bir canavar ve beni gerçekten zorladı. Ama alt edemedi ! İşte bu yüzden omzumda kemerle karşınızda duruyorum. Bu ringlerde ezildiğim günleri dün gibi hatırlıyorum ve o günlerden bu günlere ulaşmak gerçekten kutlanmaya değer bir şey. O yüzden 10'dan geriye sayacağız ve geri sayım 0'a ulaştığında konfetiler patlayacak, balonlar uçuşacak ve şampiyonunuzu onurlandırmak için neler olacaksa onlar olacak. Başlayalım efenim.

Titantron'da bir geri sayım çıkıyor:

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
.
.
.
.
2
3

Ziggler'in yüzünde şaşkınlık var. Neler olup bittiğini tüm arena merak ederken geri sayım devam ediyor.

4
5
6
7
8
9

AMAN TANRIM BU TYE DILLINGER! REHABİLİTASYONDAN GERİ DÖNDÜ!

4-Rise Aztec Warfare

Harper boş gözlerle Owens'a bakarken Owens oradan ayrılıyor. Harper bu sırada Taker'a dönüyor. Taker'ı kaldırıyor ve ringden atarak temizliyor iyice. Arkasını dönüyor ve GOLDBERG'DEN SPEAR! Goldberg kükrerken geri sayım başlıyor. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0!

PWE Hall of Famer Batista girişte! Goldberg ağzı açık bir şekilde ona bakıyor. Batista seyircileri dinliyor bir süre. Ardından kendine has koşuşu ile ringe koşuyor. Goldberg ile lock-up'a giriyorlar. Batista üstün çıkıyor ve Goldberg'i yere atıyor. Goldberg, arkadaşını alkışlayarak ayağa kalkıyor. İkili birbirlerine bakarken Drew, ADR'ye Future Shock DDT'yi vuruyor ring dışında, onu ringe sokuyor ve tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

3-Showdown

King Ziggler: Ringlerin kralı Detroit halkını selamlar. (boo) Hayal kırıklığına uğramış gibi bir haliniz var. Yine de bu Brock Lesnar'ın kendisinden daha büyük bir hayal kırıklığı olamaz. (boo)

Paul Heyman: Makarna kafa, Brock Lesnar ile daha önce ringde bulundun ve onun nasıl bir canavar olduğunu gördün. Onun öfkesini üzerine çekmek istemiyorsan hemen burayı terk et.

King Ziggler: Haklısın Paul, daha önce Brock Lesnar ile ringde bulundum. Hem de iki kere. Ve kaybetmedim. İlk maçımızdan sonuç çıkmasa da, ikinci maçımızı tertemiz bir şekilde kazandım. Yani senin canavardan korktuğumu düşünüyorsan iki kere düşün derim.

Paul Heyman: Dolph, neler yaptığının farkında değilsin. 

King Ziggler: Bence gayet de farkındayım.

Ziggler iyice yaklaşıyor Heyman'a. 

King Ziggler: Bence yaptığım şey, Brock Lesnar olmadan bir hiç olan bu şişman Yahudi'yi ringimden atmak.

Ziggler yakasından yakalıyor Heyman'ı....

O BURADA! BROCK LESNAR BURADA! Ziggler buz kesildi. Lesnar ringe koşuyor. Ziggler üç buçuk atıyor adeta. Lesnar ringe dalıyor ve kendisine karşılık vermeye çalışan Ziggler'i Shoulder Tackle ile yere atıyor. Ziggler kalkmaya çalışırken Lesnar arkadan yakalıyor onu ve German Suplex! Bırakmadan yeniden kaldırıyor ve bir German daha! Sonra bir daha kaldırıyor ve bir tane daha! Ziggler pert olmuşken Lesnar onu omuzluyor ve F-5! Lesnar, Ziggler'i yerle bir ettikten sonra Heyman diz çöküyor.

Paul Heyman: LADIES AND GENTLEMEN, BROCK LESNAR!

2-PWE 50

Lilian Garcia: Gecenin son ve en büyük maçında bir tarafta ünvanın sahibi Drew McIntyre diğer tarafta bu ünvanı ikinci kez kazanmak için varını yoğunu ortaya koyacak Seth Rollins diğer tarafta ünvanı ilk kez omuzlamak isteyen Sheamus. İlk yarışmacı Ayr İskoçyadan Drew -

Cult Of Personality ! Arenada cheer tufanı kopuyor.

CM Punk stagede beliriyor.Taraftarlar delirmeye başlıyor.

Corey Graves: Biz şu gece olanlara doymuşken bu gerçekten fazla geldi.

Mauro Ranallo: PWE Championship kemerini tam 49 gün tutarak feth etti acaba kendi rekorunu geliştirmek için mi döndü?

CM Punk:5 Haziran'dan bu yana ringi geçin PWE'nin binasının önünden bile geçmedim.Ama son zamanlarda o kadar çok başımı şişirmeye başladılar ki birde daha yakından görmek istedim.Her gün onlarca tweet aldım ki gözlerimiz kanıyor gel artık bizi bu yeteneksiz heriflerden kurtar diye.Ve sonunda fethettiğim ringlerdeyim.Brock Lesnar gibi oraya buraya yazılan fethetmekten değil bu.Tam 49 gün boyunca önüne geleni ringe gömmek.Şu anki şampiyonunuz Drew McIntyre benim yokluğumda kemerime ortak olmuştu ama bir gecede elindeki her şeyi kaybetti bende teselli niyetine eline daha farklı bir şey verdim.Kendini çok büyük sanan ama aslında bir hiç olan Goldberg karşımda sıçana döndü.Ve bu gece bakıyorum da zamanında benim ringe gömdüğüm isimler şimdi bu ünvan için yarışıyor buda demek oluyor ki PWE kötüye doğru gidiyor.Bir yanda Seth Rollins bir yanda Drew McIntyre ikisininde zamanında elinden oyuncağını aldım ve evine yolladım.Ama şuan bunu yapmak istemiyorum.Bugün spiker masasından bu güreş komedisini izlemek istiyorum.Selpakları hazırlayın gözlerimiz kanayacak.

1-Showdown

Michael Cole: PWE Champion Sheamus bir kez daha galibiyete ulaşıyor! Sheamus’u durdurabilecek bir güç yok gibi!?

JBL: Durdurabilecek güç geldi Maggle! Massacre Club!!

Miss Murder çalıyor ve Massacre Club’ın 4 üyesi stagede görünüyor, Seth Rollins, Dean Ambrose, Christian ve Dolph Ziggler! Seth Rollins’in elinde mikrofon var ve konuşmaya başlıyor aynı zamanda ringe doğru yürüyorlar yavaş şekilde..

Seth Rollins: Sizi bilmiyorum beyler ama ben bu ringde öksüz kalmış birini görüyorum. 

Dean Ambrose: Belki de onu Heyman amcasının yanına göndermeliyiz…ben gönüllüyüm.

Ambrose hemen hızlanıp ringe girmek istiyor ama Rollins durduruyor onu.

Seth Rollins: Sakin ol, aksiyona geçmeden önce söylenecek çok şey var. Nasıl hissettiriyor Sheamus? Dünya şampiyonu olmak yani. Baskıyı hissediyor musun? O kemerin sana değil de, senin o kemere ihtiyacın varmış gibi hissediyor musun? Endişelenme Sheamus, herkesin ilk zamanları böyledir. Sende PWE’nin yüzü olacak tecrübe yok, olmayan yeteneğine de hiç değinmiyorum. Bu dörtlüyü görüyor musun Sheamus? Biz PWE’nin tarihiyiz. Paul Heyman'ı postaladık, aynı şeyi sana da yapamayız sanma.

Dean Ambrose: Veeee işin güzel tarafı...bunun için SINIRSIZ yetkiye de ihtiyacımız olmayacak.

Christian: 4 PWE Şampiyonluğu, 2 World Heavyweight Şampiyonluğu, 1 Wildcard Şampiyonluğu, 1 Intercontinental Şampiyonluğu, 3 Tag Team Şampiyonluğu, 2 de Hardcore Şampiyonluğu. Dördümüzün toplam başarları bunlar, senden ne haber?

Dolph Ziggler: İçimizden biriyle bile karşılaştırılamayacak bir adamsın sen Sheamus. Kemerinin tadını çıkarmaya bak çünkü o senin için fazla ağır.

Sheamus: Ya siz baylar sesinizi kesseniz de şu ringe gelip öyle konuşsanız. Ama sizi uyarayım, kalkan şeyin merhameti olmaz. 

Seth Rollins: Ne dilediğine dikkat et derler Sheamus, neden bilir misin? Çünkü dileklerin gerçekleşebilir.

Seth Rollins sözünü bitirdikten sonra dört adam ringin etrafını sarıyorlar, Seth Rollins klasik şeytani gülüşünü atıyor ve aynı anda dördü de aprona çıkıyorlar ve ringe giriyorlar.....BİR MÜZİK DUYULUYOR!

Michael Cole: Oh NO!

Booker T: Lütfen bu olmasın?!

OH MY! Triple H burada! Yine,Yeniden The Game Is On! Bir elinde balyozu diğer elinde mikrofon var..

Triple H: Siz 4 asalağa ringden ayrılmanız için 10 saniye veriyorum.Aksi takdirde olacaklardan ben sorumlu değilim..

Seth Rollins Triple H’i tınlamıyor bile, Dean Ambrose ise tedirgin bir şekilde Triple H’e bakıyor. Triple H yavaş bir şekilde üzerinde ki ceketi çıkarıyor ve yüzünü birden sinirli bir ifade bürüyor! Triple H balyozu omzuna atıp ringe yürümeye başlıyor.

En son Texas Rattlesnake tarafından Cuma 26 Ağus. 2016, 23:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:23

İlk return de Rise Aztec Warfare şovundaydı. Onun dışında iyi liste, emeğine sağlık.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:26

The Technical Messiah demiş ki:
İlk return de Rise Aztec Warfare şovundaydı. Onun dışında iyi liste, emeğine sağlık.
Teşekkür Mart'tan hatırlayabildiğim kadar yaptım
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:31

Güzel bir liste olmuş. Emre'nin de dediği gibi, Tye Dillinger Aztec Warfare'in olduğu Rise da return yapmıştı. Bir daha ki sefere yapacaksan fotoğrafta kullan.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:33

The Charismatic Enigma demiş ki:
Güzel bir liste olmuş. Emre'nin de dediği gibi, Tye Dillinger Aztec Warfare'in olduğu Rise da return yapmıştı. Bir daha ki sefere yapacaksan fotoğrafta kullan.
Dikkat ederim
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:38

Eline sağlık güzel liste
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:45

Teşekkürler
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyPaz 28 Ağus. 2016, 11:38

Eline sağlık. 1. sıra Punk'ın Join Me'li returnü olmalıydı bence. Ama o zamanlar yoktun bilmiyo olabilirsin. Onun dışında güzel olmuş.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyPaz 28 Ağus. 2016, 12:24

The Beast demiş ki:
Eline sağlık. 1. sıra Punk'ın Join Me'li returnü olmalıydı bence. Ama o zamanlar yoktun bilmiyo olabilirsin. Onun dışında güzel olmuş.
+1
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: PWE 5 Things:Returns   PWE 5 Things:Returns EmptyPaz 28 Ağus. 2016, 13:32

eline sağlık

PWE 5 Things:Returns
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Goldberg returns to ECW
» PWE 5 Things: PWE'de ki ilk 5 Şampiyon!
» PWE 5 Things: WHC Chamber Maçı
» Big Gold Belt Returns
» Professional Wrestling Entertainment Returns!