PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

One Man Band With Renee Young!

YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

One Man Band With Renee Young! Empty
MesajKonu: One Man Band With Renee Young!   One Man Band With Renee Young! EmptyCuma 16 Eyl. 2016, 13:46

One Man Band With Renee Young! Heath-slater

Slater: Tanrı aşkına şu kamerayı sarsma!

Renee Young: Bugün çok özel konuğumuzla birlikteyiz. "One Man Band" Heath Slater! Heath, PWE Universe'in kafalarında seni hedef alan bazı soru işaretleri var. Birlikte bunları temizleyemeye ne dersin?

Slater: Harika bir teklif güzellik, çok güzel bir teklif. Heath Slater'a istediğin soruyu sorabilirsin! Fakat elini çabuk tutsan iyi olur. Stüdyoya gitmem gerekiyor.

Renee Young: PWE'ye geldiğinden beri hiçbir maçını kaybetmedin. The Addiction'ın bir üyesini ve Stone Cold Steve Austin'i yendin. Kendini Undertaker ile bağdaştırdığını söyleyebilir miyiz?

Slater: Elbette Renee, fakat beni Undertaker'dan ayıran bir özellik var ve o da benim WrestleMania'm haftalık şovlardır. Ben asla yenilmem ve karşımdakini ezerim. Çünkü ben buyum. Ben sadece işimi yaparım. Şuanda ekran başındaki insanların gözlerinde canlandığını görebiliyorum. Heath Slater vs Undertaker. Değişik jenerasyonun efsane isimleri.

Renee Young: Pekala, peki bu grup işlerinin nereden geldiğini sorabilir miyim? İlk defa bir PWE ringinde bir superstarın canlı bir konser verdiği görüldü. İkisi senin için hiç zorluk çıkartmıyor mu? Hem bir güreşçi hem de bir müzisyen.

Slater: Açıkçası Renee; beni yormadığını söyleyemeyeceğim. İkisini yaparken ayrı bir keyif alıyorum fakat asıl konu benim keyif almam değil. Evdeki iki çocuğumun bütün umutları, hayalleri benim iyi bir müzisyen ve iyi bir güreşçi olmama dayanıyor. Ve ben onları yüzüstü bırakmayacağım. Babacık bunu yapmayacak!

Renee Young: PWE'de daha önce Drew McIntyre, Jushin Liger ve Kellos Emiros 3MB adında bir oluşum kurdular. Kendileri ile bir bağlantın var mı?

Slater: Whaaaaa? Kesinlikle yok! Neden kimse bana söylemedi! Ben spor dünyasının en önemli ve en ünlü sanatçısıyım! Sanırsam utandılar. Pekala önemi yok.

Renee Young: Seni 25 Eylül Pazar günü Royal Rumble'da göreceğiz. Geçtiğimiz geceki Showdown'da söylediklerine bakılırsa kazanacağına gayet eminsin. Royal Rumble hakkındaki düşüncelerin neler?

Slater: Evet bebeğim, Showdown'ı izlemişsin! Ringde harika görünüyordum değil mi? (göz kırpar)

Renee Young: E-evet müthiştin fakat bu soruma pek bir yanıt vermiyor. (sırıtır)

Slater: Ah evet özür dilerim. Renee, evde beni bekleyen yedi tane çocuğum var. Ne kadar hırslı olduğumu sen düşün!

Renee Young: Yedi mi? Az önce iki dedin sandım.

Slater: İki mi dedim? İki kızım var demek istedim. Her neyse. Renee, Royal Rumble'ı kazanacak olan adam tam olarak karşında duruyor. Ben gerçekleri konuşan bir adamım. Fakat ne zaman gerçekleri söylesem ya biri bana tokat atıyor ya da üstüme atlıyor.

O sırada bir kadın Slater'ın üstüne atlar ve yere yatırıp üstüne çıkar ve tokatlamaya başlar.

Kadın: Aşağılık herif! Cüzdanımdan para aşırırsın demek! Şimdi de hırsızlığa mı başladın Heath! Nerede o gitar! O gitarı kafanda parçalayacağım!

Slater: Bebeğim hayır, hayır! Unuttun mu, ne yapıyorsam senin ve çocuklar için yapıyorum! Ah!

One Man Band With Renee Young! A3f4499d-97d4-4e2e-82d6-254745d4fcff_zps8e3ca523

Renee Young: "One Man Band" Heath Slater'ı dinlediniz. Bize katıldığınız için teşekkürler.

(O sıra Heath'in eşi kalkıp gider.)

Slater: Ben iyiyim!

One Man Band With Renee Young!
1 sayfadaki 1 sayfası