PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

13 Aralık Showdown *LIVE*

+7
Rawe
Connecticut Blue Blood
Achilles
Seferoğlu Suphi
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
Texas Rattlesnake
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

13 Aralık Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:07

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* OwSDIMf

Michael Cole: Bu gece büyük gece sevgili izleyenler. Slammy Ödülleri sahiplerini bulacak.

JBL: Ödülleri Jerry Lawler denen maggle sunacak. Ben daha iyi yapardım.

Booker T: Ve ben, 5 KERE WCW Şampiyonu, Booker T de ona eşlik edeceğim. O yüzden bu masadan ayrılıyorum.

Booker T oradan kalkıp girişte ki Slammy kürsüsüne gidiyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

MacMilitant!

13 Aralık Showdown *LIVE* Teddy-long-giving-speech

Teddy Long girişte gözüküyor. Ona Cheer geliyor. Long ringe girip mikrofon alıyor.

Teddy Long: Zaman epey hızlı geçti , onca geçen zaman zarfından bir çok şey değişti, değişimin sonucunu hala göremesek de şimdilik olayları iyi yorumlayabilirim. Sözü uzatmayalım playalar. Bu gece Slammy Ödülleri gecesi. O yüzden biraz hareketlenin.

Teddy Long: Tag team denilince aklımıza her zaman düzenli uyum ve kimya denir ama bu benim umurumda olmadan er meydanı gibi tag team maçı yüklemek le sorumluydum.Arkada tag team maçı vermemem için beni uyardılar neyse onları boş verin bu gece... (boo) Anlaşılan o ki bu gece şakaya gelmiyorsunuz. Neyse gecenin ilk ödülüne geçelim. Jerry, Booker, sizdeyiz.

Kameralar girişte ki kürsüye dönüyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Slammy1

Booker T: Teşekkürler Teddy. Jerry, sen başla.

Jerry Lawler: Uyum , anlaşma , kimya bir takımı takım yapan şeylerdendir , en kötü iki kişiden ziyade en iyi kişiyle en kötü kişinin zıtlığı bile büyük uyum oluşturabilir.Peki bunu bize en iyi yansıtan kimlerdi ? Evet, bunu bir çok takımda gördük ama bir takım hepsinden iyi yaptı ve PWE'nin Tag Team divizyonunda öne geçti. Kısa keselim ilk ödülümüzü. Yılın Tag Team'i ödülünün kazananları... Şu an ki PWE Tag Team Şampiyonları, MCIIIntyre! Tebrikler.

Prison Song eşliğinde MCIIIntyre geliyor.

İkili direk kürsüye geliyor ve ödüllerini alıyorlar.

Drew McIntyre: Bu sene içinde başarımın üstüne başarı katarak kanıtladığım yeteneğimi tekrar kanıtlamaktayım , yeri gelince hak etmediğimi düşünseniz de adil bir şekilde bile bir çok kişiden üstün olduğumu , olduğumuzu kanıtladık.

Ethan Carter III: Bir çok farklı lakap ile tanıtıldım , ismimi her yere yazdırdım , hayat hikayemi insanlar ile paylaştım daha fazlasını hak ederken bunla yetinmek zorundayım.

MCIIIntyre oradan ayrılıyorlar. Kameralarda arka alana gidiyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Hqdefault

Jim Cornette, telefonu ile uğraşırken arkadan birinin ayak sesleri geliyor. Cornette, telefonunu cebine koyuyor ve gelen kisiye odaklanıyor. Bu Undertaker!

Jim Cornette : Seninle karşılaşmayalı uzun zaman oldu.

Undertaker : Bu senin için iyi bir haber.

Jim Cornette : Odamın önüne kadar geldiğine göre beni arıyorsun. Senin için ne yapabilirim ?

Undertaker : Bir numaralı isim olarak görevini yap Jim. Sadece görevini..

Jim Cornette : Buraya kadar bunu söylemek için geldiğini zannetmiyorum.

Undertaker : Uzun konuşmayı sevmem Jim. Undertaker ve kurbanı arasından çekil. Pazar günü onu istiyorum. 

Jim Cornette : Bahsettiğin şey Intercontinental Cha-

Undertaker : Bahsettiğim şey o kemerin sahibi. Pazar günü, Onu, Karşımda, Istiyorum!

Jim Cornette : Pekala. Söylemek istediğin seyi anladım. Pazar günü Decimation'da Sami Callihan ile karşılaşmak istiyorsun. Maçını aldın. Başka söyleyeceğin ?

Undertaker : Işini yap Jim!

Undertaker oradan ayrılıyor. Cornette de ona bakıyor.

Kameralar tekrar ödül kürsüsüne dönüyor. Booker T ve Jerry Lawler'ı görüyoruz. Lawler mikrofonu kontrol ediyor.

Jerry Lawler: Vakit kaybetmeden bir sonra ki ödülümüze geçiyoruz. Bu ödülümüz ile yüzlerinizde ki ifadeleri olumlu yönde arttırmaya çalışacağız. Yıl içinde göz yaşı döktüğümüz anlarda oldu, güldüğümüz anlarda oldu. Bazı anlarda ise gülmekten kırıldık. Bu ödüle aday olanların videolarını izlemek hepimizi o günlere götürdü ve güldürdü. 1 Yıl için de ne kadar çok şeyin değiştiğinin ve yaşandığının farkına vardık. Ama aralarından sadece bir tanesini seçebiliyoruz. Şimdi ki ödülümuz L.O.L. Moment of the Year ve kazananı... Heath Slater, onun köpeği Çomar ve şu an ki Mr. MITB Randy Orton! Kazananları tebrik ediyorum ve ödüllerini almalı için buraya davet ediyorum.

More Than One Man!

13 Aralık Showdown *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor. Sevinçli gözüküyor.

Heath Slater: Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bana ve Çomar'a oy atanlara teşekkür ediyoruz. Kim bir Slammy kazanmak istemez ki ? Bence Randy Orton. Çünkü burada olduğu halde ödülü almaya gelmedi. Ama konumuz o değil. Heath Slater ve Çomar bir Slammy kazandı Baby!!! Bu arada Çomar da bu gece aramızda değil, aptal uçak firması. Ama sizlere özürlerini iletti, yakında geri döneceğini ve ödülünü alacağını söyledi. Tekrar teşekkür ediyorum PWE Evreni. Önümüzde ki yıl Slammy Ödüllerinde Heath Slater'ı Yılın Superstarı olarak göreceksiniz.

Slater ödülünü alıyor ve arka alana gidiyor. Jerry Lawler kürsüye geliyor.

Booker T: Dokunaklıydı bu. Neyse olayı abartmadan diğer bir ödüle geçelim Jerry.

Jerry Lawler: Büyük bir zevkle. Çünkü sırada ki ödülümüz de bayağı heyecanı şeyler yaşandı ve PWE bunların etkisini yaşadı, hatta bazılarını hala yaşıyor. Çünkü bir Superstar'ın geri dönmesi bir şey ifade etmeyebilir de, çok şey ifade edebilir de. Bu kategori de ise çoğu büyük anlam ifade ediyor. Ödülümüzün adı Surprise Return of the Year. Bu yıl içinde ne kadar return oldu ? Beklenilenden çok daha fazla. Bazıları çok ses getiremedi ama PWE bir şekilde başka bir ismin returnü ile o istediğimiz sesi getirdi. Return konusunda çok ustalaşan PWE Superstar'ları oldu ve defalarca da dönse hayranlar onların ismini haykırmaktan vazgeçmedi. Bayanlar ve baylar Yılın Süpriz Returnü ödülününü kazanan... Triple H!

The Game!

13 Aralık Showdown *LIVE* Slammy_1021_Photo_053

Triple H geliyor. Kendisine Cheer'lar geliyor.

Hayranları teşekkür ederim anlamında bir işaret yapıyor.

Triple H: Tekrar, bir seferlik de olsa PWE de olmak güzel. PWE gibi bir dünya kurduk ve şimdi geriye çekilip bunun büyümesini izliyoruz. Ben kısa süre onca uzun soluklu PWE maceramı yönetici ve güreşçi olarak sonlandırdım. Gelecek için planlarım yok ama PWE için her zaman kapım açık. Benden bir şey yapmamı isterlerse yaparım. Çünkü PWE bir aile. Büyüğü ve küçüğü ile. Buralarda büyük olaylar dönerken o zaman daha PWE de yeni olup şu an da ortalığı domine edenler var. Bunları görmek benim konumumda ki bir adam için çok güzel. Çünkü bir zamanlar bende bu şeyin önemli bir parçasıydım. Ve sizlerde bana hala öyle hissettiriyorsunuz. O yüzden herkese teşekkür ediyorum. Son olarak da, PWE Network de çok güzel şeyler yaşanıyor. Mutlaka siz de üye olmalısınız, sadece 14.99 dolar.

Triple H ödülünü alıyor ve öpüyor. Arka alanın yolunu tutuyor.

Booker T: 20 Yıldan sonra hala etkileyici konuşuyor.

Jerry Lawler: Bu yüzden ona ''Oyun'' deniliyor. Lafı uzatmadan sonra ki ödüle geçelim Booker.

Booker T: Tabi ki. Hatta Triple H bizlere çok güzel bir örnek de verdi. Burada büyük olaylar dönerken o zaman PWE de yeni olanlar şu an PWE'yi domine ediyor. Hepsi genç isim değil. Ama hepsi bu yıl içinde büyük çıkış yaptı. Kimisi bu çıkışını bir kemer ile taçlandırdı, kimisi rakiplerini def etmeyi başardı, kimisi rakibine acı dolu dakikalar yaşattı. Öyle ya da böyle, PWE Evreni bazen hayranlık ile, bazı tiksinerek, bazen de şaşırtıcı olarak izlese de onlar bu yılın Breakout Star of the Year ödülü için en büyük adaylar oldular. Üzücü durum şu ki, sadece 1 tanesi kazanacak. Benim elimde olsa ödülü hepsi arasında paylaştırırdım ama böylelikle kimse mutlu olamazdı. O yüzden şimdi açıklayalım bayanlar ve baylar. PWE Yılın En İyi Çıkış Yapan Superstar ödülünün kazananı... Şu an ki Intercontinental Şampiyonu, Sami Callihan!

For Whom The Bell Tolls çalıyor ama gelen olmuyor. Arenada bir takım cızırtılar duyuluyor ve ekranda biri beliriyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcRhNANO0wKASdOjiKxWrHpyOZ9QsE0w7EjoNiDIXwkW3V6bR-aq

Bu Sami Callihan. Şu an bu arenaya olabilecek en karanlık yerde galiba.

Sami Callihan: Bu ödülü kazanmak için kimsenin oyuna ihtiyacım yoktu. Çünkü ben biliyorum ki bu ödülü gerçekten kazandım bile. Bunu bana asla yapamazsın, büyük olanı kazanamazsın, sadece bir yansımasın, geçiştirme elemanısın diyenlere göstermek lazım. Ben bu ödülü hak ettiğimi biliyordum ve sizlerin oyları ile de bu yönde çıktı. Sonunda bir konuda anlaştığımıza sevindim. Ama dediğim gibi ben hiç kimse değilim. The New Horror, The Callihan Death Machine, PWE Intercontinental Şampiyonu, Sami Callihan. O yaşlı kulakların umarım bunları duymuştur Undertaker. Çünkü seninle o ringe çıktığımızda keşke diyeceksin ama o ringi sana dar edeceğim yaşlı sürtük. Seninle görüşürüz. Bu arada ödülümü kimse vermeyin, geldiğimde alacağım onu. Benden bir şey alınmasına izin vermeyeceğim artık, ben birilerinden bir şeyler alacağım.

Callihan orayı terk ediyor. Kameralar da ringe dönüyor. Gecenin ilk maçı başlıyor.

Swiss Made!

13 Aralık Showdown *LIVE* RAW_1090_Photo_095

Cesaro geliyor.

Invasion!

13 Aralık Showdown *LIVE* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Cesaro ve Goldberg ikilisi normalde düşmanlar ama bu gece takımlar.

Prison Song!

13 Aralık Showdown *LIVE* OZ4MrEf
13 Aralık Showdown *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

PWE Tag Team Şampiyonları MCIIIntyre geliyor.

PWE Tag Team Championship Match

MCIIIntyre (Drew McIntyre & Ethan Carter III) (c) vs Cesaro & Goldberg

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Drew ve Cesaro ringte. İkili etrafımda döneken Drew Cesaro'nun kafasına yapışıyor ve Headlock'a alıyor. Şimdi Cesaro koluyla Drew'in kafasını yakalıyor ve Cesaro Headlock'a alıyor. Drew şimdi Cesaro ile iplere kadar gidiyor ve iplerden destek alarak Cesaro'yu diğer iplere yolluyor. Cesaro geri döndüğünde Drew Big Boot'u yapıştıracakken Cesaro altından eğiliyor ve iplerden sekerek iplerden bir daha dönüyor ve Cesaro Running Eurpan Uppercut'i yapıştırıyor. Cesaro şimdi tuşa gidiyor 1...2...2,3393 Drew McIntyre Kick Out! Cesaro şimdi Goldberg'e tag veriyor ve arenada cheerler yankılanıyor. Şimdi yerden yavaşça kalkan Drew'in karnına diz darbesi atıyor. Drew bir daha kalkmaya çalışırken kafasına kafasına dirsek yiyor. Drew iyice sersenlemişken Goldberg tam yumruk atacakken Drew Goldberg'in kolunu tutuyor ve yumruk atıyor! Art arda yumruk darbeleri geliyor ve Goldberg'i turnbuckle'a doğru sıkıştırdı. Şimdi tekmelemeye başladı ve Drew Goldberg'in göğsüne sert bir tokat atıyor. Şimdi Drew Goldberg'i diğer turnbuckle'a yolluyor ve ardından Corner Elbow Smash için koşuyor ama Goldberg çekiliyor. Goldberg şimdi alıyor Cesaro şimdi art arda Ethan'ı tekmeliyor. Şimdi yavaşça kalkmakta olan Ethan'ı yakalıyor ve Bridging Fallaway Slam ile yere çarpıyor. Şimdi Goldberg'e kalkması için elini uzatıyor Cesaro ama Goldberg yerden destek alarak kalkıyor. Cesaro şimdi aprona gidiyor. Ethan'da o sırada kalkarken Goldberg üstüne geliyor ve Goldberg'e yumruk atıyor ve arkasını döndüğünede Goldberg'e Russian Legsweep yapıyor. Ethan tuşa gidiyor 1...2...2,666 Goldberg Kick Out! Kalkınca Ethan bir yumruk sallıyor ve Goldberg yumruktan kurtuluyor hemen ardından tekrardan sırtlıyor Ethan'ı ve Fireman Carry Gutbuster.Hemen tuşa gidiyor Goldberg 1...2...2,66666 Ethan son anda atıyor. Goldberg, Ethan'ı Cesaro'nun olduğu köşeye gönderiyor ve iplerden destek alarak tekmeler atmaya başlıyor. Hakem araya giriyor ve Goldberg'ı uyarıyor bu sırada Cesaro'da fırsattan istifade tekmeler atıyor. Bu sırada Drew bunu görüp sinirleniyor ve ringin dışında Goldberg'in üstüne koşuyor, Goldberg'de ona koşuyor fakat yüzüne Big Boot'u yiyor.

Drew Goldberge bakarak sırıtıyor ringin dışında! Ancak bir anda Cesaro köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor Drew'in üzerine!!!! Ethan içeride toparlanmaya çalışıyor. Cesaro şimdi Drew'in üstünden kalkıyor ve Goldberg'i tutup ringin içine atıyor. Ardından tekrar Drew'i tutup kaldırıyor ve çelik merdivenlere fırlatıyor!!! Goldberg ve EC3 aynı anda kalkıyorlar. Şimdi Goldberg rakibinin üzerine koşuyor. Ama EC3 eğiliyor ve karşı iplerden sekiyor. Ardından FOREARM SMASH vuruyor Goldberg'e!! Şimdi tuş deniyor.1....2... Goldberg atıyor. EC3 Goldberg'i boynundan tutup kaldırıyor. Şimdi kolundan tutup köşeye fırlatmak istiyor ama Goldberg buna izin vermiyor! Önce sert bir yumruk vuruyor. Ardından iplere yolluyor. EC3 iplerden seçtiği anda SUPERKICK!!! Tekrar iplere düşüyor EC3. Sekiyor ve Goldberg bu kez karnına tekmeyi basıyor. Tutuyor rakibini ve JACKHAMMER! JACKHAMMER!! Cesaro Drew'ı kontrol ederken Goldie tuşu gidiyor. 1....2....3!!! Maç bitiyor, kemerler el değiştirdi.

13 Aralık Showdown *LIVE* Antonio_crop_north

Güzel maç sona eriyor! Birbirlerine düşman olan bu ikili yeni takım şampiyonları!!!

Cesaro hemen ringe giriyor ve Goldberg ile göz göze geliyorlar. Ikiside bir anda birbirlerini itmeye başlıyorlar! Tartışma büyüyor! Bu sırada Drew ringe dalıyor! Kalkmaya çalışan EC3 u tutuyor ve FUTURE SHOCK DDT!!! Goldberg ve Cesaro bakakalıyor! Drew orayı terkediyor şimdi! Arena şok içinde şu an.
Goldberg ve Cesaro tartışmaya devam ederken bir anda titantron açılıyor! Bu Jim Cornette!!

Jim Cornette : Baylar, şunu kesin artık!! Büyük önem verdiğim Takım Divizyonunda bu rezilliği kabul edecek değilim! Ikinizde bu maçı hakettiniz. Yapmanız gerekeni yaptınız ve maçı kazandınız. Ancak bu saçma düşmanlık, benim en çok önem verdiğim şeylerden birine, yani PWE'nin Takım Yüzüne zarar veriyor. Ve bende buna müsaade edemem! Şöyle bir fikrim var , bu pazar, Decimation'da , ikiniz bu ringe çıkacaksınız. Teke tek! Ve kazanan, kendi belirlediği bir takım arkadasi ile, PWE'nin Takım Kemerlerini taşıyacaklar! Bence güzel fikir! Şimdi şu kavgayı kesip ringi terkedin!!

Cornette kayboluyor. Cesaro ve Goldberg'in yüzlerinde gülümseme görüyoruz. İkisi de diğerini yiyecek gibi bakıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Booker T: Heyecanım artıyor yavaş yavaş. Sendeyiz Jerry.

Jerry Lawler : Her ne kadar alışık olsam da , bu kürsüde sunum yapmak beni her zaman heyecanlandırmıştır. Lütfen bu heyecanımı mazur görün. Evet, Bayanlar Baylar, sıradaki ödülümüz " This Is Awesome Moment Of The Year ". Listede bulunan tüm olayların, bana göre hakettigini söyleyebilirim. Ancak bir kazanan olması gerekiyordu ve işte kazanan, önümdeki zarfın içerisinde. Bayanlar Baylar, kazanan.... " Tye Dillinger'ın Kitalararası Şampiyonluğa Uzandığı An!! " ve huzurlarınızda Tye Dillinger!

Ten!

13 Aralık Showdown *LIVE* Tye-dillinger-perfect-10

Tye Dillinger geliyor. Yanında bir 10 pankartı var.

Tye Dillinger : Güzel bir anın başrolü olmak. Hemde bir yıl boyunca, meydana gelen tüm olaylar, en büyük başarıların arasından sıyrılıp da bu ödülü alan kişi olmak.. Gerçekten çok gurur verici millet. " Perfect 10 "! Ismimin hakkını bir kez daha verdim. Bir yıl boyunca inişli çıkışlı bir çok olayın içerisinde yer aldım. Ama ne zaman zorlansam, " Perfect 10 " olduğumu hatırladım ve karşıma çıkanın kim olduğunu umursamadım. Doğduğum ve büyüdüğüm yerde, arenadaki bütün sesler benim ismimle yankılanırken, Kıtalararası Şampiyonluğu kazanmak mükemmeldi. O anı, bu ödülü kazandığım an kadar büyülü buluyorum. Duygusal konuşmalar yapmayı sevmem. Ama şu durumda hislerimi dürüstçe ifade etmek zorundayım. Ilerisi için bisey söyleyemem. Ama daha büyük zaferlerle, daha büyük bir ödül alacağımdan kimsenin şüphesi olmasın! Daha fazla konuşarak alıştığınız Perfect 10 profilini hafızalarınızdan silmek istemiyorum. Şimdi arkanıza yaslanıp beni seyretmeye devam edin!

Dillinger 10 pankartını açıyor tekrar. Cheerlar eşliğinde galibiyetini kutluyor. O sırada kameralar arka alana gidiyor.

Koridorda Baron Corbin, kızgın bir şekilde ilerliyor. Kameralar peşinden ilerlerken, Baron Corbin oradaki bir soyunma odasına dalıyor. Kameralar fazla yaklaşmıyor ancak içerideki hengameyi görebiliyoruz. Baron Corbin orada oturan iki kişinin üzerine atılıyor! Birini tutup dolaba doğru fırlatıyor! Ardından diğerine dönüyor. Önce üzerine çıkıp yumrukluyor ve ardından kafasını tutup yere vuruyor! Dolaba fırlattığı adam arkadan üzerine atlıyor ancak Corbin gücünü konuşturup sırtındakini önce havaya kaldırıyor. Ardından geri geri hızlanıyor ve duvara vuruyor onu! Ardından bırakıyor ve suratına sert bir tekme vuruyor! Tekrar diğerine yöneliyor. Orada bulunan sandalyeyi alıyor. Kalkmaya çalışan kişinin sırtına patlatıyor! Ve yere düşünce bir de karnına! Oradan çıkarken yerdeki kişiye bir kez daha vuruyor ve ardından sandalyeyi fırlatıyor! Corbin oradan ayrılıyor. Kameralar şimdi odanın içerisine giriyor. Bunlar Jeff Hardy ve Heath Slater!! Ikiside yerde hareketsiz!

Hakemler onları kontrol ederken kürsüye dönüyoruz.

Booker T: Sırada yılın OMG anı ödülleri var. Ödülü sunması için bize yaşattığı OMG momentlarla özdeşlesen birisi geliyor.

Wreck!

13 Aralık Showdown *LIVE* Mick+Foley+Slammy+Awards

Bu, Mick Foley! Uzun bir süre sonra PWE ekranlarında. Foley kürsüye yaklaşıyor. Konuşmaya başlıyor.

Mick Foley: Bu ringlerde hayatımı geçirdim. Çok şey yaptım, başardım. Fakat aldığım kemerlerler beni bir efsane yaptı. Size yaşattığım heyecanlar beni bir efsane yaptı. Tam da bu yüzden bu ödülü sunmaya layık görüldüm. Burada bir karışıklık görüyorum. Anlaşılan iki galibimiz var. Fakat birisi şuan aramızda değil. Her neyse yılın OMG anı ödülünü kazananlarımız: John Cena Heel Turn yapıyor ve Jimmy Jacobs , Seth Rollins'e dünya şampiyonluğunu kaybettiriyor! Maalesef sayın Jacobs aramızda değil. Bu yüzden ödülü alması için John Cena'yı kürsüye davet ediyorum.

Basic Thuganomics!

13 Aralık Showdown *LIVE* Cenaslammywinner_crop_north

(Doctor of Thuganomics halini varsayın.)

John Cena kürsüye geliyor. Mick Foley'i ittirerek konuşmaya başlıyor.

John Cena: Size teşekkür etmek isterdim fakat maalesef bu ödülü almamda en ufak bir katkınız yok. Hatta beni co-winner yapmanız tam bir rezalet. Bu ödülü tek başıma almış olmam gerekirdi. Fakat siz aptal kıçlarınızı küçük kafalarınızdan ayıramadığınız için bu ödülü paylaşmam gerekiyor. Aslında ne var biliyor musunuz? Sikeyim sizi. Bu ödülü tek başıma kazandım. Kimseyle paylaşmak zorunda değilim.

Cena tauntlarını yaparken bizde spiker masamıza geri dönüyoruz.

JBL: Evet, değerli PWE evreni sırada çok çekişmeli geçen bir oylama sonucunda belirlenmiş bir ödülümüz var.

Michael Cole: Bunu söylemem gerek JBL. Ben kime oy atacağıma karar veremedim.

JBL: Bunu gayet anlayabiliyorum. Nihayetinde Trump'a oy atmış bir adamdan bahsediyoruz. Her neyse ben hapsi boylamadan önce konuşmayı bırakayım.

Micheal Cole: Devam edelim. Sırada superstarlarımızın ringe çıkıp, mikrofonları ellerine alıp konuşarak bir şeyler kanıtlama çabalarından doğan bir ödül geliyor. Yılın en iyi promo ödülü.

Just Close Your Eyes!

13 Aralık Showdown *LIVE* Slammys-Christian

(Bir kolunu alçılı varsayın.)

Christian rampada! İnanılmaz yüksek bir reaksiyon geliyor kendisine. Alçılı koluyla beraber kürsüye doğru geliyor. Mikrofona yakınlaşıp konuşmaya başlıyor.

Christian: Selam. Her ne kadar başıma gelen şeyden uzun bir süre geçmese bile bu arenaya gelip sizlerin karşısına çıkmak benim tüylerimi diken diken yaptı. Bana yapılanların sorumlusu adam şuan PWE'de terör estiriyor ve Cornette bunun karşısında hiçbir şey yapmıyor. Geri döndüğümde değiştireceğim şeylerden birisi bu olacak. Fakat şimdi kendimden konuşmanın vakti değil. Bana bir görev verildi ve onu yerine getirmem gerekiyor. Yılın promosu ödülü bakalım kime gidiyor. (Christian zarfı açıyor.) PWE çatısı altında tanıştığım ve en yakın arkadaşım olan kişiye; SEETTHHH ROLLLINSS!

Seth Rollins'in müziği çalıyor fakat ortalıklarda kimse yok.

Christian: Maalesef yakın arkadaşım Seth şuan burada değil. Bu yüzden ödülü onun için ben alacağım. Eminim ki burada olsaydı size söylecek çok şeyi olurdu fakat benim onun yerine söyleyebilecek tek bir şeyim var: Teşekkürler!

Christian seyirciler önünde eğiliyor. Arka alana doğru geçiyor. Fakat bu sırada birisi Christian'ı stage kapısından rampaya doğru fırlatıyor. Birisi yardım etmeli. Adamın kolu kırık. Bu, bu SAMOA JOE! Joe, Christian'ı yerde yumruklamaya başlıyor. Christian'ın alçıdaki koluna arka arkaya tekmeler atıyor. Joe şimdi Christian'ı kaldırıyor. Rampanın uçurumuna doğru getiriyor. Aşağıda bir masa kurulmuş durumda ve masanın üzerine POWERBOMB! Joe bu sefer cidden Christian'ı öldürdü.

Joe kürsüye doğru ilerliyor. Ağzını mikrofona uzatıp konuşmaya başlıyor.

Samoa Joe: Onu uyardım. Bir daha gelmemesi gerektiğini söyledim. Eğer size bir şey söylüyorsam, yapın. Aksi takdirde sonunuz bundan daha beter olacak.

Joe müziği çalmaksızın arka alana doğru geçiyor.

Kameralar da arka alana gidiyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* CgnH3roWwAAV1QL.0.0

Kevin Owens ve Chris Jericho ekranlara geliyor. Team JeriKO sohbet ederken de yürüyorlar. Bir anda Jim Cornette onlara katılıyor.

Jim: Tebrikler beyler, görünüşe göre keyfiniz yerinde. 

Owens: Bunu söyleyerek boş yapmaya mı geldin ? 

Jericho: Boş konuşanlara ne oluyor biliyor musun? YOU JUS... 

Owens: Dostum o çoktan listede zaten. 

Jericho: Ha, unutmuşum üzgünüm. 

Jim: Aynı galibiyeti Decimation dan sonra yaşayabilecek misiniz? 

Jericho: Sorman hata a... 

Owens susturur 

Owens: Dostum,o kelimeyi kullanmana gerek yok. 

Jim: Madem kendinizden eminsiniz , Decimationdan sonra RTF Tag Team kemerlerini American Alpha ve Damien Sandow & Sin Cara takımlarına karşı koruyacaksınız. İyi günler beyler.

Cornette oradan ayrılıyor. JeriKO sinirli bakıyor. Cornette iyice uzaklaşıyor.

Chris Jericho: YOU STUPID IDIOT!

Kameralar Slammy kürsüsüne dönüyor. Tekrar Jerry Lawler ve Booker T'deyiz.

Booker T: Muhteşem bir akşam oluyor Jerry. Ve ben çok keyif alıyorum. Ama daha verilmesi gereken bir kaç ödül daha var.

Jerry Lawler: Aynen öyle. O yüzden devam edelim.

Booker T: Bayanlar ve baylar sırada ki ödülümüz Match of the Year. Bu konu hakkında neler diyebilirim bilmiyorum. Çünkü bunu bir PWE çalışanı olarak değil de Profesyonel Güreş hayranı olarak söylüyorum ki, bu yıl PWE de muazzam ötesi maçlar izledik. Bu listede aday olan her maçın, her dakikasını hayranlık ile izledim. Bu listede olmayan ve yılın maçı ödülüne laik olan bir sürü daha maç var. Ama bazen elden bir şey gelmez. Lafı da çok fazla uzatmayalım. Yılın Maçı ödülünün kazananı... Seth Rollins vs Dean Ambrose, X-Rated Iron Man Maçı.

Bir süre kimse gelmiyor, sonra bir müzik duyuluyor.

The End!

13 Aralık Showdown *LIVE* Tumblr_o98p627bkW1vyq1qxo1_500

Dean Ambrose geliyor. Çok şık bir takım elbise var üstünde.

Booker T: Bu kadar pahalı bir takım aldığına göre köşeyi dönmüş olmalı.

Dean Ambrose: Ödülü alması için Seth'i bekledim ama sanırım bu akşam burada değil. O yüzden bu ödülü almak bana düşüyor. Normalde çok şaşırdım demezdim ama şu an biraz öyleyim. Aylar boyunca PWE'ye hükmettim ve ondan sonra yine aylar boyunca PWE de çok bir şey yapmadım. Yapmaya çalıştım ama yapamadım. Şu aralarda ise PWE'ye hükmettiğim günler tekrar başlıyor. PWE World Heavyweight Championship için #1 numaralı adayım ve az önce de 1 Slammy ödülü kazandım. Hayat benim için iyi gidiyor ve Decimation sonrası daha da iyi olacak benim için. Miz'i ise daha kötü günler bekliyor. Teşekkürler.

Ambrose ödülü alıyor ve geldiği hızda arka alana dönüyor.

Jerry Lawler: Biraz tuhaftı. Neyse, sendeyiz T.

Booker T: Sırada ki ödül ise bazılarının tüylerini diken diken ediyor. Çünkü adayları izlediğimiz de bazı insanların o hareketleri yapmak için ne kadar efor sarfettiğini, harekete maruz kalanın da ne kadar acı çektiğini görüyoruz. Ama bu iş de böyle. Bir kişi için kuralları değiştiremezsiniz. Lafı uzatmadan sonuca geçelim. Bayanlar ve baylar bu Yılın En Extreme Anının Kazananı... Young Bucks ve Drew McIntyre!

Gelen olmuyor.

Jerry Lawler: Sanırım ödülün sahipleri burada değiller veya gelmemeyi seçtiler. O yüzden bu ödülü onların tarafına kabul ediy---

Bir müzik duyuluyor.

Broken Dreams!

13 Aralık Showdown *LIVE* Drew%20McIntyre%20Body

Drew McIntyre girişte beliriyor.

Kürsüye geliyor ve Lawler'ı ittirip ödülü alıyor.

Drew McIntyre: Sanırım bu bana ait. Bu ödülü ben kazandım. Bu kadar. Sizler benim zafer konuşmamı dinlemeyi hak etmiyorsunuz.

McIntyre ödülünü alıyor ve çekip gidiyor. Hayranlar onu Boo'luyor.

Booker T: Fazla sinirli, umarım yatışır. Sen sonra ki ödüle geç Jerry.

Jerry Lawler: Evet, sonra ki ödül. Bu ödül ise bizlere PWE de yaşanan bazı mücadelelerde ki olağan üstü anları gösteriyor. Bazıları bir kelebeğin ömrü kadardı, bazıları ise bir ayının kış uykusu gibiydi. Ama hiç şüphesiz PWE Evreni zevk aldı. PWE de onlarca mücadele gördük ve onları belirli bir sayıya indirmek çok zor oldu. Ama yapıldı ve sizlerin en iyisini seçmenize olanak verildi. Ve PWE hayranları Yılın En İyi Mücadelesini seçti. Bir beraberlik söz konusu ama ödül ödüldür. Ve kazananlar... Dean Ambrose vs Seth Rollins ve Adam Cole vs Dolph Ziggler!

Gelen olmuyor. Lawler ve Booker T birbirlerine bakıyorlar. O sırada Dean Ambrose geliyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Tumblr_o98p627bkW1vyq1qxo1_500

Dean Ambrose: Girişi soğutmayalım diye mi böyle yapıyorsunuz ? Neyse konunun derinliklerine inmeyelim çok. 10 Dakika ara ile 2. kez Slammy Ödülü kazandır. Sanırım bu benim gecem ha ? Değil mi, evet öyle. Gece benim için güzelleşmeye devam ediyor ve şov sonrası daha da güzel olacak diye düşünüyorum. Neyse tekrar teşekkür ederim.

Ambrose gidecekken bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

13 Aralık Showdown *LIVE* Rs-176971-slammy

(Ricky Steamboat'u Dean Ambrose varsayın.)

Dolph Ziggler geliyor ve Ambrose'u iteliyor, ödülü alıyor.

Dolph Ziggler: Teşekkürler, teşekkürler PWE Evreni. Az da olsa bilgili, kültürlü insanlarsınız ki gerçek bir mücadele seçebildiniz. Sizlerden bunu beklemezdim. Ama yine de çok gelişmişsiniz. Eğer böyle devam ederseniz bir gün Mars'a bile gidebilirsiniz. Ambrose'un benden önce gelmesinin tek nedeni ise, ödül anons edilirken kendi soyunma odamda bir işim vardı. Ödül sunumunu tamamıyla unutmuşum, duyduğum da direk kalktım geldim.

Dean Ambrose: Sen ne konuşuyorsun öyle ? Sadece 1 ödül kazandın Nick. Şehrin anahtarını almayacaksın.

Dolph Ziggler: Sesini kes. Sen ve andaval ekibin benim Dünya Şampiyonuğu maçımı çaldınız. Bunu unutmadım ve kısa zamanda sizlere hatırlatacağım. O yüzden şu an beni rahat bırak ve konuşmamı bitireyim.

Dean Ambrose: Şu an seni umursayan yok Dolph. Çünkü etkini kaybediyorsun. Çok böbürlendiğin kariyerinin son bir kaç haftası nasıl Dolph ? Bana kaybettin, ondan önce de CM Punk'a ve ondan önce de AJ Styles'a ve ondan da önce The Miz'e. Kendini toparlaman lazım brotha. Aşağılarda sürünüyorsun.

Dolph Ziggler: Bunu dediğin iyi oldu Ambrose. O deli kafan sonunda çalıştı. Çünkü sizlere bir şey söylemek istiyorum. Bu hafta Rise da, CM Punk ve Dolph Ziggler bir kez daha karşı karşıya gelecek ve Ambrose & Callihan ikilisi ile American Alpha ring kenarından yasaklı. Yani bire bir olacak ve bu sefer Punk denen züppyeyi yeneceğim. PWE Evrenine de teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

Ziggler ödülü alıyor ve sinirle arkasını dönüyor, BAM!! SUPERKICK BY ADAM COLE!!!

13 Aralık Showdown *LIVE* Cole_zpspulqt1si

Adam Cole'u bir kez daha PWE de görüyoruz. Cole mikrofon alıyor. Cheerlar yıkıyor arenayı.

Adam Cole: Bu ödülde benim de payım var. Kusura bakma Ziggler ama yine çok konuşuyordun ve seni susturmak da bana kaldı. Bir kaç dakika sonra kendi gelince benden Superkick yemeyi ne kadar özlediğini hatırlayacaksın. Neyse hayranları fazla tutmayalım. Bu sadece 1 akşamlık bir olaydı sayın seyirciler. En azından şu an öyle. Oylarınız için teşekkür ediyorum, ADAM COLE BAYBAY!

Cole ödülü alıyor, Ambrose'a fırlatıyor ve arka alana gidiyor. Ambrose yerde ki Ziggler'ı dürtüyor ve bunu buradan alın deyip o da arkaya gidiyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maç daha var.

Welcome Your Hometown!

13 Aralık Showdown *LIVE* Braun-Strowman-Raw-700x394

United States Şampiyonu Braun Strowman geliyor.

Right Here, Right Now!

13 Aralık Showdown *LIVE* Tyson-Kidd-Entrance

Tyson Kidd geliyor.

Strowman düşünceli, diğer rakibini bekliyor. Kidd ise heyecanlı, PWE de ki ilk maçı. Onlar beklerken bir müzik duyuluyor.

Whatever!

13 Aralık Showdown *LIVE* 14852

''The Rabid Wolverine'' Chris Benoit geliyor. 

Hayranlar çıldırıyor. Maç başlatın tezahüratları atıyorlar.

PWE United States Championship Match

Braun Strowman (c) vs Tyson Kidd vs Chris Benoit

Hakem zili çalıyor. Tyson Kidd iki rakibini de dikkatlice izliyor ve hamle yapmaya hazır bekliyor. Strowman ise klasik Strowman. Burnundan soluyor ve birilerini pataklamak için dakika sayıyor. Benoit ise gülümsüyor. Arenada ki tezahüratları dinliyor. Hakem artık güreşmeye başlayın deyince 3 güreşçi de ringin ortasına geliyor. Tyson Kidd ilk hamleyi yapıyor ve Strowman'ın bacağına tekme atıyor. Strowman hiç bir şey olmamış gibi bakarken Kidd bu sefer daha sert bir tekme atıyor. Strowman ona bakıyor ve bir hamle için elini kaldırıyor, Benoit ona yumruk atıyor. Arkadan da Kidd Strowman'a saldırıyor. Benoit ve Kidd Strowman'ı beraber dövmeye çalışıyor. İkili şampiyonu dövüyor biraz ama Braun bir hışımla ikisini de atıyor, kendisinden uzaklaştırıyor. Benoit üstüne gidiyor, BIG BOOT ile yere seriyor onu Braun. Arkasını dönüyor, Kidd ona doğru geliyor, yine Big Boot! deniyor ama Kidd eğiliyor ve onun altından geçiyor. Sırtına bir yumruk atıyor Kidd. Bacaklarına tekmeler atıyor. O sırada onun arkasında ki Benoit Kidd'i ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Tyson. Maç başında heyecan dolu anlar yaşıyoruz.

Kidd ve Benoit ayaklanıp birbirlerine bakıyorlar. Tam o anda Strowman arkasını dönüyor. İkisini Double Clothesline ile indiriyor. Benoit kalkıyor ilk, Strowman ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve iplere gönderiyor. Chris Benoit iplerden dönecekken Braun bacağını kaldırıyor ama Benoit iplerden tutuyor kendini. Strowman ona bakarken onun arkasında Tyson Kidd köşeye çıkıyor. Kidd zıplıyor ve arkadan ona Missile Dropkick! vuruyor. Strowman darbe etkisi ile ileri sarsılıyor. O sırada Benoit de koşuyor, ona Spinning Heel Kick vuruyor. Kidd de arkadan Chop Block vuruyor. Strowman hala ayakta derken Kidd onun önüne geçiyor ve bir de Basement Dropkick vuruyor. Braun Strowman bacaklarına çok darbe alıyor. Tyson Kidd onun diğer bacağına da Basement Dropkick vuruyor ve Braun şu an yarı ayakta pozisyonuna geliyor. Kidd onu kafasından tutuyor ve DDT deniyor ama Strowman onu Back Body Drop ile atıyor. Braun kalkamadan Benoit ona Dropkick vuruyor. Benoit açığı yakalıyor ve göğüs kafesine art arda 5 tane Backhand Chop vuruyor ve her seferinde tüm ses arenada duyuluyor. Benoit iplerden sekiyor ama Strowman yarı ayakta iken de onun boğazını yakalıyor ve sıkıyor. O sırada Kidd yavaşça yaklaşıyor ona ve Step Up Enzuiguri!! yapıyor ona. Benoit serbest kalıyor, Kidd Strowman'ın kafasına ROUNDHOUSE KICK!! çakıyor. Braun kuşları sayarken Benoit ve Kidd onu yakalıyor ve Double DDT yapıyorlar. Kidd ve Benoit ise şimdi ring de yalnız kalıyorlar. İkili Lock Up girmeyi deniyor ama Tyson Kidd rakibini Japanese Arm Drag ile atıyor. Yerden kalkamadan ona art arda tekme darbeleri vuruyor ama Benoit her seferinde kalkıyor. Kidd karnına sert bir tekme atıyor ve Vertical Suplex pozisyonuna alıyor onu. Havaya kaldırıyor onu Kidd ama Benoit arkasına düşüyor ve yakalıyor onu arkadan, German Suplex yapıyor. Beraber kalkıyorlar ve bir German Suplex!! daha. Benoit aynı hızla kalkıyor ve 3. German Suplex geliyor. Hayranlar Suplex City tauntu atıyor. Benoit ve rakibi kalkıyor, bir GERMAN SUPLEX daha derken 5. German Suplex!! geliyor. Benoit bir kez daha Kidd'i belinden tutup kaldırıyor ve GERMAN SUPLEX!!! geliyor, 6 oldu. Benoit onu bırakıyor ve ''Welcome to the Original Suplex City'' diyor. Benoit ayağa kalkıyor ve ona bir tekme atıyor. Bu arada BRAUN STROWMAN ayaklanıyor. Benoit arkasını dönüyor ve ona bir yumruk atıyor. Benoit arkadan yakalıyor onu. Strowman direniyor ama Benoit onun boynuna art arda darbeleri geçiriyor ve GERMAN SUPLEX!!! Benoit bir de Strowman'ı German Suplexliyor. Benoit şimdi ikinciyi deniyor ama atamıyor. Bu arada Strowman geri koşuyor ve onu köşeye çarpıyor. Kidd de ayağa kalkıyor, Strowman Running Body Block ile deviriyor onu. Kidd ters takla atarak düşüyor yere. Benoit de onun üstüne gidiyor ama Strowman iki eli ile yakalıyor onu ve havaya kaldırıyor, GORILLA PRESS SLAM ile atıyor onu. Benoit sırtını tutarken Strowman onu kaldırıyor ve bir kaç Headbutt darbesi vuruyor. Onu kaldırıyor ve Gorilla Press Drop ile zemine bırakıyor. Bu arada arkadan Tyson Kidd ona vuruyor ama Braun dönüyor ve tutup ittiriyor onu. Kidd kalkıyor ve Clothesline ile indiriyor onu. Kidd kalkacakken Strowman onu yakalıyor ve YOKOSUKA CUTTER!!! yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve Strowman kemerini koruyor.
13 Aralık Showdown *LIVE* Braun-Strowman-win-Copy

Tabiri caizse Braun Strowman rakiplerini tuzla buz ediyor. Strowman kemerini havaya kaldırıyor. O sırada girişte ki büyük ekranda biri gözüküyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Superstar-spotlight-samoa-joe-ja-620x350

BU SAMOA JOE!

Samoa Joe: Görüyorum ki o kemeri benim için sıcak tutuyorsun. Ama o günler sona eriyor Braun. Bu şirkete geldiğimden beri herkese yaptığım her şeyi sanada da yapacağım. Önümüzde ki Special Event de, PWE Decimation da sen ve ben. Kimin daha canavar olduğunu göreceğiz ve sen kaybedeceksin.

Joe kamerayı ittiriyor. Sandalyeyi fırlatıyor ve ayrılıyor oradan.

Kameralar yine kürsüye dönüyor. Son 1 ödül kaldı.

Lawler ve Booker T kendi aralarında şakalaşıyor. Kameraları fark edince ciddi moda geçiyorlar.

Booker T: Bayanlar ve baylar, verecek tek 1 Slammy ödülümüz kaldı. Jerry, bu şeref sana ait.

Jerry Lawler: Teşekkürler Booker.  Decimation öncesi son Showdown'da yine olayların ardı arkası kesilmiyor. PWE 'nin düzenlediği tüm Special Eventler öncesinde, her süperstar rakiplerine gözdağı veriyor. Buna alıştık diyebiliriz. Bayanlar Baylar, şimdi sırada, PWE'nin ikinci Slammy Ödülleri'nde, Yılın Süperstarını öğreneceğiz. Yarışan adayların tümü, bütün bir yıla damgasını vuran isimler. Hiç şüphe yokki, hepsi bu ödülü hakediyor. Ancak aralarından bir tanesi, verilen oyların çoğunluğunu elde etti ve yılın süperstarı oldu. PWE Ailesi, Yılın Süperstarı.... The Celtic Warrior Sheamus!

Written In My Face!

13 Aralık Showdown *LIVE* 1374437652351_crop_north

(Topalladığını, boyunluk taktığını varsayın.)

Sheamus geliyor.

Sheamus : Işte bunu gerçekten özlemişim! Arenaya gelirken aklımdan geçenleri az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Içimde sanki, olağan bir durum gibi guresmeye geliyor gibi bir his vardı. Ancak durumum maalesef kavga etmeme hâlâ izin vermiyor. Botlarımı giyip, ringe çıkıp, 3-5 kişinin kafasını uçurmak , bana inanın en çok ihtiyacım olan şey. Bunun için sabırsızlanıyorum. Özellikle intikam duygusu, ayak tırnağımdan, saç telime kadar beni sarmışken, bunu yapmam gerekiyor.. Evet, özledim. Ama gerçekçi bir adam olarak , biraz daha özlemek zorunda olduğumu söyleyebilirim. Henüz tam kıvama gelemedim. Ödüle gelecek olursam, en çok hakeden, tabiki benim. Çok büyük savaşlar verdim. Kitalararasi şampiyonluk, Avrupa Şampiyonluğu ve sonrasında o büyük süreç.. Şirketin en uzun sure , bir numaralı şampiyonu olduğum 83 GUN! Her zaman kullandığım bir laf var, Sonunda Zirvede Sadece Bir Kisi Olacak, Kelt Savaşçısı Sheamus! Ve yine zirvede olan benim! PWE'nin, dolayısıyla güreş dünyasının, en iyi süperstarıyım! Verdiğim savaşın sonucu olan bu ödül, benim içimdeki hırsı dindirmedi. Tabiki dindirmeyecek. Çünkü benim, Kelt Savaşçısı Sheamus'un vereceği savaş hiç bitmeyecek!

Ona bir Cheer tufanı geliyor. Sheamus taunt yapıyor ve arkaya gidiyor. Biz de Main Event'e geçiyoruz. Ring hazırlanıyor.

The End!

13 Aralık Showdown *LIVE* Tumblr_nla3ht538r1rgfzbmo1_1280

''The Lunatic Fringe'', Dean Ambrose geliyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* Ambrose-smackdown

Ambrose ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Mikrofona vuruyor ve hadi gel diyor.

I Came To Play!

13 Aralık Showdown *LIVE* Rey_miz_02

''PWE World Heavyweight Şampiyonu'' The Miz geliyor.

13 Aralık Showdown *LIVE* The2bmiz2bwwe2bchampion

Miz ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Ambrose'a bakıyor. Söze girecekken Ambrose konuşmaya başlıyor.

Dean Ambrose: Buraya imzamı attığım anda sadece bir maça çıkacağımı belirtmeyeceğimi biliyorsun di mi? Buraya imzamı attığımda yeni PWE Dünya Ağırsiklet şampiyonu olduğumuda tüm herkese göstereceğim. Şimdiye kadar senin için kolay bir reign olmuş olması lazım. Çünkü hiçbir zaman benim gibi birisiyle karşılaşmadın Miz. Senin ilk kez tuttuğun kemeri ben 2 kez havaya kaldırdım. Bu imzayı attığım anda da 3. kez kaldıracağımı tüm dünyaya duyurmuş olacağım.

The Miz: Hiçbir zaman bitmeyecek olan Dünya şampiyonluğum sırasında en çok kıl olduğum şeyi bilmek ister misin? Senin gibi köylüler. Senin gibi köylüler beni kemerime göz koyuyorlar ve gerçekten bu kemeri almakta bir şanslarının olduğunu düşünüyorlar. Üzgünüm ama hiçbir şansımız yok. Bu şirkette bulunduğum sürece hiçbiriniz kemerime el süremeyeceksiniz. Bu şirketin ihtiyacı olan şey benim. Cornette anlasa da anlamasada bu şirketin ihtiyacı olan tek şey benim. Bir takım ne sik yediği belirsiz 3 andaval değil.

Dean Ambrose: Söylediklerin komik. Miz bu şirketin ihtiyacı olan şeyin sen olduğunu söylüyorsun ama şovlarda aldığın süreler bunla çelişiyor. Ben PWE'de olduğum sürece çok şampiyon gördüm. Fakat sen onlardan biri değilsin. Pazar günü sahte ünvanını elinden alacağım. Seni ringin ortasında yatırıp 3'e kadar saydığımda kendine şampiyon diyebilecek bir sebebin olmayacak.

The Miz: Aşırı güven. Ne kadar tehlikeli bir şey öyle değil mi? Kendine çok güveniyorsun Ambrose. Yada yanındakilere mi çok güveniyorsun. Pardon başınızda sizi yöneten adama mı çok güveniyorsun?

Dean Ambrose: Kimse beni kontrol edemez. Bizim grubumuzda kimse lider değil.

The Miz:  Bence Punk bunu duymaktan pek haz almayacaktır. Sonuçta her şeyi başlatan o değil miydi? Her neyse Pazar günü patronuna ve kankana söyle, iyi yardım etsinler.

Miz masaya eğilir. İmzayı atar.

Dean Ambrose: Bence ikimizde ve bu arenadaki herkeste ne olacağını gayet iyi biliyor. Neden daha orijinal bir şey yapmıyoruz? Mesela ilk önce seni döverim sonra imzayı atarım.

Ambrose bunları der demez mikrofonu Miz'in suratına geçiriyor. Miz olduğu gibi yere düşüyor. Ambrose üzerine çullanıp arka arkaya yumruklarla Miz'i sersemletiyor. Miz ayağa kalkmaya çalışıyor, kalktığı sırada Dirty Deeds! Ambrose bitmiş değil. Masanın üzerindeki kontratı yere atıyor. Miz'i masanın üstüne koyuyor ve Diving Elbow Drop! Hemde masanın üzerine. Ambrose yere fırlattığı kontratı ve kalemi alıyor. Miz'in sırtında kontratı imzalıyor. 

13 Aralık Showdown *LIVE* 300_MITB_06192016rf_6518--3d31b7642b316b76a17c957e90ea3a42

Dean Ambrose PWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu havaya kaldırırken bizde şovun sonuna geliyoruz.

En son Rawe tarafından Salı 13 Ara. 2016, 20:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 28 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:09

ya hak
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:10

iyi akşamlar
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:11

II. Slammy şovunu da uzun süredir bekliyordum.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:11

Slammy kaçarmı len mQ
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

Hadi bakalım
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:12

da di da di ödül avcısı geldi
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:14

part geldi
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:17

Oyhş Teddy Long.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:18

valla geçen sene yılın çaylağıydık bu sene b.o heralde seneye soty seçilirim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:18

Aktif olun ulan
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:19

Bir tag team maçı düzenlemeyi adama fazla görmüşler.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:19

sayfa 2 olsada güzel güzel part atsam
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:20

Jim Cornette vs Jimmy Jacobs görmek isteyen tayfa 1 yazsın.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 13 Aralık Showdown *LIVE*   13 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 13 Ara. 2016, 18:22

arkada beni küfür etmemem için uyardılar , neyse siktir edn onları

13 Aralık Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» 6 Aralık Showdown *LIVE*
» 27 Aralık Showdown *LIVE*
» 3 Aralık Showdown *LIVE*
» 21 Aralık Showdown - Brand Split & Draft *LIVE*
» 6 Aralık Showdown Match-Card