PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

14 Şubat Showdown *BANT*

+5
Connecticut Blue Blood
Mamy D Way
Excellence of Execution
Egemen21EGE12
The Charismatic Enigma
9 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

14 Şubat Showdown *BANT* Empty
MesajKonu: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:14

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

14 Şubat Showdown *BANT* OwSDIMf

Michael Cole: İyi akşamlar Showdown severler. Bir Salı akşamı daha karşınızdayız. Ben Michael Cole, bu şovu her zaman gibi JBL ve Booker T ile sizlere anlatacağız.

Booker T: Rebirth II öncesi son Showdown şovundayız. Bir çok şey olacak. Biz de sizler gibi merakla bekliyoruz.

JBL: Bu gece de şovda yok yok. Main Event de epik bir Tag Team maçı ve PWE TV turnuvasının yarı final maçları var. Şu anda herkes heyecanlı, yani tam şova başlama zamanındayız.

Kameralar ringe dönüyor ve bir müzik duyuluyor.

Murder Melody!

14 Şubat Showdown *BANT* Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

14 Şubat Showdown *BANT* Tumblr_static_58xr7mzz5ls0sg80kg4ww0ck8_640_v2

Callihan kemerini gösteriyor ve mikrofon alıyor.

Sami Callihan: İşi uzatmaya gerek yok. Bir şeyler söyleceğim ve bunları tüm PWE Evreninin ve Rock'ın duyması gerekiyor. O yüzden o Samoa'lı kıçını kaldır ve buraya gel Rock. Adam gibi karşılıklı konuşalım. Tabi sana yapacaklarımdan korkuyorsan merak etme, maça kadar sana dokunmayacağım. O yüzden kendini göster bize.

Bir müzik duyulur.

Electrifying!

14 Şubat Showdown *BANT* Images?q=tbn:ANd9GcQ6yCkpJ2kNBYPhjE0ImS1X5VwGmwExMkBEFDraP7TQaWsRu5tpr0pK0eoshg

The Rock geliyor.

14 Şubat Showdown *BANT* The-rock-returned-to-wwe

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

The Rock: The Rock duyduklarına inanamadığı için teyit etmek üzere buraya geldi. Az önce benim senden korktuğumu ima ettin. Oh, Sami. The Rock hiç bir şeyden korkmaz. Özellikle senin gibi birinden. Ne demek istediğimi anlıyorsun, çorap değiştirir gibi kenar mahalle hatunu değiştiren, ayda bir yıkanan, sokaklarda çetecilik oynadıktan sonra PWE'ye gelip Universal Kemerini alanlar. Ama çok uzun bir süreliğine değil. Çünkü bu Pazar o kemeri senden alıyorum.

Sami Callihan: Kesin yaşanır bu. Ama bir şeyi doğru söyledin. Bu Pazar hakkında. Herkes maça çıkmamızı bekliyor. Hatta sen o kadar bekliyorsun ki az önce o kemeri alacağını söyledin. Ama Sami Callihan vs The Rock, Universal Şampiyonluğu maçı hiç bir zaman kesin veya resmi olmadı Rock. Ta ki şu ana kadar. Evet, doğru duydunuz. ''The Callihan Death Machine'' Sami Callihan bu Pazar Rebirth'e gelecek ve bir kez daha Universal Kemeri için bir kez daha Rock'ın kıçını tekmeleyecek.

The Rock: İyi konuşuyorsun ama Rebirth de konuşmak sana yardımcı olmayacak. Çünkü The Rock seni öyle bir yumruklayacak ki uzun bir süre boyunca sadece çorba içebileceksin Callihan. Ve az önce de ölüm fermanını kendin imzaladın. Bunu hatırlamanı istiyorum. Çünkü bu hatayı sen yaptın. Kemeri kaybettikten sonra biberonu çalınmış aptal görünüşlü bir bebek gibi ağlayacaksın. Ve The Rock ise milyonlarca ve milyonlarca hayranı ile birlikte Universal Kemerini kazanmasını kutlayacak.

Sami Callihan: Sözümü tam olarak bitirmemiştim.

The Rock: Konuş Sami, istediğin her şeyi söyle. Çünkü bu haftadan sonra bir süre konuşmada zorluk çekeceksin. Dilediğin gibi konuş.

Sami Callihan: Sen de az önce hatanı yaptın Rock. Bu Pazar, PWE Rebirth II de sen ve ben bu Universal Kemeri için karşılaşacağız. Benim Universal Kemerim. Elde ederken seni de yenerek elde ettiğim kemer. Bu kemeri sana karşı savunacağım. Ama o kadar kolay olmayacak. Çünkü bu kemeri hak etmedin. Ben tüm hayatım boyunca bunun için çalıştım ama sen sadece buraya gelip şampiyona laf atarak, onu kışkırtarak kemer maçları elde ettin. Bu Pazar ki maçımız benim evimde olacak. Benim evim diyorum çünkü benim çok alışık olduğum bir maç olacak. Zevk aldığım bir maç olacak. Senin için ise sadece bir kabus olacak. Çünkü bu bir Death Match olacak. O yüzden sana zaman veriyorum. Bu gece ki Tag Team maçından sonra istediğin kadar hazırlan, çünkü Rebirth de, Death Match de başına neler gelebileceğini anlaman gerekiyor.

Callihan mikrofonu bırakıyor. İkili Face to Face yaparken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Gecenin ilk maçı başlayacak.

Man With a Plan!

14 Şubat Showdown *BANT* 170_RAW_09192016mm_1518--cba9a30f066b365f4939c09ea63274a9

The Brian Kendrick geliyor.

Written In My Face!

14 Şubat Showdown *BANT* SheamusEntrance3_display_image

''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.

Singles Match

The Brian Kendrick vs Sheamus

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Sheamus Lock Up için hamle yapıyor. Ama Kendrick eğilip arkasına geçiyor ve Roll-Up deniyor! 1... attı Sheamus. Tekrar kalkıyorlar. Sheamus yine yakalamak istiyor ama Kendrick bu kez kenarıya çekiliyor ve bir anda Small Package ile tuş deniyor!! 1...2...2.60! Son anda atıyor Sheamus!! Tekrar ayağa kalkıyorlar. Sheamus sinirli gözlerle rakibine bakıyor bir süre. Kendrick ise gardını almış durumda rakibini bekliyor. İkili tekrar birbirleri etrafında bir tur atıyorlar. Bir anda Sheamus rakibinin karnına diz vuruyor. Ardından kafasını tutuyor ve köşeye doğru itiyor onu. Şimdi koşuyor üzerine. Ama Kendrick çekiliyor! Sheamus köşeye çarpıyor! Şimdi Kendrick'e doğru dönüyor ve tekrar üzerine gitmek istiyor. Ama Kendrick'ten LEG LARIAT geliyor! Sheamus yerde. Kendrick tuş deniyor. 1...1.50'de atıyor Sheamus. Şimdi Kendrick tekrar kaldırıyor onu. Kolundan tutup köşeye fırlatmak istiyor ama Sheamus reverseliyor ve Kendrick köşeye gidiyor. Sheamus ise onun peşinden koşuyor! SHOULDER ATTACK!!! Şimdi iplere koşuyor Sheamus. Kendrick ise darbenin etkisiyle bir iki adım öne geliyor. Sheamus iplerden sekiyor ve RUNNİNG KNEE STRİKE vuruyor!! Kendrick kendisini iplere bırakıyor!! Sheamus şimdi aprona geçiyor ve rakibini arkadan yakalıyor!!! Ve TEN BEATS OF THE BODHRAN!! 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10!!! Seyirci de saydıktan sonra Sheamus rakibini itiyor arkasından. Kendrick tekrar ona dönünce BATTERİNG RAM ile atlıyor!!! Şimdi tuş deniyor. 1....2....2.40! atıyor Brian Kendrick! Sheamus şimdi ayağa kalkıyor!

Brogue Kick tauntları atmaya başlıyor!!! Köşeye doğru iyice geriliyor. Kendrick kalkıyor yavaş yavaş. Şimdi dönüyor Sheamus'a!!!!! Sheamus tam koşacakken Kendrick kendisini yere bırakıyor ve iplerin altından ringin dışına çıkıyor!!!!! Sheamus iyice sinirleniyor. Şimdi o da dışarı çıkıyor. Rakibinr doğru gidiyor ama Kendrick bu kez diğer tarafa doğru gidiyor. Sheamus hızlı adımlarla ona doğru geliyor ve yakalıyor... Ama hayır!!! Kendrick bir anda karına tekme atıyor!! Ardından kafasından mayosundan tutup bariyerlere itiyor!!!! Sheamus sert bir şekilde bariyerlere çarpıyor!!! Kendrick tekrar geliyor ve kafasından tutup kaldırıyor. Şimdi de köşe direğine itiyor!!!! Sheamus adeta yapışıyor direğe!!! Kendrick şimdi iplerin altından içeriye itiyor Sheamus'u. Kendisi de köşeye çıkıyor! DIVING CROSSBODY!! Ama Sheamus havada yakalıyor onu!!!! FIREMAN'S CARRY SLAM!! Sheamus tuş deneyecekken hakem Kendrick'i kontrol ediyor. Sheamus bu duruma çok sinirleniyor!!! Şimdi hakemle tartışmaya başlıyor!! O hakemle tartışırken Kendrick bir anda ROLL-UP'a alıyor Sheamus'u!!!!! 1....2.....3!!!!!!

Brian Kendrick kazanıyor!!! Fırsatçılığını konuşturdu resmen! Sheamus şaşkın şaşkın bir hakeme bir Kendrick'e bakıyor. Kendrick seviniyor!! Sheamus bir anda ayağa kalkıp üzerine gidince Kendrick iplerin altında kaçıyor hemen. Rampaya doğru geri geri gidiyor. Sheamus yan taraftan mikrofon alıyor. Öfkeyle bakıyor ona Sheamus.

14 Şubat Showdown *BANT* Sheamus-620x350

Sheamus: Sana söylenecek çok şey var fella! Ama ben çok konuşmayı sevmem. Seni tekrar karşımda istiyorum! Bakalım bu sefer elimden kurtulabilecek misin ? Haftaya Showndown da seninle rövanş istiyorum.

Mikrofonu sertçe yere fırlatıyor. Kendrick ise sırıtarak gidiyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Austin Aries ekranlara geliyor. Yanında Matt Striker var.

14 Şubat Showdown *BANT* Austin-Aries-e1453553411863

Matt Striker: Austin, PWE'ye hoş geldin. Bize neler söyleyebilirsin ?

Austin Aries: Geri dönmek güzel Matt. Bu sefer kalıcı olmak için tabi de.

Matt Striker: Hedeflerini öğrenebilir miyiz ?

Austin Aries: Her şey. Yoluma çıkan her şey. Birilerini dövmek ve kemer kazanmak yani. PWE de usta olmuş bir sürü ismi yendiğimi göreceksiniz. Belki bundan 1 yıl sonra PWE de ki tüm kemerleri kazanmış olabilirim.

Matt Striker: Nasıl, çünkü bu neredeyse imkansız.

Austin Aries: Bana '2The Greatest Man That Ever Lived'' denmesinin bir sebebi var. Ve o sebebi de PWE ringinde göstereceğim.

Matt Striker: Bize katıldığın için teşekkür ederiz Austin. İyi akşamlar.

Austin Aries taunt atarken kameralar ringe dönüyor.

Invasion!

14 Şubat Showdown *BANT* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Born to Raise Hell!

14 Şubat Showdown *BANT* Zack-Sabre-JR.

Zack Sabre Jr. geliyor.

Semi Final Match for PWE Television Championship

Goldberg vs Zack Sabre Jr.

Maç başlar başlamaz Goldberg Sabre'i köşede sıkıştırıyor ve tekmeler,yumruklar atıyor ard arda.Ardından kafasından tutup ringin ortasına fırlatıyor birde Leg Drop yapıyor.Tuş deniyor ama Sabre kurtuluyor hemen. Goldberg şimdi kaldırdı Sabre'i ve bir Running Powerslam ile yere yapıştırıyor tekrar ardından kaldırıp birden Body Slam yapıyor, Sabre iyice iptal oldu.Goldberg şimdi tuşa gidecek derken Sabre yakalıyor onu ve Roll up! 1! 2! Goldberg son anda kurtuldu! İki isimde hemen ayağa kalkıyor ama Sabre'den bir Dropkick ardından ikincisi,üçüncüsü derken Goldberg havada yakalıyor Sabre'i ve Fallaway Slam! Sabre ringin dışına yuvarlanıyor.Goldberg'de çıkıyor dışarı ardından kaldırıyor Sabre'i ve bariyerlere fırlatıyor, takla atarak bariyerlere çarpıyor Sabre! Goldberg şimdi Sabre'i spiker masalarının yanına taşıyor ve bir Back Drop yapıyor Sabre masanın üzerine düşüyor! Seyirciden müthiş destek var! Goldberg Sabre'i ringe sokuyor ardından tuşa gidiyor 1! 2! Ama son anda kurtuldu Sabre! Goldberg inanamıyor! Goldberg hemen köşeye çekiliyor ve Spear için bekliyor.Sabre kalkıyor ama Spear'ı reverselıyor, Snap DDT! Goldberg kötü çarptı yere, Sabre hemen köşeye çıkıyor Diving Double Foot Stomp! Tuş deniyor, 1! 2! Goldberg kurtuldu! İki isimde final maçını istiyor, iki isimde maçı bırakmıyor! Sabre şimdi köşeye yaslandı dinleniyor biraz o sırada Goldberg'de ayağa kalkıyor yavaş yavaş.Sabre şimdi Goldberg'e doğru koşuyor Curb Stomp için ama Goldberg onu yakalıyor ve Back Suplex! Bırakmadı,tekrar kaldırdı ve bir Back Suplex daha ardından tamamen sırtından kavrıyor ve German Suplex! Goldberg dağıttı resmen Sabre'i! Goldberg şimdi kaldırıyor ve JackHammer derken Sabre reverseladı ve Cross Armbar! Tam ringin ortasındalar ve Goldberg fena yakalandı! Çırpınmalar devam ediyor derken Goldberg yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve Sit Out Powerbomb! Hemen tuş geliyor, 1! 2!...

Sabre kurtuldu yine! İki isimde yerde yatıyor yoruldular iyice. Şimdi iki isimde iplere tutunarak ayağa kalkıyorlar aynı anda. Goldberg Sabre'a doğru koşuyor derken Running Dropkick geliyor ve Goldberg köşeye yapışıyor, Sabre şimdi geriliyor ve Corner Knee Strike! Goldberg yere düşüyor ve ringin ortasına kadar geliyor, Sabre birde iplerden sekiyor ve Curb Stomp! Sabre tuşa gidiyor aldı final biletini! 1! 2! 2,9 GOLDBERG YİNE KURTULUYOR Zack Sabre çıldırıyor! Sinirden ağlayacak neredeyse. Sabre işi bitirmeye kararlı, şimdi yavaş yavaş kaldırıyor Goldbergi'i, ardından iplerden sekiyor Penalty Kick için! Goldberg SPEAR!!! vuruyor, Sabre ikiye ayrılıyor. Sabre fena takla atıyor, karnını tutarak kalkıyor ayağa ve Goldberg bir SPEAR!!! daha vuruyor. Goldberg tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Goldberg finale çıkıyor.

14 Şubat Showdown *BANT* Rs-bill-goldberg02-d7be8f3d-6068-49dd-b3ae-ba670993ed58

Goldberg köşeye çıkıyor ve bir taunt atıyor. Goldberg köşeden iniyor, Zack Sabre Jr. ayağa kalkıyor o sırada, Goldberg onun elini havaya kaldırıyor ve onu işaret ediyor. Sonrasında ikili el sıkışıyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Hardcore Kemeri için Hardcore maçı var.

Smilar Creatures!

14 Şubat Showdown *BANT* Jeff

''The Charistmatic Enigma'', Jeff Hardy geliyor.

Here to Show the World!

14 Şubat Showdown *BANT* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

PWE United States ve Hardcore Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor. Yanında Nikki Bella var.

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

Dolph Ziggler (c) vs Jeff Hardy

Zil çalıyor ikili hemen birbirlerinin üzerine koşuyorlar , yumruklaşmaya başlıyorlar , Ziggler Hardy'nin bacaklarını yakalayıp Hardy'i yere seriyor ve yumruklamaya devam ediyor , Hardy yüzünü korumaya çalışıyor Ziggler üstünden kalkıp ringin dışından sandalye alıyor , Ziggler sandalye ile ringe giriyor , Hardy köşeye yaslanarak kalkmaya çalışıyor , Ziggler  Hardy'e doğru ilerliyor ,sandalye ile Hardy'e vuruyor ama Hardy sandalyeyi yakalıyor tekme atıyor Ziggler'ın elinden sandalyeyi alıyor ardından Sandalyeyi Ziggler'a doğru fırlatıyor ,Ziggler sandalyeyi yüzünün hüzasında tutuyor ama Hardy'den sandalyeye dropkick geliyor, sandalye Ziggler'ın suratına çarpıyor ve Ziggler yere düşüyor . Hardy yerdeki Ziggler'ın bacaklarını yakalıyor VE FIGURE FOUR LEG LOCK!! Ziggler direnmeye çalışıyor , Hardy Ziggler'ın iplere uzanmasını engelliyor , Ziggler sonunda ters dönüyor dirsekleri ile iplere uzanıyor , Hardy bırakıyor Ziggler ise iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor , Hardy Ziggler'a doğru koşuyor Ziggler eğiliyor , Hardy dışarı düşmeden iplere tutunuyor apron'da kalıyor Ziggler headbutt vuruyor Hardy'e ama Hardy halen düşmüyor ,Ziggler yerdeki sandalyeyi alıyor Hardy'nin karnına vuruyor Hardy karnını tutarken Ziggler sandalyeyi apron'a koyuyor soluklanıyor , Hardy doğruluyor VE ZIGGLERDAN APRON'A JUMPING DDT!! SANDALYE'NİN ÜZERİNE!! Hardy ringin dışına düşüyor , Ziggler ringin altından masa alıyor yerleştiriyor Hardy'i kaldırıyor , Ziggler Hardy'i masaya yerleştirmeyi deniyor ama Hardy izin vermiyor yumruklamaya başlıyor , Ziggler sersemliyor Hardy Ziggler'ın kafasını masaya vuruyor 1-2-3-4-5-6-7-8  ardından Hardy Ziggler'ı masaya yerleştiriyor , Hardy ringin altından kendo stick alıyor apron'a geçiyor , Hardy kendo stick'i bacaklarının arasına yerleştiriyor VE APRON'DAN ZIGGLER'IN ÜZERİNE DIVING LEG DROP YAPIYOR!! KENDO STICK İLE MASA KIRILIYOR!!  Hardy Ziggler'ı tuş etmeyi deniyor 1...2...2.7777.... attı. Hardy Ziggler'ı kaldırıyor spiker masasına doğru sürüklüyor , Hardy Ziggler'a SPİKER MASASININ ÜSTÜNE  ALLEY OOP FACEBUSTER YAPIYOR! Ziggler spiker masasının üstünde kalıyor ama masa kırılmıyor , Hardy ringin altından buz torbası alıyor buzları yere döküp düzene koyuyor ardından Ziggler'ı spiker masasından indiriyor , Hardy Ziggler'ı kaldırıyor boynundan yakalıyor VE BUZLARIN ÜSTÜNE TWIST OF FATE!! Hardy döndüğü gibi Ziggler Hardy'i arkadan yakalıyor VE ZIG-ZAG!! BUZ KÜPLERİ HARDY'NİN SIRTINA YAPIŞIYOR ADETA!!! Ziggler yorgun bir şekilde tuşa gidiyor 1...2....2.888... attı.

Ziggler sinirli bir şekilde spiker masasının üstündeki su şişesini alıyor ve içindeki suyu Hardy'nin suratına döküyor, Hardy'nin boyası akıyor.Ziggler Hardy'i ringe sokuyor , ringin altından masa alıyor ringe giriyor ve masayı köşeye yerleştiriyor.Hardy iplere tutunarak kalkmaya başlıyor Ziggler onu hemen boynundan yakalayıp masanın olduğu köşeye götürmeye çalışıyor ama Hardy izin vermiyor knee vuruyor , Ziggler karnını tutuyor ardınan Hardy'den tekme geliyor Ziggler yakalıyor ama Hardy'den Mule kick geliyor , Ziggler yere düşüyor , Hardy ringin dışından 6 sandalye alıp ringe giriyor.Ringin ortasına karşılıklı üçer sandalye yerleştiriyor , Hardy Ziggler'ı kaldırıyor VE SANDALYELERİN ÜZERİNE SUPLEX DENİYOR!! ama Ziggler havada iken kurtuluyor Hardy'nin arkasına ayak üstü düşüyor VE INVERTED EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!!! Hardy tüm sandalyelerin ortasında kalıyor , Ziggler tuşa gidiyor 1...2...2.9... attı. Ziggler Hardy'i masanın olduğu köşeye götürüyor , Ziggler geriliyor taunt yapıyor ardından STINGER SPLASH!! MASA KIRILIYOR!! Ziggler Hardy'i bırakmıyor sandalyelerin olduğu yere kadar götürüyor VE SANDALYERLEİN ÜSTÜNE NECKBREAKER!! ama Hardy izin vermiyor tekme atıyor VE TWIST OF FATE!! Ziggler sandalyelerin üstündeyken Hardy top rope'a çıkıyor VE SWANTON BOMB!! İkisinin de canı yanıyor , Hardy zor bela tuşa gidiyor 1...2....2.999... attı. Hardy şok oluyor, yerde yorgun bir şekilde soluklanıyor. Dışarı da ki Nikki Bella ringe Ziggler'ın Kendo Stick'i olan Carl'ı atıyor. Jeff Hardy eğiliyor ve yerden Carl'ı alıyor. Jeff arkasını dönünce Nikki aprona çıkıyor ve bağırmaya başlıyor. Jeff ona doğru gidiyor ve Carl'ı havaya kaldırıyor, Nikki direk kendini korumaya alıyor, Jeff vurmuyor ona, pis pis sırıtıyor. O sırada Ziggler arkadan SANDALYE ile onun sırtına vuruyor. Jeff yere düşüyor, kalkmaya çalışırken Ziggler sandalyeyi bir kez daha sırtına geçiriyor. Ziggler sandalyeyi bırakıyor ve Carl'ı alıyor eline, Hardy'ye de ayağa kaldırıyor. Ziggler Carl ile Jeff'e sağlı sollu vuruyor. Bir bacağa vuruyor sonra direğine, karnına, sırtına vuruyor Ziggler ve bir de kafaya geçiriyor Kendo Stick'i. Jeff Hardy ayakta sallanırken Ziggler yerden SANDALYEYİ alıyor ve Jeff'a atıyor, Jeff sandalyeyi tutuyor, SUPERKICK!!! vuruyor Ziggler. Sandalye Jeff'in suratında patlıyor. Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Ziggler Hardcore kemerini koruyor.

14 Şubat Showdown *BANT* DolphZigglerRetains4_display_image

Hakem ona kemerini getiriyor. Dolph Ziggler kemer ile bir taunt atıyor. Eşi ringe giriyor ve ona sarılıyor Ziggler, iyi iş diyor. Bu görüntüler eşliğinde arka alana gidiyoruz.

Marty Scurll ekranlara geliyor. Kameraman ona yaklaşıyor.

14 Şubat Showdown *BANT* Maxresdefault

Marty Scurll: Sanırım size ilk önce kendimi tanıtmalıyım. Ben Marty Scurll, bana Party Marty diyenler de oldu ama ben kendimi kötü adam olarak çağırmayı yeğledim her zaman. Çünkü benim engelleyemediğim doğam bu. Gökkuşaklarını, çiçekleri ve adalet gösterilerini sevmem. Kendimi bildim bileli hepsini yapmacık bulmuşumdur. Yapmacık olmayan bir şeyler görmek isterseniz beni takip etmenizi önereceğim. Size göstereceğim şeylerin hepsi gerçek hayatta görebilecekleriniz olacak. Kötü adam asla yalana yer vermez. Sizlere ne kadar ciddi olduğumu göstermek için elimden geleni yapacağım. Her zaman yaptığım gibi kazanacağım. Uzunca bir süre. Ne derler bilirsiniz. Ya bir kahraman olarak ölürsünüz, ya da kötü adam olacak kadar uzun yaşarsınız.

Scurll yoluna devam ediyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alan da.

14 Şubat Showdown *BANT* Maxresdefault

Bobby Lashley ekranlara geliyor.

Bobby Lashley: Turnuvaya herkesten farklı bir şekilde girdim. Bileğimin hakkı ile girdim. Önümde olanları yok ettim. Ve bu hafta Rise da Finn Balor'u yok edeceğim, bu turnuvaya devam edeceğim. Rebirth de ki finalde ise PWE TV kemerini kaldıracağım. Bunları bilmek size yeter.

Bobby Lashley kalkıp gidiyor oradan. Kameralar ringe odaklanıyor, bir müzik duyuluyor.

Phenomenal!

14 Şubat Showdown *BANT* Fb056583f91ae477c9ee7e89d7aa86c6_crop_north

''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

14 Şubat Showdown *BANT* Aj-Styles-Picture-AWL1010

Styles ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

AJ Styles: Geçen hafta Showdown da Brock Lesnar'a meydan okudum. Ona haftaya Salı ringe gel dedim. Ama o nerede ? Burada değil, onu biliyorum. Çünkü o düşündüğü kadar sert, güçlü, hırslı birisi değil. Brock Lesnar'ı yenebilirim. Eğer onunla bir maça çıkarsam Brock Lesnar'ı yenerim. Çünkü bu sefer ben bir maçta yer alırken benim dikkatimi dağıtıp öfkemin öne geçmesini sağlayamayacak. Veya ringe gelip bir anda bana saldıramayacak. Çünkü bu sefer hazır olacağım. Aslında şu an da hazırım ama bay Brock Lesnar'a ulaşılamıyor. Nerede ne yaptığına dair tahminim var ama kendime saklayacağım. Elbet bir gün gelecek ve bu ring de onunla karşılaşıp onu yendikten sonra o da anlayacak. Nerede ne yaptıysa vakit kaybı olduğunu, AJ Styles'dan iyi olmadığını öğrenecek. Ben ''The Phenomenal One'', AJ Styles'ım. Ben dünyada ki her güreşçiden daha iyiyim. Brock Lesnar ise benim yanıma bile yaklaşamaz. Bu akşam kısa kesiyorum çünkü Brock Lesnar buraya gelmeye cesaret edemiyor. İyi akşamlar.

AJ Styles ringden çıkacak iken bir müzik duyuluyor.

Sasquatch!

14 Şubat Showdown *BANT* 20120402_raw_brock_lesnar

''Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.

14 Şubat Showdown *BANT* Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Lesnar ringe giriyor ve Styles'ı süzüyor. Mikrofon alıyor.

Brock Lesnar: Ye, uyu, fethet. Tekrar et! Yedim, uyudum. Fazlasıyla uyudum. Şimdi fethetme zamanı! Şimdi diyerek de 19 Şubat akşamını kastediyorum AJ.

AJ Styles: PWE Rebirth II ?

Brock Lesnar: Aynen öyle, seni Rebirth de fethedeceğim.

AJ Styles: O kadar emin olma. Az önce de dedim. Ben ''The Phenomenal One'', AJ Styles'ım. Ben dünyada ki her güreşçiden daha iyiyim. Rebirth de de seni olağanüstü bir şekilde yeneceğim ve bunu o kalın kafana sokacağım.

Brock Lesnar: Onun yerine ben senin dişlerini eline vereceğim. Belki yerden de toplayabilirsin, bilemiyorum.

AJ Styles: Maç tarihi belli. Ama bu gece kavga da edebiliriz.

Brock Lesnar: Sen kaşındın.

Styles şapkasını ceketini çıkartıyor. Lesnar da tişörtünü çıkartıyor. İkili ilk hamle için beklerken Brock Lesnar ringden iniyor. Çok fena BOO alıyor Lesnar. AJ ringde ona bakarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maç daha var.

Kameralarda girişte. Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

14 Şubat Showdown *BANT* 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

14 Şubat Showdown *BANT* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

Next Level!

14 Şubat Showdown *BANT* Roddyre-signs

''The Messiah of the Backbreaker'', Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

Semi Final Match for PWE Television Championship

Alberto Del Rio vs Roderick Strong

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İki teknik güreşçi karşı karşıya. Del Rio ve Roderick Strong ikilisi şimdi etrafında dönmeye başlıyorlar. İkili Lock Up'a girişiyor. Şimdi Strong onu Turnbuckle'a doğru götürüyor ve hakem saymaya başlıyor 4 olduğunda Strong, Del Rio'nun kafasına yumruk indiriyor! Roderick Strong seyirciden büyük destek alıyor ve taunt atıyor. Del Rio sinirleniyor ve Strong arkası dönükken Back Clothesline'ı indiriyor Roderick Strong'a! Del Rio, Strong'u yerde şimdi tekmelemeye başlıyor. Şimdi de Del Rio taunt atıyor ve oda Cheer&Boo alıyor. Del Rio Strong'un şimdi Turnbuckle'a koyuyor ve orda Roderick Strong'un göğsüne sert bir tokat indiriyior. Roderick Strong oradayken Del Rio rakibinin üzerine uçuyor ve Corner Forearm Smash! Strong çenesini tutup yere düşerken Del Rio onun üzerine çullanıyor ve Dean’ın kafasına seri dirsek darbeleri vuruyor. Dean kurtulmaya çalışırken Del Rip onu ittiriyor ve Roderick Strong ipleri tutuyor. Del Rio onun üzerine koşuyor ama Strong kenara çekiliyor ve Del Rio ringin dışına, Ricardo Rodrigez'in yanına düşüyor. Ricardo Rodrigez onu kaldırmaya çalışırken Roderick Strong iplerden geriliyor ve Del Rio ile Ricardo Rodriguez'e Springboard Whisper in the Wind ile atlıyor! İkiside yerde! Roderick Strong şimdi Del Rio'yu ringin içine yuvarlıyor. O sırada tam ringe girecekken Strong Ricardo Rodriguez'e bakıyor ve onu yakasından yakalayıp ona bağırarak bir şeyler söylüyor ve bariyerle doğru fırlatıyor! Strong taunt attıktan sonra tam Aprona çıkıp ringe girecekken Del Rio, Strong'a Enzuigri vuruyor! Roderick Strong apronda sersemliyor. Ama Strong ani bir hareketle Del Rio'ya Enzuigri vuruyor! Şimdi birde ardından Shoulder Block vuruyor ve Springboard Sunset Flip Powerbomb vuruyor ve Strong tuşa gidiyor 1...2...2,44 Alberto Del Rio Kick Out! 

Roderick Strong, Alberto Del Rio'yu yerde yumruklamaya başlıyor ve üstünden inip Headlock'a alıyor. 1 Dakika boyunca Alberto Del Rio'yu yerde tutuyor ama Del Rio birden hareketleniyor ve yarı ayağa kalkıyor. Strong'un karnına dirsekler atıyor, bir de suratına yumruk atıyor, Strong bırakıyor ve Del Rio kafasına bir yumruk atıyor bir de Dropkick atıyor. Strong kalkıyor ve Del Rio'nun üstüne gidiyor ama Del Rio Strong'u Bodyslam ile yere seriyor. Daha sonra yerde ki Strong'u tekmeliyor biraz, sonra kafasına yumruklar atıyor. Ayağa kalkıyor Del Rio, bir taunt atıyor. Kafasına bir Jumping Knee Drop yapıyor Del Rio. Bir Jumping Knee Drop daha yapıyor Del Rio ve tuş deniyor 1...2...2,66 Roderick Strong Kick Out! Del Rio rakibini kaldırıyor ayağa ve Eurpean Uppercut vuruyor, bir European Uppercut daha yapıyor Orton. Kolundan tutuyor ve diğer köşeye atıyor Roderick Strong'u. Running Corner Enzuigri vuruyor Alberto Del Rio. Köşede Strong'un kafasına yumruklar atıyor. Hakem onu ayırıyor. Del Rio biraz bekliyor ve sonra karnına tekmeler atıyor. Roderick Strong'u tutup çekiyor Orton ve VERTICAL SUPLEX ile ringin ortasına atıyor. Roderick Strong yavaş yavaş kalkıyor, Alberto Del Rio arkadan yaklaşıyor ve OLYMPIC SLAM!! yapıyor. Strong sırtını tutarak kalkıyor, Alberto Del Rio Swinging Neckbreaker deniyor ama Roderick Strong Reverseliyor ve Del Rio'nun karnına tekme atıp Power Breaker yapıyor! Bide yetinmeyip Turnbuckle'a çıkıyor ve Diving 450 Frog Splash vuruyor Roderick Strong! Tuşa gidiyor Roderick, 1...2…2,88 olmadan Alberto Del Rio Kick Out! Del Rio'nun üstüne birde Jumping High Knee ile atlıyor! Strong daha yeni başladım dercesine Del Rio'ya bakış atıyor. Del Rio şimdi ayağa kalkmaya çalışırken Strong onu yakalıyor ve CX '02 vuruyor! Strong şimdi Del Rio'yu Turnbuckle'a kadar sürüklüyor. Ve onu Turnbuckle'a yasladıktan sonra iplerden geriliyor ve Del Rio'ya Cannon Ball vuruyor! Strong bir daha geriliyor ve bir daha Cannon Ball vuruyor. Strong yine aynı şekilde geliyor ve bir daha Cannon Ball! Strong son kez gerilip Cannon Ball vuracakken Del Rio ordan sürünerek geçiyor ve Strong Turnbuckle'a baş aşağı bir şekilde giriyor. Strong şimdi ayaklarını en üste koyuyor ve Turnbuckle'da ters bir şekilde doğrulurken Del Rio koşuyor ve Double Knee Backbreaker vuruyor! Strong baş aşağı hala orda dururken Del Rio'da en tepeye çıkıyor ve Corner Diving Double Foot Stomp vuruyor! Del Rio, Strong'un üstüne oturup tuş edecekken Strong yuvarlanıyor Del Rio'nun ayaklarını yakalayıp Strong Hold bağlıyor! Roderick Strong Alberto Del Rio'yu fena yakalıyor! Del Rio şimdi hareket etmeye çalışırken beraber dönüyorlar ve tuşu bozuyor. Strong ayaklardan tutup çevirmeye çalışırken Alberto Del Rio, Roderick Strong'un kolunu yakalıyor ve Cross Armbreaker bağlıyor! Bu sefer Strong bağırmaya başlıyor ve kurtulmaya çalışıyor. Roderick Strong debelenirken hafiften ayaklarıyla ayağa kalkıyor ve Roll Up pozisyonu gibi bir pozisyona geçiyorlar. Roderick Strong bağırarak Del Rio'yu havaya kaldırıyor ve Strong Breaker vuruyor! Daha sonra Del Rio'yu havaya kaldırıp iplere gönderiyor ve Del Rio geri döndüğünde End Of Heatache vuruyor! Strong tuşa gidiyor 1…2…2,99 Ricardo Rodriguez Del Rio'nun ayağını iplere koyuyor ve Rope Break! Roderick Strong şaşkın! Hakem şimdi Ricardo Rodriguez'e bakıyor ve onu Backstage'e gitmesi için ona işaret yapıyor! Rodriguez Backstage'e giderken Roderick Strong ringten iniyor ve Ricardo Rodriguez'in üstüne çıkıyor ve Rodriguez'i yumruklamaya başlıyor. Şimdi onu bariyerlere koyuyor ve orda Rodriguez'in göğsüne sertçe diz darbeleri indiriyor. Şimdi Roderick Strong Rodriguez'i ayağa kaldırıyor ve Bariyerlere Canadian Backbreaker ile Rodriguez'i yolluyor. Hakem sayarken Strong ringe giriyor. O sırada tam Strong ringe girmişken Del Rio Roll Up'a alıyor Strong'u ve hızlıca saydırıyor. 1…2…2,99 Roderick Strong Kick Out! Strong ayağa kalkıyor ve onu kaldırıp Death By Roderick deniyor ama Del Rio kolunu havada yakalıyor ve Cross Armbreaker yakalıyor!!! HAYIR!!! Strong onu ittirerek kurtuluyor. Del Rio ona bir yumruk atıyor... AMA Strong eğiliyor ve ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. 2.9.. da atıyor Del Rio. Bu arada Ricardo Rodriguez aprona çıkıyor, Strong ona bir yumruk çakıyor ve arkadan Del Rio ROLL UP!!! alıyor ve ayağını iplere koyuyor 1...! Triple H bunu hakeme göstermeye giderken Ricardo Rodriguez onun yoluna çıkıyor 2...! Triple H onu ittiriyor ve 3...! oluyor. Alberto Del Rio kazanıyor.

14 Şubat Showdown *BANT* RAW_1044_Photo_032_crop_north

Del Rio hemen ringden tüyüyor. Ricardo Rodriguez ile arka alana tüyüyor. Ringde ise Strong ve Triple H hakem ile tartışıyor ama sonuç değişmiyor. Strong ve Triple H de öfkeli ikisi arka alana gidiyor. 

Ring şu an boş kalıyor. Main Event maçı başlamak üzere. Bir müzik duyuluyor.

Fight!

14 Şubat Showdown *BANT* Owens-620x350

Kevin Owens geliyor ve spiker masasına geçiyor.

Kevin Owens: Bu maç kesin 5 yıldız alır, hepsi çok yetenekli.

The Truth Reigns!

14 Şubat Showdown *BANT* 1c7d9da54f8869223e21824ed055f0e6_original-1426893447

''The Big Dog'', Roman Reigns geliyor.

Electrifying!

14 Şubat Showdown *BANT* A-Star-Entry-Of-The-Rock-In-WWE-Arena

''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Break The Walls Down!

14 Şubat Showdown *BANT* RAW_1000_Photo_195b

PWE Intercontinental Şampiyonu Chris Jericho geliyor.

Murder Melody!

14 Şubat Showdown *BANT* Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

Tag Team Match

Sami Callihan & Chris Jericho vs The Rock & Roman Reigns

Kevin Owens: Burası iyice toplama kampına benzedi.

Hakem iki takımdan birer kişinin ringte kalmasını söylüyor ve zili çalıyor! Main Event resmen start alıyor! Chris Jericho ve The Rock başlıyorlar. Jericho sırıtarak geliyor Rock'a doğru. Rock'ta ciddi bakışlarla gidiyor ona. Şimdi bir face to face geliyor! Jericho bişeyler söylüyor ama Rock rakibine kilitlenmiş durumda. Jericho bir anda sert bir tokat savuruyor! Ama Rock gardını alıyor ve anında karşılık veriyor! Arka arkaya yumruklar geliyor Rock'tan! Şimdi köşede tekmelemeye başlıyor! Hakem bırakmasını söylüyor ve Rock bırakıyor. Jericho şimdi köşeden destek alarak ayağa kalkıyor! Rock hızla üzerine gidiyor! Ama Jericho çekiliyor bir anda! Rock köşeye çarpıyor! Jericho'da hemen Sami'ya tag veriyor!! Sami hemen dalıyor ringe ve köşedeki rakibinin üzerine koşuyor. CORNER DROPKICK!!! Rock darbenin etkisiyle öne doğru geliyor. Sami ise iplere koşuyor ve sekiyor! RUNNİNG LARIAT!! Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Rock. Sami şimdi kafasından tutarak kaldırmak istiyor. Rock bir anda karnına sert bir yumruk atıyor onun! 

Kevin Owens: Ponpon kızların gösterisi daha eğlenceli olurdu.

Şimdi kalkıyor ayağa. Kafasından tutuyor ve sertçe kendi köşesine doğru fırlatıyor. Ardından koşuyor üzerine BİG BODY SPLASH! Şimdi Roman'a tag veriyor. Roman giriyor ringe. Köşedeki rakibine önce CORNER CLOTHESLINE vuruyor. Kolundan tutuyor karşı köşeye fırlatıyor! Jericho hemen aşağıya iniyor. Roman koşuyor ve Sami'ya bir CORNER CLOTHESLINE daha! Roman Jericho'ya dönerek ona sırıtıyor. Ama bu sırada Sami Roman'ın karın boşluğuna sert bir tekme indiriyor!! Ardından sırtına arka arkaya yumruklar indiriyor ve onu yere seriyor! Şimdi yerde yumruklamaya devam ediyor!! Hakem bırakmasını söylüyor ve Sami sakince bırakıyor onu! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. Ardından ELBOW DROP vuruyor!!! Şimdi HEADLOCK'a alıyor Roman'ı!!! Jericho'da tekrar aprondaki yerini alıyor. Roman Headlock'tan kurtulmaya çalışsada ilk anda başarılı olamıyor. Şimdi Sami şiddeti biraz daha arttırıyor! Roman yavaş yavaş ayaklanıyor! Şimdi Sami'ye bir dirsek! Bir tane daha! Şimdi iplere koşuyor Roman! Sekiyor ama Sami onu BİCYCLE KICK ile yere indiriyor! Çok ani oldu bu!!! Hemen tuş deneyecek!!! 1....2..... Roman ipleri tutuyor!!!! Sami çok sinirleniyor! Şimdi eliyle kalk işareti yapıyor Roman'a!!! Pusuya yatıyor adeta! Roman iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor! Şimdi Sami yaklaşıyor ve kafasından tutuyor! Karnına bir tekme iplere koşuyor Headlock Driver için... İplerden sekiyor ve Döndüğü anda Roman'dan SUPERMAN PUNCH geliyor!!!! Şimdi ikisi de yerde!!! 

Kevin Owens: İngiltere 5. Lig Kümede kalma maçı gibi. 

İkisi de kendi köşelerine sürükleniyorlar!! Şimdi aynı anda tag veriyorlar!!! Jericho ve Rock içerde! Şimdi koşuyorlar birbirlerine! Rock'tan rakibinr ARM DRAG geliyor! Jericho kalkıyor ve bir ARM DRAG daha!!! Tekrar kalkıyor Jericho. Rock onu yakalıyor ve OVERHEAD BELLY TO BELLY SUPLEX!!!! Seyircinin reaksiyonu artıyor! Şimdi Rock tekrar kalkmasını bekliyor onun. Jericho kalkıyor. Rock onu SPINEBUSTER ile yere seriyor!! PEOPLE'S ELBOW tauntları başlıyor! Şimdi koşuyor Rock. Ardından iplere. Ama karşı iplere koşarken Jericho kalkıyor bir anda!!! Rock döndüğü gibi DROPKICK indiriyor!!!! Rock darbenin etkisiyle iplere kadar geriliyor! Jericho kalkıyor bu arada tekrar. Rock üzerine gidiyor ama Jericho bacaklarından çekip yere düşüyor onu! Şimdi WALLS OF JERICHO bağlıyor!!!! Jericho kendi lehine çevirmeyi başardı!!! Hakem soruyor ama Rock pes etmediğini söylüyor! Şimdi iplere doğru bir hamle! Ağır ağır bir hamle daha yapıyor ve ipleri tutuyor!!! Hakem Jericho'ya bırakmasını söylüyor!! Jericho çok sinirleniyor!!! Şimdi Rock'a '' Ayağa kalk aptal salak '' diye bağırıyor! Rock kalkıyor. Jericho şimdi Codebreaker için sıçrıyor! Ama Rock onu hava da tutuyor! Ardından omzuna alıyor ve SAMOAN DROP!!! Şimdi aldığı darbelerin sersemliğinden dolayı kendisini yere bırakıyor! Ardından ağır ağır köşeye yaklaşıyor ve Roman'a tag veriyor!!! Roman içeri giriyor ve Jericho kalkıyor. Roman ona LEAPING CLOTHESLINE deniyor ama Jericho eğiliyor! Roman hızını alamıyor ve Sami'nin olduğu köşeye yaklaşıyor. Sami'den ona sert bir yumruk!!! Rock bu durumu görünce apronda hakeme itiraz ediyor!! Ama Jericho geliyor ve DROPKICK vuruyor ona!!!! Şimdi Sami dalıyor ringe ve iplerden sekiyor. Rock'a SUICIDE DIVE ile atlıyor!!!! Roman kalkıyor bu sırada. Jericho iplerden sekiyor ve SPINNING HEEL KICK vuruyor!!!!! 

Kevin Owens: Şimdi eğlence zamanı!!

Hakem ringin dışındaki Rock ve Sami'ye bakıyor iplerin dibinden! Bu sırada Owens ringe dalıyor!!! Jericho ona yumruk sallıyor!! Ama Owens eğiliyor SUPERKICK!!!!! Jericho'yu yere indiriyor!!! Owens hemen iplerin altından dışarı çıkıyor!!! Roman köşeye geçiyor. Jericho ağır ağır kalkıyor. UVVVVAAAAAĞĞĞĞĞĞ diye anırıyor Roman ve SPEAR!!!!! SPEAR!!!!! Jericho yerde!!! Roman hemen tuş deniyor! 1....2.....3!!!

Maç sona eriyor!! Rock ve Roman kazanıyor!! Rock şimdi giriyor. Tam iplerin önündeyken Owens tekrar giriyor içeri ve CLOTHESLINE ile dışarı atıyor onu!! Bu kez Sami dalıyor ringe. '' Ne karşıyon aq zombisi '' diyor! Owens karnına tekme vuruyor ve onu da kafasından tutup ringin dışına atıyor!!! Üzerine gelen Roman'ı farkediyor şimdi! Karnına bir tekme vuruyor!! Ardından kaldırıyor ve POWERBOMB!!!!! Adeta dağıtıyor ortalığı Owens!!! Şimdi kalkmakta olan Jericho'yu görüyor. Şimdi onu da tutuyor ve Roman'ın üzerine POWERBOMB ile çakıyor!! Eliyle IC kemerini işaret ediyor! Hakem korkudan ona kemeri veriyor. 

14 Şubat Showdown *BANT* Kevin-Owens-Holding-Intercontinental-Championship-AL1040

Owens IC kemeri ile taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:15

Şu aralar okul yoğun olduğu için bant attım. Zaten fark ettiğiniz üzere bant da 15 dakika geç geldi şov başlama saatinden. Kusura bakmayınız.

Yapımda emeği geçenlerin eline sağlık, Cuma Rise!, Pazar da Rebirth II var. Görüşmek üzere.
Egemen21EGE12
Mid-Carder
Mid-Carder
Egemen21EGE12

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:20

Neler yapacak bakalım daha sonradan Lashley.
Excellence of Execution
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Excellence of Execution

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:39

Ellerinize sağlık, tamamını okumadım ama şu an ders çalıştığım için sonra bakarım. Debut yapmışız bakalım, hayırlı olsun. Aries'in eskiden bir şeyleri var mıydı başarı falan varsa söyleyecek arkadaş var mı? Teşekkürler şimdiden. Goldberg'in galibiyetini hak ettiğini düşünüyorum, finali de alır gibi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:44

willospreay demiş ki:
Ellerinize sağlık, tamamını okumadım ama şu an ders çalıştığım için sonra bakarım. Debut yapmışız bakalım, hayırlı olsun. Aries'in eskiden bir şeyleri var mıydı başarı falan varsa söyleyecek arkadaş var mı? Teşekkürler şimdiden. Goldberg'in galibiyetini hak ettiğini düşünüyorum, finali de alır gibi.
Alt tarafı sami callihanı mikrofonda rezil etmişti , arieslar ile aram iyi değildir.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 19:54

İlginç..Çok ilginç.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 20:15

Del Rio baba kazanmış helal olsun. Eline sağlık.
Martial Artist
Jobber
Jobber
Martial Artist

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 20:37

Debutumu konuşma yaparak gerçekleştirmişim. Güzel bir konuşma olmuş. Kendi segmentime kadar olan kısmı okudum, geri kalanı da bir ara okuyacağım. Yazanların eline sağlık.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 20:42

Feuda dair yaptığı tek şey low blow atmak olan Callihan Death Match ayarlamış. Ama sonra main eventte kuzenim vurmuş geçmiş karşıya. Owens'ı siktir et. Lashley baba xd
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: 14 Şubat Showdown *BANT*   14 Şubat Showdown *BANT* EmptySalı 14 Şub. 2017, 20:51

Ricardo karşim haksızlığa gelemedi. Kemerle beraber anacığının elini öpmeye gideceğiz Rebirth'ten sonra.

14 Şubat Showdown *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası