PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*

+2
Psychosis
The Charismatic Enigma
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Empty
MesajKonu: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:00

City çalıyor ve pyrolar patlıyor. Apocalypse II Pre Show'u başlıyor. Kameralar Pre Show spikerlerine dönüyor.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Renee-young-wwe-announcer

Tom Phillips: Herkese iyi akşamlar sevgili seyirciler. Ben Tom Phillips ve yanımda Renee Young var. Sizlere Apocalypse II'nin Pre Show'unu anlatacağız.

Renee Young: Ama tabi ki asıl heyecan şovun ilerleyen saatlerinde. İki tane Elimination Chamber maçımız var. Birinde Sami Callihan diğerinde ise Drew McIntyre kemerini savunacak.

Tom Phillips: Pre Show da ise heyecanlı iki maç var. Hardcore Kemeri için bir Hardcore maçı ve Cody Rhodes ile Zack Sabre Jr. arasında olacak olan maç.

Renee Young: Bunun dışında bir Intercontinental Şampiyonluk maçı ve Bobby Lashley ile Jimmy Havoc arasında da bir maç var. Fakat önce Pre Show'u izleyeceğiz. O yüzden bir an önce başlayalım.

Kameralar ringe dönüyor.

Here to Show the World!

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

PWE United States ve Hardcore Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor. Bir gece de iki tehlikeli maça çıkmak onun sinirlerini epey bozmuş olmalı.

Man With a Plan!

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* 170_RAW_09192016mm_1518--cba9a30f066b365f4939c09ea63274a9

''The Man With a Plan'', The Brian Kendrick geliyor. Önünden büyük bir şans var.

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

Dolph Ziggler (c) vs The Brian Kendrick

Ringde bazı nesnelerin olduğunu görüyoruz.Masa,sandalye, Kendo Stick hazır duruyor ringin içinde. Hakem işareti ile maç başlıyor ve iki güreşçi birbirlerine girişiyorlar daha ilk dakikada. Kendrick o kavgadan üstün çıkıyor ve bir Arm Drag ile Ziggler'ı yere seriyor ardından bir ikincisini yapıyor ve birde Dropkick geliyor Ziggler yerde! Kendrick hızlı başladı maça! Kendrick şimdi yerde birkaç tekme atıyor Ziggler'a ardından Ziggler'ı sağ bacağından yakalıyor ve Leg DDT yapıyor, Ziggler bacağını tutarak kıvranıyor ringde. Kendrick tuş deniyor, 1... 2... Ziggler kolay bir şekilde kurtuluyor..Kendrick kaldırıyor Ziggler'ı ve iplere gönderiyor, Ziggler geri gelince Dropkick deniyor ama Ziggler onu ayaklarından yakalıyor ve yere çakıyor ve Figure 4 Leg Lock! Figure 4 bağlıyor Ziggler! Kendrick çırpınıyor ringin ortasında! Kendrick birazdan kendini ters çeviriyor ve ayaklarını kurtarıyor, iki isimde aynı anda ayağa kalkıyor ve aynı anda birbirlerine Dropkick yapıyorlar ayakları havada değiyor birbirine, tekrar kalkıyorlar ve aynı anda Clothesline yapıyorlar iki isimde yerde! Ziggler'dan kip-up! Ziggler birden ayağa kalkıyor, tauntunu yapıyor ve Jumping Leg Drop! Ziggler şimdi Kendrick'i kaldırmayı deniyor ama Kendrick onu ayakları ile itiyor ve Ziggler köşedeki masaya çarpıyor ama masa kırılmıyor. Kendrick ona doğru koşuyor derken Ziggler onu yakalıyor ve Flapjack yapıyor masanın üzerine atıyor masa parçalandı! Ziggler hemen tuşa gidiyor, 1... 2...

3 OLMADI! Kendrick kurtuldu! Ziggler daha hızlı saymasını söylüyor hakeme ve ayağa kalkıyor ardından yerdeki Kendo Stick'i eline alıyor ve Kendrick'in kalkmasını bekliyor.Brian Kendrick ayağa kalkıyor,Ziggler ona doğru savuruyor Kendo Stick'i ama Brian Kendrick eğiliyor ve Superkick! Hemen Kendo'yu alıyor ve Ziggler'a vurmaya başlıyor! Ziggler dizlerinin üzerine düştü şimdi,Brian Kendrick biraz geriliyor ve çok sert bir şekilde vuruyor Kendo ile! Kendo Stick kırılıyor! Birde Low DDT yapıyor Kendrick ve Ziggler öldü! Kendrick tuşa gidiyor, 1... 2...

ZIGGLER KURTULDU! Göğsünde Kendo Stick parçalanan Ziggler kurtuluyor! Brian Kendrick şimdi ringin dışına çıkıyor ve ringin altından bir şeyler çıkarıyor, raptiyeler! Kendrick raptiye torbasını ringe fırlatıyor ardından bir tane daha masa çıkartıyor ve onuda ringe sokuyor. Tam kendisi de ringe girecekken Baseball Slide yapıyor Ziggler ve Brian Kendrick sert şekilde bariyerlere çarpıyor! Ziggler hemen ringden iniyor elinde sandalye ile ve Kendrick'in kafasına geçiriyor sandalyeyi! Kendrick yarı baygın spiker masalarına doğru giderken Ziggler bir tane de sırtına vuruyor! Kendrick iyice dağılıyor! Kendrick yere düşerken masanın üzerindeki aletleri de düşürüyor yere. Ziggler şimdi Kendrick'i masanın üzerine yatırıyor birkaç tane yumruk atıyor ve ringe girip köşeye çıkıyor! Ziggler yapma bunu! FLYING ELBOW DROP AMA KENDRICK ÇEKİLDİ ZIGGLER BOŞ MASAYA ATLIYOR! ZIGGLER ÖLDÜ! Kendrick hemen Ziggler'ı ringe sokuyor ve Sliced Bread! Kendrick yeni şampiyon! 1... 2...

ZIGGLER KURTULDU OMG! Brian Kendrick inanamıyor! Tekrar tuşa gidiyor ama Ziggler yine kurtuluyor! Kendrick'in gözü şimdi raptiye torbasında..Ayağa kalkıyor ve önce masayı açıp kuruyor ringin ortasına ardından Torbayı açıyor masanın üzerine yayıyor.Kendrick şimdi kaldırdı Ziggler’ı ve iplere göndermeyi deniyor ama Roll-up yapıyor Ziggler! 1...2... Kendrick kurtuldu! Şimdi iki isimde aynı anda ayağa kalkıyor ve Superkick yapıyor Ziggler ama Kendrick yakalıyor ayağından,takedown yapıyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor,kaldırıyor ve masaya Powerbomb! Ziggler hem masayı kırdı,hemde sırtı raptiyelerle kaplandı! Ziggler baygın yatıyor yerde! Kendrick tuşa gidiyor, 1... 2... 3.. Ve Brian Kendrick yeni Hardcore Şampiyonu oluyor.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Brian-kendrick-1477953980-800

Hakem ona kemerini getiriyor. The Brian Kendrick yeni PWE Hardcore Şampiyonu oluyor. O taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Ekranlara PWE World Heavyweight Şampiyonu Drew McIntyre geliyor.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Maxresdefault

Drew McIntyre: Bugün ne olacak biliyor musunuz ? Üçüncü kez hak ederek kazandığım PWE Şampiyonluğumu, tekrar omzuma atıp şirketten çıkacağım. Bugün bir kez daha ben kazanacağım. Çünkü ben seçilmiş olanım. En iyiyim ve en güçlüyüm. O çemberde kim olursa olsun, şunu unutmasın ki, bu şirket bana çok şey borçlu. Defalarca rezilliğin ipinden aldım. Ancak çembere girecek diğer aptallar, kendi kedilerine mikrofonculuk oynamaktan başka bir işe yaramadılar! Onların kapasitesi bu kadar. Ancak benim sahip olduğum potansiyelin bir sınırı yok. Bu gece hepsine göstereceğim.

McIntyre kemerini gösteriyor, kameralar ringe dönüyor.

Kingdom!

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Born to Raise Hell!

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Zack-Sabre-JR.

Zack Sabre Jr. geliyor.

İki eski partner şimdi karşı karşıya. Cody Rhodes Zack Sabre Jr.'a ihanet ettikten sonra ikili ilk kez ringde karşı karşıya gelip kozlarını paylaşacaklar.

Singles Match

Cody Rhodes vs Zack Sabre Jr.

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Sabre ve Cody Rhodes, ikilisi şimdi Face To Face yapıyor. Cody Rhodes Sabre'nın boynuna yapışıyor ve Lock Up'a alıyor. Cody Sabre'nın arkasına geçiyor ve Headlock'a alıyor. Sabre şimdi zorlanırken iplere doğru yavaşça gidiyor. Şimdi iplere deyiyor ve Rope Break. Cody Rhodes, daha bırakmadan Sabre, kafasının arkasıyla Cody'nin yüzüne vuruyor ve bırakmak zorunda kalıyor. Cody yüzünü tutarken Sabre iplerden atlıyor ve Cody'e Springboard Europan Uppercut vuruyor! Sabre tuşa gidiyor 1…2…2,44 Cody Rhodes Kick Out! Sabre şimdi bu sefer Cody Rhodes'u Headlock'a alıyor. Cody şimdi kurtulmak için hafiften ayağa kalkıyor. Hafiften yan dönüyor ve Sabre'ı gövdesinden kavrıyor ve Belly To Belly Slam ile yere çarpıyor. Sabre şimdi ayağa bir daha kalktığında birde Drop Kick vuruyor! Cody Rhodes tuşa gidiyor 1…2…2,33 Zack Sabre Jr Kick Out! Cody hemen kalkıyor ve Sabre'ı tekmeliyor. Hakem araya giriyor, Sabre da kendini iplere atıyor ve onlardan destek alarak kalkıyor, Cody üstüne geliyor ama Sabre onu Back Body Drop ile dışarı atıyor ama Cody apronda kalıyor ve Cody'e bir yumruk atıyor. Cody'de ona bir Elbow Smash vuruyor. Jumping High Knee vuruyor Sabre ama Cody düşmüyor. Sabre bir de Clothesline deniyor ama Cody reversliyor ve European Uppercut vuruyor. Cody ringe girmeye çalışıyor ama Sabre ona bir tekme atıyor, Cody hala iplerde sallanıyor derken Enzuigri vuruyor Sabre ama Cody düşmüyor. Sabre iplerden geriliyor ve CORONA KICK vuruyor, Cody'de yeri boyluyor. Cody kafasını tutuyor ama hala düşmüyor. Apron'da yığılıp kalıyor. Rakibinin kalktığını görüyor Sabre. Sabre Cody Rhodes'u şimdi iplere bağlıyor ve göğsü ringde duracak şekilde bırakıyor. Sabre Turnbuckle'a tırmanıyor ve İplerde asılı Olan Cody'e Diving Double Foot Stomp ile tam göğsünün ortasına zıplıyor ve ringi giriyior. Götü adeta ağzına gidiyor Cody'nin. Birde iplerden geriliyor ve Senton Slam vuruyor! Cody'i tutup ringin dışına çıkarıyor. Ve daha sonra Cody'i alıp bariyerlere fırlatıyor. Oradan alıyor ve ROLLING RELEASE SUPLEX! yapıyor. Cody sert çakıldı yere ama dizlerin üstüne kalktı derken Zack Sabre Jr Sliding European Uppercut vuruyor! Zack Zabre Jr tuşa gidiyor 1…2…2,77 Cody Rhodes Kick Out! Sabre hemen kafadan yakalıyor ve Headlock bağlıyor. Cody biraz iplere ulaşmayı deniyor ama iplerden vazgeçiyor. Ayağa kalkmaya çalışıyor ama Sabre'de çok iyi bağladı. Cody şimdi yavaş yavaş ayağa kalkmayı başarıyor ama Sabre hala Lock'u bırakmıyor. Şimdi iplere doğru gidiyorlar ve Cody iplerden destek alarak Sabre'ı diğer iplere yolluyor. Diğer iplerden seken Sabre geldiğinde bir Clothesline yiyor. Sabre bir daha ayağa kalktığında bir daha Clothesline yiyor! Sabre son kez ayağa kalktığında Cody Rhodes onu alıyor ve Dark Matter vuruyor! Birde Turnbuckle'a tırmanıyor ve Diving Moonsault ile atlıyor! Cody Rhodes şimdi tuşa mı gideyim diye düşünürken seyircilerden American Nigthmare Chantleri geliyor. Cody Rhodes etrafına bakındıktan sonra Sabre'ı ayaklarından yakalıyor ve American Nigthmare bağlıyor!

Sabre şimdi acı içinde bağırıyor. Sabre şimdi iplere doğru deymeye çalışıyor. Cody Rhodes şimdi elleriyle kendini sürükleyerek ringin ortasına gidiyor. Sabre daha fazla dayanamıyor. Tam pes edicekken Sabre şimdi yerde yüz üstü pozisyon alıyor ve Hafiften ayağa kalkıp American Nigthmare'den (Figure Four Leglock) kurtuluyor ve Sabre şimdi onun bacaklarını kavrayıp Shaarp Shooter bağlıyor. Şimdi de Cody Rhodes, yerde debeleniyor. Zack Sabre Jr, şimdi Cody'nin beline tam oturuyor. Cody daha çok bağırıyor. Sabre daha çok sıkınca bu sefer Cody, yerde hareketsiz kalıyor. Hakem Cody'i kontrol ederken Cody şimdi birden kolları yardımıyla iplere doğru yürüyor ve Rope Break! Sabre ve Cody'de kendini yorgun şekilde yere bırakıyor! Şimdi Sabre iplerden destek alarak kalkıyor ve ayağa kalkıyor. Cody Rhodes'u görünce onu ringin ortasına sürüklüyor. Kafasını sabitledikten sonra Sabre, gerilmeye başlıyor. Şimdi Cody'nin kafasına koşarak Penaltty Kick vuruyor! Cody Rhodes'un kafası adeta futbol topu gibi gidiyor! Cody Rhodes tuşa gidiyor 1…2…2,88 Cody Rhodes Kick Out! Zack Sabre Jr şaşkın! Sabre şimdi ayağa kalkıyor ve Cody Rhodes'un kalkmasını bekliyor. Cody Rhodes'dan ses gelmeyince onu ayağa kaldırıyor ve Europan Clutch yapacakken Cody Kurtuluyor ve Cross Rhodes yapıyor! Cody Rhodes yorgun olduğu için sadece tek eliyle Sabre'nın göğsüne elini koyuyor ve Hakem saymaya başlıyor. 1…2…2,99 Zack Sabre Jr Kick Out! Şimdi ikiside yaklaşık 1 dakikadır yerde baygın yatarken Cody Rhodes şimdi yavaşça iplerden tutunarak kalkıyor. Cody Rhodes bi an düşecek gibi oluyor ama iplere tutunuyor. Cody Rhodes adeta sarhoş gibi. Cody şimdi Turnbuckle'a bakıyor ve oraya iplerden tutunarak yürüyor. Şimdi oraya yavaşça çıkıyor ve tam atlıyacakken Zack Sabre koşuyor ve iplere vuruyor. Cody taşaklarıyla Turnbuckle Pad'e düşüyor ve ringe baş aşağı sarkıyor. Zack Sabre onu yakalıyor ve Sabre Driver vuruyor! Zack Sabre tuşa gidiyor 1…2…2,99 Cody Rhodes Kick Out! Sabre ayağı kalkıyor, Rhodes da kafasını kaldırıyor, Sabre iplerden sekiyor ve PENALTY KICK!!! vuruyor, tuşa gidiyor ZSJ 1.. 2.. 3.. oluyor ve maç bitiyor. Zack Sabre Jr. kazanıyor.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* Zack%2BSabre%2BJr

Bir galibiyet daha alıyor Sabre Jr. Taunt atıyor, o sırada kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan ekranlara geliyor.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Sami Callihan: Ben Tanrı'nın bahşettiği hiçbir şeyi inkar etmem. Bana ödül verdiyse layık olurum. Ceza verdiyse cezamı çekerim. Ancak benim ne olacağıma yalnızca o karar verir! Yeryüzündeki hiçbir şey, hiç kimse, benimle ilgili kararlar veremez. Bugün kemerimi 5 kişiye karşı savunacağım. Bu 5 kişi, benimle ilgili karar vermeye çalıştılar. Hata yaptılar! Çünkü onlar, sahip oldukları şeylerin değerini bilmeyen aç gözlü nankörler! Ben adım adım hakkım olanı almak için uğraşırken, onlar türlü hilelere başvurdular. Asla gerçek mücadeleyi veremediler. Çünkü bilmiyorlar. Bu geceki maçta gerçek mücadeleyi bilen tek kişi benim. Bu yüzden kemerimi tekrar koruyacağım.

Callihan yoluna devam ediyor, kameralar spikerlere dönüyor.

Tom Phillips: Nefes kesen bir Pre Show izledik. Her zaman olduğu gibi.

Renee Young: Haklısın Tom. İlerleyen haftalarda kim bilir bizleri ne bekliyor.

Tom Phillips: Bunu sadece zaman gösterebilir. Fakat şimdi veda zamanı.

Renee Young: Biz sizlere iyi geceler diliyoruz, umarız şovunuz ve akşamınız iyi geçer.

Bu görüntüler ile Apocalypse II Pre Show'u bitiyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Paz 12 Mart 2017, 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:02

Yetişmek için 8 dakikada 2 öğünlük yemek yedim kaçırmadım en azından.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:02

Psychosis demiş ki:

Hoş geldin Will Ospreay kardeş.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:04

Yine 2 kişi şov yapıyoruz. Herkesin mi aynı gün aynı saatte işi olur ? Hem de son bir kaç şovdur. Allah'ın işine bak yaw.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:05

İyi akşamlar. Üstümü değiştirip tuvalete girip geliyorum
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:05

Yeni part geldi.

Sohbet konusu açalım. Sizce kim alır ? Ziggler mı yoksa Kendrick mi ?
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

The Charismatic Enigma demiş ki:
Psychosis demiş ki:

Hoş geldin Will Ospreay kardeş.

Hoş bulduk Alper abi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:06

Achilles demiş ki:
İyi akşamlar. Üstümü değiştirip tuvalete girip geliyorum

Hoş geldin Oktay.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:06

The Charismatic Enigma demiş ki:
Yeni part geldi.

Sohbet konusu açalım. Sizce kim alır ? Ziggler mı yoksa Kendrick mi ?

Kendrick alabilir gibime geliyor.
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:09

Bana da Brian alır gibi geliyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:10

Bir part daha geldi, hafif toplanma başlıyor ondan yavaş yavaş atıyorum.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:12

Ziggler öldü, ne desem bilemedim. Very Happy
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:13

Bizim Ziggler kaybederse bizi de etkiler ondan ben kazansın diyorum
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:14

Psychosis demiş ki:
Ziggler öldü, ne desem bilemedim. Very Happy

Bir fatiha alırız.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*   PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 12 Mart 2017, 17:16

Yeni part geldi, maç son hızla devam ediyor.

Bu arada şov yarın yazınca biliyoruz diyip 16 dakikadır şova gelmeyen Çetin'in buradan cebine koyayım.

PWE Apocalypse II Pre Show *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Apocalypse II Main Show *LIVE*
» PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington!
» PWE Apocalypse II Main Event *LIVE*
» PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!
» PWE X-Rated II Pre Show *LIVE*