PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*

2 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Empty
MesajKonu: 24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 24 Mayıs 2017, 20:55

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. Duyduklarımıza bakacak olursak bu gece baya söz dalaşı olacak.

Jim Ross: PWE de aksiyon bitmez King. Hiç bir şekilde bitmez. Gerek ringde güreşirken olsun gerek de konuşurken olsun. PWE bir savaş alanı.

Jerry Lawler: Haklısın eski dostum. Bu gece de bizleri bir sürü şey bekliyor. Yine dolu dolu bir şov göreceğiz. Tabi görmemiz için başlamamız gerekiyor.

Kameralar arka alana gidiyor. 

Arka alanda Goldberg ekranlara geliyor. Telefonuna bakıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Vmssg_6m7Ue--8de8e427a8b60d3b6876d9fe9852065f

Goldberg: Hayır, bu olmaz. Bu artık PWE de değil. Bu güreşi bırakalı yıllar oldu. Hmm, bu kim lan ? Sil bunu rehberden, yer kaplıyor. Bu olmaz. Bu gece Tag Team partneri için eskileri aramak hiç mantıklı değil. Çoğu bıraktı veya başka yerde.

O sırada Goldberg kafasını çeviriyor ve Tye Dillinger'ı görüyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Tumblr_inline_nkulaalpp01qfahbo

Goldberg ona sesleniyor ama Tye müzik dinlediği için duymuyor. Goldberg yanına yaklaşıyor ve kulaklığı çıkart diyor.

Tye Dillinger: Nasılsın dostum ? Uzun süredir görüşemiyorduk.

Goldberg: İyi olmaya çalışıyorum. Aslında sana bir teklifim var. O yüzden geldim. 

Tye Dillinger: Nedir ?

Goldberg: Bu gece Main Event de Finn Balor ve Jimmy Havoc denen iki sıska sürtük ile maçım var ama ben bir partner bulamadım. Telefon rehberinden eskilere falan baktım ama yok hiç kimse. Ve seni gördüm. İlgini çeker mi ? Sen ve ben Balor ve Havoc'ın kıçlarına iyice tekmeyi basarız.

Tye Dillinger: İsterdim ama güreşecek durumda değilim. SummerSlam de ki maç sırasında omzunu incitmişim. Kusura bakma adamım.

Goldberg: Sorun değil, geçmiş olsun ahbap.

Goldberg arkasını dönüyor ve biraz yürüyor. Onun yanına biri yaklaşıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Heath-slater

Bu Heath Slater.

Heath Slater: Bu gece için bir ortak aradığını duydum Goldberg. Eğer bu doğru ise ortağın olurum. Biliyorsun, iyi bir takım oyuncusuyum. Ve seninle birlikte Main Event maçında yer almak ve kazanacağımızı da eklersin burada bana bir kaç büyük kapı açılabilir. Ne dersin koca adam ? Sen ve ben. 2MB Baby, hayır daha iyisini buldum. GOLDEN SLATER BABY ?

Goldberg: Teşekkürler ama almayayım.

Slater bozuluyor, Goldberg yoluna devam ediyor. Kameralar da ringe dönüyor.

Sheamus mikrofon başında.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* RAW_1031_Photo_107

Sheamus: Bayanlar Baylar! PWE SuperShow'a hoş geldiniz! Geçen hafta bahsettiğim gibi. Bir süre kavga edemeyeceğim. Ancak PWE'den uzak kalmayacağım ve yepyeni bir Talk Show programı ile karşınızdayım! Yaratıcılık konusunda pek iyi olduğum söylenemez bu sebeple şov ihtiyacı olan ismi, önümüzdeki hafta pwe.com da yapılacak bir anketle, siz belirleyeceksiniz! Şovun konseptinden bahsedecek olursam, her hafta önceden belirlenecek olan konuk hakkında, PWE Ailesi bazı sorular yöneltecek. Bende bu soruları konuğa sorarak size tercüman olacağım! Bayanlar Baylar, karşınızda ilk konuğum, yeni PWE Television Şampiyonu, Sami Callihan!

Space Demantia!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Sami1

''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Sheamus: Sami, öncelikle tüm PWE Ailesi adına tebrik ediyorum fella. Yeni bir başarı kazandın. PWE'ye yakın zamanda getirilen Television Şampiyonluğu'nun tadına ilk bakanlardansın. Bu seni nasıl hissettiriyor ?

Sami Callihan: Kendimi resetlemiş gibiyim. Universal Şampiyonluğu'nu kaybettikren sonra, sanki üzerimde bir ölü toprağı vardı. Ancak geçen hafta bu bebeği kazanarak kendime geldim. Kısacası, artık yeni bir sorumluluğum var. 

Sheamus: Roderick Strong iyi bir rakip. PWE'ye çabuk ısındı. PWE'de ona. Ve resmi olarak henüz duyrulmasa da, Roderick Strong'un bir rövanş maçı hakkı var, bilirsin, bu böyledir. Aynı zaman AJ Styles'da bir numaralı contender olma hakkını kazanmıştı. Peki fella, PWE Ailesi adına soruyorum, üçlü bir rekabette, Sami Callihan'ın bir şampiyon olarak etkisi ne olur ?

Sami Callihan: Etkisi mi ? Bunu gerçekten PWE Ailesi mi soruyor, yoksa benimle kafamı buluyorsun, FELLA ?

Sheamus: Sakin ol fella. Tabiki PWE Ailesi soruyor. 

Sami Callihan: Eğer üçlü bir kavgaya gireceksem, üçlü bir kavganın kazananı olurum. Eğer Roderick Strong ile bir kavgaya gireceksem, Roderick Strong'un kıçını tekmelerim. YA DA! AJ Styles ile kavgaya gireceksem, AJ Styles'ın kıçını tekmelerim. Etkinin ne olacağını anladınız mı ?

Bir müzik duyulur.

Next Level!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Roderick-strong

Roderick Strong elinde mikronla geliyor.

Roderick Strong: Şova bu şekilde karışmak istemezdim ama, buna mecbur kaldım. Sheamus, bu adama( Sami'yi gösterir ) nasıl bir etki göstereceğini sordun. Saçmaladı. Ben cevaplıyım. Eğer geçen hafta, AJ Styles buraya gelip, ortalığı karıştırmasaydı, hala şampiyondum. Sami asla kazanamazdı Kazanamasına ihtimal yoktu.

Sami Callihan: Yenilmiş birisi olarak neler hissettiğini anlıyorum. Birincisi, yenilmiş birisi olarak kazanana saygı duyman gerek dostum. Yoksa bunu sana öğretmek zorunda kalacağım! İkincisi, AJ Styles kimin umrunda. Sırtını yere getirip tuşlayan benim! Ve üçüncüsü-

Phenomenal!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* AJ-Styles-Entrance

AJ Styles geliyor!

AJ Styles: Aslına bakarsanız baylar, tüm bunların bir açıklaması var.

Styles bir anda mikrofonu Roderick'in suratına vuruyor! Sheamus hemen ringin dışına çıkıyor! Styles Roderick'in üzerinde onu yumrukluyor! Sami geliyor ve Styles'ı alıyor. İkisi arasında yumruklaşma devam ederken Styles eğiliyor ve arkasından NORTHERN LARIAT vuruyor! Sami yere düşünce onuda yumruklamaya başlıyor! AJ Styles yerdeki rakiplerinin önünde taunt atarken kameralar arka alana dönüyor.

Arka alandayız, Matt Hardy ekranlara geliyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 9a9f9f69c5e602c169a462b1935fe079

Matt Hardy: SummerSlam'de önemli maçla geri döndüm. İyi mücadele ettim ve unutulan birisini tekrar hatırlattım! Battle Royal'ı kazanabilirdim. Biraz da şansa ihtiyacım vardı fakat olmadı. Önemli değil. Henüz yeni bir PWE'nin eksiklerini gözlemliyorum ve gözlemlerim bittiği vakit bu eksikler tamamlanacak. Yapılacak çok fazla iş var biliyorum. Hızlı hareket etmem gerekiyor. Ne gerekiyorsa yapacağım. Teker teker!

Hardy bir taunt yapıyor. Kameralar ringe dönüyor.

The Machine Gun!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Karlanderson1

''The Machine Gun'', Karl Anderson geliyor. Yanında Young Bucks var.

Born to Raise Hell!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Zack-Sabre-JR.

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

Singles Match

Karl Anderson vs Zack Sabre Jr.

Zil çalıyor ve ikili Lock Up ile maça başlıyor. 1 Dakika sonra Sabre rakibinin karnına bir diz darbesi vuruyor ve Headlock bağlıyor. Sabre rakibini bir süre böyle tutuyor ama Anderson yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Anderson kalkmayı denediği her seferde Sabre'nin karnına yumruk atıyor ve tamamen ayağa kalktığında ise boynundan yakalıyor onu ve yüz üstü yere çakıyor. Sabre yüzünü kaldırıyor, Karl ona BIG BOOT vuruyor ama Sabre onun ayağını yakalıyor ve Ankle Lock!!! bağlıyor. Maçın hemen başlarında olabilecek en tehlikeli şeylerden birisi de bu. Anderson iplere yakın ama ulaşamıyor. O arada arkadan Matt Jackson ringe giriyor. Hakem ona doğru yöneliyor ve Nick Jackson da Anderson'u kolundan yakalıyor ve iplere çekiyor. Sabre hakem hakem diye bağırıyor. Matt ringden tüyüyor. Hakem Anderson'ı ipte görünce kilidi bozduruyor. Sabre ayağa kalkıp bekliyor. Anderson da iplere tutunarak kalkıyor. Sabre üstüne koşuyor ama Anderson Flapjack ile onu iplere atıyor. Zack geri gelirken arkadan Anderson onu yakalıyor ve Russian Legsweep yapıyor. Anderson tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Sabre. Anderson hemen kaldırıyor onu ve iplere atıyor. Zack Sabre Jr. iplerden dönüyor, Karl ona Clothesline vuruyor ama Sabre eğilip arkasına geçiyor ve belinden onu yakalıyor, German Suplex ile atıyor. Zack hemen ayağa kalkıyor ve bir köşeye oturup taunt yapıyor. Karl Anderson kalkıyor, Sabre DIVING CROSSBODY ile atlıyor ama Anderson onu HAVADA! yakalıyor. Omuzluyor onu ama Sabre kolundan yakalıyor onu ve aşağı iniyor. Wrist Lock bağlıyor ona ve bağladığı kola dirsek vurarak bozuyor onu, Jumping Enzuigiri vuruyor. Anderson yarı ayakta, Sabre iplerden sekiyor ve Running European Uppercut vuruyor. Hemen tuşa gidiyor ZSJ 1.. 2.. de atıyor Karl Anderson. Sabre rakibinin kaldırıyor ama Anderson onu ittiriyor ve bir anda BIG BOOT! çakıyor suratına. Sabre süzülerek onun üstüne gidiyor ve Karl bir de Michinoku Driver!! yapıyor. Hemen tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de Sabre atıyor. Anderson kalkıyor ayağa ve taunt atıyor, Sabre'yi orta iplere koyuyor ve ona bir kaç kez vuruyor. Hakem Anderson'u çekiyor oradan. O sırada Young Bucks Sabre'ye Double Superkick! vuruyor. Sabre geri geri süzülürken Anderson onu yakalıyor ve GUN STUN!!! yapıyor. Anderson tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 8-11-2013+5-55-46+PM

Karl Anderson kazanıyor ve klasik Bullet Club tauntunu yapıyor. Hakem onun elini kaldırıyor. Young Bucks ringe giriyor ve Anderson'a bir mikrofon veriyorlar.

Karl Anderson: Tüm EZ/DZ X-Rated şovunda bize meydan okumuş durumda. Ve biz de Bullet Club olarak bir cevap vereceğiz. Hemde bu gece. Ama sadece şimdi değil. Bu gece Adam Cole da bu binada ve o gelmek istediği zaman herkes cevabı öğrenecek. Evet, doğru duydunuz, ADAM COLE BAYBAY!

Anderson mikrofonu bırakıyor ve Bullet Club Too Sweet tauntunu atıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda.

Ekranlara Kalisto geliyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Raw1181_kalisto_exclufb_02

Kalisto: Geri döndüm! Sonunda tekrar buradayım! Gerçekten burda olmadığım süre boyunca boşluktaymışım amigo. Atmosfer inanılmaz. Değişmeyen tek şey, atmosfer! Rakipler, isimler herkes değişir. Ancak bu atmosfer olduğu sürece heyecan asla bitmez! Bu kez çok farklı bir yoldan gideceğim. Kariyerime birkaç yıldız eklemek fena olmaz ha ? Bunun için çalışıyorum amigo. Hemde çok! Yakın zamanda çalışmamın meyvelerini toplayacağım!

Kalisto kadrajdan çıkar, kameralar ringe dönüyor.

Fight!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Kevin-Owens-Entrance-Awl126-520x292

Kevin Owens geliyor.

SOS!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 18544

Kofi Kingston geliyor.

Singles Match

Kevin Owens vs Kofi Kingston

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Owens ve Kofi Lock Up'a giriyorlar! Owens rakibinin kafasını yakalıyor ve şimdi iplere yolluyor onu! CLOTHESLINE deniyor ama Kofi eğilip karşı ipelre koşuyor! Owens bu kez SHOULDER BLOCK deniyor ama Kofi oun bacakları arasından arkasına geçiyor! Owens dönüyor Kofi'ye. Yakalamak için hamle yapıyor ama Kofi yerde bir takma atarak yine arkasına geçiyor! Seyirciden cheer kopuyor! Owens Kofi'ye anlamsız bir bakış atıyor. Ardından tekrar üzerine koşuyor. Kofi'den DROPKICK geliyor! Owens kalkıyor yine. Kofi kolundan tutuyor ve köşeye fırlatmak istiyor. Ama Owens avatajı eline alıyor ve köşeye fırlatıyor rakibini. Kofi iki hamlede köşeye çıkıyor! Owens yaklaşınca üzerine DIVING CROSSBODY ile atlıyor! Tui pozisyonundalar. 1...2... atıyor Owens! Kofi kafasından yakalamak istiyor ama Owens itiyor onu ve kalkıyor ayağa. Kofi üzerine geliyor ama Owens gardını alıyor bu kez! Şimdi sert bir yumruk patlatıyor! Ardından karnına sert bir tekme atıyor ve köşe direğine fırlatıyor! Kofi sert bir şekilde köşeye çarpıyor!!!! Owens hemen geliyor ve belinden sarılıyor. GERMAN SUPLEX!!!!! Kofi köşeye yakına bir yere düşüyor. Şimdi köşeden destek alarak kalkmak istiyor ama Owens geliyor ve karnını tekmeliyor onun!!! Kofi sırtını köşeye dayıyor ve yerde oturuyor şimdi. Owens geriliyor ve CANNON BALL!!!! Kofi tamamen yerde! Owens kollarından çekiyor onu ortaya doğru! Şimdi iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Kofi! Owens rakibinin baş ucunda taunt atıyor. Şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor ayağa.

Ardından kolundan tutup iplere yolluyor Pop Up Powerbomb için! Kofi iplerden sekiyor. Owens onu havaya fırlatıyor... Kofi'den HURRICANRANA geliyor!!!! Owens iplere kadar gidiyor ve sekiyor! Arkasını döndüğü anda Kofi Trouble In Paradise deniyor! HAYIR! Owens son anda eğilmeyi başarıyor! Kofi kalkıyor ve rakibine dönüyor şimdi. Owens'tan SUPERKICK!!!!! Kofi darbenin etkisiyle iplere yaslanıyor! İplerden sekiyor ve Owens fırlatıyor onu. POP UP POWERBOMB!!!!! Tuş deniyor Owens. 1...2...3!!!! Kevin Owens kazanıyor. 

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Kevin-Owens-On-Mic

Hakem onun elini kaldırmaya geliyor ama iteliyor hakemi ve mikrofon alıyor.

Kevin Owens: Bu gece Kofi Kingston'ın yaşadıkları X-Rated da Shawn Michaels'ın yaşayacaklarından bir kesit idi. O yaşlı ucubenin işini temelli bitireceğim ve PWE Kemerini ele geçireceğim. Ve o geceden sonra kimse ona Heartbreak Kid diyemeyecek. Çünkü onu mahvetmiş olacağım ve insanlar bana Heartbreak Kid diyecek. İstediğimden değil tabi. Bunu dikkate al Shawn Michaels. Kendi iyiliğin için.

O sırada bir müzik duyuluyor.

Sexy Boy!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Shawn_Michaels_bio

PWE World Heavyweight Şampiyonu Shawn Michaels girişte beliriyor. Klasik tauntunu yapıyor, KO ona ringe gel diyor. HBK Ceketini çıkartıyor ve ringe koşuyor.

Michaels ringe girer girmez Owens ile birbirlerine yumruk atmaya başlıyorlar. Sayısız yumruktan sonra KO rakibinin karnına tekme atıyor ve Powerbomb deniyor ama HBK arkasına düşüyor. Owens arkasına dönüyor, Michaels Sweet Chin Music!!! vuruyor ama Owens kendini yere atıyor ve dışarı çıkmak için sürünüyor ama Michaels onun üstüne atlıyor ve ringin ortasına çekiyor. Ona bir kaç tekme atıyor Michaels ve ayağa kaldırıyor, bir kaç yumruk atıyor, kolundan tutup iplere atıyor onu Shawn ve dönüşte de Back Body Drop ile atıyor. Owens kalkıyor ayağa, Michaels ona 3 tane Backhand Chop vuruyor ve kafasından tutuyor, dışarı atıyor onu. Owens dışarıda ayağa güç bela kalkar iken Michaels ringe taunt atıyor. Kameralar da arka alana gidiyor.

Renee Young ekranlara geliyor, yanında Randy Orton var.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Maxresdefault

Renee Young: Summerslam'de istediğin sonuç ile ayrılamaman hakkında ne düşünüyorsun?

Randy Orton: Summerslam benim için son fırsat değildi. Halen kendime en iyisi dediğim günlere dönmem mümkün, ama şimdilik bu hedeften uzağım. Evet o unvanı 3.kez kazanamamış olabilirim ama benim gözümden o kemer benden sadece bir süreliğine uzak kaldı , kemerin sahibi her ay strest ile kemeri şans yardımı ile korumaya devam edebilir. Unvanın nerelere gideceğinin bir önemi yok, o unvan benim avım ve benim avıma yakın olan herkesin rakibiyim.

Renee Young: Epey iddialısın, peki şimdilik kendine kimi rakip görüyorsun?

Randy Orton:  Her mücadelem, bir ayakta kalma mücadelesi olarak bilindi. Ben hep bu uğurda savaştım, güreştim ve kendime bir ivme yarattım. Bu bile rakipsiz olduğumu özetler. Kendime uygun bir rakip göremiyorum, efsane denilen isimlerin karşısında süpriz galibiyet ettiğimi savunan kişiler bile bunu çoktan kabullendi.

Renee Young: McIntyre seni gönderdikten sonra seni bu şirkete geri getiren şey ne oldu? 

Randy Orton:  Bir çok insan geri dönerek onursuz bir davranış sergilediğimi düşünüyor. Tamamen yanılıyorlar, yarım kalmış avımı geride bırakmayı kendime yakıştıramadım sadece.

Renee Young: Seni gönderen McIntyre'ı kendinden ne kadar uzak görüyorsun?

Randy Orton: Beni göndermiş olabilir ama benden iyi değil, o kendi emeği olmadan parlatılan bir isim. Ben ise zoru başarıp parlayan bir ismim. İkimizin arasında dağlar kadar fark var, ben bir başarımı herhangi bir bunak sayesinde kazanmadım. Ayrıca... 

O sırada Drew McIntye kadraja giriyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 20120111_sd_exclusive_drew_c_0

Drew McIntyre: Boş konuşuyorsun Orton. Önemli olan SummerSlam idi. Ben kaybettim ve sen de kaybettin. Mazeret aramaya veya suçu başkasına atmaya gerek yok. O maçı kazanamadın çünkü kazanamadın. Bunu artık aş ve lanet olası yoluna git. Benim yoluma da çıkma yoksa seni bir kez daha gönderirim ve ilk sefer ki gibi kibar olmam. Tamam mı ? Umarım anlamışsındır. Bu arada not geçeyim, sen de bir bunak sayılırsın. O yüzden başkalarına demeden önce dikkat et.

Orton ona gülümsüyor, McIntyre ona daha büyük gülümsüyor ve McIntyre saldırıyor!! Orton yerdeyken McIntyre onu tekmelemeye başlıyor, McIntyre yandaki çöp kutusunu alıyor, Orton yavaş yavaş ayağa kalktığı gibi çöp kutusunu kafasına geçiriyor!! Orton tekrar yerde, McIntyre onu kaldırıyor ama Orton McIntyre'ı yumruklamaya başlıyor, McIntyre da karşılık olarak Orton'ın boynunu yakalıyor karnına diz vurmaya başlıyor. Hakemler geliyor ikisini de ayırıyor. Orton ve McIntyre birbirlerine bağırıyorlar, hakemler onları zor tutuyorlar. 

Bu görüntüler eşliğinde kameralar ringe dönüyor.

Swamp Gas!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Luke_Harper_bio

''The Backwoods Brawler'', Luke Harper geliyor. Yanında Dolph Ziggler ve The Usos var.

Ambition And Vision!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Austin-Aries-9

Austin Aries geliyor.

Singles Match

Luke Harper vs Austin Aries

Zilin çalmasıyla birlikte maç başlıyor. İkili hemen Lock Up'a giriyorlar. Harper üstün çıkıyor ve rakibini köşeye kadar götürüyor. Şimdi arka arkaya dirsek darbeleri indiriyor! Hakemin müdahalesiyle bırakıyor. Geriliyor Harper ve üzerine koşuyor rakibinin. Aries çekiliyor ve Harper köşeye çarpıyor! Aries hemen arkasından Roll Up'a alıyor!! 1...2...2.60! Son anda atıyor Harper!!! Şimdi hemen kalkıyor! Aries ona sert bir BACKHAND CHOP vuruyor! Ardından bir tane daha! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. RUNNING ELBOW! Harper sallanıyor! Aries bu kez de karşı iplere koşuyor! Bir RUNNING ELBOW daha! Harper yine devrilmiyor! Aries tek hamlede köşeye çıkıyor. DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!!!! Tuş pozisyonundalar! 1...2... atıyor Harper!!!! Austin Aries elleriyle kalk işareti yapıyor ona! Harper ağır ağır kalkıyor. Aries FRONT DROPKICK vuruyor ve Harper köşeye yapışıyor! Aries koşuyor üzerine! Harper çekiliyor! Aries köşeye çarpıyor bu kez! Harper iplere koşuyor ve döndüğünde sert bir BIG BOOT çakıyor!!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Aries. Harper şimdi rakibinin kafasından ve tek kolundan yakalıyor. HEADLOCK pozisyonuna alıyor onu! Harper şiddetti bir anda arttırıyor. Hakem geliyor ve Aries'e pes edip etmediğini soruyor. Aries hayır diyince hakem tekrar açılıyor geriye doğru. Ancak Aries yavaş yavaş kalkmaya başlıyor! Önce ayağını basıyor yere ardından diğeri! Şimdi kalkıyor ve arka arkaya dirsek darbeleri indiriyor Harper'a! Harper kilidi bozmak zorunda kalıyor! Aries kurtulunca yine BACKHAND CHOP darbeleri indirmeye başlıyor! Harper'ın göğsüden çıkan ses arenada yankılanıyor! Aries şimdi işi bitirmek için iplere koşuyor! İplerden sekiyor ve DISCUS ELBOW deniyor! AMA HAYIR!!!! Ava giderken avlanıyor ve Harper'dan DISCUS CLOTHESLINE geliyor!!!! Tuş deniyor Harper! 1...2...3! oluyor. Harper kazanıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 0008

Hakem onun elini kaldırıyor. Diğer EZ/DZ üyeleri de ringe giriyor. Dörtlü taunt atarken bir müzik duyuluyor.

Shot'Em!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9
24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Karlanderson1

Bullet Club geliyor. Dörtlü taunt yapıyor ve Adam Cole mikrofon alıyor.

Adam Cole: Şimdi kutlamayı kesin de beni dinleyin. Sizinle uğraşmaktan sıkıldık. Tekrar tekrar sizi yendik ama ne derler bilirsiniz. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış. Bu yüzden hesabı artık kapatma vakti. Dördünüze dördümüz. PWE X-Rated da, şu iplerin arasında görüşeceğiz.

Cole mikrofonu atıyor ve Bullet Club ringe giriyor. Bullet Club ve EZ/DZ ekipleri kapışmaya başlıyor ringde. Ziggler ve Cole, Harper ve Anderson, Usos ve Young Bucks eşleşmelerini görüyoruz. Ziggler üstünlük sağlıyor ve Cole'u dışarı atıyor. Usos da Young Bucks'ı iplere atıyorlar ve Clothesline ile dışarı atıyorlar. Harper da Anderson'a bir Headbutt vuruyor ve EZ/DZ ekibi onun karşısında birleşiyor. Karl Anderson ayağa kalkıyor ve ''Yapmayın, seksi Asyalı bir eşim ve birbirinden güzel çocuklarım var'', diyor, EZ/DZ bir anlığına düşünüyor ve en fazla ne olur ki deyip Anderson'a QUADRUPLE SUPERKICK!!! vuruyorlar. Take that to the morgue. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

The Truth Reigns!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Roman-Reigns-Entrance-AWl1070

''The Big Dog'', Roman Reigns geliyor.

Realeza!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

Reigns ve Del Rio bu kemeri istiyorlarsa bir kez daha Contender olmaları gerekiyor. İkili maça başlamak üzere iken bir müzik duyuluyor.

Swiss Made!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Cesaro-wwe

''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor ve spiker masasına geçiyor.

#1 Contendership Match for PWE Intercontinental Championship

Roman Reigns vs Alberto Del Rio

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Roman Reings ve Alberto Del Rio şimdi bakıştıktan sonra Roman aniden Del Rio'nun üstüne geliyor ve Lock Up'a alarak Del Rio'yu Turnbuckle'a ittiriyor ve Roman şimdi Del Rio'nun suratına ve karnına yumruk atıyor! Roman vurmaktan yoruluyor ve Del Rio'nun karnına tekme atıyor. Del Rio hafif eğiliyor ve Roman Del Rio'yu diğer Turnbuckle'a ittiriyor! Roman'da ardından geliyor ve Running Corner Clothesline vuruyor! Del Rio hareketsiz şekilde Turnbuckle'da. Roman şimdi Del Rio'yu alıyor ve Europan Uppercut vuruyor! Roman Del Rio'yu alıyor ve iplere yolluyor. Del Rio iplerden dönünce Roman, onu alıyor ve Samoan Drop! Roman tuşa gidiyor 1…2…2,22 Alberto Del Rio Kick Out! Roman Del Rio'yu ayağa kaldırırken Del Rio aniden Cross Armbreaker yapmaya çalışıyor ama Roman birden kendini geriye atıyor. Roman noluyo aq diyor Del Rio'ya Roman dizlerinin üstündeyken Del Rio geliyor ve Enzuigri vuruyor Roman'a! Roman devrilmeyince iplerden geriliyor ve kafasına Drop Kick vuruyor Roman'ın! Roman şimdi iplerden tutunarak kalkarken Del Rio geliyor ve Roman'ın iplerdeki koluna sert bir tekme atıyor! Roman kolunu tutarken Del Rio Roman'ı ayağa kaldırıp iplere yolluyor. Roman iplerden geri geldiğinde Del Rio Spin Sit Out Sleeper Slam yapıyor! Del Rio tuşa gidiyor 1…2…2,44 Roman Reigns Kick Out! Del Rio, şimdi Reigns'i ayağa kaldırıyor. Reigns sinirleniyor ve Del Rio'yu omzuyla Turnbuckle'a taşıyor ve Shoulder Block vuruyor art arda. Del Rio ama Reignd'in suratına diziyle vuruyor. Reigns suratını tutarken Del Rio Turnbuckle'a oturuyor ve Roman'ın kolunu kaparak iplerden sarkıyor ve Corner Cross Armbreaker yapıyor! Roman acı içinde bağırıyor. Hakemde bırakması için uyarırken Roman birden bağırıyor ve tüm gücüyle Del Rio'yu havaya kaldırıyor ve onu Powerbomb ile yere seriyor Roman! Roman'da kolunu tutarak Turnbuckle'a geçiyor Roman acıyan koluyla Superman Punch tauntu atıyor. Del Rio'da ayağa kalkarken Roman koşuyor ve Superman Punch! Del Rio iplerden sekerek düşmüyor. Roman koşuyor ve bir daha Superman Punch! Del Rio Turnbuckle'a yapışıyor ve alnında ufak bir kanama yaşanıyor. Roman'da Turnbuckle'a yaslanıyor ve delirmiş bir şekilde Del Rio'ya bakıyor. Del Rio kafasını tutarak kalktığında Roman koşuyor ve Spear! Roman tuşa gidiyor 1…2…2,88 Alberto Del Rio Kick Out! 

Cesaro: Bu baya yakındı. Ucuz kurtardı.

Roman sinirleniyor. Roman şimdi ayağa kalkıyor ve Turnbuckle'a geçip Spear taunt'u atıyor. Del Rio'da Turnbuckle'dan destek alarak kalkıyor. Roman şimdi Del Rio ya Spear için atlıyor ama Del Rio kenara çekiliyor ve Roman ringin direğine çok kötü uçuyor. Roman geri düştüğünde Del Rio Roman'ı yakalıyor ve Cross Armbreaker bağlıyor! Roman Reigns'in başı büyük dertte. Del Rio Contender olmaya çok yakın derken Reigns'den hareketlenme görüyoruz. Roman yavaş yavaş kalkıyor, Del Rio kilidi de bırakmıyor, Reigns onu da kilit bağlı iken kaldırıyor ve Powerbomb ile yere çakıyor. Reigns kısa bir süre kolunu dinlendiriyor ve rakibini kaldırıyor, kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor, kaldırıyor ve köşeye doğru gidiyor, Turnbuckle Powerbomb!! yapıyor Reigns. Del Rio da darbe etkisi ile ringin ortasına sürükleniyor ve ayakta sallanıyor. Reigns iplerden sekiyor, bir kez daha sekiyor ve bir kez daha sekiyor, SPEAR!!! vuruyor. Roman tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Roman Reigns Contender olmayı başarıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* WWE-News-19

Hakem onun elini kaldırıyor. Reigns taunt atıyor ve köşeden iniyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

The Rock Says!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Therock1

PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Rock köşeye çıkıp kemerini gösteriyor ve ringe giriyor, kemeri yere bırakıyor. Reigns tebrik etmeye mi geldin kuzen diyor ama Rock ona direk yumruk atıyor. Derken Rock ona art arda bir kaç yumruk daha atıyor ve Reigns feleğini şaşırıyor. The Rock bir anda onu yakalıyor ve ROCK BOTTOM!!! yapıyor. Rock kuzenini yere seriyor ve kemeri almak için eğiliyor ama ringe Cesaro giriyor....

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* The-best-and-worst-of-wwe-raw-42516-make-my-day-1

Ve Intercontinental Kemerini alıyor, havaya kaldırıyor. Rock ona ters bakıyor. Cesaro kemeri ona atıyor ve yakında geri kazanacağım diyor. Onlar Face to Face yaparken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alandayız. Bir takım sesler duyuyoruz.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* GKsgNUc3L3g-1

Erick Rowan ekranlara geliyor. Başka bir ses daha duyuyoruz. Rowan onu dinliyor.

???: Eee, ne dersin ?

Kamera biraz sağ yapıyor ve....

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Goldberg-2

Goldberg'ı görüyoruz.

Goldberg: Bir de şu maskeyi çıkart usta, hava alamazsın. Kabul ediyor musun ? Sen ve ben, Balor ve Havoc'a karşı. Adil bir teklif. Düşünmen için de baya süre verdim. Üstelik senden başka soracak kimse de kalmadı Rowan.

Erick Rowan maskesini düzeltiyor ve yoluna devam ediyor. Goldberg'ın yüzü asılıyor. Biri ona sesleniyor.

???: Ben buradayım.

Kameralar oraya dönüyor...

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Roadblock2016_fb_sami_01--326734e7126bc26eb4bbdb1104d5ec4a

Sami Zayn ekranlara geliyor.

Sami Zayn: Eğer bu gece için bir partner arıyorsan ben boşum. Tabi sana da uygunsa.

Goldberg: Sami Zayn ? Neden bu isim daha önce aklıma gelmedi ki. Tabi ki uygun. İyi hazırlan evlat, maça çok fazla zaman kalmadı. Teşekkür ederim bu arada.

Sami Zayn: Tamamdır, rica ederim.

Kameralar ringe dönüyor, Chris Jericho'yu ring de görüyoruz. Etrafta Chris Jericho's Highligt Reel dekorları var.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 20120806_sd_preview

JeriTron 5000 da ufak bir Intro oynuyor ve United States Kemeri için dönen mücadeleyi görüyoruz. Video bitiyor ve kameralar Chris Jericho'ya odaklanıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 843A52BC-2305-406F-8D02-39BE78C32267_zpsw1axasvd

Chris Jericho: Chris Jericho's Highlight Reel şovuna hoş geldiniz. Intro da çoğu şeyi gördünüz o yüzden özet geçmeyeceğim ve direk konuna geçeceğim. Yakın bir zamanda United States Kemeri için bir Fatal 4 Way maçı izleyeceğiz. Benim dışımda bu maçta olan 3 kişi daha var ve onları da burada ağırlamak isterim. İşte konuklarım; Cody Rhodes, Will Ospreay ve United States Şampiyonu Andrade ''Cien'' Almas!

Kingdom!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor ve ringe girip mikrofon alıyor.

Just One!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

Eski United States Şampiyonu, Will Ospreay geliyor ve ringe girip mikrofon alıyor.

Making A Difference!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Andrade-almas-entrance-2_orig

PWE United States Şampiyonu, Andrade ''Cien'' Almas geliyor ve ringe girip mikrofon alıyor.

Chris Jericho: Hepiniz hoş geldiniz. Bu şovu olabildiğince sakin yapmak istiyorum. Tatsız bir olay yaşanmasın, şu an kavga değil konuşmak için buradayız. Ve ilk sözü şu an ki United States Şampiyonuna vermek istiyorum. Andrade ''Cien'' Almas, konuşma zamanı sizindir.

Andrade ''Cien'' Almas: Tabi ki bende olacak. Şampiyon olan benim. Ve buna göre saygı gösterilmem lazım. Herkes yerini bilmeli ve ona göre davranmalı. Yazın en büyük partisi dediğiniz şovda bu kemeri kazandım ve herkese karşı korumakta da bir sorunum yok. Çünkü ben böyle bir şampiyonum ve bu beni hepinizden iyi yapar. Bunu en iyi Ospreay bilir.

Cody Rhodes: En iyi mi ? Dalga mı geçiyorsun. Sırf Will Ospreay'a yenip US kemerini aldın diye en iyisi mi oldun ? Hadi beni geç, şurada yanı başında ''The Living Legend'', Chris Jericho var.

Chris Jericho: Teşekkür ederim Cody. Ve Almas, Cody gerçekten haklı. Eğer en iyi olduğunu kanıtlamak istiyorsan en iyisini yenmek gerek.

Will Ospreay: Hey Chris, sen ve Cody'nin hem fikir olması çok güzel ama bu benim ne kadar sinirli olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Ufak bir hata yüzünden o kemeri kaybettim ama geri alacağım. Bunun için de siz 3 hıyarı yere sereceğim.

Cody onu alkışlıyor, tebrikler diyor. O sırada arkadan Almas kemer ile onun kafasına vuruyor ve Cody yere yığılıyor. Jericho hemen onun üstüne gidiyor ama Almas eğiliyor. Ospreay de bir anda karşısında gördüğü Jericho'yu Clothesline ile yere yıkıyor. Y2J kafasını kaldırınca da bir tekme ile tekrar onu yere yatırıyor. Almas Cody'yi kaldırıyor ve köşeye atıyor. Rhodes göğüs kafesini çarpıyor köşeye ve geri geri geliyor. Almas da ona doğru koşuyor ve Bodyscissors DDT!!! yapıyor ona, kaldırıp dışarı atıyor. Almas arkasını dönüyor, Ospreay onun üstüne geliyor ama Backhand Elbow darbesi ile onu da yere seriyor derken Jericho da ona Running Shoulder Block vuruyor ve yere düşürüyor. Y2J art arda onu tekmeliyor. Ospreay ayaklanıyor ve Chris'i kendisine çekip Jumping Enzuigiri vuruyor. Ospreay alması kaldırıyor ama Alams direk onun arkasına geçiyor. Will ona SUPERKICK! vuruyor ama Andrade bacağını yakalıyor ve atıyor onu. Ospreay ters takla atarak düşüyor ve Almas ona Dropkick vuruyor, geri takla atarak düşüyor Ospreay ve iplerde kalkıyor ayağa, Almas Clothesline ile dışarı atıyor onu. Ve şampiyon Almas arkasını dönüyor, Jericho'dan CODE BREAKER!!!! geliyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Z8H6uN7

Chris Jericho United States Kemerini yerden alıyor ve havaya kaldırıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Main Event maçımız var.

Bodhisattva Cathedral!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Finn-balor-with-support-of-vince-hhh-670x377

Finn Balor ve Jimmy Havoc, Torture Department geliyor.

Invasion!
24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 20121102_Goldberg

Goldberg geliyor.

Worlds Apart!

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Sami_Zayn_bio--a4d935562066d5193625109ebfca07df

''The Underdog from the Underground'', Sami Zayn geliyor.

Tag Team Match

Torture Department (Finn Balor & Jimmy Havoc) vs Goldberg & Sami Zayn

Maça Zayn ve Balor başlıyor. Zil çalar çalmaz Running Dropkick geliyor Zayn'den ve Balor köşeye çarpıyor ardından ringin ortasına kadar sekiyor ve bir Arm Drag ardından Zayn'den bir Arm Lock, bir takla ve bir Snapmare, Balor yerde! Zayn alkış alıyor seyirciden. Şimdi yerde Headlock bağlıyor Zayn ama Balor yerde yuvarlanarak kurtuluyor, ilk kalkan Balor oluyor ve Enzuigiri! Zayn yere yığılıyor hareketsiz bir şekilde. Balor tuşa gidiyor şimdi, 1..2... Zayn kurtuluyor! Balor şimdi Zayn'ı kolundan  yakalayıp ayağa kaldırıyor ve Havoc'a tag veriyor ardından ikisi Suplex yaparak Zayn'ı yere çakıyor. Havoc tuş deniyor bu sefer ama Zayn kurtuluyor yine kolayca. Havoc şimdi ayağa kaldırıyor Zayn'ı ve bir Atomic Drop yapıyor ardından iplere itiyor ve Zayn geri gelince de Reverse Suplex yapıyor, Zayn takla atıp dizlerinin üzerinde kalıyor ve Running Bigboot geliyor Havoc'dan! Zayn şimdi Goldberg'e tag vermeye çalışıyor ama Havoc onu ayağından yakalıyor ve kaldırıp köşeye gönderiyor ardından Running Clothesline ve bir de Bulldog deniyor ama Zayn kurtuluyor! Havoc boşa atlıyor ringin ortasına, Zayn şimdi hemen koşuyor ve Dropkick ile Havoc'ı yere yıkıyor ardından Headlock bağlıyor ama Havoc zorlanmıyor ve kurtuluyor kilitten ama Zayn'den bir Sidekick geliyor! Ardından da bir DDT! İki isim de yerde şimdi. Zayn sürünüyor Goldberg'e doğru ve tag verdi! Aynı anda Balor'da tag aldı! Goldberg hemen üzerine koşuyor ve Clothesline ile yere yıkıyor Balor'u ardından ipleri tutarak tekmelemeye başlıyor ama hakem ayırıyor birkaç tekmeden sonra. Goldberg şimdi kaldırıyor Balor'u ve bir Powerslam! Goldberg tuşa gidiyor, 1.. 2.. Ama Balor kurtuluyor yine!

Reklamlardan döndüğümüzde Goldberg'i köşede otururken görüyoruz Balor tekmeler atıyor ona. Hakem onu ayırıyor Balor itiraz ediyor ama hakem takmıyor onu. Balor şimdi Goldberg'i kaldırıyor ayağa derken Goldberg onu itiyor ve Balor adeta diğer köşeye kadar sıçrıyor! Goldberg şimdi koşuyor ve Running Clothesline! Ardından tutuyor köşede ve Powerslam ringin ortasına! Şimdi köşeye geçiyor Goldberg, Spear tauntları yapıyor ama Havoc! Havoc ringe dalıyor ve Goldberg'e bir Superkick vuruyor derken Goldberg onu fark ediyor ve Spear! Spear ile köşeye yapıştırıyor Havoc'u ve Helluva Kick! Zayn'dan Havoc'a Helluva Kick geliyor o sırada Balor'da ayakta ve Spear! Goldberg tuşa gidiyor, 1..2..3.. oluyor ve Goldberg & Zayn ikilisi kazanıyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Goldberg-Survivor-Series-Win-645x370
24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* WWE-Sami-Zayn-Wallpapers-HD-Images

Hakem geliyor ve onların elini kaldırıyor. Goldberg ve Zayn köşeye çıkıp taunt atıyor, ikili köşeden iniyor ve Finn Balor karşılarında duruyor. Jimmy Havoc'u da kaldırıyor ayağa Balor.

Havoc saldırmak için kollarını yukarı kaldırıyor ama Balor ona dur diyor. Havoc dalalım işte diyor ama Balor kafasını olumsuz bir şekilde sallıyor. Bunu gören Goldberg ringden çıkıyor ve Zayn'i de çağırıyor. Havoc arkasını dönüyor ve işte bak gittiler diyor. Balor da biliyorum diyor ve kendisine dönen Havoc'a SLINGBLADE! yapıyor. Ne yapıyorsun Balor ? Havoc yerde, Balor onu biraz tekmeliyor ve kaldırıp dışarı atıyor. Balor da ringden iniyor ve Havoc'ı tutup bariyerle atıyor. Havoc sırtını tutarak kalkıyor ayağa ve biraz geriliyor. Çelik merdivenlere yaklaşıyor derken Finn biraz geriliyor ve ileri koşuyor, ona Running Front Dropkick vuruyor ve Havoc bir de çelik merdivenlere çarpıyor. Balor hemen onu kolundan yakalıyor ve kendisine çekiyor, bir de çelik merdivenlere doğru atıyor, Havoc dizlerini çarpıyor ve takla atarak merdivenin diğer tarafına geçiyor. Balor da onun yanına gidiyor ve kafasını ringe vurduktan sonra çelik merdiveni 2 adım öne çekiyor, Havoc'un kolunu oraya sıkıştırıyor ve merdiveni tekrar 2 adım geri itiyor. Finn Balor aprona çıkıyor ve iplerden sekiyor, Havoc'un sıkışmış olan elinin üstüne basıyor. Balor bunu 2 kez daha yapıyor ve aşağı iniyor, Havoc'u da alıyor ve bu sefer kafasını spiker masasına vuruyor. Finn masayı temizliyor ve üstüne çıkıyor, Havoc'u da çıkartıyor ve masanın üstünde ona BLOODY SUNDAY!!! yapıyor, masa kırılıyor. Balor kırıntıların arasından kalkıp ringe yöneliyor.

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Finn-Balor-NXT-Debut

Balor ringe giriyor ve girişte duran Goldberg'e bakıyor. Balor köşeye çıkıyor ve bir taunt atıyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 24 Mayıs 2017, 20:57

Önümüzde ki hafta X-Rated öncesi son SuperShow olacak ve canlı gelecek. Ramazan ayına girdiğimiz için de şov akşam saat 21.00 de başlar. O saatte sorun diyorsanız belirtin.

Bu arada promo kesmeyi hatırlatayım. Aktiflik yok diye herkes yatıyor.
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyPerş. 25 Mayıs 2017, 07:56

Eline sağlık

24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası