PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Bizim Zamanız Sona Erdi

4 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Bizim Zamanız Sona Erdi  Empty
MesajKonu: Bizim Zamanız Sona Erdi    Bizim Zamanız Sona Erdi  EmptyPtsi 05 Haz. 2017, 02:10

Bizim Zamanız Sona Erdi! 

Bu konuşmada, ''Forumu şöyle böyle sevdik, iyi arkadaşlıklar edindik, güzel muhabbet döndü. İyi vakit geçirdik, keşke şu an ki durumda olmasaydık. Ve şunlara şunun için teşekkür ediyorum'' gibi konulara değinmeyeceğim. Bunları zaten olduğumuz süre boyunca bazı yerlerde dedik. İyi dostluk kuranlar da zaten özelden konuşuyorlardır. O yüzden direk forumu ilgilendiren kısma geçmek istiyorum.

WrestleMania II'den sonra Senarist ve Yönetim Ekibin başını genellikle ben çektim. Yönetim de yapılacak çok şey yoktu zaten, çok kalabalık bir site değiliz. Senarist de WM II Sonrası baya değişiklik falan oldu ama öncesi gibi rayına oturmadı. Ani değişiklikler de üyeleri yordu ve ilgileri azaldı. Gün geçtikçe haftalık şovlara gelen yorumlar azaldı. Sonra promolarda hafif düşüşler oldu ve en son Special Event'ler de bile yorumlar azaldı. Bunu bir şekilde düzeltemedik bir türlü. Üyelerin de çok yardımcı olduğunu söylemeyeceğiz maalesef.

Biz de her ne kadar düşük olsa baya emek harcadık. Her şov için uğraştık, en iyisini yapmaya çalıştık. Hepsi çok iyi şovlar değildi ama üyelerin ilgisizliği de bunu ayrı bir kötü etkiledi. Biz de kendimizi daha fazla yormak istemedik. Yaz geliyor aktiflik artar diyor olabilirsiniz ama bu topun altına girmek istemedik çünkü düşük bir ihtimal. Ve forumun ilgisizliği ekibi de etkiledi. Ekipte yazacağı çoğu şeyleri son anlara bırakmaya başladı, olan biteni takip etmeyi bıraktı.

Bizde oturup konuştuk ne yapalım diye. Ve üçümüz de devam etmeme kararı aldık. Yani senarist ekibini bırakıyoruz ama promo atma ve şovlara yorum atmaya devam edeceğiz (devralan olursa). Nasıl olacak derseniz onu da anlatayım. Sıra da ki Special Event PWE Worldwide. Biz o şova kadar olan 3 haftalık şovlara yapacağız, o Special Event'i de yapacağız ve ondan sonra yine sadece üçümüz son bir şov yapacağız. O da bizim tarafımızdan hazırlanan son şov olacak. Büyük ihtimalle tek aşamalı bir şov olmaz. Yani Night 1,2,3, tarzında olur. Son şov olacağı için normal olan bitenin dışında rüya maçları gibi dediğimiz şeylerde koyma planımız var.

Sizden sonra kim alacak derseniz de bilmiyoruz cevabını vereceğiz. O da sizinle belli olacak. Bizden sonra bu işe devam etmek isteyen, forumu devam ettirmek isteyen varsa bu konunun altına mesaj atsın. Nasıl olacak derseniz en az 3 kişi olmalısınız. Bu 3 kişi de maç ve segment yazmalı. 3 Kişiden 2 tanesi mutlaka senarist olmalı, diğer 1 kişi sadece booker da olabilir. Baş Senaristi aranızda seçersiniz. Bizim bıraktığımız yerden aldığınız karara göre devam edersiniz. Biz tüm hikayeleri, şampiyonları oturaklı bir şekilde bırakacağız. Hani bizden sonra devralan olursa diye. Bu konunu altına mesaj atanları da ben bizzat Hakan'a ileteceğim. Ben yine birisi devralırsa forumda olacağım ve ekibi yine ufak tefek yardım etmeye çalışacağım.

Ben diğer ekip arkadaşlarım adına size teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar zar zor da olsa gelmemize sağlayan her kişiye minnettarız. Bize bu fırsatları verenlere ve doğru düzgün öğretenlere teşekkür ediyoruz. Ben şahsen bu foruma geldiğim için ve 1.5 yıl boyunca burada vakit geçirdiğim için mutluyum. Çok iyi insanlar ile tanıştım ve forumdan sonra da kendileri ile bağlantıda kalacağım. Umarım herkes böyle bir kaç kişi edinmiştir. Bunu okuduğunuz için de son bir kez teşekkür ediyorum.

PWE SENARİST EKİBİ

REOSTA (KAAN)
ACHILLES (OKTAY)
THE CHARISMATIC ENIGMA (ALPER)
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Bizim Zamanız Sona Erdi    Bizim Zamanız Sona Erdi  EmptyPtsi 05 Haz. 2017, 02:15

Üzdü. :'( Biz de teşekkür ederiz bu kadar güzel şovlar yazdığınız için. Açıkçası WWE'nin yazdığı şovlardan daha eğlenceli buluyorum buradaki şovları.
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Bizim Zamanız Sona Erdi    Bizim Zamanız Sona Erdi  EmptyPtsi 05 Haz. 2017, 10:54

Emekleriniz çok, şovlar için teşekkürler.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Bizim Zamanız Sona Erdi    Bizim Zamanız Sona Erdi  EmptyPerş. 08 Haz. 2017, 09:33

Yaz geldi, sınav yok, büt yok, iş yok. Salın senaristliği kılsız göğüsüme.

Bizim Zamanız Sona Erdi
1 sayfadaki 1 sayfası