PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*

5 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Empty
MesajKonu: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 20:59

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. X-Rated sonrası ilk şov. Aksiyon dolu bir şov olacak, King of the Ring başlıyor ve yine Vince bir konuşma ile şovu açacak.

Bir müzik duyuluyor.

No Chance In Hell!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* RAW_1011_Photo_031

PWE Başkanı Vince McMahon geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Wwe-raw-vince-pic

McMahon ringe giriyor ve mikrofon alıyor. 

Vince McMahon: İyi akşamlar bay ve bayanlar. İlk olarak buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Geçen gece her zaman ki gibi çok güzel bir Special Event izlettik ve sizlere bir haber vermiştim. King of the Ring turnuvası başlıyor. Bu akşam birkaç turnuva maçı var, tabi ki tam isimler belli değil ama bunlar birazdan açıklanacak. Öncelikle turnuva bilgisi vereyim. Şampiyonlar da katılabiliyor turnuvaya ve kazanan kişiler de bir kemer maçı hakkı elde edecek. Zaten kemeri varsa bir kemer için daha şansı olacak. Fakat şöyle bir şey eklemek istiyorum. Ana Şampiyonlarımız Finn Balor ve Shawn Michaels'ın da finallere kalma şansı var, o yüzden bu gece ki turnuva maçlarında aynı zamanda kemerlerini savunacaklar. Finallere kalırlarsa savunmadan gitme olasılıklarını ortadan kaldırmak için böyle yapıyoruz.

Vince McMahon: Turnuvaya PWE de yer alan 31 kişiden 24 kişi seçildi. Turnuvaya dahil olmayan bir kaç kişiyi özet geçeyim. The Rock ve Roman Reigns'in aile işleri yüzünden turnuvaya dahil edilmediler. Sheamus bir süre daha güreşmeye devam etmeyecek. Kalisto ise geçen Pazar bir kemer maçı hakkı elde ettiği için bu turnuvanın dışında kalacak. The Young Bucks ve The Usos de Tag Team statülerinden dolayı yer almıyor. Bunlar dışında PWE Kadrosunda yer alan herkes turnuvada var. Bu isimleri çıkartınca elimizde ise 23 kişi kalıyor. Ama size 24 dedim. Çünkü PWE yeni bir isim ile anlaştı. Kendisi bu gece bu binada ve turnuvada yer alacağını sizlere söyleyecek. Turnuva sistemini de açıklayacağız. 24 Kişi A,B,C olmak üzere 8'er kişilik 3 bloğa ayrılıyor. İlk raund, çeyrek final ve yarı final sonunda her bloktan bir kişi kalacak ve kalan o 3 kişi de Special Event de final maçına çıkacak. Eşleşmeler ve bloklar detaylı olarak bu şovdan sonra PWE.com'dan paylaşılacak. Sizlere iyi geceler ve şovlar.

Vince mikrofonu bırakıyor ve o ringi terk ederken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Finn_03-d91f4c99c5b6b02f364a26a36ce020b1

Universal Şampiyonu Finn Balor ekranlara geliyor.

Finn Balor: Her türlü geri kazanacağımdan emin olduğum kemerimi kazansam da bazı insanlar halen şampiyonluğum ile tatmin olmuş durumda değil. Kendi keyifleri için, 4 5 gereksiz insan için kemerimi basit bir turnuva için korumamı istiyorlar. İnsanların dilinden düşmeyen canavarı kafesin içinde köpeğim yaptım , hayallerini başlamadan bitirdim ama bu bazıları için yeterli olmamış. Kemeri koruduğum için şikayet etmiyorum sadece adam akıllı bir rakibin gelmemesinden rahatsız durumdayım. Ne istediğini bilmeyen bir çok insan varken onların karşına böyle bir şans sunmak pek de doğru bir hamle sayılmasa da hayallerini başlamadan bitireceğim insanların olması beni gülümsetmeye yetiyor.İşimi olabildiğince kısa sürede yapmaya çalışmayacağım, bizzat kısa ve öz şekilde işimi bitireceğim.

Kameralar ringe dönüyor.

The Machine Gun!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Karlanderson1

Bullet Club'dan ''The Machine Gun'', Karl Anderson geliyor.

Swamp Gas!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Luke_Harper_bio

EZ/DZ'den ''The Backwoods Brawler'', Luke Harper geliyor.

King of the Ring Tournament First Round & Loser Leaves PWE Match

Karl Anderson vs Luke Harper

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili Lock-Up'a giriyorlar. Üstünlük sağlama çabaları sürüyor ve Harper rakibini bir anda sertçe itiyor! Anderson yere düşüyor! Harper pis pis sırıtıyor! Anderson kalkıyor. Harper tekrar üzerine koşuyor! Anderson çekiliyor! Harper şimdi köşeye çarpıyor! Anderson bir anda onu Roll Up'a alıyor! 1... atıyor Harper! Şimdi kalkıyor. Rakibine bir CLOTHESLINE deniyor ama Anderson yine eğiliyor! Tekrar Roll Up'a alıyor! 1...2... Harper yine atıyor! Bu kez Anderson pis pis sırıtıyor! Luke Harper kalkarken Anderson yanına geliyor ve rakibinin göğsüne sert bir tekme vuruyor. Ardından bir de sırtına. Şimdi dizlerinin üzerindeki rakibine DDT yapıyor! Hemen tuş deniyor! 1...2... atıyor Harper! Anderson şimdi rakibinin tek kolunu ve kafasını yakalıyor! HeadLock pozisyonundalar! Harper kilidin içinde ancak zorlandığı söylenemez! Anderson şiddeti arttırmak istiyor ama başaramıyor! Harper bir anda onu kafasının üzerinden atıyor öne doğru! Şimdi kalkıyor Harper! Anderson koşuyor ona! Harper SHOULDER BLOCK vuruyor! Anderson yine kalkıyor! Bir SHOULDER BLOCK daha! Anderson tekrar kalkıyor! Harper sert bir BIG BOOT ile indiriyor onu!!! Şimdi taunt atıyor Harper! Anderson ise daha ağır bir şekilde kalkmaya çalışıyor. Şimdi kalkıyor! Harper arkasında! DISCUS LARIAT deniyor ama Anderson eğiliyor! Harper tekrar ona döndüğünde Anderson SPINEBUSTER ile yere seriyor rakibini!!!! Anderson avatajı eline alıyor! Harper'ın kalkmasını bekliyor şimdi. Harper kendisini iplere sürüklüyor. Anderson sinirleniyor! Harper'a doğru geliyor şimdi. Harper kalkarke rakibinin karnına sert bir yumruk vuruyor! Şimdi kalkıyor! Kolundan tutuyor. İplere yolluyor Anderson'u! DISCUS LARIAT!!!!!! Harper işi bitiriyor! 1...2...3! oldu, Harper kazanıyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Lukeharpercrazy

Luke Harper turnuvada tur atlıyor ve PWE de kalmayı başarıyor. Arena Karl Anderson için ''Na Na Na Na, Hey Hey Hey, Goodbye'' şarkısını söylerken Harper arenayı dinliyor, kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Roman Reigns'i görüyoruz.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Tumblr_nr6r6ktvNx1u4t7nmo1_1280

Roman Reigns: Başta tüm ailem olmak üzere, nasıl bir utancın içinde olduğumuzu söylemek isterim. Rock' artık miladı doldurdu! Sürekli bir ihanet etme isteği içinde olan herkse gibi o da, hakkettiği sona yaklaşıyor. Bunun farkında. Ama kabullenemiyor. Kabullenmek istemiyor! Ben ona bu gerçeği gösteren kişiyim! Adaleti sağlayacak olan kişi! Bunu yapacağım için sevilmiyorum. Rock'a onu bekleyen sonu yaşatmak için çok oyalandım. Artık onun kitabına sonuç yazma zamanı!

Reigns taunt atıyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

Worlds Apart!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Sami_Zayn_bio--a4d935562066d5193625109ebfca07df

''The Underdog from the Underground'', Sami Zayn geliyor.

Just One!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

Will Ospreay geliyor.

King of the Ring Tournament First Raund Match

Sami Zayn vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkili gardlarını alıp birbirleri üzerine geliyorlar! Şimdi Ospreay sert bir aparkat vuruyor! Akabinde Zayn'da bir yumruk atıyor! Bir Ospreay bir Zayn derken Zayn üstünlüğü alıyor! Şimdi rakibini kolundan tutup iplere yolluyor. Ospreay iplerden gelince Zayn onu ONE-LEG LARIAT ile yere seriyor! Şimdi iplere koşuyor ve STANDING SHOOTING STAR PRESS yapıyor! Hemen tuş deniyor. 1...2... olmadan atıyor Ospreay! Zayn rakibini kaldırıyor yerden. Kolundan tutup köşeye fırlatmak istiyor ama Ospreay işi lehine çeviriyor. Rakibinin kolunu çeviriyor ve sert bir CLOTHESLINE ile yere seriyor onu! Şimdi yerde tekmeliyor! Hakem ayırmak istiyor ama bırakmıyor Ospreay! Şimdi saymaya başlıyor hakem! Ospreay bırakıyor! Şimdi rakibini kolundan tutuyor ve kaldırıyor. Ardından EUROPEAN UPPERCUT çakıyor! Şimdi arkasına geçiyor ve sert bir şekilde köşeye itiyor onu! Zayn köşeye çarpıyor! Darbenin etkisiyle geri sekiyor! Bu sırada Ospreay aprona geçiyor. ROUNDHOUSE KICK!!!!! Tuş denemiyor Ospreay! Rakibini kolundan köşeye çekiyor. İplere yapıştırıyor ve yine tekmelemeye başlıyor! Hakem yine ayırıyor! Ospreay gülümseyerek tekrar geliyor rakibinin yanına. Zayn'ı kaldırmak istiyor ama Zayn karnına sert bir yumruk atıyor onun!!! Şimdi kalkıyor ve bir de tokat patlatıyor! Şimdi FRONT DROPKICK ile yere seriyor onu! Ospreay kalkıyor! Zayn LEAPING CLOTHLESINE vuruyor! Ospreay yine kalkıyor. LEAPING CLOTHESLINE geliyor yine! Şimdi Zayn tutuyor onu ve köşeye yaklaştırıyor! Şimdi FIREMAN'S SUPLEX ile köşeye yapıştırıyor! Karşı köşeye geçmek için rakibini bekliyor. Hakemin uzak olduğu görüyor Ospreay. Bir anda Zayn'ın gözüne parmaklarını sokuyor!!! Hakem görmüyor! Ospreay köşeye doğru çeviriyor onu! SUPERKICK!!!!! Zayn köşeye çarpıp yere düşüyor! Ospreay köşeye çıkıyor şimdi. PHOENIX SPLASH!!!!!!! Hemen tuş deniyor Ospreay. 1...2...3!!!!! oluyor. Ospreay kazanıyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Will-Ospreay

Ospreay tur atlıyor. Will Ospreay kazanıyor. Galibiyetini kutlarken Sami Zayn kalkıyor ayağa ve yanına geliyor onun. Elini uzatıyor. Ospreay tebessüm ediyor ve tam elini sıkacakken LOW BLOW vuruyor!!!!! Sami Zayn acı içinde dizlerinin üzerine çöküyor! Ospreay şimdi tekmelemeye başlıyor onu! Hakem ayrımak istese de başaramıyor! Ospreay bir süre tekmeledikten sonra bırakıyor! Şimdi ringin taunt atıyor! Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara PWE World Heavyweight Şampiyonu Shawn Michaels geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Shawn_Michaels.0

Shawn Michaels: Her zaman ki gibi işte. Bana meydan okuyanın kıçına sert bir tekme attım. Kemerimi korudum. Duydum ki King Of The Ring turnuvasında kemerimi savunmam gerekiyormuş. Problem değil. Bunu herkese karşı yapabilirim! Saatlerce yapabilirim ve maçın hani tür olduğunun da bir önemi yok! Bunun sorun teşkil ettiği kişiler, turnuvada karşıma çıkacak olanlardır. Buruşuk bir kıçım var ama tekmelerim hala diri! Bunca olana rağmen, defalarca savunmama rağmen hala şüphesi olan varsa, bunu özel olarak kanıtlayabilirim!

Kameralar ringe dönüyor.

War of Nerves!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

Bullet Club'dan The Young Bucks geliyor.

Down With That!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* 90c56944d119f794e7bbdbb95e24240a

EZ/DZ'den The Usos geliyor.

Loser Leaves PWE Tag Team Match

The Young Bucks vs The Usos

Matt Jackson ve Jey Uso ringde, ölüm kalım mücadelesi başlıyor. Lock Up için yaklaşırlarken Jey sağlam bir tokat atıyor ve Matt yamuluyor biraz. Jey yandan onu yakalıyor ve Saito Suplex yapıyor, hemen tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor Matt. Jey Uso onu kaldırmaya çalışıyor ama Matt ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Jey. İkisi de kalkıyor, Matt rakibini Dropkick ile yere indiriyor. İkisi yine hemen kalkıyor, Matt bu sefer Clothesline ile yere indiriyor onu ve ardından Standing Shooting Star Press yapıyor. Matt takla atarak köşesine gidiyor ve tag veriyor, Young Bucks taunt atıyor. Jey ayaklanıyor, Nick iplerden zıplıyor ve Springboard Clothesline ile üstüne atlıyor. Nick rakibini kaldırıyor ve ona Backhand Chop vuruyor, sonra onu kavrıyor Nick ve Bridging Northern Lights Suplex yapıyor, tuşa almış oluyor 1.. 1.50.. da Jey Uso onu kavrıyor ve beraber kalkıyorlar, Jey üste geçiyor ve onun boynuna dirsek darbesi vuruyor, Nick de onu bırakıyor. Nick Jackson boynunu tutarak kalkarken Jey de ona Jumping Enzuigiri vuruyor. Jey Uso Nick ayakta sallanırken karnına tekme atıp DDT çakıyor. Jey onu iplere yaklaştırıyor ve tag veriyor, Jimmy Uso Slingshot Elbow Drop ile onun üstüne atlıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Nick. 

Jimmy ayağa kalkıp ona bir kaç tekme atıyor ve sonra Matt'in üstüne koşuyor ama Matt bir anda aprondan iniyor, arkadan Nick Jimmy'yi yakalıyor ve ROLL UP!!! alıyor AMA anında bırakıyor ve belini tutuyor, yavaşça kaldırıyor ve German Suplex çakıyor Nick. Jackson belinden tutarak kaldırıyor onu ve bu sefer Facebuster ile yere vuruyor onu. Jimmy yukarı bakıyor, Nick ayağını onun çenesinin altına koyuyor ve kafasını biraz kaldırıyor, sonra Nick bir anda onun suratını yere çakıyor. Nick taunt atıyor, arkadan Jey ringe giriyor ve onu çeviriyor kendisine. Sağlam bir yumruk atıyor Jey ve bir de Inverted Atomic Drop yapıyor, bekletmeden de Falcon Arrow ile yere yapıştırıyor onu. Jey kalktığında Matt Leg Lariat vuruyor ona. Matt Jey'i kaldırıp dışarı atıyor... HAYIR! Jey Reverseledi ve onu dışarı attı. Jey iplerden sekiyor ve USO FLY ile onun üstüne atlıyor. Jey Uso ayağa kalkıyor yavaştan, Nick iplerin üstünde aprona geçiyor ve ona Penalty Kick vuruyor. Jimmy de kalkıp ona yaklaşıyor ama Nick ona dirsek darbesi vuruyor. Jimmy yarı ayakta, Nick iplerin üstünden atlıyor yine ve Slingshot Sitout Facebuster yapıyor. Nick oturur iken bir anda orta ipin arasından aprona geçiyor ve ayağa kalkan Jey'e Moonsault ile atlıyor. Nick hemen kalkıp köşeye çıkıyor ve 450 SPLASH!!! ile atlıyor... AMA Jimmy çekiliyor.

Biraz süre geçiyor, Matt ve Jey köşelerine geçiyorlar, Nick ve Jimmy de köşelerine sürünüyorlar ve ikisi de aynı anda tag veriyor. Matt ve Jey giriyor ringe. Matt rakibinin üstüne koşuyor ama Jey Back Body Drop ile atıyor onu. Matt kalkıyor, ona Clothesline çakıyor Jey ve hemen kaldırıp omuzluyor, Samoan Drop ile yere çakıyor. Jey vakit kaybetmeden köşeye çıkıyor ve DIVING SPLASH!!! ile atlıyor... AMA Matt dizlerini kaldırıyor. Jey karnını tutarak kalkıyor, Matt SUPERKICK!!! vuruyor ona ve üstüne düşüyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da Jimmy Uso bozuyor. Jimmy ayağa kalkıyor, Nick gelip Hurricanrana ile atıyor onu. İkisi de kalkıyor, Nick Superkick! vuruyor AMA Jimmy ayağı yakalıyor ve bırakıyor, Jey Uso o sıra ayağa kalkıyor, bacağını kaptıran Nick'e SUPERKICK!!! vuruyor ama Nick eğiliyor ve Jey Jimmy'ye vuruyor. Matt Reverse Frankensteiner yapıyor Jey'e, Nick de Jimmy'yi dışarı atıyor. Matt Jey'i kaldırıyor ve Nick aprona geçiyor, MELTZER DRIVER!!! yapıyorlar. Matt tuşa gidiyor 1..2.. ve 3... oluyor, Young Bucks kazanıyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* TagTeam

Young Bucks kazanıyor ve PWE de kalıyor. Onlar klasik tauntlarını yaparken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Ringde Chat with Sheamus dekorları var. Sheamus da mikrofon başında.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* RAW_1031_Photo_107

Sheamus: PWE Ailesi! Yeni bir Chat With Sheamus programına hoşgeldiniz! Güzel bir X-Rated şovunun ardından konuşulacak elbette çok şey var. Ama konuğum bir kişi ve ona yöneltmek istediğiniza soruların bir kısmını, kendisine soracağım. Ama önce söylemek istediğim şeyler var. King Of The Ring turnuvası ile ilgili. Bu turnuvaya katılamayacağımı üzüntüyle söylemek istiyorum. Hala güreşecek duruma gelmedim. Lanet bir sakatlık yakama yapıştı ve hareket kabiliyetimi kısıtlıyor. Siinir bozucu bir durum. Pek çok şeyden mahrum kalmak... Her neyse, fazla vakit kaybetmeden konuğumu davet ediyorum! Bayan Baylar, huzurlarınızda Goldberg!

Invasion!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Maxresdefault

Goldberg geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Goldberg-On-Mic

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor, sandalyesine oturuyor.

Sheamus: Hoşgeldin fella. Güreş dünyası için önemli bir kademeye sahip birisiyle güzel bir sohbet olacak.

Goldberg: Hoşbulduk Sheamus. Bunu göreceğiz.

Sheamus: Öyleyse başlayalım. Goldberg, öncelikle benim herkesin bilmek istediği bir şey var. Finn Balor'a Universal Şampiyonluğu'nu önce hile ile kaybettin. Sonra kemer boşa çıkarıldı ve X-Rated için yeni bir maç ayarlandı. Hell In A Cell! Goldberg ismini duıymak ve peşinden Hell In A Cell maçından bahsetmek, sonucu az çok tayin etmeye benziyor. Ama durum öyle olmadı. Finn Balor kemeri senden ikinci kez aldı. Düşüncelerini merak ediyoruz..

Goldberg: Hile ile kaybetmek gerçekten sinir bozucudur evlat bilirsin. Finn Balor'a olan bir nefretim yoktu. Rakibimdi sadece. Her zaman olduğu gibi, her rakibime yaptığım gibi ona da sert yüzümü gösterecek, ringin içinde, kuralları çiğnemeden onu yenip kemerimi koruyacaktım. Ama o da gerçek yüzünü gösterip maça hile karıştırdı. Haksızlık konusu ise, tekrar kemer maçına hak kazanmamla çözüldü diyebilirim. Hell In A Cell maçında onu yenmem gerekirdi biliyorum. Ancak olmadı. Bazen herşey istenildiği gibi olmaz. Doğru şeyler doğru olduğu için rayında gitmezler. İşte benim başıma gelen de bu oldu.

Sheamus: Anlıyorum fella. Hiç şüphe yokki senin için zor bir durum. Ancak bundan sonrasını elbette düşünmüşsündür. Örneğin King Of The Ring turnuvası var. Bu turnuvayı kazanabilecek misin ?

Goldberg: Elbette kazanacağım. PWE'de hala iyi bir güreşçi yok. Benden güçlü birisini henüz tanımadım. King Of The Ring turnuvasını kazanıp iki ünvan birden kazanarak turnuvayı kapatan kişi olacağım. Bunu yapmak benim için zor bir iş değil. Biraz dikkatli davranarak parlak kariyerime yeni bir sayfa ekleyeceğim.

Sheamus: Bunu göreceğiz fella.. Turnuvadan sonra, eğer Goldberg kazanamamış bir şekilde ayrılırsa, onu nasıl ve nerede göreceğiz ? PWE'deki kariyerin devam edecek mi ?

Goldberg: Elbette devam edecek. Sen 84 günlük saltanatın bitince güreşi mi bıraktın ? Benim kazandıklarım ve kaybettiklerim çok faha fazlası. Bu da sıradan bir mağlubiyet hepsi bu.

Sheamus: Benim kazandıklarımı küçümsememek gerekir fella. Baştan sona ayrı bir destanın başrolü oldum. Her neyse, bunları zaten herkes biliyor. Peki fella, sana son bir soru soracağım, PWE'de hala bulunduğun seviye itibariyle, kendine rakip olarak gördüğün kişi ve kişiler var mı ?

Goldberg: Elbette yetenekli çocuklar var. Yeni nesil iyi bir eğitim alıyor. Ancak hepsinin daha görmesi gereken çok büyük günler var. Hala çok toylar. Tecrübesiz... Bunun için kendime layık bir rakip göremiyorum. Benim geçirdiğim günleri, gördüğüm iyi ve kötü günleri, başıma gelen olayları, talihsizlikleri, bununla birlikte kazandığım üstün başarılar, sürdüğüm saltanatlar kimsenin hayaline bile gelmezken benim gerçeklerim oldular. Uzun bir zamana, bu periyoda sığmayacak kadar çok şey kattım ben. İşte bu yüzden bana layık bir rakip yok. Ancak bu olmayacağı anlamına gelmiyor.

Sheamus: Konuşulacak çok şey var fella ancak süremiz bu kadar. Peki Goldberg, PWE Ailesinin merak ettiklerinden bir kısmı sormaya çalıştım. PWE Ailesi adına teşekkür ediyorum. Bayalar Baylar, Chat With Sheamus'ta Goldberg ile sohbetimiz sona erdi. Yeni bir şova kadar takipte kalın!

Kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alana geliyor, Renee Young ve Kalisto'yu görüyoruz.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Mqdefault

Renee Young: İyi akşamlar Kalisto. X-Rated da Eight Pack Challenge maçında diğer 7 rakibini yendin ve Intercontinental, United States veya Television Kemeri için maça çıkma hakkını elde ettin. Düşüncelerin neler ?

Kalisto: Kelimeler tanımlamaya yetmiyor Renee ama deneyeceğim. Kariyerimin en büyük anı diyebilirim. Hayatımda ise en önemli 3. veya 4. anı idi. 3 Kemer de çok cazip geliyor ve 3 şampiyon da baya zorlu rakip. Ama önceden dediğimi tekrar etmek istiyorum, PWE de Lucha Libre'nin ve Kalisto'nun devri başlıyor. Bunu da o kemerlerden biri ile taçlandıracağım.

Kalisto karşı tarafı işaret ediyor. Kamera oraya dönüyor ve ekranlara PWE Intercontinental Şampiyonu Cesaro, PWE United States Şampiyonu Cody Rhodes ve PWE Television Şampiyonu AJ Styles geliyor. Üçü de yan yana duruyor.

AJ Styles: Gerçekten mi ? Bu adam bizden birimizi seçecek. Bence tam tersi olmalıydı. Yanlış anlama Kalisto ama benim adım AJ Styles. Bana böyle davranılamaz. Üstelik PWE Television Şampiyonuyum. Ve yanımda 2 şampiyon daha var ve böyle birisi mi birimizin kemeri için seçecek. Tıpkı şaka gibi.

Cody Rhodes: Bu sefer AJ Styles'a katılıyorum. Rhodes ailesi bunu bir hakaret olarak kabul ediyor. PWE'den bir özür bekliyorum.

Cesaro: Yavaş olun aslanlar. Benim için de çok anlayış ile karşılanacak bir durum değil. Hepimizin yeri farklı fakat bu adam bir maçı adil bir şekilde kazanarak bu hakkı elde etti.

Kalisto: Sonunda doğru düzgün konuşmasını bilen birisi çıktı. Teşekkürler bayım. Belki de bu 2 gerzek yerine sizi seçmeliyim. Bu ikisine haddini bildirmek beni her ne kadar mutlu etse de sizinle de profesyonel bir maç ortaya koyabiliriz. Güreşçi ve güreşçi karşı karşıya.

Cody Rhodes: Sanki biz sirk elemanıyız.

AJ Styles: Bu sefer de ben sana katılıyorum. Bu iş giderek daha gülünç bir hale geliyor.

Cody Rhodes: Aynen.

Cesaro: İkinizde kesin. Ve beni seçersen sorun yok Kalisto. Ama seni uyarayım. Kibar olmam bu ikisinden farklı olduğum tek yön değil. Seni bir böcek gibi ezerim.

Cody Rhodes: Sonunda Ajan 47'den gerçekler ortaya çıkıyor.

Kalisto: Bu kadar gevezelik yeter. Bir sonuca vardım.

O sırada birisi durun diye sesleniyor ve oraya geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Roadblock2016_fb_sami_01--326734e7126bc26eb4bbdb1104d5ec4a

Sami Zayn kadraja giriyor.

Sami Zayn: Kusura bakmayın ama sizlere söylemem gereken bir şey var.

Cody Rhodes: Dün gece benim yendiğim bir çocuk tarafından yenildiğinden bahsedeceksen onu televizyonda gördük.

AJ Styles: Gereksiz bir saldırı oldu ama gençlerin kanı hızlı kaynıyor.

Sami Zayn: Ospreay mi ? Onu boş verin, o sadece aptal bir çocuk. Turnuvada bir üst tura geçmiş olabilir ama ben başka bir şey için buraya geldim.

Cesaro: Tahmin edeyim, sen de kemer maçı isteyeceksin, tıpkı burada duran küçük dostumuz Kalisto gibi.

Kalisto: Ben maç istemiyorum, ben o maçın hakkını kazandım 47.

Sami Zayn: Yaklaştınız. Pazar akşamı Vince ile konuşmuştum ve ayarlarım dedi. Maçtan sonra yanına gittim ve konuştuk, mutlu görün Cesaro, sonra ki rakibin benim. Tabi ki Kalisto seni seçerse o zaman Triple Threat veya o tarz bir şey olacak.

Kalisto: O konuda sorun yok, 47'yi seçmeyeceğim. Yakışıklı kardeşi de istemiyorum. Ben AJ Styles'ı ve onun Television Kemerini istiyorum.

Cesaro ve Sami Zayn Face to Face yapıyor. Kalisto ve AJ Styles da Face to Face yapmaya başlıyor, Cody Rhodes onları izliyor.

Cody Rhodes: Bu iyice sıkıcı bir hal aldı, ben gidiyorum.

Rhodes oradan gidiyor, onun ardından da Zayn ve Cesaro da gidiyor. Kalisto ve Styles birbirlerine bakarken Styles kemerini havaya kaldırıyor, bu görüntüler eşliğinde ringe dönüyoruz.

Sexy Boy!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* HBKchampiondance_rev

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Heartbreak Kid'', Shawn Michaels geliyor.

Next Level!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Roderick-strong

''The Messiah of the Backbreaker'', Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

King of the Ring Tournament First Round & PWE World Heavyweight Championship Match

Shawn Michaels (c) vs Roderick Strong

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili Lock Up deniyor ama Michaels rakibini Arm Drag ile atıyor, Roderick hemen kalkıyor, Michaels ona Dropkick vuruyor ve tuş deniyor 1.. de atıyor Strong. Roddy kalkınca HBK onu yakalıyor ve Body Slam ile atıyor. Roderick Strong belini tutarak kalkıyor, Michaels ona Backhand Chop vuruyor ama Roddy eğiliyor. Michaels arkasını dönünce ona Inverted Atomic Drop yapıyor ve Clothesline çakıyor Strong. Michaels kalkıyor ayağa, Strong karnına tekme atıp iplerden sekiyor ama Shawn Back Body Drop ile atıyor onu. Strong kalkıyor ayağa, HBK yumruk sallıyor ama Strong eğiliyor. Shawn arkasını dönüyor, Strong Hip Toss ile yere atıyor onu ve iplerden sekip Low Angle Big Boot vuruyor ona. Strong onu yerden kaldırıyor ve Pumphandle Backbreaker yapıyor. Michaels yarı ayakta kalıyor, Roddy iplerden sekiyor ve Running Knee Lift vuruyor, HBK darbe etkisi ile ayaklanıyor, Strong diğer ipten geliyor ve sert bir LARIAT! vuruyor, HBK takla atarak düşüyor. Roderick tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Michaels.

Strong ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, köşeye oturuyor. Shawn Michaels da ayağa kalkıyor, Strong Crossbody!! ile onun üstüne atlıyor AMA! Michaels onu yakalıyor ve Fallaway Slam ile atıyor. Strong köşeye tutunarak kalkıyor, Michaels koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor ona. HBK köşede ona art arda 3 tane Backhand Chop vuruyor ve her seferinde arena inliyor. Michaels onun karnına tekme atıyor ve ringin ortasına doğru Vertical Suplex ile atıyor. Shawn tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de Strong atıyor. Michaels kalkıyor ve klasik tauntunu yapıyor, Roddy'yi kaldırıyor ve Swinging Neckbreaker deniyor ama Roddy onun belini dirsek darbesi vurup kurtuluyor. Michaels belini tutarak arkasını dönüyor ve Roddy onu tuttuğu gibi Spinebuster ile yere çakıyor. Strong tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Shawn. Strong kaldırıyor onu ayağa ve Backhand Chop vuruyor, bir tane daha vuruyor sonra yumruk sallıyor ama HBK yumruğu bloklayıp Headbbut vuruyor. Sonra 2 yumruk atıyor Shawn, ardından da Backhand Chop vuruyor. Strong biraz geriliyor. Michaels bir anda onun üstüne gidince Roderick onu omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor. HBK Karnını tutarak iplere geriliyor, Strong da koşup ona Clothesline çakıyor ve Michaels dışarı uçuyor. Strong da iplerden sekiyor, HBK kalkıyor ve Roddy üstüne Suicide Dive!!! ile uçuyor... AMA! Michaels onu yakalıyor. Strong bir anda faka basıyor ve Michaels onu bariyerlere atıyor. Shawn onu kaldırıyor ve boynundan tutuyor, zemine DDT! yapıyor. Shawn Michaels rakibini ringe sokuyor ve kendisi de köşeye çıkıyor, DIVING ELBOW DROP!! ile atlıyor. Michaels tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25... de Strong omzunu kaldırıyor. Strong yuvarlanarak karşı köşeye doğru gidiyor, Michaels da SWEET CHIN MUSIC tauntlarına başlıyor. Strong iplere tutunarak kalkıyor, arkasını dönüyor, Michaels yaklaşıyor ve SWEET CHIN MUSIC!!! vuruyor.... HAYIR! Strong çekiliyor. Michaels boşta kalıyor ama Roddy onu arkadan yakalıyor ve Belly to Back Suplex ile atıyor. HBK kalkıyor, Strong onu DEATH BY RODERICK!!! deniyor ama Shawn arkasına düşüyor. Strong arkasını dönüyor, SWEET CHIN MUSIC!!! vuruyor Michaels. Tuşa gidiyor 1..2.. oluyor...

3... olmadan atıyor Roderick. Michaels iplere tutunarak kalkıyor ve soluklanıyor. Rakibini kaldırıyor ayağa ama Roddy ona yumruk atıyor. Michaels da bekletmeden cevap veriyor ona. İkili ringin ortasına birbirine yumruk atmaya başlıyor. Bir Strong bir de Michaels atıyor. Şimdi Strong atıyor, bir tane daha atıyor, ve 3. yumruk geliyor. Roddy rakibinin karnına diz darbesi vurup iplerden sekiyor ama Shawn ona Flapjack yapıyor. Roderick kalkıyor, Michaels tekme atıyor ama Strong tutuyor, HBK Enzuigiri çakıyor ona. Roderick ayakta sallanırken Michaels iplerden sekip Flying Forearm Smash vuruyor. HBK Köşede Sweet Chin Music tauntu yapıyor. Strong kalkıyor ayağa, Michaels yine SCM! vuruyor ama Roddy bu sefer bacağını yakalıyor, bırakıyor yere ve onu omuzluyor, Death By Roderick!! vuruyor, Strong hemen iplerden sekiyor ve SICK KICK!!! vuruyor, tuş deniyor 1.. 2.. 2.99.. da atıyor Michaels. Strong hemen kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor, END OF HEARTACHE!!! vuruyor. Strong tuşa gidiyor 1... 2... ve 3... oluyor. Roderick Strong kazanıyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Dsc1821

Roderick Strong tur atlıyor ve aynı zamanda PWE World Heavyweight Şampiyonu oluyor. Triple H de ringe giriyor ve ikili beraber kutluyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

Catch Your Wretched Kings!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Cc87b471018d38ffb1865b812eaff8b5

PWE Universal Şampiyonu Finn Balor geliyor..

Fight!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Kevin-Owens-Entrance-Awl126-520x292

Kevin Owens geliyor.

King of the Ring Tournament & Universal Championship Match

Finn Balor (c) vs Kevin Owens

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor, Owens üstünlüğü ele geçiriyor headlock bağlıyor, Balor ayaklarının üstünde durmaya çalışıyor, Owens Balor'ın kafasına vurmaya çalışırken Balor Headlocktan kurtuluyor, Owens hemen karşılık vermeye çalışırken Balor onu köşeye yolluyor, Owens köşeye giderken Balor'da arkasından gidiyor, Owens köşeye çarptığında Balor'dan Knife Edge Chop geliyor, Owens bir eliyle iplere diğer eliyle göğsünü tutarak ilerliyor, Balor iplere gidiyor, Gelirken Owens'dan Shoulder Block geliyor, Balor yere düşüyor ama hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor, Balor ayağa kalktığı gibi Owens Lariat vuruyor,Balor ise altından geçiyor Owens'ı yakalıyor ama Owens Balor'ın suratına Elbow vuruyor, Balor suratını tutarken Owens onu köşeye yolluyor, Balor köşeye yaslanır şekilde dururken Owens üzerine doğru koşuyor ama Balor'dan ENZUIGIRI GELİYOR!! Owens dizlerinin üstüne düşüyor Balor köşeye tutunarak köşeye çıkıyor , Balor Owens'ın kafasına doğru DIVING DOUBLE FOOT STOMP YAPIYOR!! Owens son anda çekiliyor, Balor boşa atlıyor Owens'a yöneliyor ama Owens Balor'ı boynundan yakalıyor ringin ortasına kadar yumrukluyor, Balor sersemliyor, Owens onun kolunu ve bacağını yakalıyor ve köşeye doğru EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!! Balor köşede oturur pozisyonda dururken Owens köşeye kadar geriliyor hızını alıyor VE CANNOBALL!! Balor apron'a doğru sürükleniyor, Owens apron'a geçiyor , Owens taunt yapıyor ardından Balor'ı kaldırıyor, Owens Balor'ı yakalıyor ve ringin dışına doğru FRONT SUPLEX!! ama Balor izin vermiyor Owens'ın karnına Knee vuruyor, Owens Balor'ı bırakıyor karnını tutmaya başlıyor, Balor Owens'ın kolunu ve boynunu yakalıyor VE APRON'A BLOODY SUNDAY YAPIYOR!! İkiside ringin dışına yuvarlanıyor, Balor yorgun bir şekilde ringe tutunarak kalkıyor, Balor Owens'ı kaldırıyor ringe yuvarlıyor ardından ringe girip tuş deniyor 1...2...2.777...attı.

Balor köşeye çıkıyor, Owens ayağa kalkmaya başlıyor, Owens ayağa kalktığı gibi Balor'dan DIVING CROOSBODY GELİYOR!! Ama Owens onu yakalıyor çeviriyor VE GO HOME DRIVER YAPIYOR!! Owens iplere gidip geliyor VE RUNNING SENTON YAPIYOR!! Owens hızını bozmadan köşeye çıkıyor FROG SPLASH YAPIYOR!! Owens devamında tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Owens Balor'ı Pop Up Powerbomb için iplere yolluyor, Balor iplerden gelirken SLINGBLADE YAPIYOR!!, Owens köşeye yakın yerde iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Balor karşı köşeye geçiyor Front Dropkick için taunt yapıyor, Owens hemen ringin dışına çıkıyor, Owens ringe tekrar yöneldiğinden Balor'dan SUICIDE DIVE GELİYOR!! Balor tekrar ringe giriyor Owens'ın tekrar kalkmasını bekliyor, Owens spiker masasına tutunarak ayağa kalkıyor ama bu sefer BALOR'DAN TOPE CON HILO GELİYOR!! Balor Owens'ı ringe sokuyor, Balor köşeye çıkıyor VE COUP DE GRACE YAPIYOR!! Owens son anda iplere doğru çekiliyor, Balor boşa atladıktan sonra Owens'ı kaldırıyor ama Owens Headbutt vuruyor ardından Forearm Smash vuruyor, Balor suratını tutarken  Owens SUPERKICK VURUYOR!! ama Balor altından geçiyor, Owens tekrar ona yöneliyor ama Balor'dan PELE KICK GELİYOR!! Balor Owens'ı kaldırıyor arkadan yakalıyor VE REVERSE BLOODY SUNDAY YAPIYOR!! Balor tekrar köşeye çıkıyor COUP DE GRACE YAPIYOR!! tuşa gidiyor 1...2...3!! oluyor ve maç bitiyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Finn-balor-wwe-win-e1492437350175

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Balor kemerini alıyor ve taunt atıyor, hem kemerini koruyor hem de tur atlıyor Balor. O taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda, Renee Young ekranlara geliyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* D94721883352d0ac6f181c0766eecd50

Renee Young: İyi akşamlar PWE severler. Main Event maçımızda önce sizlere bu gecenin başında Vince McMahon'ın bahsettiği kişiyi taktim edeceğim. Bildiğiniz üzere King of the Ring turnuvası bu gece başladı, detaylar verildi. Daha fazla detay şov sonrası PWE.com da verilecek. Kazanan bir kemer maçına çıkacak ve Vince McMahon 24 kişiden 23 kişisini açıkladı. Son kişi yani 23. kişi şu an karşımda duruyor. Kendisi daha önce PWE de yer aldı ve global çapta büyük bir güreşçi ve tekrar PWE ile sözleşme imzaladı. PWE Ring içi dönüşünü de King of the Ring turnuvası maçında yapacak...

Karşıdan birisi Renee Young'a sesleniyor.

???: Bu kadar tanıtma yeter tatlım. Şu mikrofonu bana uzat ve kamerayı da bana çevirin.

Renee Young mikrofonu uzatıyor, karşı da ki adam da alıyor ve kameralar ona dönüyor. Bu...

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* IMG_1206

KENNY OMEGA!!!

Kenny Omega: Sakin olun, pantolon ve koltuklarınıza sahip çıkın. ''The Cleaner'', Kenny Omega PWE de. Önce ki seferlerini unutun, bir hataydı onlar. Birer şaka da diyebilirsiniz. Güzelim Renee'nin de dediği gibi bu turnuva vesilesi ile geri döndüm. İlerleyen günlerde King of the Ring turnuvası maçı için ring içi dönüşümü yapacağım. Bu şirket tepeden tırnağa insan pisliği ile dolu ve birinin de bunları temizlemesi gerekiyor. Ve o kişi de ben oluyorum. Her zamankinden daha iyi ve iddialıyım. Bu turnuvayı kazanacağım, bir şampiyonu avlayacağım ve PWE şirketinin yüzü olacağım. Daha önce olan, tekrar olmaya çalışan veya hiç olamayan ama olmak için çaba sarf edenleri unutun. Ben sıfırdan başlayarak en tepeye hepsinden daha kısa bir sürede çıkacağım. Şimdilik bu kadar, maç sırası geldiğinde ring de ne kadar ciddi olduğumu göstereceğim. Hoşça kalın ve iyi geceler.

Kenny Omega süpürgesini alıyor ve havaya kaldırıyor, kameralar ringe dönüyor.

(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Maxresdefault

''The One'', Adam Cole geliyor.

Here to Show the World!

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Dolph-Ziggler-On-Entgrance-Ramp

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.

King of the Ring Tournament First Round & Loser Leaves PWE Match

Adam Cole vs Dolph Ziggler

Zil çalıyor, İkili birbirine bakınıyor, ikisi hızlıca birbirinin üzerine yürüyor yumruklaşmaya başlıyorlar,  Cole yumruklaşmadan üstün çıkıyor Ziggler seresmliyor, Cole Forearm Smahs vuruyor ama Ziggler Cole'un kolunu yakalıyor karnına Back Kick vuruyor, Cole karnını tutarken Ziggler iplere gidiyor, gelirken Flying Clothesline vuruyor ama Cole altından sıyrılıyor, Ziggler hızlıca ayağa kalkıyor , Cole Big boot yapıyor ama Ziggler'da sıyrılıyor , Ziggler sıyrıldığı gibi iplere gidiyor , Cole hızlıca tekrar Ziggler'a yöneliyor Dropkick atıyor ama Ziggler iplerde kendini durduruyor, Cole boşa Dropkick attıktan sonra Ziggler onu gülerek alkışlıyor ardından kaldırıyor köşeye yolluyor, Ziggler Köşede olan Cole'a STINGER SPLASH YAPIYOR!! ama Cole Elbow vuruyor, Ziggler suratını tutarken Cole Clothesline vuruyor, Cole Ziggler'ı ringin ortasına sürüklüyor , Cole Suck it tauntu yap ardından Elbow drop yapıyor, Cole köşeye geçiyor Ziggler'ın kalkmasını bekliyor, Ziggler tek dizinin üstüne geliyor , Cole 'Suck it' diye bağırıyor ve  SHINING WIZARD VURUYOR!! ama Ziggler ön takla ile sıyrlıyor, Cole tekrar ayağa kalkmaya çalışırken Ziggler'dan FAMEOUSER!! Ziggler tuşa gidiyor 1...2...2.444...attı. Ziggler Cole'u kaldırıyor köşeye çıkarıyor , Cole  köşede baygınken Ziggler'da köşeye çıkıyor SIT OUT FACEBUSTER DENİYOR!! ama Cole izin vermiyor yumruklamaya başlıyor, Ziggler köşeden düşüyor, Cole köşede ayağa kalkıyor, aynı şekilde Ziggler'da ayağa kalkıyor ama Cole'dan CORONA KICK GELİYOR!! Ziggler iplere doğru sürükleniyor, Cole ise bacağını tutarak ayağa kalkıyor, Cole Ziggler'ı apron'a iteliyor ardından aprondan ayağa kaldırıyor VE SLINGSHOT APRON DDT GELİYOR!! ama Ziggler izin vermiyor Cole'u hemen yumruklamaya başlıyor, Cole Ziggler'ı bırakmıyor ama Ziggler apron'dan Ringe doğru JUMPING DDT YAPIYOR!! Ziggler köşeye geçiyor Superkick için hazırlanıyor, Cole ayağa kalkıyor Ziggler'dan SUPERKICK GELİYOR!! ama Cole altından geçiyor, Ziggler tekrar Cole'a yöneldiğinde Cole'dan ENZUIGIRI GELİYOR!  Ziggler yere düşmeden Cole onu yakalıyor ve dizinin üstüne BRAIN BUSTER YAPIYOR!! Cole tuşa gidiyor 1...2...2.8888...attı. Cole köşeye geçiyor Öpücük tauntunu yapıyor, Ziggler ayağa kalkıyor , Cole 'Siktir git' diye bağırıyor bu sefer, Cole'dan SUPERKICK GELİYOR! ama Ziggler altından sıyrılıyor Cole'u arkasından yakalıyor VE ZIG ZAG!! ama Cole geriye hızlıca giderek Ziggler'ı köşeye çarptırıyor!! Ziggler köşede yaslanırken Cole Clothesline vuruyor ama Ziggler daha erken davranıp Cole'un suratına tekme atıyor , Cole suratını tutup arkasını döndüğünde Ziggler Cole'un sırtına atlıyor VE SLEEPER HOLD!! Cole yere düşüyor bağırmaya başlıyor, Ziggler tüm gücüyle zorlamaya devam ediyor, Cole iplere tutunuyor Ziggler bırakmak zorunda kalıyor.

Cole iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Ziggler geriliyor lariat vuruyor Cole ile beraber ringin dışına çıkıyor,Ziggler Cole'u bariyerlere yolluyor , Cole bariyerlere yaslanır bir şekilde dururken Ziggler'dan STINGER SPLASH!! devamında Cole'un boynunu tutuyor Neackbreaker deniyor ama Cole onu stepslere itiyor, Ziggler stepslere çarpıp düşüyor, Cole Ziggler'ı kaldırıyor Ve spiker masasının üzerine FLORIDA KEY YAPIYOR!! ama Cole kaldıramadan Ziggler elbow vuruyor, Cole bırakıyor , Ziggler Cole'un kafasını tutuyor spiker masasına defalarca vurmaya başlıyor, Cole ayakta zor duracak durumda kalınca bırakıyor ringe giriyor, Cole ayağa kalkmak için çabalıyor ama hakem saymayı eksik etmiyor, 6-7 Cole spiker masasına tutunarak dizinin üstüne geliyor 8-9 Cole ringe giriyor ama ringe girdiği gibi Ziggler onu bacaklarından yere seriyor ve yumruklamaya başlıyor , Cole savunma yapamayacak durumda kalıyor, Ziggler bırakıyor köşeye geçiyor Superkick için, Cole ayağa kalkıyor , Ziggler Superkick için ayağını kaldırdığı anda Cole ROLL UP YAPIYOR!! 1...2...2.8888...attı, ikisi de aynı anda ayağa kalkıyor , ikiside iplere gidiyor, gelirken aynı anda CROSSBODY YAPIYORLAR!! ikisi de yerde kalıyor!! İki isim de karşılıklı köşelere çekiliyor ve kalkmaya çalışıyorlar. Ziggler daha önce kalkıyor. Cole da kalkmaya çalışırken Ziggler hemen Superkick sallıyor.....Cole çekildi! Panama Sunrise'a almaya çalışıyor Ziggler'i....Ziggler aniden Back Body Drop ile atıyor! Cole kalktığı gibi Ziggler'dan ZIG ZAG GELİYOR!! ama bu seferde Cole iplere tutunuyor, Ziggler geriye doğru düşüyor, Ziggler tekrar ayağa kalktığında Cole SUPERKICK VURUYOR!!! Ziggler onun üstüne doğru düşüyor, Cole onu yakalıyor ve LAST SHOT!!! yapıyor bir de. Cole tuşa gidiyor 1... 2... ve 3... oluyor, Adam Cole kazanıyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Adamcole

Hakem Cole'un elini kaldırıyor, Adam Cole köşeye geçiyor ve ona güle güle öpücüğü atıyor. Dolph Ziggler'ın da PWE macerası sona eriyor. Cole bu duruma çok seviniyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

Bu arada Young Bucks geliyor ringe, onlar da PWE de kalmayı becerdiler ve Usos'ı yolcu ettiler.

Matt ve Nick ringe giriyor, üçlü Too Sweet tauntunu atıyor. Cole da ADAM COLE BAYBAY!!! tauntunu yapıyor, Ziggler yavaş yavaş toparlanıyor, Bullet Club ona bakıp gülüyor. Adam Cole öne çıkıyor ve Ziggler'a bir şeyler söylüyor, bu arada Cole'un arkasında Young Bucks biraz geri çekiliyor ve Superkick pozisyonunda bekliyorlar. Ziggler bunu görüyor ve sırıtmaya başlıyor, Cole ne gülüyosun piç kovuldun diyor Ziggler gülmeye devam ediyor, Cole da ona bakarak gülüyor ve Adam Cole arkasını dönüyor...

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* 1035x690-Youjng-Bucks

DOUBLE SUPERKICK!!! Young Bucks Cole'ı yere seriyor. Bu nasıl iş böyle anlamıyoruz ama Matt ve Nick dost dedikleri Cole'u Superkick ile vurdular. Young Bucks klasik tauntunu yapıyor ve ringden ayrılıyor. Ringde ki Dolph Ziggler mikrofon istiyor.

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* Dolph-Ziggler-Sharing-Views-on-Mic-in-The-Ring

Dolph Ziggler: Demek bu gece de böyle bitecekmiş. Üzgün veya pişman değilim. PWE de bulunduğum 1.5 yıl boyunca çok harika bir zaman geçirdim. Çok iyi maçlar yaşadım. Brock Lesnar, Tye Dillinger, Adam Cole, CM Punk, Shawn Michaels ve şu an daha sayamayacağım kadar bolca isim. 3 World Heavyweight, 1 United Staes, 1 Tag Team ve 3 Hardcore Şampiyonluğu, King of the Ring, War Time Survivor, Showdown Rumble gibi başarıları elde ettim. Ama en önemlisi de siz hayranlar idi. Her zaman anlaşamadık biliyorum ama hayranlar yoksa bunu boşa yapmış oluruz. Dünya da ki her profesyonel güreş hayranına teşekkür ediyorum. Güreşi ve PWE'yi izlemeye, desteklemeye devam edin. Ben gidiyorum ama başkaları gelecek. Bu güne kadar çalışıp çalışmadığım herkese de teşekkür ediyorum. Benim PWE dönemim burada biter, herkese iyi geceler.

Dolph Ziggler mikrofonu bırakıyor ve ringin ortasına geçip arenaya bakıyor. Arenadan bir sürü tezahüratlar geliyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Perş. 08 Haz. 2017, 23:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:05

gene aktifiz baya
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:06

Iyı akşamlar.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:09

Part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:12

Part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:17

Part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:18

Kemeri kaybediyormuşum bir de ne gülerim he.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:24

Şovun geri kalanı bant geldi. King of the Ring turnuvasını desteklemek için hafta sonu IWC şovu atacağım. Haftaya Çarşamba yine bir SuperShow ile buradayız.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 21:34

yuh ziggler emekli oldu bu günü göreceğimi düşünmezdim
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyÇarş. 07 Haz. 2017, 22:06

ulan şu şova yorum gelmemesi...
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*   7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE* EmptyPerş. 08 Haz. 2017, 04:13

Ace of Diamonds demiş ki:
yuh ziggler emekli oldu bu günü göreceğimi düşünmezdim

7 Haziran PWE SuperShow! *LIVE*
1 sayfadaki 1 sayfası