PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE WorldWide II Main Show *BANT*

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Empty
MesajKonu: PWE WorldWide II Main Show *BANT*   PWE WorldWide II Main Show *BANT* EmptyPaz 25 Haz. 2017, 21:01

To Be Loved çalıyor ve pyrolar patlıyor. WorldWide II'nin ana şovu başlıyor. Kameralar spikerlere dönüyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Bir PWE Special Event'ini daha sizlere aktaracağız.

Jerry Lawler: 1 Saatlik Pre Show bitti ve şimdi ise asıl aksiyon başlıyor. Büyük maçlarımız var bu akşam.

Jim Ross: Evet öyle, Young Bucks ve Adam Cole arasında Handicap veya Tag Team maçı var. Intercontinental ve Television Kemerleri savunulacak. İkisi de çok sıkı maç olacak.

Jerry Lawler: Universal Kemeri ise yeni sahibini bulacak. Rock veya Reigns bu gece kemerler ayrılacak. Main Event de ise King of the Ring turnuvasının final maçı var. O yüzden arkamıza yaslanalım ve şovun keyfini çıkaralım.

Worlds Apart!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Sami_Zayn_bio--a4d935562066d5193625109ebfca07df

''The Underdog from the Underground'', Sami Zayn geliyor.

Swiss Made!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Antonio%2BCesaro%2Bva%2Bcontra%2BkOFI%2BKingston%2Ben%2BSd

PWE Intercontinental Şampiyonu ''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

PWE Intercontinental Championship Match

Cesaro (c) vs Sami Zayn

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Maçın başlamasıyla ikili hemen Lock Up'a giriyorlar. Cesaro rakibinin kafasını yakalıyor şimdi. Ama Zayn onu iplere getiriyor itiyor. Cesaro iplerden sekiyor ve EUROPEAN UPPERCUT! Zayn sersemliyor. Cesaro kolundan tutup köşeye yolluyor onu. Koşuyor ve RUNING EUROPEAN UPPERCUT vuruyor!!! Zayn darbenin etkisiyle birkaç adım ringe doğru geliyor. Cesaro ise tek hamlede köşeye çıkıyor! Şimdi Zayn ona doğru dönüyor. Cesaro DIVING CROSSBODY ile atlıyor! Sami Zayn DROPKICK vuruyor!!!! Cesaro yere çakılıyor!!!! Zay hemen tuş deniyor! 1...2.... atıyor Cesaro! Sami Zayn şimdi kafasından tutup kaldırıyor onu. Şimdi sert bir yumruk atıyor. Ardından karnına bir tekme çakıyor. Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. TORNADO DDT!!!!! Tekrar tuş deniyor. 1...2... Cesaro atıyor yine! Maç tüm hızıyla sürüyor! Cesaro köşeden destek alarak kalkıyor ayağa. Sami Zayn koşuyor ona ve CORNER DROPKICK vuruyor! Cesaro darbenin etkisiyle birkaç adım ringe doğru geliyor! Zayn tekrar üzerine koşuyor Cesaro'nun! Cesaro eğilip karşı iplere koşuyor! Şimdi sıçrıyor iplerden. SPRINGBOARD SWINGING UPPERCUT!!!!! İki isimde yerde kalıyor! Seyirci ikisinide alkışlıyor ve cheerlar hakim oluyor! Şimdi Cesaro rakibinden önce kalkıyor! Sami Zayn kalkarken Cesaro kafasından tutuyor. Şimdi apron tarafına geçiyor onu. Önce sert bir yumruk atıyor. Ardından karşı iplerden sekiyor. Zayn ikinci iplerden omzuyla blokluyor! Şimdi iplerden sıçrıyor Zayn SPRINGBOARD HURRICANRANA!!!!!! Cesaro köşeye yakın bir yere düşüyor!

Sami Zayn ise karşı köşeye geçip rakibinin kalkmasını bekliyor. Cesaro köşede kalkıyor ayağa! Sami Zayn HELLUVA KICK için koşuyor... Cesaro çekiliyor!!!! Sami Zayn'ın sağ bacağı köşede kalıyor!!! Cesaro arkasından koşuyor ve DROPKICK vuruyor!!!! Sami Zayn'ın tek bacağı iplerde vücudu yerde!! Şimdi bacağını kurtarıyor Zayn. Cesaro ona doğru geliyor. Zayn bir anda kalkıp blokluyor! Şimdi eğilip karşı iplere koşuyor! Sekiyor ve Cesaro'ya doğru koşuyor!!!! Cesaro'dan harika bir POP UP EUROPEAN UPPERCUT!!!!!! Hemen tuş deniyor!!!! 1...2...2.40! Sami Zayn atıyor!!!!! Cesaro kısa bir süre nefesleniyor! Ardından ayağa kalkıyor ve rakibinin iki bacağını tutuyor!!!!! Şimdi CESARO SWING!!!!!!! Seyirci saymaya başlıyor! 1...2....3...4...5...6...7...8...9...10! Cesaro şimdi tek SHARPSHOOTER için taunt atıyor! VE SHARPSHOOTER bağlıyor!!!! Sami Zayn çok acı çekiyor ve sesi adeta yankılanıyor!!!! Hakem pes edip etmediğini soruyor!!! Hayır cevabını veriyor Sami Zayn! Şimdi iplere doğru hamle yapıyor! Cesaro pes ettirerek kazanmaya çok yakın! Sami Zayn bir hamle daha yapıyor ve iplere iyice yakınlaşıyor! Şimdi tutuyor ipleri!!! Hakem Cesaro'ya bırakmasını söylüyor. Cesaro kendi kendine söverek bırakıyor. Şimdi bir iki adım gerilerek kalkmasını bekliyor rakibinin. Sami Zayn ani bir yumruk atıyor Cesaro'nun karnına!!! Ardından ayağa kalkıyor. Tekrar yumruk atmak istiyor ama Cesaro gardını alıyor! Şimdi sert bir aparkat vuruyor!!! Sami Zayn ikinci iplere düşüyor! Cesaro iplerden sekiyor. SWISS-ONE-NINE!!!!! Ardından hemen köşeye çıkıyor. Köşede taunt atıyor Cesaro! Sami Zayn bir anda kalkıyor yine! Şimdi tek hamlede ikinci iplere sıçrıyor ve FRANKESTEINER ile fırlatıyor Cesaro'yu!!!!! İki isimde yerde yine! Seyirci büyük keyif alıyor bu maçtan!!!! Cesaro köşeden destek alarak kalkmaya çalışırken Sami Zayn çoktan kalkmış durumda! Cesaro köşeden destek alıp tamamen ayağa kalkıyor! Sami Zayn koşuyor üzerine... HELLUVA KICK!!!!! HELLUVA KICK!!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!!! Sami Zayn başarıyor!!! Sami Zayn yeni Intercontinental Şampiyonu oluyor!!!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Sami-Zayn

Hakem ona kemeri getiriyor, Zayn bir anlığına inanamıyor. Sami Zayn kemer ile taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Adam Cole ekranlara geliyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* 7d1f9b26ed31559480da0eba983cfa7e_crop_north

Adam Cole: Bazı haberlerim var. Birileri için kötü birileri içinse iyi. Young Bucks için kötü, ben ve PWE Evreni için ise iyi bir haber. Ben bir partner bulamasaydım bu maç Handicap maçı olacaktı. Fakat an itibari ile sizlere bir partner bulduğumu ve bunun Tag Team maçı olacağını söylemek benim için bir zevktir. Kendisi iyi bir güreşçi ve sizler de ona bayılacaksınız. Kim olduğunu maçtan hemen önce öğreneceksiniz. Huh, ADAM COLE BAYBAY!!!

Cole klasik tauntunu yaptıktan sonra kameralar ringe dönüyor.

Fearless Warrior!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Kalisto_bio--fb45c5e2c06a1a008c9f0c40834c917d

''The King of Flight'', Kalisto geliyor.

Kalisto ringe giriyor ve rakibi PWE Television Şampiyonu AJ Styles'ı bekliyor. Bir süre geçiyor ama gelen olmuyor, bir müzik duyuluyor.

MacMilitant!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* 022_RAW_06062016cm_0179--5a985f52b4678d4ec7d8aae3e0485d66

Teddy Long geliyor. Elinde bir mikrofon var.

Teddy Long: Öncelikle herkese iyi akşamlar dilemek istiyorum. Ve ardından da özür diliyorum. Hem hayranlardan hem de senden Kalisto. Şu an AJ Styles vs Kalisto - PWE Television Kemeri maçını görmeyi bekliyorsunuz ama maalesef bu maç gerçekleşmeyecek. AJ Styles'ın PWE Kontratı kısa bir süre önce sona erdi. Kendisine yeni sözleşme önerdik ama kabul etmedi ve WorldWide II gecesi de tek seferlik maça çıkmayı de reddetti. O yüzden PWE Television Kemeri boşa çıkıyor fakat bunu da hemen düzeltiyoruz. Kalisto, bu maçı hak etmiştin fakat maç alamıyorsun. Bu yüzden PWE Television Kemerini sana takdim ediyoruz.

Girişten bir eleman geliyor ve PWE Television Kemerini ringe getiriyor ve hakeme veriyor. Hakem kemeri alıyor ve Kalisto'ya veriyor, onun elini kaldırıyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Kalisto-Winning-The-Match-Awl1081

Kalisto Television Kemeri ile birlikte tauntlar atıyor. Kendisi kutlama yaparken Teddy Long onu bölüyor.

Teddy Long: Bunu hak ettin Kalisto seni tebrik ediyorum. Ama bu insanlar biletlerini alırken bir Television Şampiyonluğu maçı görmek için de aldılar. O yüzden yeni kazandığın bu kemeri bu gece, şimdi savunacaksın. Bol şans playa çünkü rakibin bu adam.

Swamp Gas!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Luke_Harper_bio

''The Backwoods Brawler'', Luke Harper geliyor.

PWE Television Championship Match

Kalisto (c) vs Luke Harper

Zil çalıyor , Kalisto mesafeyi korumaya çalışıyor, Harper ona yönelmeye çalışıyor ama Kalisto mesafeyi korumak için bacağının arkasına tekme atıyor, Harper bacağını tutuyor, Kalisto hemen iplere gidiyor, Kalisto iplerden gelirken Harper Lariat vuruyor, Kalisto yerden takla ile kalkıyor ama Harper onu tekrar yakalıyor boynunu sıkmaya başlıyor, Kalisto dizlerinin üstüne çöküyor, Harper boynunu sıkmayı bırakıyor ardından iplere gidiyor, Harper iplerden gelirken Kalisto yüz üstü geliyor, Harper üstünden geçiyor karşı iplere doğru gidiyor, Kalisto ayağa kalktığında Harper iplerden geliyor Clothesline vuruyor ama Kalisto altından geçip iplere doğru gidiyor, Kalisto iplerden destek alıyor ve SPRINGBOARD TORNADO DDT YAPIYOR!! Harper köşeye doğru sürükleniyor, Harper köşeye doğru tutunarak ayağa kalktığı gibi Kalisto ona yöneliyor ama Harper önce davranıp BIG BOOT VURUYOR!! Kalisto kendini ringin dışına bırakıyor, Harper ringin dışına çıkıyor Kalisto'yu kaldırıyor spike masasına doğru fırlatıyor, Kalisto spiker masasının üstünden sekerek spikerlere doğru düşüyor, Harper onu diğer taraftan spiker masasının üstüne koyuyor ardından kendisi çıkıyor, Harper Kalisto'yu kaldırıyor ve spiker masasının üzerine BELLY TO BACK SUPLEX YAPIYOR!!! Kalisto spiker masasının üzerinden yere düşüyor, Harper onu tekrar kaldırıp ringe sokuyor ardından tuşa gidiyor 1...2...2.444...attı. Harper Kalisto'yu kaldırıyor köşeye çıkarıyor ama Kalisto köşede olduğu gibi Harper'ın suratına tekme atıyor , Harper suratını tutarken Kalisto köşede ayağa kalkıyor, Harper onu aşağıya indirmek için hareket ediyor ama Kalisto onun arkasına atlıyor ön takla ile kalkıyor, Harper tekrar hızlıca köşeden ona doğru yöneliyor ama Kalisto Harper'ın bacağının arkasına tekme atıyor, Harper tek dizinin üstüne düşüyor, Kalisto diğer bacağının arkasına da vuruyor, Harper iki dizinin üzerinde kalıyor ve Kalisto'dan LISTO KICK GELİYOR!! Harper yerdeyken Kalisto hızlıca köşeye çıkıyor VE 450 SPLASH YAPIYOR!! Kalisto tuşa gidiyor 1...2...2.777..attı.
Kalisto apron'a geçiyor, Harper ağır bir şekilde ayağa kalkıyor, Kalisto'dan SPRINGBOARD CROSSBODY GELİYOR!! Kalsito tekrar tuşa gidiyor 1..2... Harper onu üstünden fırlatıyor, Harper tekrar ayağ kalkmaya çalışırken Kalisto iplere gidiyor, Kalisto iplerden takla ile sekiyor VE HANDSPRING KICK VURUYOR!!  Harper yine ayakta kalıyor! Kalisto tekrar iplere gidiyor VE SPRINGBOARD CORKSCREW CROSSBODY YAPIYOR!!! Harper yerdeyken kendini ringin dışına bırakıyor, Kalisto taunt yapmaya başlıyor ve Harper'ın kalkmasını bekliyor, Harper ringin dışında ayağa kalkıp ringe yöenldiği gibi Kalisto'dan SUICIDE DIVE GELİYOR!!! Harper spiker masasına çarpıp yere düşüyor, Kalisto Harper'ı ringe zor şekilde sokuyor, Kalisto Harper'ı yakalıyor ama Harper'dan Back kick geliyor, Kalisto karnını tutarken Harper geriliyor VE DISCUS CLOTHESLINE VURUYOR!!! ama Kalisto altından geçiyor ve iplerden Springboard Crossbody! ile zıplıyor... AMA Harper ona MID-AIR BIG BOOT! vuruyor. Kalisto yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Harper ona DISCUS CLOTHESLINE!!! vuruyor. Luke Harper tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Harper yeni şampiyon.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* We.monday.night_.raw_.2014.11.17-039-1427235682

Hakem ona kemeri getiriyor, Harper onu itiyor ve kemeri alıyor. Luke Harper yeni PWE Television Şampiyonu oluyor. Harper kemer ile taunt atarken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve bir müzik duyuluyor.

Kingdom!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Wwe_cody_rhodes

PWE United States Şampiyonu ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Cody

Cody Rhodes ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Cody Rhodes: Şovu böldüğüm için sizlerden özür dilemiyorum ama bu konuşmayı yapmam gerek. Rakip istedim ve bana rakip verildi. Chris Jericho çok kolay yendiğim bir rakip oldu ve doğruyu söylemek gerekirse Kofi Kingston da ondan daha zorlu bir rakip idi. Fakat onu da yenmeyi başardım. Bu United States Kemerini 2. kez korudum. Fakat bana soracak olursanız bu 2 isim de böyle bir kemer için yetersiz kaldı. United States Kemeri daha yukarılarda olmalı. Çünkü koca bir ülkeyi temsil ediyor. Şampiyonu bir Amerikalı ve o şampiyon da Kanada ve Gana'dan kendisine rakip olarak çıkan iki mülteciyi yendi. Aynı şampiyon ise 3. kez ringe çıkıyor ve daha da güçlü bir rakip istiyor. Ben bunu hayranlar, United States kemeri ve bu ülke için istiyorum. Peki kim olacak ? Ben de merak ediyorum----

Bir anda bir müzik duyuluyor.

Invasion!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Goldberg-Entrance

Goldberg girişte beliriyor. Hızlı adımlar ile ringe geliyor.

Cody Rhodes ne olduğunu anlayamıyor bir anda ve şaşkın oluyor. Goldberg ringe giriyor. Cody onu süzüyor ve mikrofonu ağzına doğru götürüyor, Goldberg bir anda ona doğru koşuyor ve SPEAR!!! yapıyor. Arena şaşırıyor bir anda. Goldberg de yerden mikrofon alıyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Goldberg-promo-6_1_orig

Goldberg: For you Cody, GOLDBERG IS NEXT!

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve United States Kemerini alıyor, havaya kaldırıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara bu gece Intercontinental Kemerini kazanan Sami Zayn geliyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* SamiZayn

Kamera ona yaklaşıyor.

Sami Zayn: Bu kemeri bu gece kazanmak benim için inanılmaz bir duyguydu. Bunun olacağını biliyordum. Çoğu kişi inanmadı ama işte oldu. Sami Zayn PWE'nin Intercontinental Şampiyonu. Bu kemeri muazzam bir maç içinde kazandım ve en iyi şekilde de temsil etmek için çalışacağım. Cesaro engelini geçtim, şimdi ise önümde başka engeller olacak ama onlar ile de karşılaşmaya hazırım.

Kameralar ringe dönüyor.

War of Nerves!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

The Young Bucks geliyor. 

(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Maxresdefault

Adam Cole geliyor.

Young Bucks ve Adam Cole ringde. Bucks Cole'a partnerin nerede tüm akşam bekleyemeyiz diyor. Cole da pis pis sırıtıyor ve bir müzik duyuluyor.

Written In My Face! (CHEER)

PWE WorldWide II Main Show *BANT* SheamusEntrance3_display_image

Sheamus ringlere geri dönüyor. The Celtic Warrior hızlı adımlar ile ringe giriyor ve hakeme zili çal diyor.

Tag Team Match

The Young Bucks vs Adam Cole & Sheamus

Zil çalıyor, Nick ile Cole ringde başlıyor, Cole Nick'in suratına bakarak bir yüzüne bir gülümseme oluşturuyor, Nick sinirli şekilde üzerine gidiyor lock up giriyorlar, Nick üstünlüğü elde ediyor Cole'u köşeye kadar iterek sıkıştırıyor, Cole Nick'in bacağını yakalayarak yere seriyor, Cole Leg Crap yapıyor, Nick sürünmeye çalışıyor ama Cole köşeye tutunarak destek alıyor, Hakem Cole'u uyarıyor , Cole köşeyi bırakıyor ama Nick'in bacağını bırakmıyor, Nick tek baca halinde ayağa kalkıyor, Cole Nick'in ayağa kalkması ile bacağını bırakıp Back Kick vuruyor, Nick karnını tutarken Cole onu yakalıyor karşı köşeye doğru yolluyor, Nick köşedeyken Cole onun üzerine doğru koşuyor ama Nick Elbow ile karşılık veriyor, Cole dirsek darbesinden dolayı suratını tutuyor, Nick Enzuigiri vuruyor, Cole yere düşer düşmez Nick orta iplere çıkıyor, Cole hızlıca ayağa kalkıyor ama Nick'den BLOCKBUSTER GELİYOR!! Nick Cole'u bırakmadan kaldırıyor kendi köşesine doğru getiriyor ve Matt'e tag veriyor. Matt ringe giriyor, Nick Cole'u iplere yolluyor, Cole iplerden gelirken Matt ile Nick aynı anda DROPKICK VURUYOR!! Nick köşesine geçiyor, Matt Cole'u kaldırıyor köşeye getiriyor, Matt Cole'u köşeye çıkarıyor, Matt'de köşeye çıkmaya çalışıyor ama Cole izin vermiyor onu itiyor, Matt yere düşüyor, Matt tekrar ayağa kalkmaya yakınken Cole'dan CANADIAN DESTOYER GELİYOR!! ama Matt onu son anda sırtından atıyor , Cole tekrar hızlıca kalkmaya çalışırken Matt onu yakalıyor ringin dışına yolluyor, Matt hızlıca Sheamus'a saldırıyor, Sheamus ringin dışına düşüyor, Matt Nick'e tag veriyor, Young Bucks beraber taunt yapıyor, Cole ve Sheamus nerdeyse aynı anda ayağa kalkıyor, Sheamus'a Matt, Cole'a Nick SUICIDE DIVE YAPIYOR!! Nick Cole'u ringe sokuyor kendiside köşeye çıkıyor, Nick taunt yapıyor VE 450 SPLASH!! ama Cole son anda çekiliyor Nick boşa atlıyor, Nick ayağa kalktığı gibi Cole'a yöneliyor ama Cole'dan SPINEBUSTER GELİYOR!! Matt ringe girip Cole'a saldırıyor ama Sheamus Matt'i ayağından çekip ringin dışına alıyor, Sheamus Matt'i yumruklamaya başlıyor, Matt sersemlediği gibi Sheamus onu yakalıyor VE IRISH CURSE BACKBREKER YAPIYOR!! Sheamus köşeye geçip Cole'dan tag alıyor.

Nick ağır şekilde ayağa kalkıyor ama Sheamus Running Double Axe vuruyor, Nick fazla etkilenmeden tekrar kalkıyor , Sheamus Nick'i tek omzuna kaldırıyor VE FRONT POWERSLAM YAPIYOR!! Sheamus köşeye geçiyor taunt yapıyor Brouge Kick için, Nick ayağa kalkmaya çalışırken Matt  apronda beliriyor, Sheamus onu hemen indiriyor, Matt iplere tutunarak apronda kalıyor ama Sheamus onu yakalıyor VE BEATS OF THE BODHRAN YAPIYOR!! Matt tekrar ringin dışına düşüyor, Sheamus arkasını bile dönemeden Nick ROLL UP YAPIYOR!! 1...2...2.888...attı!! Sheamus Nick ile aynı anda kalkıyor, Nick hemen iplere gidiyor ama iplere gittiği gibi Cole onu ringin dışına çekiyor ve bariyerlere fırlatıyor, Nick yerdeyken Cole onu kaldırıyor, Nick bariyerlere yaslanır şekilde dururken Cole Nick'in önüne stepsleri koyuyor, Cole geriliyor ve Stepslere basarak CORONA KICK VURUYOR!!! Nick ve Cole seyircilerin arasına düşüyor, Hakem saymaya devam ediyor 5-6, Matt Sheamus'ı arkasından yaklaşıyor, Sheamus arkasını döndüğü gibi Matt'den SUPERKICK GELİYOR!!  Matt hızlıca ringin dışına çıkıp Nick'i kaldırıyor ringe sokuyor, Nick bitkin şekilde elini Sheamusun üzerine atıyor 1...2...2.777..attı. Nick ayağa kalkıyor Matt'e tag veriyor, Nick köşeye geçmeden Sheamus'un ayaklarını iplere getiriyor üst tarafınıda kendisi tutuyor, O arada Matt köşeye çıkıyor DRAPED 450 SPLASH YAPIYOR!!! Matt tuşa gidiyor 1...2...ama Cole bozuyor, Nick tekrar ringe giriyor Cole'u ringin dışına yolluyor köşesinde geri dönüyor ,Matt  Nick'e tag veriyor , Matt Sheamus'u kaldırıyor , Nick köşeye geçiyor, Matt Sheamus'a İndytake yapmak için pozisyonu alıyor ama Cole Nick'i aşağıya dğru itiyor, Nick ringin dışında yerdeyken  Sheamus Matt'den kurtuluyor VE TILT WHIRL BACKBREAKER YAPIYOR!! Sheamus Cole'a tag veriyor, Cole taunt yapıyor, Matt ayağa kalkmaya başladığı gibi Cole iplere gidiyor ve iplerden gelirken RUNNING PANAMA SUNRISE YAPIYOR!! Cole tuşa gidiyor 1...2...2.88888...attı.

Cole Superkick için bekliyor, Matt ayağa kalkıyor VE SUPERKICK!! ama Matt altından geçiyor, Nick o arada ringe giriyor, Cole'a sinirli şekilde yöneliyor , Matt Cole'a doğru SUPERKICK VURUYOR!! ama Cole eğiliyor Superkick Nick'e geliyor!! Cole ne olduğunu anlamadan Matt'e yöneliyor ama Matt tekrar SUPERKICK VURUYOR!! Matt tuşa gidecek iken Sheamus onu yakalıyor hızlıca köşeye fırlatıyor, Matt yerdeyken Sheamus Cole'u kaldırıyor, Cole Sheamus'a tag veriyor ardından, Matt sürünüyor, Sheamus onu kaldırıyor köşede yumruklamaya başlıyor , Sheamus onu köşeye çıkarıyor ardından kendisi çıkıyor VE SUPERPLEX YAPIYOR!! ama Matt izin vermiyor Sheamus köşeden itiyor, Sheamus ayağa kalktığı gibi Matt'dan TORNADO DDT GELİYOR!!  Matt yorgun sürünerek Nick'e tag veriyor, Nick Sheamus'u kaldırıyor ama o sırada Cole ringe giriyor Nick'e saldırıyor, Nick yerdeyken Matt harekete geçiyor ama Cole onu aprondayken yakalıyor VE SLINGHSOT DDT YAPIYOR!! Cole tekrar ringe giriyor o sırada Nick ayağa kalkıyor ve SUPERKICK!! Nick yere düşmeden Sheamus'dan BROUGE KICK GELİYOR!! Sheamus tuşa gidiyor 1...2...3!! oluyor. Maç bitiyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* 20111002_hiac_sheamus_c_0
PWE WorldWide II Main Show *BANT* A96a717bdb7b19e569bb1cf9da4cc46a

Sheamus ve Adam Cole maçı kazanan takım oluyor. Hakem ikisinin elini kaldırıyor ve ikili taunt atıyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara PWE Başkanı Vince McMahon geliyor.

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Vince-mcmahon4

Kameralar patrona yaklaşıyor.

Vince McMahon: İyi akşamlar bayanlar ve baylar. Sizlere bir duyuru yapmak için burada bulunuyorum. Normalde Çarşamba akşamı PWE SuperShow denile haftalık şovumuzu yayınlıyoruz. Ama WorldWide'dan sonra ki hafta bunu yapmayacağız. Onun yerine o hafta içinde 3 akşamlık bir şov yapacağız. Adı PWE Legacy olacak olan bu şov PWE Network üzerinden Night 1, Night 2 ve Night 3 olarak 28, 29 ve 30 Haziran akşamları yayınlanacak. Bu şovda şu an PWE de yer alan, daha önce yer almış olan isimleri göreceğiz. Bazıları maçlar da da yer alacak. Onun dışında bir kaç rüya maçımız da olacak. Ve hiç beklemediğiniz bir kaç sürprizimiz daha var. Detaylar PWE.com da paylaşılacak. Evet, bu kadardı duyurum. Sizlere iyi geceler.

Kameralar ringe dönüyor.

The Rock Says!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Rock28

The Rock geliyor.

The Truth Reigns!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* Roman-Reigns-Entrance-AWl1070

''The Big Dog'', Roman Reigns geliyor.

Vacant PWE Universal Championship Match

The Rock vs Roman Reigns

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İki kuzen ringin ortasına geliyorlar ağır adımlarla. Face to face yapıyorlar. Rock bişeyler söylüyor Reigns'e. Kısa süreli bir konuşma geçiyor aralarında. Ardından bir anda Reigns'ten sert bir yumruk geliyor! Şimdi Rock vuruyor bir tane de! Bir Reings bir Rock derken üstünlük Rock'ta kalıyor ve arka arkaya yumruklar indiriyor! Şimdi kolundan tutup iplere göndermek istiyor ama Reigns'ten reverse geliyor. Rock iplere gidiyor ve ardından koşuyor. Reigns eğiliyor. Tekrar dönüyor Rock'a doğru. Rock karşı iplerden sektiği anda Reigns LEAPING CLOTHESLINE ile yere seriyor onu! Rock kalkıyor şimdi. Reigns bir LEAPING CLOTHESLINE daha vuruyor! Şimdi Rock daha ağır bir şekilde kalkarken Reigns onu köşeye gönderiyor. Ardından üzerine koşuyor ve bir CORNER CLOTHESLINE vuruyor. Ardından arka arkaya CORNER CLOTHESLINE vurmaya devam ediyor! Şimdi Rock sersemlemiş durumda. Reigns ise onun karnına bir tekme vuruyor ve kafasını iki bacağının arasına geçiriyor! Rock kafasıyla arkaya atıyor!!!! Reigns çabuk kalkıyor. Yumruk sallıyor ama Rock eğiliyor ve arkasından yakalıyor. GERMAN SUPLEX! Reigns tekrar kalkıyor ve geliyor Rock'a doğru. Rock bu kez ARM DRAG ile fırlatıyor! Reigns kendisini aprona kadar sürüklüyor. Ardından apronda ayağa kalkıyor. Rock koşuyor üzerine ve BIG BOOT ile ringin dışına yolluyor onu! Ringte kısa bir taunt attıktan sonra dışarı çıkıyor. Reigns bariyerlerden destek alarak kalkıyor. Rock onun yanına geldiği anda Reigns sert bir aparkat çakıyor. Ardından kolundan tutuyor ve bariyere fırlatıyor!!!! Rock sırtüstü çakılıyor bariyere!!!! Reigns kükrüyor bu kez!!!

Şimdi Rock'ı kaldırıyor ve ringe sokuyor. Ardından köşeye geçiyor ve SUPERMAN PUNCH için taunt atıyor!!!! Rock ağır ağır kalkıyor. Reigns geliyor SUPERMAN PUNCH için... Rock eğiliyor!!!! Aynı anda sağ koluyla yakalıyor Reigns'i!!!! VE ROCK BOTTOM!!!!!! ROCK BOTTOM ile yere seriyor Reigns'i!!!! Hemen tuş deniyor Rock. 1...2...2.60!!!!! KICK OUT BY REIGNS!!! Rock şaşırıyor. Ama hemen ayağa kalkıyor ve Reigns'in baş ucunda dikiliyor. Küçümser bir bakış atıyor. Reigns hafiften hareketlenmeye başlıyor şimdi. Rock saçlarından tutup kaldırıyor onu. Şimdi bir yumruk patlatıyor suratına. Reigns tek dizinin üzerinde. Rock tekrar saçından tutup kaldırıyor. Bir yumruk daha çakıyor! Reigns tekrar dizlerinin üzerine çöküyor. Rock kaldırıyor onu. Şimdi FISHERMAN SUPLEX! Tuş deniyor. 1....2.... atıyor Reigns. Rock kalkıyor ayağa ve PEOPLE'S ELBOW tauntu atıyor!!!! Şimdi dirsekliği çıkarıyor ve iplere koşuyor. Ardından karşı iplere! Rock karşı iplere koşarkan Reigns bir anda kalkıyor!!!! Rock iplerden sektiği anda omuzluyor onu!!!! Ve SAMOAN DROP ile yere yapıştırıyor!!!! İki isimde yerde!!! Seyirciden iyi bir reaksiyon geliyor!!!! Hakem saymaya başlıyor şimdi... İkiside aynı anda dizlerinin üzerine kalkıyorlar. Şimdi ayaktalar. Rock bir yumruk atıyor! Şimdi de Reigns! Arka arkaya yumruklar geliyor yine ikiliden!! Bu kez Reigns üstün geliyor!!!! Şimdi Rock'ı kaldırıyor ve köşeye kadar getiriyor!!! Şimdi ikinci iplere çıkıyor ve Rock'ın kafasına sert bir yumruk atıyor. Arka arkaya iki üç yumruk indiriyor! Ancak Rock bir anda eğilip kurtuluyor köşeden! Şimdi Reigns'in sırtına sert bir dirsek indiriyor! Ardından ikinci iplerde kendisine çeviriyor onu! Sert bir yumrukla köşeye oturtuyor!

Şimdi Rock ikinci iplere çıkıyor! Bu kez o rakibinin kafasına arka arkaya yumruklar indiriyor! Şimdi köşede ayağa kaldırıyor ve SUPERPLEX pozisyonuna almak istiyor! Ama Reigns HEAD BUTT vuruyor ve engelliyor! Bir HEAD BUTT daha!!!! Rock köşede sallanıyor! Reigns bir kez daha HEAD BUTT deniyor ama Rock onu kafasından yakalıyor! Şimdi bir anda tutuyor ve SUPERPLEX!!!!!! İki isimde yerde yine! Rock tuş deniyor. 1....2... atıyor Reigns! Rock şimdi geriliyor ve kalkmasını bekliyor ROCK BOTTOM için! Reigns ağır ağır kalkmaya başlıyor. Şimdi ayakta! Rock yakalıyor onu!!!!! AMA HAYIR! Reigns son anda dirsek atıyor! Bir kere daha! Şimdi pozisyondan kurtuluyor! Rock yumruk sallıyor ama Reigns eğilip karşı iplere koşuyor! Sekiyor ve SPEAR!!!! SPEAR!!!!! Hemen tuş deniyor Reigns! 1...2...2.70!!!!! KICK OUT BY ROCK!!!!! Bu kez Reigns şaşkın! Rock SPEAR'dan kurtulmayı başarıyor!!!! Reigns ayağa kalkıyor. Şimdi köşeye geçiyor ve SUPERMAN PUNCH tauntu atıyor! Rock yavaş yavaş kalkmaya başlıyor. Reigns geliyor ve SUPERMAN PUNCH!!!!!! Rock tekrar yere düşüyor! Reigns yine köşeye geçiyor! Rock tekrar kalkmaya başladığı anda UVVVVVAĞĞĞĞĞĞ diye kükrüyor Reigns! VE BİR SPEAR DAHA!!!!! İkinci kez SPEAR vuruyor Rock'a!! Yine tuş deniyor. 1...2....3!!!!!!!! Maç sona eriyor!!!! Yeni Universal Şampiyonu, The Rock'ı mağlup etmeyi başaran Roman Reigns oluyor!!!!!

PWE WorldWide II Main Show *BANT* 536_WM32_04032016rf_11098--24bb9ff1b5a3dc60cd8689de032eab4b

Roman Reign yeni Universal Şampiyonu oluyor. Kemeri alıyor ve taunt atıyor Reigns. Bu görüntüler ile Main Event öncesi reklamlara gidiyoruz.

PWE WorldWide II Main Show *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE WorldWide II Main Event *BANT*
» PWE WorldWide II Pre Show *BANT*
» PWE X-Rated II Main Show *BANT*
» PWE Apocalypse II Main Show *LIVE*
» PWE WorldWide Pre-Show