PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Taşşak kokan replikler.

4 posters
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

Taşşak kokan replikler. Empty
MesajKonu: Taşşak kokan replikler.   Taşşak kokan replikler. EmptyÇarş. 08 Ağus. 2018, 17:30

Jeff Hardy PWE Arenasına Ayak Basıyor

"Benim yeteneğimi kimle kıyaslayacaksınız?! Bu şirketin arka alanında geçmişte karısına bile sahip çıkamamış bir adam var onla mı kıyaslayacaksınız?" (PWE Universe'a.)

- Jeff Hardy

La Câlin

"Ne olduğunuzu hiçbir zaman unutmayın. Dünyanın kalanı unutmayacaktır. Bir zırh gibi giyin onu. Böylece sizi incitmek için asla kullanamazlar." (PWE Universe'a.)

- Randy Orton

Da Big Dog

"İnanın bana sırf şu sözlerimden dolayı peşime takılmayı akıllarından geçirdiler bile çünkü onlar kendilerine gelen en ufak hakarete alınan özgüvensiz herifler. Hiç biri benim gibi değil." (PWE Universe'a.)

- Roman Reigns

Dead Man Walking

"Ruhları daha önce hiç bu kadar endişeli değildi karanlığın en derin yerinde o ruhlar için özel bir yer ayırdım. Kendi ruhumun dirildiği yer...Cehennem." (PWE Universe'a.)

-The Undertaker

Where Is My Mind?

"Hasta olmamak için ve yaşlanmamak için elinden geleni yapıp kendini sağlıklı yapsan da; zaman bu iş için bir başkasını bulup işini bitirebilir." (PWE Universe'a.)

"Zaman; sen dinlenmek için ara verdiğin zaman bile sana yaklaşmaya devam eder. Sona geldiği zaman karanlığın veya seni korkutan herhangi bir cismin palavra olduğunu anlarsın." (PWE Universe'a.)

- Sami Callihan

Bil ve Fethet!

"O halde senaryo belli öyle değil mi? Sizler bu ringdeki elemanlar orada kıçlarınızın üzerine otururken sizi aşşağılasın dye para ödeyeceksiniz." (PWE Universe'a.)

"Müvekkilimin rakipleri ise müvekkilimin PWE'de ki konumuna, aldığı paraya ve bu tür şeylere tıpkı bir sürtük gibi çemkirecekler. Ancak size üzülerek söylemeliyim ki senaryonun sonu maalesef mutlu bitmeyecek." (PWE Universe'a.)

- Paul Heyman (Brock Lesnar)

Kısa bir hikaye

"Peki ya öyle mi? Bu ormanda halen bir intikamcı ruh geziyor. Korkma. Korktuğun şeyin ne olduğunu bildiğin takdirde o korkudan korkmamayı öğrenirsin." (Günahkarlara.)

"Sadece kendini bırak ve huzura kavuş. Aileme ve bana katıl. Kim ve ne olursan ol, Sonsuz sevgiyle karşılanacaksın." (Günahkarlara.)

"Yanımda dur ve günahlarından kurtul. Çünkü zaman geldiğinde, Dünya'yı ellerimin arasına alacağım. Affedileceksiniz. Bazıları hariç. Görüşeceğiz." (Günahkarlara.)

- Bray Wyatt

"Ooo CM Punk Çok Ağır Giriyon Dediler"

"Ya yoluma çıkmayıp kuyruğunuzu kısın yada cesaretinizi toplayıp topunuz karşıma çıkın.Çıkın ki önceden yaptığım gibi ne kadar rakibim varsa yok edip tekrar koltuğuma oturayım." (PWE Universe'a.)

"Sizin değer verdiğiniz şeyler geçici ve kaybedilecek şeyler benim değer verdiklerim ise sonsuza kadar beni yaşatacak şeyler. Bunun için ben bu şirkette olmasam bile insanlar beni en iyi diye anıyorlar ve ben burada olmasam bile CM Punk chantleri atıyorlar." (PWE Universe'a.)

- CM Punk

"DEVAM"

"Ben klasik bir adam değilim. Yapım ve yapabildiklerim bellidir. Direncim, gücüm ve zafer inancım bellidir. İşte, bu arenaya getirdiğim şeyler yanlızca bunlardan ibaret! Hiçbir oyunun, menfaatin parçası olmadan, hem işine, hem sevdiğine gelen bir adam.. O lanet olası beyaz tenli adam benim! THE CELTİC WARRİOR SHEAMUS!" (PWE Universe'a.)

"Herşeyin sonunda benimle mezara girecek olan o et parçasını, yakında öğreneceğiniz ve kendime köle yapacağım kişiye monte edeceğim ve '' BENİM '' diyen hiçbir marangoz, o parçayı o heriften ayıramayacak. Bunu yapacağıma yemin ediyorum!" (PWE Universe'a.)

Welcome to the family

"Sigara, alkol bırakmak ile, lüks villalarda kadınlar ile gününü gün etmek ile, veya şu anda üstünde durduğum nadide ringin üzerinde birilerine söverek kurtuluşa eremezsin." (PWE Universe'a.)

- Bray Wyatt

Chaos is here.

"Burada taptığınız o aptalların hiç biri benim geldiğim yerlerde uzun bir süre dayanamaz. İsim vermeyeceğim çünkü onlar kendilerini biliyor." (PWE Universe'a.)

"Buraya bunun için geldim. Şöhret için değil. Para için değil. Sadece sizin izlediğiniz bu popüler kültür saçmalığının içi boş bir balondan olduğunu ispatlamak için. Bütün yıldızlarınızı rezil etmek için." (PWE Universe'a.)

"Çünkü her ne hikmetse tüm dünya zırtapozun teki olan Dean Ambrose'un PWE şampiyonu olmasını konuşuyordu! Tüm dünya CM Punk'ın içi boş söylemlerini konuşuyordu. Seth Rollins, Dolph Ziggler....bizi güldürmeyin! Konuşmanız gereken tek adam her seferinde kendisini izleyenlere orgazm yaşatmış, evrenin en kaliteli güreşçisi Rainmaker'dı." (alayına.)

- Kazuchika Okada

Gökyüzü Yanarken Rüzgar Büyümeye Devam Edecek

"Ancak aslan kaybetmiş olsa da aslandır. Kaybetmiş olsa da kraldır. Ve kurt yenilmiş olsa da, asaletinden hiçbir şey kaybetmez! Kedi her zaman kedidir, çakal her zaman sefildir. Hiçbir şey bu gerçeği değiştirmez!" (PWE Universe'a.)

- Sheamus

Sene Sanki 2010

"Zaman değişti, metotlar, yöntemler değişti. Artık işler benim yöntemlerim ile halloluyor. Benim metotlarım üst seviyelerde rağbet görüyor çünkü ben bu işin ustasıyım." (PWE Universe'a.)

"Sizi kalitesizlikten, sıkıcılıktan kurtaracak bir ilah arıyorsanız etrafa bakmayın ve bana inanın. PWE'nin elçisi benim ve bunu çok yakında capcanlı bir şekilde göreceksiniz, görecekler." (PWE Universe'a.)

- Jeff Hardy

Kızgın ama Sakin

"Maçımız gelene kadar sana bir şey olmasını istemem. O gün sana adaleti yaşatacağım ciddiyim, seni ait olduğun yere, yani mezara koyup gömeceğim. Sen sadece izleyeceksin." (The Undertaker'a.)

"Kader, her şeydir. Güç her zaman tehlikelidir. Kötülüğü çeker, iyiliği zedeler. Bir başka şey ise dostlar. Bu yolda yalnız yoluma yürüme kararı aldım çünkü hayatlarının en zor zamanlarında yanında olduğum kişilerin hayatlarında yokum, ama sorsalar yine yanlarında olurum." (PWE Universe'a.)

- Randy Orton

Her Gidişin Bir Dönüşü Vardır 

"Dünya çökecek, uydular parçalanacak, insanlar yavaş yavaş can verecekler. Kimisi nefessiz kalacak, kimisi alevlerden etkilenip yanarak ölecek. Bunlar olurken dünyada sadece Chris Jericho gerçeği yaşanacak. Bu gece Chris Jericho bir yanardağ gibi. Her an patlamaya hazır."

"Halbuki onlar bu düşünceyi sergilemese gelecekte onları güzel bir hayat bekliyor olacak. "Y2J" Chris Jericho hiçbir zaman geçmişte takılı kalmaz. Çünkü o, hem geçmişin, hem geleceğin yenilmez tek kahramanı, bükülmeyen tek bilektir."

- Chris Jericho 

The Deadman's Playground

"Randy... Sahip olduğun o ego belki görmene engel oluyor belki de görmek istemiyorsun ama seni çoktan ele geçirdim. Ruhun bana teslim olmuş durumda geriye bir tek bedenin kalıyor ve ruhsuz bir bedenin karşısında Ölü Adam varken ne kadar şansı var sence?" (Randy Orton'a.)

- The Undertaker 

Hipokondriyal Sanrılar

"Beni germiyorsun, gülmekten öleceğim... Bir gün ölüm suratıma bakıp, hata yaptın derse... Güleceğim. Eğleniyorum. Bacaklarım... Bacaklarım bataklıklara teslim olmak için fazla kuvvetli. Üzgünüm."  (Bray Wyatt'a.)

"Okyanusun en agresif tonuna sahibim fakat ne olursa olsun kararımı verdiğimde sığlaşabilirim. Evet, ne olursa olsun. Bu yüzden eğer alabora olduysan ben gergin değilim... Sen, sen benden bir damla çalmaya çalışmışsın."  (Bray Wyatt'a.)

- Dean Ambrose

Listenin Başında Bir Samoalı

"Anlatmak istediğim şu ki yeterince iyiysen ondan fırsat kapman çok kolay. Ancak gelin görün ki, saydığım bunca şeye rağmen Roman Reigns denen hergelenin yaptığı tercih; PWE'nin ilk Tension şovunda main event potasında yer alma şansını hapçıya, otçuya bırakıp, müvekkilim Brock Lesnar'ın kurbanları listesinde 1. sırada bulunmak oldu." (Roman Reigns'e.)

"Size gerçek bir empatiden bahsediyorum. Bu şirketteki bütün güreşçiler hakkında bilgi sahibiyim. Hemde para babası Genel Müdürümüz Dolph Ziggler'den bile fazla bilgi sahibiyim. Bu yüzden kendimi onların yerine koymam daha verimli ve kolay bir hal alıyor." (GM Dolph Ziggler'a.)

- Paul Heyman (Brock Lesnar)

I am the Alpha, i am the Omega

"Meleklerin altın kanatlarını savurduğu, oluşumların yoktan var olduğu olağanüstü bir ütopyada bile bunu beklemek tam bir ahmaklık."

"Senin zihnini saran karanlık yılanı, deliliği, oradan çıkarmak için. Kurtarılabilirsin, Ambrose. Kim? Ben, Bray Wyatt. Dünya'nın sonu. Umudun başlangıcı." (Dean Ambrose'a.)

"Sözlerimiz ile, davranışlarımız ile yok edebiliyoruz. Bazı insanların farkına varmadan kalplerini o kadar çok kırarlar ki, en sonda bekledikleri basit bir arkadaşlık yerine aldıkları cevap çok ağır ve haklı olur..."

- Bray Wyatt

Listeni Sikeyim

"Bu benim üzerime düşen...bir sorumluluk da diyebilirsiniz buna. Çünkü öyle. Ben doğruluk için savaşan bir askerim ve Brock Lesnar bu doğrulara balta vurmak istiyorsa bana hesap vermek zorunda." (Brock Lesnar'a.)

"Fakat Brock Lesnar işi ne kadar sürmesi gerekiyorsa sürecek. Full-time olur veya part-time olur. Hiç fark etmez çünkü sona erdiğinde Brock Lesnar bir no-timer olacak."  (Brock Lesnar'a.)

- Roman Reigns

Destiny

"Kazanama hırsımdan hiçbir şey kaybetmedim! Hala kaybetmekten nefret ediyorum ve hala kazanmak için vücudumdan herhangi bir parçayı ringte bırakmayı göze alan birisiyim!" (Sami Callihan'a.)

- Sheamus 

And then there was darkness

"Bir kere de toprağın altına soksan, iki kere de soksan yine oradan çıkıp geleceğim. Hayatın anahtarı ellerinde olan bir insan ile kavga ederken çilingir çağıramazsın." (Dean Ambrose'a.)

"Şu anda benim dünyamdasın. Hoşgeldin. Buradan çıkabilirsin...ama ayrılamazsın." (Dean Ambrose'a.)

- Bray Wyatt

The Long Song

"Gıcırdamaların yankıları beynimin içinde çalıp duran bir kilise çanından farksız. Ah, bundan zevk aldığımı itiraf etsem sanırım 'delirdiğimi' düşünmezsin." (Bray Wyatt'a.)

"Tanrı'nın oğlu, istikamet neresi farkındasın. Hem de koşar adım ilerliyorsun. Ben o ringin tanrısıyım ve düşündüğünün aksine beni pençelerinin arasına aldığın falan yok, benim galaksime giriş yapıyorsun. Gerilme, ben misafirperver birisiyim." (Bray Wyatt'a.)

"Gevşe biraz, istediğini söyle bana. Dudaklarından çıkanları merak etmiyorum, gözlerini yummadan hemen önce zihninden dökülecekler beni ilgilendiriyor. Görüşeceğiz..." (Bray Wyatt'a.)

- Dean Ambrose

Struggle Just To Breathe

"Aynı zamanda anladım ki, burada müzik farklı fella. Ritim farklı. Dansçılar farklı. Dans farklı! O an dedim ki kendi kendime '' Ya kendini bu gördüklerin gibi müziğe kaptırırsın, ya da müziği değiştirirsin! '' Ben müziği değiştirmeyi seçtim fella!" (PWE Universe'a.)

"Farklı bir senaryo istiyorlardı ve o senaryonun yazarını sevmiyorlardı. Hatırlarsınız, PWE'nin fetret devrini... Her biri tıpkı bir yamyam gibi tahtı kovalarken, bu taht için kirli oyunlar planlayıp aslında yapmaları gereken şeyi, basit, güreşmeyi unuttukları için ben, hiçbirinin tahmin bile edemeyeceği bir yol açmıştım kendime..." (PWE Universe'a.)

- Sheamus

He Shot Me Down Bang Bang

"Kanıtlamak, üste çıkmak mı istiyorsunuz? Deneyin! Ama göreceğiniz son resim kafanızı kutsal tekmesiyle İsa'nın yanına yollayacak bir Kenny Omega olacak."  (Potansiyel Rakiplerine.)

- Kenny Omega

McIntyre Debuts 

"Bu dinlediğiniz, bir superstarın nasıl konuşması gerektiğidir. Ve bu dediklerimi dayandıracak bir yeterliliğe sahibim! Ben PWE'nin istediği değilim. Ben PWE'nin çaresiz bir şekilde ihtiyacı olan kişiyim!" (PWE Universe'a.)

- Drew McIntyre 

Roman! Gel oğlum gel kuçu kuçu

"Senden daha kasılyım Paul, daha uzunum, daha güçlüyüm. Seni şuraya yatırıp tokat manyağı yapsam buna karşılık ne yapabilirsin? Hiç bir şey yapamazsın. O yüzden dua et de Brock Lesnar burada olsun. Ya da bana kesin bir cevap vermekle başlayabilirsin." (Paul Heyman'a.)

"Bir PWE güreşçisi olarak her yerde, her zaman, herkese karşı dövüşmeye hazır olmalıyız. Brock Lesnar da buna bir istisna olmamalı fakat her ne hikmetse o bir 'istisna' çünkü ne benim dışımdaki güreşçiler buna karşı çıkacak kadar taşşak sahibi, ne de seninle yüz yüze kontrat görüşen takım elbiseliler buna karşı çıkacak kadar taşşak sahibi. Kendimizi kandırmayalım." (Paul Heyman'a.)

- Roman Reigns 

"Bu ringde maç dışında bir güreşçiyi pataklarsan patron ufak bir ceza verir veya hiç bir şey yapmaz. Kablolu televizyonda, milyonlar bizi izliyorken masum bir kanun adamını pataklarsan takdir edersin ki sonuç az öncekiyle aynı olmaz. Ve sende konuşmamıza mahkemede değil burada devam etmek istersin öyle değil mi?" (Roman Reigns'e.)

"Brock Lesnar'ı yenmeyi istiyorsun. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? İyi bir fiziğe sahipsin. Sağlam yumruk atıyosun, her gece birilerini spearlıyosun. Ancak bunlar yetmez. Çünkü sana bir insandan bahsetmiyorum." (Roman Reigns'e.)

- Paul Heyman

Hear Me

"İlk defa yeniliyormuş gibi konuşmalar yapması, kendini acındırması ona maç kazandırmaz. İsterse botlarını bir önceki günden daha sıkı bağlasın, ne kadar çalışırsan ve ders edinirsen o kadar karşılığını alırsın."

"Kral olmak istiyorsanız savaşçıdan daha fazlası olmak zorundasınız. Doğuştan kral doğmak gibi. Kan bağları bile bu konuda bazen yanılabilir. Bu nedenle o saçma döngüne çok inanma derim."

- Sami Callihan

Face the Fact

"Soluduğunuz bu havanın bile çoğu karbondioksitten oluşuyor iken bile hala neden yaşamak için şu gözükmeyen tanrınıza kulluk yaparsınız ki? Bu yaşadığımız mücadeleler oyun, ben ise oyunları her zaman kazanırım." (PWE Universe'a.)

- Curt Hawkins 

topunuz gelin

"Sen bir iki yalan söylersin, insanları kandırırsın, kendine inandırırsın ve en acısı kendinide kandırdım zannedersin. Kandıramazsın. Gerçek her gün içinde bir kor aleve dönüşür. Kendi kendini bitirmemek için, beynindeki o acıyı ve sesi yatıştırmak için kendini uyuşturucuya verirsin." (Jeff Hardy'e.)

"Sende kendine güvenmiyorsun biliyorum bir ölümsüzlük sert çocukluk maskesine bürünmüşsün ama benim karşıma çıktığında maske düşüp kel görünecek işte o an yüzündeki endişeyi ben ve insanların gördüğü an sen biticeksin." (Jeff Hardy'e.)

- CM Punk 

Again!

"Çünkü siz inanmasanız da, hayatınızın her noktasında dönmekte olan bu çark, sizi elbet en alt noktaya çekecek ve güneş göremeyecek, karanlıkta kalacaksınız. Ben karanlığı çok yaşadım. Şimdi sıra sizde!" (PWE Universe'a.)

"Bunlar tamamen otorite boşluklarında meydana gelebilecek şeyler. Dahası, herkesin kendini imparator zannettiği günler.. Ama o günler yeterince uzun olmuyor maalesef. Herkes kısa bir süre için bir numara olabilir ama uzun soluklu yarışta arkalarına baktıkları zaman kimseyi göremiyorlar çünkü en arkada olan kendileri oluyor..." (PWE Universe'a.)

- Sheamus 

messing with dean ambrose is a very, very bad idea

"Benimle türlü badireler atlattın ve benim koştuğum yolda sendelememe dahi sebep verecek birisinin yaptığını yanına bırakmamak adına neler yaptığımın bilincindeydin ve sen Red Alert gecesinde bırak sendemeleyi beni yere düşürdün. Sence üstümü başımı tozlandıran bir yosmanın eklemlerini sikip atmak için ne kadar ileriye gidebilirim dersin?" (Sami Callihan'a.)

"Her türlü engebeli yolu beraber aştığım bir herif İrlandalı bir piç kurusunun göt deliğine bastığı kırkbeş numara bot izinin hırsını gelip benden çıkartıyorsa bunun üzerinde bir pürüz göremiyorum." (Sami Callihan'a.)

- Dean Ambrose

Scourge of the moon

"Şimdi hepinizden tek bir şey istiyorum. Ayağa kalkın ve sevdiğinize yürüyün. Kim olursa olsun. Bu gün onların yanında olun, çünkü bu gün normal bir gün değil."

"Tıpkı Dean gibi. Güneş'in savaşçısı olmayı tercih etti. Güneş sizi bir koruyan olmazsa yakarak öldürür. Seni güneşten koruyan bendim, Dean. Bunu unutma. Bir gün daha görüşeceğiz." (Dean Ambrose'a.)

- Bray Wyatt 

The List of McIntyre

"Size bir tüyo daha vereyim sevgili güreşseverler, Drew McIntyre dendiği an aklınıza gelen sıfat "ortalama" ise sizlere bazı kötü haberlerim var." 

"Yanlış cephedesiniz. Geleceği görmekten acizsiniz ve vizyonunuz yok. Eğer sizin işinizin patronu ben olsaydım bu vizyonsuzluk için sizi kovardım fakat umarım sizin hatrınız için patronunuz benim kadar acımasız değildir. "

- Drew McIntyre

Casket Of Viper

"Randy Deadman's Playground'dan sağ çıkamadı aynısını senin için de planlıyorum karanlığa ve hayatının en büyük sınavına hoşgeldin." (CM Punk'a.)

- The Undertaker 

Listeye Laf Edenin Çocuğu Olmaz

"Amansız bir mücadeleye tutuştu. Peki sonuç ne oldu? Yenik düştü ama kendisine değil ruhuna, insanlığına, Bu gibi insanlar asla gelişemeyecekler." (Drew McIntyre'a.)

"Başarısızlığınızın ağırlığı size en dibe kadar, acımadan sürükler. Başarısızlıklarınızın ağırlığı sizi boğacak. Şimdiye kadar gördüğünüz, içtenlikle aradığınız yüz, benim yüzümdü ve ben bu an için yeteri kadar bekledim."

- Chris Jericho

İlk Cevap

"İnsanlar her zaman ihanet eden tarafın suçlu olduğunu söyler durur, ama neden ihanet ettiğini öğrenmek istemezler. Basit düşünen ve yorum yapma yeteneği düşük olan insanlar Ambrose'un tarafını savunabilir."

- Sami Callihan

FIGHT OWENS, FIGHT!

"PWE de bir düzen olması gerekiyor. Yetkili kişiler arka da oturup kahve içiyor veya kart oynuyor galiba. Önemli bir maçtayız ve adamın birisi bir anda maça atlayıp birini sağlam dövüyor, bir diğeri ise tüm olanları sindirmeye çalışan birinden faydalanıyor. Sizce bu nedir?" (PWE Yönetimine.)

"Az önce ki sessizlik anlamayanlar içindi. Konuşmam önemli fakat bir yeri anlamadıysanız manası olmayacak. Bu yüzden sizlere böyle bir jest yaptım, Kanadalı insanlar kibardır, Amerikalı insanlar gibi vahşi değildir. En azından Kuzey Amerika bölgesinde medeniyet içinde yaşayan bir ülke var."

- Kevin Owens 

Çarpışma: Tanıma Evresi/Düşüş

"Gözünün önünü görebilmeni sağlayacak kadar bile ışığın yok, bu yüzden içinde küçük bir yıldız olarak bulunduğun galaksinin ta kendisine çatmayı kendine marifet olarak kabul ettirdin." (Sami Callihan'a.)

"Elinden gelen ne varsa ortaya koy ufak yıldız, çünkü bu büyük çarpışma bittiğinde seni yörüngeden sileceğim. Kırılma bana, mutlu bir şekilde yok olacaksın. En azından... Seni cesur bir parlaklık olarak hatırlayacağız." (Sami Callihan'a.)

- Dean Ambrose

Tıpkı Bir Destanın Düğümü Gibi

"Sen ben dahil bu ringi dört kişi paylaştık. O zaman benimle teke tek dövüşmekten kurtulmuştun. Ama şimdi kurtulamayacaksın! I'M GONNA BOOT YOUR UGLY, POOR, FOOLISH FACE RİGHT OFF YOUR SKULL!" (Randy Orton'a.)

"Karşındakini iyi analiz et. Çünkü ben asla teslim olmam, savaşırım. Ya beni yok edersin ya da yok olursun." (Randy Orton'a.)

- Sheamus

İstediğin kadar konuş

"Senin sahip olduğun insancıl hiç bir özelliğe sahip olmadığımı anla, anla ki ona göre hareket et. Çünkü senin afilli sözlerin, atarların, giderlerin ne yazık ki benim lügatımda BOŞ görünüyor."

"Sen bakıyorken, ben görüyorum. Sen duyuyorken, ben dinliyorum. Sen çabalarken, ben hareket ediyorum. Sen uyurken, ben uyumuyorum. Öleceğin zaman, ben yaşıyorum. Şarkısı kulaklarıma geldiği zaman ölümün, onu duyamıyorum. Rahatlığı geldiği zaman sevginin, saramıyorum."

- Bray Wyatt

Geri Dönüş

"Soğuk nefes alışların, korkunu belli etmeme çabanı izlemek beni yeteri kadar heveslendiriyor. Ama en çok hevesleneceğim şey; son sözlerini duymak olacak." (Dean Ambrose'a.)

"Neden bilmiyorum, vaktin dolmuş gibi hissediyorum, kalbinin ritmleri korku şeklinde. Korkuyorsun hem de hiç olmadığı kadar. Bir insan en çok korktuğu zaman güçlüdür.Tüm gücünle bana geleceğini biliyorum çünkü sana daha önce ihanet edenlere tüm gücünle saldırdın." (Dean Ambrose'a.)

- Sami Callihan

Promolarınız geldikçe, replikler de eklenmeye devam edecektir.
Önerileriniz varsa aşağıya belirtiniz.
--güncellenmiştir.--

En son Oberyn Martell tarafından Perş. 09 Ağus. 2018, 19:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Taşşak kokan replikler.   Taşşak kokan replikler. EmptyÇarş. 08 Ağus. 2018, 19:20

Güzel olmuş, eline ve emeğine sağlık.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Taşşak kokan replikler.   Taşşak kokan replikler. EmptyÇarş. 08 Ağus. 2018, 20:04

Emeğine sağlık aslan. Hepsi çok efsane replikler. Kaçırdığım yerler olmuş iyiki yazmışsın .
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Taşşak kokan replikler.   Taşşak kokan replikler. EmptyÇarş. 08 Ağus. 2018, 22:43

Taşak bir başlık olmuş

Taşşak kokan replikler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efsane Replikler
» Üyelerden Efsane Replikler