PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Tension #3 : Money Talks

+3
PrinceCGR
The King Of Spear
The Charismatic Enigma
7 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE Tension #3 : Money Talks Empty
MesajKonu: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyC.tesi 07 Ekim 2023, 22:44

Disclaimer: Aşağıda yazılanlar PWE'nin resmi sitesi PWE.com'da bulunabilen, PWE'nin seçkin kalemleri tarafından yazıya dökülmüş bir şov incelemesidir.

ŞUBAT 1998, HARTFORD

PWE Tension #3 : Money Talks Pngtree-an-empty-gym-with-some-machines-picture-image_3105884

Spor salonu iki kişi haricinde bomboştu. Gecenin köründe çok kişinin gelmesini bekleyemezdiniz, fakat salonun en tatlı zamanı ya gecenin körü ya da sabahın körüdür; bunu sadece gurular bilir. Koşu bandının çıkardığı sesleri bangır bangır müzik bastırıyordu. Girişteki bankoda duran görevli kız sıkıntıdan önündeki kitapla uğraşıyordu fakat kapının açılma sesini duyunca irkildi. Kapıdan içeriye sarışın bir adam girdi ve görevliye doğru bir el hareketi yapıp koşu bandındaki adama ilerledi. Koşu bandının yanına gelince de göz göze geldiler. Göz göze geldikleri vakit adam bandı durdurdu ve üzerinden indi.

David Martinez: Mr. McMahon?

Shane havlusunu omzuna atıp suyu kafasına dikler.  

Shane McMahon: 3 dakikan var. HIIT çalışıyorum.  

David Martinez: Babanız sizi görmek istiyor.

Shane McMahon dik dik baktı.

Shane McMahon: Babamın kendi oğlunu arayamayacak kadar meşgul olduğunu bilmiyordum. Telefon kullanabildiğini biliyorum, en azından.

David Martinez: Babanız PWE’ye dönmenizi istiyor.

Shane McMahonun ifadesi değişir.

Shane McMahon: Klasik Vince... her zaman bir şey ister. Paul’u neden darlamıyor?  

David Martinez boynunu eğer bir süre.

David Martinez: Mr. Levesque’in farklı işleri var, efendim. Mr.McMahon bu iş için sizi uygun gördü.  

Shane McMahon: Vince eğer benden bir şey istiyorsa... senin gibi kalemcileri yollamasın. Kendisi söylesin. Ona milyon dolarlık iş kolu açtım ve yaptığı ilk şey beni siktir etmek oldu.  

Shane tekrar koşu bandının üstüne çıkar ve Martinez’i kışkışlarcasına bir hareket yapar.

Shane McMahon: Şimdi kaybol. İşim var.

Der ve tekrar koşturmaya başlar. Martinez ise dışarıya çıkıp etrafa bakar. Gecenin sessizliğine bürünmüş bir telefon kulübesine gidip içeriye girer ve birkaç numara çevirir.

Greenwich, Connecticut, Conyers Farm

“DeAndre Shawn koşuyor... Touchdown!”

Acı acı cırlayan bir telefon sesi ortamı bastırır. Yaşlı bir el telefonu açar.

Ses :  Alo

David Martinez: Kabul etmedi, efendim.

Vince’in yüzü lambada aydınlanır bir anda ve televizyonun sesini kapatır.

Vince McMahon: Nedenini söyledi mi?

David Martinez alnını kaşır.

David Martinez: Sizi ayağınıza çağırdı ve kendinizin bunu söylemesini istedi.

Vince McMahon: Kendi oğlum beni ayağına mı çağırıyor.

David Martinez: Tahminimce onu XFL’deki görevinden aldığınız için, efendim.

Vince McMahon tebessüm ediyor.

Vince McMahon: O’na Dünya’yı vereceğim. Şimdilik kendini kötü hissetmeye devam edebilir... Buna alışması gerekiyor.

David Martinez: Ve Mr. Levesque’yi neden seçmediğinizi merak ediyor.

Vince McMahon derin bir nefes alıyor arada. Bir süre düşünüyor.

Vince McMahon: Paul... WBF’de yaptığı işten onu koparamam... ve onun en fazla alacağı bu. Shane ise varisim. Ben yaşlı bir adamım, David. Şu an röpdöşambr ile oturmak bana daha fazla keyif veriyor.

Shane’in orada olması her zaman bir elimizin orda olması demek. Khan Day aptal bir adam değil. Onuın tecrübelerinden yararlanmak isteyecektir. Olur da bir gün bu işten kurtulmak ister... Hızlı hareket ederiz.

İstemezse de, zorlarız. İyi akşamlar, David.

Der ve telefonu kapatır. David Martinez de aynı şekilde telefonu kapatıp arabasına yönelir.

2 GÜN SONRA...

Khan Day ofisinde otururken bir telefon geliyor.

Khan Day: Alo?

Ses: McMahon tekrar olaya dahil olmak istiyor.

Khan Day hafiten gülümsüyor ve purosundan bir fırt çekiyor.

Khan Day: Vince mi?

Ses: Hayır, Shane.

Khan Day “siktir ordan” dercesine bir el hareketi yapıyor.

Khan Day: Shane demek, Vince demektir. Yaşlı kurt sıkıldı demek ki. Ne yapacaklarmış?

Ses: Shane McMahon PWE’a geri dönmek istiyor. Güreşçi olarak.

Khan Day masasındaki bir çekmeceyi açıyor ve eline bir kağıt parçası alıyor.

Khan Day: Gelsin. İşimize yarar.

Ses: Emin misin?

Khan Day : Eminim. Sen dediğimi yap. Güzel karşılayın.

Karşısındaki ses telefonu kapayınca elindeki kağıttan bir şeyler okuyup telefonun tuşlarını çeviriyor.

Uykulu bir ses açıyor telefonu.

Ses: Ne var?

Khan Day: Levy, zaman geldi.

Ses: Çifte ücret, Khan. Biliyorsun.

Khan Day: Biliyorum. Sana istediğinden daha fazlasını vaat ediyorum. McMahon kellesi.

Ses kahkaha atar.

Ses: Bizim çocuklardan kimler var?

Khan Day: Sandman ve New Jack. Sana ne kadar yardımları olur, ya da isterler mi, bilmem. Kendi aralarında takışıyorlar.

Ses: Bakarız... Ne zaman çağırıyorsun?

Khan Day: Telefon bekle benden.

Karşısındaki ses telefonu kapatır ve Khan Day bunun ardından ayağa kalkıp pencereden dışarı bakar. Sekreterine seslenir sonra, kız da içeri girer.

Khan Day: Haftaya Board of Directors için toplantı organize et. Konuşacaklarımız var.

Sekreter kız başıyla onaylayıp dışarıya çıkıyor.

<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

PWE Tension #3 : Money Talks Cf21d4b5b4a97390-600x338

Şov yine muhteşem bir sinematik ile açılıyor ve örümcek kamera arenayı dolduran binlerce seyircinin etrafında dönüyor. Bir müzik çalıyor...

RODDY PIPER girişte beliriyor... acele etmeden, seyircilere bakarak ringe doğru ilerliyor.

PWE Tension #3 : Money Talks Maxresdefault

Roddy Piper eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Roddy Piper: Zihninizde bazı soru işaretlerinin belirdiğinin farkındayım. Neden Austin’e yardım ettim.

Hafiften sırıtıyor.

Roddy Piper: Khan Day’in bir cümlesi takıldı zihnime, hemen açayım; Fazla dostun yok, demişti. Bu “dost” kelimesi, neyi ifade ediyor Khan? Bir çalışanının sırtına hedef tahtasını öylece koyup gittin. Bu adil değil, adamım. Madem eğlence istiyorsun, birileri de çıkıp durumu böyle dengeler. Austin benim en yakın dostum değil, hatta doğru dürüst tanıdığım bir adam da değil. Sadece ve sadece senin bu yaptığına karşılık onun yanında yer al...

GLASS SHATTERS ! Austin rampadan çıkıp geliyor ve bir süre Piper ile bakışıyorlar. Austin mikrofonu eline alıyor sonra.

Steve Austin: Adalet timsali olduğunu bilmiyordum Piper. Bir düşkünlüğümü ya da zayıflığımı mı gördün bilmiyorum ama bu 45 numara botlar dostum olmayan herkesin kafasını yarmaya hazır.... lakin, hoşuma gitmedi de değil.

Roddy Piper: Mesele o değil. Mesele, burada işleri farklı yürütürüz. Benim bildiğim burda pelerin ve hançer yerine yumruklar konuşur. Başka türlü konuşmak isteyeni de geçen haftaki gibi paket etmek benim gibi onlarca kişiye düşer.

Steve Austin: Bırak bu işleri. Bir kahramana ihtiyacı yok bu ringin.

The Rock: Sizin gibi Edi ile Büdü’ye mi ihtiyacı var?

PWE Tension #3 : Money Talks 3928-raw-microphone-pointing-sunglasses-the_rock-wwf

Ortalık yıkılıyor The Rock’un sesi hoparlörlerde yankılanınca. Rock tek kaşını kaldırıp girişten ikisini izliyor.

The Rock: Gençlik partinizi bölmek istemezdim ama bu saçmalığı dinlemek isteyen olduğunu zannetmiyorum. Kendini Don Kişot mu sanıyorsun, adamım? The Rock senin için yel değirmeni olmaya geliyor!

Steve Austin: Metafordan ben anlamam, Rock. 5 parmağın 1 yumruğnu ve onların birleşiminde çıkardığı güçten anlarım.

The Rock: O halde The Rock sana bir ders versin.

Rock tam ringe hareketlenmişken tam önüne bir beyzbol sopası düşer. Sopanın kabzasında bir not bağlıdır, bunu hakem görüp alır ve okumaya başlar.

“Steve ve Piper. Adaletiniz çok bol ise haftaya Rock ile yüz yüze geleceğim. Mano y mano. Maskeli ucube karışamayacak. Siz de bunun olmasını sağlayacaksınız.”

Steve ve Piper birbirlerine bakarlar.

Roddy Piper: Sanırım kimin suçlu olduğunu anlamak için güzel bir fırsat. Austin’in adını temize çıkaracaksınız. Siz de maçınızı yapacaksınız, mis gibi.

Steve Austin: Bir dur, Roddy. Bu ne demek oluyor? Sizin uşağınız mı var?

The Rock: Oturup para kazanmak zor mu geliyor?

Arka taraftan takım elbiseli, genç birisi çıkıyor ve elindeki mikrofona konuşmaya başlıyor. Kaslı, güçlü kuvvetli (tabii ki güreşçiler kadar değil). Yele gibi saçları konuştukça savruluyor.

Jason Warlock: Baylar, ben Jason Warlock...

The Rock: ADININ NE OLDUĞU UMRUMDA DEĞİL!

Seyirciler coşuyor bir anda. Jason pek kıpırdamıyor bu hareket karşısında ve tepkilerin dinmesini bekliyor.

Jason Warlock: Khan Day’in asistanıyım ve PWE Head of Talent görevinde bulunuyorum. Bu olayların neticesinde özel olarak görevlendirildim. Maskeli adamın peşindeyiz, bundan şüpheniz olmasın. Biraz önce gelen maç teklifini kabul etmeniz Board of Directors tarafından istenildi.

Steve Austin: Peki ya yapmazsak?

Jason Warlock: Tazminatsız iş akdinin sonu.

Steve Austin ağız dolusu gülüyor.

Steve Austin: Khan... seni puşt. Oyununu bu seferlik oynayacağım. Fazla buna alışma, yoksa sıradaki de sen olursun.

Roddy Piper: Sen nerenin gülüsün, bakayım? Diyor Jason’a. Jason hiçbir şey söylemeden arkasını dönüp gidiyor. Rock ile ikisi bakışıyor.

The Rock: SmackDown oteline hoş geldiniz, baylar. Dikkat edin, rüzgar çarpmasın. Gelecek haftaya görüşürüz.

Diyip ayrılıyor.

Rock mikrofonu atıp arka alana dönüyor, Austin Piper'a dik dik baktıktan sonra ringi terk ediyor, Piper da arka alanın yolunu tutarken büyük ekrana bakıyoruz ve kameralarımız arka alana dönüyor ve orada Sandman var. Sandman fena uçuşlarda, kafa kelle, elde dalga, takılıyor.

Damon Castle: Oha, o ne öyle?

Chettin Samzing: Sorsan Dünya'da değildir şu an.

Kameramanın uzaklaşmakta olduğunu görünce el hareketi ile yanına çağırıyor.

The Sandman: Gel buraya!

Kameraman el mahkum yaklaşıyor.

PWE Tension #3 : Money Talks The-Sandman

The Sandman: Açık mı bu zımbırtı?

Kameraman: Açık.

The Sandman: Dur o halde, iki şey söyleyip seni bırakacağım...

The Sandman: Jackie... adamım. Sana hatırlarsan bir şeyler söylemiştim. Sevgim hala sana sonsuz, merak etme. Fakat sonradan... Sonradan dedim ki, bu kafayla değil seni, evi bile zor bulurum... Bulamadım da, siktir et.

Ondan şunu diğer diklenmiş kulaklara aktarmak istiyorum.

PWE’de kim varsa, kim imza attıysa, kim buradan birini tanıyor ise, ona açık uyarımdır;

Sandman burada. Hazır ve nazır, ve sinirli. İstediğim tek şey ise, acı vermek. Can yakmak. Her kötünün bir amacı vardır, benim ise yok. Keyif pezevenkliği de diyebilirsiniz.

Elindeki biradan bir fırt çekiyor.

Neden mi arıyorsun? Kitap falan oku amınakoyayım, ne bileyim. Neden falan yok. Kapat sen de şu kamerayı... işim var.

Deyip kameramanı tuttuğu gibi odasının dışına atıyor.

Kameralar ringe dönüyor ve ringde Ric Flair var. Goldberg’in müziği çalıyor ve muhteşem bir tezahüratla ringe doğru ilerliyor.

Damon Castle: Goldberg her zamanki gibi mücadeleye hazır.

Chettin Samzing: Bu adam bu bokun kralı. Ne zaman ringe çıksa arkasında tüm seyircilerin onu girişinde “Goldberg ! Goldberg ! “ diye çağıracağını biliyor.

Damon Castle: WCW’daki efsane peformansını burada da gösterir mi sence?

Chettin Samzing: Şüphesiz, Damon.

Ringde göz göze geliyorlar, hakem zili çalıyor.

Goldberg çita gibi hızlanıyor ve... SPEAR ! Darmadağın oluyor Flair, Goldberg de ayağa kalkıp böğürüyor, sonra da Flair’i kaldırıyor, Jackhammer pozisyonuna getirip hard kameraya dönüp dilini çıkardıktan sonra Jackhammer’ı vuruyor!

Damon Castle: Sanıyorum soruma gayet uygun bit cevap oldu, Chettin.

1,2,3!

Goldberg hızlıca maçı kazanıyor ve sevinmeye başlıyor. Flair ringden yuvarlanıp giderken birden başka bir müzik Goldberg’in dikkatini dağıtıyor...

Chettin Samzing: Bu Kevin Nash!

Damon Castle: Geçen haftaki olayın üzerine pek sinirlenmişe benziyor...

Nash ringe girip bir mikrofom istiyor.

PWE Tension #3 : Money Talks AB-NASH-OP

Kevin Nash: Sanıyorum birileri sana yanlış izlenim vermiş, Goldberg; herkesi eskisi gibi ezip geçemeyeceğini unutmuşsun. En son karşıma geldiğinde olanları hatırla... ha, tabii, şu an o zaman dost olduklarımdan hiç biri yanımda yok. Gelelim o konuya... kendimi kanıtlamak istiyorum. Seni o ringde istiyorum, Goldie. O zaman ancak hatırlayabilirsin ki seni WCW’da mağlup eden adam bunu tek başına yaptı, ve yine yapacak.

Goldberg başını sallıyor, sonra da işaret parmağıyla Kevin Nash’i gösterip “YOU’RE NEXT!” diye bağırıyor. Nash sırıtıyor ve istediğini aldığından memnun şekilde arka alanda kayboluyor.

Goldberg müziği eşliğinde ringden ayrılırken  kameralar bir donut dükkanının dışına çevrilir. Kamera yavaş yavaş içeriye giriyor ve dükkanın tıklım tıklım oldugunu görüyoruz. Kasada iki kişi servisin birini alıp diğerini gönderiyor, biz de arkaya doğru giriyoruz. Mutfakta harıl harıl çalışmakta olan ekibi görüyoruz, sonra da orta masadakine odaklanıyoruz; Brian Pillman.

PWE Tension #3 : Money Talks Pillman-7

Brian Pillman: N’aber? Gördüğünüz gibi çok çalışıyorum. En lezzetli donutları yapabilmek için.

O sırada elindeki mikserle tereyağı ve katı yağı karıştırıyor.

Brian Pillman: Donut yapmak için gerekli olan şeyler neler mi?

Genel amaçlı un, şeker, kabartma tozu, tuz, süt, yumurta, tereyağı, katı yağ, pudra şekeri, glaze, serpme gibi gibi... Bunlardan haricinde, tabii ki bir madde daha var.

Ayrı bir kapta un, kabartma tozu ve tuzu çırpıyor, sonra da kuru malzemeleri ıslak malzemelerle süt ile dönüşümlü olarak ekleyin ve sadece birleşene kadar çırpıyor. Bu hareketleri öyle ahenkle ve kararlı şekilde yapıyor ki insanı hipnoz ediyor.

Brian Pillman: Adrenalin! Tabii ya, adrenalin. Müşteriye beklediği o muhteşem lezzeti sunmak gerekiyor. O sırada arka mutfakta yaşananları düşünün...

Hamuru hafifçe unlanmış bir yüzeye alıp hamur pürüzsüz olana kadar birkaç dakika yoğuruyor. Yoğurma işlemini yaparken yüzü değişiyor biraz.

Brian Pillman: Tabii ringde yaşananları da düşünelim... Eddie Guerrero denen adamı düşünelim. Çok düşünelim hatta. Ve onu da bu hamur gibi yoğurduğumu düşünelim. Sırıtışı unufak olana kadar yoğuralım. Un da hani hamur içinde kaybolur ya, aynen öyle. Öyle yapalım ki, lezzetlli olsun.

Hamuru streç filme sarar.

Brian Pillman: Ve tam olarak böyle, tarihin derinliklerine gönderelim, dinlensin. Sonra çıkıp pişecek çünkü. Pişecek, ve afiyetle yenecek. Eddie... Dikkat etmediğin, ya da düşünmediğin çok şey var adamım. Bir adamın donut’una dokunamazsın.

Şimdi ise, seni sadece dinlendiğin yerden çıkarıp, ¼ inç kalınlığında açıp, kesiciyle seni muhteşem donutlar haline getirmek kaldı.
Ve dinlenme zamanın doluyor, Eddie.

Tik.

Tak.

Hazır ol.

Kameralar ringe döndüğünde görüyoruz ki takım maçının katılımcıları ringe gelmiş, Chris Jericho ve Dude Love ikilisi Shane Douglas ve Billy Kiddman takımına karşı, iki takım birbirine laf atarken hakem bir işaret yapıyor ve zil çalıyor.

Chattin Samzing: Bizi ne figürler bekliyor acaba.

Damon Castle: Acaba bir kaç dolar versek otobüsüne binip gider mi?

Maçta Billy ve Chris başlangıç yapıyor. Klasik lock uplar sonrasında Chris Jericho güreş temposu ile insanları eğlendirmeyi başarıyor. Devamını getireceği sırada Dude Love ondan tag'i alıp bir kaç şey söylüyor. Jericho anlam veremediğini belirten bir yüz ifadesi gösteriyor. Karşı tarafta da bir değişim oluyor. Shane Dougles yine kendini belli eden bir performans ile maça varlığını hissettirebilmiş. Dougles üstünlüğe sahip olduğu kısımlarda Jericho ile laf dalaşına giriyor. Dikkat dağınıklığı sonrası Love'dan roll up geliyor. Dougles kurtuluyor ve ani bir refleks gösterecek iken suplex denemeye kalkıyor. Dude Love bir anda maçı kendi tarafına çektikten sonra bir kaç dans hareketi ile seyircileri eğlendirmeyi başarıyor. Ama Jericho'nun vermiş olduğu ve utanç duyduğunu belli eden ifadeleri seyircileri daha çok eğlendiriyor gibiydi.

Chettin Samzing: Bu adam aynı sen.

Damon Castle: Keşke bir konuda anlaşabilsek.

Maçın diğer yarısında Dude Love'ın hakemi rahatlamaya ikna etmeye çalışması ve Jerichonun maça müdahaleleri ile geçti. Epey eğlenceli bir maç geçerken Jericho maçı bitirmek için rakibini köşede beklerken Dude Love tekrardan ondan sahneyi çalıyor ve Billy'e Love Handle yapıyor. Rakibi hareketsiz kalınca da tuş ile maçı bitiriyor. 

Jericho sonuçtan memnun olmayan bir ifade ile ringi terk ederken Dude Love mikrofon ile konuşma yapmayı deniyor.

"Nereye gidiyorsun Chris? Unutma her şey iç huzurla ilgili."

Chettin Samzing: Bu herif yoga ayağına kızları taciz etmekten ne zaman hapise girer.

Damon Castle: Masada oturup konuşan o olmalıydı, bize neyi doğru yaptığını anlatabilirdi.

Maç absürt eğlence barındırdığı için yeterli denilebilir.

*** Manny

Reklam arasından dönüyoruz ve Thaner Tony var kameralarmızda. Elinde bir mikrofon var.

Damon Castle: Seni görmek ne güzel, Tony. Söylemek istediğin önemli bir şey var gibi?

Thaner Tony: Aynen, Damon, geçen haftaki Austin saldırısının görüntüleri geldi ve şimdi onu size sunacağım.

Kameralarımız aynı anda arka alanda maskeli adamı kovalayan Austin'e çevriliyor. Austin hızlıca koşturuyor ve maskeli adam bir odaya girer girmez hemen aynı odaya giriyor. Oda boş şekilde görünüyor... taa ki bir dolabın içinden elinde sandalyeyle çıkıp aniden Austin'e saldırana kadar! Austin'i ıskalıyor! Kapı açılıyor ve güvenlikler ortama doluşurken Austin aniden elemanı tokatlıyor ve Stunner'ı vuruyor, fakat adam öyle bir kıvraklıkla kaçıyor ki (kaçarken maskesini düşürüyor bu arada) güvenliklerin arasından bir kuğu gibi süzülüyor. Austin kıpkırmızı şekilde peşinden gitmeye çalışırken güvenlikler onu engelliyor !

Maskesini düşürdüğü anda duruyor görüntü ve maskeli adamın uzun saçlarını görüyoruz. Cırtlak sarısı saçları ve geniş omuzlarıyla bir futbolcuyu andırıyor sanki. Çok hızlı hareket ettiği için kameralar bulanık görünüyor.

Damon Castle: Bu Eddie olamaz, sanki.

Chettin Samzing: Evet, onun saçlar siyah. Ve bu kadar geniş omuzlu değil.

Damon Castle: Birileri bizimle oyun oynuyor.

Thaner Tony: Aktaracaklarım bu kadar, Damon. Araştırmalarımız sürüyor.

Chettin Samzing: İbreler yine Michaels’a döndü gibi.

Damon Castle: Sırf sarı saçlardan mı? Omuzları çok geniş ve adam çok kıvrak, Michaels o kadar iri değil.

Chettin Samzing: Onu son zamanlarda görmedin mi? Devleşmiş resmen.

Damon Castle: Her şey karıştı, sevgili izleyiciler. Bakalım bu sorulara yakın zamanda cevap bulabilecek miyiz?

Arenadaki seyircilerin tepkilerine bakarak kafalarının karıştığını görüyoruz, cevap ararken karşımıza daha çok soru çıktı bundan dolayı seyircilerin yüzleri biraz düştü ama bir müzik duyuldu ve arena bi anda ayağa kalktı...

IF YOU SMEEELLLL WHAT THE ROCK IS COOKING!

PWE Tension #3 : Money Talks 0720b-16769947835386-1920

Chettin Samzing: Minneti olmayan adam.

The  Rock girişte beliriyor hızlı adımlar ile ringe ilerliyor gözlüğünü ve gömleğini atıp rakibin beklemeye başlıyor.

Say hello to The Bad Guy!

PWE Tension #3 : Money Talks 6af18-16476075225864-1920

Razor Ramon ringe geliyor ve rakibine sinsi bir bakış atıyor.

Damon Castle: Umarım maç sonu yüz ifadeni kameralar iyi çeker (Chettin'i ima ederek)

İki isimde maça ağır başlamış olsa da seyircilerin beklentisi ve güreşçilerin maç içi mimikleri epey eğlence katmış. The Rock, Ramon'un maç başlangıcında denediği tüm kilitlerden kurtulup onu yumruk yumruğa çağırırcasına köşeye sıkıştırmayı başardı anca Ramon'da maça hazırlıksız değildi ve başarılı lariatlar sonrası köşede kalan isim The Rock oldu. Ramon onu top rope'a çıkarmayı başarmış olsa da The Rock Ramon'a üstünlüğü bu kadar hızlı vermekten yana değildi ve erkenden de olsa rakibinin dengesini bozup top rope'dan Rock Bottom deneyecek olması tüm seyircileri ayağa kaldırdı ancak Ramon buna izin vermeden belly to belly suplex ile karşılık verdi. Hepimiz o an için çok heyecanlandık, belki de bu hareketi başka bir maçta görebiliriz. Ramon maçın ilk kısmında rakibi ayağa kalkmak isterken bile Running Bulldog gibi hareketler yaparak rakibini yerde tutmayı başardı ancak The Rock maçı erken bitirme riskini kendini dışarı çıkarak telafi etmek istedi. Ramon onu takip etse de The Rock yumruk kombosunun da yardımı ile dışarıda üstünlüğü aldı ve böylelikle rüzgar ve seyirciler tekrar arkasındaydı.

Chettin Samzing: Bu maç bana bir film sahnesini hatırlattı.

Damon Castle: Tamam şov sonrası sana bir imza ayarlarız.

Chettin Samzing: Kırıcısın.

Maçın orta kısımlarında birbirlerinin bitirici hareketlerini sürekli olarak counterladıkları bir süreç oluyor. Burada seyircilere o heyecan çok iyi aktarılmış. İki güreşçi de sanki bir sonraki deneyişinde başarılı olacağını bize her seferinde hissettirdi. Ancak maçın sonlarına geldiğimizde Razor Edge'den kurtulup Rock Bottom sonrası maça nokta koyma niyetindeydi.

People's Elbow sonrası tüm seyirciler onun galibiyetini canlı bir şekilde sayıyor. 

1-2-3!

Chettin Samzing: Mükemmel son bana sorarsan.

Damon Castle: Sonuçtan dolayı paramı geri isteyebilirim.

Rock köşeye çıkıyor ve kendisini işaret eden bir hareket yapıyor, Razor Ramon yuvarlanarak ringden inip arka alanın yolunu tutuyor. Rock seviniyor onunla beraber seyircilerde seviniyor.

The Rock ana olay olmaya devam etmesi herkesi mutlu etmeye devam ettiği gözüküyor. Şovun kapanışınını bu sefer sade olması da tatmin etti diyebilirim.

**** Manny

En son The Charismatic Enigma tarafından Çarş. 11 Ekim 2023, 21:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyC.tesi 07 Ekim 2023, 22:58

Elinize sağlık.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyC.tesi 07 Ekim 2023, 23:33

Girişteki muhabbet epey ilgimi çekti ama burda bari Mcmahon görmeyek ak. 

Steve Austin: Khan... seni puşt. Oyununu bu seferlik oynayacağım. Fazla buna alışma, yoksa sıradaki de sen olursun. Şu kısma kadar bizim segment çok heyecanlı dönüyordu ama Austin'e bu r olmamış pek. Onun dışında kimin elinin kimin cebinde belli olmadığı bu feudumuzu merakla takip ediyorum. Umarım işin sonunda sinemlenen ben olmam. 

Sandman bana nedense Karrion Kross'un SD'deki halini anımsattı. Kendi çapında rüzgar yapıyor.
Goldberg kısmını okurken neye uğradığımı şaşırdım aga klasik Utku gözümü kapar vazifemi yaparım diyo. Bu Briand Pillman denen herif donutların içine düşündüğüm şeyi koymuyodur umarım. 

Chettin Samzing: Minneti olmayan adam. Tamam kardesim okuyonuz promoları inandık :d Oha lan tertemiz kazanıp bitirmişiz. 

Şovu okurken anlık olarak yorumlamak istedim yukarda. Genel yoruma gelirsek bu hafta sinemlenmediğim için çok mutluyum öncelikle. Şu an tabi her şey yeni yeni oturma aşamasında o yüzden aksiyon bazlı sönüklüğü görmezden gelmek lazım ama ileride tavanı uçuracağımıza şüphem yok. Main eventte döktürdüğüm için midir nedir bu şova bi ayrı yükseldim  PWE Tension #3 : Money Talks 1f608. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık haftaya görüşmek üzere.

The King Of Spear likes this post

The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPaz 08 Ekim 2023, 00:11

Her zamanki işimi yapıp geçmişim, güzel.
Brian Pillman'ın donut metaforuyla kestiği promoyu çok beğendim, bayağı orijinal. Maskeli adam da ne yapacak merak ediyorum.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPaz 08 Ekim 2023, 07:57

The Brahma Bull demiş ki:

Steve Austin: Khan... seni puşt. Oyununu bu seferlik oynayacağım. Fazla buna alışma, yoksa sıradaki de sen olursun. Şu kısma kadar bizim segment çok heyecanlı dönüyordu ama Austin'e bu r olmamış pek. Onun dışında kimin elinin kimin cebinde belli olmadığı bu feudumuzu merakla takip ediyorum. Umarım işin sonunda sinemlenen ben olmam. 

Sandman bana nedense Karrion Kross'un SD'deki halini anımsattı. Kendi çapında rüzgar yapıyor.
Goldberg kısmını okurken neye uğradığımı şaşırdım aga klasik Utku gözümü kapar vazifemi yaparım diyo. Bu Briand Pillman denen herif donutların içine düşündüğüm şeyi koymuyodur umarım. 

Chettin Samzing: Minneti olmayan adam. Tamam kardesim okuyonuz promoları inandık :d Oha lan tertemiz kazanıp bitirmişiz. 

Şovu okurken anlık olarak yorumlamak istedim yukarda. Genel yoruma gelirsek bu hafta sinemlenmediğim için çok mutluyum öncelikle. Şu an tabi her şey yeni yeni oturma aşamasında o yüzden aksiyon bazlı sönüklüğü görmezden gelmek lazım ama ileride tavanı uçuracağımıza şüphem yok. Main eventte döktürdüğüm için midir nedir bu şova bi ayrı yükseldim  PWE Tension #3 : Money Talks 1f608. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık haftaya görüşmek üzere.

Şovu atmadım diye özelden aradın bir de.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPaz 08 Ekim 2023, 13:29

Klaus Meine demiş ki:

o kadar hevesliyim işte daha ne istiyon
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPaz 08 Ekim 2023, 15:21

Klaus Meine demiş ki:

Son 3 haftadır nerdesin olm o halde
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPtsi 09 Ekim 2023, 17:27

Önceki şovları düşününce bu sefer biraz sakin geçmiş yani bana öyle geldi ilerde patlama olacak ondan galiba elinize sağlık ekip
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptySalı 10 Ekim 2023, 03:42

Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:

kovulmamıştım :d
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptySalı 10 Ekim 2023, 08:06

Şovlar gittikçe kalitesini arttırdığını hissettiriyor. Segment eleştirimin ve benzeri eleştirilerin dikkate alınması iki tarafı da mutlu ettiğini düşünüyorum. Bir kaç şov sonra çok daha akıcı ve eğlenceli olacağına inanıyorum. Zamanla hikayeler daha da detaylı ve uzun hale gelince kitlenin de daha çok canlanacağını ümit etmekteyim.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptySalı 10 Ekim 2023, 08:24

Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:

Bana da iş lazım valla istifa edicem zira. Very Happy
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptySalı 10 Ekim 2023, 12:13

Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:

az daha guzel şov yaz maaşa bağlayalim  lol!
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptySalı 10 Ekim 2023, 14:50

Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:

az daha guzel şov yaz maaşa bağlayalim  lol!
Sigorta primimi üstten öde olur
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Tension #3 : Money Talks   PWE Tension #3 : Money Talks EmptyPerş. 12 Ekim 2023, 12:33

Arkaplan olayları şovu taşımış bu sefer. Sade ama derinden ilerliyoruz. Jericho da star ışığının çalınmasından rahatsız gibi. Relax be..

PWE Tension #3 : Money Talks
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Morrison Talks
» Hardcore Güreş Merkezi.
» WWE Money in the Bank 2013
» The Rock talks to little Jon Moxley
» Christian Talks About T.V Title