PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız

+4
Ace of Diamonds
Kevin Steen
Connecticut Blue Blood
The Anti-Hero
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer
The Anti-Hero

REP Puanı : 0

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız Empty
MesajKonu: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:02

Beyler FM kariyer hikayeleriniz ve anılarınızı buradan alalım bakalım neler yapıyorsunuz.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:08

-Panpa Real Madrid ile bir sezonda La Liga şampiyonluğu,İspanya Kupası ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu aldım.Türkiye ilede EURO Cup'ı aldım amk Very Happy.Ayrı bir kariyer konusu açarsam resimli olarak paylaşırım herhalde.
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:19

FM 2013 oyuncu tavsiye isteyen var mı?
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer
The Anti-Hero

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:19

Buradan devam edelim derim ben ama yöneticilerin bileceği iş. Tek konu altında toplansın taraftarıyım resim at istiyorsan buradan.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:20

-Sorun olmaz hacıda. Şimdi kariyeri paylaşırken karışıklık olmasın diye diyorum.Neyse düşünürüz bakalım.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 19:36

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız GiIMjnf

Şekil A da gördüğünüz gibi Novara'yı 4-0 mağlup ediyorum.Save etmeyi unuttum ve oyundan yanlışlıkla çıktı.

İkinci maçta iyi güzel yine yeneriz dedim.2-1 yendik ama Novara ve ibne hakem naptı?İlk Nene oyundan atıldı sonra Cavani sakatlandı.Ben de save etmeden çıktım.

Ulan hile yapma diyeceksiniz ama ilk 4-0 yendiğim takımı 2-1 yenmeyi neden kabulleneyim arkadaş.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 20:06

Bende de çok oluyor.Benim FM kariyerim başarılarla doludur 2006 'dan beri oynuyorum olsun o kadar anlatarak bitiremem o yüzden sıkmıyayım.Şu ankinden bahsedeyim biraz.Dortmund'u aldım sezon başı sadece Saviola'yı Free Agent olarak transfer ettim.Sezon ortasında Papastaphoulos'u kiralık olarak eski takımlarından biri olan Milan'a yolladım ama yollamaz olaydım şu an stoper sıkıntısı çekiyorum.Neyse ligte averaj farkıyla 1.yim Bayern 2.,Şampiyonlar liginde gruplardan 2. çıktım ön elemede Barcelona geldi ilk maçı evimde 4-3 kazandım şimdi deplasmana gidiyoruz bakalım ne olacak.Bu arada Napoli ile şampiyon oldum ama savunmasını hiç beğenmedim.Sana tavsiyem İnsigne ve Vargası sağlı sollu kanatlara koy çift forvet oyna Pandev ve Cavani hücumda uçarsın Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 23:23

FM 13'ü olan varsa beyler online turnuva yapabiliriz site çapında. 

Neyse benimde birçok kariyerim oldu onlara hiç girmeyeyim girersem uzar çünkü baya. Şimdiki Galatasaray kariyerimi anlatayım. İlk sezon Raul Albiol'u transfer edip, Darren Fletcher'ı kiraladık. Ligin devre arasında da Matias Suarez'i aldık. Yaptığımız transferler bunlar. Neyse sezonu ligde ve Türkiye Kupası'nda şampiyon, Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final görerek bitirdik. Çeyrek Final'de Barcelona gelmemiş olsaydı daha da ilerlerdik gibime geliyor. Deplasmanda 3-0 vurmuşlardı, sahamızda 2-0 çakmıştık ama yetmemişti. Neyse yeni sezona Sneijder'i PSG'ye 22M'e kakalayarak başladık. Jem Karacan'ı Matias Suarez'le takaslayarak aldım. Free Agent'ten Erman Kılıç, Sinan Bolat, Marcelo Estigaribbia, Hasan Kabze ve Arevalo Rios'u aldım. Sonra yabancı sınırı olduğu için Arevalo Rios'la karşılıklı feshettik anlaşmamızı. Neyse sonracağıma Brezilya'lı Bernardo var Ofansif Orta Saha. Vasco'da oynuyor. Çok kral oyuncu onu aldım 14M'e. Kevin De Bruyne ve Marko Marin'i Chelsea'den kiraladık. He Melo'yu tekrar kiraladım. Oyunculara gelince kaleci olarak Muslera çok iyi gerçekten. Savunmada Eboue'nin ben oyundaki sayılı sağ beklerden biri olduğunu düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Albiol ve Semih Kaya mükemmeller stoperde. Semih'in değerinin şuan 12M olduğunu ve peşinde büyük takımların koştuğunu ekleyeyim. Sol bekte hala Hakan Balta oynuyor evet. Bence bu adam oyun bugu beyler. Adam hakikaten iyi oynuyor. Yapacak bir şey yok. Orta sahada Melo gerçekten kilit oyuncumuz. Onsuz daha çok gol yiyoruz. Şuan 3 ay sakat tabi. Jem Karacan çok iyi. Vücut Zindeliği zaten 18 miydi 19 muydu neydi. Eğer sakatlanmazsa bütün sezon gereksiz maçlar dışında 90 dakika sahada kalacak. Türkiye Kupası'nda niye oynatayım mesela çokta zikimde. Yönetim kazanmazsan kazanma dediler bende iyi tamam goç dedim Ünal'cığıma. Selçuk yedeğe düştü yapacak bir şey yok. Kevin De Bruyne oynuyor şuan onun yerine. Sağ açık Hamit normalde. Sakattı uzun süredir yeni çıktı oynatmadım henüz. Genelde Marin veya Engin'i koyuyorum. Onlar da döktürüyor. Marin'in tek sorunu bencilliği. Engin'in Fenerbahçe'ye kanattan gol atmışlığı var, yanlış duymadınız kanattan. Ofansif Orta Saha Bernardo. Çok bencil bi piçin tekidir. Kafasına sokayım onun gidiyor sikim sikim şutlar çekiyor bazen. Krize giriyorum. Ama onun dışında köpeği olacağım adamdır. Bir paslar atıyor aman allahım. Koçtur kendisi. Tekniği ve oyun zekası süperdir, takım oyununu ve kararlılığı gelişmiş ols... zaten gelişmiş olsa Barcelona'da oynardı aq. Teknik ve fiziksel özelliklerini yedimminin be. Yine aklıma geldi attığı paslar yine gururlandım koçum benim. Forvette Burak'ı as oynatıyorum. Drogba bitmiş beyler. Ölüşlerde kendisi. Anca millete özel ders verdiriyorum. Burak'ta fırsatçı oynayınca yağ gibi gol atıyor beyler. Bazı maçlar sıçıyor doğrudur. Yedeklerden beklentilerimi karşılayan Hasan Kabze var koçum benim şans verilince değerlendiriyor hemen. Gökhan Zan ve Dany'ninde hakkını yemeyeyim. Stoperde fena değiller ama Şampiyonlar Ligi'nde güvenemem ikisine. Dany'e güvenirim hadi sol bek oynattım onu Şampiyonlar Ligi'nde. Sezon içine gireyim çok uzattım okumazsınız bile bu yazdığımı neyse. Ligde ortalığın amına koyuyoruz, bir beraberliğimiz var o da Şampiyonlar Ligi maçından önceydi yedek kadroyla çıkmıştık. Şampiyonlar Ligi'nde de Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 4-2 vurduk. Küçümsenecek takım da değiller hani son Rusya şampiyonu adamlar. Juventus'a da sahamızda 2-1 vurduk. Yarı final görsek yeterli.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 23:35

-Güzel bir kariyerin varmış panpa. Be diziliş olarak genellikle 4Defans-1 Defansif Orta Saha-2 Orta Saha-1Sol birde Sağ Kanat ve 2 Forvet olarak oynuyorum.Bazen MC'lerin önünde AMC oluyor tek forvet takılıyorum.Ama şimdilerde Grid Sistemi ile takılıyorum biraz.
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer
The Anti-Hero

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPaz 30 Haz. 2013, 23:57

Ben ise sizlerin aksine FM 2008 Shaktar ile takılıyorum daha yeni başladım hayvan gibi bir transfer bütçesi var(Başkandan istek yaptırdığın taktirde 103 Milyon Euro) Alabileceğim en iyi isimleri alacağım. Van Der Vaart,Garay,Vagner Love,Elmander,Piatti,Rusol,Tymoschuk,Lulinha gibi isimleri listeme ve takibime aldım alabilirsek hepsini alacağız. Very Happy
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPtsi 01 Tem. 2013, 00:05

FM 2011'de Arsenal ile dünya üzerindeki tüm kupaları kazandım. Yaya Sanogo, Gaël Kakuta, Khouma Babacar gibi çoğu wonderkid'leri satın aldım.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPtsi 01 Tem. 2013, 01:00

Bu kadar çok oynayan varsa FM13 turnuvası yapalım online ?
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyPerş. 04 Tem. 2013, 23:55

Serie A 1. Hafta 

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız NRGtdOJ

İlk haftada zayıf rakibimize karşı basit bir galibiyet aldık.Save etmeyi unutmasaydım bu 4-0'dı ohoooo.

Serie A 2. Hafta

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız M2wNFxu

Kolay bir rakipti açıkçası.Ancak zaman zaman bastırdıkları olmuştu.2-0'lık bir galibiyet Lecce karşısında iyi bir sonuç.

Serie A 3. Hafta

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız SwVLrvI

Bologna maçı zorlu geçmişti.Cavani ve Nene bizi galibiyete taşıdı.

Serie A 4. Hafta

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız IsxlJLp

Beni zorlayabilecek bir rakipti Roma.Baya ama.En fazla beraberlik alırdık diyordum fakat öğrencilerim beni şaşırttı ve Cavani'nin golü ile 1-0 kazandık.

Serie A 5. Hafta

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız NnU4cfS

Kesin yenilirim diyordum.Ama benim için baya süpriz oldu bu sonuç.Inter sonuçta boru mu?İlk yarı tek kale oynamışlardı ama Maynor'un şanslı golü ile 1-0 kapatmıştık ilk devreyi.Maynor'un golü oyunculara özgüven aşılamış olacak ki ikinci yarı performansları daha iyiydi,ayrıca şu da var:

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız AjIUCN0

afro
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyCuma 05 Tem. 2013, 13:25

Cavani 5te5 yapmış yalnız.Güzel başlamışsın ama Juventus ve Milan deplasmanları İnter kadar kolay olmaz.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız EmptyCuma 05 Tem. 2013, 15:47

Takımım Real Madrid arkadaşlar.Niye güçlü takım alıyosun lan ! Demeyin aşırı fanıyımdır RM'nin.2015 sezonuna önemli transferlerle girdik diyebilirim.2012 oynadığım için son transferler yok,salak gibi transfer updatesi yapmadan açtım oyunu.

Transferlerim:

Luka Modric
Wayne Rooney
Gareth Bale
Sharawy
Phil Jones

Bu 5 transfer içerisinde en ucuzu Wayne Rooney 2 yada 3 Milyon Eyro'ya geldi.

La Liga 1. Hafta:

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız J725ODm
Bizim için olduuukça basit bir maç oldu Ronney Hat-Trick yaparak sezonu mükemmel bir şekilde açtı.

La Liga 2.Hafta

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız IuECf0j
Valladolid'i mal ettikten sonra yola devam ediyoruz.Rooney yine Hat-Trick yapıyor.

UEFA Super Cup

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız VkF1VUQ

Avrupa Ligi galibi Münihle yaptık.Maçtan pek umudum yoktu ama Rooney reyiz yine kendini konuşturdu ve Münih'i dağıttık süper kupayı kaptık.

Kullandığım taktik:

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız GiNNAn9

Real Madrid'de en çok kullandığım taktiktir.Bazen forvet sayısı 1'e düşüyor forvet arkasına bir Ofansif Orta Saha koyuyorum falan filan.

Ligde aslında 6 hafta oynandı ama ben hepsi çok fazla yer kaplar diye koymadım.Az sonra yeni resimler atarım.

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki