PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız

+4
Ace of Diamonds
Kevin Steen
Connecticut Blue Blood
The Anti-Hero
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 EmptyCuma 05 Tem. 2013, 16:22

Rooney fena oynamış bide ucuza gelmiş yemede yanında yat helal olsun.
Hells Bells
Main Eventer
Main Eventer
Hells Bells

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 EmptyCuma 05 Tem. 2013, 16:46

Misafir demiş ki:
FM 13'ü olan varsa beyler online turnuva yapabiliriz site çapında. 

Neyse benimde birçok kariyerim oldu onlara hiç girmeyeyim girersem uzar çünkü baya. Şimdiki Galatasaray kariyerimi anlatayım. İlk sezon Raul Albiol'u transfer edip, Darren Fletcher'ı kiraladık. Ligin devre arasında da Matias Suarez'i aldık. Yaptığımız transferler bunlar. Neyse sezonu ligde ve Türkiye Kupası'nda şampiyon, Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final görerek bitirdik. Çeyrek Final'de Barcelona gelmemiş olsaydı daha da ilerlerdik gibime geliyor. Deplasmanda 3-0 vurmuşlardı, sahamızda 2-0 çakmıştık ama yetmemişti. Neyse yeni sezona Sneijder'i PSG'ye 22M'e kakalayarak başladık. Jem Karacan'ı Matias Suarez'le takaslayarak aldım. Free Agent'ten Erman Kılıç, Sinan Bolat, Marcelo Estigaribbia, Hasan Kabze ve Arevalo Rios'u aldım. Sonra yabancı sınırı olduğu için Arevalo Rios'la karşılıklı feshettik anlaşmamızı. Neyse sonracağıma Brezilya'lı Bernardo var Ofansif Orta Saha. Vasco'da oynuyor. Çok kral oyuncu onu aldım 14M'e. Kevin De Bruyne ve Marko Marin'i Chelsea'den kiraladık. He Melo'yu tekrar kiraladım. Oyunculara gelince kaleci olarak Muslera çok iyi gerçekten. Savunmada Eboue'nin ben oyundaki sayılı sağ beklerden biri olduğunu düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Albiol ve Semih Kaya mükemmeller stoperde. Semih'in değerinin şuan 12M olduğunu ve peşinde büyük takımların koştuğunu ekleyeyim. Sol bekte hala Hakan Balta oynuyor evet. Bence bu adam oyun bugu beyler. Adam hakikaten iyi oynuyor. Yapacak bir şey yok. Orta sahada Melo gerçekten kilit oyuncumuz. Onsuz daha çok gol yiyoruz. Şuan 3 ay sakat tabi. Jem Karacan çok iyi. Vücut Zindeliği zaten 18 miydi 19 muydu neydi. Eğer sakatlanmazsa bütün sezon gereksiz maçlar dışında 90 dakika sahada kalacak. Türkiye Kupası'nda niye oynatayım mesela çokta zikimde. Yönetim kazanmazsan kazanma dediler bende iyi tamam goç dedim Ünal'cığıma. Selçuk yedeğe düştü yapacak bir şey yok. Kevin De Bruyne oynuyor şuan onun yerine. Sağ açık Hamit normalde. Sakattı uzun süredir yeni çıktı oynatmadım henüz. Genelde Marin veya Engin'i koyuyorum. Onlar da döktürüyor. Marin'in tek sorunu bencilliği. Engin'in Fenerbahçe'ye kanattan gol atmışlığı var, yanlış duymadınız kanattan. Ofansif Orta Saha Bernardo. Çok bencil bi piçin tekidir. Kafasına sokayım onun gidiyor sikim sikim şutlar çekiyor bazen. Krize giriyorum. Ama onun dışında köpeği olacağım adamdır. Bir paslar atıyor aman allahım. Koçtur kendisi. Tekniği ve oyun zekası süperdir, takım oyununu ve kararlılığı gelişmiş ols... zaten gelişmiş olsa Barcelona'da oynardı aq. Teknik ve fiziksel özelliklerini yedimminin be. Yine aklıma geldi attığı paslar yine gururlandım koçum benim. Forvette Burak'ı as oynatıyorum. Drogba bitmiş beyler. Ölüşlerde kendisi. Anca millete özel ders verdiriyorum. Burak'ta fırsatçı oynayınca yağ gibi gol atıyor beyler. Bazı maçlar sıçıyor doğrudur. Yedeklerden beklentilerimi karşılayan Hasan Kabze var koçum benim şans verilince değerlendiriyor hemen. Gökhan Zan ve Dany'ninde hakkını yemeyeyim. Stoperde fena değiller ama Şampiyonlar Ligi'nde güvenemem ikisine. Dany'e güvenirim hadi sol bek oynattım onu Şampiyonlar Ligi'nde. Sezon içine gireyim çok uzattım okumazsınız bile bu yazdığımı neyse. Ligde ortalığın amına koyuyoruz, bir beraberliğimiz var o da Şampiyonlar Ligi maçından önceydi yedek kadroyla çıkmıştık. Şampiyonlar Ligi'nde de Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 4-2 vurduk. Küçümsenecek takım da değiller hani son Rusya şampiyonu adamlar. Juventus'a da sahamızda 2-1 vurduk. Yarı final görsek yeterli.

En son burda kalmışım. Bahalım.. Ligde hala nağmağlup gidiyoruz. Sadece ligde de değil lan bu sezon hiç yenilmedik ki biz. Very Happy Neyse ligde toplam 3 beraberliğimiz var ilk yarı sona ermesine 2 maç var. Şampiyonlar Ligi'nde 4 galibiyet 2 beraberlik ile gruptan lider çıktık. Söylemeden geçmeyeyim Juventus'u 2. maçtada 2-1 yendik ve bizim sayemizde 3. oldular. Benim 6-1 yendiğim Olympique Lyon 2. çıktı gruptan. Türkiye Kupası'nda ilk tur Batman Petrolspor geldi 6-0 yendik. Sonraki tur Tepecik Bld. geldi daha oynamadım ancak muhtemelen yine bir 3-4 rahat atarız. Zaten yedek kadroyla çıkıyorum Türkiye Kupası'na elensek de umrumda olmaz hani. Forvetlerimiz çok formda haklarını yememek gerek. Drogba 14 maç 12 gol, Burak 16 maç 17 golle oynuyorlar. Burak Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı şuan. Emre Çolak ligin ilk yarısı bile bitmemesine rağmen şimdiden 20 asiste ulaştı. Tek üzüldüğüm konu Christian Benitez'i elimden kaçırmam oldu. Hangi yarım akıllı futbolcu Galatasaray varken ben gideyim Palermo'da oynayayım der ki lan? Yekta'da beni niye oynatmıyorsun amuğa korum dedi siktir git bu takımdan gözüm görmesin dedim 2,5 M'e satılık listesine koydum alan yok. Dursun öyle rotasyonda kullanırım ara sıra diye duruyor. Erman'ı kesin postalamayı düşünüyorum devre arasında. O kadar büyük beklentilerle aldık armut çıktı adam iyi mi. Neyse beleşti zaten üzülmüyorum. Eğer bir yabancı daha alacak olursak Estigaribbia'yı da yollamayı düşünüyorum. Profili bu kadar iyi olupta form tutturmakta bu kadar zorlanan adam da olmaz. Tamam sol açıkta Emre Çolak'ı kesemiyor ama sol beke koyunca da kanadı yol yapıyorlar. Geçen Sivasspor maçındayız. Grosicki bırakın yol yapmayı TCDD'den adamlar çağırdı demiryolu kurdular kanada lan. Ara sıra trene atlayıp falan geçiyordu Sivaslılar. Bizimki de garibim işte geçin diyor napsın. Marin ve Kevin De Bruyne da beklentilerimi karşılayamadılar. Marin riskti tamam ama De Bruyne'dan çok şey bekliyordum. Ha kötü de oynamıyorlar. Marin 3 gol 3 asistle oynuyor puan ortalaması 7.10 veya onun civarı bir şey. De Bruyne'da aynı ama yetmiyor bana daha iyi olmaları gerek. ŞL'de yarı final hedefleyen takımız şunun şurasında. Neyse yine çok konuştum. Sonraki yazımızda görüşmek üzere. Smile 
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 EmptyCuma 18 Nis. 2014, 20:57

Burayı canlı tutmak vazifemdir.
The Awesome
Mid-Carder
Mid-Carder
The Awesome

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 EmptyCuma 18 Nis. 2014, 21:14

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 10257892_726639040692693_1638784176324298714_o
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız   Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız - Sayfa 2 EmptyCuma 18 Nis. 2014, 21:15

FM14 linki atın la bana Very Happy .

Neyse ben de anlatayım , 90+5'te FA Cup almamız en güzel olaydı :3.

Football Manager Kariyer Hikayeleriniz,Anılarınız
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Football Manager
» Liverpool Football Club.
» Yeni E.C.W General Manager'ı.
» FM 16 Kariyer Konusu
» The Undertaker Kariyer İncelemesi