PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Rey Mysterio Promo

4 posters
YazarMesaj
Rey Mysterio
Mid-Carder
Mid-Carder
Rey Mysterio

REP Puanı : 0

Rey Mysterio Promo Empty
MesajKonu: Rey Mysterio Promo   Rey Mysterio Promo EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 09:12

Booyaka Booyaka Duyuluyor..

Pyrolar Patlıyor....

Rey Mysterio Promo Yufr

Rey Mysterio Stagede Gözüküyor...
Sağdaki Ve Soldaki Pyroları Patlatıyor...

Rey Mysterio Promo M7p

ve Tantunu Yaparak Ringe Doğru Geliyor..

Rey Mysterio Promo Ta

Seğircilerle Selamlamlaşıyor..

Rey Mysterio Promo Xqr

Merdivenlerden Ringe Çıktıktan Sonra
Koşeye Çıkıp Tantunu Yapıyor...

Rey Mysterio Promo Iyh

Sonra Eline Bir Mikrofon Alıyor...

Rey Mysterio Promo Rey-mysterio-mic-o

Ve Konuşmaya Başlıyor...

Herkeze Merhaba Royal Rumble'a Sadece 5 Gün Kaldı.Ve Royal Rumble'de Maça Çıkacacağım.Austin Aries Seninle Royal Rumble'de Görüşeceğiz Benim Arkamdan Laf Felan Atmalar Sana Hiç Yakıştıramamıştım ,Ama Royal Rumblede Seni Yumruklarla Yakıştıracım Ve Yeni 2013 Royal Rumble Şampiyonu Ben Olacağım. Sanırım Tüm PWE Süperstarları Maça Cıkacak Hiç Biride Yolumu Kapamayacaklar Önume Gelen Herkesi Ezeceğim ve Austin Aries Benim Sadece Ayakkabımı Boyayacak.Austin Sen Sadece Böyle İşlere Yararsın Ne İşin Var RPG'de Flan Git Dediğim Gibi Milletin Ve Benim Ayakkabımı Boya Herkes Sana 1-2 Lira Verirken Ben Sana 5 Lira Veririm Bak İşinide Bulduk Çok İyi Oldu Mesain Bittikten Sonrada Geri Şimdiki İşine Devat Kağıt Toplamak Bak Benim Önerdiğim İş Senin Kağıt Topladından İyi Fazla Yorulmazsın Oturduğun Yerden Para Kazanırsın.Neyse Bu Kadar Yeter Raw'daki Maçıma Geliyoruz Maç Güzeldi İlk Debut Maçımda Yenildim Zack Hakkıyla Kazandı.Seni Tebrik Ediyorum Zack Rider Umarım Seninle Hasım Olmayız.Sadece Dost Oluruz.Ve Şimdi Sizlere Sesleniyorum ECW Ezikleri(Booo)Sizler RAW'ın Ancak Yumruklarını Yersiniz. Sana Sesleniyorum ECW'nin En Eziği Austin Aries!!!(Booo) Sen Bir Ahmağın Tekisin Seninle Bir Maç Yapmak İstiyorum RAW VS ECW!!!. Seni Orda Linç Edeceğim Ve Seni Hakemler Götürecek Locker Room'una. ve Bir Daha Unutamayacaksın Yediğin Dayağı(Boooo) Şimdilik Diyeceklerim Bu Kadar Şimdilik Görüşürüz....

Der Ve "Booyaka Booyaka" Eşliğinde Locker Room'una Döner...

http://www.fb.com/mozbas38
Austin Aries
Mid-Carder
Mid-Carder
Austin Aries

Rey Mysterio Promo Empty
MesajKonu: Geri: Rey Mysterio Promo   Rey Mysterio Promo EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 16:12

Diğer kişilere bakarak yaz sen RAW`dasın ben ECW`de düşünerek yaz.

En son Kevin Steen tarafından Çarş. 03 Tem. 2013, 17:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : İmla kuralları.)
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

Rey Mysterio Promo Empty
MesajKonu: Geri: Rey Mysterio Promo   Rey Mysterio Promo EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 16:56

RPG deme promonun kalitesini batırır..
Kevin Steen
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Kevin Steen

Rey Mysterio Promo Empty
MesajKonu: Geri: Rey Mysterio Promo   Rey Mysterio Promo EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 17:11

Austin Aries demiş ki:
Diyer kişilere bakarak yaz sen RAW`dasın ben ECW`de düşünerek yaz.

Ğ harfinden haberin yok mu? Şimdilik düzeltiyorum, bir daha olmasın.

Rey Mysterio Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Return!!
» Rey Mysterio Promo