PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Rey Mysterio Promo

YazarMesaj
Rey Mysterio
Mid-Carder
Mid-Carder
Rey Mysterio

REP Puanı : 0

Rey Mysterio Promo  Empty
MesajKonu: Rey Mysterio Promo    Rey Mysterio Promo  EmptyCuma 05 Tem. 2013, 10:33

"Booyaka Booyaka" duyuluyor. Dev ekrana Rey Mysterio'nun titantronu yansıtılıyor.
Seyirciler ayaklanıyor ve cheer alıyor.

Rey Mysterio Promo  M7p

Rey Mysterio stage'de beliriyor, seyircileri süzüyor.
Hızlı bir biçimde sağ ve sol pyroları patlatıyor.

Rey Mysterio Promo  Xqr

Ringe ilerlerken küçük bir hayranıyla kafa tokuşturuyor ve
2. maskesini minik hayranına veriyor.

Rey Mysterio Promo  Iyh

Merdivenlerden çıktıktan sonra ringin köşesine çıkıyor tantunu yapıyor.

Rey Mysterio Promo  Rey-mysterio-mic-o

Görevliden mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.

Bugün biliyorsunuz ki Royal Rumble'a 2 gün kaldı. 48 saat kaldı sadece. Royal Rumble gecesini iple çekiyorum. Aslında kendime çok güveniyorum. Çünkü ben hiç maç kazanmamış olabilirim. Austin Aries senden bahsediyorum, eminim bunun sen de farkına varmışsındır.(güler) Sen kendini düşünüyorsun anca bencilsin senle takım kurulmaz takım arkadaşına hainlik edersin. Sen olmasaydın şuan mutlu bir PWE sergileniyor olacaktı. (boo) Peki ya sen naptın geldin PWE'nin içine ettin. Ben ise Pro Wrestling ruhunu öğretmeye geldim PWE şovuna. Senin gibi bencil ve hep kendini düşünene yenilmeye hiç niyetim yok.(boo) Aslında gözüm tek Royal Rumble Kazananı olmayıda kesmiyor. Ama şimdilik Royal Rumble Kazananı olmakla yetineceğim. Çünkü Rey Mysterio bundan daha fazlasını hak ediyor. Buralara Bencillikle, hep kendini düşünmekten kaçınan birisi hak ediyor.(boo) Sizden de bıktım, gerçekleri duymayı hiç mi sevmiyorsunuz anlaşılan Hepiniz "Wonderland" de mi yaşıyorsunuz? Bunlar hayatın gerçekleri, o sevdiğiniz veya taptığınız süperstarlar çoğu hak etmiyor buraları. Aslında RAW seyircisini ben daha akıllı zannederdim ama bunlarda fos çıktı.(boo) Bıktım sizden, dinleyin beni! DİNLEYİN!! Böyle insanları nereden toplarlar anlamıyorum. Sizler anlamıyor musunuz? Resmen sizleri kandırıyor. Ve bunu keyifle izliyorsunuz. Gerçekten bu kadar aptal olamassınız . Değişim zamanı geldi, bunu ilk Royal Rumble kazananı olmak ile başlatıp, PWE'yi ele geçirmekle son bulacak!(boo) Bu sözümü asla unutmayın Aptallar ASLA! (amazing boo)

Der ve Locker Room'una geri döner..
http://www.fb.com/mozbas38

Rey Mysterio Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo
» Rey Mysterio Promo (Gif'li)