PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Bazarov´un Karalamaları

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1629
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 14/01/16
Yaş : 18
Nerden : Cincinnati, Ohio

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Paz 06 Mart 2016, 19:53

Bu da çok iyi olm başarılısın bayağı


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 478
REP Puanı : 14
Kayıt tarihi : 13/01/16

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Paz 20 Mart 2016, 13:53

Uriana-8. Geçmişten Gelen Yağmur


Max, Jason ve Bruce´un peşinden koşabildiği kadar koştu. Fakat bir noktada ayağı taşa takılıp yere kapaklandığı için onları gözden kaybetti. Yerden kalkamadı. Tam o sırada bardaktan boşalırcasına yağmur bastırdı. Sokaktan geçen genç bir çocuk yerde yatan Max´i görüp yardım etmek istedi. Max´i kaldırmak için eğildiği sırada Max hışımla kalktı ve bıçağını çekip çocuğun boğazına yaklaştırdı. Bir tür sinir krizi geçiriyor gibiydi. Sonrasında çocuğun suratına şöyle bir baktı, yüzünde garip bir ifade belirdi. Ardından bıçağı bir kenara fırlattı. Çocuk ağlaya ağlaya kaçtı oradan. Max ise düştüğü yere tekrar uzandı. Suçluluk duygusu onu esir alalı çok olmuştu. Geçmişi düşündü. Hapisteki dostu Ryuga´yı. Olanları anımsamaya başladı. Aynen böyle yağmurlu bir gündü. Üç ağaç klanı gizemli cinayetler yüzünden toplanma kararı almıştı. Max her zaman ki gibi toplantıya geç kalmıştı. Yetişmek için koşuyordu. Ayağı bir taşa takılıp yere kapaklandı. Oradan geçen genç biri onu ayağa kaldırdı. Max teşekkür edip yoluna devam edecekken.  Çok geçmeden bir çığlık duydu. Geri döndüğünde herşey için çok geçti, çocuk ölmek üzereydi. Ağzından sadece garip bir isim çıkmıştı. ''V-victor...'' Max gittiğinde toplantı çoktan bitmişti. Ryuga´ya olan biteni anlattı. Bu sırada ölen çocuk için soruşturma başlatılmıştı. Max´in ölen çocukla konuşan son kişi olduğunu gördüğünü söyleyen bir sürü kişi çıktı. Bu söylentilere rağmen Ryuga, Max´e inanıyordu. Bu yüzden ona ''Endişelenme gerek yok. Suçu ben üstleneceğim! '' Max donakalmıştı. Diğerleri ne kadar itiraz etsede Ryuga´nın kararı netdi. Victor denen aşağılığı bulacaklarını ve onu kurtaracaklarına olan güveninin tam olduğunu söyledi. ''Şimdi gidip çevik kuvvet ekibi ile biraz yakalamaca oynayacağım. Sonuçta direk teslim olursam buna kimse inanmaz. Endişelenmeyin. Sözümüzü unutmuş değilim. İntikam almadan ölmeyeceğiz. Siz de unutmasanız iyi edersiniz! Özellikle sen Max, sana burada ihtiyacım var. Hayatta kalıp beni kurtarmalısın. Ve sonrasında intikamımızı almalıyız! ''  
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Paz 20 Mart 2016, 14:48

İntikam alıcaz beybi.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1629
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 14/01/16
Yaş : 18
Nerden : Cincinnati, Ohio

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   C.tesi 26 Mart 2016, 23:50

firardayız baba


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 478
REP Puanı : 14
Kayıt tarihi : 13/01/16

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Paz 27 Mart 2016, 13:34

Uriana-9 Fikir Ayrılığı


Jason ve Bruce kaçmaktan yorgun düşüp dizlerinin üzerine çöktüler. Arkalarından gelen birilerinin olmadığını görünce rahat bir nefes alıp ayağa kalktılar. 


Jason '' Sanırım o kaçıkları atlattı.. '' 


Demeye kalmadan, Bruce suratına sert bir yumruk indirir. Yumruğun etkisi ile sersemleyen Jason biraz kendine gelmeye başladığında Bruce´un arkasını dönüp gitmeye hazırlandığını görür. Başı hala dönmesine rağmen Bruce´un üzerine atılır. Kolları ile kafasını sıkıştırmaya başlar. Fakat Bruce ani bir hamle ile Jason´u sırt üstü yere çiviler. Ardından ayağa kalkarak. 


Bruce '' Oyun oynayacak vaktim yok! Tüm bu olanların sorumlusu sensin. O adamların aradığı kişide sensin. Beni bu saçmalığa bir daha karıştırmaya kalkarsan, bedelini ödersin! '' 


Jason, Bruce´un yavaş yavaş gözden kayboluşunu izledi. Ardından etrafına baktı. Bu ıssız kasaba ona pek tanıdık gelmiyordu. Neredeydi? 


Bu arada Dennis, Edd, Maxximillian, Orio ve LLaster Sahira şehrinde tuttukları köhne bir evde buluştular. Dennis olan biteni tekrar anlatıyor gruba. 


Dennis '' Aradığımız adamı bulduk. Tek yapmamız gereken... ''  


Maxx araya girip ürkütücü bir ifade ile '' Öldürmek! ''   


Dennis '' Hayır, onu öldürürsek Ryuganın masum olduğunu kanıtlayamayız. '' 


Maxx '' Kanıta ihtiyacımız yok. Onu kaçırabiliriz. Şehrin hakimiyeti elimize geçtiğinde kimse bize hesap soramaz. '' 


Deniss '' Bu noktada kafamıza göre hareket edersek elimizde hiç bir şey kalmaz. Maxx artık bir zavallı gibi davranmayı bırak! '' 


Deniss cümlesini tamamlar tamamlamaz Maxx den yumruğu yiyor! Ardından tekrar yumruk atmak istiyor Maxx ama araya LLaster giriyor. Dennis´i de Orio tutuyor. Maxx bir süre sonra kapıyı çarpıp çıkıyor, Dennis de ortada bulunan tahta masayı deviriyor. Üzerinde bulunan cam sürahiler, bardaklar kırılıyor. 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 478
REP Puanı : 14
Kayıt tarihi : 13/01/16

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Ptsi 25 Nis. 2016, 23:18

Uriana-10. Zaman Doldu

Bitkin bir şekilde uyandı ama yatağından bir süre kalkamadı. Ellerini kafasına götürdü. Etrafı bulanık görüyordu. Biraz sonra daha da bulanıklaştı ve daha sonra oda da parlak nereden geldiği belli olmayan bir ışık belirdi. Bu kör edici ışık yaklaştıkça bütün bulanıklığı yok etti. Ve bir ses duyuldu. ''Baba seni affediyorum, senin suçun değildi.'' Gözünün önünde birden kanlar içinde duran küçük oğlu belirdi. Bir iki defa aynı şeyi tekrarladı sonra yere düştü. Victor tutmaya çalıştı ama ellerinden kayıp gitti. Yok oldu. Ardından tekrar herşey bulanıklaşmaya başladı. Victor bir hışımla yataktan fırladı. Her zamanki gibi aynı kabusu görmüştü. Elini yüzünü yıkadı. Üzerine bir şeyler geçirip evden çıktı. Şehirin ücra köşelerinde dolaşmaya başladı. Bir ara gözüne küçük bir erkek çocuğu ile orta yaşlı bir adamın konuşması takıldı. Gözünü oraya çevirdi ve olduğu köşeden gizlice dinlemeye başladı. 


Adam: Burada ne arıyorsun bakalım ufaklık? 


Çocuk: Şşey.. Efendim evim az ileride. 


Adam: Pekala gel bakalım birlikte gidelim. 


Çocuk: Tteşekkürler. Gerek yok. 


Adam: Hadi ama velet! Naz yapma! 


Adam çoçuğu kolundan ters yöne doğru sürümeye başlar. Çocuk bir ara kurtulup bir ara kaçmaya çalışır ama fazla uzaklaşamadan adam yakalar. Tokat atmak için elini kaldırır. Tam o sırada Victor adamın elini tutar. 


Victor: Bırak çocuğu. 


Adam: Sende kimsin? 


Victor: Dediğimi yapmak için beş saniyen var. 


Adam: Sen ne karışıyorsun be gerizeka.. (Adam sözünü bitiremeden Victor belindeki bıçağı çıkarıp adamın karnına saplar. Adam acı içinde diz çöker. Küçük çocuk ağlayarak oradan uzaklaşır. Victor acı çeken adamın karşısına dikilerek...) 


Victor: Zaman doldu! (Karnında ki bıçağını alır ve boynuna sert bir yumruk geçirerek adamı öldürür.) 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 478
REP Puanı : 14
Kayıt tarihi : 13/01/16

MesajKonu: Geri: Bazarov´un Karalamaları   Çarş. 27 Nis. 2016, 20:18

Uriana-11. Kayboluş


Jason, Bruce´un yavaş yavaş gözden kayboluşunu izledi. Ardından etrafına baktı. Bu ıssız kasaba ona pek tanıdık gelmiyordu. Neredeydi? Sanki tüm evler birbirine benziyordu. Biran başına bir ağrı saplandı ama uzun sürmedi. Yavaş adımlarla birbirine benzeyen kendisi beyaz çatısı kırmızı evlerden birine yaklaştı. Kapıya vurdu. İçeriden kesik kesik öksürük sesleri geldi. Fakat kapıyı açan olmadı. Jason bir anda sinirlenip kapıya daha sert vurmaya başladı. Daha sonra iyice delirdi ve kapıyı tekmeledi. Çok geçmeden kapıyı kırıp içeri girdi. İçeride gördüğü manzara karşısında siniri birden bire yatıştı. Yerini büyük bir üzüntü, acıma duygusu kapladı. İçeride belden aşağısı tutmayan yatağında tek başına öksürük nöbetleri geçiren, terk edilmiş bir ihtiyar vardı. Bir an için mutfağa koştu ve bir bardak su doldurup geldi ki yatak boştu. Ama bu nasıl olabilirdi? Şaşkınlıktan yatağa oturup bir süre orada kalan Jason yavaş yavaş kendine geldiğinde getirdiği suyu bir anda içip geri tükürmesi bir oldu. Garip acı bir tat hissetti. Bardağa tekrar baktığında suyun kana dönüştüğünü gördüğünde bardağı yere fırlatıp kırdı ve hemen dışarı çıktı! Çok geçmeden bir şey dikkatini çekti kırdığı kapı sanki hiçbirşey olmamış gibi yerli yerinde duruyordu.


Jason ''Neredeyim ben? Burası da neresi böyle?!'' 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Bazarov´un Karalamaları
Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: Genel :: Be A Booker-
Buraya geçin: