PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Batista Backstage'de

2 posters
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

Batista Backstage'de Empty
MesajKonu: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 13:58

Batista backstagede yürüyor. Birkaç odanın önünden geçtikten sonra omzunda World Heavyweight kemeri ile dışarıya çıkıyor ve cebinden Samsung marka telefonunu çıkartıp birkaç tuşuna basıyor, sonra kulağına dayayıp konuşmaya başlıyor.

"Alo? Neredesin?"

Bir süre bekliyor.

"Tamam. Dışarıdayım. Arka çıkışta."

Aradan biraz zaman geçiyor ve Batista'nın önünde siyah bir Lamborghini duruyor. Kapısı açılıyor ve...

"Seni tekrar görmek güzel."
Jon Snow
Mid-Carder
Mid-Carder
Jon Snow

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 14:15

Seni de Batista. Seni de.Uzun bir tatildi dostum. Şimdi asıl önemli olaylara odaklanmanın zamanı geldi. Grubu tekrar bir araya getirmenin zamanıdır bence. Ne dersin dostum ha?

Batista kafa sallar. El sıkışırlar ve ardından Backstage'de yürümeye devam ederler.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 14:18

"İşler kızışacak gibi duruyor. Royal Rumble'da kemerimi temiz bir şekilde koruyacağımı hiç sanmıyorum. Belki de biraz yardıma ihtiyacımız olabilir. Eski bir dostu görmek lazım."
Jon Snow
Mid-Carder
Mid-Carder
Jon Snow

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:40

Eski dostumuz bizi unutmamıştır elbette. Yardımı dokunacaktır bize. Elimizde olanlar korumalı ve geleceğe emin adımlarla yürümenin zamandır hocam.  Değil mi Mr. Spea..
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:43

Şşşşş. Daha değil. O bilmiyor. Ona haber vermek önemli.
Jon Snow
Mid-Carder
Mid-Carder
Jon Snow

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:50

Madem öyle farklı bir ortam olacak desene dostum. Yine de ringlerin Kral biz oluruz. İnsanlar bu gerçeği eninde sonunda akıllarının bir tarafına sokmayı becerebilir. Peki bu yeni şanslı herif kimmiş dostum?
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:51

Sen zamana bırak. Senin de gayet iyi tanıdığın birisi, altını çizerek söylüyorum ALTIN kalpli birisi.

Diyip göz kırpar.
Jon Snow
Mid-Carder
Mid-Carder
Jon Snow

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:55

Sana güveniyorum body! Peki öyleyse. Nedir şimdi olayın özü? Neler yapıyoruz? Çaktırma.. Onlar duymamalı. Asla duymamalılar yoksa planlar bozulur. Olaylar istenildiği gibi sonuçlanmaz ve senaryo beğenilmez. Bunu istemeyiz, değil mi? 
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 17:59

Jeff, sen çok acayip konuşmaya başladın. Bir sorun mu var?
Jon Snow
Mid-Carder
Mid-Carder
Jon Snow

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 18:02

Hiçbir şey reis. Sorun olur mu hiç? Sana her şeyimle inanıyorum. Neler yapabileceğimizi bilmeyenlere göz dağı vermek asıl amacım. Ki onlar da demek istediğimizi çok iyi anladılar. Bizim rüzgarımız kesilmeyecek kadar büyük olacak.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: Batista Backstage'de   Batista Backstage'de EmptyPtsi 18 Ocak 2016, 18:10

Umarım. Artık gitme vakti.  Sonra görüşürüz.

Dedikten sonra gözden kaybolur.

Batista Backstage'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terbiyesiz Batista :)
» SON DAKİKA ! BATISTA'NIN SAKATLIĞI
» Batista WrestleMania'da Görünmeyi Reddetmiş !
» PWE Paul Heyman Podcast with Dave Batista
»  Batista , The Undertaker ve Steve Austin ne zaman dönecek?