PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

"The Main Event Man"

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

"The Main Event Man" Empty
MesajKonu: "The Main Event Man"   "The Main Event Man" EmptyCuma 29 Ocak 2016, 22:05

"The Main Event Man" 166eirk

"Son Smackdown Şovu" Niteliğinde olan bu şovun bitiminde Backstage'de Renee Young, Dean Ambrose ile karşılaşır

Renee Young : Dean, Bu gece Son Smackdown Şovundan Main Event'da kazanan isim oldun hemde maçta PWE Champion'u Bray Wyatt'da vardı ve son darbeyi vurduğun kişi Edge. Kendisi bildiğin üzere Fastlane'de Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için çıkacağın maçtaki rakibin. Neler diyeceksin?

Dean Ambrose : Renee, Son olarak ne demiştin? Dinlemedim de...

Renee Young : Son darbeyi vurduğun kişi Edge. Kendi...

Sözünü Keser

Dean Ambrose : Teşekkür ederim tatlı bayan evet. Bu gece "Son Smackdown" dan her zamanki gibi kazanan taraf oldum bu insanların pek de şaşıracağı bir durum olmasa gerek. Ben Main Event adamıyım. CM Punk? Chicago'lu çocuk! Bu akşam sağlam bir galibiyet kazandı ve dışarda beni bekliyordur bu gece kazananların gecesi bu gece eğlence olacak ve Bray Wyatt a gelirsek Siktir edin Bray Wyatt'ı PWE Champion olmak gibi bir niyetim yok o unvanı zaten Wyatt'dan Punk alacaktır. Edge hakkında neler mi diyeceğim?  Kameraya Orta Parmak Kaldırır Edge'i de sikeyim. Onu bu gece son darbeyi vurduğum zaman gördünüz mü? Dirty Deeds'i kafasına vurduğum zaman o çatlamış kafatasından gelen acının getirdiği surat ifadesini de görmüşsünüzdür? Bu işler böyle yürür. Mohikan gibi beş tane adamın arasına atlarsan kazanamazsın fırsatçılığını konuşturmalısın ben öyle yaptım Dirty Deeds Edge'in beynini dağıttı ve onu Ambrose Asylum'a gönderdi oraya giden bir daha çıkamaz Ambrose Tımarhanesi ağır kilitlere sahiptir ve oraya bir kişi hapsoldu mu, oradan bir daha mümkün değil çıkamaz. Fastlane'de olacak senaryo da tamamen böyle olacak I WILL BE THE NEXT, WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION! Gecenin kazananlarının biraz eğlenceye ihtiyacı var değil mi?

O Sırada Punk gelir

CM Punk : Hadi dostum?

Dean Ambrose : Tamam, Tamam. Fuck you Edge, Fuck you Bray Wyatt, Fuck All of you in this Arena!

Ambrose arenada Boo alırken kameralar kapanır

"The Main Event Man"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wrestlemania Main Event
» PWE Redemption Main-Event
» PWE Downfall II Main Event *LIVE*
» 10 Aralık Rise! *MAIN EVENT*
» PWE Decimation II Main Event *LIVE*