PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Decimation II Main Event *LIVE*

+7
leo
Achilles
Mamy D Way
PrinceCGR
Rawe
Ace of Diamonds
The Charismatic Enigma
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE Decimation II Main Event *LIVE* Empty
MesajKonu: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:45

Heyecan dolu bir şovu geride bıraktık. Sırada Main Event var.

The End!

PWE Decimation II Main Event *LIVE* Tumblr_nla3ht538r1rgfzbmo1_1280

''The Lunatic Fringe'', Dean Ambrose geliyor.

I Came To Play!

PWE Decimation II Main Event *LIVE* Rey_miz_02

''PWE World Heavyweight Şampiyonu'' The Miz geliyor.

PWE World Heavyweight Championship Match

The Miz (c) vs Dean Ambrose

Zil çalıyor, Ambrose direk onun üstüne gidiyor ve Clothesline ile indiriyor onu. Yerdeyken bir kaç tekme atıyor Ambrose, sonrasında tuş deniyor 1.. de atıyor Miz. Ambrose hızlı başladı. Headlock bağlıyor şimdi. Miz ise kısa sürede ayağa kalkıyor, hızını kullanıyor. Ambrose zorlanıyor kilidi tutmakta ve Miz de onun karnına dirsek darbeleri vuruyor. Ambrose onu bırakıyor ve karnını tutuyor. Miz de ona bir yumruk atıyor ama Ambrose eğiliyor, Miz arkasını dönüyor. Dean Ambrose onun karnına tekme atıyor, DIRTY DEEDS pozisyonuna alıyor... AMA hareketi tamamlayamıyor, Miz onu Back Body Drop ile atıyor. Ambrose kalkıyor ve Miz'e dönüyor, Miz Drop Toe Hold ile yere düşürüyor onu. Ambrose yerde iken Miz onun üstüne çıkıyor ve yumrukluyor onu. Hakem araya girince Miz kalkıyor ve tamam sorun yok diyor. Ambrose kalkacak gibi oluyor, kafasını kaldırıyor ama Miz tabiri caizse ayağı ile kafasını eziyor ve onu yerde tutuyor. Şimdi de sırtına tekmeler atıyor The Miz. Hakem bu iş böyle olmaz diyip Miz'i bir kez daha uyarıyor. Miz'in daha çok sinirlendiğini görüyoruz. Ambrose'u ters çeviriyor Miz ve sizleri duyamıyorum tauntu yapıyor, Figure Four Leg Lock!! bağlamak için bir ayağını tutuyor ve dolamak için dönüyor. O sırada Ambrose ayağı ile onu ittiriyor. Miz iplere gidiyor ve tutunuyor, Ambrose ayağa kalkıyor ve ona gidiyor ama Miz fark ediyor ve Backhand Elbow darbesi vuruyor. The Miz arkasını dönüyor ve rakibine bir yumruk atıyor, bir tekme atıyor, bir tekme daha atıyor. Ambrose da bir yumruk ile karışılık veriyor. Dean Ambrose bir yumruk daha sallıyor ama Miz eğiliyor, Ambrose arkasını dönüyor, Miz suratına BIG BOOT!! çakıyor. Ambrose iplere geriliyor ve sekiyor, LUNATIC LARIAT!!! vuruyor. Ambrose hemencecik toparlanıyor ve tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Miz. Ambrose onu ayağa kaldırıyor, Suplex pozisyonunda tutuyor ama atamıyor, Miz direniyor. Ve onun dizine bir tekme atıyor. Ambrose yarı ayakta şu an, Miz Snap DDT! için kafasından tutuyor... AMA Ambrose onu ittiriyor iplere doğru. Miz tam iplere ulaşıyor, Ambrose da bir hışımla ayağa kalkıyor ve Lariat! vurup onu dışarı postalıyor. Miz düşerken çok darbe almıyor. Ayağa kalkıyor, ringde ise Dean Ambrose iplerden geriliyor ve AIR LUNATIC!!! ile uçuyor onun üstüne. İkisi de yerde. Hakem saymaya başlıyor.

Ambrose ilk kalkan oluyor. Miz'i kaldırıyor, kafasından tutup bariyere vuruyor derken Miz Reveseliyor!! ve onun kafasını vuruyor bariyere. Miz tutuyor onu ve Inverted Facelock Backbreaker yapıyor, hemen ardından da Neckbreaker Slam geliyor. Ambrose kafasını tutarken Miz onu tekmeliyor. The Miz bir taunt yapıyor, Ambrose'u kaldırıyor ve kolundan tutup bariyere atıyor, ama Ambrose REVERSELİYOR ve onu bariyere atıyor. Miz sert çarpıyor. Ambrose onun üstüne koşuyor, Miz onu Back Body Drop ile SEYİRCİLERİN ARASINA ATIYOR. Miz duraksıyor biraz, soluklanıyor. O sırada arkadan Ambrose onu yakalıyor. Miz debeleniyor kurtulmak için. Backhand Elbow vuruyor Miz. Bir adım ileri gidiyor, Ambrose ona bir yumruk patlatıyor ve bariyerin üstüne çıkıyor. Miz ona bir yumruk atıyor, Ambrose dengesini kaybediyor bir an ve Miz ringe doğru kaçmayı deniyor ama Ambrose dengesini topluyor ve onun üstüne atlıyor. Bu arada hakem saymaya devam ediyor. Şu an 7.. oldu. Ambrose bir hışımla kalkıp ringe giriyor. Hakem saymaya devam ediyor 8.. oluyor, Miz yarı ayakta. Ringe tutunuyor. Hakem sayıyor 9.. oluyor, Miz kendini ringe çekiyor. Count Out olmadı, maç devam ediyor.

Miz ringe girip rakibinin üstüne gidiyor ama Ambrose onu yakalıyor ve Snap Suplex yapıyor. Tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Miz. Dean Ambrose hemen onun üstüne çıkıyor ve kafasına seri yumruklar atıyor. Ambrose ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırıyor. Body Slam ile atıyor onu yere. Ambrose köşeye oturuyor şimdi, Miz'in kalkmasını bekliyor. Miz kalkıyor ve arkasını dönüyor, Dean Ambrose DIVING BIONIC ELBOW ile atlıyor... ama Miz ona HAVADA BIG BOOT!!! vuruyor. Hayranlar coşuyor bir anda. Miz şimdi rakibinin üstüne çıkıyor ve kafasına seri yumruklar vuruyor. Miz onu ayağa kaldırıyor ve karnına diz darbeleri vuruyor. Ambrose'u SKULL CRUSHING FINALE pozisyonuna alıyor Miz, ama Ambrose bir şekilde kurtuluyor ve onu yakalıyor, Russian Leg Sweep ile yere vuruyor. Ambrose kısa bir süre için boş dolaşıyor, sonra aklına bir şey geliyor ve Miz'i kaldırıyor, dizine bir tekme atıyor. Arkasına geçiyor ve tutuyor onu, HOOK AND LADDER! yapıyor. Ambrose onu ters çeviriyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. oluyor AMA Miz Ambrose'u yakalıyor, belinden tutuyor ve geri takla atıyorlar. İlk Miz kalkıyor, Ambrose'u da tutarak kaldırıyor ve SKULL CRUSHING FINALE!!! vuruyor. Miz hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Ambrose. Miz şok oluyor. Bir daha tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor yine Ambrose. Miz hakeme hadi say diyor ve yine tuşa gidiyor 1.. 1.75.. de atıyor bu sefer Dean Ambrose. Miz hemen ayağa kalkıyor, iplerden geriliyor ve Ambrose'ı Low Angle Big Boot vuruyor. Bir kaç tekme atıyor. Yarı ayağa kaldırıyor ve kafasından tutuyor, SNAP DDT!! yapıyor. Tekrar tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.85.. de atıyor Ambrose. Miz sinirle kalkıyor, Ambrose'un da saçından tutuyor ve kaldırıyor AMA Ambrose onu SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. 2.99.. da ATIYOR MIZ. İkisi de aynı anda kalkıyor, Ambrose koşuyor, Miz ona Flapjack yapıyor. Dean kötü vuruyor yere ama yarı ayakta. Miz iplerden sekiyor ve ona Running Big Boot! vuruyor ama Ambrose yana çekilip kurtuluyor ve ROLL UP!!! alıyor bu sefer 1.. 2.. 2.50.. da attı Miz. İkisi de hemen kalkıyor ayağa, Ambrose onun karnına bir tekme atıyor ve DIRTY DEEDS!!! Ambrose tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor The Miz. Hayranlar hop oturup hop zıplıyor. Ambrose elini alnına dayıyor ve bu da mı gol değil diyor. Dean Ambrose ayağa kalkıyor şimdi. Miz'i de kaldırıyor, Dirty Deeds!! pozisyonunda tutuyor ama Miz Reverseliyor ve Bridging Northern Lights Suplex yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. oluyor Ambrose Miz'i tutarak kalkıyor ve tuş bozuluyor, Dean bir Swinging Neckbreaker vuruyor. Miz'i ayağa kaldırıyor ve köşeye atıyor. Ambrose da diğer köşeden hız alıp ona gidiyor ve Corner Forearm Smash vuruyor. Kafasından yakalıyor ve ileri koşuyor, bir de Running Bulldog geliyor. Ambrose önünde ki köşeye bakıyor ve köşeye çıkıyor. Ambrose köşede şu an, bir selam veriyor arenaya, yol açık kaptan dalıyorum diyor ve ayağa kalkan Miz'e LUNATIC FRINGE ELBOW DROP ile atlıyor. Ambrose bir bacağından tutuyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 2.. de omzunu kaldırıyor Miz. Ambrose sona bir kez daha yaklaşıyor ama kazanamıyor.

Dean Ambrose ayağa kalkıyor, ona CHEER geliyor. Ambrose göğüs kafesine vuruyor ve bu iş bu gece bitecek diyor. Miz'i kaldırıyor Ambrose. Köşeye götürüyor ve köşeye oturtuyor onu, 3 yumruk atıyor. Ambrose da köşeye çıkıyor, seyirci öldünüz mü diye bağırıyor, seyirci de HELL NO diye karşılık veriyor. Ambrose gülüyor. SUPERPLEX için Miz'i tutuyor şimdi. Ama hareketi bitiremiyor Ambrose, Miz direniyor. Miz şimdi onun boynuna bir kaç dirsek darbesi vuruyor. Karnına da 3 yumruk atıyor ve bir de Headbutt vuruyor. Miz köşede kontrolü ele geçiriyor şimdi ve Ambrose'u SITOUT INVERTED SUPLEX SLAM İLE RİNGE ATIYOR. Ambrose yüz üstü kötü düşüyor. Yarı ayakta gibi, Miz köşede onu bekliyor ve Ambrose da ayağa kalkıyor, Miz DIVING DOUBLE AXE HANDLE ile atlıyor ona. Miz tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Dean Ambrose. Miz bir süre yerde oturuyor ve soluklanıyor. Şimdi ayağa kalkıyor, Ambrose'u kaldırıyor ve SCF!!! pozisyonuna alıyor AMA Ambrose Snapmare ile onu atıyor, Miz kalkıp üstüne gidiyor. Ambrose onu yakalıyor ve Spinning Spinebuster vuruyor. Dean Ambrose hemen köşeye çıkıyor. Miz kalkıyor ve arkasını dönüyor, Dean Ambrose yine Lunatic Fringe Elbow Drop!!! ile atlıyor... AMA bu sefer Miz onu yandan yakalıyor ve arkasına geçiyor, SKULL CRUSHING FINALE!!! vuruyor. Miz tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Miz kemerini koruyor. Miz hala PWE World Heavyweight Şampiyonu.

PWE Decimation II Main Event *LIVE* The-Miz-vs.-Dolph-Ziggler-night-of-champions

Hakem elini kaldırıyor, Miz kemerini yine koruyor. Miz saltanatına devam ediyor. Miz sevinmeye devam ediyor.

Bir müzik duyuluyor.

Burn In My Voices!

PWE Decimation II Main Event *LIVE* 88ec64f0e728e1180d5fe438d3d8b77e_crop_north

Mr. MITB Randy Orton geliyor. Ringe giriyor Orton. Çantayı gösteriyor.

The Miz ise çaresiz. Hakeme, zil çalan elemana, kemerine ve Orton'a bakıyor. Miz ayağa kalkıyor ve kemerini gösteriyor, Randy Orton MITB çantası ile onun kafasına vuruyor. Orton çantayı hakeme veriyor ve maçı başlat diyor. 

The Miz (c) vs Randy Orton

Hakem çalıyor zili. Miz hala yerde, Orton onun kalkmasını bekliyor. The Miz yavaş yavaş kalkınıyor, Orton onun yanına gidiyor ve tekme atmaya başlıyor. Orton bir kaç tekme atıyor. Hakem onu uyarıyor, diskalifiye olabilirsin diyor. Orton tekme atmayı bırakıyor ve köşeye geçiyor, Miz hala yerde. Orton taunt yapıyor. Acaba ne düşünüyor. Miz bir şekilde ayağa kalkmaya çalışıyor. Miz biraz ayaklanıyor, Orton onun üstüne gidiyor ve PUNT KICK!!! vuruyor. Orton tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da Miz ayağını ipe koyuyor. Orton bunu hesaba katmıyor. Şimdi Orton onu ringin ortasına çekiyor. RKO!!! tauntu yapıyor Orton. Ellerini yere vuruyor. Bir süre böyle devam ediyor ama Miz kalkmıyor. Orton sinirleniyor buna. Kendisi Miz'i tutuyor... AMA Miz ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Orton. İkisi de aynı anda kalkıyor, Orton RKO!!! vuruyor. Hemen tuşa gidiyor Randy Orton 1.. 2.. 3.. oluyor ve Randy Orton yeni PWE World Heavyweight Şampiyonu oluyor.

PWE Decimation II Main Event *LIVE* Randy-orton-wwe-world-heavyweight-champion-1403961692

Orton kemeri alıyor ve havaya kaldırıyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

Cult of Personality!

PWE Decimation II Main Event *LIVE* CM-Punk-kick-off-Smackdown

CM Punk geliyor.

Jerry Lawler: Bu arenada neler oluyor ?

PWE Decimation II Main Event *LIVE* Newpunk_zpsffc8b941

Ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

CM Punk: Şu andan itibaren attığım her adım tarihe yazılmak içindir.Gecenin gidişatını değiştirmek benim dilimin ucunda.Ne dediğimi anlamadınız değilmi ? Randall bu şirketin ağırlığını kaldırabilecek bir şampiyon değilsin aynı daha demin yendiğin herif gibi. Vince McMahon senin şampiyon olmanı istemiyor. Vince McMahon ben ve ekibime bir kemer şansı verdi.Sami Callihan ve Dean Ambrose dövüşecek durumda değiller.Bu gecelik beyin bileğe dönüşecek. O elindeki kemeri hafiften hakeme vermeye başla.Çünkü en iyisiyle karşılaşmak senin için çok önemli bir an.Bu anı ölümsüzleştirmeye geliyorum.

Orton nasıl iş bu bakışı atıyor ve hakeme hayır hayır diyor. CM Punk mikrofonu Orton'un kafasına geçiriyor. Orton yere düşüyor, Punk onun üstüne çıkıp kafasına yumruklar atıyor, ayağa kalkıyor ve bir kaç da tekme atıyor. Punk hakeme iş başına diyor.

Randy Orton (c) vs CM Punk

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Punk hemen Orton'u kaldırıyor ayağa ve GTS!! için omuzluyor ama Orton rahat durmuyor ve arkasına düşüyor, yakalıyor onu Randy ve Inverted Headlock Backbreaker yapıyor. Tuşa gidiyor Orton 1.. de atıyor CM Punk. Orton ona bir kaç tekme atıyor. Ayağa kaldırıyor ve iplere atıyor, Punk dönüyor, Orton ona Clothesline vuruyor. Kalkınca bir Clothesline daha geliyor. Ve Punk yine kalkıyor, Orton Snap Scoop Powerslam ile onu yere çakıyor. Randy ayağa kalkıyor, rakibini de kaldırıyor ama Punk onun arkasına geçiyor ve German Suplex vuruyor. German Suplex pozisyonunda kalkıyorlar, Punk onun bir kolundan tutuyor ve serbest bırakıyor, Short-Arm Lariat vuruyor. Kaldırıyor ve bir tane Short-Arm Lariat daha vuruyor. CM Punk onu kaldırıyor ve köşeye atıyor. Kendisi de diğer köşeye geçiyor. Punk diğer köşeye doğru koşuyor, Running Step Up High Knee! vuruyor. Kafasından tutuyor Punk ve Running Bulldog için ileri koşuyor ama Orton onu atıyor. Punk hemen kalkıyor ayağa, arkasını dönüyor. Orton ona Dropkick vuruyor. CM Punk kalkıyor hemen, Orton karnına bir tekme atıp Vertical Suplex vuruyor. Orton vakit kaybetmeden kaldırıyor onu ayağa ve Olympic Slam vuruyor. Orton tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Punk. Orton şimdi kaldırıyor onu, RKO deniyor ama Punk onu ittiriyor ve Roundhouse Kick vuruyor. Orton yere düşüyor darbe ile. Punk tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Randy Orton. CM Punk ilk kalkan oluyor. Orton'u kaldırıyor ve Falcon Arrow yapıyor. Şimdi aprona çıkıyor Punk. Orton'un kalkıyor, CM Punk Springboard Clothesline! ile atlıyor... AMA Orton ona cevap veriyor ve MID AIR DROPKICK geliyor. Orton klasik tauntu yapıyor, RKO için Punk'ı kaldırıyor. RKO için zıplıyor Orton ama Punk onu yine ittiriyor. Randy Orton arkasını dönüyor, Punk önce sol elinin tersi ile vuruyor, birde sağ elinin tersi ile vuruyor. Karnına da bir Spinning Back Kick vuruyor ve Orton eğilip karnını tutarken da göğüs kafesine bir tekme atıyor. Orton ayağa kalkıyor ve Punk ROUNDHOUSE KICK!! çakıyor, Vintange Punk!!! Punk hemen onu omuzluyor ve GO TO SLEEP!!! yapıyor. Punk tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve maç bitiyor. PWE de tarih yazılıyor, bir gece de 3 kişi PWE World Heavyweight Şampiyonu olarak yer alıyor. Ama gecenin sonunda ise CM Punk şampiyon.

PWE Decimation II Main Event *LIVE* 15577627_1061733693954361_1598375477_n

Punk kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Sami Callihan ve Dean Ambrose giriyor ringe. Omuzlarına alıyorlar Punk'ı ve havaya kaldırıyorlar. CM Punk indirin beni diyor ve mikrofon alıyor.

PWE Decimation II Main Event *LIVE* CM-Punk-Sitting-On-The-Ring_crop_650x440

CM Punk: Hayat ne kadar garip değilmi ? 45 dakika öncesine kadar Dean Ambrose büyük umutlarla ringe geldi.Ama başaramadı.Belki bu olaya The Miz bile şaşırdı ama başardı.Yakın geçmişe gelelim hiç şans verilmeyen Randy Orton kemerin yeni sahibi oldu kendiyle gurur duydu artık lig atladım dedi.Ve sonra onun hikayeside kötü bitti.Hayat ne kadar garip değilmi ? Ringe gelene kadar bana ilk saltanatımdan sonra eski değeri vermeyen sizler boş konuşan ama icraata geçiremeyen bir adam gibi baktınız.Gözlerinizi görebiliyorum.Binlerce insan ve aşağılayıcı gözler akıllarında tek şey yine ne boş yapıcak.Ama sizlere söylemiştim.Her adımım bir tarihi an olarak tarihe yazılacak söylemiştim.Aynı geri döndüğümde bu şirkete tekrar adımı silinmemek üzere yazacağımı söylemiştim.Hayat gerçekten garip buraya gelmeye karar verene kadar evimde oturan emekli bir adamdım işimin bittiğini düşünüyordum.Hayatın tadını çıkarmaya çalışıyordum ama unuttuğum birşey vardı hayatım çoktan güreş olmuştu.Bunu anladığım an savaşım ne The Mizle nede Randy Orton veya Dolph Ziggler yada yönetimleydi.Ben o emekli adamı yani kendimle savaştım ve kazandım.Dipten tekrar zirvedeyim.Ve benim savaşım artık bitti.En iyi rakibimi yendim.En iyisini yendim.Kendimi.Beni kendi adamı sanan Jim Cornette yanılıyor.Şu zamana kadar kimseye karşı boyun eğmedim veya tasmasını takmadım.Her zaman kalbimin sesini dinledim özgür kararlar verdim hayatımı istediğim gibi yaşadım başarılarıyla başarısızlıklarıyla.Ve yine özgür bir insan olarak size verdiğim bir kararı açıklamak istiyorum.Bugün bu şirketteki son günüm ve konuşmam bittiğinde bu sefer dönmemek üzere bavulumu toplayıp gideceğim.Artık buradaki misyonum tamamlandı Harekat başarıyla sonuçlandı.Ve en büyük rakip devrildi.Bu gördüğünüz altın kemer benim zaferimin sembolu aynı bayrak gibi.Sizler için bu kemeri bayrak edasıyla dalgılandırıp zaferimin tadını çıkarmak üzere burayı terkedicem.Ve tarihe bir an daha kazıyıp kemerle ayrılıp anı ölümsüzleştirdikten sonra altına CM Punk imzasını atıp gidiyorum.Best In The World tekrar yükseldi !

CM Punk iniyor ringden. Overcasts olarak sarılıyorlar birbirlerine.

PWE Decimation II Main Event *LIVE* 15577701_1061734167287647_769536283_n

Punk kemeri alıyor ve bariyere çıkıyor. PWE'ye bir selam çakıyor. Ambrose ve Callihan ona bakıyor.

CM Punk: Eve gidiyorum, ben yokken bu kemeri mutlaka kazanın.

Punk kemeri bırakıyor ve seyircilerin arasından çıkıyor. Şov bu görüntüler ile sona eriyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Paz 18 Ara. 2016, 21:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:46

Bu maçın sonu olaysız biterse kavga çıkarırım ha, baştan söyleyeyim.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:46

OFFF
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:47

Bence de sonunda olaylar olacak.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:48

cezeveci adamın yanında kol kırarlar , main eventda iki ohiolu bulunur ama callihan kemer kaybeder heyyyy gidiii
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:48

Efso maç geldi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:49

ambrose kaybederse ;

Callihan ve ambrose hamama gider 

Ambrose:Nere geldik aq

Callihan :Kuru yer kalmicak knk
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:50

Yeni part geldi. 

Maç ile ilgili yorumları, tahminleri, sonu olaylı olursa ne olur alalım.

En son The Charismatic Enigma tarafından Paz 18 Ara. 2016, 20:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:50

Kemersiz eve gitmek yok.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:51

OFFF H Y P E
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:51

KEMERSİZ EVE GELİRSE PANTALONUMUN KEMERİNİ SALLAYARAK İÇERİ GİREYİM SELAMUN ALEYKÜM DİYEYİM.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:52

Bu maç varya, şerefsizim harika olur harika.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:52

Ambrose hızlı başlamış.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:53

ŞU IMZAYI GUNCELLEYIM
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Decimation II Main Event *LIVE*   PWE Decimation II Main Event *LIVE* EmptyPaz 18 Ara. 2016, 20:53

SPOILER!!! Maç sonunda Ziggler gelir ve kemeri alır.

PWE Decimation II Main Event *LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Decimation 2016 Main Show *LIVE FROM BOSTON*
» PWE WAR TIME II * MAIN EVENT * * LIVE *
» PWE Downfall II Main Event *LIVE*
» PWE Apocalypse II Main Event *LIVE*
» PWE BreakDown II Main Event *LIVE*