PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

27 Mayıs Rise! *LIVE*

+11
I'll Keep Coming
leo
Rawe
Mamy D Way
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
Connecticut Blue Blood
The Bad Guy
Oberyn Martell
Achilles
Ace of Diamonds
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

27 Mayıs Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:00

Rise da yepyeni bir intro ile başlıyor! 

Mauro Ranallo: Bayanlar ve baylar, Rise'a hoş geldiniz.

Jerry Lawler: Jacobs'un yönetimi altında ilk Rise şovu olacak ve bunu elbette Mauro Ranallo ve ben sunacağız.

Bryon Saxton: King benim adımı söylemeyi unuttu ama yine d-

Birden Saxton'un sesi kesiliyor. Saxton'un spiker masasından atıldığını görüyoruz. Onun yerine biri geçiyor.

27 Mayıs Rise! *LIVE* C90374e639a727258713a553c6b8b3955436bf79_hq

COREY GRAVES!

Corey Graves: Bayanlar ve baylar ben Corey Graves, bundan sonra Rise'lardaki sunucu ekibinde olacağım.

Mauro Ranallo: Hoş geldin Corey.

DIDIN.....GO!

Yeni World Heavyweight şampiyonumuz Christian girişte gözüküyor! Kendisine büyük bir destek var. Christian ringe giriyor. Ardından eline bir mikrofon alıyor.

27 Mayıs Rise! *LIVE* Christian-Champion-du-Monde-Poids-Lourd

Christian: Başardım. Hayalini kurduğum, bir kere ulaştığım ama 2 günde kaybettiğim hayalimi yeniden gerçekleştirmeyi başardım. Takvime bir baktım da 1 haftayı geçmişim. Şunu sormak istiyorum: Burada beni hemen kemer korutacak ve rüyamı yine yıkacak bir genel müdür var mı? Hani şöyle takım maçı ayarlamayı sevenlerden? Evet, bildiniz. Yok. O zihniyet çünkü gitti. Başa geçmesi gereken isimler haklı mücadelesini kazandı, ve ben de sizin Dünya Ağırsiklet Şampiyonunuz oldum. Uzun bir süreden sonra şu kemeri layığıyla taşıyan bir şampiyon izleteceğim. Michael Hunter, ya da Ethan Carter III -ne boksa artık- bu kemerin prestijini yerlere indirdi. Bir PPV şovunda kemeri 20 tane jobber'a karşı savunacağını bile söyledi. Bunun gibi adamları şirketten postaladık biz. Ben Dünya Ağırsiklet kemerini aldığımda Anti Law Society de sona erdi. Ve şimdi bizim zamanımız. Benim zamanım. Yeni bir şampiyon. Christian. BECAUSE THAT'S.......

(...HOW I ROLL!)

Christian: HOW I ROLL!

Christian mikrofonu bırakıyor. Kemerini kaldırıyor. Ardından da arka alanın yolunu tutuyor.

Shinsuke Nakamura girişte beliriyor! Her zamanki garip hareketleriyle ringe ilerliyor.

27 Mayıs Rise! *LIVE* 1459574612958

Nakamura ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Sheamus! Intercontinental şampiyonu Sheamus, yanında Braun Strowman ile girişte.

27 Mayıs Rise! *LIVE* Maxresdefault

Sheamus ringe giriyor ve Nakamura ile bakışıyorlar.

SHEAMUS VS SHINSUKE NAKAMURA

Maç seri başlıyor ve iki güçlü rakip birbirini süzüyor. Lockupa giriyorlar anca bir süre didiştikten sonra kimse üstün çıkmayınca ayrılıp tekrar ringin etrafında daireler çizmeye başlıyorlar. Sonra tekrar deniyorlar, bu sefer Sheamus lockuptan üstün çıkıyor ve bir belly to belly suplex geliyor. Yerde de Nakamura'dan bir Kimura denemesi ama Sheamus bir elbow yaparak vuruyor kafasına, sonra da ayağa kalkıp Nakamura'yı kaldırıyor ve bir backbreaker deniyor ama Nakamura izin vermiyor ve serbest kaldığı anda iplere koşuyor ve geri dönüşünde de bir flying clothesline vuruyor. Tuş denemesi doğal olarak başarısız. Geriye dönüyor, sonra da bir knee drop vurduktan sonra Sheamus kafasını tutup ayağa kalkınca kafasından tutup turnbuckle'a çarpıyor, sonra da Inverted Exploder Suplex ! Kinshasa için de tauntlarını yapmaya başlıyor, sonra Sheamus ayağa kalkınca üzerine koşuyor......

Corey Graves: KINSHAASAAAAAAAAAAAAAAAA

HAYIR! SHEAMUS EĞİLDİ! Nakamura arkasını dönünce War Sword! Nakamura ayağa kalkmaya çalıştığında Sheamus onu tutuyor ve Irish Curse Backbreaker! Nakamura yerde. Sheamus köşeye geçiyor ve Brouge için taunt atıyor! Nakamura kalkınca Brouge Kick! Tuş denemesi başarılı!

27 Mayıs Rise! *LIVE* SheamusOTLwin

Sheamus bir galibiyet daha almasını biliyor! Strowman ringe giriyor ve onu alkışlıyor... derken bir sandalye darbesi ile Strowman yere yığılıyor! Sheamus birden arkasını dönüyor ve sandalye bir de onun suratında patlıyor. Bu Wade Barrett! Sheamus'un kalkmasını bekliyor Barrett ve Bullhammer! Sheamus ve Strowman yerdeyken Barrett IC kemeri ile poz veriyor. 

27 Mayıs Rise! *LIVE* 20121229_RAW_Barrett_IC_LIGHT_HOMEPAGE_original

Reklamlar.

27 Mayıs Rise! *LIVE* 114

Miz arka alanda.

Josh Matthews: Miz, bu Showdown'da uzun süredir beklenen geri dönüşünü gerçekleştirdin ve 8'li takım maçında kazanan ekipte oldun. Peki, Moneymaker için sıradaki ne?

The Miz: Sana sıradakinin ne olduğunu söyleyeyim seni sefil köylü. PWE'ye yeniden adım attım ve bu çöplük hatırladığımdan da daha kokuşmuş. Görevlilerden birinden su istedim ve bana getirdiği su berbattı. O aptalın benim sadece Peru'daki And dağlarından getirilen suyu içebildiğimi bilmesi lazımdı. Ve gördüğüm muamele.... herkes bana ''yeniden hoşgeldin Miz.'' diyordu. Lan siz kimsiniz ki bana hoşgeldin diyorsunuz? Siz kimsiniz ki kendinizi benimle diyalog bile kurabilecek kadar üstün görüyorsunuz? Ve bunların hepsi Jimmy Jacobs denilen avanağın devrinde yaşandığına göre ben-

27 Mayıs Rise! *LIVE* 1yvi1w

Biri kadraja giriyor ve bu Christian!

Christian: Hayırdır Miz? Rahatını falan mı bozdular senin, bu ne sinir?

The Miz: Bana bak Christian. Omzunda süslü bir kemer var diye benden üstün olduğunu sakın düşünme.

Christian: Üstün olduğumu düşünmüyorum Miz, bunu biliyorum.

Miz ona bağıracakken oradan Jimmy Jacobs geçiyor.

Jimmy Jacobs: Desenize bugün için kendimize bir Main-Event bulduk. Miz, şunu unutma. Beni etkileyemezsen görebileceğin tek renk sıçtın mavisi olur.

Jacobs oradan gidiyor, Christian da onu takip ediyor. Miz ise arkalarından bön bön bakmakla yetiniyor.

RUSEV UDREA! RUSEV MACHKA!

27 Mayıs Rise! *LIVE* Entrance-Of-Rusev

Bulgaristan bayrağını gururla sallaya sallaya ringe ilerliyor Rusev, tabi bu sırada Lana da arkadan geliyor tıpış tıpış. Rusev ringe giriyor.

(cheer)

BU KELLOS EMIROS! 

27 Mayıs Rise! *LIVE* NMpX55

Kellos seyircinin yoğun ilgisi eşliğinde ringe giriyor. Rusev'e bakıyor ardından cesur bir şekilde.

RUSEV VS KELLOS EMIROS

Kellos yürek yemiş bir şekilde Rusev ile face-to-face'e giriyor. Ardından onu ittiriyor ve cheer alıyor. Rusev de onu ittiriyor. Ardından Kellos yeniden ittiriyor ve Rusev'e yumruk atmayı deniyor. Ama Rusev kolu ile bloke ediyor ve diğer koluyla yumruk vuruyor Kellos'a. Kellos sersemliyor. Rusev ardından onun ensesine vuruyor ve ''güreşçen mi len sen :d'' diyor. Kellos kendine gelememişken Rusev onu iplere fırlatıyor ve bir de Spinning Heel Kick vuruyor. Ardından tek ayağı ile tuşa gidiyor. 1, 2- Kellos atıyor! Rusev sinirleniyor ve onu kaldırıyor. Bu sırada Lana'nın ''RUSEV CRUSH'' dediğini duyuyoruz. Rusev aniden gaza geliyor ve Kellos'a Superkick vuruyor! Ardından Accolade bağlıyor. Kellos saniyesinde pes ediyor.

27 Mayıs Rise! *LIVE* WWE%2BRaw%2B8-17-15.mpg_snapshot_04.04.28_%255B2015.08.17_23.39.45%255D

Rusev kazandı! Ardından Lana da ringe giriyor. Elinde bir mikrofon var.

Lana: Önümüze koyabileceğiniz en iyisi bu mu? Bu.. bu bir şaka olmalı. Evet, siz Amerikanların yaptığı komik olmayan bir şaka. İşte size temizinden bir Bulgar şakası. İki Amerikalı yan yana oturuyorlarmış ve ne kadar güzel bir ülke olduklarını düşünüyorlarmış. Hahahahahaha. Şaka dediğin böyle yapılır, güreşçi bile olmayan gerizekalıları güçlü Rusev'in karşısına çıkararak değil.

Rusev: Rusev oyalanmayı sevmez! Rusev parçalar! Rusev Machka!

Lana ve Rusev poz verirken arkada Bulgar bayrağı açılıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Baron Corbin: Showdown'da yaşananların açıklamasını mı istiyorsunuz? Yanlız kurttan hesap sormaya çalışanlar bedelini öder.

Bir kurt uluması duyuluyor ve görüntü gidiyor.

Marty Scurll: Kötü adam, kazanan, her zaman. Showdown'da 'kendimizi göstermemiz' için ayarlanan maçta bunu yeterince yerine getirdiğimi düşünüyorum. Peki sırada ne var benim için? Belki kemer alırım, belki yükselişe geçmek isteyen bazı kaybetmeye mahkumların kabusu olurum. Ama şunu aklınızdan çıkarmayın ki bunların hepsinde başarılı olurum. Long live the villain.

Promo bitiyor.

Cesaro ve Morrison ikilisi girişte gözüküyor! İkili her zamankinden daha hazır bir şekilde ringe ilerliyor.

Bunlar........ Kevin Owens ve Luke Harper ikilisi! Eski Anti Law Society üyeleri. Ya da Anti Law Society kurulmadan önceki adlarıyla Son Feci Bisiklet! İkili de hazır bir şekilde ringe ilerliyor.

CESARO&JOHN MORRISON VS SON FECİ BİSİKLET

Cesaro ve Owens ikilisi başlıyor. Lock-up'a giriyorlar ve Cesaro üstün çıkıyor. Owens'ı Side Headlock'a alıyor. Orada sıkarken Owens aniden kurtuluyor ve Cesaro'yu Side Headlock'a alan o oluyor. ''I'M THE HEADLOCK MASTER'' diye bağırıyor Owens ve bu sırada Cesaro kilidi kırıp onun arkasına geçiyor, belinden kavrıyor ancak Owens onun arkasına geçiyor ve ayak bileğine tekme atıyor. Cesaro sendelerken Owens onu iplere fırlatıyor, ardından peşinden koşarken Cesaro iplerde frenliyor kendini ve Owens'ın suratına dirsek geçiriyor. Owens suratını tutarken Cesaro koşuyor ve bir Uppercut ile sersemletiyor Owens'ı. Ardından karnına tekmeyi basıyor. Neutralizer pozisyonuna alacakken Owens onu Back Body Drop ile fırlatıyor. Cesaro sırtını tutarak kalkarken Owens'tan ona çok sert bir Lariat geliyor. Cesaro'yu kafasından tuttuğu gibi kaldırıyor ve köşeye oturtuyor. Ardından koşuyor ve Cannonball... Cesaro çekildi! Owens çok kötü çarptı. Cesaro şimdi onun üzerine koşuyor ve Flying Low Uppercut! Çok estetik! Owens ring dışına atıyor kendini tuş olmamak için. Cesaro onun peşinden gidiyor ama Owens aniden ona tokat atıyor. Cesaro kendine gelemeden bir de Forearm Smash çakıyor. Ardından onu ringe atıyor. Aprona çıkıyor Owens ve ipleri tutuyor. İplerden atlayacakmış gibi seyirciyi gaza getiriyor. Ama en sonunda normal bir şekilde ringe giriyor ve toparlanmaya çalışan Cesaro'yu tutuyor ve Belly-to-Belly Suplex ile fırlatıyor. Cesaro kendi köşesinde ayağa kalkıyor ve Morrison'a tag veriyor. Morrison hemen Owens'ın üzerine koşuyor. Owens'tan Clothesline denemesi var ama Morrison eğiliyor ve Pele Kick! Pele Kick geliyor! Owens sersemlemişken Morrison bir de Enzugri vuruyor. Ardından aprona çıkıyor. Owens kalkınca Flying Chuck denemesi geliyor ama Owens çekiliyor, Morrison arkasını döndüğünde Owens'tan ona Superkick geliyor! Owens tuşa bile gitmeden Luke Harper'a tag veriyor. Harper yavaş adımlarla giriyor ringe. Kalkmaya çalışan Morrison'a enfes bir yumruk atıyor. Morrison geriye doğru sendelerken Harper onu kolundan yakalıyor ve bir Short-Arm Clothesline ile indiriyor. Tuş denemesi. 1, 2- Morrison kalkıyor. Harper onu kaldırmaya çalışırken Morrison'dan onun karnına bir dirsek darbesi geliyor. Harper hazırlıksız yakalanmışken Morrison iplerden zıplıyor ve Crossbody deniyor.... Ama Harper onu yakalıyor ve Reverse STO ile ringe gömüyor! Morrison acı içerisindeyken Harper, Cesaro'nun üzerine koşuyor ve onu Big Boot ile düşürüyor ringden. Cesaro yerdeyken Harper, ayağa kalkmaya çalışan Morrison'a bakıyor ve Discus Lariat için koşuyor... Morrison eğiliyor ve Cesaro'ya tag vermek için atlıyor....ama Cesaro yerde. Ayağa kalkmaya çalışıyor. Morrison ona 'haydi' diye bağırırken Harper onu arkadan roll-up'a çekiyor. 1, 2-

Harper'dan bir Superkick denemesi var ama Morrison eğiliyor, ardından iplerden zıplıyor ve Flying Chuck ile indiriyor Harper'ı! Tuş denemesi. 1, 2- son anda atmasını biliyor Harper! Morrison şimdi köşesine geçiyor. Harper kalkınca Morrison koşuyor ama HARPER'DAN DISCUS LARIAT! Tuş denemesi. 1, 2- Cesaro bozdu! Cesaro bozdu tuşu! Harper onun peşinden gidiyor ama Cesaro'dan bir Dropkick geliyor ona. Cesaro ardından ringe girmeye çalışan Owens'a da bir Dropkick vuruyor. Son Feci Bisiklet dağılmışken Cesaro köşesine geri dönüyor. Harper ve Morrison aynı anda ayağa kalkıyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Harper vurunca boo, Morrison vurunca cheer geliyor. Morrison üstün çıkıyor ve ani bir Hurricanrana ile Harper'ı fırlatıyor. Harper kalkınca Morrison onun karnına bir tekme atıyor ve Moonlight Drive vuracakken Harper onu ittiriyor ve bir Big Boot ile yıkıyor. Ardından Owens'a tag veriyor. Owens giriyor ve Morrison'ın karnına tekme atıyor. Pop-Up Powerbomb için fırlatıyor, zıplatıyor ama Morrison'dan Dropkick! Owens ayağa kalktığında Morrison'dan ona bir de Roundhouse Kick geliyor! Owens iyice sersemlemiş bir şekilde köşede buluyor kendini. Morrison ardından onun üzerine Stinger Splash ile uçuyor. Owens yere düşünce Morrison'dan Starship Pain denemesi... Harper çekiyor Owens'ı ring dışına! Morrison ardından onlara bakıyor. İkili ring dışındayken Cesaro, Missile Dropkick ile atlıyor Harper'ın üzerine. Owens ringe kaçınca Morrison'dan gelen bir Superkick ile yıkılıyor Owens. Morrison köşeye tırmanıyor ve Starship Pain! Tuş denemesi. 1, 2, 3!

Cesaro ve Morrison ikilisi güzel bir galibiyet alıyorlar. İkili beşlik çakıyor. Reklamlar.

27 Mayıs Rise! *LIVE* 14659169710

Sami Callihan: Son PPV'de yaşananların sebebi... işlerin biraz karışık olmasıydı. Bana göre kazanan zaten bendim ama o maçı kazansaydım bu kadar ses getirmezdim. 'PWE, Callihan'ı komedi karakteri yapacak.' 'Aha Callihan jobber oluyor.' Hayır. Eskisinden daha güçlü dönüyorum, bunu önümüzdeki Showdown'da AJ Styles'ı parçaladığımda görebilirsiniz.

Sami Callihan'ın Showdown'da aksiyonda olacağı duyuruluyor. 

Önümüzdeki Showdown'a aynı zamanda Ambrose Asylum şovu duyuruluyor. Konuk ise CM Punk! 

Şimdi Main-Event zamanı!

''QUIET ON THE SET! CAN WE PLEASE BE QUIET ON THE SET?''

27 Mayıs Rise! *LIVE* Miz3rdcrop

The Miz ringe giriyor. Kendinden emin bir şekilde ilerliyor. Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

DIDIN.....GO!

27 Mayıs Rise! *LIVE* Christian-2012-wwe-smackdown

Christian da ringe giriyor.

CHRISTIAN VS THE MIZ

Christian ve Miz hemen ringin ortasında buluşuyorlar. Miz hemen Christian'a lafları saydırmaya başlıyor...derken Christian'dan ani bir tokat! Ardından Christian arkadan yakalıyor Miz'i ama Miz kurtuluyor ve Christian'ın suratına yumruk atıyor. Christian sersemlemişken Miz onu iplere fırlatıyor ve Flapjack ile yere çarpıyor! Christian ayağa kalkmaya çalışırken Miz onu arkadan yakalıyor ve Half Nelson Facebuster ile yere çarpıyor! Tuş denemesi. 1, 2- Christian kurtuluyor. Miz şimdi onun kalkmasını bekliyor. Christian kalkarken Miz onun karnına tekmeyi vuruyor, iplerden sekiyor ve eğilmiş Christian'ın kafasına bir Big Boot! Çok hızlı başladı Miz! Christian iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Miz bu sırada onu belinden yakalıyor ve aşağı çekecekken Christian iplere tutunuyor. Miz ise yere düşüyor botch yapıp. Miz ayağa kalkarken Christian onu yakalıyor ve Forearm Smash'i geçiriyor suratına. Miz burnunu tutuyor. Yüzüne vurulmasını pek sevmiyor gibi. Christian onu iplere ittiriyor ve Miz sektiğinde Christian onu omuzluyor. Ardından Fireman's Carry Facebuster ile indiriyor. Miz kalkmaya çalışırken Christian onun suratına tekme atıyor yeniden. Miz acı içerisinde yerdeyken Christian köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop ile atlıyor...derken Miz çekiliyor. Christian dirseğini tutarak kalkarken Miz'den Snap DDT geliyor hemen! Miz yeniden tuş deniyor. 1, 2- Christian kurtuldu. Miz onu arkadan yakalıyor ama Christian hemen pozisyonu bozuyor ve Miz'in kolunu yakalıyor ve sırtına dirsek vuruyor. Miz arkasını döndüğünde Christian ona Headbutt vuruyor! Miz yere düşüyor. Christian onun bacaklarını kavrıyor ama Miz onu ittiriyor. Christian kıçının üzerine oturuyor. O kalkarken Miz hemen koşuyor ve Running Knee Lift! Christian yerde buluyor kendini yine. Miz şimdi kendisini boolayan seyircilere dönüyor ve sessizlik diye bağırıyor! O daha çok boo alırken Christian'ın köşeye tutunarak kalkmaya çalıştığını görüyoruz. Miz şimdi Christian'ı kendisine çeviriyor ve köşeye ittiriyor. Orada deli gibi yumruklamaya başlıyor onu. Maç boyu suratına gelen tüm darbelerin acısını çıkarmak istercesine vuruyor. Christian yorgun düşünce Miz onu bırakıyor. Ardından koşuyor ve Awesome Clothesline için ama Christian çekiliyor ve Miz köşeye çarpıyor! O acı içerisindeyken Christian onu bekliyor. Miz arkasını dönünce Back Kick! Ardından Corner Springboard Sunset Flip! 1, 2- Miz kurtuluyor.

O kalkınca Christian'dan ona Dropkick geliyor! Miz kendini ring dışına atıyor. Yeniden ringe girmeyi deniyor ama Christian'dan Baseball Slide geliyor! Miz sırtını bariyerlere çarpıyor. Ardından yeniden girmeye çalışıyor ama Christian bir Baseball Slide daha deniyor, ama Miz onun bacaklarını tutuyor ve onu da ring dışına çekiyor, sonra da bariyerlere fırlatıyor. Miz ringe giriyor. Christian da girdiğinde Miz onun karnına tekmeyi vuruyor ve Reality Check! Tuş denemesi. 1, 2- Christian kurtuldu! Miz sinirli bir şekilde kaldırıyor Christian'ı ama Christian'dan ona bir yumruk geliyor. Miz sersemlemişken Christian onu Hurricanrana ile fırlatıyor köşeye doğru! Miz köşeye çarpıyor, sonra da ringin ortasına sürünmeyi deniyor. Christian köşeye çıkıyor ve ayağa kalkan Miz'in üzerine Flashpoint ile uçuyor! Tuş denemesi. 1, 2- Hayır! Miz atıyor omzunu. Christian, kalkmaya çalışan Miz'i yakalıyor ve Lifting DDT ile yere çarpıyor! Köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor...ama Miz dizlerini kaldırıyor. Christian karnını tutarken Miz'den tuş denemesi. 1, 2- Christian kurtuldu! O ayağa kalkmaya çalışırken Miz onu yakalıyor ve Mizard of Oz! İki eski finisherını vuruyor Miz! Yeniden tuş deniyor. 1, 2- Christian'ın ayağı iplerin altında! Miz sinirli bir şekilde hakeme bakıyor. ''Ben kimim biliyor musun sen lan'' diye bağırıyor Miz hakeme. Hakem köşeye çekilirken Miz onu takip ediyor. Christian yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Miz arkasını döndüğünde Christian onu Drop Toe Hold ile yere indiriyor. Ardından Cloverleaf pozisyonuna getiriyor ve Cloverleaf bağlıyor! Miz acı içerisinde. Elini yere vuracakken karar değiştiriyor ve iplere erişiyor. Christian köşeye geçiyor. Miz kalkarken Christian, Spear için koşuyor ama Miz ring dışına iniyor yeniden. O boo alırken Christian onun üzerine Suicide Dive ile uçuyor! İkisi de bariyerlere çarpıyor. Christian, Miz'i ringe sokuyor. Miz kalkınca Christian onun üzerine koşuyor yeniden Spear için ama Miz çekilince hakeme denk geliyor! Hakemi Spear'ledi Christian! Miz arkadan roll-up'a çekmeyi denese de hakem olmadığı için sayan olmuyor. Miz kalktığında Christian onun karnına tekme vuruyor. Ardından çeviriyor ve Killswitch ile yere yapıştırıyor! Tuşa gidiyor ama hakem hala yerde.

GOLDBERG! Christian hemen girişe dönüyor. Kimse gelmiyor bir süre. Christian da 'herhalde teknik ekip bir şeyleri yanlış yaptı' diye arkasını dönüyor VE SPEAR! GAFİL AVLIYOR GOLDBERG! Ardından Miz'i, Christian'ın üzerine çekiyor. Goldberg ringden iniyor ve seyircilerin arasından arka alana dönerken yavaş yavaş ayılan hakem tuşu saymaya başlıyor. 1, 2, 3!

Miz, Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu yenmeyi başarıyor! Bunu kutlayamayacak kadar halsiz olsa da mutlu olduğu yüzünden belli. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.

En son The Barbaric Berzerker tarafından Cuma 27 Mayıs 2016, 22:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:04

Hadi bakalim ....
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:06

Segment ile başlamışız. Yaşasın Corey baba.
The Bad Guy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Bad Guy

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:12

Guzel bir Rise şovu olacağını düşunüyorum. Hayırlısı..
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:14

Aynen güzel olacak gibi
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:20

Şovların yazılış şekilleri değişikliğe uğramış sanırsam.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:22

Recep Tayyip Erdoğan demiş ki:
Şovların yazılış şekilleri değişikliğe uğramış sanırsam.
Şovu paylaşan veya segmentleri yazanlara göre değişiyor hep o. Emircan'ın yazım şekli farklı, benimki farklı.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:27

İyi bir başlangıç olmuş. Takipteyiz.
The Bad Guy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Bad Guy

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:31

Takipteyiz
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:34

Ufak bir part geldi.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:36

KİNSAŞAAAAAAAAAAAAAAAAA
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:37

Bekliyoruz
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:47

Çürüdük
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:48

Sayfa 2 yapın şunu.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 27 Mayıs Rise! *LIVE*   27 Mayıs Rise! *LIVE* EmptyCuma 27 Mayıs 2016, 20:49

Sound Of Madness demiş ki:
KİNSAŞAAAAAAAAAAAAAAAAA

+1

27 Mayıs Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» 5 Mayıs Rise - Last In The Line LIVE
» 13 Mayıs Rise ! LIVE in Brooklyn!
» 13 Mayıs Rise!
» 31 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*
» 24 Mayıs Showdown *LIVE*