PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

1 Temmuz Rise! *LIVE*

+12
Rawe
Klaus Meine
Mamy D Way
Austin 3:16
The Masked Assassin
Fin del Mundo
The Wildcat
The Omega
The King Of Spear
The Charismatic Enigma
Achilles
Ace of Diamonds
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

1 Temmuz Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 20:57

Money, Power, Fame eşliğinde Rise başlıyor!

Mauro Ranallo: Bayanlar ve baylar, Rise'a hoş geldiniz. Meslektaşlarımın bazı işleri olduğundan dolayı bugün sadece ben burada olacağım.

Goldberg burada! Summerslam'de kemerini korumuştu hatırlayacağınız üzere. Ringe giriyor ve köşeye çıkıp kemerini kaldırıyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* WHC_Goldberg_resize

İniyor ve bir mikrofon alıyor.

Goldberg: Çok konuşmayacağım. Rise'a en büyük şampiyonun kim olduğunu hatırlatmak için buraya çıktım. Geçen Pazar günü kemerimi Christian'a karşı korudum. Zorlandım, ama başardım. Dahasını da başarabilecek kuvvete sahibim. Christian da yolumuzdan çekildiğine göre size sorarım. WHO'S NEXT!

Goldberg mikrofonu atıp arka alana gidecekken bir müzik duyuluyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Aj-styles

Girişte bir süre bekliyor ve Goldberg'e bakıyor. Arkasında Bullet Club beliriyor tüm kadro. AJ, ekibine girişte durun diyor ve tek başına ringe giriyor.

AJ Styles: Tebrikler Goldberg, bana kaybedeceğin kemerini Christian'a karşı korumuşsun. Summerslam'deki maçınızı izledim ve yeteneksizin tekine göre gayet iyi iş başardın. Ama oyun vakti üzgünüm ki sona erdi. Sorunun cevabını biliyorum. I'M NEXT!

Goldberg: Güldürme beni cüce. Arkanda bir ordu var diye kemerimin adayı mı oldun şimdi? Şimdi çekil de abin kendine düzgün bir rakip bulsun.

Goldberg ringden iniyor, inerken de omuz atıyor AJ'a. Rampada ilerlerken Bullet Club'un karşısına geçiyor. Hadi çekilin derken AJ bir işaret veriyor ekibine  ve BC çekiliyor. Goldberg arka alana dönerken onun sırtını sıvazlıyorlar, ensesine şaplak atıyorlar ''aferin len şampiyon'' dercesine. Goldberg sinir olmuş bir şekilde arka alana gidiyor.

AJ Styles: Korktum demesi yeterliydi halbuki. Ancak bir dahakine bu kadar merhametli olmayacağız. 

AJ da ringden iniyor ve ekibi ile birlikte arka alana dönüyor.

Austin Aries girişte!

1 Temmuz Rise! *LIVE* Maxresdefault

Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Ted DiBiase ringe ilerliyor şimdi de.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Vlcsnap-2010-04-03-17h05m46s189

Ringe giriyor ve rakibine bakıyor.

AUSTIN ARIES VS TED DIBIASE

Zil çalıyor, Ted Dibiase kasıla kasıla hareketler yaparken Aries beklemek istemiyor ve Discus Elbow Smash geliyor. Dibiase ne olduğunun farkında değil, Aries kendi köşesinden geriliyor ve bir de IED geliyor. Hemen tutuyor boynundan ve DDT. Tuşa gidiyor, 1 2 Dibiase atıyor. Aries karnına bir tekme atıyor ve kaldırmaya çalışıyor, Brainbuster denemeye çalışıyor ama Dibiase direniyor ve karnına bir tekme atıyor, bir tane daha atıyor ve Snap Suplex ile kurtuluyor. Aries hemen kalktı ve rakibinin üstüne gitti ama Dibiase iplerden yarı çıkıyor ve hakem araya giriyor. Dibiase geri geliyor ama Austin'i görünce tekrar çıkıyor. Austin çocuk gibi oyun oynayacağım bilsem gelmezdim diyor. Bunu duyan Ted ringe giriyor ve Austin'e tokat atıyor. Austin sinirli bakıyor, Ted Dibiase'den bir tokat daha geliyor. Aries Clothesline ile yere yapıştırıyor Dibiase'yi. Hemen kaldırıyor ve Inverted Suplex Slam yapıyor. Ted Dibiase yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor ve dinleniyor, Aries boş durmuyor ve iplerden geriliyor Heat Seeking Missile. Dibiase'yi kaldırıyor ve Forward Russian Legsweep. Aprona çıkıyor Dibiase'yi, iplerden geçiriyor ama ringe sokmuyor ve Aries'den çok şık bir Macho Neck Snap. Ringe giriyor ve tuşa gidiyor, 1 2 Dibiase omzunu kaldırıyor. Aries köşeye çıkıyor, Dibiase kafasını kaldırıyor ve gözleri Aries'i arıyor. Austin Aries buradayım Teddycim diyor ve Missile Dropkick ile Dibiase'nin sırtına doğru atlıyor ama Dibiase çekiliyor ve Aries ring ile ciddi anlamda bütünleşiyor. Dibiase iplerden destek alıyor ve kalkıyor. Toparlanıyor ve yerde ki Austin'i tekmeliyor. Kafasına seri yumruklar atıyor ve taunt yapıyor, Austin'i kaldırıyor, iplere gönderiyor ve Dibiase'den mükemmel bir Rebound Clothesline geliyor. Aries kalkıyor ve arkasını dönüyor, Dibiase'den Snap Scoop Powerslam geliyor. Austin Aries darbenin etkisiyle hemen kalkıyor ve Dibiase'den suratına High Knee geliyor. Dibiase tutuyor ve Dream Street deniyor ama Aries kolundan tutuyor ve reverseliyor hareketi. Dibiase kalkıyor ve Aries'e doğru gidiyor ama Austin Aries onu omuzluyor ve Death Valley Driver yapıyor. Aries köşeye çıkıyor ve 450 Splash. Aries bitmedi daha diyor ve Dibiase'yi kaldırıyor, Brainbuster geliyor bir de. Tuşa gidiyor, 1 2 3. Ve Aries return maçını kazanmasını biliyor.

Aries maçtan sonra çok sevinmeden köşeye çıkıyor ve orada yatıp galibiyetini kutluyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Austinaries3

Arka alana dönüyoruz.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Tumblr_n50iymTZeb1rmvjexo1_1280

Seth Rollins: Dean Ambrose. Seni aptal herif. Sınırları zorlamayı sevdiğini söylüyorsun ama seni sınırların içine zorla sokup hapsedeceğim gerçeğini göz ardı ediyorsun. Daha önce bir Iron Man maçına çıkmıştık ve bu yarım saatlikti, X-Rated'da çıkacağımızın yanında bir çerez kalsa bile o maçı kim kazanmıştı Dean? Evet, ben kazandım. Sana karşı kazandığım tek maç o da değil. Senin kıçını FCW'de tekmeledim, WWE'de tekmeledim, PWE'de tekmeledim ve yine tekmeleyeceğim. Sen de ait olduğunu iddia ettiğin sokaklara dönüp benimle çıkacağın ringden daha huzurlu bir ortam bulabilirsin. Nasıl bir hata yaptığını bilmiyorsun. Beni PWE kemerini almaktan alı koydum. Daha önce seni yenerek aldığım kemeri yeniden alamadım çünkü sen kıskanç ibnenin tekisin. PWE kemerini iki kez alan tek kişi olma onuruna erişmek istiyordun ve benim hakkımı yeniden yemeye çalıştın. Hayır Dean. Beni engellemedin, sadece geciktirdin. Seninle işim bittiği zaman The Rock'un karşısına yeniden çıkacağım ve bu sefer onun omzunu 3 saniye yerde tutacağım. Ama dediğim gibi, önce seninle ilgileneceğim. Pek iyi bir muamele de görmeyi bekleme.

Kamerayı kapatıyor Seth. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Marty Scurll, John Cena, Kofi Kingston ve Chris Jericho dörtlüsü var.

CHRIS JERICHO&KOFI KINGSTON VS JOHN CENA&MARTY SCURLL

Kofi ve Cena başlıyorlar maça. Lock-up’a giriyorlar. Cena onu Side Headlock’a alıyor, ardından Headlock Takedown ile yere fırlatıyor. Kofi kalkmaya çalışırken Cena onu Fisherman Suplex pozisyonuna alıyor. Kofi sıyrılıyor ve Cena’nın Clothesline denemesine eğilerek karşılık veriyor ve Cena arkasını döndüğünde Dropkick vuruyor Kofi. Cena yere yapışıyor. Kalkmaya çalışırken Kofi onun göğsüne koşarak bir tekme atıyor. Cena ipleri tutuyor. Kofi ise bekliyor. Cena kalkıyor ve Kofi ona iki eliyle gel işareti yapıyor. Cena onun üzerine doğru gidince Kofi’den Spinning Heel Kick denemesi var ama Cena eğiliyor ve karşı iplerden sekip Shoulder Block ile yıkıyor onu! Kofi kalkınca ikinci Shoulder Block da geliyor. Kofi kalkınca yumruk deniyor ancak Cena eğiliyor ve Protobomb! Five Knuckle Shuffle tauntunu atıyor şimdi. İplerden sekiyor ama tam yumruğu vuracağı an Kofi yuvarlanarak kaçıyor ve Cena elini boş yere vuruyor. Ayağa kalkarken Cena, Kofi onu Small Package’e alıyor. 1, 2- Cena kurtuluyor. Kofi, Cena kalkar kalkmaz onu köşeye fırlatıyor. Üzerine koşuyor ve Monkey Flip ile fırlatıyor Cena’yı. Jericho tag istiyor köşede. Kofi tag veriyor. Jericho ringe giriyor ve kalkmaya çalışan Cena’nın üzerine hemen Flying Forearm Smash ile uçuyor. Cena yeniden yerde kalırken Jericho ‘’kamon beybey’’ diye bağırıyor. Seyirci gaza geliyor iyice. Cena kalkınca Jericho arkasını dönüyor ve Cena hemen yumruk sallıyor, fakat Jericho onun koltuk altına giriyor ve Northern Lights Suplex yapıyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- Cena kalkıyor. Jericho ayağa kalkınca Cena’da kalkıyor. Jericho hemen Backhand Chop vuruyor. Cena göğsünü tutuyor derken aniden Jericho’yu sırtlıyor! Jericho dirsek darbeleriyle inmesini son anda bilse de yaşadığı şoktan dolayı maçın üstünlüğünü kaybediyor ve Cena onu Hip Toss ile yere fırlatıyor. Jericho kalkmaya çalıştığında Cena onu Bodyslam’e kaldırıyor ve çarpıyor yere. Marty köşede tag istiyor. Cena köşesine gidiyor ve Marty’e tag veriyor. Marty yavaş adımlarla ringe giriyor ve ayağa kalkmış olan Jericho’ya bakıyor. Jericho kavramaya çalışıyor Marty’i ama Marty onun arkasına geçiyor ve muhteşem bir Rolling Release German ile fırlatıyor Jericho’yu! 

Jericho çok kötü düşüyor. Kofi tag alıyor Jericho’dan. Kofi ringe girer girmez Marty’nin üzerine koşuyor ama Marty’den ani bir Europan Uppercut geliyor. Kofi dizlerinin üzerine doğru çökünce Marty iplerden sekiyor ve Kofi’ye o vaziyette bir Europan Uppercut daha yapıyor. Tuş deniyor. 1, 2- Kofi kurtuluyor. Marty onu kaldırıp DDT pozisyonuna getiriyor. Tornado DDT için köşeye giderken Marty, Kofi onu ittiriyor ve Marty köşeye çarpıyor. O sersemleyince Kofi iplerden zıplıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor ona. Marty yere düşünce Kofi tuş girişiminde bulunuyor. 1, 2- Marty atıyor onu üzerinden. Kofi şimdi Marty’i kaldırarak kendi köşesine doğru sürüklerken Marty kurtuluyor ve Kofi’nin dizine ani bir Superkick buluyor! Kofi dizini tutarak yere düşüyor. Marty kendi köşesine gidip Cena’ya tag verirken, Kofi de aynı anda Jericho’ya tag veriyor. İkili aynı anda ringe giriyorlar. Cena hemen Shoulder Block ile girişiyor. Jericho kalktığında bir Shoulder Block daha yapıyor. Jericho yine kalktığında Clothesline deniyor ancak Cena eğiliyor ve Protobomb! Ardından FKS tauntunu yapıyor, iplerden sekiyor ve FKS! Jericho kalktığında AA için kaldırıyor Cena onu. Fırlatıyor……JERICHO İKİ AYAĞININ ÜZERİNE DÜŞÜYOR VE CODEBREAKER! Cena yerde. Jericho tuş deniyor. 1, 2- Cena ipleri tutuyor son anda.

Jericho çaresiz bir şekilde Kofi’ye tag veriyor. Kofi hemen ringe giriyor ve Cena’yı kaldırıp iplere fırlatıyor…Trouble In Paradise deniyor ama Cena onun bacağını yakalıyor. Muhteşem bir reversal! Bacağını yakaladığı Kofi’yi yere indiriyor ve bekletmeden STF bağlıyor! Kofi hemen iplere sürünüyor. Jericho’nun olduğu iplere sürünüp tag vermeye çalışıyor. Mucizevi bir şekilde erişmeyi başarıyor Kofi, Jericho’nun eline doğru. Jericho elini uzatıyor……Kofi tag verecek…..JERICHO ÇEKTİ ELİNİ! Yuhalamalar eşliğinde aprondan iniyor ve Jericho ve arka alanın yolunu tutuyor. Kofi de çok dayanamadan pes ediyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Cena-salute-e1443809942283

Kofi kendini ring dışına atarken Cena ve Marty ikilisi seviniyor. Aniden Marty, Cena'yı kendine çeviriyor ve SUPERKICK!

Arka alana dönüyoruz.

1 Temmuz Rise! *LIVE* WYaVgq
Antonio Cesaro: Merhaba. Hello. Hallo. Bonjour. Ciao. Bendeniz Antonio Cesaro. Beni daha önce takım şampiyonlarından Cesaro olarak tanıyordunuz ama o işleri bırakma kararı aldım. Bireysel kariyerime odaklanacağım bundan sonra. Başkaları beni geride tutamayacak. İnsanlara yumruklarımı geçireceğim, tekmelerimi geçireceğim. Ama önümdeki işi her zaman başarıyla yerine getireceğim çünkü ben bir ''profesyonelim''. Görüşürüz. Goodbye. Auf wiedersehen. Adieu.

Golden Rule duyuluyor ve Dolph Ziggler girişte gözüküyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Entrance-of-Dolph-Ziggler

Karışık tepkiler eşliğinde ringe ilerliyor Dolph ve rakibini bekliyor.

LADIES AND GENTLEMAN
E
C
3

1 Temmuz Rise! *LIVE* EthanCarterIIIIllegalForeignObject

Ethan Carter III ringe giriyor.

KING OF THE RING QUARTER FINAL
DOLPH ZIGGLER VS ETHAN CARTER III

Hakem maçı başlatıyor ve ikili lock up ile başlıyorlar, EC3 üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor. Dolph Ziggler ayaklanma başlıyor, EC3 karnına tekmeler atıyor ve Ziggler'ı iplere gönderiyor, ve EC3'den Double High Knee geliyor. Tuşa gidiyor, Ziggler 1'de atıyor. İkisi de hemen kalkıyor ve EC3 Hip Toss ile Ziggler'ı atıyor. Ziggler kalkıyor ve Dropkick yapıyor, bir kez daha kalkınca Dropkick geliyor. Ziggler köşeye çekiliyor, EC3 üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor. Ziggler'da fırsatı kullanıyor ve Clothesline geliyor. EC3 kalkınca Flapjack ile atıyor. Kalk da sana Dropkick nasıl yapılır gösteriyim diyor. EC3 kalkıyor ve Ziggler'dan Dropkick. EC3 yine kalkıyor ve bir Dropkick daha. Dolph Ziggler Dropkick böyle yapılır diyor ve EC3'yi yumruklamaya başlıyor. Kaldırıyor ve Standing Neckbreaker. Ziggler hemen kalkıyor ve Shoulder Jawbreaker hemen ardından da Sitout Facebuster yapıyor. Tuşa gidiyor ama EC3 1 de atıyor. Ziggler Headlock bağlıyor. EC3 debeleniyor yerde. Ziggler Headlock bağlamışken bir de onu Head Stand Headlock'a çeviriyor. EC3 ringden güç alarak kalkıyor ve Body Slam ile Ziggler'ı yere çakıyor. Toparlıyor kendini ve Dolph'un kalkmasını bekliyor. Kalkınca arkasına geçiyor ve German Suplex geliyor. Kalkıyorlar ve bir German Suplex daha. Bir daha kalkıyorlar ve bir German Suplex daha. Ethan Carter III taunt yapıyor. Ziggler kalkarken tekmeler atıyor. İplerden geriliyor ve Running Crossbody. Ziggler beklediğinden hızlı kalkıyor ve EC3 dizine tekme atıyor, DDT yapıyor. EC3 biraz tekmeliyor Ziggler'ı yerde, biraz da yumruk atıyor ve köşeye çıkıyor. 

Dolph Ziggler'ın kalkmasını bekliyor, Ziggler kalkıyor ve arkasını dönüyor, durumu fark ediyor ve hızlıca koşup köşeye çıkıyor, EC3'yi yumrukluyor. EC3 Ziggler'ı ittiriyor ve Ziggler düşüyor ama hemen kalkıyor ve hızlıca köşeye çıkıyor, Top Rope Sitout Facebuster geliyor. Klasik Ziggler. Dolph Ziggler köşeye çekiliyor, EC3 hala yerde. Ziggler köşeye yaslanıyor, ayaklarını iplere uzatıyor. O sırada EC3 kalkıyor ve Ziggler'dan Superkick geliyor. EC3 yerde kımıldamıyor, Ziggler'da ne zararı olur diyor ve ringden çıkıyor, spiker masasına gidiyor ve Corey Graves'in suyundan içiyor. Graves'e bakıyor ve ucundan sana da bıraktım diyor. Corey Graves alaycı bir tavırla çok sağol ya diyor ve Ziggler sinirleniyor, kalan suyu da Graves'in üstüne boşaltıyor ve ringe giriyor. Ziggler ringe giriyor ve EC3 yakalıyor onu Belly to Belly Suplex geliyor. Ziggler kalkmaya çalışırken onu tekmeliyor ve kalkmasını engelliyor. EC3 geriliyor iplerden ve Running Corkscrew Neckbreaker geliyor. Ziggler daha kalkamadan EC3 yine ipten geriliyor ve Running Forearm Smash geliyor. Tuşa gidiyor, 1 2 ama Dolph atıyor. Kaldırıyor ve boynunda tutuyor, One Percenter denemek istiyor ama Ziggler tutuyor belinden ve Inverted Scoop Powerslam yapıyor. Bir de Running Neck Snap geliyor. Ziggler EC3'yi kaldırıyor ve klasik yumruklar ile onu köşeye kadar götürüyor. Ziggler koşuyor ve Stinger Splash ve Swinging Neckbreaker. Klasik Elbowlara başlıyor, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ve Heart Stopper. Tuşa gidiyor, 1 2 ama EC3 atıyor. Ziggler hemen kalkıyor ve EC3'yi kaldırıyor, EC3 karnına dirsek atıyor ve Ziggler'ı iplere gönderiyor, Flapjack ile de atıyor. Kaldırıyor ve Russian Legsweep yapıyor ve tuşa gidiyor, 1 2 ama Dolph Ziggler omzunu kaldırıyor. EC3 kalkıyor ve Ziggler'ı omuzluyor, Fireman's Carry Cutter deniyor ama Ziggler Famouser ile reverseliyor. Ziggler iplere tutunarak kalkıyor, EC3 de kalkıyor, arkasını dönüyor ve Superkick! EC3 yere düşmüyor, dizlerinin üstünde ayakta kalıyor. Ziggler pusuda bekliyor, Ethan Carter III kalkıyor ve Zig Zag. Ziggler tuşa gidiyor, 1 2 3 oluyor. Ziggler yarı finale ulaşan ilk katılımcı oluyor ve Ethan Carter III'den intikamını da almış oluyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler

Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Renee Young'un yanında Randy Orton var.

Renee Young: Bugünkü konuğum Randy Orton. Randy, geçen Showdown'da nefes kesen bir maçta Samuel Shaw'ı mağlup ettin.

Randy Orton: Evet, o konuya gelece-

Samuel Shaw arkadan saldırıyor! Randy'i yerde tekmeliyor! Onu Kata-gatame bağlamak için kaldırıyor....DERKEN RANDY'DEN ZEMİNE RKO! Shaw iki büklüm yatarken Randy geriliyor, koşuyor ve PUNT KICK! Randy olay mahallinden ayrılırken sağlık görevlileri Shaw'ı kontrole geliyor.

Geldik Main-Evente! The Club girişini gerçekleştiriyor.

Ringe giriyorlar ve rakiplerini bekliyorlar.

Goldberg de geliyor. Yanında Johnny Mundo var. Mundo tauntunu atıp ringe ilerlerken Goldberg'in pyro şovu başlıyor.

1 Temmuz Rise! *LIVE* MNi7YHi

İkili ringe giriyor.

THE CLUB VS GOLDBERG & JOHNNY MUNDO

Mundo ve Goldberg kendi aralarında bir şeyler konuşuyorlar ve Mundo'nun içerde başlayacağını görüyoruz. The Club cephesinde ise Anderson içeride. Hakem son kontrollerini yaptıktan sonra zili çalıyor. Anderson hadi gel dercesine kollarını iki yana açıyor ve Lock Up'a giriyorlar beraberinde. Goldberg içeride olanları şeyine takmazken Gallows Anderson'a destek için alkış tutuyor. Bu sırada Mundo'nun Anderson'u iplere kadar götürdüğünü görüyoruz. Anderson iplerle temas halinde olduğu için hakem araya giriyor ve bozuyor Lock Up'u. Mundo ellerini iki yana açıp bıraktığını söylüyor hakeme ama tam bu sırada bir tekme yiyor karnına Anderson'dan! Hemen ardından Headklock'a alıyor onu Anderson. Mundo biraz direndikten sonra iplere Headlock'tan kurtuluyor ve hemen iplere yolluyor onu ama döndüğünde Shoulder Block geliyor Anderson'dan! Mundo yerde şimdi! Mundo kalkmaya çalışırken Anderson iplerden sekiyor. Üstünden atlıyor Mundo'nun ve bu sefer de karşı iplerden sekiyor. O iplerden sekerken Mundo ayağa kalkıyor Anderson gelince yukarı zıplıyor ve Anderson bu kez de Mundo'nun altından geçip karşı iplerden sekiyor. Şimdi döndüğünde Armdrag geliyor Mundo'dan! Anderson çabuk ayağa kalkıyor ama kalkar kalkmaz bir tekme yiyor karnına. Ardından Snapmare ile yere oturtuyor onu Mundo. Anderson oturur pozisyondayken Mundo iplerden sekiyor ve Running Knee Strike geçiriyor suratına! Anderson amele sümüğü gibi yatıyor yerde. Mundo vakit kaybetmiyor ve bir de Standing Shooting Star Press yapıyor! Anderson acı içerisinde suratını tutarken Mundo ''BEN BUYUM İŞTE'' diye bağırıyor. Ardından tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmadan atıyor Anderson! 

Mundo şimdi kaldırıyor Anderson'u ama bir anda karnına yumruklar atmaya başlıyor Anderson! Bir kaç tane vurduktan sonra püskürtüyor Mundo'yu! Mundo biraz gerilince Clothesline deniyor ama Anderson eğiliyor ve karşı iplerden sekiyor hemen. Döndüğünde Bicycle Kick! Mundo yerde! Anderson tauntlar atıyor! Şimdi köşeye alıyor Mundo'yu ve tekmelemeye başlıyor. ''Come on Mr. İŞTE BEN BUYUM'' diyor ona! Ellerini iki yana açıyor ve ısrarla tekrarlıyor bunu. En sonunda nasibini alıyor ve bir tokat yiyor Mundo'dan! Ama devamı gelmiyor! Öfkeyle Knee Droplar vurmaya başlıyor köşede Anderson! Çok uzatmadan sertçe karşı köşeye yolluyor Mundo'yu. Mundo köşeden sekip üzerine geldiğinde Clothesline ile yere seriyor onu! Gallows hakemi kendisine çekiyor şimdi. Anderson'da bunu fırsat biliyor ve Mundo'yu kafası dışarıda olacak şekilde ikinci iplere koyuyor. Ardından bastırarak acı çektiriyor Mundo'ya. Bu sırada Goldberg ''işini yap lan'' diyor hakeme ve hakem arkasını dönerek Anderson'u fark ediyor. Anderson hakem onu uyarmaya gelmden bırakıyor Mundo'yu. Ama hakem yine de onu ikaz ediyor. Bu sırada Mundo bu boşluğu değerlendirmek istiyor ve sürünerek Goldberg'e tag vermeye çalışıyor. Ama Anderson onu fark ediyor ve yakalıyor ayağından. Mundo tüm gayretiyle dirense de Anderson onu baya uzaklaştırıyor Goldberg'den. Ama tam bu sırada bir Enzuguiri geliyor Mundo'dan! Hemen bir iki adım atıyor ve uçarak Tag veriyor Goldberg'e! Goldberg içeride! Anderson kafasını tutarak Goldberg'e doğru koşuyor ama Front Powerslam ile yere çakıyor onu Goldberg! Ardından kükrüyor resmen! Şimdi kaldırıyor Anderson'u ve iplere yolluyor ama Anderson döndüğünde bir Leg Lariat vuruyor Goldberg'e! Goldberg dizlerinin üstüne düşüyor sersemleyip. Bu sırada Anderson fırsatını bulmuşken bir de Gallows'a tag veriyor! Gallows girer girmez Goldberg'e koşuyor ama Big Boot ile yere seriyor onu Goldberg! Bu sırada kendine gelmiş olan Anderson'da Goldberg'e koşuyor! Goldberg Spinebuster ile Gallows'un üstüne çakıyor onu! Galows & Anderson üst üste dururken Goldberg iplerden sekiyor ve Elbow Drop! Gallows & Anderson paspas! Anderson kendini dışarıya bırakıyor. Gallows içeride kalıyor ve Goldberg tuş deniyor onun üzerinden! 1! 2! -3 olmuyor! 

Goldberg şimdi kaldırıyor onu ve iplere yollamak istiyor ama Gallows durumu leyhine çeviriyor ve iplere giden Goldberg oluyor. Şimdi Goldberg döndüğünde Shoulder Block vuruyor ama aynı şekilde Gallows'ta Shoulder Block vurunca ikisi de bir iki adım geriye doğru sendeliyorlar. Gallows eliyle göğsüne vurarak güç gösterisinde bulunuyor. Ardından iki elini de kaldırıyor ve Lock Up'u işaret ediyor. Goldberg ''tamam ulan'' dercesine bir mimik yaptıktan sonra Lock Up'a girmek üzere ellerini kaldırıyor iki isim de. Ama Gallows olayı bozuyor ve bir tekme vuruyor Goldberg'in karnına! Ardından bir de High Kick deniyor ama Goldberg eğilip arkadan yakalıyor onu ve Belly to Back Suplex yapıyor! Bu sırada Anderson bir anda ringe dalıyor ve Clothesline deniyor Goldberg'e! Ama Goldberg eğiliyor ve Anderson Mundo'ya doğru gidiyor. Mundo'dan bir yumruk gelince sersemce arkasını dönüyor Anderson ve SPEAR!! SPEAR GELİYOR GOLDBERG'DEN!! ANDERSON PERT!! 

Goldberg yine kükrerken Mundo yakınlığın avantajını kullanıyor ve sırtına dokunarak tag alıyor ondan. Goldberg şaşkın bir şekilde ona bakıyor. O da ringe girince Goldberg'e bakıyor. Bir süre ikili köşe de Face to Face yaparlarken Gallows Corner Body Splash ile uçuyor o bölgeye! Goldberg önceden fark edip kenara çekilmeyi başarıyor ama Mundo o kadar şanslı olamıyor! Şimdi Gallows öfkeli bir şekilde Goldberg'e bakarak Mundo'yu karşı köşeye yolluyor. Ardından oraya da Corner Body Splash ile uçuyor! Biraz geriliyor ve Mundo'da yavaşça üstüne geliyor Gallows'un. Ve şimdi High Kick ile yere seriyor Mundo'yu! Tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmuyor! Şimdi yerde tekmeler savuruyor Mundo'ya. Bu sırada Anderson acı içerisinde karnını tutarak ayağa kalkıyor. Goldberg'in dikkati onun üzerinde yoğunlaşıyor bu sırada derken Gallows'tan bir Clothesline geliyor Goldberg'e! Goldberg ringin dışına düşüyor. İki ayağının üstünde kalmayı başarsa da Anderson'dan bir Bicycle Kick geliyor ve yere düşüyor Goldberg! Gallows ve Anderson ringde gülüşürlerken Mundo arkadan Roll Up'a alıyor Gallows'u! 1! 2! son anda atıyor Gallows!! Ayağa aynı anda kalkıyorlar ama Gallows daha hızlı davranıyor ve Big Boot ile yere seriyor Mundo'yu! Gallows boğazından yakalıyor Mundo'yu ve kaldırırken Mundo ittiriyor ve Enzugri! Son çare olarak Goldberg'e uzatıyor elini ve Goldberg tag alıyor. Gallows'a dorğu koşuyor ve SPEAR! Bu sırada Mundo koşuyor ve Anderson'u ring dışına çekip spiker masasına fırlatıyor. Goldberg kaldırıyor Gallows'u, bir de Jackhammer için kaldırıyor ve JACKHAMMER! Gallows yerdeyken Goldberg tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

1 Temmuz Rise! *LIVE* NigUD6L

Goldberg ve Mundo ikilisi galibiyete uzanıyor. Mundo köşeye çıkıp kutlarken Goldberg de kemerini kaldırıyor. Mundo ringden inip Goldberg'e elini uzatıyor. Goldberg de kabul ediyor. Mundo gittikten sonra Goldberg kemerini kaldırıyor yeniden. Bu görüntüler eşliğinde şovumuzun sonuna geliyoruz.

En son The Barbaric Berzerker tarafından Cuma 01 Tem. 2016, 22:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 20:59

Şov var dediler geldik
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 20:59

Who's Next diyince çıkıp sırada ki benim diyesim geliyo evin içinde
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

Your champ is here, bitches! Very Happy
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:00

The King Of Spear demiş ki:
No , Your champ is here Fella Very Happy
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:03

Herkese hayırlı şovlar.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:03

Sanada Kardesim
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:04

Achilles demiş ki:

Üzdü...
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:05

The Charismatic Enigma demiş ki:
Achilles demiş ki:

Üzdü...
Ağlattı ..
The Wildcat
Newbie
Newbie
The Wildcat

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:09

Takip ediyorum.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:09

Part alabilir miyiz
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:10

Achilles demiş ki:
The Charismatic Enigma demiş ki:
Achilles demiş ki:

Üzdü...
Ağlattı ..

Ve PWE duman altı
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:10

Yeni part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:11

Çarşı pazar karışacak, demedi demeyin.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 1 Temmuz Rise! *LIVE*   1 Temmuz Rise! *LIVE* EmptyCuma 01 Tem. 2016, 21:11

Achilles demiş ki:
PWE World Heavyweight Champion - European Champion
Yes, my champ Very Happy

1 Temmuz Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» 29 Temmuz Rise! *LIVE*
» 15 Temmuz Rise! *LIVE*