PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE WorldWide Pre-Show

+4
Rawe
mothersboy
Texas Rattlesnake
Ace of Diamonds
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

PWE WorldWide Pre-Show Empty
MesajKonu: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 17:57

Ain't No Rest For The Wicked eşliğinde spiker masamıza dönüyoruz. Corey Graves her PPV'nin pre-showunda olduğu gibi yalnız.

Corey Graves: Bayanlar ve baylar, Worldwide'ın pre-show kısmına hoş geldiniz. Ben Corey Graves, ve şovumuzun bu kısmının anlatımında sizlere yardımcı olacağım. Ama önce, yeni yıldızlarımızın yetiştiği Road To Future şovundan bir kaç yıldızımıza döneceğiz.

PWE WorldWide Pre-Show A38db8b30269ab96fff5780c3a545632

Kalisto ve Sin Cara ikilisini görüyoruz. Rey Mysterio ise arkada dinleniyor gibi gözüküyor.

Kalisto: PWE. Dünyanın 1 numaralı güreş şirketi. Bizim sanatımızı sergilememiz için dört dörtlük ortam olacağı barizdi. Bu fırsat bizim için harika bir şey. Neler yapabileceğimizi herkese göstermek ve neden en iyi takım olduğumuzu kanıtlamak için sabırsızlanıyorum.

Sin Cara homurdanarak bir şeyler söylüyor. Bunun Kalisto'nun söylediklerini onaylama anlamı taşıdığını öğrendikten sonra Rey Mysterio koltuğundan kalkıyor.

Rey Mysterio: Kalisto ve Sin Cara, Lucha Libre stilinin bu ringlerdeki en büyük temsilcisi olacaklar. Zamanında ben bir kıvılcım başlatmıştım. Dünya Ağırsiklet kemerini 2005 senesinde belime takmıştım ve bu insanların saygısını kazanmıştım. Lucha Libre'nin sadece oradan buradan atlayan maskeli sirk ucubelerinden ibaret olmadığını göstermiştim. Şimdi, sıra onlarda.

---

PWE WorldWide Pre-Show Finn-has-words-for-wwe-main-rost-620x350

Finn Balor'u, Road To Future ringinin yanında görüyoruz.

Finn Balor: Benim adım Finn Balor. Kim olduğumu biliyorum. İçimde nelerin olduğunu ve ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum. Limitlerimi biliyorum. Ve asıl düşmanımın kim olduğunu da biliyorum. Road To Future, gelişmeye açık yıldızların olduğu bir şov. Burada olmayı seviyorum, insanların büyümelerini izlemek gerçekten eğlenceli ama sadece eğlence içermiyor şovumuz. Arada bir ciddi olmak zorundayız. Ciddi olmak zorundayım çünkü karşımda The Undertaker var. Bu endüstrinin efsanelerinden biri olmasına rağmen ışıklarla istediği gibi oynayıp millete saldırıp terör estirebileceğini sanıyor. Ben bunu değiştirmek için çabalıyorum. Undertaker'a, onun zamanının geçtiğini göstereceğim. Finn. Has. Risen.

---

PWE WorldWide Pre-Show Daniel-bryan-cuts-promo-orton-hiac-ryback-wants-cover-sheamus-620x350

Daniel Bryan var şimdi de kameralarımızda. 

Daniel Bryan: Kim olduğumu anlatmama gerek yok. Beni tanıyorsunuz, bazılarınız seviyor, bazılarınız nefret ediyor. Bu hiç bir zaman benim olayım olmadı. Evet, taraftarların sevgisi benim her zaman hoşuma gitti. Onların kollarını kaldırıp benim için YES diye bağırması gerçekten muhteşem bir şey ama, benim de onların sevgisine karşılık vermem gerek. Bunu nasıl mı yapacağım? İnsanların lanet kafalarını tekmeleyerek!

Edge ve Sami Callihan arka alanda yine.

Edge: Sami, burada olman harika. Geçen sefer o şerefsizler seni adice saldırılarına alet ettiğinde bunu engelleyememiştim.

Sami Callihan: Sorun değil kanka, daha kötü dayaklar yemiştim, merak etme.

İkili gülüyor.

Sami Callihan: Bu gece emin ol, senin yanında olacağım. Bana 5'e 1 dalsalar bile ayağa kalkıp senin hak ettiğin kemeri almana yardım etmek için geleceğim.

Edge: Teşekkürler adamım, senin gibi dostlar zor bulunuyor bu dünyada.

Edge ve Sami el sıkışıyor. Sami gittikten sonra Edge maçına hazırlanmaya devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=OcQzPtVtM5g

Proud To Be Loud! John Cena ringe ilerliyor.

PWE WorldWide Pre-Show 27809

Ringe girdikten sonra havlusunu açıyor, sonra rakibini bekliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=jZLwVPakzwM

Whoa! You're only smoke and mirrors!

PWE WorldWide Pre-Show Tumblr_mc2r874yH81qzx70zo1_1280

Cody de ringe giriyor.

JOHN CENA VS CODY RHODES

Maç başlıyor, ve Cena tip tip bakıyor Cody'e. Bir süre tartışıyorlar ve Cody tokadı basıyor Cena'ya. Cena da sinirlenip itiyor Cody'i ve bir yumruk sallıyor ama Cody kaçıp gülüyor. Bir kere daha sallıyor, onda da kaçınca üstüne yürüyüp turnbuckle'a yapıştırıyor Cody'i ve üstüne çıkıp yumruklamaya başlıyor. Hakem zorla ayırdıktan sonra Cody çenesini silip bakıyor ve hakem aradan çekildiği anda üstüne koşan Cena'ya bir Big Boot yapıştırıyor ve Springboard Crossbody ile üstüne atlıyor. Cena havada tutup bunu Fallaway Slam'e çeviriyor ve tuş deniyor ama başarısız. Sonra da ayağa kalkıyor Cena ve düşünüyor. Cody'i kaldırıp Irish Whip'e yolluyor, geri gelirken bir Atomic Drop, ama Cody iki ayağı üstüne düşüyor ve Beautiful Disaster deniyor, Cena eğiliyor ve bir Clothesline denemesi izliyoruz, ama Cody de yuvarlanarak kaçıyor ve bir Dropkick, Cena sersemleyince de Throwback Neckbreaker geliyor. Tuş denemesi başarısız oluyor ve bir Small Package ile Cena deniyor bu sefer tuş, olmuyor yine . Ayağa kalkıp tekrar lockupa giriyorlar, Cena üstün çıkıp Irish Whip ile atıyor. Cody apronda kalıyor ve üstüne koşan Cena'ya bir yumruk sallayıp geriye atıyor, sonra da bir Springboard Dropkick görüyoruz. Cena yerde kıvranıyor ve Cody tekrar tuş deniyor ama Cena dizinin arkasına vuruyor Cody'in ve onun dengesini kaybettiriyor, sonra da ayağa kalkıp bir Protobomb yapıyor. 5 Knuckle Shuffle için geliyor Cena, Cody ayağa kalkıp bir Superkick vuruyor! Cena sersemliyor, Cody bir kere daha vuruyor ve bu sefer Cena yere düşünce tuş deniyor, Cena 2'de kalkıyor. Cody sinirli bir şekilde kalkıp hakemle tartışırken Cena kendisini toparlıyor ama Cody döner dönmez bir kontra yaparak Cena'nın kafasına vuruyor. Cena ayakta sersemleyince de  bir kere daha Crossbody deniyor ama Cena sersemliğinden kurtuluyor aynı anda, Cody omzuna düşüyor ve Attitude Adjustment ! Sonra da hemen STF bağlıyor, Cody bir süre çırpınsa da pes ediyor.

PWE WorldWide Pre-Show RAW_1024_Photo_035

John Cena maçını kazandıktan sonra köşeye çıkıyor ve taunt atıyor.

Belirsiz bir yerdeyiz. Tapınağa benzer bir binanın alevler içinde yandığını görüyoruz. Binanın önünde yangını söndürmeye çalışan itfaiyeciler var, 2 tane de polis.

Polis 1: Rapor veriyorum. Rapor veriyorum. Aradığımız adamlar kaçtı. Tekrar ediyorum, aradığımız adamlar kaçtı.

Polis 2: Tapınakları da kül olmuşa benziyor. Onların izini kaybettik.

Polis 1: İzlerini kaybettik merkez, tekrar ediyorum. İzlerini kaybettik.

Polis 2: Sikeyim, onları nasıl bulacağız ki şimdi?

Şimdi de o belirsiz yerin çok ötesinde başka iki adamı bir araçta görüyoruz.

???: Sonunda kardeşim! Sonunda hem gerçek şiddeti görebileceğiz, hem de seni tok tutabileceğiz! Bunun için mistik saçmalıklardan uzak durmamız lazım, artık gerçek hayattayız..

Bu garip videonun ardından yine Corey Graves'e dönüyoruz.

Corey Graves: Bayanlar ve baylar, Worldwide'ın pre-show kısmının sonuna geldik. Ana şovda görüşmek üzere!

En son God's Biggest Mistake tarafından Paz 14 Ağus. 2016, 18:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:02

Neww Dayyyyy
mothersboy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
mothersboy

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:06

Bekle Cody... Sadece bekle...
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:07

#NewDayRocks
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:08

BU ŞOV EFSANE OLACAK
Shareef
Main Eventer
Main Eventer
Shareef

REP Puanı : 2

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:08

Texas Rattlesnake demiş ki:
#NewDayRocks
kardes o imzayi degistir, foto diye baktim birden elim ayagim dolandi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:09

Shareef demiş ki:
#NewDayRocks
Sonunda birisini korkuttum Very Happy
Shareef
Main Eventer
Main Eventer
Shareef

REP Puanı : 2

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:13

Shareef demiş ki:
#NewDayRocks
yapma Very Happy
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:14

Shareef demiş ki:
Shareef demiş ki:
#NewDayRocks
yapma Very Happy
PWE WorldWide Pre-Show VYoJPn
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:15

Yeni part geldi.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:18

PPV'lerde Balor Demon olmuyomuydu? Bu ara Daniel'ın o tip ne öyle
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:24

Önemli maçlarda oluyor. PPV diye bir kural yok.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:25

Maça çıkmayacağı için normal Balor.

Yeni part geldi.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:25

Sigaralı segment?
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: PWE WorldWide Pre-Show   PWE WorldWide Pre-Show EmptyPaz 14 Ağus. 2016, 18:30

Motörhead demiş ki:
Sigaralı segment?
Hatırlatma be reiz

PWE WorldWide Pre-Show
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE WorldWide II Pre Show *BANT*
» PWE WorldWide II Main Show *BANT*
» PWE WrestleMania II Pre-Show
» PWE Rebirth PRE SHOW
» PWE WorldWide *LIVE FROM FLORIDA*