PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

1 Eylül Road to Future *BANT*

+6
The Swiss Sensation
Connecticut Blue Blood
The Chosen One
The Last Outlaw
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
10 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

1 Eylül Road to Future *BANT* Empty
MesajKonu: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:12

Feel Invincible duyuluyor ve Road To Future başlıyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* Vlcsnap-00055

Tom Phillips: Bir Perşembe akşamı Road To Future ile sizlerleyiz. Ben Tom Phillips ve yanımda Renee Young ve William Regal var.
William Regal: Bu akşam özel bir şov olacak. Survivor Series öncesi son Road To Future Şovu.
Renee Young: Aynı zamanda ilk Gate of Future Şampiyonunu göreceğiz.

Cult of Personality!

1 Eylül Road to Future *BANT* Cm-punk-2172210

Genel Menajer geliyor. Punk ringe girip mikrofon alıyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* CM+Punk+sitting+in+the+ring+9-5+RAW

CM Punk: Hepiniz bir an önce maçlara geçmek istiyorsunuz dimi. Güzel maçlarımız var, Main Event maçı ise daha da güzel. ''Prizefighter'' Kevin Owens ve ''Yes Man'' Daniel Bryan ilk Gate of Future Şampiyonu olmak için savaşacaklar. Ve Road To Future yıldızları da klasik Survivor Series maçına çıkacak, bakalım onlar neler yapacak Special Event öncesi son şovda. Yeni anlaştığımız Sami Zayn ve Jack Swagger da karşı karşıya gelecekler. Sizleri çok bekletmeden ilk maçımıza geçelim. Road To Future kurulduğundan beri mücadele eden Lucha Dragons ve New Day ekiplerinden Big E ve Rey Mysterio karşılaşacaklar. Hadi ben gidiyorum, keyif almaya bakın. Allah'a emanet olun.

CM Punk ringden gider. Biz de ilk maçımıza geçeriz.

Big E: Oooo, Road To Future severler. Hazır mısınız ? Yerlerinizde oturun, sakin olun. Sandalyelerinize sahip çıkın ve eğlenmenize bakın. Ellerinizi gelecek RTF Tag Team şampiyonları ve Survivor Series galipleri için çırpın. Ve gücü hissedin!!!! It's a New Day, Yes It Is.

New Day, New Day!

1 Eylül Road to Future *BANT* New-Day

Kofi Kingston ve Xavier Woods geride duruyor, Big E öne çıkıyor. Ringe geliyorlar.

Respeto!

1 Eylül Road to Future *BANT* Rey-mysterio

Road To Future Tag Team Şampiyonları geliyor. Rey Mysterio öne çıkıyor.

Singles Match

Big E vs Rey Mysterio

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Big E sırıtıyor Rey'e bakıp. Rey üzerine geliyor ancak Big E onu itiyor ve Rey yere düşüyor. Big E bu kez kahkaha atıyor. Rey kalkıyor ve tekrar gard alıyor. Big E üzerine geliyor. Rey eğiliyor ve arkasına geçiyor. Şimdi köşeye itiyor. Big E köşeye çarpıyor ve köşeye yaslanıp kalıyor.  Rey üzerine koşuyor ve RUNNING DROP KICK! Big E şimdi bir iki adım uzaklaşıyor köşeden. Rey'den Big E' nin bacağına arka arkaya LOW KICK'ler geliyor. Şimdi iplerden sekiyor ancak döndüğü an Big E SHOULDER BLOCK ile yıkıyor onu yere! Rey kalkmaya çalışıyor. Big E arkasına geçiyor ve HEAD LOCK bağlıyor. Git gide şiddeti arttırıyor. Ama Rey pes etmiyor. Şimdi yavaş yavaş kalkıyor. Ardından bir yumruk karnına. Bir tane daha. Big E kilidi bırakmak zorunda kalıyor. Rey şimdi iplere gidiyor , ikinci ipten sekiyor ve SPRINGBOARD CROSSBODY!! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Big E. Rey şimdi apron tarafına geçiyor. Big E hala yerde. Rey iplerin üzerinden SLINGSHOT LEG DROP!! Tekrar tuş deniyor. 1...2... gene olmadı. Rey şimdi kafasından yakalıyor Big E'yi ve HEAD LOCK bağlamak istiyor. Başarıyor da. Ancak Big E çözümü cabuk buluyor. Rey'in bacaklarını omuzundan geçiriyor. Yavaş yavaş kalkıyor. Big E ayakta. Rey omuzlarında. Big E şimdi karar değiştiriyor ve Rey'i omuzlarında önce yatar pozisyonda tutuyor , ardından iki eliyle havaya kaldırıyor. Ve MILITARY PRESS DROP! Rey yere çakılıyor. Big E şimdi iplerden sekiyor , ardından karşı iplerden. Şimdi BIG SPLASH! Tuş deniyor. 1...2... Rey omzunu kaldırıyor. Big E, Rey'in tek kolundan kavrıyor ve ensesine paralel başının arkasına alıyor. Kendi diğer koluyla boğazından yakalıyor. Rey acıyla bağırıyor. Hakem soruyor " tamam mi devam mi ? " Rey başını iki yana sallıyor ve devam ediyor. Şimdi sağ ayağıyla bir tekme geliyor Big E'nin kafasına. Bir tane daha ve bir tane daha! Big E bırakıyor. Rey kalkıyor şimdi. Big E üzerine geliyor. Ancak Rey'den harika bir HURRICANRANA! Big E sırtını tutarak kalkmaya çalışıyor. Tam kalkmak üzereyken Rey'in tekmesi suratında patlıyor! Big E yerde. Rey hemen tuş deniyor. 1...2...2.60! Big E omzunu kaldırıyor. Rey hakeme dönüp eliyle üç diyor ama nafile!

Rey şimdi köşeye çıkıyor. Big E'nin kalkmasını bekliyor. Big E ağır ağır kalkıyor. Rey üzerine atlıyor ancak Big E onu havada yakalıyor ! Şimdi OVERHEAD BELLY TO BELLY SUPLEX! Rey yerde bu kez. Sırtını tutuyor acı içerisinde. Iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Big E geliyor ve tekrar kaldırıyor Rey'i. Köşeye götürüyor. Ardından geriliyor ve RUNNING SHOULDER ATTACK! Rey karnini tutarak iplere yaslaniyor bu kez. Big E karşı iplerden sekiyor ve üzerine koşuyor. Ancak Rey ipleri çekiyor! Big E dışarı uçuyor. Rey aprona geçiyor şimdi. Arkası Big E'ye dönük. Big E kalkmaya calisirken Rey'den harika bir ASAI MOONSAULT!! Ikiside yerde şimdi. Hakem Double Count Out için saymaya başlıyor. Aynı anda kalkıyor. Ikiside. Rey'den arka arkaya yumruklar geliyor. Şimdi bariyerlere itmek istiyor ancak Big E reverseliyor ve Rey'ı sertçe bariyerlere itiyor! Ardından kaldırıyor ve ringe atıyor. Kendisi de giriyor şimdi. Tuş deniyor Big E. 1...2... olmadi! Gene olmadı! Big E'nin maçın başındaki eğlenceli suratı ciddi ve yorgun bir hal almaya başlıyor. Şimdi geriliyor ve Rey'i bekliyor. Rey yavaş yavaş kalkıyor. Big E onu tek omuzuna alıyor. Ve BIG ENDING! Hayir! Rey son anda kendini arkaya atıyor. Big E üzerine geliyor ve bacaklarına DROP KICK vuruyor. Big E iplere düşüyor şimdi. Rey tek elini havaya kaldırıyor.  Karşı iplerden sekiyor ve 619! Hayir! Rey'de finisher vuramiyor. Big E son anda bacaklarını tutuyor onun. Şimdi bacaklarından çekiyor Rey'i. Bir çırpıda kaldırıyor ve LIFTING FACEBUSTER! Big E tauntunu yapıyor ve Rey'in kalkmasını bekliyor. O sırada Sin Cara aprona çıkıyor. İspanyolca bir şeyler söylüyor Big E ona bakıyor, o sırada Kingston ve Woods geliyor Sin Cara'yı aşağıya çekip bariyerlere atıyorlar. Kalisto hemen koşarak oraya gidiyor ama Kofi & Xavier da geri gidiyor. Kalisto ringe dalıyor ve koşuyor, Big E Clothesline deniyor ama Kalisto eğiliyor. Köşeye doğru koşuyor. CORNER SPRINBOAR PLANCA ile Kingston ve Woods'un üstüne atlıyor. Big E onlara bakarken arkadan Rey Mysterio Big E'yi tutup çeviriyor ve Step Up Enzuigiri yapıyor. Bir de Buzzsaw Kick çakıyor Rey. Dropkick ile de Big E'yi iplere atıyor ve 619 tauntunu yapıyor. İplerden geriliyor Rey ve 619!!! Big E yerde, Rey Mysterio köşeye çıkıyor ve DIVING SPLASH ile atlıyor. Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Rey kazandı. Maç sonu bir takım olaylara rağmen kazandı.
1 Eylül Road to Future *BANT* 31

Mysterio kazanıyor. İhtimaller kendisine karşı olsa da Rey bir devi yenmeyi başarıyor. New Day dışarıda toplanırken Lucha Dragons seviniyor, bir müzik duyuluyor.

The Elite!

1 Eylül Road to Future *BANT* Alpha-entrance1

American Alpha geliyor.

Jason Jordan ve Chad Gable ringe giriyorlar. Lucha Dragons ile göz gözeler. New Day de ayaklanıyor ve ringe giriyor. Bir müzik duyuluyor.

SAWFT is a Sin!

1 Eylül Road to Future *BANT* Wwe-nxt-enzo-big-cass-cassidy-082315-wwe-ftr_439m3vuv2m4c1iyzev8v3iy3x

Enzo ve Cass geliyor.

Onlarda ringe giriyorlar ve RTF Tag Team kemerlerini işaret ediyorlar. 4 Takım da birbirine saldıracak gibi ama herkes bir diğer takımın ilk hareketini yapmasını beklerken bir müzik daha duyuluyor.

Sheepherder!

1 Eylül Road to Future *BANT* SD_783_Photo_110_223415

Luke Harper ve Erick Rowan takımı geliyor.

İkili ringe giriyorlar ve diğer takımlar birer adım uzaklaşıyorlar onlardan. Tam bir kaos olacak gibi. Enzo ve Cass, New Day, Harper ve Rowan, Lucha Dragons ve American Alpha. Hepsi bir bir bekliyor derken Xavier Woods, Rey Mysterio ikilisi Harper ve Rowan'ın üstüne gidiyor. Harper BIG BOOT, Rowan ise SPIN KICK çakıyor. American Alpha New Day ile, Lucha Dragons ise Enzo ve Cass ile kapışıyor. Rowan & Harper ikilisi yer de ki Woods ve Mysterio'ya saldırıyor ve onları dışarı atıyorlar. Big Cass Kalisto'ya tam suratına BIG BOOT çakıyor. Sin Cara Enzo'ya bir ENZUIGIRI vuruyor ve aprona zıplıyor. Jason Jordan ve Kofi Kingston ile kapışıyor, Jordan Kofi'yi iplere gönderiyor ve Dropkick çakıyor, Jordan ayağa kalkıyor ama Big E onu yakalıyor ve BELLY TO BOOTY yapıyor. Sin Cara SPRINGBOARD CLOTHESLINE ile atlıyor ve Big Cass'i yere düşürüyor, ayağa kalkıyor Sin Cara, TROUBLE IN PARADISE geliyor Kofiden. Big Cass ayaklanıyor ve Kofi'yi yakalıyor, EAST RIVER CROSSING! Cass kalkıyor ve Harper'dan SUPERKICK yiyor. Xavier Woods ringe dalıyor ve Cass'e bir SLIDING CLOTHESLINE vuruyor. Enzo köşeden Woods'a atlıyor ve DD-G geliyor. Chad Gable onu belinden yakalıyor ve GERMAN SUPLEX çakıyor. Big E de onu sırtlıyor ve BIG ENDING vuruyor. Rey Mysterio aprona çıkıyor ve iplerden zıplıyor, WEST COAST POP ile yıkıyor Big E'yi. Rey arkasını dönüyor, Rowan ve Harper'dan THE WAY geliyor.

Harper mikrofon alıyor.

Luke Harper: İşte bu benim sevdiğim şekil. Haftaya da bundan istiyorum.
Erick Rowan: Biz buraya birilerinin kıçını yalamak için değil birlerinin kıçını tekmelemek için geldik.
Harper: Doğru söze ne denir Erick ?
Rowan: Onu bilmiyorum ama doğru söyleyeni dokuz köyden kovduklarını biliyorum Hadi hayırlısı bakalım.

Harper ve Rowan RTF Tag Team kemerleri ile poz veriyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan dönüyoruz ve arka alandayız. Murat Bosporus'u görüyoruz.

Renee Young: Baylar ve bayanlar, karşınızda Murat Bosporus.

Murat Bosporus: Merhaba, Renee.

Renee Young: Murat, uzun yıllar küçük federasyonlarda güreştikten sonra nihayet PWE'ye adımını attın. Indy'lerdeki başarını buraya getirmeye kararlı mısın?

Murat Bosporus: Renee, ben bu işi yıllardır yapıyorum. Dünyanın dört bir köşesinde başarılar kazandım. Indy'lerdeki başarımı, PWE'ye getireceğim. Onlara Türk'ün gücü-

Murat Bosporus'a arkadan birisi sert bir yumruk atıyor. Bu, bu Baron Corbin! Corbin yerdeki Bosporus'u yumruklamaya devam ediyor. Corbin şimdi Murat'ı kaldırıyor ve yemeklerin bulunduğu küçük bir masaya fırlatıyor. Corbin, Murat'ı bir kez daha kaldırıyor. ''PWE'ye Hoşgeldin!'' diyor ve End of Days! Corbin'den acımasız bir saldırı. Corbin kamerayı kendine çeviriyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* Shot0366

Baron Corbin: Bu adamı dövdüm çünkü dövebiliyorum. İstedikleri yapıyorum çünkü yapabiliyorum. Ve bu yolda kimse bana engel olamaz. Yalnız takılırım ve birilerinin canlarını yakıp onlara son günlerini yaşatırım. Bu Pazar Survivor Series de ise bir takımla maça çıkacağım ama Baron Corbin yalnız takılmaya devam edecek. Oraya çıkacağım ve her zaman yaptığım şeyi yapmaya devam edeceğim. Yerde yatan arkadaşı o şekile sokmamın nedeni Türk olması değildi. Sosyal medya da bunu ya böyle ya da güç gösteri olarak göstericekler. Sizler umrumda değilsiniz. Ama evet bu bir güç gösterisiydi. PWE de ki herkes bilsin ki son günlerinin sinyalleri yollanıyor. 
Corbin oradan ayrılıyor. Kameralar ringe dönüyor. Road To Future da aksiyon son hızıyla devam ediyor.

Swiss Made! Bir kaç seferdir bu farklı müzik ile geliyor Cesaro.

1 Eylül Road to Future *BANT* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

Geçtiğimiz Rise da Mike Bennett'i tokatlayan Cesaro geliyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* Antonio-Cesaro-On-Mic-..

Ringe girip mikrofonu alıyor.

Cesaro: Her geçen gün ne kadar başarılı bir profesyonel olduğumu gösteriyorum. Road To Future da bir Hardcore karışıklığı oluyor ama gecenin sonunda sizin profesyoneliniz kemeri ile şovu ayakta kapatıyor. Sonra sözde büyüklerin ligi olan Rise'da yer alıyor ve ana kadro da yer alan, gelişim brandı için fazla iyi olan Mike Bennett'i hırpalıyor. Nasılsın Mikey ? Toparlandın mı ? Bu omzumda duran güzelliği herkes almaya çalışıyor ama Swiss Superman de bu kemerden vazgeçmiyor. Vazgeçmeyecek de. Eğer kavga arıyorsanız ben buradayım ve bu kemer de 24/7 savunuluyor. Peki neredesiniz hanımlar ? Arka alanda saklanıyormus-

Rusev Udrya! Rusev Machka!

Roar of the Lion!

1 Eylül Road to Future *BANT* WWE-Supertar-Rusev

League of Nations geliyor. Rusev öne çıkıyor.

Üçlü ringe giriyor. Rusev mikrofon alıyor.

Rusev: не так просто. Но это неизбежно. Это часть жизни, человека. Sen çok konuşuyorsun, seni gidi Amerikan pisliği. Ağzını kapatmamız lazım.

Alberto Del Rio: Al igual que, literalmente, se siente de una manera que nunca he llegado a sentir que antes. Rusev o Amerikan değil. İsveç veya İsviçreli.

Cesaro: Lucerne, İsviçre.

Yujiro Takahashi: Görüyorsun ya dostum. Sende bizim gibisin. Amerika dışında doğan yetenekli bir atlet. Hepimiz PWE de savaş veriyoruz ve güçlerimizi birleştirirsek daha çok şey yaparız.

Cesaro: Yok, sağol ama gerek yok.

Yujiro Takahashi: Bak düşün bi. Bir Rus, bir Japon, bir Meksikalı, bir İsviçreli. Neler yaparız ? Hemen bir kenara atma Cesaro kardeş.

Cesaro: Hala hayır.

Alberto Del Rio: Sen, perro. Kendin ettin kendin buldun. Aptal Amerikano. Bize katılmalıydın. Şimdi dayak yiyeceksin ve o sevgili kemerini alacağız.

Rusev: And I Will Crush You!

Cesaro: Siz üçünüz toplansanız Sheamus'a laf çakan çocuğu anca döversiniz. Rusev yeğenim sen tek gel de kim kimi Crush'lıyor görürüz. Geldiğinden beri ona Crushladın bunu Crushladın. Candy Crush mı oynuyorsun yoksa ?

Alberto Del Rio ve Yujiro Takahashi ringden çıkıyor. İkisi de sandalye alıp geliyor. Cesaro da mikrofonu atıyor ve kemerini hakeme veriyor. Üçünün ortasında kaldı.

Hardcore Championship Match

Cesaro (c) vs Rusev

Cesaro üçüne birden bakıyor ve ilk hamleyi bekliyor. Del Rio ve Takahashi vuracak gibi yapıyor ve Cesaro boşa çıkıyor. Rusev JUMPING SIDE KICK vuruyor. Tuşa gidiyor Rusev, yeni bir şampiyon çıkar mı ? 1.. 1..50 da atıyor Cesaro. Rusev sinirleniyor. İpleri tekmeliyor. Arkadaşlarını şunun işini bitirin diyor. Del Rio ve Takahashi sandalye ile taunt yapıyorlar. Cesaro kalkıyor ve ikili sandalyeyi vuruyor ama Cesaro eğilince birbirlerine çarpıyorlar. Cesaro Takahashi'ye Dropkick çakıyor, Del Rio'ya da Running European Uppercut yapıyor. Sandalyeyi alıyor ve ilk kalkan Takahashi'nin kafaya geçiriyor. Del Rio da kalkıyor bir de onun kafaya geçiriyor. Cesaro Takahashi'yi yakalıyor ve Gotch Style Neutralizer pozisyonuna alıyor ama Takahashi onu Back Body Drop ile atıyor. Cesaro ayaklarının üstüne düşüyor ve arkasını dönen Takahashi'ye bir European Uppercut çakıyor ve iplerden sektiriyor,  Leaping Double Foot Stomp yapıyor. Del Rio da üstüne gidiyor ama Cesaro ipleri çekiyor ve Del Rio da dışarı düşüyor. Cesaro arkasını dönüyor, Rusev SUPERKICK çakıyor, tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Cesaro. Rusev CRUSH!! diye bağırıyor, Cesaro'yu yakalamaya gidiyor ama Cesaro kaçıyor ve ROLL UP alıyor 1.. 2.. 2.50 da atıyor Rusev. Cesaro üstüne gidiyor, Rusev Clothesline deniyor ama eğiliyor Cesaro ve SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT!!! Sandalyeyi alıyor Cesaro ve Rusev'in kafasının altına koyuyor, diğer sandalyeyi de eline alıyor ve CON-CHAIR-TO!!! Bir Con-Chair-To daha yapıyor Cesaro. Hakem yeter diyor ama Cesaro yine Con-Chair-To yapıyor. Rusev'in beyni allak bullak olmuştur. Cesaro onu kaldırıyor ve GOTCH STYLE NEUTRALIZER!!! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Cesaro kemerini yine koruyor. Bulgarian Brute oluyor sana Bulgarian Cripple.

1 Eylül Road to Future *BANT* Cesarosurvivorseries

Cesaro kemeri ile poz veriyor. Kutlama yaparken bir müzik duyuluyor.

Catch Your Breath!

1 Eylül Road to Future *BANT* Maxresdefault

İnanılmaz bir maçta Undertaker'ı mağlup eden Finn Balor geliyor.

Cesaro ona bakıyor ama Finn ROUNDHOUSE KICK vuruyor. Yerde tekmeliyor Cesaro'yu. Bir hakem geliyor ringe sayıyım mı diyor ? Balor gerek yok sen git diyor ve biraz daha pataklıyor Cesaro'yu. Kaldırıp iplere gönderiyor ve Sling Blade yapıyor. Balor taunt yapıyor, Cesaro kalkıyor ve 1916!!! Balor maç yorgunu olan Cesaro'nun karşısına çıkıyor ve haşat ediyor onu. Hakemlere bunu burdan alın diyor ve Cesaro'yu ringden çıkarıyorlar.

1 Eylül Road to Future *BANT* Finn-balor-620x350

Ringe girip mikrofon alıyor.

Finn Balor: Bu hafta sonu Survivor Series Road To Future için büyük önem taşıyor. 5 on 5 Elimination Tag Team maçımız var. Ve o maçta herkesin beklediği tek bir isim var. Daniel Bryan değil, Cesaro değil, New Day veya Lucha Dragons değil. O isim benim. ''The Demon King'' Finn Balor. 2 Hafta önce Main Event şovunda Luke Harper'ı yendim. Geçtiğimiz hafta ise 5 yıldızlı bir maç çıkardım ve büyük efsane, PW'nin olmazsa olmazı Undertaker'ı yendim. Road To Future Finn Balor'un evi. Bu evin reisi benim. Ve çok yakın bir zamanda burada sadece benim borum ötecek. Benden habersiz kimse parmağını kıpırdatamayacak. Yeterince açık mıydım ?

Man With A Plan!

1 Eylül Road to Future *BANT* Thebriankendrickandbigzeke

Road To Future Debutunu geçen hafta yapan Brian Kendrick geliyor. (Ezekiel Jackson'ı yok sayın.)

1 Eylül Road to Future *BANT* Kendrickinterview

Kendrick mikrofon alıyor ve Balor'un karşısına dikiliyor.

Brian Kendrick: Finn Balor, çok konuşuyorsun. Ve kayda değer bir şey söylediğini de görmüyorum. Bir sürü isim sayıyorsun ama o maçta birisini daha var. It Factor diyebileceğimiz birisi. ''Man With A Plan'', Brian Kendrick. Sanırım beni atladın. Veya sadece görmezden geldin, ki bunu sana pahalıya ödetirim. Göründüğümden daha sert bir adamın Finn. Benimle yüzleşmek istemezsin.

Kendrick mikrofonu yere bırakıyor ama Balor RUNNING FRONT DROPKICK çakıyor. Brian Kendrick kalkıyor ve bir tane daha geliyor. Balor taunt yapıyor ve köşeye çıkıyor, COUP DE GRACE!!! Finn Balor'un tauntları ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada Sami Zayn vs Jack Swagger maçı var.

Worlds Apart!

1 Eylül Road to Future *BANT* Sami-Zayn

Sami Zayn geliyor.

PWE ve RTF seyircilerinin uzun süredir beklediği isim Zayn ringe ilerlerken O DA NE ? Arkadan biri geliyor. BU JACK SWAGGER! Sami Zayn'in rakibi. Arkadan bir Clothesline çakıyor Swagger. Yerde bir kaç yumruk atıyor Swagger. Sami de hafiften kalkıyor ve karşılık veriyor. Sami de geçiriyor yumrukları. Seyirciler Let's Go Sami tezahüratları yapıyorlar. Sami üstünlüğü alıyor ve yumrukları geçiriyor ama Swagger Double Leg Takedown ile yere çakıyor onu. Jack Swagger kaldırıyor Zayn'i ve Belly to Belly Suplex yapıyor. Zayn sırtını tutarak kalkıyor ve Swagger onu bariyere atıyor, oradan alıyor diğerine atıyor. Yerden kaldırıyor ve GUTWRENCH POWERBOMB!!! Hakemler dalıyorlar araya ve Swagger'ı uzaklaştırıyorlar. Sami Zayn'i de arkaya götürüyor hakemler.

Renee Young: WOW! Bu biraz acımasızcaydı. Rakibine arkadan saldırmak yani.
William Regal: Bu acımasız değildi, bu rakibine üstünlük kurmaktı.
Tom Phillips: Bunlara da zaman gelecek ama şimdi sırada Main Event maçımız var.

Işıklar ana ekrana odaklanıyor. Bir video oynatılıyor.

Kevin Owens ve Daniel Bryan maçı için bir video izliyoruz ve maça geçiyoruz.

Flight of the Valkyries!

1 Eylül Road to Future *BANT* Daniel-bryan-dark

Son haftaki performansları ile dikkat çeken Daniel Bryan geliyor.

Fight!

1 Eylül Road to Future *BANT* Owens-620x350

Geçtiğimiz haftalar da Road To Future'ı domine eden Kevin Owens geliyor.

Gate of Future Championship Match

Daniel Bryan vs Kevin Owens

Kevin Owens ve Daniel Bryan birbirlerine bakarken hakem Gate of Future kemerini havaya kaldırıyor. Sonrasında zil çalıyor. Ringin ortasına geçiyorlar. KO kafasını kütletirken Bryan elini uzatıyor ona. KO bir süre bakıyor ve sıkıyor elini..Bryan arkasını dönecekken KO çekiyor onu kolundan ve Clothesline’ı yapıştırıyor. Bryan neredeyse takla atıyor. KO’yu seyirci yuhalarken Daniel kalkmaya çalışıyor. KO onu kafasından kaldırıyor ve tuttuğu gibi ringden dışarı atıyor. Daniel toparlanmaya çalışırken KO ringde kollarını açıyor ve kendilerini yuhalayan seyircilere ‘’THIS IS KEVIN OWENS SHOW’’ diye cevap veriyor. Bu sırada Bryan hızla kendini toparlıyor ve ringin arkasından sıvışıyor, KO hala seyircilere laf yetiştirirken Bryan yaklaşıyor ona ve bacağına seri tekmeler atmaya başlıyor. KO yıkılmamak için ipleri tutarken Bryan tekmelerine devam ediyor. Hakem zar zor ayırıyor Bryan’ı. KO kendisine gelmeye çalışırken Bryan geriliyor, sonra KO’nun üzerine koşuyor ve bir Dropkick ile onu iplere çarptırıp yere düşürüyor. KO kalkmayı deniyor..Bryan’dan onun göğsüne Shoot Kick’ler başlıyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ve 8! KO 2.80 yerde yatarken tuş denemesi. 1, 2- hayır! KO atıyor Bryan’ı üzerinden. KO kalkarken Bryan bir tekme daha sallıyor fakat KO onun bacağını tutuyor. Bryan sallanırken KO ayağa kalkıyor ve bacağını ittirip ardından Superkick vuruyor Bryan’a! Şimdi KO tuşa gidiyor. 1, 2- Bryan atmasını biliyor. KO hemen ayağa kalkıyor ve Bryan’ı kafasından tutup iplere atıyor..Bryan iplerde kalıyor. KO onun üzerine gidiyor ama Bryan botunu kaldırıyor KO’nun karnına. KO karnını tutarken Bryan koşuyor, zıplıyor ve Running Leg Lariat ile yıkıyor KO’yu. Bryan hemen köşeye çıkıyor ve kafasını sallamaya başlıyor. Hemen atlıyor ve Diving Headbutt! Tuşa gidiyor. 1, 2- KO atıyor! Bryan kafasını tutarak ayağa klkıyor. KO da kalkarken Bryan onu DDT pozisyonuna alıyor. KO o pozisyonda kaldırmaya çalışıyor Bryan’ı fakat Bryan bacaklarını çırparak yeniden yere iniyor ve muazzam bir DDT ile yere yıkıyor KO’yu. Bryan şimdi köşeye geçiyor ve seyirciye ‘’YES’’ chantleri attırmaya başlıyor. KO yavaş yavaş kalkarken Bryan koşuyor Knee Plus için...KO kendini ring dışına yuvarlıyor. Bu hareketi seyirciden yuhalama alırken Bryan iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE İLE ATLIYOR....HAYIR KO YAKALIYOR ONU HAVADA ÇELİK ZEMİNE FALLAWAY SLAM İLE FIRLATIYOR! Bryan deli gibi sırtını tutuyor. KO onu kafasından kaldırıyor ve ringe sokuyor. Bryan zar zor kalkarken KO onun suratına tokadı geçiriyor. Bryan yerde yatarken KO köşeye çıkıyor. Seyircilere bakıyor ve Frog Splash ile atlıyor Bryan'ın üzerine! Bryan resmen ezilirken KO iki bacağını kavrıyor onun ve tuşa gidiyor. 1, 2, 2.99! Bryan son anda atıyor. KO şaşkınlıkla ayağa kalkıyor. Hakeme 3 diye bağırsa da hakem 2 olduğu konusunda ısrarcı. KO iyice sinirlenip kaldırıyor Bryan'ı ve Pop-Up Powerbomb için iplere fırlatıyor..döndüğünde zıplatıyor fakat Bryan'dan havada Dropkick! KO yerde kalırken Bryan kip-up yapıyor ve seyirciden aşırı destek alıyor. KO yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışırken Bryan onun kafasına Roundhouse Kick geçiriyor. KO yerde kalırken Bryan onu kolundan yakalıyor ve YES Lock bağlamaya çalışıyor...  Bryan YES LOCK bağlıyor, Owens iplere ulaşmaya çalışıyor. 

Hayranların heyecan ile attığı tezahüratları bir ses kesiyor.

.
.
.

Bir müzik duyuluyor.

.
.
.

Girişten de biri geliyor.

.
.
.

Swiss Made! Cesaro klasik müziği ile geliyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* Tumblr_n9jj6fLFkU1t0ik4co1_500

Kasıla kasıla geliyor Cesaro.

Kıyafetlerini atıyor ve ringe koşuyor.

Cesaro ringe giriyor ve kilidi bozuyor. Hakem DQ veriyor. Cesaro Bryan'ı yakalıyor, Karelin Lift yapıyor. Yerde Bryan'ı ve Owens'ı hırpalıyor. Kaldırıyor Daniel Bryan'ı ve DELAYED VERTICAL SUPLEX!!! Şimdi de Owens'ı kaldırıyor ve RICOLO BOMB! Hardcore kemerini alıyor Cesaro, Daniel Bryan iplerden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor, Cesaro kemeri onun suratına geçiriyor. Owens o sırada ayağa kalkmış oluyor, Cesaro'u tutup çeviriyor, yumruk atıyor ama ıskalıyor, Cesaro kemer ile de bir de ona vuruyor. Köşeden destek alarak kalkan Bryan'a Discus European Uppercut vuruyor. İplerden sekiyor Cesaro ve Owens'a da Springborad European Uppercut vuruyor. Bryan'ı kaldırıp iplere yolluyor Cesaro ve VERY EUROPEAN UPPERCUT!!! Owens'ı da kaldırıyor ve GOTCH STYLE NEUTRALIZER!!! Cesaro Gate of Future kemeri ile poz verirken şov bitiyor.

1 Eylül Road to Future *BANT* AntonioCesaroRetains4_original
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:22

Gate Of Future kemeri şimdi kimde çözemedim
The Last Outlaw
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
The Last Outlaw

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:26

Eline sağlık güzel olmuş şov, bir promo keselim gece.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:29

Texas Rattlesnake demiş ki:
Gate Of Future kemeri şimdi kimde çözemedim

Maç No Contest bitti.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:48

Eline sağlık güzel olmuş da General'ı İngilizce yazarken Menejer'i niye Türkçe yazıyon olm Very Happy Cesaro ve League of Nations segmenti güzel olmuş. Rusev rush B. Main eventin de no contest biteceğini beklemezdim. Kevin Owens'ı oynayan arkadaş promolarını biraz daha uzun ve çeşitli tutabilirse oyum ona.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 21:51

Gate Of Future'u Owens'ın almasını isterdim ama No Contest'te güzel.Vacant biraz daha takılsın kemerle. Güzel şov olmuş.
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 22:15

Çok güzel bir şov olmuş Segmentte gelmedim değil Smile Gayet kaliteli bir şov olmuş. Şimdi ben Gate Of Future içinde adaylığımı koymuş mu oluyorum ?
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 22:27

The Chosen Onе demiş ki:
Eline sağlık güzel olmuş da General'ı İngilizce yazarken Menejer'i niye Türkçe yazıyon olm Very Happy Cesaro ve League of Nations segmenti güzel olmuş. Rusev rush B. Main eventin de no contest biteceğini beklemezdim. Kevin Owens'ı oynayan arkadaş promolarını biraz daha uzun ve çeşitli tutabilirse oyum ona.

Ben Ohio kürdüyüm ne bekliyorsun birini İngilizce birini Türkçe yazıyorum.
PrizeFighterKO
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
PrizeFighterKO

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyPerş. 01 Eyl. 2016, 22:52

Fazla vaktim olmadığı için promoları kısa tutuyorum
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 09:56

Güzel olmuş.
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 11:40

Kemeri kaybettikmi anlamadım.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 13:55

Kemer maçına mı çıktın da kaybedesin.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 1 Eylül Road to Future *BANT*   1 Eylül Road to Future *BANT* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 14:16

RDChamp demiş ki:
Kemeri kaybettikmi anlamadım.
Spam yapma diye kaç kere söylücez.

1 Eylül Road to Future *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 18 EYLÜL ROAD TO FUTURE *BANT*
» 12 Ekim Road to Future *Bant*
» 5 Ekim Road To Future *BANT*
» 25 Ağustos Road to Future *BANT*
» 1 Eylül Road To Future